Izdvajamo
Naslovna / Izlasci / Film / Bioskopski repertoari / Kinoteka – repertoar za oktobar
Central do Brasil
Central do Brasil

Kinoteka – repertoar za oktobar

U Jugoslovenskoj kinoteci (Kosovska 11) tokom oktobra planirano je nekoliko ciklusa filmova i mini festivala.

Planiran je ciklus luzofonskih filmova povodom Sajma knjiga, zatim dani češkog i turskog filma, obimniji ciklus povodom 50 godina Pokreta nesvrstanih. Hrvatski filmovi biće prikazivani u okviru Festivala srpskog filma fantastike, da bi, krajem meseca, bio emitovan maraton povodom Noći veštica.

U Studiju za elektronske medije “Vlada Petrić” od 17. do 19. oktobra na programu je ciklus filmova „Bekstvo u zatvor: (Stenfordski) Eksperiment“.

Cena ulaznice je 100 dinara. Prodaja karata počinje jedan sat pre početka dnevnog programa, a karte se ne mogu rezervisati niti kupiti za naredne dane. (dub)

REPERTOAR

SARA MONTIJEL
Nedeljа, 2. oktobar
(17.00) Prodavačica ljubičica
(19.00) Greh ljubavi
(21.00) Moj poslednji tango

Ponedeljаk, 3. oktobar
(17.00) Lepa Lola
(19.00) Izgubljena žena
(21.00) Dama iz Bejruta

FILMOVI IZ LUZOFONSKIH ZEMALJA
Utorаk, 4. oktobar
(17.30) Slepa koza
(20.00) Svečano otvaranje: Hose i Pilar

Sredа, 5. oktobar
(17.30) Fudbalsko prvenstvo Afrike 2010
(20.00) Posmrtne uspomene

Četvrtаk, 6. oktobar
(17.30) Moj glas
(20.00) Film nemira

Petаk, 7. oktobar
(17.30) Angola zemlja budućnosti I i II deo
(20.00) Centralna stanica

Subotа, 8. oktobar
(17.30) Vreme leoparda
(20.00) Misterija Sintre

Nedeljа, 9. oktobar
(17.30) Poljubi me
(20.00) Malandro

In memoriam Otokar Vavra
Ponedeljаk, 10. oktobar
(16.00) Jan Hus
(18.00) Nestašni student

In memoriam Ivo Škrabalo
Ponedeljаk, 10. oktobar
(20.00) Tko pjeva zlo ne misli

DANI ČEŠKOG FILMA
Utorak, 11. oktobar
(18.00) Katka
(20.00) Svečano otvaranje: Deca noći

Sredа, 12. oktobar
(18.00) Jedna godina
(20.00) Sreća

Četvrtаk, 13. oktobar
(19.30) Rakvičkarna
(20.00) Kočija do Beča

Petak, 14. oktobar
(20.00) Nacionalni dan Iraka

FESTIVAL SRPSKOG FILMA FANTASTIKE – Hrvatska filmska fantastika
Petаk, 14. oktobar
(18.00) The Show Must Go On
(22.00) Ritam zločina

Subotа, 15. oktobar
(16.00) Sedmi kontinent
(18.00) Gosti iz galaksije
(20.00) Živi i mrtvi
(22.00) Šuma summarum
(24.00) Film iznenađenja

Nedeljа, 16. oktobar
(16.00) Krvopijci
(18.00) Treći ključ
(20.00) Prekažnjavanje
(22.00) Izbavitelj

Studio zа elektronske medije „Vlаdа Petrić“
Ponedeljak, 17. – sreda, 19. oktobar
(18.00) Bekstvo u zatvor: (Stenfordski) Eksperiment

SPECIJALNA PROJEKCIJA
Ponedeljаk, 17. oktobar
(18.00) Verovali smo
Povodom obeležavanja 150 godina ujedinjanja Italije i Nedelje italijanskog jezika.

NEŠTO SASVIM DRUGAČIJE
Ponedeljаk, 17. oktobar
(14.00) Fleš
(16.00) Ogledalo

Utorаk, 18. oktobar
(16.00) Čovek koji je pao na zemlju
(18.00) Showgirls
(20.00) Memento

FESTIVAL TURSKOG FILMA
Sredа, 19. oktobar
(20.00) Svečano otvaranje: Ljubav na drugom jeziku

Četvrtak, 20. oktobar
(18.00) Sladoleeeeed!
(20.00) Sreća

Petаk, 21. oktobar
(18.00) Moj otac i moj sin
(20.00) Pitaj svoje srce

Subotа, 22. oktobar
(18.00) Potera za novcem
(20.00) Tri majmuna

NEKА DRUGА VRSTА TRILOGIJE
Nedelja, 23. oktobar
(16.00) San
(18.00) Jutro
(20.00) Podne

50 GODINA POKRETA NESVRSTANIH
Ponedeljаk, 24. oktobar
(16.00) Slavica
(18.00) U zlatnom trouglu droge
(20.00) Uspon i pad Idija Amina

Utorаk, 25. oktobar
(18.00) Ciganka
(20.00) Gola pesnica

Sreda, 26. oktobar
(18.00) Jedini izlaz
(20.00) Žrtve rata

Četvrtаk, 27. oktobar
(18.00) Zauvek zajedno
(20.00) Rat za crno zlato

Petak, 28. oktobar
(18.00) Mladi ustanik
(20.00) Sila zemlje

Subota, 29. oktobar
(18.00) Vesela Arabljanka
(20.00) Rokeri

Nedeljа, 30. oktobar
(18.00) Pustinjski lav
(21.00) Deca neba

MARATON – NOĆ VEŠTICA
Ponedeljak, 31. oktobar
(16.00) Bundevoglavi
(18.00) Noć veštica
(20.00) Noć veštica: Uskrsnuće

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.