Izdvajamo
Naslovna / Izlasci / Film / Bioskopski repertoari / Bioskopski repertoari (13-19. april 2017)
Bioskopski repertoari: Po cenu života
Bioskopski repertoari: Po cenu života

Bioskopski repertoari (13-19. april 2017)

Bioskopski repertoari važe za narednu sedmicu – od 13. do 19. aprila 2017. godine.

Pročitajte prvu najavu za BELDOCS koji se održava u Beogradu od 8. maja. Od 13. aprila prikazivaće se animirani film „Mali šef„, triler „Po cenu života“ i drama „Paterson„.

Bioskopski repertoari od 13. do 19. aprila 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 13. april / petak, 14. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.50, 17.40
Mali šef (sinhronizovano)… 17.10, 19.00
Paterson… 20.00
Po cenu života… 21.50
Afterparti… 18.00
Grad neupadljive svetlosti… 21.20
Pozdravi iz Fukušime… 22.00
Koliba… 21.00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14.40
Lepotica i zver 3D… 19.30
Na mlečnom putu… 18.40
Zona Zamfirova – drugi deo… 14.20

Subota, 15. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 15.50, 17.40
Mali šef (sinhronizovano)… 12.40, 17.10, 19.00
Paterson… 20.00
Po cenu života… 21.50
Afterparti… 18.00
Grad neupadljive svetlosti… 21.20
Pozdravi iz Fukušime… 22.00
Koliba… 21.00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano)… 13.20, 15.00, 16.40
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14.40
Lepotica i zver 3D… 19.30
Na mlečnom putu… 18.40
Zona Zamfirova – drugi deo… 14.20
Balerina i Viktor (sinhronizovano)… 12.20

Nedelja, 16. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.50, 17.40
Mali šef (sinhronizovano)… 17.10, 19.00
Paterson… 20.00
Po cenu života… 21.50
Afterparti… 18.00
Grad neupadljive svetlosti… 21.20
Pozdravi iz Fukušime… 22.00
Koliba… 21.00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano)… 16.40
Lepotica i zver 3D… 19.30
Na mlečnom putu… 18.40

Ponedeljak, 17. april / utorak, 18. april / sreda, 19. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.50, 17.40
Mali šef (sinhronizovano)… 17.10, 19.00
Paterson… 20.00
Po cenu života… 21.50
Afterparti… 18.00
Grad neupadljive svetlosti… 21.20
Pozdravi iz Fukušime… 22.00
Koliba… 21.00
Štrumpfovi: Izgubljeno selo (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14.40
Lepotica i zver 3D… 19.30
Na mlečnom putu… 18.40
Zona Zamfirova – drugi deo… 14.20
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 13. april – sreda, 19. april
Raj… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 13. april / petak, 14. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Afterparti… 17.00
Po cenu života… 19.00
Paterson… 21.00

Subota, 15. april / nedelja, 16. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 11.00, 15.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 13.00
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13.00
Po cenu života… 19.15
Paterson… 21.00

Ponedeljak, 17. april / utorak, 18. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Afterparti… 17.00
Po cenu života… 19.00
Paterson… 21.00

Sreda, 19. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 15.00
Afterparti… 17.00
The Car Man – trupa Metjua Borna… 19.00
Paterson… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 13. april – sreda, 19. april
Dev Bhoomi – Zemlja bogova… 17.00
Mesečina… 19.00
Paterson… 21.00

Četvrtak, 20. april – ponedeljak, 24. april
Gozba: Dani savremenog danskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 13. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11:50, 13:50, 15:50, 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:50, 14:50, 16:50, 18:50, 20:10
Po cenu života… 20:50, 22:50
Paterson… 15:40, 18:50
U velikom stilu… 15:20, 20:20, 22:20
Afterparti… 20:00, 22:10
Grad neupadljive svetlosti… 22:15
Pozdravi iz Fukušime… 13:35
Koliba… 19:20, 21:55
Viking… 12:40, 21:30
Moćni rendžeri… 12:15
Trag života… 14:40, 16:45
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:30, 18:30
Lepotica i zver 3D… 17:00, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13:10, 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:30, 18:10
Duh u oklopu 3D… 17:20, 21:50
Duh u oklopu… 19:40
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja … 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 12:20, 19:10
Logan… 22:30
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:05, 13:40
Nevidljivi svedok… 18:00, 20:40
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45

Petak, 14. april / subota, 15. april / ponedeljak, 17. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11:50, 13:50, 15:50, 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:50, 14:50, 16:50, 18:50, 20:10
Po cenu života… 20:50, 22:50
Paterson… 15:40, 21:10
U velikom stilu… 15:20, 20:20, 22:20
Afterparti… 20:00, 22:10
Grad neupadljive svetlosti… 22:15
Pozdravi iz Fukušime… 13:35
Koliba… 19:20, 21:55
Viking… 12:40, 21:30
Moćni rendžeri… 12:15, 16:35
Trag života… 14:40, 19:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:30, 18:30
Lepotica i zver 3D… 17:00, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13:10, 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:30, 18:10
Duh u oklopu 3D… 17:20, 21:50
Duh u oklopu… 19:40
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja … 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 12:20, 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:05, 13:40
Nevidljivi svedok… 18:00, 20:40
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45

Nedelja, 16. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11:55, 13:50, 15:50, 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:50, 14:50, 16:50, 18:50, 20:10
Po cenu života… 20:50, 22:50
Paterson… 15:40, 21:10
U velikom stilu… 15:20, 20:20, 22:20
Afterparti… 20:00, 22:10
Grad neupadljive svetlosti… 22:15
Pozdravi iz Fukušime… 13:35
Koliba… 19:20, 21:55
Viking… 12:40, 21:30
Moćni rendžeri… 12:15, 16:35
Trag života… 14:40, 19:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 13:30, 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:30, 18:30
Lepotica i zver 3D… 17:00, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13:10, 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:30, 18:10
Duh u oklopu 3D… 17:20, 21:50
Duh u oklopu… 19:40
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja … 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 12:20, 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:05, 13:40
Nevidljivi svedok… 18:00, 20:40
Bye Bye man… 14:40
Džon Vik 2… 22:45

Utorak, 18. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:50, 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14:50, 16:50, 18:50, 20:10
Po cenu života… 20:50, 22:50
Paterson… 15:40, 21:10
U velikom stilu… 15:20, 20:20, 22:20
Afterparti… 20:00, 22:10
Grad neupadljive svetlosti… 22:15
Pozdravi iz Fukušime… 14:30
Koliba… 19:20, 21:55
Viking… 21:30
Moćni rendžeri… 16:35
Trag života… 14:40, 19:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:25, 16:30, 18:30
Lepotica i zver 3D… 17:00, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:30, 18:10
Duh u oklopu 3D… 17:20, 21:50
Duh u oklopu… 19:40
Biser Bojane… 15:25, 17:40
Kong: Ostrvo lobanja … 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 19:10
Logan… 19:50, 22:30
Nevidljivi svedok… 18:00, 20:40
Džon Vik 2… 22:45

Sreda, 19. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:50, 17:50
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 14:50, 16:50, 18:50, 20:10
Po cenu života… 20:50, 22:50
Paterson… 15:40, 21:10
U velikom stilu… 15:20, 20:20, 22:20
Afterparti… 20:00, 22:10
Grad neupadljive svetlosti… 22:15
Pozdravi iz Fukušime… 14:30
Koliba… 19:20, 21:55
Moćni rendžeri… 16:35
Trag života… 14:40, 19:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:25, 16:30, 18:30
Lepotica i zver 3D… 17:00, 19:30, 22:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:30, 18:10
Duh u oklopu 3D… 17:20, 21:50
Duh u oklopu… 19:40
Biser Bojane… 15:10
Kong: Ostrvo lobanja … 16:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 19:10
Logan… 17:20
Nevidljivi svedok… 18:00, 20:40
Džon Vik 2… 22:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 13. april / petak, 14. april / subota, 15. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 13.10, 15.00, 16.20, 18.10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11.15, 16.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 11.00, 12.45, 14.30, 16.45, 18.30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12.35
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 11.05, 14.20
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 18.00
Lepotica i zver 3D… 20.00
U velikom stilu… 20.15
Koliba… 22.15
Afterparti… 22.00
Biser Bojane… 20.20
Duh u oklopu 3D… 22.20

Nedelja, 16. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16.20, 18.10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 16.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16.45, 18.30
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 18.00
Lepotica i zver 3D… 20.00
U velikom stilu… 20.15
Koliba… 22.15
Afterparti… 22.00
Biser Bojane… 20.20
Duh u oklopu 3D… 22.20

Ponedeljak, 17. april / utorak, 18. april / sreda, 19. april
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 13.10, 15.00, 16.20, 18.10
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11.15, 16.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 11.00, 12.45, 14.30, 16.45, 18.30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12.35
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 11.05, 14.20
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 18.00
Lepotica i zver 3D… 20.00
U velikom stilu… 20.15
Koliba… 22.15
Afterparti… 22.00
Biser Bojane… 20.20
Duh u oklopu 3D… 22.20
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 13. april – ponedeljak, 17. april
Mali šef (sinhronizovan) 3D… 14.15, 16.15, 18.15
Lepotica i zver 3D… 20.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovan) 3D… 13.30, 15.30, 17.30
Duh u oklopu 3D… 19.30
U velikom stilu… 19.15, 21.30
Mali šef (sinhronizovan)… 13.15, 15.15, 17.15
Viking… 21.15
Lepotica i zver (sinhronizovan)… 13.00, 15.20, 17.40
Paterson… 20.00
Koliba… 22.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovan)… 14.30, 16.30
Po cenu života… 18.30, 20.30
Afterparti… 22.30

Utorak, 18. april / sreda, 19. april
Mali šef (sinhronizovan) 3D… 16.15, 18.15
Lepotica i zver 3D… 20.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovan) 3D… 15.30, 17.30
Duh u oklopu 3D… 19.30
U velikom stilu… 19.15, 21.30
Mali šef (sinhronizovan)… 15.15, 17.15
Viking… 21.15
Lepotica i zver (sinhronizovan)… 15.20, 17.40
Paterson… 20.00
Koliba… 22.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovan)… 16.30
Po cenu života… 18.30, 20.30
Afterparti… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 13. april / petak, 14. april / subota, 15. april / ponedeljak, 17. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Po cenu života… 20:40, 22:45
Afterparti… 19:30
Grad neupadljive svetlosti… 22:20
U velikom stilu… 20:00, 22:00
Koliba… 19:45
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:40, 15:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13:45, 16:20
Duh u oklopu 3D… 20:30, 22:40
Duh u oklopu… 17:40
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:50
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11:45
Viking… 21:40

Nedelja, 16. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 13:30, 15:30, 17:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Po cenu života… 20:40, 22:45
Afterparti… 19:30
Grad neupadljive svetlosti… 22:20
U velikom stilu… 20:00, 22:00
Koliba… 19:45
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:40, 15:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13:45, 16:20
Duh u oklopu 3D… 20:30, 22:40
Duh u oklopu… 17:40
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 17:00, 18:50
Viking… 21:40

Utorak, 18.april / sreda, 19. april
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 15:30, 17:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30
Po cenu života… 20:40, 22:45
Afterparti… 19:30
Grad neupadljive svetlosti… 22:20
U velikom stilu… 20:00, 22:00
Koliba… 19:45
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16:20
Duh u oklopu 3D… 20:30, 22:40
Duh u oklopu… 17:40
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 18:50
Viking… 21:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvtak, 13. april
DOK:DKSG: Šajtinac
Dokumentarni film
r: Boško Milosavljević
Srbija, 2017, 46’
Dokumentarni film „Šajtinac“ čine razgovori koje je reditelj Boško Milosavljević vodio sa nagrađivanim piscem Uglješom Šajtincem, autorom nekoliko romana, velikog broja priča i nekoliko drama koje su imale velikog uspeha na srpskim i engleskim pozornicama. U ovom dramskom dokumentarnom igrokazu o Šajtincu govore Milan Milosavljević, Nebojša Glogovac, Goran Šušljik, Vojin Ćetković, Aron Balaž, Gorčin Stojanović, Miloš Krečković, Jelena Petrović, Slobodan Ćustić, Suzana Lukić, Gojko Božović, kao i mnogi drugi ljudi iz sveta umetnosti i kulture.
Posle projekcije, razgovor sa rediteljem vodi Ivan Velisavljević.

Četvrtak, 20. april (19.00)
Ciklus predavanja „Dekodiranje“:
Dejvid Kronenberg – Pokazati nepokazivo i iskazati neiskazivo
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU
Kod Kronenbergovih junaka promene u telu izazivaju promene u umu, a samim tim i oblikuju njihov doživljaj realnosti. Za Kronenberga ne postoji realnost kao nepromenljiva konstanta, već je ona samo još jedna promenljiva u biohemijskim procesima koji upravljaju prirodom i našim telima. U osnovi prirode je večita borba, agresija i dominacija, od velikih ekosistema do najmanjih ćelija i molekula, što je po Kronenbergu suštinsko svojstvo prirode. Problem nastaje kada čovek, svestan toga, odluči da tu osnovnu osobinu prirode odbaci. Primitivni delovi našeg mozga i tela ne mogu da odbace svoje suštinsko obeležje i pružaju otpor, a nejaki, svesni deo čoveka, najčešće gubi bitku sa tim protivnikom. Kroz analizu tema i motiva Kronenbergovih filmova, pokušaćemo da ukažemo na osnovne postavke njegovog pogleda na svet i umetnost.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija!
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. počinje u junu!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Pogledajte repertoar za april 2017.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 25. april
Kozje uši… 20.30 – premijera
Cena karte: 500 RSD.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 18. april (20.00)
Prisećanje na gotovo zaboravljenu istoriju
… uz pomoć knjige Predraga Delibašića
Knjiga Predraga Delibašića „Gotovo zaboravljena istorija“ važan je istorijsko kinematografski dokument, budući da je autor jedan od učesnika konstituisanja poratne jugoslovenske kinematografije. Svoje veliko kinematografsko i životno iskustvo, profesor Delibašić pretočio je u uzbudljivo svedočanstvo. Iz njegove knjige saznajemo ne samo o načinima funkcionisanja ondašnje kinematografije, no se i srećemo s ljudima koji su bili nezaobilazni i važni kulturni poslenici: Oskarom Davičom, Veljkom Petrovićem, Dušanom Matićem, Vladimirom Pogačićem, Erosom Sekvijem. Takođe, bez gorčine je prelomljeno i autorovo iskustvo s Golog otoka, a kao svojevrsni tekstualni balans su neke anegdotske situacije, poput one u kojima se autor priseća svog susreta sa velikom nemačkom glumicom Sibil Šmic ili Đilom Pontekorvom, značajnim italijanskim rediteljem… Od značaja je što je ova knjiga, uz knjigu Dejana Kosanovića „Visoka filmska škola“ jedna od retkih knjiga u srpskom izdavačkom filmskom prostoru koja se bavi radom značajnih filmskih i kulturnih institucija. Izdavač: Filmski centar Srbije, 2016.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
@CZKD Bioskop
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Do nedelje, 30. aprila
Festival nagrađenih filmova 2017
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 19. april (19.00)
Omaž Relja Bašić „Rondo“
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Sreda, 19. april (18.00)
Da li poznaješ današnju Italiju?: Sette opere di misericordia
Režija: Đanluka De Serio i Masimilijano De Serio (2011)
Žanr: drama
Trajanje: 103’
Jezik: italijanski (sa titlovima na engleskom)
Uloge: Roberto Herlicka, Olimpija Melinte, Injacio Oliva, Stefano Kaseti, Kozmin Kornićuk
Luminita, mlada Moldavka bez dokumenata, preživljava zahvaljujući džeparenju od kojeg deo mora da preda “gazdama”. Luminita pak ima plan da izbegne njihovu kontrolu i da dobije lažna dokumenta. Svoj naum počinje da sprovodi u delo i nasumice bira žrtvu. U pitanju je Antonio, bolestan stariji čovek koji živi na granici bede i primoran je da povremeno bude smešten u bolnicu. Upravo tamo ga devojka i sreće i odlučuje da prati njegovo kretanje. U pustinji života dvaju protagonista izgleda kao da nema mesta za osećanje koje bi prevazilazilo sopstveno puko preživljavanje. Antonio provodi dane na mestima na kojima se čini da rupa koju ima u grlu upija svaku mogućnost za lepim. Za Luminitu milosrđe i milosrdna dela pretvorili su se u delanje čiji je cilj da se drugi iskoristi u sopstvene svrhe.
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Utorak, 18. april (20.00) Krugovi
Utorak, 16. maj (20.00) Pored mene
Utorak, 30. maj (20.00) Cinema Komunisto
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 13. april / petak, 14. april
Paterson… 18.30
Raj… 20.30

Subota, 15. april
Moj život kao tikvica… 12.00
Paterson… 18.30
Raj… 20.30

Ponedeljak, 17. april / utorak, 18. april
Sonita… 18.30
Gabo, magija stvarnosti… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.