Izdvajamo
Naslovna / Izlasci / Film / Bioskopski repertoari / Bioskopski repertoari (6-12. jul 2017)
Bioskopski repertoari: Spajdermen - Povratak kući
Bioskopski repertoari: Spajdermen - Povratak kući

Bioskopski repertoari (6-12. jul 2017)

Bioskopski repertoari važe od 6. do 12. jula 2017. godine. Bez obzira što je leto u jeku i što je sve manje ljudi u Beogradu, i ove nedelje nekoliko odličnih novih naslova…

Od 6. jula u bioskopima možete da gledate akcioni SF „Spajdermen: Povratak kući„, kontroverzni francuski triler „Nokturama„, španska ratna drama „1898. Poslednji Filipinci“ i američka komedija „Ćale moje bivše„.

U toku je rekonstrukcija Dvorane Doma sindikata pa u ovim salama neće biti projekcija.

Ovog leta u večernjim časovima na Sava promenadi će raditi bioskop na otvorenom – Open Air Cinema! Pod otvorenim beogradskim nebom i u okrilju Save, posetioci će imati priliku da od 7. jula do 31. avgusta uživaju u odabranoj filmskoj ponudi i prijatnoj atmosferi.

Bioskopski repertoari od 6. do 12. jula 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big – novo!
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

********************************************

Open Air Cinema

Tašmajdanski park i Sava promenada
6. jul – 6. septembar (četvrtkom, petkom i subotom)
Domaći i strani filmovi

Četvrtak, 6. jul (21.00 – Tašmajdanski park)
Ljubav i moda
Petak, 7. jul (21.00 – Sava promenada) Bal na vodi
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 6. jul – sreda, 12. jul
Nokturama… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 6. jul / petak, 7. jul
Nokturama… 15.00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 21.00
Ćale moje bivše… 19.00

Subota, 8. jul / nedelja, 9. jul
Grozan ja 3, sinhronizovano 3D… 11.00, 15.00
Automobili 3, sinhronizovano 3D… 13.00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 21.00
Ćale moje bivše… 19.00

Ponedeljak, 10. jul / utorak, 11. jul
Nokturama… 15.00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 21.00
Ćale moje bivše… 19.00

Sreda, 12. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 21.00
Ćale moje bivše… 19.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. jul – sreda, 12. jul
Nokturama… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 6. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 16:00, 18:40, 21:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
1898. Poslednji „Filipinci“… 17:45, 22:10
Ćale moje bivše… 19:45, 22:00
Nokturama… 15:10, 22:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:10
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:05, 18:00
Preterivanje… 15:05
Kuća uvek dobija… 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 17:30
Transformersi: Poslednji vitez… 17:00
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:15, 21:40
Ludilo devojačke večeri… 19:00, 21:10
Potpuni stranci… 15:00
Čudesna žena… 17:00, 19:40, 22:20
Automobili 3 2D… 15:20
Automobili 3 3D… 16:10
Mumija 3D… 19:10
Čuvari plaže… 18:20, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:40
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:30

Petak, 7. jul / ponedeljak, 10. jul / sreda, 12. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 16:00, 18:40, 21:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
1898. Poslednji „Filipinci“… 15:10, 17:45
Ćale moje bivše… 20:45, 22:35
Nokturama… 15:20, 22:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:10
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:05, 18:00
Preterivanje… 15:05, 19:45
Kuća uvek dobija… 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 17:30
Transformersi: Poslednji vitez… 17:50
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 19:15, 21:40
Ludilo devojačke večeri… 19:00, 21:10
Potpuni stranci… 22:10
Čudesna žena… 17:00, 19:40, 22:20
Automobili 3 2D… 15:20
Automobili 3 3D… 16:10
Mumija 3D… 19:10
Čuvari plaže… 18:20, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:40
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:30

Subota, 8. jul / nedelja, 9. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 13:20, 16:00, 18:40, 21:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
1898. Poslednji „Filipinci“… 15:10, 17:45
Ćale moje bivše… 20:45, 22:35
Nokturama… 15:20, 22:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 13:00, 15:00, 17:10
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10, 16:05, 18:00
Preterivanje… 12:20, 19:45
Kuća uvek dobija… 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 17:30
Transformersi: Poslednji vitez… 17:50
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 13:40, 19:45, 21:40
Ludilo devojačke večeri… 19:00, 21:10
Potpuni stranci… 22:10
Čudesna žena… 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Automobili 3 2D… 13:10, 15:20
Automobili 3 3D… 13:50, 16:10
Mumija 3D… 19:10
Čuvari plaže… 18:20, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:00, 20:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:40
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:30

Utorak, 11. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 13:20, 16:00, 18:40, 21:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 12:00, 14:40, 17:15, 20:00, 22:40
Specijalna projekcija: Planeta majmuna: Početak… 20:15
Specijalna projekcija: Planeta majmuna: Revolucija… 22:25
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:10, 14:10, 16:05, 18:00
Grozan ja 3 3D… 19:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 17:10
Preterivanje… 12:20, 19:45
Kuća uvek dobija… 20:40, 22:30
Moj sastanak na slepo… 17:30
Transformersi: Poslednji vitez… 17:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 13:40, 19:15, 21:40
Ludilo devojačke večeri… 19:00, 21:10
Potpuni stranci… 22:10
Čudesna žena… 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Automobili 3 2D… 13:10, 15:20
Automobili 3 3D… 13:50, 16:10
Čuvari plaže… 18:20, 21:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 2D… 16:30
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:00, 20:20
Kralj Artur: Legenda o maču 2D… 16:40
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 21:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 6. jul / petak, 7. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 20.00, 22.30
Ćale moje bivše… 21.30
Grozan ja 3, sinhronizovano 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3, sinhronizovano… 15.00
Grozan ja 3, titlovano… 19.30
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 18.00, 22.15
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Automobili 3, sinhronizovano 3D… 16.15

Subota, 8. jul / nedelja, 9. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 13.45, 17.00, 20.00, 22.30
Ćale moje bivše… 21.30
Grozan ja 3, sinhronizovano 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Grozan ja 3, sinhronizovano… 11.15, 13.00, 15.00
Grozan ja 3, titlovano… 19.30
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 18.00, 22.15
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Automobili 3, sinhronizovano 3D… 11.00, 16.15

Ponedeljak, 10. jul / utorak, 11. jul / sreda, 12. jul
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.00, 20.00, 22.30
Ćale moje bivše… 21.30
Grozan ja 3, sinhronizovano 3D… 16.00, 18.10
Grozan ja 3, sinhronizovano… 15.00
Grozan ja 3, titlovano… 19.30
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 18.00, 22.15
Ludilo devojačke večeri… 20.30
Automobili 3, sinhronizovano 3D… 16.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 6. jul / petak, 7. jul
Automobili 3, sinhronizovan 3D… 15.10
Automobili 3, sinhronizovan… 15.30
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.10, 19.50, 22.30
Grozan ja 3, sinhronizovan 3D… 16.15, 18.15
Grozan ja 3, sinhronizovan… 15.15, 17.15
Grozan ja 3, titlovan… 19.15
Mumija 3D… 20.15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 22.15
Transformersi – Poslednji vitez… 21.15
Ludilo devojačke večeri… 17.30
Čudesna žena… 16.30, 19.30
Nokturama… 22.00
Ćale moje bivše… 19.00, 20.40
1898. Poslednji „Filipinci“… 22.20

Subota, 8. jul / nedelja, 9. jul
Automobili 3, sinhronizovan 3D… 13.10, 15.10
Automobili 3, sinhronizovan… 13.30, 14.30, 15.30
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.10, 19.50, 22.30
Grozan ja 3, sinhronizovan 3D… 14.15, 16.15, 18.15
Grozan ja 3, sinhronizovan… 13.15, 15.15, 17.15
Grozan ja 3, titlovan… 19.15
Mumija 3D… 20.15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 22.15
Transformersi – Poslednji vitez… 21.15
Ludilo devojačke večeri… 17.30
Čudesna žena… 16.30, 19.30
Nokturama… 22.00
Ćale moje bivše… 19.00, 20.40
1898. Poslednji „Filipinci“… 22.20

Ponedeljak, 10. jul / utorak, 11. jul / sreda, 12. jul
Automobili 3, sinhronizovan 3D… 15.10
Automobili 3, sinhronizovan… 15.30
Spajdermen: Povratak kući 3D… 17.10, 19.50, 22.30
Grozan ja 3, sinhronizovan 3D… 16.15, 18.15
Grozan ja 3, sinhronizovan… 15.15, 17.15
Grozan ja 3, titlovan… 19.15
Mumija 3D… 20.15
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 22.15
Transformersi – Poslednji vitez… 21.15
Ludilo devojačke večeri… 17.30
Čudesna žena… 16.30, 19.30
Nokturama… 22.00
Ćale moje bivše… 19.00, 20.40
1898. Poslednji „Filipinci“… 22.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 6. jul / petak, 7. jul / ponedeljak, 10. jul / sreda, 12. jul
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:20, 21:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:00, 22:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 18:30
Grozan ja 3 2D… 20:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 17:30, 19:30
Kuća uvek dobija… 20:40
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 22:10
Ludilo devojačke večeri… 18:40
Čudesna žena… 22:30

Subota, 8. jul / nedelja, 9. jul
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:20, 21:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 20:00, 22:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Grozan ja 3 2D… 20:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Kuća uvek dobija… 20:40
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 22:10
Ludilo devojačke večeri… 18:40
Čudesna žena… 22:30
Automobili 3 2D… 14:10, 16:20
Automobili 3 3D… 13:00, 15:10

Utorak, 11. jul
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:20, 20:00, 22:40
Spajdermen: Povratak kući 3D… 21:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Grozan ja 3 2D… 20:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Kuća uvek dobija… 20:40
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 22:10
Ludilo devojačke večeri… 18:40
Čudesna žena… 22:30
Automobili 3 2D… 14:10, 16:20
Automobili 3 3D… 13:00, 15:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do 1. septembra
Letnja pauza

Najave za novu sezonu:
Balkanima – Evropski festival animiranog filma (3-7. oktobar)
Alternative film/video festival (13-17. decembar)
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 7. jul (20.00)
Premijera studentskog filma: Februar
Režija: Mlađen Minić
Uloge: Ana Sofrenović, Aleksandar Đurica, Sonja Kolačarić
Produkcija: Akademija umetnosti Beograd i Filmski centar Srbije (2017, trajanje 20 minuta)
Ulaz slobodan!

Tijana i Nebojša su supružnici čiji se brak nalazi u krizi. Razlog je Nebojšina afera sa drugom ženom. Odlučuju da poslušaju savet bračnog savetnika i da otputuju van grada na nekoliko dana u pokušaju da prevaziđu krizu. Veče pred put Tijana svojoj drugarici izražava zabrinutost i sumnju u ishod celog putovanja ali je drugarica na kraju ubeđuje da ode na put.
Boravak u planinskoj vikendici više odgovara Nebojši nego Tijani, koja isprovocirana njegovim ponašanjem, ucenjuje Nebojšu da je odveze nazad u Beograd i pokaže joj kuću u kojoj živi žena sa kojom je imao aferu. Nebojša nevoljno pristaje. Tokom vožnje radio izveštava o snežnoj oluji koja je zadesila Beograd i najavljuje proglašenje vanrednog stanja.
********************************************

Cineplexx Big Beograd – novo!

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 6. jul / petak, 7. jul / ponedeljak, 10. jul / sreda, 12. jul
Spajdermen: Povratak kući 2D… 18:00, 20:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 14:50, 17:30, 19:30, 22:00
Ćale moje bivše… 20:00, 21:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 15:45, 17:40
Grozan ja 3 3D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:45, 16:45, 18:40
Preterivanje… 19:00
Kuća uvek dobija… 19:40, 22:40
Moj sastanak na slepo… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 17:10, 21:30
Ludilo devojačke večeri… 21:00
Čudesna žena… 18:30, 21:15
Automobili 3 2D… 15:20
Automobili 3 3D… 17:30
Mumija 3D… 22:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 16:30
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 16:00

Subota, 8. jul / nedelja, 9. jul
Spajdermen: Povratak kući 2D… 18:00, 20:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 12:15, 14:50, 17:30, 19:30, 22:00
Ćale moje bivše… 20:00, 21:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:45, 13:45, 15:45, 17:40
Grozan ja 3 3D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:45, 16:45, 18:40
Preterivanje… 19:00
Kuća uvek dobija… 19:40, 22:40
Moj sastanak na slepo… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 17:10, 21:30
Ludilo devojačke večeri… 21:00
Čudesna žena… 18:30, 21:15
Automobili 3 2D… 11:00, 15:20
Automobili 3 3D… 13:10, 17:30
Mumija 3D… 22:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 16:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:00, 16:00

Utorak, 11. jul
Spajdermen: Povratak kući 2D… 12:15, 14:50, 17:30, 18:00, 20:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19:30, 22:00
Specijalna projekcija: Planeta majmuna: Početak… 19:00
Specijalna projekcija: Planeta majmuna: Revolucija… 21:10
Ćale moje bivše… 20:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:45, 13:45, 15:45, 17:40
Grozan ja 3 3D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:45, 16:45, 18:40
Preterivanje… 22:40
Kuća uvek dobija… 19:40
Moj sastanak na slepo… 16:20
Transformersi: Poslednji vitez 3D… 17:10, 21:30
Ludilo devojačke večeri… 21:45
Čudesna žena… 18:30, 21:15
Automobili 3 2D… 11:00, 15:20
Automobili 3 3D… 13:10, 17:30
Mumija 3D… 22:20
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 20:10
Kralj Artur: Legenda o maču 3D… 16:30
Mali šef (sinhronizovano) 2D… 14:00
Mali šef (sinhronizovano) 3D… 12:00, 16:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za JUL 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 6. jul (21.15) Battle Royale
Petak, 7. jul (21.15) Radopolje
Subota, 8. jul (21.15) The Place Beyond The Pines
Nedelja, 9. jul (21.15) Princeza Mononoke
Sreda, 12. jul (21.15) The Grand Budapest Hotel
Četvrtak, 13. jul (21.15) Baahubali: The Beginning
Petak, 14. jul (21.15) Bog je umro uzalud
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Utorak 11. jul (19.00) Laika
Projekcija filma japanskog reditelja Akijoši Imazekija
Japanski reditelj Akijoši Imazeki posetiće Beograd i prisustvovati projekciji svog filma.
Ovaj japanski reditelj zastupnik je alternativnog filmskog stvaranja i nezavisnih filmskih ostvarenja. Fotografija u njegovim filmovima igra veliku spojnu ulogu između tematike i publike. Veći broj Imazekijevih ostvarenja prati likove koji nemaju jasnu ulogu u društvu, ili su neretko žrtve posledica socijalne nezrelosti društva. Filmovi Akijoši Imazekija prikazivani su na brojnim internacionalnim filmskim festivalima u Francuskoj, Estoniji, Rusiji, SAD i Vijetnamu gde su odneli mnogobrojne nagrade i priznanja.
Najnoviji film „Laika“ prati dve junakinje sa različitih kulturnih, a na svoj način tradicionalnih podneblja, njihov odnos, komplikovanu borbu kroz svakodnevnicu i ljubav koja poništava granice i stavove.
Biće prikazan i jedan visokorangirani film iz selekcije prošlogodišnjeg Japansko srpskog festivala filma.
Posle filmskog dela programa sledi razgovor sa rediteljem u bašti KC Grad. Posetioci će imati priliku da se obrate reditelju po pitanju njegovog ostvarenja, iskustva rada na japansko srpskom filmskom festival, kao i utiscima njegove prve posete Srbije. Tokom svoje karijere Imazeki je organizovao i nekoliko projekcija srpskih kratkometražnih ostvarenja u Japanu tako da se raduje direktnom kontaktu sa beogradskom publikom i stvaraocima.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Do 11. septembra
Letnja pauza
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Petak, 7. jul (20.30) Biser Bojane – Studentski park
Ponedeljak, 10. jul (20.30) Charade – Cvetni trg
Petak, 14. jul (20.30) Francuski film – biće naknadno najavljeno – Palas
Subota, 15. jul (20.30) Predstava: Sumnjivo lice – Reflektor teatar – Kalemegdan
Sreda, 19. jul (20.30) Master And Commander – Parobrod
Subota, 22. jul (20.30) The Bourne Identity – Crveni krst
Utorak, 25. jul (20.30) Skupljači perja – Tašmajdanski park
Petak, 28. jul (20.30) Almost Famous – Beton hala
Ponedeljak, 31. jul (20.30) Starship Troopers – Zemunski kej
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.