Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (15-21. februar 2018)
Bioskopski repertoari: Pod pretnjom
Bioskopski repertoari: Pod pretnjom

Bioskopski repertoari (15-21. februar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 15. do 21. februara 2018. Do 46. FEST-a je ostalo samo još nekoliko dana, ali i pored toga ove nedelje čak šest novih filmova.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 15. do 21. februara 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 8. februar – sreda, 15. februar
Berlinski sindrom… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar / subota, 17. februar / nedelja, 18. februar
Pećinci (sinhronizovano)… 11.00
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 13.00
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 15.00
Patuljci sa naslovnih strana… 17.00
Crni panter 3D… 18.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 21.00

Ponedeljak, 19. februar / utorak, 20. februar / sreda, 21. februar
Patuljci sa naslovnih strana… 17.00
Crni panter 3D… 18.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 21.00

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST – program
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 15. februar – četvrtak, 22. februar
Mesečina… 17.00
S ljubavlju, Vinsent… 19.00
Najmračniji čas… 21.00

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST – program
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 15. februar
12 hrabrih… 14:30, 19:30, 22:45
Berlinski sindrom… 18:15, 22:15
Zid… 17:00, 18:50
Pod pretnjom… 20:30, 22:25
Crni panter… 14:40, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 12:05, 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 13:50, 16:00, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 13:10, 15:00, 16:50
Putnik… 20:40, 22:00
Mali Veseljak: Brod spasilac… 13:40, 15:10, 16:40
Cena života… 16:25, 21:00
Lavirint: Lek smrti… 16:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 13:45, 19:00
Bratstvo lopova… 22:10
Igra vešala… 16:15
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:45
Doušnik… 17:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 12:30, 17:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:50, 19:50
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 13:30
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:00, 16:20
Velika igra… 21:45
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:20
Najmračniji čas… 18:30

Petak, 16. februar / subota, 17. februar / nedelja, 18. februar
12 hrabrih… 14:30, 19:30, 22:45
Berlinski sindrom… 18:15, 22:15
Zid… 17:00, 18:50
Pod pretnjom… 20:30, 22:25
Crni panter… 14:40, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 12:05, 17:20, 20:00, 22:40
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 13:50, 16:00, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 13:10, 15:00, 16:50
Putnik… 20:40, 22:00
Mali Veseljak: Brod spasilac… 13:40, 15:10, 16:40
Cena života… 16:25, 21:00
Lavirint: Lek smrti… 16:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 13:45, 19:00
Bratstvo lopova… 22:10
Igra vešala… 16:15
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Mali vampir (sinhronizovano)… 14:00
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:45
Doušnik… 17:30
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 12:30, 17:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:50, 19:50
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 13:30
Ferdinand (sinhronizovano)… 14:10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:00, 16:20
Velika igra… 21:45
Koko 3D (sinhronizovano)… 12:20
Najmračniji čas… 18:30
Veličanstvenišoumen… 14:05

Ponedeljak, 19. februar
Crni panter 2D… 14:40, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
12 hrabrih… 14:30, 19:30, 22:45
Berlinski sindrom… 18:15, 22:15
Pod pretnjom… 20:30, 22:25
Zid… 17:00, 18:50
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 16:00, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:00, 16:50
Lavirint: Lek smrti… 16:30
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Putnik… 20:40, 22:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:50, 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:10
Cena života… 16:25, 21:00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 18:30
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Mali veseljak: Brod spasilac… 15:10, 16:40
Velika igra… 21:45
Igra vešala… 16:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:20
Bratstvo lopova… 22:10

Utorak, 20. februar
Crni panter 2D… 14:40, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
12 hrabrih… 14:30, 19:30, 22:45
Berlinski sindrom… 18:15, 22:15
Pod pretnjom… 20:30, 22:25
Zid… 17:00, 18:50
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 16:00, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:00, 16:50
Lavirint: Lek smrti 2D… 16:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:00
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Putnik… 20:40, 22:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:50, 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:10
Cena života… 16:25, 21:00
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 15:45
Doušnik… 17:30
Najmračniji čas… 18:30
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Mali veseljak: Brod spasilac… 15:10, 16:40
Velika igra… 21:45
Igra vešala… 16:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:20
Bratstvo lopova… 22:10

Sreda, 21. februar
Crni panter 2D… 14:40, 18:40, 21:20
Crni panter 3D… 17:20, 20:00, 22:40
12 hrabrih… 14:30, 19:30, 22:45
Berlinski sindrom… 18:15, 22:15
Pod pretnjom… 20:30, 22:25
Zid… 17:00, 18:50
Pedeset nijansi: Oslobođeni… 16:00, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
Pećinci (sinhronizovano)… 15:00, 16:50
Lavirint: Lek smrti 2D… 16:30
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:00
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Putnik… 20:40, 22:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 14:50, 19:50
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 17:10
Cena života… 16:25, 22:50
Mali vampir (sinhronizovano) 3D… 15:45
Doušnik… 17:30
Patuljci sa naslovnih strana… 18:20, 20:15
Mali veseljak: Brod spasilac… 15:10, 16:40
Velika igra… 21:45
Igra vešala… 16:15
Ferdinand (sinhronizovano) 3D… 16:20
Bratstvo lopova… 22:10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar
Crni panter 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Pod pretnjom… 20.30
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18.15, 20.15, 22.15
Putnik… 22.15
Patuljci sa naslovnih strana… 18.40
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 16.15
Pećinci (sinhronizovano)… 12.15, 14.15
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Koko 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar / subota, 17. februar / nedelja, 18. februar
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13.50, 15.50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17.50, 19.10, 20.00, 22.10
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Ferdinand (sinhronizovano)… 17.30
Crni panter 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Crni panter… 21.10
Koko (sinhronizovano)… 13.10, 15.10
Patuljci sa naslovnih strana… 17.10
Pećinci (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Najmračniji čas… 19.30
Putnik… 21.45
Mali Veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 14.15
Berlinski sindrom… 16.15
Zid… 18.30
Pod pretnjom… 20.30
12 hrabrih… 22.30

Ponedeljak, 19. februar / utorak, 20. februar / sreda, 21. februar
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15.50
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17.50, 19.10, 20.00, 22.10
Crni panter 3D… 17.00, 19.40, 22.20
Crni panter… 21.10
Koko (sinhronizovano)… 15.10
Patuljci sa naslovnih strana… 17.10
Pećinci (sinhronizovano)… 15.30
Ferdinand (sinhronizovano)… 17.30
Najmračniji čas… 19.30
Putnik… 21.45
Berlinski sindrom… 16.15
Zid… 18.30
Pod pretnjom… 20.30
12 hrabrih… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar / subota, 17. februar / nedelja, 18. februar
Crni panter 2D… 21:15
Crni panter 3D… 17:10, 19:45, 22:20
12 hrabrih… 17:40, 20:10
Pod pretnjom… 19:15, 22:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:55, 17:55, 19:00, 20:00, 21:10, 22:10
Cena života… 22:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 15:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:30
Ferdinand (sinhronizovano)… 13:20, 15:30
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:35, 14:45
Koko 3D (sinhronizovano)… 13:05, 17:05
Mali vampir (sinhronizovano)… 13:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:20
Mali veseljak: Brod spasilac (sinhronizovano)… 12:00, 13:40
Pećinci (sinhronizovano)… 12:20, 14:15, 15:15, 16:05
Putnik… 19:50

Ponedeljak, 19. februar
Crni panter 2D… 21:15
Crni panter 3D… 17:10, 19:45, 22:00, 22:20
12 hrabrih… 17:40, 20:10
Pod pretnjom… 19:15, 22:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:55, 17:55, 19:00, 20:00, 21:10, 22:10
Cena života… 17:20
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 15:00
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:30
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:05
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 15:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:15, 16:05
Putnik… 19:50

Utorak, 20. februar / sreda, 21. februar
Crni panter… 21:15
Crni panter 3D… 17:10, 19:45, 22:20
12 hrabrih… 17:40, 20:10
Pod pretnjom… 19:15, 22:45
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 16:55, 17:55, 19:00, 20:00, 21:10, 22:10
Cena života… 22:00
Džumandži: Dobrodošli u džunglu… 15:10
Džumandži: Dobrodošli u džunglu 3D… 17:30
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:30
Koko 3D (sinhronizovano)… 17:05
Mali vampir (sinhronizovano)… 15:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:15, 16:05
Putnik… 19:50
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 20. februar (19.00)
Dugo i netremice: Likovi u dokumentarnom filmu
Životinje kao likovi u dokumentarnom filmu
Uz primere iz filma „Grizzly Man“ Vernera Hercoga (2005)

U eseju o poreklu jezika francuski filozof Žan Žak Ruso tvrdi da je jezik otpočeo sa metaforom. Citirajući Rusoa, Džon Berger u svojoj knjizi Zašto gledati životinje tvrdi da je moguće pretpostaviti da je prva metafora uopšte bila životinja (plašlјiv kao zec, hrabar kao lav, lukav kao lisica). Ako je tako, to je zato što je suština odnosa između čoveka i životinje metaforična. Da bi čovek postao čovek on se ponaša kao životinja, jede kao životinja i govori ono što i životinje govore, samo pomoću reči.

Darvinova teorija evolucije nije ništa drugo nego metafora – kaže filozof Karl Marks, tj. projekcija ekonomskih teorija na životinje. Zaista je zanimlјivo kako Darvin prepoznaje među životinjama i bilјkama svoje englesko društvo, sa podelom rada, konkurencijom, otvaranjem novih tržišta i borbom za opstanak. To je Hobsov rat svih protiv svih.

Film Vernera Hercoga Grizzly Man prati, kroz vizuru protagoniste Timoti Tredvela, život i smrt ovog lјubitelјa grizli medveda, koji je zajedno sa svojom devojkom živeo sa njima u divlјini i stradao od njih. Ova priča inspiriše nas da razmišlјamo o odnosu prema prirodi, životinjama, mestu čoveka među drugim bićima i o našem uverenju da smo, kao vrsta, napredniji i moćniji od ostalih.

Nedelja, 25. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST

Utorak, 27. februar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #20

28. mart – 1. april
65. Martovski festival
Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma
********************************************
Uskoro u bioskopima: Zec Petar

Animirano-igrani film „Zec Petar“ je savremena porodična komedija sinhronizovana je na srpski jezik i nasmejaće vas do suza ovog proleća, tačnije od 29. marta. Rađen je po veoma čitanoj seriji knjiga.

Nestašni zec i njegova porodica preuzimaju farmu starog Makgregora. Ali na farmu dolazi po nasledstvo mlađi Makgregor – Toma – i situacija se menja po zečeve. Ovo jeste izazov za zeca Petra ali i nova zabava.

Još je gore kad se Toma zaljubi u slikarku Beu, koja obožava zečeve. Sada Petar ima dvostruko više razloga da otera uljeza bitkom, kako za farmu, tako i za naklonost lepe Bee. Rivalstvo Zeca Petra i mladog Tome odvešće ih u veliku avanturu daleko izvan njihove idilične jezerske četvrti – u londonsku metro stanicu, pa sve do opasnih ulica grada i nazad.

Sinhronizacija: Stefan Bundalo, Aleksandar Radojičić, Tamara Aleksić, Teodora Ristovski, Iva Stefanović, Milica Janketić, Dejan Dedić.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar / subota, 17. februar / nedelja, 18. februar
12 snažnih… 19:00, 21:30
Berlinski sindrom… 18:15, 22:00
Zid… 20:40, 22:30
Pod pretnjom… 20:30, 22:30
Crni panter… 16:00, 18:40, 21:15
Crni panter 3D… 11:30, 14:15, 16:50, 19:30, 22:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:50, 18:50, 20:00, 21:00, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 11:00, 12:50, 14:40, 16:30
Putnik… 18:20
Mali Veseljak: Brod spasilac… 11:00, 12:40, 14:20
Cena života… 16:45
Lavirint: Lek smrti … 14:00
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:15
Mali vampir (sinhronizovano)… 11:20, 15:30
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 13:20, 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 11:20, 13:30, 15:40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 12:20, 14:30, 16:40
Koko… 13:50
Koko 3D (sinhronizovano)… 11:45, 16:10

Ponedeljak, 19. februar / utorak, 20. februar / sreda, 21. februar
12 snažnih… 19:00, 21:30
Berlinski sindrom… 18:15, 22:00
Zid… 20:40, 22:30
Pod pretnjom… 20:30, 22:30
Crni panter… 16:00, 18:40, 21:15
Crni panter 3D… 16:50, 19:30, 22:10
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 17:50, 18:50, 20:00, 21:00, 22:20
Pećinci (sinhronizovano)… 15:25, 16:30
Putnik… 18:20
Cena života… 16:45
Lavirint: Lek smrti 3D… 19:15
Mali vampir 3D (sinhronizovano)… 17:15
Ferdinand (sinhronizovano)… 15:40
Ferdinand 3D (sinhronizovano)… 16:40
Koko 3D (sinhronizovano)… 16:10
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Kinoteka – repertoari za februar 2018.

46. FEST
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 23. februar – nedelja, 4. mart 2018.
46. FEST
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 15. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Odjeci BELDOCS-a: Pesma iz šume… 21.00
Režija: Michael Obert; Nemačka, 2013; trajanje: 97 minuta
„Pesma iz šume“ dokumentuje život Amerikanca Luis Sarnoa, koji je proteklih 25 godina živeo sa Bajaka Pigmejima u centralnoafričkoj džungli. Kada Luis sa svojim sinom (iz veze sa suprugom Samedi iz plemena Bajaka) otputuje za Njujork, javljaju se problemi u njegovom naizgled utopijskom svetu.
Cena ulaznice: 250 dinara.

Petak, 16. februar / subota, 17. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Lavirint: Lek smrti… 21.00

Četvrtak, 22. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 18.30
Odjeci BELDOCS-a: Bošljoj Vavilon… 21.00

Subota, 24. februar – nedelja, 4. mart
46. FEST… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija – zimska pauza
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar
Neradni dani

Subota, 17. februar
Mali Veseljak: Brod spasilac… 12.00
Ubistvo svetog jelena… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30

Nedelja, 18. februar
Ubistvo svetog jelena… 18.30
Berlinski sindrom… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom

********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 15. februar / petak, 16. februar / subota, 17. februar / nedelja, 18. februar
Berlinski sindrom… 17:00, 21:00
Crni panter 3D… 12:30, 15:00, 20:00
Crni panter… 18:30, 21:45
12 hrabrih… 19:20, 22:20
Pod pretnjom… 21:15
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:20, 19:20, 20:20, 21:20
Putnik… 22:30
Lavirint 3D… 11:40, 18:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15:40
Džumandži 3D… 16:20
Pećinci, sinhronizovano… 11:30, 14:20, 15:20, 17:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 10:10, 11:00, 12:15, 14:10, 16:40
Mali vampir, sinhronizovano… 10:30
Mali vampir, 3D sinhronizovano… 12:40
Koko, sinhronizovano… 10:40
Koko 3D, sinhronizovano… 13:30, 14:40
Ferdinand, sinhronizovano… 14:00
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 10:00, 12:00, 16:00, 18:00

Ponedeljak, 19. februar / utorak, 20. februar, sreda, 21. februar
Berlinski sindrom… 17:00, 21:00
Crni panter 3D… 15:00, 20:00
Crni panter… 18:30, 21:45
12 hrabrih… 19:20, 22:20
Pod pretnjom… 21:15
Pedeset nijansi – Oslobođeni… 18:20, 19:20, 20:20, 21:20
Putnik… 22:30
Lavirint 3D… 18:40
Star Wars: Poslednji džedaji 3D… 15:40
Džumandži 3D… 16:20
Pećinci, sinhronizovano… 14:20, 15:20, 17:30
Mali Veseljak – Brod spasilac, sinhronizovano… 14:10, 16:40
Koko 3D, sinhronizovano… 14:40
Ferdinand, sinhronizovano… 14:00
Ferdinand 3D, sinhronizovano… 16:00, 18:00

46. FEST
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.