Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. decembar 2021)
Bioskopski repertoari (2-8. decembar 2021): The French Dispatch
Bioskopski repertoari (2-8. decembar 2021): The French Dispatch

Bioskopski repertoari (2-8. decembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 2. do 8. decembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Preuzmite program 27. Festivala autorskog filma. (91 downloads) … ili pogledajte program po bioskopskima salama: Kombank dvorana, Dom omladine Beograda, UK „Stari grad / Parobrod“, Dvorana KCB, Fontana, Kinoteka, Art bioskop Kolarac, DKSG, CK „Vlada Divljan“ i Cinegrand BIG Rakovica.

Najava:
27. Festival autorskog filma

Bioskopski repertoari od 2. do 8. decembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 2. decembar
Redovni repertoar
The French Dispatch… 20.00, 22.15
Kelti… 20.20
Deset u pola… 16.45
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.45
Kraljice kupona… 22.30
Gučijevi… 21.20
Nebesa… 18.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.45
Božiji čovek… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 17.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30

27. Festival autorskog filma
Ahedino koleno… 12.00
Benedeta… 14.30
Inventar… 17.00
Odraz… 19.00
Povezi me… 19.30
After Blue (Nečisti raj)… 21.00

Petak, 3. decembar
Redovni repertoar
The French Dispatch… 20.00, 22.15
Kelti… 20.20
Deset u pola… 16.20
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.45
Kraljice kupona… 22.30
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Nebesa… 18.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.45
Božiji čovek… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 17.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30

27. Festival autorskog filma
Priča o Ha… 12.00
ŽŽŽ – Žurnal o Želimiru Žilniku… 19.30
Povezi me… 20.30

Subota, 4. decembar 2021. / nedelja, 5. decembar 2021.
The French Dispatch… 20.00
Kelti… 20.20
Deset u pola… 22.15
Kraljice kupona… 22.30
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Nebesa… 18.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.10
Božiji čovek… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.10, 12.20, 15.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 10.10, 11.40, 13.50, 17.50
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 14.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 13.30

Ponedeljak, 6. decembar 2021.
The French Dispatch… 20.00, 22.15
Kelti… 20.20, 22.30
Deset u pola… 17.20
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.45
Kraljice kupona… 21.40
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Nebesa… 19.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.45
Božiji čovek… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30

Utorak, 7. decembar 2021.
Nije loše biti čovek… 20.15, 20.30 – premijera
The French Dispatch… 20.00, 22.15
Kelti… 20.20, 22.30
Deset u pola… 17.20
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.45
Kraljice kupona… 21.40
Gučijevi… 16.00
Nebesa… 19.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.45
Božiji čovek… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30

Sreda, 8. decembar 2021.
The French Dispatch… 20.00, 22.15
Kelti… 20.20, 22.30
Deset u pola… 17.20
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.45
Kraljice kupona… 21.40
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Nebesa… 19.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.45
Božiji čovek… 16.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.50
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. decembar – sreda, 8. decembar
Kelti… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 2. decembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.00
Deset u pola… 21.00

27. Festival autorskog filma
Veliko kretanje… 15.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.00
Elegija lovora… 19.00

Petak, 3. decembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.00
Deset u pola… 21.15

27. Festival autorskog filma
Konačna sloboda… 15.00
Memorija… 17.00
Hodočasnici… 19.30

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 13.30
Večni… 15.30
Kelti… 18.30
Deset u pola… 20.30

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.30
Kelti… 18.30
Deset u pola… 20.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
27. Festival autorskog filma
Četvrtak, 2. decembar
Kupe br. 6… 17.00
107 majki… 19.00
Grobnica za kapetana Volkonogova… 21.00

Petak, 3. decembar
Ahedino koleno… 17.00
Odraz… 19.00
Inventar… 21.00

Subota, 4. decembar
27. Festival autorskog filma – na bis!

Redovan repertoar
Nedelja, 5. decembar – sreda, 8. decembar

The French Dispatch… 19.00
Kelti… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 2. decembar / petak, 3. decembar
Deset u pola… 15.00, 16.50, 18.45, 19.45, 20.45, 22.40
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 17.10, 19.20, 21.30
Kelti… 17.40, 20.10, 22.20
Kraljice kupona… 16.00, 19.10
Pogrešno skretanje… 18.10, 20.20, 22.35
Božiji čovek… 15.00
Dina… 21.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.45, 18.00 3D
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.00, 18.30, 21.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.20, 20.00, 22.30
Nebesa… 15.30
Nije vreme za umiranje… 21.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45
Toma… 18.20
Večni… 15.20, 21.10 3D
Venom 2… 17.00

Subota, 4. decembar
Direktni prenos: Euridika (Opera), NY Met, 2021… 18.55
Deset u pola… 13.10, 15.00, 16.50, 18.45, 19.45, 20.45, 22.40
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 17.10, 19.20, 21.30
Kelti… 17.40, 20.10, 22.20
Kraljice kupona… 16.00, 22.20
Pogrešno skretanje… 18.10, 20.20, 22.35
Božiji čovek… 15.00
Dina 3D… 14.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.10, 13.00 3D, 14.30, 15.15 3D, 16.45, 18.00 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.20
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 11.30, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
Iza rešetaka… 13.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.20, 20.00, 22.30
Nebesa… 15.30
Nije vreme za umiranje… 21.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Toma… 14.15, 18.20
Večni… 15.20, 21.10 3D
Venom 2… 17.00

Nedelja, 5. decembar
Deset u pola… 13.10, 15.00, 16.50, 18.45, 19.45, 20.45, 22.40
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 17.10, 19.20, 21.30
Kelti… 17.40, 20.10, 22.20
Kraljice kupona… 16.00, 19.10
Pogrešno skretanje… 18.10, 20.20, 22.35
Božiji čovek… 15.00
Dina… 14.00 3D, 21.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.10, 13.00 3D, 14.30, 15.15 3D, 16.45, 18.00 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.20
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 11.30, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
Iza rešetaka… 13.50
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.20, 20.00, 22.30
Nebesa… 15.30
Nije vreme za umiranje… 21.45
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Toma… 14.15, 18.20
Večni… 15.20, 21.10 3D
Venom 2… 17.00

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
Deset u pola… 15.00, 16.50, 18.45, 19.45, 20.45, 22.40
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 17.10, 19.20, 21.30
Kelti… 17.40, 20.10, 22.20
Kraljice kupona… 16.00, 19.10
Pogrešno skretanje… 18.10, 20.20, 22.35
Božiji čovek… 15.00
Dina… 21.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.45, 18.00 3D
Gučijevi… 17.30, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.00, 18.30, 21.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.20, 20.00, 22.30
Nebesa… 15.30
Nije vreme za umiranje… 21.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.45
Toma… 18.20
Večni… 15.20, 21.10 3D
Venom 2… 17.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 2. decembar / petak, 3. decembar
The French Dispatch… 22.10
Kelti… 22.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Deset u pola… 18.00, 20.00, 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 17.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 20.15

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
The French Dispatch… 22.10
Kelti… 22.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.50
Deset u pola… 18.00, 20.00, 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.45, 15.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.30
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 17.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 20.15

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
The French Dispatch… 22.10
Kelti… 22.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Deset u pola… 18.00, 20.00, 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.00
Isterivači duhova: Nasleđe… 17.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 20.15

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 2. decembar / petak, 3. decembar
The French Dispatch… 17.50, 20.00
Deset u pola… 20.10
Kelti… 22.10
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.40
Kraljice kupona… 19.40
Pogrešno skretanje: Početak… 21.40
Gučijevi… 17.30, 20.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Iza rešetaka… 22.00
Nebesa… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.40, 21.00

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
The French Dispatch… 17.50, 20.00
Deset u pola… 20.10
Kelti… 22.10
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.40
Kraljice kupona… 19.40
Pogrešno skretanje: Početak… 21.40
Gučijevi… 17.30, 20.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 16.00
Iza rešetaka… 22.00
Nebesa… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.10, 13.50, 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.50, 14.30, 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.40, 21.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.20, 14.20

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
The French Dispatch… 17.50, 20.00
Deset u pola… 20.10
Kelti… 22.10
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.40
Kraljice kupona… 19.40
Pogrešno skretanje: Početak… 21.40
Gučijevi… 17.30, 20.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.20
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.00
Iza rešetaka… 22.00
Nebesa… 18.00
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.40
Fabrika snova (sinhronizovano)… 16.10
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.40, 21.00 

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. decembar
Deset u pola… 17.10, 19.00, 20.50
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 22.25
Kelti… 20.20
Kraljice kupona… 17.00
Pogrešno skretanje… 22.40
Dina… 17.25
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00, 16.15, 17.45 MX4D 3D, 18.30 3D
Gučijevi… 15.15, 18.15, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.15, 22.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.05
Večni MX4D 3D… 20.00
Venom 2 MX4D 3D… 15.45

Petak, 3. decembar
Deset u pola… 17.10, 19.00, 20.50
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 22.25
Kelti… 20.20
Kraljice kupona… 17.00
Pogrešno skretanje… 22.40
Dina… 17.25
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.15, 17.45 MX4D 3D, 18.30 3D
Gučijevi… 15.00, 20.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00, 21.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10
Večni MX4D 3D… 20.15
Venom 2 MX4D 3D… 15.45

Subota, 4. decembar
Deset u pola… 17.10, 19.00, 20.50
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 22.25
Kelti… 20.20
Kraljice kupona… 17.00
Pogrešno skretanje… 22.40
Dina… 17.25
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.10 MX4D 3D, 12.00 3D, 15.00 3D, 16.20, 17.45 MX4D 3D, 18.30 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Gučijevi… 15.15, 18.15, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 13.20 MX4D, 15.00, 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15, 21.45
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.05, 13.10 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 14.15
Toma… 14.15
Večni MX4D 3D… 20.00
Venom 2 MX4D 3D… 15.45

Nedelja, 5. decembar
Deset u pola… 17.10, 19.00, 20.50
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 22.25
Kelti… 20.20
Kraljice kupona… 17.00
Pogrešno skretanje… 22.40
Dina… 17.25
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.10 MX4D 3D, 11.45, 14.00 3D, 16.15, 17.45 MX4D 3D, 18.30 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Gučijevi… 15.15, 18.15, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 13.20 MX4D, 15.00, 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15, 21.45
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.05, 13.10 3D
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.10
Toma… 14.15
Večni MX4D 3D… 20.00
Venom 2 MX4D 3D… 15.45

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
Deset u pola… 17.10, 19.00, 20.50
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 22.25
Kelti… 20.20
Kraljice kupona… 17.00
Pogrešno skretanje… 22.40
Dina… 17.25
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.15, 17.45 MX4D 3D, 18.30 3D
Gučijevi… 15.15, 18.15, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.00, 21.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15, 21.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.10
Večni MX4D 3D… 20.00
Venom 2 MX4D 3D… 15.45 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
27. Festival autorskog filma
Četvrtak, 2. decembar
Armadila / Sve što dolazi / Nenad / Sestre… 18.00
Kelti… 20.30

Petak, 3. decembar
Severni pol + Zemlja toplih voda… 18.00
Dnevnici Atsugva… 20.30

Subota, 4. decembar
Baksuzni seks ili luda pornografija… 18.00
Konačna sloboda… 20.30

Utorak, 7. decembar
Kratki dokumentarni i eksperimentalni filmovi… 18.00
Kratki igrani filmovi… 20.00

Sreda, 8. decembar – nedelja, 12. decembar
Alternative film / video festival
Više na OVOM LINKU

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 2. decembar
20 godina borbe protiv trgovine ljudima: Godina borbe za ljude… 18.00
Film i panel diskusija

27. Festival autorskog filma
Četvrtak, 2. decembar
Dva sloja asfalta… 17.00
Mesec, 66 pitanja… 19.30
Sveti duh… 21.30

Petak, 3. decembar
Elegija lovora… 17.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 19.30
Kelti… 21.30

Četvrtak, 9. decembar – nedelja, 12. decembar
13. Merlinka festival
Više na OVOM LINKU.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 2. decembar / petak, 3. decembar
Deset u pola… 16.30, 18.30, 20.30, 22.25
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 18.45, 21.00
Kelti… 20.00, 22.15
Kraljice kupona… 19.30, 21.45
Pogrešno skretanje… 20.20, 22.30
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.40, 18.15
Dina… 16.20
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Nebesa… 17.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15
Toma… 17.30
Večni 3D… 20.45

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
Deset u pola… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.25
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 18.45, 21.00
Kelti… 20.00, 22.15
Kraljice kupona… 19.30, 21.45
Pogrešno skretanje… 20.20, 22.30
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.00, 13.10 3D, 14.15, 15.30 3D, 16.30, 17.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 13.20, 14.45, 15.45, 18.15
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.20
Dina… 16.20
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Nebesa… 17.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.10, 13.00, 15.15
Toma… 17.30
Večni 3D… 12.45, 20.45

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
Deset u pola… 16.30, 18.30, 20.30, 22.25
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 18.45, 21.00
Kelti… 20.00, 22.15
Kraljice kupona… 19.30, 21.45
Pogrešno skretanje… 20.20, 22.30
Gučijevi… 16.00, 19.00, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.45 3D
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.40, 18.15
Dina… 16.20
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Nebesa… 17.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.15
Toma… 17.30
Večni 3D… 20.45 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 2. decembar / petak, 3. decembar
Kraljice kupona… 18.30, 20.30
Pogrešno skretanje – Početak… 20.30, 22.30
The French Dispatch… 19.30
Kelti… 21.30
Iza rešetaka… 22.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 21.45 4DX
Gučijevi… 17.40, 19.20, 22.10
Enkanto magični svet (sinronizovano)… 15.10, 16.30 3D, 17.15
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.05
Crna kutija… 16.25
Večni… 16.05 4DX 3D
Fabrika snova (sinronizovano)… 15.30, 17.55
Južni vetar – Ubrzanje… 17.00, 19.20, 21.40
Porodica Adams 2 (sinronizovano)… 15.10
Dina… 18.55 4DX 3D, 20.55

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
Kraljice kupona… 18.30, 20.30
Pogrešno skretanje – Početak… 20.30, 22.30
The French Dispatch… 19.30
Kelti… 21.30
Iza rešetaka… 22.30
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.05
Crna kutija… 16.25
Večni… 16.05 4DX 3D
Južni vetar – Ubrzanje… 17.00, 19.20, 21.40
Isterivači duhova: Nasleđe… 11.00 4DX, 14.10, 21.45 4DX
Gučijevi… 17.40, 19.30, 22.20
Enkanto magični svet (sinronizovano)… 11.30, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30
Fabrika snova (sinronizovano)… 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.55
Porodica Adams 2 (sinronizovano)… 11.40, 13.30, 15.10
Dina… 13.15 4DX 3D, 18.55 4DX 3D, 20.55
Moje slatko čudovište (sinronizovano)… 13.15
Nepopravljivi Ron (sinronizovano)… 11.55
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinronizovano)… 11.00, 12.50
Avanture porodice Bigfoot (sinronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
Kraljice kupona… 18.30, 20.30
Pogrešno skretanje – Početak… 20.30, 22.30
The French Dispatch… 19.30
Kelti… 21.30
Iza rešetaka… 22.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 21.45 4DX
Gučijevi… 17.40, 19.20, 22.10
Enkanto magični svet (sinronizovano)… 15.10, 16.30 3D, 17.15
Kralj Ričard: Prednost u igri… 15.05
Crna kutija… 16.25
Večni… 16.05 4DX 3D
Fabrika snova (sinronizovano)… 15.30, 17.55
Južni vetar – Ubrzanje… 17.00, 19.20, 21.40
Porodica Adams 2 (sinronizovano)… 15.10
Dina… 18.55 4DX 3D, 20.55 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 2. decembar
Deset u pola… 16.40, 18.40, 20.40, 22.35
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 19.20, 21.30
Kelti… 19.10, 22.00
Kraljice kupona… 21.20
Pogrešno skretanje… 20.15, 22.25
Dina… 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Gučijevi… 17.15, 19.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 15.30, 18.00
Iza rešetaka… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.20, 22.00
Nebesa… 16.30
Toma… 16.20
Večni Dolby Atmos 3D… 20.30

Petak, 3. decembar
Deset u pola… 16.40, 18.40, 20.40, 22.35
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 19.20, 21.30
Kelti… 19.40, 21.50
Kraljice kupona… 19.10, 21.20
Pogrešno skretanje… 20.15, 22.25
Dina… 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Gučijevi… 17.15, 19.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 15.30, 18.00
Iza rešetaka… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.20, 22.00
Nebesa… 17.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 16.20
Večni Dolby Atmos 3D… 20.30

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
Deset u pola… 12.45, 14.45, 16.40, 18.40, 20.40, 22.35
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 19.20, 21.30
Kelti… 19.40, 21.50
Kraljice kupona… 19.10, 21.20
Pogrešno skretanje… 20.15, 22.25
Dina… 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.15, 12.15 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.45, 16.45 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Gučijevi… 17.15, 19.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 13.45, 15.30 Dolby Atmos, 18.00 Dolby Atmos
Iza rešetaka… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.20, 22.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 12.50
Nebesa… 17.00
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 13.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00
Toma… 16.20
Večni Dolby Atmos 3D… 20.30

Ponedeljak, 6. decembar
Deset u pola… 16.40, 18.40, 20.40, 22.35
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 19.20, 21.30
Kelti… 19.40, 21.50
Kraljice kupona… 19.10, 21.20
Pogrešno skretanje… 20.15, 22.25
Dina… 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Gučijevi… 17.15, 19.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 15.30, 18.00
Iza rešetaka… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.20, 22.00
Nebesa… 17.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 16.20
Večni Dolby Atmos 3D… 20.30

Utorak, 7. decembar
Deset u pola… 16.40, 18.40, 20.40, 22.35
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 19.20, 21.30
Kelti… 19.40, 21.50
Kraljice kupona… 20.00, 22.10
Pogrešno skretanje… 20.15, 22.25
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Gučijevi… 17.15, 19.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 15.30, 18.00
Iza rešetaka… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.20, 22.00
Nebesa… 17.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 16.20
Večni Dolby Atmos 3D… 20.30

Sreda, 8. decembar
Deset u pola… 16.40, 18.40, 20.40, 22.35
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 19.20, 21.30
Kelti… 19.40, 21.50
Kraljice kupona… 19.10, 21.20
Pogrešno skretanje… 20.15, 22.25
Dina… 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45, 16.45 3D
Gučijevi… 17.15, 19.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 15.30, 18.00
Iza rešetaka… 15.00
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.20, 22.00
Nebesa… 17.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 16.20
Večni Dolby Atmos 3D… 20.30 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

27. Festival autorskog filma
Uzun Mirkova 1
Četvrtak, 2. decembar
Raseljeni / Rampart… 17.30
Katarina Zdjelar… 119.30
Prirodno svetlo… 21.30

Petak, 3. decembar
Armadila / Sve što dolazi / Nenad / Sestre… 17.30
Tabija… 19.30
Neprijatelj… 21.30

27. Festival autorskog filma
Kosovska 11
Četvrtak, 2. decembar
Omaž Ž. K. Karijeru: Taj mračni predmet želja… 17.30
Zbogom, moja konkubino… 20.00

Petak, 3. decembar
Promocija knjige „Uliks“ Puriše Đorđevića… 17.30 (ulaz za dž)
Turneja… 20.00

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 2. decembar / petak, 3. decembar
Deset u pola… 17.40, 19.30, 21.20
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 15.20, 21.00
Kelti… 20.00, 22.10
Kraljice kupona… 20.20, 22.30
Pogrešno skretanje… 15.40, 22.00
Božiji čovek… 16.45
Dina… 15.15 IMAX 3D, 18.00, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 17.50
Gučijevi… 15.30, 18.30, 21.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20 Dolby Atmos, 18.15 IMAX, 21.50 Dolby Atmos
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.15, 19.45, 22.15
Nebesa… 15.10
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 18.45
Toma… 17.30
Večni 3D… 19.00

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
Deset u pola… 17.40, 19.30, 21.20
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 15.20, 21.00
Kelti… 20.00, 22.10
Kraljice kupona… 20.20, 22.30
Pogrešno skretanje… 15.40, 22.00
Božiji čovek… 16.45
Dina… 15.15 IMAX 3D, 18.00, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.30, 12.45 3D, 13.40, 15.00 3D, 15.50, 17.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.00
Gučijevi… 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.45 IMAX, 16.20 Dolby Atmos, 18.15 IMAX, 21.50 Dolby Atmos
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 12.15, 17.15, 19.45, 22.15
Nebesa… 15.10
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 13.15, 18.45
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.10
Toma… 17.30
Večni… 13.45, 19.00 3D

Ponedeljak, 6. decembar
Deset u pola… 17.40, 19.30, 21.20
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 15.20, 21.00
Kelti… 20.00, 22.10
Kraljice kupona… 20.20, 22.30
Pogrešno skretanje… 15.40, 22.00
Božiji čovek… 16.45
Dina… 15.15 IMAX 3D, 18.00, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 17.50
Gučijevi… 15.30, 18.30, 21.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20 Dolby Atmos, 18.15 IMAX, 21.50 Dolby Atmos
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.15, 19.45, 22.15
Nebesa… 15.10
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 18.45
Toma… 17.30
Večni 3D… 19.00

Utorak, 7. decembar
Nije loše biti čovek… 19.30 – premijera
Deset u pola… 17.40, 19.30, 21.20
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 15.20, 21.00
Kelti… 20.00, 22.10
Kraljice kupona… 20.20, 22.30
Pogrešno skretanje… 15.40, 22.00
Božiji čovek… 16.45
Dina… 15.15 IMAX 3D, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 17.50
Gučijevi… 15.30, 18.30, 21.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20 Dolby Atmos, 18.15 IMAX, 21.50 Dolby Atmos
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.15, 19.45, 22.15
Nebesa… 15.10
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 18.45
Toma… 17.30
Večni 3D… 19.00

Sreda, 8. decembar
Deset u pola… 17.40, 19.30, 21.20
The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun… 15.20, 21.00
Kelti… 20.00, 22.10
Kraljice kupona… 20.20, 22.30
Pogrešno skretanje… 15.40, 22.00
Božiji čovek… 16.45
Dina… 15.15 IMAX 3D, 18.00, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.50, 17.50
Gučijevi… 15.30, 18.30, 21.30
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.20 Dolby Atmos, 18.15 IMAX, 21.50 Dolby Atmos
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.15, 19.45, 22.15
Nebesa… 15.10
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos… 18.45
Toma… 17.30
Večni 3D… 19.00 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
27. Festival autorskog filma
Četvrtak, 2. decembar
Dnevnici Atsugva… 19.30

Petak, 3. decembar
107 majki… 19.30

Redovan repertoar
Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar

Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00
Kelti… 20.15

Ponedeljak, 6. decembar – četvrtak, 9. decembar
Kelti… 20.15

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00

Subota, 18. decembar / nedelja, 19. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
27. Festival autorskog filma 2021
Četvrtak, 2. decembar
Petrov u gripu… 20.00

Petak, 3. decembar
Pećina… 20.00 

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 2. decembar
Redovni repertoar
The French Dispatch… 18.00, 20.10
Kelti… 22.15
Deset u pola… 17.40
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.30
Kraljice kupona… 19.15, 22.40
Gučijevi… 16.15, 19.45, 21.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.30
Nebesa… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 19.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.10, 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.30

27. Festival autorskog filma
Jagnje… 18.30
Konačna sloboda… 21.00

Petak, 3. decembar
Redovni repertoar
The French Dispatch… 18.00, 20.10
Kelti… 22.15
Deset u pola… 17.40
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.30
Kraljice kupona… 19.15, 22.40
Gučijevi… 16.15, 19.45, 21.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 16.30
Nebesa… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.00, 19.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.10, 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 16.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.30

27. Festival autorskog filma
Benedeta… 18.30
Opuštanje pesnica… 21.00

Subota, 4. decembar / nedelja, 5. decembar
The French Dispatch… 20.10, 22.15
Kelti… 16.50, 21.00
Deset u pola… 19.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.30
Kraljice kupona… 19.15, 22.40
Gučijevi… 16.15, 19.45, 21.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.20
Nebesa… 20.40
Večni… 17.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 19.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.10, 12.30, 13.10, 14.10, 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 10.20, 12.00, 15.20, 18.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 10.40, 12.40
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 14.45

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
The French Dispatch… 20.10, 22.15
Kelti… 16.50, 21.00
Deset u pola… 19.00
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.30
Kraljice kupona… 19.15, 22.40
Gučijevi… 16.15, 19.45, 21.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.20
Nebesa… 20.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 17.00, 19.30, 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 14.10, 16.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.00
Fabrika snova (sinhronizovano)… 14.30
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 14.40 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 2. decembar
Fahrenheit 451… 20.00 – srpski titl

Petak, 3. decembar
First Blood… 20.00 – srpski titl

Subota, 4. decembar
The Virgin Suicides… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 5. decembar
Memories… 20.00 – engleski titl

Sreda, 8. decembar
The Godfather I… 13.00
The Godfather II… 16.15
The Godfather III… 20.00
(svi sa srpskim titlovima)

Četvrtak, 9. decembar
La Strada… 20.00 – engleski titl

Petak, 10. decembar
Boogie Nights… 20.00 – srpski titl

Subota, 11. decembar
2001: A Space Odyssey… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 12. decembar
Perfect Blue… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
27. Festival autorskog filma
Četvrtak, 2. decembar
Memorija… 19.30

Petak, 3. decembar
Petrov u gripu… 19.30

Subota, 4. decembar – sreda, 8. decembar
Baksuzni kres ili luda pornografija… 18.30
Kelti… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
27. Festival autorskog filma
Četvrtak, 2. decembar
Benedeta… 20.00

Redovni repertoar
Petak, 3. decembar
Enkanto: Magični svet 3D (sinhronizovano)… 18.00
Kraljice kupona… 20.00

Subota, 4. decembar
Enkanto: Magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Deset u pola… 18.00
Pogrešno skretanje – Početak… 20.00

Nedelja, 5. decembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 17.00
Deset u pola… 20.00

Ponedeljak, 6. decembar / utorak, 7. decembar / sreda, 8. decembar
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…