Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. april 2016.)
Mladost
Bioskopski repertoari: Mladost

Bioskopski repertoari (7-13. april 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 7. do 13. aprila 2016.

U Beogradu će se od 7. aprila prikazivati nekoliko novih filmova: urnebesne komedije „Šefica“ i „Moja velika noć„, drama „Mladost“ sa starom gardom – Majklom Kejnom i Harvijem Kajtelom, animirani „Pernata banda“ i prvi dugometražni film Ivone Juka „Ti mene nosiš„. Diznijeva avantura „Knjiga o džungli 3D“ biće premijerno prikazana u sredu, 13. aprila, u bioskopu Cineplexx Ušće SC.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. aprila 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
Vlažnost… 20.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18.00
Nove avantura Aladina… 16.15
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18.00, 20.00 i 22.00 (8. april – 20.30; 11. april – 22.00)
Edi zvani Orao… 20.30 (8. i 11. april – nema projekcije)
Pesma mora… 16.15
Ti mene nosiš… 22.00
Šefica… 7. april – 22.30; 8. i 11. april – 22.15; 9, 10, 12. i 13. april – 20.30
Pernata banda 3D… 16.15 (9. i 10. april – 14.30 i 16.15)
Mladost… 20.00
Moja velika noć… 18.00
Pod lupom… 22.15
Braća po babine linije… 18.15
Kung fu panda 3… 16.00 (9. i 10. april – 14.15 i 16.00)
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
Mladost… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april
Zvizdan… 16.00
Betmen protiv Supermena 3D… 18.00
Mladost… 21.00

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Zootropolis 3D… 10.00
Kung fu panda 3 3D… 12.00
Pernata banda 3D… 14.00
Zvizdan… 16.00
Betmen protiv Supermena 3D… 18.00
Mladost… 21.00

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april (jeftinije karte) / sreda, 13. april
Zvizdan… 16.00
Betmen protiv Supermena 3D… 18.00
Mladost… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
Kerol… 17.00
Moja velika noć… 19.00
Mladost… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. april
Šefica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 14:45, 19:15, 22:30
Moja velika noć… 17:15, 20:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:10
Ti mene nosiš… 14:50, 20:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:30, 18:25, 20:20, 22:15
Edi zvani orao… 20:30, 22:35
Kerol… 18:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 18:15, 21:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:45, 22:40
Dankinja… 17:50
Nove avanture Aladina… 19:25
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 16:00
Braća po babine linije… 19:10, 21:00
Pad Londona… 18:00, 21:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 21:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 17:40
Bogovi Egipta… 15:40
Dete zla… 22:50
Dedpul… 20:10, 22:20

Petak, 8. april / ponedeljak, 11. april
Šefica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 14:45, 19:15, 22:30
Moja velika noć… 17:15, 20:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:10
Ti mene nosiš… 14:50, 21:40
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:30, 18:25, 20:20, 22:15
Edi zvani orao… 18:30, 22:35
Kerol… 18:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 18:15, 21:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:45, 22:40
Dankinja… 17:50
Nove avanture Aladina… 19:25
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Braća po babine linije… 19:10, 21:00
Pad Londona… 18:45, 20:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 21:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 17:40, 20:40
Bogovi Egipta… 15:40
Dete zla… 22:50
Dedpul… 20:10, 22:20

Subota, 9. april
Šefica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 14:45, 19:15, 22:30
Moja velika noć… 17:15, 20:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 13:10, 15:10, 17:10
Pernata banda (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Ti mene nosiš… 14:50, 21:40
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:30, 18:25, 20:20, 22:15
Edi zvani orao… 18:30, 22:25
Kerol… 18:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:20, 15:20, 18:15, 21:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:45, 22:40
Dankinja… 17:50
Nove avanture Aladina… 19:25
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:45, 13:45, 15:45, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 12:45, 14:45, 16:45
Braća po babine linije… 19:10, 21:00
Pad Londona… 18:45, 20:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 13:30, 21:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:10, 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 13:20, 15:30
(Ne)profesionalac… 17:40, 20:40
Bogovi Egipta… 13:10, 15:40
Dete zla… 22:50
Dedpul… 20:10, 22:20
Pesma mora… 12:40
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:50

Nedelja, 10. april
Don Kihot (direktan prenos baleta iz Boljšoj teatra)… 17:00
Šefica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 14:45, 19:15, 22:30
Moja velika noć… 17:15, 20:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 13:10, 15:10, 17:10
Pernata banda (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Ti mene nosiš… 14:50, 21:40
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:30, 18:25, 20:20, 22:15
Edi zvani orao… 18:30, 22:25
Kerol… 18:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:20, 15:20, 18:15, 21:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:45, 22:40
Dankinja… 17:50
Nove avanture Aladina… 19:25
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:45, 13:45, 15:45, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 12:45, 14:45
Braća po babine linije… 19:10, 21:00
Pad Londona… 20:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 13:30, 21:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:10, 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 13:20, 15:30
(Ne)profesionalac… 17:40, 20:40
Bogovi Egipta… 13:10, 15:40
Dete zla… 22:50
Dedpul… 20:10, 22:20
Pesma mora… 12:40
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:50

Utorak, 12. april
Šefica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 14:45, 19:15, 22:30
Moja velika noć… 17:15, 20:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:10
Ti mene nosiš… 16:00, 21:40
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:30, 18:25, 20:20, 22:15
Edi zvani orao… 18:30, 22:25
Kerol… 18:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 18:15, 21:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:45, 22:40
Dankinja… 17:50
Nove avanture Aladina… 19:25
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Braća po babine linije… 19:10, 21:00
Pad Londona… 18:45, 20:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 21:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 17:40, 20:40
Bogovi Egipta… 15:40
Dete zla… 22:50
Dedpul… 22:20

Sreda, 13. april
Knjiga o džungli 3D (premijera)… 19:00
Šefica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 14:45, 19:15, 22:30
Moja velika noć… 17:15, 20:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:10
Ti mene nosiš… 14:50, 21:40
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:30, 18:25, 20:20, 22:15
Edi zvani orao… 18:30, 22:25
Kerol… 18:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 17:50, 21:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:45, 22:40
Nove avanture Aladina… 19:25
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:45, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 15:50
Braća po babine linije… 19:10, 21:00
Pad Londona… 20:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 21:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 17:40, 20:40
Bogovi Egipta… 15:40
Dete zla… 22:50
Dedpul… 20:10, 22:20
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Šefica… 18:20, 22:00
Moja mrsna pravoslavna svadba 2… 20:00
Edi zvani Orao… 16:30, 22:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 21:00
Braća po babine linije… 18:10, 20:15
Pernata banda 3D (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:15
Kung Fu Panda 3 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Zootropolis – grad životinja 3D (sinhronizovano)… 12:15, 14:15

Ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Šefica… 18:20, 22:00
Moja mrsna pravoslavna svadba 2… 20:00
Edi zvani Orao… 16:30, 22:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 21:00
Braća po babine linije… 18:10, 20:15
Pernata banda 3D (sinhronizovano)… 16:15
Kung Fu Panda 3 3D (sinhronizovano)… 16:00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
(Termini u zagradama važe samo za subotu i nedelju, 9. i 10. april)
Šefica… 17:30, 19:30, 21:30
Mladost… 20:15, 22:30
Ti mene nosiš… 22:00
Pernata banda 3d – sinhronizovan… (14:20), 16:15, 18:15
Pesma mora… (14:00)
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18:00, 20:00
Edi zvani Orao… 16:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:10, 21:00
Dankinja… 21:50
Kung fu panda 3 – sinhronizovan… (13:10), 15:10, 17:00
Kung fu panda 3 3D – sinhronizovan… (14:10), 16:10
Zootropolis: Grad životinja – sinhronizovan… (13:30), 15:30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. april / petak, 8. april / ponedeljak, 11. april / utorak, 12. april / sreda, 13. april
Šefica… 15:40, 20:20, 22:20
Mladost… 19:00, 21:30
Moja velika noć… 20:30, 22:40
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 16:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 14:30, 20:00, 22:00
Edi zvani orao… 15:20, 18:15
Kerol… 17:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 19:30, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 21:00
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 17:30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 16:20
Braća po babine linije… 18:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:30

Subota, 9. april / nedelja, 10. april
Šefica… 15:40, 20:20, 22:20
Mladost… 19:00, 21:30
Moja velika noć… 20:30, 22:40
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 14:00, 16:00, 17:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 11:00, 15:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 13:00, 20:00, 22:00
Edi zvani orao… 11:50, 18:15
Kerol… 17:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 19:30, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 21:00
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 12:20, 14:15, 16:20
Braća po babine linije… 18:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:10, 16:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 11:10, 14:20
Dedpul … 13:20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 8. april / subota, 9. april / nedelja, 10. april
Pod lupom… 19.00 i 21.00

Utorak, 12. april
Trejlerama… 20.00 – 24.00

Petak, 15. april / subota, 16. april / nedelja, 17. april
S one strane… 19.00
Vlažnost… 21.00

Petak, 22. april / subota, 23. april / nedelja, 24. april
Mladost… 19.00
Velika lepota… 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Uskoro početak nove sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cinemala

Cetinjska 15a
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.