Izdvajamo
Naslovna / Izlasci / Film / Bioskopski repertoari / Bioskopski repertoari (17-23. avgust 2017)
Bioskopski repertoari (17-23. avgust 2017): Atomska plavuša
Bioskopski repertoari (17-23. avgust 2017): Atomska plavuša

Bioskopski repertoari (17-23. avgust 2017)

Iskoristite vreme do 1. septembra – posetite rashlađene bioskopske sale! Ovo su novi bioskopski repertoari koji važe od 17. do 23. avgusta 2017. godine.

Od 17. avgusta u bioskopima možete da gledate nekoliko novih filmova: akcioni film sa Šarliz Teron u glavnoj ulozi – „Atomska plavuša„, odličnu francusku komediju „Otkačene trudnice„, animirani „Tvrd orah 2“ i film nazvan po pesmi Sajmona i Garfankela „Baby Driver“ ili kako su ga naši distributeri preveli – „Vozač„.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. avgusta 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

********************************************

Open Air Cinema

Tašmajdanski park i Sava promenada
6. jul – 6. septembar (četvrtkom, petkom i subotom)
Domaći i strani filmovi

Sava promenada
Četvrtak, 17. avgust
Sok od šljiva… 21.00

Petak, 18. avgust
Ljubav i moda… 21.00

Subota, 19. avgust
Mr. Right… 21.00

Tašmajdan
Četvrtak, 17. avgust
Zvižduk u 8… 21.00

Petak, 18. avgust
Kids Are All Right… 21.00

Subota, 19. avgust
Balkanski špijun… 21.00
********************************************

Leto na Zvezdari – filmski program

Repertoar pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 17. avgust – sreda, 23. avgust
Amitivil: Buđenje… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. avgust / petak, 18. avgust
Mračna kula… 17.00
Otkačene trudnice… ,19.00
Atomska plavuša… 21.00

Subota, 19. avgust / nedelja, 20. avgust
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Tvrd orah 2 (titlovano)… 13.00
Mračna kula… 17.00
Anabel 2: Stvaranje zla… 19.00
Atomska plavuša… 21.00

Ponedeljak, 21. avgust / petak, 22. avgust / subota, 23. avgust
Otkačene trudnice… 17.00
Mračna kula… 19.00
Atomska plavuša… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do 24. avgusta nema projekcija
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. avgust
Mens Night: Vozač… 20:10
Atomska plavuša… 15:30, 17:45, 20:10, 22:40
Otkačene trudnice… 18:45, 20:40, 22:45
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 16:00, 18:05
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Mračna kula… 18:30, 20:30, 22:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 2D… 16:50, 22:10
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19:30, 21:00
Mame u provodu… 17:05, 20:50
Anabel: Stvaranje zla… 15:45, 18:00, 20:00, 22:15
Dankerk… 19:40, 21:50
Emoji film… 15:50, 17:45
Planeta majmuna: Rat… 18:35
Čudesna žena… 15:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21:20
Mamurni kumovi… 22:35
Amitivil: Buđenje… 14:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:40, 16:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 19:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 22:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 14:50
Ludilo devojačke večeri… 18:50, 22:25
Čuvari plaže… 16:25

Petak, 18. avgust / ponedeljak, 21. avgust / utorak, 22. avgust / sreda, 23. avgust
Pretpremijerno: Vozač… 20:10
Atomska plavuša… 15:30, 17:50, 20:20, 22:40
Otkačene trudnice… 18:45, 20:40, 22:45
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 16:00, 18:05
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Mračna kula… 18:30, 20:30, 22:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 2D… 16:50, 22:10
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19:30, 21:00
Mame u provodu… 17:05, 20:50
Anabel: Stvaranje zla… 15:45, 18:00, 20:00, 22:15
Dankerk… 19:40, 21:50
Emoji film… 15:50, 17:45
Planeta majmuna: Rat… 18:35
Čudesna žena… 15:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 21:20
Mamurni kumovi… 22:35
Amitivil: Buđenje… 14:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:40, 16:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 19:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 22:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 14:50
Ludilo devojačke večeri… 18:50, 22:25
Čuvari plaže… 16:25

Subota, 19. avgust / nedelja, 20. avgust
Pretpremijerno: Vozač… 20:10
Atomska plavuša… 13:15, 15:30, 17:50, 20:20, 22:40
Otkačene trudnice… 18:45, 20:40, 22:45
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 12:10, 14:00, 16:00, 18:05
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Mračna kula… 18:30, 20:30, 22:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 2D… 16:50, 22:10
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 14:10, 19:30, 21:00
Mame u provodu… 17:05, 20:50
Anabel: Stvaranje zla… 13:30, 15:45, 18:00, 20:00, 22:15
Dankerk… 19:40, 21:50
Emoji film… 11:50, 13:45, 15:50, 17:45
Planeta majmuna: Rat… 18:35
Čudesna žena… 15:50
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 13:20, 21:20
Mamurni kumovi… 22:35
Amitivil: Buđenje… 14:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:50, 14:40, 16:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:50, 15:40, 17:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 19:20
Spajdermen: Povratak kući 3D… 22:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:50
Ludilo devojačke večeri… 18:50, 22:25
Čuvari plaže… 16:25
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 17. avgust / petak, 18. avgust
Tvrd orah 3D (titlovano)… 16.15, 18.15
Vozač… 20.00
Atomska plavuša… 18.45
Otkačene trudnice… 22.30
Anabela 2… 20.15. 22.20
E-moji film (titlovano)… 16.00
Mračna kula… 18.00, 20.30, 22.15
Mame u provodu… 17.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 19. avgust / nedelja, 20. avgust
Tvrd orah 3D (titlovano)… 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
Vozač… 20.00
Atomska plavuša… 18.45
Otkačene trudnice… 22.30
Anabela 2… 20.15. 22.20
E-moji film (titlovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Mračna kula… 18.00, 20.30, 22.15
Mame u provodu… 17.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Automobili 3 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 21. avgust / utorak, 22. avgust
Tvrd orah 3D (titlovano)… 16.15, 18.15
Vozač… 20.00
Atomska plavuša… 18.45
Otkačene trudnice… 22.30
Anabela 2… 20.15. 22.20
E-moji film (titlovano)… 16.00
Mračna kula… 18.00, 20.30, 22.15
Mame u provodu… 17.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 23. avgust
Bioskopski maraton
Uskoro ćemo objaviti satnicu
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. avgust / petak, 18. avgust / ponedeljak, 21. avgust / utorak, 22. avgust / sreda, 23. avgust
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15.10, 17.10
Atomska plavuša… 18.00, 20.15, 22.30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15.20, 17.20
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 16.30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19.20
Vozač… 22.00
Emoji film… 15.30
Anabel: Stvaranje zla… 17.30, 19.40, 21.50
Mračna kula… 19.10, 21.10
Mame u provodu… 18.30
Otkačene trudnice… 20.20
Dankerk… 22.15

Subota, 19. avgust / nedelja, 20. avgust
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14.10, 16.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13.10, 15.10, 17.10
Atomska plavuša… 18.00, 20.15, 22.30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13.20, 15.20, 17.20
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19.20
Vozač… 22.00
Emoji film… 13.30, 15.30
Anabel: Stvaranje zla… 17.30, 19.40, 21.50
Mračna kula… 19.10, 21.10
Mame u provodu… 18.30
Otkačene trudnice… 20.20
Dankerk… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. avgust
Mens Night: Vozač… 20:00
Atomska plavuša… 15:30, 17:45, 19:30, 22:15
Otkačene trudnice… 20:55, 22:50
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 15:40, 17:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30
Mračna kula… 20:30, 22:30
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:50, 22:00
Mame u provodu… 22:25
Emoji film… 17:00, 19:00
Dankerk… 20:15
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 17:10, 21:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:15, 18:15

Petak, 18. avgust / ponedeljak, 21. avgust / utorak, 22. avgust / sreda, 23. avgust
Pretpremijerno: Vozač… 22:10
Atomska plavuša… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Otkačene trudnice… 20:55, 22:50
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 15:40, 17:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30
Mračna kula… 20:30, 22:30
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:50, 22:00
Mame u provodu… 22:25
Emoji film… 17:00, 19:00
Dankerk… 20:15
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 17:10, 19:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:15, 18:15

Subota, 19. avgust / nedelja, 20. avgust
Pretpremijerno: Vozač… 22:10
Atomska plavuša… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
Otkačene trudnice… 20:55, 22:50
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 13:30, 15:40, 17:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Mračna kula… 20:30, 22:30
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:50, 22:00
Mame u provodu… 22:25
Emoji film… 12:45, 15:00, 17:00, 19:00
Dankerk… 20:15
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 17:10, 19:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:00, 15:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
Automobili 3 (sinhronizovano) 2D… 13:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do 1. septembra
Letnja pauza

Najave za novu sezonu:
Balkanima – Evropski festival animiranog filma (3-7. oktobar)
Alternative film/video festival (13-17. decembar)
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 17. avgust / petak, 18. avgust / ponedeljak, 21. avgust / utorak, 22. avgust / sreda, 23. avgust
Pretpremijerno: Vozač… 20:00
Atomska plavuša… 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
Otkačene trudnice… 19:30, 21:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 15:00, 17:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Mračna kula… 18:20, 20:20, 22:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:20, 20:30, 22:40
Mame u provodu… 19:15
Emoji film… 14:45, 16:15
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19:00, 21:40
Valerijan i carstvo hiljadu planeta… 16:45
Dankerk… 17:30, 19:45, 22:00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 22:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16:30
Planeta majmuna: Rat 3D… 21:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 15:20

Subota, 19. avgust / nedelja, 20. avgust
Pretpremijerno: Vozač… 20:00
Atomska plavuša… 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
Otkačene trudnice… 19:30, 21:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Mračna kula… 18:20, 20:20, 22:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:20, 20:30, 22:40
Mame u provodu… 19:15
Emoji film… 12:45, 14:45, 16:15
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19:00, 21:40
Valerijan i carstvo hiljadu planeta… 16:45
Dankerk… 17:30, 19:45, 22:00
Spajdermen: Povratak kući 3D… 22:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30
Planeta majmuna: Rat 3D… 21:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 11:00, 15:20
Automobili 3 (sinhronizovano)… 13:10
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za AVGUST 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Petak, 18. avgust (12.15) Vagon Li
Subota, 19. avgust (21.15) End of Watch
Nedelja, 20. avgust (21.15) Paris Texas
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Bioskop pod zvezdama (španski filmovi)
Utorak, 22. avgust (21.00) Nerazdvojni
Utorak, 29. avgust (21.00) Vanzemaljac
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Do 11. septembra
Letnja pauza
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Četvrtak, 17. avgust (20.30) Razvedi me, zavedi me – Pristanište
Nedelja, 20. avgust (20.30) Indijski film – Tašmajdan
Sreda, 23. avgust (20.30) Ja u ljubav verujem – Parobrod
Petak, 25. avgust (20.30) Planina Broukbek – Palas
Ponedeljak, 28. avgust (20.30) Kad budem mrtav i beo – Crveni krst
Četvrtak, 31. avgust (20.30) Dan mrmota – Pristanište

Subota, 2. septembar (20.30) Pozorišna predstava – Kalemegdan
Utorak, 5. septembar (20.30) Kramer protiv Kramera – Cvetni trg
Subota, 9. septembar (20.30) Potomci – Studentski park
Nedelja, 17. septembar (20.30) Kad je Hari sreo Sali – Parobrod
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.