Izdvajamo
Naslovna / Izlasci / Film / Bioskopski repertoari / Bioskopski repertoari (31. avgust – 6. septembar 2017)
Bioskopski repertoari: Beri Sil - Američki original
Bioskopski repertoari: Beri Sil - Američki original

Bioskopski repertoari (31. avgust – 6. septembar 2017)

Ovo su novi bioskopski repertoari koji važe od 31. avgusta do 6. septembra 2017. godine uz nekoliko filmskih premijera.

Od 31. avgusta u bioskopima možete da gledate film „Beri Sil – Američki original„, bučno najavljeni „Gadna gomila“ i akcionu komediju „Mafijaški telohranitelj„, a poslednjeg dana ovog pregleda na programu je premijera filma „To„, nastalog po knjizi Stivena Kinga.

Bioskopski repertoari od 31. avgusta do 6. septembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

********************************************

Open Air Cinema

Tašmajdanski park i Sava promenada
6. jul – 6. septembar (četvrtkom, petkom i subotom)
Domaći i strani filmovi

Sava promenada
Četvrtak, 31. avgust (21.00) Idi mi, dođi mi
Petak, 1. septembar (21.00) Razvod na određeno vreme
Subota, 2. septembar (21.00) Officer Down

Tašmajdan
Četvrtak, 31. avgust (21.00) Carjacked
Petak, 1. septembar (21.00) Mi nismo anđeli
Subota, 2. septembar (21.00) Montevideo, bog te video
********************************************

Muzej Jugoslavije

Mihaila Mike Jankovića 6 (ex Botićeva 6)
Nedelja, 3. septembar (19.00)
Južno od granice
Režija: Oliver Stoun
Povodom 56. godišnjice od prve konferencije Pokreta nesvrstanih u Beogradu ambasada Venecuele u bioskopskoj sali Muzeja Jugoslavije organizuje projekciju filma Olivera Stouna „Južno od granice“.
Dokumentarni film u režiji trostrukog oskarovca beleži putovanje reditelja kroz pet zemalja i razgovore sa sedam predsednika Latinske Amerike. Film istražuje latino-američke društvene i političke pokrete i ukazuje na pogrešne medijske interpretacije ovog dela sveta.
Pre projekcije filma, o solidarnosti, antikolonijalizmu i nesvrstavanju govoriće dr Dija Nader de El-Andari, ambasadorka Venecuele, države koja trenutno predsedava Pokretom nesvrstanih i nezavisna kustoskinja dr Ana Sladojević.
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 31. avgust – sreda, 6. septembar
Peter Handke… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 31. avgust / petak, 1. septembar
Gadna gomila… 17.00
Mafijaški telohranitelj… 19.00
Beri Sil – američki original… 21.00

Subota, 2. septembar
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11.00, 15.00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13.00
Beri Sil – američki original… 17.00
Mafijaški telohranitelj… 19.00

Nedelja, 3. septembar
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11.00, 15.00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13.00
Gadna gomila… 17.00
Mafijaški telohranitelj… 19.00
Beri Sil – američki original… 21.00

Ponedeljak, 4. septembar / utorak, 5. septembar / sreda, 6. septembar
Gadna gomila… 17.00
Mafijaški telohranitelj… 19.00
Beri Sil – američki original… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 31. avgust – sreda, 6. septembar
Peter Handke… 19.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 31. avgust / petak, 1. septembar / ponedeljak, 4. septembar / utorak, 5. septembar
Beri Sil – Američki original… 15:35, 18:00, 20:20, 22:40
Mafijaški telohranitelj… 15:10, 17:40, 20:00, 22:20
Gadna gomila… 17:20, 19:40, 22:00
Kad bih bila muško… 19:55, 22:45
Vozač… 17:15, 19:30, 21:45
Atomska plavuša… 17:50, 20:10, 22:30
Otkačene trudnice… 20:15
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 16:00
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:00, 16:55
Mračna kula… 18:45, 20:50
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 2D… 18:10
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 21:00
Mame u provodu… 20:30
Anabel: Stvaranje zla… 17:00, 19:20, 21:30
Dankerk… 18:20, 22:10
Emoji film… 16:20, 18:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 21:50
Ludilo devojačke večeri… 22:15
Čuvari plaže… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:50

Subota, 2. septembar / nedelja, 3. septembar
Beri Sil – Američki original… 15:35, 18:00, 20:20, 22:40
Mafijaški telohranitelj… 15:10, 17:40, 20:00, 22:20
Gadna gomila… 17:20, 19:40, 22:00
Kad bih bila muško… 19:55, 22:45
Vozač… 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
Atomska plavuša… 17:50, 20:10, 22:30
Otkačene trudnice… 20:15
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 12:00, 14:00, 16:00
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 16:55
Mračna kula… 18:45, 20:50
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 2D… 18:10
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 12:50, 21:00
Mame u provodu… 20:30
Anabel: Stvaranje zla… 14:40, 17:00, 19:20, 21:30
Dankerk… 18:20, 22:10
Emoji film… 12:20, 14:20, 16:20, 18:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:30, 15:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Spajdermen: Povratak kući 2D… 17:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 21:50
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 12:40
Ludilo devojačke večeri… 22:15
Čuvari plaže… 15:40
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 14:50

Sreda, 6. septembar
To… 20:00 – premijera
Beri Sil – Američki original… 15:35, 18:00, 20:20, 22:40
Mafijaški telohranitelj… 15:10, 17:40, 20:10, 22:40
Gadna gomila… 14:50, 17:20, 22:00
Kad bih bila muško… 19:55, 22:45
Vozač… 17:15, 19:30, 21:45
Atomska plavuša… 17:50, 22:30
Otkačene trudnice… 20:15
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 16:00
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:00, 16:55
Mračna kula… 18:45, 20:50
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 2D… 18:10
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 21:00
Mame u provodu… 20:30
Anabel: Stvaranje zla… 17:00, 19:20, 21:30
Dankerk… 18:20, 22:10
Emoji film… 16:20, 18:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30
Spajdermen: Povratak kući2D… 17:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 21:50
Ludilo devojačke večeri… 22:15
Čuvari plaže… 15:40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 31. avgust / petak, 1. septembar
Mafijaški telohranitelj… 20.00, 22.25
Beri Sil – američki original… 18.00, 20.10, 22.30
Gadna gomila… 18.10
Anabela 2… 20.20
Vozač… 17.50, 22.15
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 16.20
E-moji film (titlovano)… 16.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 16.10

Subota, 2. septembar / nedelja, 3. septembar
Mafijaški telohranitelj… 20.00, 22.25
Beri Sil – američki original… 18.00, 20.10, 22.30
Gadna gomila… 18.10
Anabela 2… 20.20
Vozač… 17.50, 22.15
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.20, 16.20
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 14.10
E-moji film (titlovano)… 14.00, 16.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 16.10
Automobili 3 3D (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 4. septembar / utorak, 5. septembar / sreda, 6. septembar
Mafijaški telohranitelj… 20.00, 22.25
Beri Sil – američki original… 18.00, 20.10, 22.30
Gadna gomila… 18.10
Anabela 2… 20.20
Vozač… 17.50, 22.15
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 16.20
E-moji film (titlovano)… 16.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 16.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 31. avgust / petak, 1. septembar / ponedeljak, 4. septembar / utorak, 5. septembar / sreda, 6. septembar 
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15.30
Beri Sil – Američki original… 18.00, 20.15, 22.30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15.10, 17.10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 16.00
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19.10
Atomska plavuša… 21.50
Mafijaški telohranitelj… 17.45, 20.00, 22.15
Anabel 2: Stvaranje zla… 17.30, 19.30
Gadna gomila… 21.30
Emoji film… 15.15
Kuća kraljevog namesnika… 17.00
Vozač… 19.00, 21.00

Subota, 2. septembar / nedelja, 3. septembar 
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14.10, 16.10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Beri Sil – Američki original… 18.00, 20.15, 22.30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13.10, 15.10, 17.10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 19.10
Atomska plavuša… 21.50
Mafijaški telohranitelj… 17.45, 20.00, 22.15
Anabel 2: Stvaranje zla… 17.30, 19.30
Gadna gomila… 21.30
Emoji film… 13.15, 15.15
Kuća kraljevog namesnika… 17.00
Vozač… 19.00, 21.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 31. avgust / petak, 1. septembar / ponedeljak, 4. septembar / utorak, 5. septembar
Beri Sil – Američki original… 17:10, 20:20, 22:40
Mafijaški telohranitelj… 17:40, 20:00, 22:20
Gadna gomila… 20:30, 22:50
Kad bih bila muško… 15:40
Vozač… 19:45, 22:00
Atomska plavuša… 19:00, 21:20
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 17:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 17:50
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:30, 21:40
Emoji film… 16:40, 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30

Subota, 2. septembar / nedelja, 3. septembar
Beri Sil – Američki original… 17:10, 20:20, 22:40
Mafijaški telohranitelj… 17:40, 20:00, 22:20
Gadna gomila… 20:30, 22:50
Kad bih bila muško… 15:40
Vozač… 19:45, 22:00
Atomska plavuša… 19:00, 21:20
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 13:00, 15:00, 17:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 17:50
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:30, 21:40
Emoji film… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:30, 15:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Automobili 3 (sinhronizovano) 2D… 13:20

Sreda, 6. septembar
To… 20:00 – premijera
Beri Sil – Američki original… 17:10, 20:20, 22:40
Mafijaški telohranitelj… 17:40, 19:00, 22:35
Gadna gomila… 20:30, 22:50
Kad bih bila muško… 15:40
Vozač… 19:45, 22:00
Atomska plavuša… 21:20
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 17:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 17:50
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:30, 21:40
Emoji film… 16:40, 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 1. septembar / subota, 2. septembar / nedelja, 3. septembar
Kozje uši… 19.00 i 21.00
Cena ulaznice je 200 RSD.

Utorak, 5. septembar (20.00) Mladi duh Evrope

Najave za novu sezonu:
Balkanima – Evropski festival animiranog filma (3-7. oktobar)
Alternative film/video festival (13-17. decembar)
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 31. avgust / petak, 1. septembar / ponedeljak, 4. septembar / utorak, 5. septembar
Beri Sil – Američki original… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 15:10, 17:30, 20:00, 22:20
Gadna gomila… 20:20, 22:40
Kad bih bila muško… 19:00
Vozač… 17:00, 19:45, 22:00
Atomska plavuša… 19:15, 21:30
Otkačene trudnice… 18:30
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 16:30
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:45
Mračna kula… 20:30, 22:30
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:00, 20:15, 22:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 15:30
Dankerk… 18:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16:00
Planeta majmuna: Rat 3D… 21:00

Subota, 2. septembar / nedelja, 3. septembar
Beri Sil – Američki original… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 15:10, 17:30, 20:00, 22:20
Gadna gomila… 20:20, 22:40
Kad bih bila muško… 19:00
Vozač… 17:00, 19:45, 22:00
Atomska plavuša… 19:15, 21:30
Otkačene trudnice… 18:30
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 12:40, 14:30, 16:30
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40, 17:45
Mračna kula… 20:30, 22:30
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:00, 20:15, 22:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 15:30
Dankerk… 18:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:00,14:00, 16:00
Planeta majmuna: Rat 3D… 21:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 2D… 12:30
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 14:45

Sreda, 6. septembar
To… 20:00 – premijera
Beri Sil – Američki original… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 15:10, 17:30, 20:20, 22:40
Gadna gomila… 22:40
Kad bih bila muško… 19:00
Vozač… 17:00, 19:45, 22:00
Atomska plavuša… 19:15, 21:30
Otkačene trudnice… 18:30
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 16:30
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:45
Mračna kula… 20:30, 22:30
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:00, 20:15, 22:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 15:30
Dankerk… 18:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16:00
Planeta majmuna: Rat 3D… 21:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za SEPTEMBAR 2017. pogledajte na OVOM LINKU!

Do 3. septembra… Nedelja indonežanskog filma (vidi: Repertoar za avgust 2017.)
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Petak, 1. septembar (21.00) Vagon Li
Subota, 2. septembar (21.00) Dead Man
Nedelja, 3. septembar (21.00) Kroz talase
Sreda, 6. septembar (21.00) Biće najavljeno kasnije
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Do 11. septembra
Letnja pauza
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Četvrtak, 31. avgust (20.30) Dan mrmota – Pristanište

Subota, 2. septembar (20.30) Pozorišna predstava – Kalemegdan
Utorak, 5. septembar (20.30) Kramer protiv Kramera – Cvetni trg
Subota, 9. septembar (20.30) Potomci – Studentski park
Nedelja, 17. septembar (20.30) Kad je Hari sreo Sali – Parobrod
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.