Izdvajamo
Naslovna / Izlasci / Film / Bioskopski repertoari / Bioskopski repertoari (7-13. septembar 2017)
Bioskopski repertoari: To
Bioskopski repertoari: To

Bioskopski repertoari (7-13. septembar 2017)

Novi bioskopski repertoari važe od 7. do 13. septembra 2017. godine a publika će biti u prilici da pogleda nekoliko novih filmova.

Od 7. septembra u bioskopima će se prikazivati horor „To„, komedija „Najbolje od njih„, romantični „Zaslepljeni“ i animirani „Mali Bigfoot„.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. septembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet

********************************************

SC Voždovac (Crnotravska 4)

Petak, 8. septembar
Vojna akademija… 19.30
Santa Maria della Salute… 21.30

Subota, 9. septembar
Zona Zamfirova: drugi deo… 19.30
Biser Bojane… 21.30

Nedelja, 10. septembar
Kozje uši… 19.30
Dnevnik mašinovođe… 21.30
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 7. septembar – sreda, 13. septembar
Najbolje od njih…. 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. septembar / petak, 8. septembar
Najbolje od njih… 17.00
Zaslepljeni… 19.00
To… 21.00

Subota, 9. septembar / nedelja, 10. septembar
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 11.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 13.00
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Mafijaški telohranitelj… 17.00
Zaslepljeni… 19.00
To… 21.00

Ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar / sreda, 13. septembar
Najbolje od njih… 17.00
Zaslepljeni… 19.00
To… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. septembar – sreda, 13. septembar
Najbolje od njih… 21.00

Četvrtak, 14. septembar – ponedeljak, 18. septembar
Dani izraelskog filma
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. septembar
To… 17:05, 19:40, 21:00, 22:15
Zaslepljeni… 20:00, 20:50, 22:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16:00, 17:10, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:05, 17:00, 18:50
Mafijaški telohranitelj… 15:15, 17:40, 20:15, 22:35
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:35, 17:50, 20:10, 22:00
Beri Sil – Američki original… 19:50, 22:10
Emoji film… 16:10
Spajdermen: Povratak kući… 18:10
Vozač… 19:30, 21:45
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 15:20, 16:15, 17:20
Atomska plavuša… 19:20, 21:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30
Ludilo devojačke večeri … 18:20
Dankerk… 20:30, 22:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:25
Gadna gomila… 17:15
Kad bih bila muško… 19:45
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 21:50
Mračna kula… 18:05, 22:30

Petak, 8. septembar / ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar / sreda, 13. septembar
To… 17:05, 19:40, 21:00, 22:15
Zaslepljeni… 20:50, 22:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:05, 17:00 , 18:50
Mafijaški telohranitelj… 15:15, 17:40, 20:00, 22:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:35, 17:50, 20:15, 22:30
Beri Sil – Američki original… 17:10, 19:50, 22:10
Emoji film… 16:10
Spajdermen: Povratak kući… 18:10
Vozač… 19:30, 21:45
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 16:15, 18:05
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:20, 17:20
Atomska plavuša… 19:20, 21:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30
Ludilo devojačke večeri… 18:20
Dankerk… 20:30, 22:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:25
Gadna gomila… 17:15
Kad bih bila muško… 19:45
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 21:50
Mračna kula… 20:10, 22:05

Subota, 9. septembar
Boljšoj na bis: Munja… 18:00
To… 14:25, 17:05, 19:40, 21:00, 22:15
Zasleplenji… 20:50, 22:50, 18:05
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:05, 17:00, 18:50
Spajdermen: Povratak kući 3D… 12:40
Mafijaški telohranitelj… 15:15, 17:40, 20:00, 22:40
Valerijan i carstvo hiljadu planeta… 12:50
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:35, 17:50, 20:15, 22:30
Beri Sil – Američki original… 19:50, 22:10, 17:10
Emoji film… 12:10, 14:05, 16:05
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:15
Vozač… 14:45, 19:30, 21:45
Tvrd orah (sinronizovano)… 12:20, 14:20, 16:15
Tvrd orah (sinronizovano) 3D… 13:20, 15:20, 17:20
Atomska plavuša… 19:20, 21:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Ludilo devojačke večeri… 18:20
Dankerk… 20:30, 22:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:30, 15:25
Gadna gomila… 17:15
Kad bih bila muško… 19:45
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 21:50
Mračna kula… 20:10, 22:05

Nedelja, 10. septembar
To… 14:25, 17:05, 19:40, 21:00, 22:15
Zaslepljeni… 18:00, 20:50, 22:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:05, 17:00, 18::50
Valerijan I carstvo hiljadu planeta… 12:50
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:35, 17:50, 20:15, 22:30
Beri Sil – Američki original… 17:10, 19:50, 22:10
Emoji film… 12:10, 14:10, 16:10
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:10
Pirati sa Kariba: Salazarova osveta 3D… 12:15
Vozač… 14:45, 19:30, 21:45
Tvrd orah 2 (sinronizovano)… 12:20, 14:20, 16:15
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13:20, 15:20, 17:20
Atomska plavuša… 19:20, 21:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Ludilo devojačke večeri… 18:20
Dankerk… 20:30, 22:45
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:30, 15:25
Gadna gomila… 17:15
Kad bih bila muško… 19:45
Valerijan I carstvo hiljadu planeta 3D… 21:50
Mračna kula… 20:10, 22:05
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. septembar / petak, 8. septembar
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Zaslepljeni… 18.30, 20.30
To… 20.00, 22.30
Mafijaški telohranitelj… 20.15
Beri Sil: Američki original… 18.00, 22.35
Anabela 2… 22.20
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 16.15
Emoji film (titlovano)… 16.00

Subota, 9. septembar / nedelja, 10. septembar
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.30, 16.30, 18.15
Zaslepljeni… 18.30, 20.30
To… 20.00, 22.30
Mafijaški telohranitelj… 20.15
Beri Sil: Američki original… 18.00, 22.35
Anabela 2… 22.20
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Emoji film (titlovano)… 12.30, 16.00
Automobili 3 3D (sinhronizovano)… 12.00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar / sreda, 13. septembar
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Zaslepljeni… 18.30, 20.30
To… 20.00, 22.30
Mafijaški telohranitelj… 20.15
Beri Sil: Američki original… 18.00, 22.35
Anabela 2… 22.20
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 16.15
Emoji film (titlovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. septembar / petak, 8. septembar
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 15.10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 16.30
To… 17.00, 19.30, 22.00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 16.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mafijaški telohranitelj… 17.50, 20.00
Atomska plavuša… 22.15
Beri Sil: Američki original… 19.15, 21.30
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 16.45
Najbolje od njih… 18.45
Vozač… 21.00
Anabel 2: Stvaranje zla… 18.30
Zaslepljeni… 20.30, 22.30

Subota, 9. septembar / nedelja, 10. septembar 
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 13.10, 15.10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
To… 17.00, 19.30, 22.00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Mafijaški telohranitelj… 17.50, 20.00
Atomska plavuša… 22.15
Beri Sil: Američki original… 19.15, 21.30
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.45
Najbolje od njih… 18.45
Vozač… 21.00
Anabel 2: Stvaranje zla… 18.30
Zaslepljeni… 20.30, 22.30

Ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar / sreda, 13. septembar
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 15.10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 16.30
To… 17.00, 19.30, 22.00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 16.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Mafijaški telohranitelj… 17.50, 20.00
Atomska plavuša… 22.15
Beri Sil: Američki original… 19.15, 21.30
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 16.45
Najbolje od njih… 18.45
Vozač… 21.00
Anabel 2: Stvaranje zla… 18.30
Zaslepljeni… 20.30, 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. septembar
Zaslepljeni… 20:00, 22:00
To… 18:20, 19:50, 22:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:00, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:00, 16:50, 18:45
Beri Sil – Američki original… 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 19:10, 21:30
Gadna gomila… 15:20
Vozač… 21:00
Atomska plavuša… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 16:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 17:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 17:50, 22:50
Emoji film… 15:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15

Petak, 8. septembar / ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar / sreda, 13. septembar
Zaslepljeni… 20:20, 22:20
To… 18:20, 20:00, 22:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:00, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:00, 16:50, 18:45
Beri Sil – Američki original… 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 19:10, 21:30
Gadna gomila… 15:20
Vozač… 21:00
Atomska plavuša… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 16:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 17:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:10, 22:50
Emoji film… 16:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15

Subota, 9. septembar / nedelja, 10. septembar
Zaslepljeni… 20:20, 22:20
To… 18:20, 20:00, 22:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11:10, 13:10, 15:00, 16:50, 18:45
Beri Sil – Američki original… 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 19:10, 21:30
Gadna gomila… 15:20
Vozač… 21:00
Atomska plavuša… 20:35
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 2D… 12:30, 14:30, 16:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 17:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 18:10, 22:50
Emoji film… 16:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:15, 14:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15, 15:15, 17:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 8. septembar / subota, 9. septembar / nedelja, 10. septembar
Biser Bojane… 19.00 i 21.00
Cena ulaznice je 200 RSD.

Najave za novu sezonu:
Balkanima – Evropski festival animiranog filma (3-7. oktobar)
Alternative film/video festival (13-17. decembar)
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 13. septembar – nedelja, 17. septembar
2. Festival muzičkog filma – Paralelne vizije
********************************************
Uskoro u bioskopima: Moj mali poni film


********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. septembar
Zaslepljeni… 20:00, 22:00
To… 17:10, 19:40, 21:00, 22:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:00, 17:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Beri Sil – Američki original… 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 17:30, 19:50, 22:20
Vozač… 20:20, 22:35
Atomska plavuša… 22:10
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 15:30, 17:20
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30
Mračna kula… 20:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:15, 21:30
Dankerk… 18:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16:10

Petak, 8. septembar / ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar / sreda, 13. septembar
Zaslepljeni… 20:40, 22:40
To… 15:20, 18:00, 19:50, 21:00, 22:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 16:00, 17:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Beri Sil – Američki original… 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 17:30, 20:00, 22:20
Vozač… 20:20, 22:35
Atomska plavuša… 22:10
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D… 15:30, 17:20
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 16:30, 18:30
Mračna kula… 20:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:15, 21:30
Dankerk… 18:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 16:10

Subota, 9. septembar / nedelja, 10. septembar
Zaslepljeni… 20:40, 22:40
To… 12:40, 15:20, 18:00, 19:50, 21:00, 22:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 12:00, 14:00, 16:00, 17:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Beri Sil – Američki original… 19:30, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 17:30, 20:00, 22:20
Vozač… 20:20, 22:35
Atomska plavuša… 22:10
Tvrd orah (sinhronizovano) 2D –13:30, 15:30, 17:20
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D –14:30, 16:30, 18:30
Mračna kula… 20:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 19:15, 21:30
Valerijan i carstvo hiljadu planeta 3D… 12:10
Dankerk… 18:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:45, 15:45, 17:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:15, 14:15, 16:10
Planeta majmuna: Rat 3D… 14:50
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za SEPTEMBAR 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Utorak, 12. septembar – petak, 15. septembar
Festival ruskog filma „Bajke detinjstva“
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Više od 100 volontera svake godine svojim radom i angažmanom doprinosi uspešnoj realizaciji Filmskog festivala Slobodna zona. Posvećenost najboljih volontera, njihova motivacija i energija veelikim delom zaslužni su za kvalitet Slobodne zone i imidž kakav festival ima danas!
I ove godine, po 13. put, organizatori pozivaju sve mlade ljude koji žele da steknu iskustvo u kreiranju jednog velikog kulturnog događaja da se priključe timu! U zavisnosti od interesovanja i afiniteta, volonteri će imati priliku da rade na pozicijama u okviru nekoliko različitih kategorija.
Više informacija moguće je dobiti pozivom na broj 011/3284 534 ili slanjem mejla na adresu volontiranje@freezonebelgrade.org.
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 7. septembar (21.00) Paranoja u Las Vegasu – na otvorenom
Petak, 8. septembar (21.00) Uzrok smrti ne pominjati
Subota, 9. septembar (21.00) Pat Garret and Billy The Kid
Nedelja, 10. septembar (21.00) The Holy Mountain
Sreda, 13. septembar (20.00) Once Upon a Time In America
Četvrtak, 14. septembar (21.00) Entrer the Void
Petak, 15. septembar (21.00) South Park
Subota, 16 .septembar (21.00) The Man Who Shot Liberty Valace
Nedelja, 17. septembar (21.00) Amarcord
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Do 10. septembra
Letnja pauza

Ponedeljak, 11. septembar / utorak, 12. septembar
Peter Handke… 18.30
Magnus (Kako je Magnus Karlsen postao šahovski Mocart)… 20.30

Sreda, 13. septembar / četvrtak, 14. septembar / petak, 15. septembar
Slava… 18.30
Štefan Cvajg – Zbogom Evropi… 20.30

Subota, 16. septembar
Zaleđeno kraljevstvo Hauarda Lavkrofta… 12.00
Slava… 18.30
Štefan Cvajg – Zbogom Evropi… 20.30

Nedelja, 17. septembar
Slava… 18.30
Štefan Cvajg – Zbogom Evropi… 20.30

Ponedeljak, 18. septembar / utorak, 19. septembar
Peter Handke… 18.30
Magnus (Kako je Magnus Karlsen postao šahovski Mocart)… 20.30

Sreda, 20. septembar
Slava… 18.30
Štefan Cvajg – Zbogom Evropi… 20.30
Cena ulaznice po projekciji je 250 RSD.
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Subota, 9. septembar (20.30) Potomci – Studentski park
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.