Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (16-22. decembar 2021)
Bioskopski repertoari (16-22. decembar 2021): Spajdermen - Put bez povratka
Bioskopski repertoari (16-22. decembar 2021): Spajdermen - Put bez povratka

Bioskopski repertoari (16-22. decembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 16. do 22. decembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 16. do 22. decembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 16. decembar 2021. – četvrtak, 23. decembar 2021.
Sala srpskog filma

Slatko od Ništa… 15.30
Rabbitland + Ako ikada jedne noći bilo kad… 17.20
Neposlušni… 18.00

Četvrtak, 16. decembar 2021.
Spajdermen: Put bez povratka… 18.00, 20.50
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30, 19.30, 22.30
Trijumf… 16.00
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.00, 21.15
Priča sa zapadne strane… 22.10
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.10

Petak, 17. decembar 2021.
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30, 21.40
Trijumf… 20.30
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.30, 21.50
Priča sa zapadne strane… 22.10
Spenser… 22.30
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Božiji čovek… 15.20
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.10

Subota, 18. decembar 2021.
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 13.40, 16.30, 21.40
Trijumf… 20.30
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.30, 21.50
Priča sa zapadne strane… 22.10
Spenser… 22.30
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Božiji čovek… 15.20
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 10.50, 11.45, 13.45, 15.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 12.50, 16.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 13.20

Nedelja, 19. decembar 2021.
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 13.40, 16.30, 21.40
Trijumf… 20.30
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.30, 21.50
Priča sa zapadne strane… 22.10
Spenser… 22.30
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Božiji čovek… 15.20
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 13.10
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 10.50, 11.45, 13.45, 15.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 12.50, 16.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10

Ponedeljak, 20. decembar 2021.
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30, 21.40
Trijumf… 20.30
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.30, 21.50
Priča sa zapadne strane… 22.10
Spenser… 22.30
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Božiji čovek… 15.20
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.10
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.20

Utorak, 21. decembar 2021.
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 16.30, 21.40
Trijumf… 20.30
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.30, 21.50
Priča sa zapadne strane… 22.10
Spenser… 22.30
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Božiji čovek… 15.20
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.10
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50

Sreda, 22. decembar 2021.
Matriks: Uskrsnuća… 20.30 – premijera
Spajdermen: Put bez povratka… 17.30, 19.00, 22.30
Spajdermen: Put bez povratka 3D Atmos… 15.30
Trijumf… 20.30
Nije loše biti čovek… 16.20, 19.30, 21.50
Priča sa zapadne strane… 22.10
The French Dispatch… 20.10
Gučijevi… 21.00
Nebesa… 18.30
Božiji čovek… 15.20
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 14.10
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 16. decembar – sreda, 22. decembar
Nije loše biti čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 16. decembar / petak, 17. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen – Put bez povratka… 17.30
Nije loše biti čovek… 20.30

Subota, 18. decembar / nedelja, 19. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.30
Enkanto (sinhronizovano)… 13.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen – Put bez povratka… 17.30
Nije loše biti čovek… 20.30

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar / sreda, 22. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 13.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen – Put bez povratka… 17.30
Nije loše biti čovek… 20.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 16. decembar
The French Dispatch… 19.00
Spenser… 21.00

Petak, 17. decembar
Kratke noge… 19.00 – premijere
Premijere pet kratkih igranih filmova i razgovor sa autorima koji će voditi scenaristkinja i pesnikinja, Maša Seničić

Subota, 18. decembar / nedelja, 19. decembar / ponedeljak, 20. decembar
The French Dispatch… 19.00
Spenser… 21.00

Utorak, 21. decembar
Festival Najkraći dan… 15.00

Sreda, 22. decembar
Rampart… 19.00
Spenser… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 16. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00 3D, 21.50, 22.50 3D
Ove godine Božić otpada… 17.45, 19.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.00
Svinja… 15.45, 21.45
Trijumf… 17.00
Božiji čovek… 17.40
Deset u pola… 21.30
Dina… 20.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20
The French Dispatch… 17.45
Gučijevi… 16.15, 17.30, 20.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.30, 22.00
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Nije loše biti čovek… 20.10, 22.20
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pogrešno skretanje… 19.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15
Spenser… 21.20
Toma… 18.40

Petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30, 22.30 3D
Ove godine Božić otpada… 17.45, 19.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Svinja… 15.45, 21.50
Trijumf… 17.00
Božiji čovek… 17.40
Deset u pola… 20.40, 22.40
Dina… 20.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20
The French Dispatch… 18.15
Gučijevi… 16.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.25
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00, 21.40
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pogrešno skretanje… 19.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10
Spenser… 21.20
Toma… 18.45
Večni 3D… 21.45

Subota, 18. decembar
NY MET: Čarobna frula… 18.55 – prenos uživo
Spajdermen: Put bez povratka… 11.30, 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30, 22.30 3D
Ove godine Božić otpada… 17.45, 19.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 16.30
Svinja… 15.45, 21.50
Trijumf… 17.00
Božiji čovek… 17.40
Deset u pola… 20.40
Dina… 20.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.00, 12.45 3D, 14.15, 15.15 3D
The French Dispatch… 18.15
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.10, 14.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.15, 19.10, 21.40
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 13.10, 15.00, 16.45
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pogrešno skretanje… 14.20, 22.35
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00
Spenser… 21.45
Toma… 18.45
Večni 3D… 21.45

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.45, 16.40 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 11.30, 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30, 22.30 3D
Ove godine Božić otpada… 17.45, 19.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 16.30
Svinja… 15.45, 21.50
Trijumf… 17.00
Božiji čovek… 17.40
Deset u pola… 20.40, 22.40
Dina… 20.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.00, 13.00 3D, 14.15, 15.15 3D
The French Dispatch… 18.15
Gučijevi… 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.10, 14.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00, 21.40
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 13.10, 15.00, 16.50
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pogrešno skretanje… 19.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.45, 14.50
Spenser… 21.20
Toma… 18.45
Večni 3D… 21.45

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30, 22.30 3D
Ove godine Božić otpada… 17.40, 19.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20, 16.30
Svinja… 15.45, 21.50
Trijumf… 17.00
Deset u pola… 20.40, 22.40
Dina… 20.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
The French Dispatch… 18.15
Gučijevi… 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00, 21.40
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pogrešno skretanje… 19.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10
Spenser… 21.20
Toma… 18.45
Večni 3D… 21.45

Sreda, 22. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 20.00 – premijera
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D, 19.30, 20.30 3D, 21.30, 22.50 3D
Ove godine Božić otpada… 17.40, 19.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Svinja… 15.45, 21.50
Trijumf… 17.00
Deset u pola… 19.15, 22.30
Dina… 20.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 21.45
The French Dispatch… 18.15
Gučijevi… 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00, 21.40
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.40
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Nije vreme za umiranje… 17.15
Pogrešno skretanje… 21.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10
Spenser… 17.10
Toma… 18.45 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 16. decembar / petak, 17. decembar
Ove godine Božić otpada… 17.00
Trijumf… 22.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.15, 17.30, 20.00, 22.40
Nije loše biti čovek… 20.20, 22.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.45

Subota, 18. decembar
Ove godine Božić otpada… 17.00
Trijumf… 22.15
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 13.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.15, 13.45
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.15, 17.30, 20.00, 22.40
Nije loše biti čovek… 20.20, 22.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.10, 15.00
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.45

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.30, 15.30
Ove godine Božić otpada… 17.00
Trijumf… 22.15
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 13.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.15
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 13.15
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.15, 17.30, 20.00, 22.40
Nije loše biti čovek… 20.20, 22.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.45

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar / sreda, 22. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano) 3D… 15.30
Ove godine Božić otpada… 17.00
Trijumf… 22.15
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 15.15, 17.30, 20.00, 22.40
Nije loše biti čovek… 20.20, 22.20
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.45

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 16. decembar / petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 22.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.10
Svinja… 21.50
Ove godine Božić otpada… 17.30
Nije loše biti čovek… 18.00, 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.50
Spenser… 19.50
The French Dispatch… 17.50
Gučijevi… 20.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Subota, 18. decembar
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 22.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 16.10
Svinja… 21.50
Ove godine Božić otpada… 17.30
Nije loše biti čovek… 18.00, 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 15.50
Spenser… 19.50
The French Dispatch… 17.50
Gučijevi… 20.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.10, 14.10
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 22.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.10, 14.00
Svinja… 21.50
Ove godine Božić otpada… 17.30
Nije loše biti čovek… 18.00, 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 12.20, 14.10, 15.50
Spenser… 19.50
The French Dispatch… 17.50
Gučijevi… 20.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.00, 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar / sreda, 22. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 16.10
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.00, 19.00
Spajdermen: Put bez povratka… 18.10, 21.00
Trijumf… 22.00
Svinja… 21.50
Ove godine Božić otpada… 17.30
Nije loše biti čovek… 18.00, 19.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.50
Spenser… 19.50
The French Dispatch… 17.50
Gučijevi… 20.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.30 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 16. decembar / petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 16.00 MX4D 3D, 17.00 3D, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.50 MX4D 3D, 22.00 3D, 22.50 3D
Ove godine Božić otpada… 15.00, 18.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.15
Gučijevi… 18.30, 21.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20
Nije loše biti čovek… 20.15
Pogrešno skretanje… 22.20
Spenser… 17.15

Subota, 18. decembar
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 16.30 – premijera
Spajdermen: Put bez povratka… 12.00, 13.40 3D, 15.00, 17.00 MX4D 3D, 18.00, 19.00 3D, 20.00 MX4D 3D, 21.00, 21.50 3D, 22.00 3D, 22.50 MX4D 3D
Ove godine Božić otpada… 18.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.45, 16.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.50 3D, 12.30 MX4D 3D, 14.00, 14.45 MX4D 3D, 16.15 3D
Gučijevi… 18.30, 21.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 11.30
Nije loše biti čovek… 20.15
Pogrešno skretanje… 22.20
Spenser… 17.15

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.00, 11.30 3D, 13.15 3D, 13.45 3D, 15.30, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 12.00, 15.00, 16.00 MX4D 3D, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D 21.00, 21.50 MX4D 3D, 22.00 3D
Ove godine Božić otpada… 18.15
Svinja… 22.50
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.45, 16.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.50 3D, 14.00, 16.15 3D
Gučijevi… 18.30, 21.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.40, 13.30, 15.20
Nije loše biti čovek… 20.15
Pogrešno skretanje… 22.20
Spenser… 17.15

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 16.00 MX4D 3D, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 20.00 3D, 21.00, 21.50 MX4D 3D, 22.00 3D
Ove godine Božić otpada… 18.15
Svinja… 22.50
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.15
Gučijevi… 18.30, 21.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20
Nije loše biti čovek… 20.15
Pogrešno skretanje… 22.20
Spenser… 17.15

Sreda, 22. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 20.00 – premijera
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.30 3D, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.10, 16.00 MX4D 3D, 18.00, 19.00 MX4D 3D, 20.15 3D, 21.00, 21.50 MX4D 3D, 22.05 3D
Ove godine Božić otpada… 17.40
Svinja… 22.50
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.50
Gučijevi… 17.00, 21.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.35
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20
Nije loše biti čovek… 19.45 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija 

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 16. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 3D, 21.00 3D, 22.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20, 15.45
Ove godine Božić otpada… 19.30, 21.30
Svinja… 16.50, 21.40
Deset u pola… 22.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.40 3D
Gučijevi… 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 17.20
Nije loše biti čovek… 17.30, 19.45
Pogrešno skretanje… 17.45
Spenser… 21.50
Toma… 18.45

Petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Ove godine Božić otpada… 19.00, 21.00
Svinja… 16.50, 21.40
Deset u pola… 22.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 17.00 3D
Gučijevi… 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.20, 16.45
Nije loše biti čovek… 17.45, 20.00
Pogrešno skretanje… 18.00
Spenser… 21.50
Toma… 18.45

Subota, 18. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 12.30, 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D 20.30, 21.30 3D, 22.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00
Ove godine Božić otpada… 19.00, 21.00
Svinja… 16.50, 21.40
Deset u pola… 22.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.45, 16.40 3D
Gučijevi… 16.00, 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.30, 13.30, 15.30
Nije loše biti čovek… 17.45, 20.00
Pogrešno skretanje… 18.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 14.00
Spenser… 21.50
Toma… 18.45

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.45, 12.45 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 13.40 3D, 14.40, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D, 20.30, 21.30 3D 22.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Ove godine Božić otpada… 19.00, 21.00
Svinja… 16.50, 21.40
Deset u pola… 22.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.45, 16.40 3D
Gučijevi… 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Nije loše biti čovek… 17.45, 20.00
Pogrešno skretanje… 18.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.30
Spenser… 21.50
Toma… 18.45

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.30
Ove godine Božić otpada… 19.00, 21.00
Svinja… 16.45, 21.40
Deset u pola… 22.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45
Gučijevi… 20.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.00
Nije loše biti čovek… 17.45, 20.00
Pogrešno skretanje… 18.00
Spenser… 21.50
Toma… 18.45

Sreda, 22. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
Matriks – Uskrsnuća… 20.00 – premijera
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00, 17.00 3D, 18.30, 19.30 3D, 20.30, 21.30 3D, 22.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.40
Ove godine Božić otpada… 17.00, 19.00
Svinja… 16.45, 21.40
Deset u pola… 22.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45
Gučijevi… 21.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10
Nije loše biti čovek… 17.45, 20.00
Pogrešno skretanje… 18.00
Spenser… 21.50
Toma… 18.45 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 16. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 3D, 16.25 4DX 3D, 17.10, 19.00 3D, 19.15 4DX 3D, 20.00, 21.10, 21.50 3D, 22.15 4DX 3D
Ove godine Božić otpada… 17.25, 19.20, 22.30
Svinja… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.50
Spenser… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40
Nije loše biti čovek… 20.25
Pogrešno skretanje – Početak… 22.25
Deset u pola… 15.05
Gučijevi… 19.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.55
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.05

Petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 3D, 16.40 4DX 3D, 17.10, 19.00 3D, 19.30 4DX 3D, 20.00, 21.10, 21.50 3D, 22.20 4DX 3D
Ove godine Božić otpada… 17.25, 19.20, 22.30
Svinja… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.50
Spenser… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40
Nije loše biti čovek… 20.25
Pogrešno skretanje – Početak… 22.25
Deset u pola… 15.05
Gučijevi… 19.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.55
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.05

Subota, 18. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 11.30, 13.10 3D, 14.20, 16.00 3D, 16.25 4DX 3D, 17.10, 19.00 3D, 19.30 4DX 3D, 20.00, 21.10, 21.50 3D, 22.20 4DX 3D
Ove godine Božić otpada… 17.25, 19.20, 22.30
Svinja… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 16.50
Spenser… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 15.40, 16.30
Nije loše biti čovek… 20.25
Kraljice kupona… 18.15
Pogrešno skretanje – Početak… 22.25
Deset u pola… 15.05
Gučijevi… 19.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.25, 13.30, 16.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.20, 11.30, 14.55
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.05
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.00

Nedelja, 19. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 11.30, 13.10 3D, 14.20, 16.00 3D, 16.25 4DX 3D, 17.10, 19.00 3D, 19.30 4DX 3D, 20.00, 21.10, 21.50 3D, 22.20 4DX 3D
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00, 15.05, 17.10 3D
Pevajmo 2 (titlovano)… 18.15
Ove godine Božić otpada… 17.25, 19.20, 22.30
Svinja… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.40, 13.20, 16.50
Spenser… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 15.40, 16.30
Nije loše biti čovek… 20.25
Kraljice kupona… 18.15
Pogrešno skretanje – Početak… 22.25
Deset u pola… 15.05
Gučijevi… 19.15
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.25, 13.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.20, 11.30, 14.55
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.10

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 3D, 16.25 4DX 3D, 17.10, 19.00 3D, 19.30 4DX 3D, 20.00, 21.10, 21.50 3D, 22.20 4DX 3D
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.05, 17.10 3D
Pevajmo 2 (titlovano)… 18.15
Ove godine Božić otpada… 17.25, 19.20, 22.30
Svinja… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.50
Spenser… 20.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.30
Nije loše biti čovek… 20.25
Pogrešno skretanje – Početak… 22.25
Deset u pola… 15.05
Gučijevi… 19.15
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.55
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.10

Sreda, 22. decembar
Matriks – Uskrsnuća… 20.00, 20.30, 21.00 4DX – premijera
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.05
Pevajmo 2 (titlovano)… 18.15
Spajdermen: Put bez povratka… 15.00, 15.20 4DX 3D, 17.10 3D, 17.20, 18.10 4DX 3D, 19.15, 22.10
Ove godine Božić otpada… 17.25, 20.20
Svinja… 18.30
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.50
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40, 16.30
Nije loše biti čovek… 15.10, 20.25
Pogrešno skretanje – Početak… 22.25
Deset u pola… 15.05
Gučijevi… 22.30
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.55
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.00

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 16. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00, 17.00 Dolby Atmos 3D, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.00 Dolby Atmos 3D, 20.30 3D, 21.50 Dolby Atmos 3D, 22.50 Dolby Atmos 3D
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.20, 16.30 3D, 17.45
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Nije loše biti čovek… 20.15, 22.25
Pogrešno skretanje… 18.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.50
Spenser… 21.45
Toma… 20.50
Večni… 15.40

Petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40, 16.40 Dolby Atmos 3D, 18.30, 19.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 3D, 21.20, 22.20 Dolby Atmos 3D
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.20, 16.30 3D, 17.45
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Pogrešno skretanje… 18.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.00
Spenser… 21.45
Toma… 20.50
Večni… 15.40

Subota, 18. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00 Dolby Atmos 3D, 12.50, 13.50 Dolby Atmos 3D, 15.40, 16.40 Dolby Atmos 3D, 18.30, 19.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 3D, 21.20, 22.20 Dolby Atmos 3D
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00, 14.15 3D, 15.20, 16.30 3D, 17.45
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.15, 15.10, 17.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.30
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Pogrešno skretanje… 18.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.00
Spenser… 21.45
Toma… 20.50
Večni… 15.40

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.10 3D, 12.15, 13.30 3D, 14.30, 16.50 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00 Dolby Atmos 3D, 12.30, 13.50 Dolby Atmos 3D, 15.40, 16.40 Dolby Atmos 3D, 18.30, 19.30 Dolby Atmos 3D, 21.20, 22.20 Dolby Atmos 3D
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.50, 14.40, 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 15.20 3D, 16.20, 17.45 3D
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.15, 15.10, 17.15
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.40
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Pogrešno skretanje… 18.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 16.00
Spenser… 21.45
Toma… 20.50
Večni… 20.30

Ponedeljak, 20. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.50, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40, 16.40 Dolby Atmos 3D, 18.30, 19.30 Dolby Atmos 3D, 21.20, 22.20 Dolby Atmos 3D
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.25
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45
Toma… 20.50
Večni… 20.30

Utorak, 21. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.50, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40, 16.40 Dolby Atmos 3D, 18.30, 19.30 Dolby Atmos 3D, 20.30 3D, 21.20, 22.20 Dolby Atmos 3D
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.25
Gučijevi… 19.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.10
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45
Toma… 20.50
Večni… 22.00

Sreda, 15. decembar
Matriks Uskrsnuća Dolby Atmos… 20.00 – premijera
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.50, 17.45 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40, 17.00 3D, 18.30, 19.30 3D, 21.20 3D, 22.50
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.30
Svinja… 22.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.25
Gučijevi… 20.30, 22.20
Isterivači duhova – Nasleđe… 18.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Nije loše biti čovek… 20.00, 22.15
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45
Toma… 20.50 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Nedelja, 19. decembar / ponedeljak, 20. decembar
Festival Najkraći dan
Više na OVOM LINKU

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 16. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 Dolby Atmos 3D, 17.00 IMAX 3D, 18.00, 19.00 Dolby Atmos 3D, 20.00 IMAX 3D, 21.00, 21.50 Dolby Atmos 3D, 22.50 IMAX 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.10
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40, 22.40
Svinja… 17.00, 22.45
Dina… 15.30, 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40, 16.50 3D
The French Dispatch… 22.20
Gučijevi… 19.45, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.50
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.15
Nije vreme za umiranje… 20.50
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45

Petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40 Dolby Atmos 3D, 16.40 IMAX 3D, 17.40, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30 IMAX 3D, 20.30, 21.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 IMAX 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.20
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40, 22.40
Svinja… 17.00, 22.45
Dina… 15.30, 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.50, 16.50 3D
The French Dispatch… 22.20
Gučijevi… 19.45, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.15
Nije vreme za umiranje… 20.50
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45

Subota, 18. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00 IMAX 3D, 12.00, 12.50 Dolby Atmos 3D, 13.50 IMAX 3D, 14.50, 15.40 Dolby Atmos 3D, 16.40 IMAX 3D, 17.40, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30 IMAX 3D, 20.30, 21.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 IMAX 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 15.00
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40, 22.40
Svinja… 17.00, 22.45
Dina… 15.30, 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.20 3D, 13.30, 14.40 3D, 15.50, 17.00 3D
The French Dispatch… 22.20
Gučijevi… 19.45, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 14.45, 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.15
Nije vreme za umiranje… 20.50
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45

Nedelja, 19. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.00 3D, 14.00, 15.15 3D, 16.15, 17.30 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 11.00 IMAX 3D, 12.00, 12.50 Dolby Atmos 3D, 13.50 IMAX 3D, 14.50, 15.40 Dolby Atmos 3D, 16.40 IMAX 3D, 17.40, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30 IMAX 3D, 20.30, 21.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 IMAX 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 15.00
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40, 22.40
Svinja… 17.00, 22.45
Dina… 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.20 3D, 13.30, 14.40 3D, 17.00 3D
The French Dispatch… 22.20
Gučijevi… 19.45, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.15
Nije vreme za umiranje… 20.50
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.15, 17.30 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 15.40 Dolby Atmos 3D, 16.40 IMAX 3D, 17.40, 18.30 Dolby Atmos 3D, 19.30 IMAX 3D, 20.30, 21.30 Dolby Atmos 3D, 22.30 IMAX 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40, 22.40
Svinja… 17.00, 22.45
Dina… 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
The French Dispatch… 22.20
Gučijevi… 19.45, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.15
Nije vreme za umiranje… 20.50
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45

Sreda, 22. decembar
Matriks Uskrsnuća Dolby Atmos… 20.00 – premijera
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.20, 17.30 3D
Spajdermen: Put bez povratka… 16.00 IMAX 3D, 17.00 Dolby Atmos 3D, 18.00, 19.00 IMAX 3D, 21.00 3D, 22.00 IMAX 3D, 22.50 Dolby Atmos 3D
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.10
Ove godine Božić otpada… 18.40, 20.40, 22.40
Svinja… 17.00, 22.45
Dina… 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 17.00 3D
The French Dispatch… 22.20
Gučijevi… 19.45, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.10
Nije loše biti čovek… 18.10, 20.15
Nije vreme za umiranje… 20.50
Pogrešno skretanje… 18.20
Spenser… 21.45 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 18. decembar / nedelja, 19. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 16. decembar / petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 18.00, 21.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.30, 19.30, 22.30
Trijumf… 17.50
Ove godine Božić otpada… 19.15
Nije loše biti čovek… 15.45, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 21.15
Spenser… 21.30
Gučijevi… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 17.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.15, 18.30

Subota, 18. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 13.40, 18.00, 21.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.30, 19.30, 22.30
Trijumf… 17.50
Ove godine Božić otpada… 19.15
Nije loše biti čovek… 15.45, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 21.15
Spenser… 21.30
Gučijevi… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 17.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.45, 14.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 13.30, 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10, 15.15, 18.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 10.45

Nedelja, 19. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 13.40, 18.00, 21.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.30, 19.30, 22.30
Trijumf… 17.50
Ove godine Božić otpada… 19.15
Nije loše biti čovek… 15.45, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 21.15
Spenser… 21.30
Gučijevi… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 13.00
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 10.45, 15.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 17.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.45, 14.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.10, 18.30

Ponedeljak, 20. decembar / utorak, 21. decembar
Spajdermen: Put bez povratka… 18.00, 21.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.30, 19.30, 22.30
Trijumf… 17.50
Ove godine Božić otpada… 19.15
Nije loše biti čovek… 15.45, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 21.15
Spenser… 21.30
Gučijevi… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.20
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 17.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.10, 18.30

Sreda, 22. decembar
Matriks: Uskrsnuća… 20.00 – premijera
Spajdermen: Put bez povratka… 18.00, 21.00
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 16.30, 22.50
Trijumf… 17.50
Ove godine Božić otpada… 19.15
Nije loše biti čovek… 15.45, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 21.15
Spenser… 21.30
Gučijevi… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.00
Pevajmo 2 (sinhronizovano)… 14.20
Pevajmo 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 14.30, 16.15, 17.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 14.10, 18.30 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 16. decembar
Pierrot Le Fou… 20.00 – engleski titl

Petak, 17. decembar
Amateurs Strike Back Block 1… 20.00 – engleski titl

Subota, 18. decembar
Amateurs Strike Back Block 2… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 19. decembar
Amateurs Strike Back!… 20.00 – engleski titl

Sreda, 22. decembar
Rashomon… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 23. decembar
Breathless… 20.00 – srpski titl

Petak, 24. decembar
THX 1138… 20.00 – srpski titl

Subota, 25. decembar
Scarface… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 26. decembar
Night Is Short, Walk On Girl… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 16. decembar – subota, 18. decembar
Festival meta filma
Više pročitajte OVDE.

Nedelja, 19. decembar – sreda, 22. decembar
Nije loše biti čovek… 18.30
Trijumf… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 16. decembar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 17. decembar
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.00
Priča sa zapadne strane… 20.00

Subota, 18. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.30
Spajdermen: Put bez povratka 3D… 17.00
Nije loše biti čovek… 20.00

Nedelja, 19. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 16.00
Pogrešno skretanje – Početak… 18.00

Ponedeljak, 20. decembar
Trijumf… 18.00
Spenser… 20.00

Utorak, 21. decembar / sreda, 22. decembar
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Sreda, 22. decembar – nedelja, 26. decembar
Nedelja savremenog turskog filma 2021.
Informacije i program pogledajte na OVOM LINKU.

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.