Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. decembar 2021)
Bioskopski repertoari (9-15. decembar 2021): Nije loše biti čovek
Bioskopski repertoari (9-15. decembar 2021): Nije loše biti čovek

Bioskopski repertoari (9-15. decembar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 9. do 15. decembra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. decembra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 9. decembar – četvrtak, 23. decembar
Sala srpskog filma

Slatko od Ništa… 15.30
Rabbitland + Ako ikada jedne noći bilo kad… 17.20
Neposlušni… 18.00

Četvrtak, 9. decembar
Nije loše biti čovek… 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
Priča sa zapadne strane… 20.30
Spenser… 21.00
Gučijevi… 19.00, 22.00
Nebesa… 18.40
Božiji čovek… 16.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 18.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10

Petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 16.20, 17.20, 19.30, 21.40
Priča sa zapadne strane… 16.00, 20.30
Spenser… 21.00
The French Dispatch… 20.15
Kelti… 22.20
Gučijevi… 19.00, 22.00
Nebesa… 18.40
Božiji čovek… 16.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 18.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 16.20, 17.20, 19.30, 21.40
Priča sa zapadne strane… 16.00, 20.30
Spenser… 21.00
The French Dispatch… 20.15
Kelti… 22.20
Gučijevi… 19.00, 22.00
Nebesa… 18.40
Božiji čovek… 16.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 10.50, 13.00, 13.30, 18.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 15.10
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 11.15
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30
Nepopravljivi Ron 3D (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 13. decembar
Nije loše biti čovek… 16.20, 17.20, 19.30, 20.45, 21.40
Priča sa zapadne strane… 16.00, 20.30
Spenser… 21.00
The French Dispatch… 20.15
Kelti… 22.20
Gučijevi… 17.45, 19.00, 22.00
Nebesa… 18.40
Božiji čovek… 16.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 18.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10

Utorak, 14. decembar
Nije loše biti čovek… 16.20, 17.20, 19.30, 21.40
Priča sa zapadne strane… 16.00, 20.30
Spenser… 21.00
The French Dispatch… 20.15
Kelti… 22.20
Gučijevi… 19.00, 22.00
Nebesa… 18.40
Božiji čovek… 16.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 18.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10

Sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 16.20, 17.20, 19.30, 21.40
Priča sa zapadne strane… 16.00, 20.30
Spenser… 21.00
The French Dispatch… 20.15
Kelti… 22.20
Gučijevi… 19.00, 22.00
Nebesa… 18.40
Božiji čovek… 16.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 18.20
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.10

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. decembar – sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. decembar / petak, 10. decembar
Linija… 13.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Priča sa zapadne strane… 17.30
Nije loše biti čovek… 20.30

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30
Enkanto (sinhronizovano)… 13.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Priča sa zapadne strane… 17.30
Nije loše biti čovek… 20.30

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Linija… 13.30
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.30
Priča sa zapadne strane… 17.30
Nije loše biti čovek… 20.30 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 9. decembar – sreda, 15. decembar
The French Dispatch… 19.00
Kelti… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. decembar / petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 15.45, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30
Spenser… 15.40, 19.30, 21.45
Priča sa zapadne strane… 18.15, 21.20
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 18.45, 20.45, 22.40
Dina… 21.05
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 16.00, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 18.30, 21.10
Kelti… 22.30
Kraljice kupona… 16.10
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pogrešno skretanje… 18.20, 20.40
Toma… 19.40
Večni 3D… 21.30
Venom 2 3D… 22.50

Subota, 11. decembar
Nije loše biti čovek… 13.40, 15.45, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30
Spenser… 15.40, 19.30, 21.45
Priča sa zapadne strane… 18.15, 21.20
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 18.45, 20.45, 22.40
Dina… 21.05
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.45, 12.40 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 16.00, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.50, 15.15, 17.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 18.30, 21.10
Kelti… 22.30
Kraljice kupona… 16.10
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pogrešno skretanje… 18.20, 20.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Toma… 19.40
Večni 3D… 14.00, 21.30
Venom 2 3D… 22.50

Nedelja, 12. decembar
Boljšoj teatar 2021: Krcko Oraščić… 16.00 – prenos uživo
Nije loše biti čovek… 13.40, 15.45, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30
Spenser… 15.40, 19.30, 21.45
Priča sa zapadne strane… 18.15, 21.20
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 18.45, 20.45, 22.40
Dina… 21.05
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.40, 12.40 3D, 13.45, 15.00 3D, 17.15 3D
Francuska depeša… 19.15
Gučijevi… 16.00, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.50, 15.15, 17.40
Južni vetar 2. Ubrzanje… 15.40, 18.30, 21.10
Kelti… 22.30
Kraljice kupona… 16.10
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pogrešno skretanje… 18.20, 20.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.50, 14.00
Toma… 19.40
Večni 3D… 14.00, 21.30
Venom 2 3D… 22.50

Ponedeljak, 13. decembar
Nije loše biti čovek… 15.45, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30
Spenser… 15.40, 19.30, 21.45
Priča sa zapadne strane… 18.15, 21.20
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 18.45, 20.45, 22.40
Dina… 21.05
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 16.00, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 18.30, 21.10
Kelti… 22.30
Kraljice kupona… 16.00
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pogrešno skretanje… 20.40
Toma… 19.40
Večni 3D… 21.30
Venom 2 3D… 22.50

Utorak, 14. decembar
Nije loše biti čovek… 15.45, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30
Spenser… 15.40, 19.30, 21.45
Priča sa zapadne strane… 18.15, 21.20
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 18.45, 20.45, 22.40
Dina… 21.05
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 16.00, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 15.40, 18.30, 21.10
Kelti… 22.30
Kraljice kupona… 16.10
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pogrešno skretanje… 18.20, 20.40
Toma… 19.40
Večni 3D… 21.30
Venom 2 3D… 22.50

Sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 15.45, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.30, 16.30, 17.30
Spenser… 15.40, 19.30, 21.45
Priča sa zapadne strane… 18.15, 21.20
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 18.45, 20.45, 22.40
Dina… 21.05
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 16.00, 19.00, 20.30, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.15, 17.40
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 18.30, 21.10
Kelti… 22.30
Kraljice kupona… 16.10
Nije vreme za umiranje… 18.00
Pogrešno skretanje… 18.20, 20.40
Večni 3D… 21.30
Venom 2 3D… 22.50

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. decembar / petak, 10. decembar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00
Spenser… 22.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.00, 22.00
Deset u pola… 20.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.00
Priča sa zapadne strane… 17.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.30

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 12.05, 13.30, 15.00
Spenser… 22.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.00, 22.00
Deset u pola… 20.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.45, 15.30
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.00
Priča sa zapadne strane… 17.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.30

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.00
Spenser… 22.10
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.00, 22.00
Deset u pola… 20.30
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Gučijevi… 19.30
Toma… 17.00
Priča sa zapadne strane… 17.45
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 22.30

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. decembar / petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 17.50, 20.00, 22.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.20
Priča sa zapadne strane… 18.50
Spenser… 19.40
The French Dispatch… 18.30
Deset u pola… 17.00
Kelti… 22.10
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.40
Kraljice kupona… 21.40
Pogrešno skretanje: Početak… 21.50
Gučijevi… 17.10, 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 17.50, 20.00, 22.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Priča sa zapadne strane… 18.50
Spenser… 19.40
The French Dispatch… 18.30
Deset u pola… 17.00
Kelti… 22.10
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.40
Kraljice kupona… 21.40
Pogrešno skretanje: Početak… 21.50
Gučijevi… 17.10, 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.10, 13.40, 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 17.50, 20.00, 22.00
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.20
Priča sa zapadne strane… 18.50
Spenser… 19.40
The French Dispatch… 18.30
Deset u pola… 17.00
Kelti… 22.10
Baksuzni seks ili luda pornografija… 17.40
Kraljice kupona… 21.40
Pogrešno skretanje: Početak… 21.50
Gučijevi… 17.10, 19.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano) 3D… 15.40
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.30
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 15.50
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. decembar
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.20, 21.30
Priča sa zapadne strane… 15.15
Spenser… 18.15, 22.00
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 16.10, 17.50
Deset u pola… 20.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.50 MX4D 3D, 18.00 3D
Gučijevi… 17.40, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Pogrešno skretanje… 15.00
Večni MX4D 3D… 21.00
Venom 2 MX4D 3D… 19.00

Petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.20, 21.30
Priča sa zapadne strane… 15.15, 20.30
Spenser… 18.15, 22.00
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 16.10, 17.50
Deset u pola… 20.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.50 MX4D 3D, 18.00 3D
Gučijevi… 17.40, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Pogrešno skretanje… 15.00
Večni MX4D 3D… 21.00
Venom 2 MX4D 3D… 19.00

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.20, 21.30
Priča sa zapadne strane… 15.15, 20.30
Spenser… 18.15, 22.00
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 16.10, 17.50
Deset u pola… 20.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.10, 11.40 MX4D 3D, 13.20 3D, 15.30, 16.50 MX4D 3D, 18.00 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 13.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.45
Gučijevi… 17.40, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Pogrešno skretanje… 15.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.25
Večni MX4D 3D… 13.50, 21.00
Venom 2 MX4D 3D… 19.00

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 17.10, 19.20, 21.30
Priča sa zapadne strane… 15.15, 20.30
Spenser… 18.15, 22.00
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 16.10, 17.50
Deset u pola… 20.10
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.30, 16.50 MX4D 3D, 18.00 3D
Gučijevi… 17.40, 20.40
Isterivači duhova – Nasleđe… 15.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.40, 22.10
Pogrešno skretanje… 15.00
Večni MX4D 3D… 21.00
Venom 2 MX4D 3D… 19.00

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 9. decembar/ nedelja, 12. decembar
Alternative film / video festival
Više na OVOM LINKU

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 9. decembar
DOK Cinema DOB: Pogrebnik… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu.
Gost: Dragan S. Nikolić, reditelj, scenarista i direktor fotografije
Moderator: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz slobodan

Četvrtak, 9. decembar – nedelja, 12. decembar
13. Merlinka festival
Više na OVOM LINKU.

Utorak, 14. decembar
Paragvajski pasoši… 19.00

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. decembar / petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 16.10, 18.15, 20.20, 22.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.50, 16.45, 17.45
Priča sa zapadne strane… 17.30, 20.30
Spenser… 18.45, 21.00
Deset u pola… 19.30, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40, 17.15 3D
The French Dispatch… 18.30
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.15
Pogrešno skretanje… 18.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.20
Toma… 20.45
Večni 3D… 20.10

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 14.00, 16.10, 18.15, 20.20, 22.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.50, 12.45, 13.45, 14.45, 15.45, 16.45, 17.45
Priča sa zapadne strane… 17.30, 20.30
Spenser… 18.45, 21.00
Deset u pola… 16.00, 19.30, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.40 3D, 12.30, 13.30 3D, 15.00, 17.15 3D
The French Dispatch… 18.30
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 13.50, 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.15
Pogrešno skretanje… 18.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Toma… 20.45
Večni 3D… 20.10

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 16.10, 18.15, 20.20, 22.30
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.50, 16.45, 17.45
Priča sa zapadne strane… 17.30, 20.30
Spenser… 18.45, 21.00
Deset u pola… 19.30, 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.40, 17.15 3D
The French Dispatch… 18.30
Gučijevi… 19.00, 22.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.15
Pogrešno skretanje… 18.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 16.20
Toma… 20.45
Večni 3D… 20.10

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 9. decembar
Spenser… 19.30, 21.40
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Nije loše biti čovek… 20.30
Priča sa zapadne strane… 18.45
Krcko Oraščić… 20.15 – prenos uživo
Kraljice kupona… 21.40
Pogrešno skretanje: Početak… 19.10, 21.05
The French Dispatch… 18.30
Deset u pola… 17.00
Iza rešetaka… 22.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.20 4DX
Gučijevi… 15.35, 18.05
Enkanto – Magični svet (sinhronizovano)… 16.05
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.55
Večni… 16.35 4DX
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 21.10
Dina… 19.30 4DX 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.05

Petak, 10. decembar
Spenser… 19.30, 21.40
The French Dispatch… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 21.10
Dina… 19.30 4DX 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.05
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 16.15
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.30
Priča sa zapadne strane… 18.55
Pogrešno skretanje: Početak… 19.10, 22.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.20 4DX
Gučijevi… 15.35, 18.05, 20.15, 21.05
Enkanto – Magični svet (sinhronizovano)… 16.05, 16.55
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.55, 22.00
Večni… 16.35 4DX
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.05

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Spenser… 19.30, 21.40
The French Dispatch… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 21.10
Dina… 19.30 4DX 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.05
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.30
Priča sa zapadne strane… 18.45
Kraljice kupona… 21.40
Deset u pola… 17.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.55
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15
Pogrešno skretanje: Početak… 19.10, 22.30
Isterivači duhova: Nasleđe… 14.15 4DX, 22.20 4DX
Enkanto – Magični svet (sinhronizovano)… 11.45, 13.00 3D, 14.00, 16.05
Večni… 11.20 4DX, 16.35 4DX
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.10
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.40
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.20, 13.10
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 13.45
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 15.05

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar
Spenser… 19.30, 21.40
The French Dispatch… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 21.10
Dina… 19.30 4DX 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.05
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.30
Priča sa zapadne strane… 18.45
Kraljice kupona… 21.40
Deset u pola… 17.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.55
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.20 4DX
Gučijevi… 15.35, 18.05, 20.15, 21.05
Enkanto – Magični svet (sinhronizovano)… 16.05
Večni… 16.35 4DX
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.05
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 16.15
Pogrešno skretanje: Početak… 19.10, 22.30
Gučijevi… 15.35, 18.05, 20.15, 21.05

Sreda, 15. oktobar
Spenser… 19.30, 21.40
The French Dispatch… 18.30
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 16.50, 21.10
Dina… 19.30 4DX 3D
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.05
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.30
Priča sa zapadne strane… 18.45
Kraljice kupona… 21.40
Deset u pola… 17.00
Kralj Ričard – Prednost u igri… 16.55
Isterivači duhova: Nasleđe… 22.20 4DX
Gučijevi… 15.35, 18.05, 20.15, 21.05
Enkanto – Magični svet (sinhronizovano)… 16.05
Večni… 16.35 4DX
Fabrika snova (sinhronizovano)… 15.05
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 15.05
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Toska… 20.15 – prenos uživo
Pogrešno skretanje: Početak… 19.10, 21.05
Iza rešetaka… 22.30
Gučijevi… 15.35, 18.05

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 9. decembar
Nije loše biti čovek… 16.00, 18.00, 20.15, 22.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.10
Spenser… 17.30, 19.45
Priča sa zapadne strane… 15.40, 20.50
Deset u pola… 19.00
Dina… 22.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45
The French Dispatch… 22.15
Gučijevi… 18.30, 21.40
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 18.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00
Pogrešno skretanje… 18.40, 22.10
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.00
Večni Dolby Atmos 3D… 20.40

Petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 16.00, 18.00, 20.15, 22.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.10
Spenser… 17.30, 19.45
Priča sa zapadne strane… 15.40, 20.50
Deset u pola… 19.00
Dina… 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 18.30, 20.00, 21.40
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 18.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00
Pogrešno skretanje… 18.40, 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.00
Večni Dolby Atmos 3D… 20.40

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 14.45, 16.20, 18.00, 20.15, 22.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.15, 13.15, 14.15, 15.15, 17.15
Spenser… 17.30, 19.45
Priča sa zapadne strane… 15.40, 20.50
Deset u pola… 19.00
Dina… 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.15, 13.30 3D, 14.30, 15.45 3D, 16.45
Fabrika snova (sinhronizovano)… 11.10
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 18.30, 20.00, 21.40
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 12.30, 18.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 12.30
Pogrešno skretanje… 18.40, 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.30
Toma… 17.00
Večni Dolby Atmos 3D… 15.00, 20.40

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 16.00, 18.00, 20.15, 22.20
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.10
Spenser… 17.30, 19.45
Priča sa zapadne strane… 15.40, 20.50
Deset u pola… 19.00
Dina… 21.30
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.45
The French Dispatch… 19.15
Gučijevi… 18.30, 20.00, 21.40
Isterivači duhova – Nasleđe Dolby Atmos… 18.15
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 21.00
Pogrešno skretanje… 18.40, 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 15.30
Toma… 17.00
Večni Dolby Atmos 3D… 20.40

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za decembar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Četvrtak, 9. decembar  – subota, 11. decembar
7. Dani slovenačkog filma
Više o filmskoj reviji na OVOM LINKU.

Petak, 10. decembar – nedelja, 12. decembar
Kinoskop 2021
Više pročitajte OVDE.

Ponedeljak, 13. decembar
Kako je film ponovo postao čudo… 19.00 – premijera
U okviru promocije Međunarodnog festivala studentskog dokumentarnog filma „Bistre reke“

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 9. decembar
Nije loše biti čovek… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 17.20, 20.30
Spenser… 15.10, 19.30, 21.40
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 19.40
Dina… 15.15 IMAX 3D, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
The French Dispatch… 18.20
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.15, 18.15 IMAX
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 20.50
Kraljice kupona… 16.00
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos 3D… 20.20
Pogrešno skretanje… 22.00
Toma… 19.10
Večni 3D… 21.30

Petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 17.20, 20.30
Spenser… 15.10, 19.30, 21.40
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 19.40
Dina… 15.15 IMAX 3D, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
The French Dispatch… 18.20
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.15, 18.15 IMAX
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15, 21.45
Kraljice kupona… 16.00
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos 3D… 20.20
Pogrešno skretanje… 22.00
Toma… 19.10
Večni 3D… 21.30

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 17.20, 20.30
Spenser… 15.10, 19.30, 21.40
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 19.40
Dina… 15.15 IMAX 3D, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 11.20, 13.10 3D, 15.20, 17.30 3D
Fabrika snova (sinhronizovano)… 12.15
The French Dispatch… 18.20
Gučijevi… 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 12.45 IMAX, 16.15, 18.15 IMAX
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15, 21.45
Kraljice kupona… 16.00
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos 3D… 14.15, 20.20
Pogrešno skretanje… 22.00
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 14.00
Toma… 19.10
Večni 3D… 21.30

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Meda sa severa 2 (sinhronizovano)… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 17.20, 20.30
Spenser… 15.10, 19.30, 21.40
Božiji čovek… 17.00
Deset u pola… 19.40
Dina… 15.15 IMAX 3D, 20.40 IMAX 3D
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
The French Dispatch… 18.20
Gučijevi… 15.00, 18.00, 21.00
Isterivači duhova – Nasleđe… 16.15, 18.15 IMAX
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.15, 21.45
Kraljice kupona… 16.00
Nije vreme za umiranje Dolby Atmos 3D… 20.20
Pogrešno skretanje… 22.00
Toma… 19.10
Večni 3D… 21.30

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 9. decembar
Kelti… 20.15

Petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 20.15

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Moje slatko čudovište (sinhronizovano)… 12.00

Subota, 18. decembar / nedelja, 19. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Subota, 25. decembar / nedelja, 26. decembar
Čarolija meseca (sinhronizovano)… 12.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 9. decembar / petak, 10. decembar
Nije loše biti čovek… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 18.00, 20.40
Spenser… 17.30, 19.00
The French Dispatch… 16.50
Gučijevi… 17.20, 20.20
Nebesa… 21.00
Večni… 14.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.20
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.20, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 11. decembar / nedelja, 12. decembar
Nije loše biti čovek… 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 18.00, 20.40
Spenser… 17.30, 19.00
The French Dispatch… 16.50
Gučijevi… 17.20, 20.20
Nebesa… 21.00
Večni… 14.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.20
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.20, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 10.20, 11.00, 13.10, 15.20
Porodica Adams 2 (sinhronizovano)… 12.20
Nepopravljivi Ron (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nije loše biti čovek… 15.40, 17.50, 20.00, 22.10
Priča sa zapadne strane… 18.00, 20.40
Spenser… 17.30, 19.00
The French Dispatch… 16.50
Gučijevi… 17.20, 20.20
Nebesa… 21.00
Večni… 14.20
Južni vetar 2 – Ubrzanje… 19.45, 22.20
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Enkanto magični svet (sinhronizovano)… 16.20, 18.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.20

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 9. decembar
La Strada… 20.00 – engleski titl

Petak, 10. decembar
Boogie Nights… 20.00 – srpski titl

Subota, 11. decembar
2001: A Space Odyssey… 20.00 – srpski titl

Nedelja, 12. decembar
Perfect Blue… 20.00 – engleski titl

Sreda, 15. decembar
The Graduate… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 16. decembar
Pierrot Le Fou… 20.00 – engleski titl

Petak, 17. decembar
Amateurs Strike Back Block 1… 20.00 – engleski titl

Subota, 18. decembar
Amateurs Strike Back Block 2… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 19. decembar
Amateurs Strike Back!… 20.00 – engleski titl

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 9. decembar – sreda, 15. decembar
Kelti… 18.30
Nije loše biti čovek… 20.30

Četvrtak, 16. decembar – subota, 18. decembar
Festival meta filma
* Uskoro ćemo objaviti najavu i program manifestacije.

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 9. decembar – subota, 11. decembar
Revija ratnog filma
Više o manifestaciji na OVOM LINKU.

Redovni repertoar
Petak, 10. decembar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 11. decembar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00

Nedelja, 12. decembar
Meda sa severa 2: Ključevi kraljevstva (sinhronizovano)… 16.00
Nije loše biti čovek… 18.00, 20.00

Ponedeljak, 13. decembar / utorak, 14. decembar / sreda, 15. decembar
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nedelja, 12. decembar
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 18.00
Nije loše biti čovek… 20.00

Ponedeljak, 13. decembar
Enkanto: Magični svet (sinhronizovano)… 18.00
Nije loše biti čovek… 20.00

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.