Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (20-26. oktobar 2016)
Bioskopski repertoari: Ustav Republike Hrvatske
Bioskopski repertoari: Ustav Republike Hrvatske

Bioskopski repertoari (20-26. oktobar 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 20. do 26. oktobra 2016. godine.

U Beogradu će od 20. oktobra bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova: animirani „Rode„, hrvatski hit film „Ustav Republike Hrvatske„, film o najvećoj ekološkoj katastrofi u istoriji SAD „Pakao na horizontu“ i ljubavna drama „Kolonija„.

Ove nedelje na repertoarima je nekoliko filmskih revija, pa će publika biti u prilici da gleda japanske, iranske i turske filmove.

Bioskopski repertoari od 20. do 26. oktobra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 20. oktobar
Inferno… 18.00
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Snouden… 21.45
Dom gospođice Pelegrin za čudnovatu decu 3D… 15.45
Jesen samuraja… 18.00, 20.00 i 22.00
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 16.30
Devojka sa fotografije… 20.15 i 22.00
Pokradi lopova… 18.30
Ustav Republike Hrvatske… 21.45
Rode… 16.30
Pakao na horizontu… 20.00

Petak, 21. oktobar
Inferno… 18.00
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Snouden… 21.45
Dom gospođice Pelegrin za čudnovatu decu 3D… 15.45
Jesen samuraja… 18.00, 20.00 i 22.00
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 16.30
Devojka sa fotografije… 20.15 i 22.00
Pokradi lopova… 18.30
Ustav Republike Hrvatske… 21.45
Rode… 16.30
Pakao na horizontu… 20.00

Subota, 22. oktobar / nedelja, 23. oktobar
Inferno… 18.00
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Snouden… 21.45
Dom gospođice Pelegrin za čudnovatu decu 3D… 15.45
Jesen samuraja… 18.00, 20.00 i 22.00
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 16.30
Devojka sa fotografije… 20.15 i 22.00
Pokradi lopova… 18.30
Ustav Republike Hrvatske… 21.45
Rode… 15.00 i 16.30
Pakao na horizontu… 20.00

Ponedeljak, 24. oktobar / utorak, 25. oktobar / sreda, 26. oktobar
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Snouden… 21.45
Jesen samuraja… 20.00 i 22.00
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 16.30
Devojka sa fotografije… 20.15 i 22.00
Pokradi lopova… 18.30
Ustav Republike Hrvatske… 21.45
Pakao na horizontu… 20.00

Ponedeljak, 24. oktobar – nedelja, 30. oktobar
Kids Fest 2016
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 20. oktobar – sreda, 26. oktobar
Devojka sa fotografija… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 20. oktobar / petak, 21. oktobar
Rode (titlovano)… 15.00
Jesen samuraja… 17.00 i 21.00
Kolonija… 19.00

Subota, 22. oktobar / nedelja, 23. oktobar
Ko se boji vuka još 3D, sinhronizovan… 11.00
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovan… 13.00
Rode (titlovano)… 15.00
Jesen samuraja… 17.00 i 21.00
Kolonija… 19.00

Ponedeljak, 24. oktobar / utorak, 25. oktobar
Kids Fest 2016… 10.30 – 19.00
Jesen samuraja… 19.00 i 21.00

Sreda, 26. oktobar
Kids Fest 2016… 10.30 – 20.00
Bajadera – Marijnski teatar… 20.00

Ponedeljak, 24. oktobar – nedelja, 30. oktobar
Kids Fest 2016
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Ponedeljak, 24. oktobar – petak, 28. oktobar
Kids Fest 2016
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 20. oktobar / petak, 21. oktobar
Pakao na horizontu… 15:45, 18:20, 20:30, 22:10
Ustav Republike Hrvatske… 19:00, 21:00
Kolonija… 18:35, 22:45
Rode… 15:40, 17:40
Inferno… 15:00, 17:25, 19:50, 22:15
Devojka iz voza… 18:00, 20:15, 22:30
Pokradi lopova… 16:40
Devojka sa fotografija… 20:45
Jesen samuraja… 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Dva ortaka i jazavac… 15:50, 17:25
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:55, 19:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 17:10, 21:20
Snouden… 21:30
Sedmorica veličanstvenih… 19:30, 22:05
Beba Bridžit Džons… 16:55, 19:00, 21:45
Čudo sa Hadsona… 19:20
Mehaničar: Povratak… 22:40
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:20

Subota, 22. oktobar
Don Đovani (direktan prenos opere iz Metropolitena)… 19:00
Pakao na horizontu… 15:45, 18:20, 20:30, 22:40
Ustav Republike Hrvatske… 19:00, 21:00
Kolonija… 18:35, 22:45
Rode… 12:00, 13:50, 15:40, 17:40
Inferno… 12:30, 15:00, 17:25, 19:50, 22:15
Devojka iz voza… 18:00, 20:15, 22:30
Pokradi lopova… 16:40
Devojka sa fotografija… 20:45
Jesen samuraja… 13:00, 14:05, 15:20, 16:25, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Dva ortaka i jazavac… 12:40, 14:15, 15:50, 17:25
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 13:10, 15:50, 19:20
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 14:00, 16:55
Snouden… 13:05, 21:50
Sedmorica veličanstvenih… 19:30, 22:05
Beba Bridžit Džons… 16:25, 19:10, 21:45
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:30, 17:20
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12:20, 14:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 13:20, 15:10

Nedelja, 23. oktobar
Trolovi (sinhronizovano) 3D (premijera)… 17:00
Pakao na horizontu… 15:45, 18:20, 20:30, 22:10
Ustav Republike Hrvatske… 19:00, 21:00
Kolonija… 18:35, 22:45
Rode… 12:00, 13:50, 15:40, 17:40
Inferno… 12:30, 15:00, 17:25, 19:50, 22:15
Devojka iz voza… 18:00, 20:15, 22:30
Pokradi lopova… 16:40
Devojka sa fotografija… 20:45
Jesen samuraja… 13:00, 14:10, 15:20, 16:40, 17:40, 18:55, 20:00, 21:15, 22:20
Dva ortaka i jazavac… 12:40, 14:15, 15:50, 17:25
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:10, 14:40, 15:55, 19:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 13:25, 17:10
Snouden… 13:05, 21:30
Sedmorica veličanstvenih… 19:30, 22:05
Beba Bridžit Džons… 19:10, 21:45
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13:40, 15:30, 17:20
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12:20, 14:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12:55, 14:55
Čudo sa Hadsona… 19:20
Mehaničar: Povratak… 22:40

Ponedeljak, 24. oktobar / sreda, 26. oktobar
Pakao na horizontu… 15:45, 18:20, 20:30, 22:10
Ustav Republike Hrvatske… 19:00, 21:00
Kolonija… 16:50, 22:45
Rode… 15:40, 17:40
Inferno… 15:00, 17:25, 19:50, 22:15
Devojka iz voza… 18:00, 20:15, 22:30
Pokradi lopova… 15:10
Devojka sa fotografija… 20:45
Jesen samuraja… 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Dva ortaka i jazavac… 15:15
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:55, 19:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 17:10
Snouden… 21:50
Sedmorica veličanstvenih… 19:30, 22:05
Beba Bridžit Džons… 19:55, 22:25
Čudo sa Hadsona… 19:50
Mehaničar: Povratak… 22:40

Utorak, 25. oktobar
Pakao na horizontu… 15:45, 18:20, 20:30, 22:10
Ustav Republike Hrvatske… 19:00, 21:00
Kolonija… 17:50, 22:50
Rode… 15:20, 17:10
Inferno… 15:00, 17:25, 19:50, 22:15
Devojka iz voza… 18:00, 20:15, 22:30
Pokradi lopova… 15:10
Devojka sa fotografija… 20:50
Jesen samuraja… 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Dva ortaka i jazavac… 16:15
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:55, 19:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 17:10
Snouden… 22:25
Sedmorica veličanstvenih… 21:50
Beba Bridžit Džons… 20:05, 22:30
Čudo sa Hadsona… 19:50
Mehaničar: Povratak… 22:40

Nedelja, 23. oktobar – nedelja, 30. oktobar
Kids Fest 2016
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 20. oktobar / petak, 21. oktobar
Ustav Republike Hrvatske… 20.30
Pakao na horizontu… 22.30
Jesen samuraja… 17.45, 20.00, 22.15
Dnevnik mašinovođe… 18.15
Inferno… 20.10, 22.20
Rode… 15.45
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D, sinhronizovano… 16.00

Subota, 22. oktobar / nedelja, 23. oktobar
Ustav Republike Hrvatske… 20.30
Pakao na horizontu… 22.30
Jesen samuraja… 17.45, 20.00, 22.15
Dnevnik mašinovođe… 18.15
Inferno… 20.10, 22.20
Rode… 12.15, 14.00, 15.45
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 11.30, 13.45, 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D, sinhronizovano… 12.00, 16.00
Ledeno doba: Veliki udar 3D, sinhronizovano… 14.30

Ponedeljak, 24. oktobar / utorak, 25. oktobar / sreda, 26. oktobar
Ustav Republike Hrvatske… 20.30
Pakao na horizontu… 22.30
Jesen samuraja… 18.00, 20.15, 22.25
Dnevnik mašinovođe… 18.15
Inferno… 20.10, 22.20
Rode… 12.15, 16.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D, sinhronizovano… 14.30

Ponedeljak, 24. oktobar – nedelja, 30. oktobar
Kids Fest 2016
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 20. oktobar / petak, 21. oktobar
Rode (titlovano)… 15.45
Jesen samuraja… 15.30, 17.30, 19.45, 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 16.00
Inferno… 18.00, 20.15, 22.30
Devojka iz voza… 17.45, 20.00, 22.15
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 15.10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.00
Ustav Republike Hrvatske… 19.20
Kolonija… 16.30, 21.15
Beba Bridžit Džons… 18.20
Pakao na horizontu… 20.40, 22.40

Subota, 22. oktobar / nedelja, 23. oktobar
Rode (titlovano)… 13.45, 14.30, 15.45
Jesen samuraja… 15.30, 17.30, 19.45, 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Inferno… 18.00, 20.15, 22.30
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 13.30
Devojka iz voza… 17.45, 20.00, 22.15
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 13.10, 15.10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.00
Ustav Republike Hrvatske… 19.20
Kolonija… 16.30, 21.15
Beba Bridžit Džons… 18.20
Pakao na horizontu… 20.40, 22.40

Ponedeljak, 24. oktobar / utorak, 25. oktobar / sreda, 26. oktobar
Rode (titlovano)… 15.45
Jesen samuraja… 15.30, 17.30, 19.45, 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 16.00
Inferno… 18.00, 20.15, 22.30
Devojka iz voza… 17.45, 20.00, 22.15
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 15.10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.00
Ustav Republike Hrvatske… 19.20
Kolonija… 16.30, 21.15
Beba Bridžit Džons… 18.20
Pakao na horizontu… 20.40, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 20. oktobar / petak, 21. oktobar
Pakao na horizontu… 17:45, 20:00, 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:30, 22:15
Rode… 15:30, 17:30
Inferno… 18:00, 19:40, 22:00
Devojka iz voza… 20:20, 22:30
Jesen samuraja… 17:00, 19:20, 20:30, 21:45
Dva ortaka i jazavac… 14:30, 16:10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 16:30
Snouden… 21:30
Beba Bridžit Džons… 19:00
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 16:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16:40

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Pakao na horizontu… 17:45, 20:00, 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:30, 22:15
Rode… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Inferno… 18:00, 19:40, 22:00
Devojka iz voza… 20:20, 22:30
Jesen samuraja… 11:40, 14:20, 17:00, 19:20, 20:30, 21:45
Dva ortaka i jazavac… 11:10, 12:45, 14:30, 16:10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 16:30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 14:00
Snouden… 21:30
Beba Bridžit Džons… 19:00
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 16:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 11:00, 15:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 13:00, 16:40
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12:20
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 14:00
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano)… 12:00

Ponedeljak, 24. oktobar / utorak, 25. oktobar / sreda, 26. oktobar
Pakao na horizontu… 14:20, 20:00, 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:30, 22:15
Rode… 13:30, 15:30, 17:30
Inferno… 19:40, 22:00
Devojka iz voza… 20:20, 22:30
Jesen samuraja… 17:00, 19:20, 20:30, 21:45
Snouden… 21:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16:40

Ponedeljak, 24. oktobar – nedelja, 30. oktobar
Kids Fest 2016
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 21. oktobar
Ispod hrasta… 20.00
Poetski dokumentarni film pripoveda o novom vremenu, u kojem nestaju sveti hrastovi i posvećeni pesnici. Isprepletene su sudbine savinačkog hrasta i pesnika-neimara Ljubinka Jelića, rođenog u senci ovog senovitog gorostasa. Drvo i čovek u dubokom miru dočekuju drvoseče i mitsku zmiju novog auto-puta. Kada stablo hrasta-zapisa postane medijska zvezda, njegovu svetost prepoznaće svi oni koji u sebi nose beleg svetog drveća. Istovremeno, iz pesnika na sličan, epifanijski način, naviru stihovi iščezlog jezika.
Gran pri na 25. Festivalu etnološkog filma Homoljski motivi u Kučevu.

Subota, 22. oktobar / nedelja, 23. oktobar
Dnevnik mašinovođe… 18.00 i 20.00

Ponedeljak, 25. oktobar
Saper (inženjerac)… 20.00
Jedine uloge i režija: Dimitrij i Mihail Ščepenko
Uoči nove 1987. godine vreme i prostor prestaju da se potčinjavaju zakonima fizike. Junaci filma zatvoreni su u magacinu robe široke potrošnje, u toku noći koja postaje sudbonosna za čuvara Miheiča (igra ga čuveni ruski glumac i direktor Teatra ruske drame iz Moskve M. G. Ščepenko) i mlađeg pomoćnika Vasku. Kuda vode gvozdena vrata? I odakle dopiru zvuci crkvenog hora?
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 20. oktobar
Poljska filmska jesen 2016

Petak, 21. oktobar
Deca slave… 20.00
Režija: Kristina Goda (2006)
Ovo je uzbudljiva filmska priča o mađarskom ustanku protiv sovjetske okupacije 1956. godine, ispričana kroz vizuru napete varerpolo utakmice između Mađarske i Sovjetskog Saveza. Utakmica se odigravala na Olimpijskim igrama u Melburnu, u isto vreme dok su sovjetski tenkovi brutalno gušili slobodu na ulicama Budimpešte. (Ulaz je besplatan)

Subota, 22. oktobar
Festival outdoor filma Reel Rock 11… 11.00

Utorak, 25. oktobar
Filmovi sa planete Džez
Mama Afrika… 19.00
Režija Mika Kaurismaki, Finska, 2011, 90 min
Uzbudljiv filmski portret Miriam Makebe, svetski poznate južnoafričke umetnice i aktivistkinje za građanska prava, koja je posvetila svoj život borbi protiv rasizma, za mir i pravdu. Kroz njenu muziku i svakodnevni život prelamali su se nadanja i strahovi crnih Afrikanaca tokom 20. veka.

Miles Ahead… 21.00
Režija Don Čidl, SAD, 2016, 100 min
Domaća premijera biografskog spektakla o životu džez legende Majlsa Dejvisa, sa Donom Čidlom i Ijanom MekGregorom u glavnim ulogama. Film prati Dejvisove pokušaje da se vrati na muzičku scenu nakon perioda neaktivnosti zbog droge tokom 70ih, njegov problematični brak sa bivšom igračicom i avanture sa novinarom koji pravi intervju sa njim.
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za oktobar 2016. pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Subota, 29. oktobar – sreda, 2.  novembar
Cinemafest 2016

Utorak, 8. novembar
Premijera: Vojna akademija 3… 20.30
Cena ulaznice: 500 RSD

Četvrtak, 10. novembar
Otvaranje festivala Slobodna zona… 20.00
Film: Neruda
Cena ulaznice: 500 RSD

Petak, 18. novembar
Noć reklamoždera… 20.30
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 25. oktobar (20.00)
Tiranoubistvo na filmu
razgovor uz filmske inserte
Tema ovog izdanja „Antifašističkog bioskopa“ biće tiranoubistvo kao motiv koji se proteže kroz film…
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 26. oktobar

Omaž: Radmila Savićević – Babino unuče… 19.00

Četvrtak, 27. oktobar
Ustav Republike Hrvatske… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Ponedeljak, 31. oktobar
Mislite li da ste hrabri? Dođite u Zvezdu 31. oktobra!
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 20. oktobar / petak, 21. oktobar
Kućna nega… 18.30
Sudija… 20.30

Subota, 22. oktobar
Hrabri vitez Trenk… 12.00
Kućna nega… 18.30
Sudija… 20.30
********************************************

*** Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.