Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (16-22. jun 2022)
Bioskopski repertoari (16-22. jun 2022): Mamac
Bioskopski repertoari (16-22. jun 2022): Mamac

Bioskopski repertoari (16-22. jun 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 16. do 22. juna 2022. I ove nedelje: festivali, premijere, novi filmovi, kao i klasici u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 16. do 22. juna 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Bioskopi na otvorenom – leto 2022.

»»» Starogradsko leto – Kosančićev venac

Više informacija o Starogradskom letu pročitajte OVDE.
Četvrtak, 16. jun 2022. – nedelja, 19. jun 2022.
Festival francuskog filma 2022
Više informacija i program pogledajte na OVOM LINKU.

Subota, 25. jun 2022.
Kelti… 21.00

Nedelja, 26. jun 2022.
The Duke… 21.00

*** *** ***

»»» Open Air Cinema – ispred TC Galerija Belgrade

Petak, 17. jun (21.30) Osvetnici: Rat beskraja
Subota, 18. jun (21.30) Igraj svoju igru
Petak, 24. jun (21.30) Mulen ruž
Subota, 25. jun (21.30) Igraj svoju igru 2
Petak, 1. jul (21.30) Kralj lavova
Subota, 2. jul (21.30) Igraj svoju igru 3
Petak, 8. jul (21.30) Međuzvezdani
Subota, 9. jul (21.30) Džumandži: Dobrodošli u džunglu
Petak, 15. jul (21.30) Početak
Subota, 16. jul (21.30) Đangova osveta
Petak, 22. jul (21.30) Osmi putnik
Subota, 23. jul (21.30) Boemska rapsodija
Petak, 29. jul (21.30) Kazablanka
Subota, 30. jul (21.30) Ubistvo u Orijent ekspresu
Petak, 5. avgust (21.30) Gospodar prstenova: Povratak kralja
Subota, 6. avgust (21.30) Čarobnjak iz Oza
Petak, 12. avgust (21.30) Veliki Getsbi
Subota, 13. avgust (21.30) Da Vinčijev kod
Petak, 19. avgust (21.30) Grdana: Zla vila
Subota, 20. avgust (21.30) Borat
Petak, 26. avgust (21.30) Troja
Subota, 27. avgust (21.30) Osvetnici: Kraj igre

*** *** ***

»»» Plato ispred Moderne galerije, Lazarevac

Sreda, 22. jun 2022.
Bioskop pod zvezdama: Čovek koji je prodao svoju kožu… 22.00

Festival francuskog filma 2022

Kosančićev venac, MTS dvorana, Silosi Beograd + Moj OFF
Četvrtak, 16. jun 2022. – nedelja, 19. jun 2022.
Festival francuskog filma 2022
Više informacija i program pogledajte na OVOM LINKU.

Fakultet dramskih umetnosti

Bulevar umetnosti 20
Četvrtak, 16. jun 2022.
Gligorićeva Mar del Plata – Kraljeva indijska varijanta… 20.00 – premijera
Kratki dokumentarni film, doktorski umetnički rad producenta Ognjena Rakčevića
Film će biti dostupan OVDE odmah nakon premijere.

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 16. jun 2022. / petak, 17. jun 2022.
Planina smrti… 20.00
Heroji… 18.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 15.45, 20.30
Zločin u Holivudu… 22.15
Top Gan: Maverik… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.30
Baz svetlosni (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Baz svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 18. jun 2022. / nedelja, 19. jun 2022.
Planina smrti… 20.00
Heroji… 18.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 12.45, 18.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 15.45, 20.30
Zločin u Holivudu… 22.15
Top Gan: Maverik… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 14.00
Baz svetlosni (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Baz svetlosni 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Loši momci (sinhronizovano)… 12.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 14.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 10.45

Ponedeljak, 20. jun 2022. / utorak, 21. jun 2022.
Planina smrti… 20.00
Heroji… 18.00
Svet iz doba jure – Nadmoć… 18.45, 21.45
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 15.45, 20.30
Zločin u Holivudu… 22.15
Kockar… 19.00
Top Gan: Maverik… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.30
Baz svetlosni (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Baz svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00

Sreda, 22. jun 2022.
Elvis… 20.00 – premijera
Planina smrti… 20.00
Heroji… 18.00
Svet iz doba jure – Nad.45moć… 18.45, 21
Svet iz doba jure – Nadmoć 3D… 15.45, 20.30
Zločin u Holivudu… 22.15
Kockar… 19.00
Top Gan: Maverik… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 16.30
Baz svetlosni (sinhronizovano)… 16.30, 18.30
Baz svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 16. jun – sreda, 22. jun
Planina smrti… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Nema najavljenih projekcija

Subota, 18. jun
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 14.00
Baz svetlosni (sinhronizovano)… 16.00

Nedelja, 19. jun
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.00
Baz svetlosni (sinhronizovano)… 14.00, 18.00

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun / sreda, 22. jun
Nema najavljenih projekcija 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 16. jun
Heroji… 18.00
Točak sreće i fantazija… 20.00

Petak, 17. jun
BINA: (Na setu sa) Lili Rajh… 17.00 – razgovor posle filma
Točak sreće i fantazija… 20.00

Subota, 18. jun
Heroji… 18.00
Točak sreće i fantazija… 20.00

Nedelja, 19. jun
Lagom… 18.00 – uz razgovor sa rediteljem
Točak sreće i fantazija… 20.00

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun / sreda, 22. jun
Heroji… 18.00
Točak sreće i fantazija… 20.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D
Mamac… 18.10, 20.10, 22.00
Planina smrti… 18.40, 20.50
Heroji… 19.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.45, 18.20, 21.00
Kockar… 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.20
Severnjak… 20.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.45
Top Gan: Maverik… 17.45, 20.20, 21.30
Zločin u Holivudu… 19.00, 21.20

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 12.30, 13.30 3D, 14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D
Mamac… 18.10, 20.10, 22.00
Planina smrti… 18.40, 20.50
Heroji… 19.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.45, 18.20, 21.00
Kockar… 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci (sinhronizovano)… 12.45 3D, 14.45, 16.45 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.15, 14.15, 15.20, 16.20
Severnjak… 20.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 12.50, 14.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.45
Top Gan: Maverik… 15.10, 17.45, 20.20, 21.30
Zločin u Holivudu… 19.00, 21.20

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D
Mamac… 18.10, 20.10, 22.00
Planina smrti… 18.40, 20.50
Heroji… 19.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.45, 18.20, 21.00
Kockar… 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.20
Severnjak… 20.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 18.50, 20.00 3D, 21.45
Top Gan: Maverik… 17.45, 20.20, 21.30
Zločin u Holivudu… 19.00, 21.20

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.00 – premijera
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D, 18.30, 19.30 3D
Mamac… 18.10, 20.10, 22.00
Planina smrti… 18.40, 20.50
Heroji… 19.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.45, 18.20, 21.00
Kockar… 21.10
Leto kada sam naučila da letim… 17.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.45
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.20
Severnjak… 20.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.00, 17.00 3D, 18.50, 21.45
Top Gan: Maverik… 17.45, 20.20, 21.30
Zločin u Holivudu… 19.00, 21.20

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Planina smrti… 18.00
Heroji… 22.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.00, 21.30
Mamac… 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.15
Top Gan: Maverik… 20.00

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Planina smrti… 18.00
Heroji… 22.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.00, 21.30
Mamac… 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 15.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 14.30, 16.15
Top Gan: Maverik… 20.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun / sreda, 22. jun
Planina smrti… 18.00
Heroji… 22.00
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 19.00, 21.30
Mamac… 22.00
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.15
Top Gan: Maverik… 20.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano) 3D… 16.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Mamac… 20.15, 22.00
Planina smrti… 21.30
Heroji… 18.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.10, 18.00
Zločin u Holivudu… 20.50
Točak sreće i fantazije… 19.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.40
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.40
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 13.20, 15.20, 17.20
Mamac… 20.15, 22.00
Planina smrti… 21.30
Heroji… 18.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 12.20, 15.10, 18.00
Zločin u Holivudu… 20.50
Točak sreće i fantazije… 19.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.40
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 12.10, 13.50
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 12.40, 14.40, 16.40
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano) 3D… 16.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Mamac… 20.15, 22.00
Planina smrti… 21.30
Heroji… 18.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.10, 18.00
Zločin u Holivudu… 20.50
Točak sreće i fantazije… 19.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.40
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.40
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.50 – premijera
Baz Svetlosni (sinhronizovano) 3D… 16.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Mamac… 22.00
Planina smrti… 21.30
Heroji… 18.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.10, 18.00
Zločin u Holivudu… 20.00
Točak sreće i fantazije… 19.20
Čovek koji je prodao svoju kožu… 19.30
Divljaci… 21.40
Top Gan: Maverik… 18.10, 20.30
Dauntonska opatija – Nova epoha… 17.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.40
Leto kada sam naučila da letim… 15.30

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 16. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.30 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 17.45, 21.45
Planina smrti… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.15, 21.30 3D
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.30 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.20 MX4D 3D, 22.00
Top Gan: Maverik… 18.45, 20.30

Petak, 17. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 16.30 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 17.45, 21.45
Planina smrti… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.15, 21.30 3D
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.30 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.20 MX4D 3D, 22.00
Top Gan: Maverik… 18.45, 20.30

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 12.30 MX4D 3D, 13.00, 14.00 3D, 14.30 MX4D 3D, 15.00, 16.00 3D, 16.30 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 17.45, 21.45
Planina smrti… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.15, 21.30 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.15, 13.15 3D, 14.15, 15.15 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.15 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.20 MX4D 3D, 22.00
Top Gan: Maverik… 18.45, 20.30

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.30 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 17.45, 21.45
Planina smrti… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.15, 21.30 3D
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.40
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.30 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.20 MX4D 3D, 22.00
Top Gan: Maverik… 18.45, 20.30

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.00 – premijera
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 16.00 3D, 16.30 MX4D 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 17.45, 21.45
Planina smrti… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.15, 21.30 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.15, 13.15 3D, 14.15, 15.15 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.15 3D, 18.30 MX4D 3D, 19.15, 20.00 3D, 21.20 MX4D 3D, 22.00
Top Gan: Maverik… 18.45, 20.30

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Festival Dok’n’Ritam
Više informacija pročitajte OVDE.

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 21. jun
DOK Cinema Masters: Druga strana svega… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Učestvuju: Mila Turajlić i Aleksandra Milovanović
Moderatorka: Jovana Nikolić, producentkinja
Ulaz slobodan.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Mamac… 20.45, 22.00
Planina smrti… 17.45, 20.00
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.15, 17.20 3D, 19.15, 20.15 3D
Top Gan: Maverik… 18.00, 19.30, 21.00

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.30, 14.30 3D, 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Mamac… 20.45, 22.00
Planina smrti… 17.45, 20.00
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00 3D, 14.00, 16.00 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.10
Svet iz doba jure: Nadmoć… 13.15, 14.30 3D, 16.15, 17.20 3D, 19.15, 20.15 3D
Top Gan: Maverik… 18.00, 19.30, 21.00

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Mamac… 20.45, 22.00
Planina smrti… 17.45, 20.00
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.15, 17.20 3D, 19.15, 20.15 3D
Top Gan: Maverik… 18.00, 19.30, 21.00

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.00 – premijera
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.30 3D, 17.30, 18.30 3D
Mamac… 20.45, 22.00
Planina smrti… 17.45, 20.00
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.15, 17.10 3D, 19.15
Top Gan: Maverik… 18.00, 19.30, 21.00

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Mamac… 20.45, 22.40
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.00 4DX 3D, 17.05 3D, 17.30, 18.45
Heroji… 19.00, 22.35
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.45, 18.00 4DX 3D, 19.05 3D, 19.45, 20.45 4DX 3D, 21.50 3D, 22.30
Zločin u Holivudu… 20.35
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik… 16.15, 19.30, 22.00
Sećanja ubice… 20.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.25
Loši momci (sinhronizovano)… 15.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 17.15

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Mamac… 20.45, 22.40
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.30, 11.55 4DX 3D, 13.00 3D, 13.30, 13.55 4DX 3D, 15.30, 16.00 4DX 3D, 17.05 3D, 17.30, 18.45
Heroji… 19.00, 22.35
Svet iz doba jure: Nadmoć… 11.15, 14.00 3D, 16.45, 18.00 4DX 3D, 19.05 3D, 19.45, 20.45 4DX 3D, 21.50 3D, 22.30
Zločin u Holivudu… 20.35
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.30
Top Gan: Maverik… 16.15, 19.30, 22.00
Sećanja ubice… 20.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 14.10, 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.25
Loši momci (sinhronizovano)… 11.45, 15.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.20, 15.30, 17.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Mamac… 20.45, 22.40
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.00 4DX 3D, 17.05 3D, 17.30, 18.45
Heroji… 19.00, 22.35
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.45, 18.00 4DX 3D, 19.05 3D, 19.45, 20.45 4DX 3D, 21.50 3D, 22.30
Zločin u Holivudu… 20.35
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik… 16.15, 19.30, 22.00
Sećanja ubice… 20.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 22.25
Loši momci (sinhronizovano)… 15.05
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 17.15

Sreda, 22. jun
Elvis… 15.30, 19.00, 19.30, 22.10 – premijera
Mamac… 20.45, 22.25
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.30, 16.00 4DX 3D, 17.30, 18.45
Heroji… 19.00, 22.35
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.45, 18.00 4DX 3D, 20.35, 20.45 4DX 3D
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 16.30
Top Gan: Maverik… 16.15, 19.30, 22.00
Sećanja ubice… 20.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.15
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.30, 17.15

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 16. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 19.40, 21.30
Planina smrti… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.15
Kockar… 18.15
Leto kada sam naučila da letim… 15.20
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.00 Dolby Atmos, 16.30, 17.45 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00 Dolby Atmos 3D
Top Gan: Maverik… 15.45 Dolby Atmos, 18.15 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.45
Zločin u Holivudu… 17.15

Petak, 17. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 19.40, 21.30
Planina smrti… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.15
Izgubljeni grad… 20.30
Kockar… 18.15
Leto kada sam naučila da letim… 15.20
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.00 Dolby Atmos, 16.30, 17.45 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00 Dolby Atmos 3D
Top Gan: Maverik… 15.45 Dolby Atmos, 18.15 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.45
Zločin u Holivudu… 17.15

Subota, 20. jun / nedelja, 21. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 11.00, 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 19.40, 21.30
Planina smrti… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.45
Izgubljeni grad… 20.30
Kockar… 18.15
Leto kada sam naučila da letim… 15.20
Loši momci (sinhronizovano)… 11.15 3D, 12.15, 14.15, 16.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Soniko film 2 (sinhronizovano)… 12.45
Svet iz doba jure: Nadmoć… 12.10 Dolby Atmos 3D, 15.00 Dolby Atmos, 16.30, 17.45 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00 Dolby Atmos 3D
Top Gan: Maverik… 13.15 Dolby Atmos, 15.45 Dolby Atmos, 18.15 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.45
Zločin u Holivudu… 17.15

Ponedeljak, 18. jun / utorak, 19. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 19.40, 21.30
Planina smrti… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.15
Izgubljeni grad… 20.30
Kockar… 18.15
Leto kada sam naučila da letim… 15.20
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.00 Dolby Atmos, 16.30, 17.45 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00 Dolby Atmos 3D
Top Gan: Maverik… 15.45 Dolby Atmos, 18.15 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.45
Zločin u Holivudu… 17.15

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.00 Dolby Atmos – premijera
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Mamac… 19.40, 21.30
Planina smrti… 19.30, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.15
Kockar… 17.45
Leto kada sam naučila da letim… 15.20
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.00 Dolby Atmos, 16.30, 17.45 Dolby Atmos 3D, 19.00, 20.00 3D, 21.00 Dolby Atmos 3D
Top Gan: Maverik… 15.45 Dolby Atmos, 18.15 Dolby Atmos, 20.45 Dolby Atmos, 21.45
Zločin u Holivudu… 17.15

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jun 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Izdvajamo:

Četvrtak, 16. jun
Festival nitratnog filma 2022
Više pročitajte OVDE.

Sreda, 22. jun – nedelja, 26. jun
Revija filmskog svaralaštva dece i omladine Srbije 

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00, 19.00 3D
Planina smrti… 18.30, 20.50
Mamac… 17.50, 19.50, 21.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.50, 20.15 3D
Kockar… 21.10
Loši momci… 15.40 3D, 16.40
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.20
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.10 IMAX 3D, 17.40 Dolby Atmos 3D, 19.00 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 21.50 IMAX 3D
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 17.30 Dolby Atmos, 18.40, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos
Zločin u Holivudu… 19.20, 21.30

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00, 19.00 3D
Planina smrti… 18.30, 20.50
Mamac… 17.50, 19.50, 21.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.20 3D, 15.50, 20.15 3D
Kockar… 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 12.40, 13.40 3D, 14.40, 15.40 3D, 16.40
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 13.30, 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.50, 15.20
Svet iz doba jure: Nadmoć… 12.50, 16.10 IMAX 3D, 17.40 Dolby Atmos 3D, 19.00 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 21.50 IMAX 3D
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 15.00 Dolby Atmos, 17.30 Dolby Atmos, 18.40, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos
Zločin u Holivudu… 19.20, 21.30

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00, 19.00 3D
Planina smrti… 18.30, 20.50
Mamac… 17.50, 19.50, 21.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.50, 20.15 3D
Kockar… 21.10
Loši momci… 15.40 3D, 16.40
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.20
Svet iz doba jure: Nadmoć… 16.10 IMAX 3D, 17.40 Dolby Atmos 3D, 19.00 IMAX 3D, 20.30 Dolby Atmos 3D, 21.50 IMAX 3D
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 17.30 Dolby Atmos, 18.40, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos
Zločin u Holivudu… 19.20, 21.30

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.00 IMAX – premijera
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.00, 19.00 3D
Planina smrti… 18.30, 20.50
Mamac… 17.50, 19.50, 21.40
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.50, 20.15 3D
Kockar… 21.10
Loši momci (sinhronizovano)… 16.40
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 15.30, 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.20
Svet iz doba jure: Nadmoć… 15.00 Dolby Atmos 3D, 17.00 IMAX 3D, 18.00 Dolby Atmos 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 17.30 Dolby Atmos, 18.40, 20.00 Dolby Atmos, 21.20 Dolby Atmos
Zločin u Holivudu… 19.20, 21.30 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 21. jun
Ciklus: Izvođenje poezije na filmu
Tema: Stihovi Kristine Roseti
Predavanje i razgovor sa analizom inserata iz filmova
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 16. jun – nedelja, 19. jun
Ko to tamo peva… 20.00

Subota, 18. jun / nedelja, 19. jun / subota, 25. jun / nedelja, 26. jun
Svet koji nestaje… 12.00

Ponedeljak, 20. jun – četvrtak, 30. jun
Varljivo leto ’68… 19.30 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 29. jun
Skandinofilmsko veče… 19.00 

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 16. jun / petak, 17. jun
Planina smrti… 20.00, 22.15
Mamac… 18.15, 20.45
Heroji… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.45, 20.30
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.15, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 22.30
Kockar… 16.00
Top Gan: Maverik… 16.45, 19.15, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano).. 15.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 18. jun / Nedelja, 19. jun
Planina smrti… 20.00, 22.15
Mamac… 18.15, 20.45
Heroji… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 13.15, 17.45, 20.30
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.15, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 22.30
Kockar… 16.00
Top Gan: Maverik… 16.45, 19.15, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano).. 11.45, 13.45, 15.45
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 14.45
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Planina smrti… 20.00, 22.15
Mamac… 18.15, 20.45
Heroji… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.45, 20.30
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.15, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 22.30
Kockar… 16.00
Top Gan: Maverik… 16.45, 19.15, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano)… 14.30, 16.30, 18.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano).. 15.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 14.45

Sreda, 22. jun
Elvis… 20.00 – premijera
Planina smrti… 20.00, 22.15
Mamac… 18.15, 20.45
Heroji… 19.30
Svet iz doba jure: Nadmoć… 17.45
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 16.15, 19.00, 22.00
Zločin u Holivudu… 22.30
Kockar… 16.00
Top Gan: Maverik… 16.45, 19.15, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 21.00
Baz Svetlosni (sinhronizovano) -16.00, 18.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano).. 15.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 14.45

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 16. jun
La notte… 21.00 – srpski titl

Petak, 17. jun
Mean Streets… 21.00 – engleski titl

Subota, 18. jun
Koyaanisqatsi… 21.00 – engleski titl

Nedelja, 19. jun
Castle In The Sky… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 22. jun
Willy Wonka & The Chocolate Factory… 21.00 – srpski titl

Četvrtak, 23. jun
Battleship Potemkin… 21.00 – engleski titl

Petak, 24. jun
Life of Brian… 21.00 – srpski titl

Subota, 25. jun
Powaqqatsi… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 26. jun
Pink Floyd – The Wall… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 27. jun / utorak, 28. jun
Nema najavljenih projekcija.

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 16. jun – nedelja, 19. jun
Tri sprata… 18.30
Pariz: Ljubavna priča… 20.30

Ponedeljak, 20. jun – četvrtak, 23. jun
Točak sreće i fantazije… 18.30
Paralelne majke… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 16. jun
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 18.00
Mamac… 20.00

Petak, 17. jun
Planina smrti… 21.00

Subota, 18. jun
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 17.00
Heroji… 19.00
Mamac… 21.00

Nedelja, 19. jun
Svet iz doba jure: Nadmoć 3D… 17.00
Planina smrti… 20.00

Ponedeljak, 20. jun / utorak, 21. jun
Nema najavljenih projekcija.

Sreda, 22. jun
Čovek koji je prodao svoju kožu… 21.00 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija. 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…