Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (3-9. nov. 2016)
Bioskopski repertoari: Trolovi
Trolovi

Bioskopski repertoari (3-9. nov. 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 3. do 9. novembra 2016. godine.

U Beogradu će od 3. novembra bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova: fantastični „Doktor Strejndž„, ekstravagantna, raspevana animirana komedija „Trolovi„, triler sa Benom Aflekom u glavnoj ulozi „Računovođa„, bajka za odrasle „Ime: Dobrica; prezime: nepoznato“ i porodična komedija „Devet života„.

Direktan prenos baleta „Munja“ iz Boljšoj teatra zakazan je za nedelju, 6. novembara od 16.00, samo u bioskopu Cineplexx Ušće Shopping Center. Ceo novembar biće uzbudljivih projekcija u Kinoteci, kao i uvek! Ono što posebno izdvajamo je prvi Restlfest u KC Čukarica koji će izazvati podjednaku pažnju filmadžija i svih koje zanima reciklaža…

Bioskopski repertoari od 3. do 9. novembra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 3. novembar / petak, 4. novembar
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Snouden.. 21.45
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00
Devojka sa fotografije… 18.15
Rode… 16.00
Maks Stil… 20.00 i 21.45
ZG80… 18.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.30 i 17.00
Računovođa… 22.00
Doktor Strejndž 3D… 20.00 i 22.00

Subota, 5. novembar / nedelja, 6. novembar
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Solan i Ludvig… 14.45
Mali traktor Fergi… 15.00
Bela i Sebastijan 2… 16.15
Sa vrha sveta… 16.30
Snouden.. 21.45
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00
Devojka sa fotografije… 18.15
Rode… 14.30 i 16.00
Maks Stil… 20.00 i 21.45
ZG80… 18.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.30 i 17.00
Računovođa… 22.00
Doktor Strejndž 3D… 20.00 i 22.00
Devet života… 18.30

Ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar / sreda, 9. novembar
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Snouden.. 21.45
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00
Devojka sa fotografije… 18.15
Rode… 16.00
Maks Stil… 20.00 i 21.45
Plovidba kroz vreme: Put života… 16.30
ZG80… 18.00
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.30 i 17.00
Računovođa… 22.00
Doktor Strejndž 3D… 20.00 i 22.00
Devet života… 18.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 3. novembar – sreda, 9. novembar
ZG80… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 3. novembar / petak, 4. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Doktor Strejndž 3D… 19.00
Računovođa… 21.00

Subota, 5. novembar / nedeljak, 6. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 11.00 i 15.00
Rode (titlovano)… 13.00
Jesen samuraja… 17.00
Doktor Strejndž 3D… 19.00
Računovođa… 21.00

Ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Doktor Strejndž 3D… 19.00
Računovođa… 21.00

Sreda, 9. novembar
Trolovi 3D, sinhronizovano… 15.00
Jesen samuraja… 17.00
Romeo i Julija, San Francisko balet… 19.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 3. novembar – sreda, 9. novembar
Još jedan tango… 17.00
Ime: Dobrica, prezime: nepoznato… 19.00
Ustav Republike Hrvatske… 21.00 (osim 8. novembra)

Utorak, 8. novembar
Gospođe u najboljim godinama… 21.00 – premijera dokumentarnog filma
Scenario i režija: Anita Panić
Film je nastao po motivima baletskog projekta „Gospođe“ koreografa Aleksandra Ilića, kao deo međunarodnog projekta „One night show“, koji je imao uspešnu premijeru na sceni Narodnog pozorišta.
Kao dugogodišnji televizijski autor i dokumentarista Anita Panić je u tom neobičnom umetničkom projektu pronašla ideju za dokumentarni film. Okom kamere filmska ekipa je tri godine pratila ove dame u vrlo zrelim godinama (najstarija učesnica ima 83 godine, a najmlađa 61 godinu), kako naporno i vredno vežbaju u baletskoj sali za premijeru predstave, a da pritom ni jedna od njih nema nikakvo iskustvo u baletu i glumi i prvi put su stale na pozorišnu scenu. Posle uspešne baletske premijere na sceni Narodnog pozorišta, gospođe nastavljaju da se druže, slave zajedno rođendane, posećuju se privatno na ručkovima, postaju dobre prijateljice.
Živahnost i neverovatna energija ovih žena ukazuju njihovim vršnjacima koliko život u tim godinama može da bude interesantan. Ako ste zašli u treće doba, ne znači da se sve završava, nego da tek počinje. Neke od tih žena su samohrane majke, mnoge imaju male penzije, ali nisu klonule duhom i dalje su aktivne u životu: bave se sportom, idu na jogu, na tai či, voze rolere, planinare, pišu poeziju, učestvuju u dramskim sekcijama, bave se fotografijom.
– Mene je kao dokumentaristu intrigiralo i ko su te dame, zbog čega su se prijavile na audiciju za plesni teatar. Takođe, paralelno sam kamerom pratila privatne živote ovih osam neobičnih žena, različitih godina i društvenog statusa i tako napravila dokumentarac koji slavi volju za životom, ljudsku upornost i želju za igrom, pa i u vrlo zrelim godinama – kaže autorka filma Anita Panić.

Četvrtak, 10. novembar – utorak, 15. novembar
Slobodna zona 2016
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 3. novembar
Doktor Strejndž 3D… 16:45, 19:00, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 15:30, 18:55, 21:20
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Računovođa… 17:15, 19:45, 22:15
Dobrica… 18:50, 20:50
Devet života… 15:05, 16:55
Džek Ričer – Bez povratka… 17:50, 20:10, 22:30
Genijalci… 20:30, 22:25
ZG80… 16:45
Maks Stil… 14:55
Pakao na horizontu… 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:35
Rode… 14:55
Inferno… 16:50, 19:15, 21:15
Devojka iz voza… 17:05, 19:20, 21:35
Jesen samuraja… 15:40, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 16:40
Beba Bridžit Džons… 21:45
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 15:15

Petak, 4. novembar / ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar
Doktor Strejndž 3D… 17:20, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 15:30, 19:00, 21:20
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Računovođa… 17:15, 19:45, 22:15
Dobrica… 18:50, 20:50
Devet života… 15:05, 16:55
Džek Ričer – Bez povratka… 17:50, 20:10, 22:30
Genijalci… 20:30, 22:25
ZG80… 16:45
Maks Stil… 15:25
Pakao na horizontu… 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:35
Rode… 14:55
Inferno… 16:50, 19:35, 22:00
Devojka iz voza… 17:05, 19:20, 21:35
Jesen samuraja… 15:40, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 16:40
Beba Bridžit Džons… 19:15, 21:45
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 15:15

Subota, 5. novembar
Doktor Strejndž 3D… 13:10, 17:20, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 15:30, 19:00, 21:20
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 13:00, 15:00, 17:00
Računovođa… 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Dobrica… 18:50, 20:50
Devet života… 13:15, 15:05, 16:55
Džek Ričer – Bez povratka… 17:50, 20:10, 22:30
Genijalci… 20:30, 22:25
ZG80… 16:45
Maks Stil… 15:30
Pakao na horizontu… 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:35
Rode… 12:50, 14:55
Inferno… 16:50, 19:35, 22:00
Devojka iz voza… 17:05, 19:20, 21:35
Jesen samuraja… 13:20, 15:40, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:10, 14:35, 16:40
Beba Bridžit Džons… 19:15, 21:45
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 12:05, 13:40, 15:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30

Kids fest na bis
Kung Fu Panda 3 3D… 11:50
Ledeno doba: Veliki udar 3D… 13:40
Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja… 12:05

Nedelja, 6. novembar
Munja (direktan prenos baleta iz Boljšoj teatra)… 16:00
Snimljeno: 29. april 2012. Muzika/koreografija: Dmitrij Šostakovič/Aleksej Ratmanski. Trajanje: 160 minuta.
Tokom žetve na jednoj od farmi, gostujuća plesna trupa sjedinjuje balerinu sa svojom prijateljicom iz detinjstva, Zinom. U cilju da svom nevernom mužu održi lekciju, Zina, balerina i balerinin muž odlučuju da zamene uloge…
Aleksej Ratmanski izaziva briljantni Šostakovičev rezultat u Boljšoj teatru, stvarajući remek-delo koje izaziva smeh zahvaljujući komičnim prevarama, nesvakidašnjim pokretima i lažnim identitetima živopisnih likova koje izvodi Ruslan Skvorcov kao vodeći plesač. Scena Boljšoj teatra odiše snažnom i živom igrom koju donosi fenomenalna koregorafija Ratmanskog.

Doktor Strejndž 3D… 13:10, 17:20, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 15:30, 19:00, 21:20
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 13:00, 15:00, 17:00
Računovođa… 16:50, 18:45, 21:15
Dobrica… 18:50, 20:50
Devet života… 13:15, 15:05, 16:55
Džek Ričer – Bez povratka… 17:50, 20:10, 22:30
Genijalci… 20:30, 22:25
ZG80… 16:45
Maks Stil… 15:30
Pakao na horizontu… 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:35
Rode… 12:50, 14:55
Inferno… 17:00, 19:35, 22:00
Devojka iz voza… 19:20, 21:35
Jesen samuraja… 13:20, 15:40, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:10, 14:35, 16:40
Beba Bridžit Džons… 19:15, 21:45
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 12:05, 13:40, 15:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30

Kids fest na bis
Kung Fu Panda 3 3D… 11:50
Ledeno doba: Veliki udar 3D… 13:40
Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja… 12:05

Sreda, 9. novembar
Doktor Strejndž 3D… 17:20, 20:00, 22:20
Doktor Strejndž… 15:30, 19:00, 21:20
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:05
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Računovođa… 17:15, 19:45, 22:15
Dobrica… 18:50, 20:50
Devet života… 15:05, 16:55
Džek Ričer – Bez povratka… 17:50, 20:10, 22:30
Genijalci… 20:30, 22:25
ZG80… 16:45
Maks Stil… 15:25
Pakao na horizontu… 22:50
Ustav Republike Hrvatske… 18:35
Rode… 14:55
Inferno… 16:50, 19:35, 22:00
Devojka iz voza… 17:05, 19:20, 21:35
Jesen samuraja… 15:40, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, 22:40
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 16:40
Beba Bridžit Džons… 21:45
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 15:15
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 3. novembar / petak, 4. novembar
Džek Ričer – Bez povratka… 22.30
Doktor Strejndž 3D… 16.45, 17.50, 20.20, 22.15
Računovođa… 20.15, 22.35
Jesen samuraja… 20.00
Ime: Dobrica; prezime: Nepoznato… 18.25
Devet života… 17.00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.40

Subota, 5. novembar
Džek Ričer – Bez povratka… 22.30
Doktor Strejndž 3D… 16.45, 17.50, 20.20, 22.15
Računovođa… 20.15, 22.35
Jesen samuraja… 20.00
Ime: Dobrica; prezime: Nepoznato… 18.25
Devet života… 17.00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.40
Trolovi (sinhronizovano)… 11.30, 14.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12.15
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 13.30
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15.15

Nedelja, 6. novembar
Džek Ričer – Bez povratka… 22.30
Doktor Strejndž 3D… 16.45, 17.50, 20.20, 22.15
Računovođa… 20.15, 22.35
Jesen samuraja… 20.00
Ime: Dobrica; prezime: Nepoznato… 18.25
Devet života… 17.00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.40
Trolovi (sinhronizovano)… 11.30, 14.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12.15
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 13.30
Kung fu panda (sinhronizovano) 3D… 15.15

Ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar / sreda, 9. novembar
Džek Ričer – Bez povratka… 22.30
Doktor Strejndž 3D… 16.45, 17.50, 20.20, 22.15
Računovođa… 20.15, 22.35
Jesen samuraja… 20.00
Ime: Dobrica; prezime: Nepoznato… 18.25
Devet života… 17.00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.40
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 3. novembar / petak, 4. novembar
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15.30, 16.10,
Jesen samuraja… 17.30, 19.45
Inferno… 22.00
Doktor Strejndž 3D… 18.00, 20.15, 22.35
Trolovi (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Doktor Strejndž… 19.15, 21.30
Ime: Dobrica; prezime: nepoznato… 16.30
Računovođa… 18.30, 21.00
Ustav Republike Hrvatske… 16.50
Devet života… 18.40
Džek Ričer – Bez povratka… 20.30
Genijalci… 22.45

Subota, 5. novembar / nedelja, 6. novembar
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 13.30, 14.15, 15.30, 16.10,
Jesen samuraja… 17.30, 19.45
Inferno… 22.00
Doktor Strejndž 3D… 18.00, 20.15, 22.35
Trolovi (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Doktor Strejndž… 19.15, 21.30
Ime: Dobrica; prezime: nepoznato… 16.30
Računovođa… 18.30, 21.00
Ustav Republike Hrvatske… 16.50
Devet života… 18.40
Džek Ričer – Bez povratka… 20.30
Genijalci… 22.45
Rode (titlovano)… 14.30
FilmVremeCena
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovan)… 13.00 i 15.00

Ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar / sreda, 9. novembar
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 15.30, 16.10,
Jesen samuraja… 17.30, 19.45
Inferno… 22.00
Doktor Strejndž 3D… 18.00, 20.15, 22.35
Trolovi (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Doktor Strejndž… 19.15, 21.30
Ime: Dobrica; prezime: nepoznato… 16.30
Računovođa… 18.30, 21.00
Ustav Republike Hrvatske… 16.50
Devet života… 18.40
Džek Ričer – Bez povratka… 20.30
Genijalci… 22.45
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 3. novembar / petak, 4. novembar / ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar / sreda, 9. novembar
Doktor Strejndž 3D… 15:15, 19:45, 22:00
Doktor Strejndž… 17:30, 21:00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Trolovi (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Računovođa… 19:00, 21:30
Dobrica… 16:30, 20:30
Devet života… 14:30, 18:30
Džek Ričer – Bez povratka… 20:00, 22:20
Genijalci… 16:40
Pakao na horizontu… 22:30
Inferno… 18:40
Jesen samuraja… 17:10, 19:30, 21:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:20

Subota, 5. novembar / nedelja, 6. novembar
Doktor Strejndž 3D… 15:15, 19:45, 22:00
Doktor Strejndž… 17:30, 21:00
Trolovi (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Trolovi (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Računovođa… 19:00, 21:30
Dobrica… 16:30, 20:30
Devet života… 14:30, 18:30
Džek Ričer – Bez povratka… 20:00, 22:20
Genijalci… 16:40
Pakao na horizontu… 22:30
Inferno… 18:40
Jesen samuraja… 17:10, 19:30, 21:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 11:20, 15:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 13:20
Rode… 12:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Dva ortaka i jazavac (sinhronizovano)… 11:10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:45
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 4. novembar / subota, 5. novembar / nedelja, 6. novembar
Otvorena… 18.00 i 20.00

Subota, 12. novembar / nedelja, 13. novembar
ZG80… 18.00 i 20.00

Petak, 18. novembar / subota, 19. novembar / nedelja, 20. novembar
Jesen samuraja… 18.00 i 20.00

Utorak, 22. novembar
Večna poetika puteva… 19.00

Četvrtak, 24. novembar
Naš svet viđen očima žena… 19.00

Ponedeljak, 28. novembar – nedelja, 4. decembar
22. Festival autorskog filma… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 11. novembar – ponedeljak, 14. novembar
Slobodna zona 2016

Sreda, 7. decembar
Paralelne vizije na bis… 18.00
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za novembar 2016. pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 8. novembar
Premijera: Vojna akademija 3… 20.30
Cena ulaznice: 500 RSD

Četvrtak, 10. novembar
Slobodna zona 2016 – otvaranje… 20.00
Film: Neruda
Cena ulaznice: 500 RSD

Petak, 18. novembar
Noć reklamoždera… 20.30

Sreda, 23. novembar
Premijera domaćeg filma: Stado
Cena ulaznice: 500 RSD

Ponedeljak, 12. decembar
Premijera filma: Igla ispod praga
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 15. novembar
Videografija Isidore Fićović… 20.00
prikazivanje radova uz razgovor sa autorkom
Nemarno snimljeni i minimalno obrađeni video fragmenti oživljavaju i narativizuju neposredna životna okružja autorke, i to često uz pomoć unapred osmišljenog i izvedenog, ili u nekim spontanim akcijama prepoznatog performansa. Uglavnom su realizovani na rezidencijalnim boravcima. Nekada uključuju i elemente fikcije, a nekada prikazuju samo vrlo ogoljeno ponašanje ispred kamere. Tematski su sasvim heterogeni i postavljaju pitanja o prirodi savremenosti, fragilnosti ljudskih osećanja, seksualnosti u polju normativnosti, kao i odnosima između mnoštva mikrostvarnosti u kojima individualne ličnosti ili male grupe ljudi obitavaju, spram onih opštih, konvencionalno prihvaćenih kao zajedničkih.

Utorak, 22. novembar
Alinejin video kurs savremene umetnosti… 20.00
Prva epizoda: Prostorna specifičnost
učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković
Video dokumentacija izložbi savremene umetnosti koristiće se kao materijal čijom interpretacijom će se mapirati postupci i mediji, strategije i koncepti, kao i odnosi i pozicije relevantni za razumevanje aktuelne produkcije na međunarodnoj umetničkoj sceni. Kroz niz tematskih profilisanih prezentacija biće izdvojeni i analizirani uglavnom oni aspekti umetničkih projekata koji preispituju stereotipne načine prikazivanja i konvencionalno prihvaćene vrste medijacije umetnosti i podstiču rasprave o načinima na koje se putem izložbi može podsticati formiranje aktivnog i kritičkog stava publike spram kulture u kojoj žive. U prvoj epizodi ovog serijala tema će biti integracija rada u fizički prostor u kome se izlaže i intervencija radom u datom prostoru, kojom se makar delimično menja i njegov pojavni karakter, kao i način na koji deluje na posmatrača. Primeri koji će biti prikazani u toj meri su osmišljeni i realizovani u direktnom odnosu spram prostora izlaganja da se i ne mogu posmatrati izvan tog odnosa. Naravno, takav izbor služi samo da bi se njime jasno naglasila jedna od dominantnih opštih karakteristika savremene umetničke produkcije, koja se u nešto manjoj meri može detektovati i u velikom broju radova koji se izlažu u različitim prostorima.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 3. novembar
Nevidljiva strujanja – jugoslavenska kinoklupska avangarda sa ženskim potpisom… 19.00
Gostujuća urednica: Petra Belc
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 3. novembar – sreda, 9. novembar

Ustav Republike Hrvatske… 20.00

Četvrtak, 10. novembar – sreda, 30. novembar
ZG80… 20.00

Sreda, 23. novembar
Omaž: Olivera Marković… 19.00

Petak, 25. novembar
Program povodom Festivala autorskog filma
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 3. novembar / petak, 4. novembar
Ostavljeni… 18.30
Zaštitnik… 20.30

Subota, 5. novembar
Hrabri vitez Trenk… 12.00
Ostavljeni… 18.30
Zaštitnik… 20.30

Ponedeljak, 7. novembar / utorak, 8. novembar
Predstava nad predstavama… 18.30
Još jedan tango… 20.30

Sreda, 9. novembar
Ostavljeni… 18.30
Zaštitnik… 20.30
********************************************

*** Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.