Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. mart 2020)
Bioskopski repertoari (12-18. mart 2020): Naša ljubav
Bioskopski repertoari (12-18. mart 2020): Naša ljubav

Bioskopski repertoari (12-18. mart 2020)

Bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 12. do 18. marta 2020. Zbog vanredne situacije  sa korona virusom, moguće su promene u programima.

Zbog vanrednog stanja u Srbiji skoro sve projekcije su otkazane od 15. marta…

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. marta 2020. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 12. mart
Naša ljubav… 18.40
Brams: Dečak 2… 22.00
Bladšot… 15.40, 17.50, 20.00
Otkrila sam špijuna… 18.20
Otac… 16.00, 19.40
Nevidljivi čovek… 22.20
Zov divljine… 20.20
Gospoda… 20.40
Parazit… 18.00
Linija života… 16.00
Žaba… 22.40
Napred (sinhronizovano)… 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 17.40

Petak, 13. mart
Brams: Dečak 2… 22.00
Naša ljubav… 18.40
Bladšot… 15.40, 17.50, 20.00
Otkrila sam špijuna… 17.00
Otac… 16.20, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.00
Zov divljine… 15.00, 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 14.20
Gospoda… 20.40
Parazit… 18.00
Linija života… 16.00
Žaba… 22.40
Napred (sinhronizovano)… 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 17.40

Subota, 14. mart
Dobra vila – Ukradena čarolija… 14.00
Brams: Dečak 2… 22.00
Bladšot… 17.50, 20.00
Naša ljubav… 18.40
Otac… 17.00, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.30
Zov divljine… 15.00, 19.30
Gospoda… 20.40
Parazit… 18.00
Linija života… 16.00
Žaba… 22.40
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.40, 11.40, 12.40, 14.20, 16.40
Napred (sinhronizovano)… 11.20, 13.40, 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 17.40
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00, 13.00

Nedelja, 15. mart
Dobra vila – Ukradena čarolija… 14.00
Brams: Dečak 2… 22.00
Naša ljubav… 18.40
Bladšot… 15.40, 17.50, 20.00, 20.30
Otkrila sam špijuna… 17.00
Otac… 16.20, 19.40
Nevidljivi čovek… 21.00
Napred (sinhronizovano)… 11.20, 13.40, 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00, 17.40
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Zov divljine… 15.00, 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.40, 11.40, 12.20, 14.20
Gospoda… 20.40
Parazit… 18.00
Linija života… 16.00
Žaba… 22.40

Ponedeljak, 16. mart
(Do 50 osoba u sali!)
Bladšot… 19.00
Otac… 19.30
Napred (sinhronizovano)… 17.30
Zov divljine… 17.00

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane!
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 12. mart – sreda, 18. mart
Nema projekcija
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 12. mart / petak, 13. mart
Mali Džo… 17.00
Otac… 19.00
Bladšot… 21.00

Subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
Napred 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 13.00
Mali Džo… 17.00
Otac… 19.00
Bladšot… 21.00

Ponedeljak, 16. mart
(Do 50 osoba u sali!)

Mali Džo… 17.00
Otac… 19.00
Bladšot… 21.00

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 12. mart – sreda, 18. mart
Otkazane su sve projekcije
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
*** U svim salama biće ograničen broj gledalaca, a prodavaće se ulaznice za svako drugo mesto.

Četvrtak, 12. mart
Hotel Beograd… 15.00, 16.10, 17.10, 18.20, 19.20, 20.30, 21.30, 22.40
Bladšot… 15.40, 17.50, 19.30, 21.45
Dečak II… 18.20, 21.00, 22.50
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 15.25, 22.20
Otkrila sam špijuna… 15.10, 19.50, 21.50
Naša ljubav… 19.45, 21.40
21 most… 20.45, 22.45
Gospoda… 20.15, 22.30
K’o šef… 17.20
Marica i Ivica… 16.30
Napred… 15.05 3D, 16.10, 18.15 3D
Nevidljivi čovek… 17.05, 20.00, 22.25
Ostrvo fantazija… 15.10, 19.10
Otac… 18.40
Parazit… 21.20
Ričard Džuel… 17.10
Sluga… 20.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.40, 17.50 titl.
Zov divljine… 16.45, 18.45

Petak, 13. mart
21 most… 20.45, 22.45
Bladšot… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dečak II… 18.20, 21.00, 22.50
Gospoda… 20.15, 22.30
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 15.25, 22.20
K’o šef… 17.20
Napred (sinhronizovano)… 15.05 3D, 16.10, 18.15 3D
Naša ljubav… 19.45, 21.40
Nevidljivi čovek… 17.05, 19.30, 22.00
Ostrvo fantazija… 15.10, 19.10
Otac… 16.00, 18.40
Otkrila sam špijuna… 15.10, 19.50, 21.50
Parazit… 21.20
Ričard Džuel… 17.10
Sluga… 20.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.40, 17.50 titl.
Zov divljine… 16.45, 18.45

Subota, 14. mart
21 most… 20.45, 22.45
Bladšot… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dečak II… 18.20, 21.00, 22.50
Dulitl (sinhronizovano)… 13.10 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D
Gospoda… 20.15, 22.30
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 15.25, 22.20
K’o šef… 15.15
Marica i Ivica… 16.30
Napred (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 14.05, 15.05 3D, 16.10, 18.15 3D
Naša ljubav… 19.45, 21.45
Nevidljivi čovek… 19.15, 21.30
Ostrvo fantazija… 17.05
Otac… 18.40
Otkrila sam špijuna… 15.10, 19.50, 21.50
Parazit… 21.40
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 12.15, 13.40
Ričard Džuel… 17.10
Sluga… 20.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 16.40, 17.50 titl
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.30, 14.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.50 3D
Zov divljine… 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Nedelja, 15. mart
21 most… 20.45, 22.45
Bladšot… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Dečak II… 18.20, 21.00, 22.50
Dulitl (sinhronizovano)… 13.10 3D
Frka (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D
Gospoda… 20.15, 22.30
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 15.25, 22.20
K’o šef… 17.20
Marica i Ivica… 16.30
Napred (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 14.05, 15.05 3D, 16.10, 18.15 3D
Naša ljubav… 19.45, 21.45
Nevidljivi čovek… 17.05, 19.30, 22.00
Ostrvo fantazija… 15.10, 19.10
Otac… 15.00, 18.40
Otkrila sam špijuna… 14.30, 19.50, 21.50
Parazit… 21.20
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 12.15, 13.40
Ričard Džuel… 17.15
Sluga… 20.10
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 16.40, 17.50 titl
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.30
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.50 3D
Zov divljine… 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Vanredno stanje – do 50 gledalaca

Ponedeljak, 16. mart
21. most… 20.00
Bladšot… 20.00
Gospoda… 19.45
Naša ljubav… 19.45
Ostrvo fantazija… 19.10
Otkrila sam špijuna… 19.30
Sluga… 19.50

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. mart / petak, 13. mart

Dečak II… 22.10
Otkrila sam špijuna.. 17.00
Otac… 20.10, 21.00
Bladšot… 20.15, 22.15
Naša ljubav… 18.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.10
Zov divljine… 18.20
Sluga… 19.00

Subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
Dečak II… 22.10
Otkrila sam špijuna.. 17.00
Otac… 20.10, 21.00
Bladšot… 20.15, 22.15
Naša ljubav… 18.00
Napred 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.15, 14.15, 15.15, 16.45
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.30, 12.40, 16.10
Zov divljine… 18.20
Sluga… 19.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 15.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.30

Vanredno stanje – do 50 gledalaca!

Ponedeljak, 16. mart
Otkrila sam špijuna.. 17.00
Otac… 19.30
Bladšot… 20.30
Naša ljubav… 17.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.10
Napred 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zov divljine… 18.00
Sluga… 19.00

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. mart / petak, 13. mart
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
Nevidljivi čovek… 18.10, 20.30
Napred 3D (sinhronizovano)… 15.45
Napred (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Otac… 17.45, 20.00
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 22.15
Sluga… 19.15
Bladšot… 21.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.10
Naša ljubav… 18.00, 19.50
Dečak II… 21.45
Ajvar… 15.30
Zov divljine… 17.30
Otkrila sam špijuna… 19.30
Gospoda… 22.00

Subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
Sonikov film (sinhronizovano)… 13.30, 16.00
Nevidljivi čovek… 18.10, 20.30
Napred 3D (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Napred (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Otac… 17.45, 20.00
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 22.15
Sluga… 19.15
Bladšot… 21.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.10
Naša ljubav… 18.00, 19.50
Dečak II… 21.45
Ajvar… 15.30
Zov divljine… 17.30
Otkrila sam špijuna… 19.30
Gospoda… 22.00
Patrolne šape 2 (sinhronizovano)… 12.40, 14.00

Ponedeljak, 16. mart 
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.00
Nevidljivi čovek… 18.10
Napred 3D (sinhronizovano)… 15.45
Napred (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Otac… 17.45, 19.55
Sluga… 19.15
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 16.10
Naša ljubav… 18.00, 19.50
Ajvar… 15.30
Zov divljine… 17.30
Otkrila sam špijuna… 19.30

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
*** U svim salama biće ograničen broj gledalaca, a prodavaće se ulaznice za svako drugo mesto.

Četvrtak, 12. mart
Bladšot… 19.00 MX4D 2D, 19.30, 21.40
Hotel Beograd… 15.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10
Dečak II… 15.00, 22.20
Naša ljubav… 20.30
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 20.40
Otkrila sam špijuna… 18.30
Nevidljivi čovek… 15.50
21 most… 16.30
Napred (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 16.45 3D
Zov divljine… 15.20, 17.00 MX4D 2D
Ostrvo fantazija… 21.10 MX4D 2D
Gospoda… 18.20
Sluga… 17.20

Petak, 13. mart
21 most… 16.30
Bladšot… 19.00 MX4D 2D, 20.15, 22.30
Dečak II… 15.00, 22.20
Gospoda… 18.20
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 20.40
Napred (sinhronizovano)… 15.00 MX4D 3D, 16.45 3D
Naša ljubav… 20.30
Nevidljivi čovek… 15.50
Ostrvo fantazija… 21.10 MX4D 2D
Otkrila sam špijuna… 18.30
Zov divljine… 16.00, 17.00 MX4D 2D
Sluga… 18.00

Subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
21 most… 16.30
Bladšot… 19.00 MX4D 2D, 20.15, 22.30
Dečak II… 15.00, 22.20
Frka (sinhronizovano)… 11.00
Gospoda… 18.20
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 20.40
Napred (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.30 3D, 12.50, 13.35 3D, 14.25, 15.00 MX4D 3D, 16.45 3D
Naša ljubav… 20.30
Nevidljivi čovek… 15.50
Otkrila sam špijuna… 18.30
Ostrvo fantazija… 21.10 MX4D 2D
Patrolne šape: Priprema, pozor, spasavaj (sinhronizovano)… 11.15, 12.45
Sluga… 18.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 MX4D 2D, 14.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Zov divljine… 16.00, 17.00 MX4D 2D

Ponedeljak, 16. mart
Bladšot… 19.00 MX4D 2D, 19.40
Dečak II… 19.50
Naša ljubav… 19.30

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 13. mart / subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
Hotel Beograd… OTKAZANO!
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 19. mart (19.00)
Promena igre – premijera
OTKAZANO!

Sreda, 25. mart – nedelja, 29. mart
67. Martovski festival – OTKAZANO!
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
*** U svim salama biće ograničen broj gledalaca, a prodavaće se ulaznice za svako drugo mesto.

Četvrtak, 12. mart
21 most… 16.40
Bladšot… 17.20, 19.30, 21.40
Dečak II… 17.20, 19.15, 22.40
Gospoda… 18.15
Hotel Beograd… 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00, 21.15, 22.10
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 21.00
K’o šef… 15.05
Led 2… 15.00
Napred (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.10
Naša ljubav… 20.20, 22.15
Nevidljivi čovek… 18.40
Otac… 21.10
Otkrila sam špijuna… 17.30, 19.45, 21.50
Sluga… 20.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.20
Zov divljine… 16.15, 18.20

Petak, 13. mart
21 most… 16.40
Bladšot… 17.35, 19.45, 22.00
Dečak II… 17.20, 19.15, 22.40
Gospoda… 18.15
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 21.00
K’o šef… 15.05
Led 2… 15.00
Napred (sinhronizovano)… 15.15 3D
Naša ljubav… 20.20, 22.15
Nevidljivi čovek… 18.40
Otac… 15.50, 21.10
Otkrila sam špijuna… 17.30, 19.30, 21.30
Sluga… 20.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 15.30
Zov divljine… 16.15, 18.20

Subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
21 most… 16.40
Bladšot… 17.35, 19.45, 22.00
Dečak II… 17.20, 19.15, 22.40
Dulitl (sinhronizovano)… 11.10
Frka (sinhronizovano)… 11.20, 13.10 3D
Gospoda… 18.15
Istinita priča o Kelijevoj bandi… 21.00
K’o šef… 14.50
Led 2… 15.00
Napred (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.50, 13.05 3D, 14.00, 15.15 3D, 16.10
Naša ljubav… 20.20, 22.15
Nevidljivi čovek… 18.40
Otac… 21.10
Otkrila sam špijuna… 17.30, 19.30, 21.30
Patrolne šape: Priprema, pozor, spašavaj (sinhronizovano)… 12.00, 13.15
Sluga… 20.30
Sonikov film (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Zaleđeno kraljevstvo 2 (sinhronizovano)… 12.45
Zov divljine… 16.15, 18.20

Ponedeljak, 16. mart
Bladšot… 19.45
Naša ljubav… 20.20
Nevidljivi čovek… 20.20
Sluga… 20.00

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751

********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za mart 2020. pogledajte na OVOM LINKU.

Od 12. marta sve projekcije u Kinoteci se otkazuju do daljeg!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 12
. mart – sreda, 18. mart
Otkazane su sve projekcije
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 23. mart
Festival dokumentarnog filma Free Short Friday… 20.00 – OTKAZANO!
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 12. mart / petak, 13. mart
Brams: Dečak 2… 21.00, 22.40
Naša ljubav… 17.20
Bladšot… 20.20, 22.30
Otkrila sam špijuna… 18.20
Napred (sinhronizovano)… 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 14.40, 17.40
21 most… 15.20
Otac… 19.40
Nevidljivi čovek… 18.40
Ričard Džuel… 22.00
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00
Zov divljine… 16.40, 19.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.20
Gospoda… 21.20

Subota, 14. mart / nedelja, 15. mart
Brams: Dečak 2… 21.00, 22.40
Bladšot… 20.20, 22.30
Naša ljubav… 17.20
Otkrila sam špijuna… 18.20
Otac… 19.40
Nevidljivi čovek… 18.40
Ričard Džuel… 22.00
Zov divljine… 15.20, 16.40, 19.00
Gospoda… 21.20
Dobra vila – Ukradena čarolija… 13.45
Sonikov film (sinhronizovano)… 10.20, 11.20, 12.20, 14.20, 16.20
Napred (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40
Napred 3D (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 17.40
Tajna izgubljenog kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Frka (sinhronizovano)… 12.00
Frka 3D (sinhronizovano)… 10.45

Ponedeljak, 16. mart
Bladšot… 19.00
Otkrila sam špijuna… 18.30
Napred (sinhronizovano)… 17.30
Otac… 19.30
Zov divljine… 17.00
Sonikov film (sinhronizovano)… 16.30

Utorak, 17. mart / sreda, 18. mart
Sve projekcije su otkazane
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.