Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (4-10. april 2019)
Bioskopski repertoari (4-10. april 2019): Šazam!
Bioskopski repertoari (4-10. april 2019): Šazam!

Bioskopski repertoari (4-10. april 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 4. do 10. aprila 2019. Pored novih (i starih u Kinoteci) filmova, aktuelna je Smotra arheološkog filma i festival 7 veličanstvenih.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 4. do 10. aprila 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

Narodni muzej u Beogradu

Trg republike 1/a
Utorak, 2. april – utorak, 9. april
XX Međunarodna smotra arheološkog filma
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 4. april
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.00, 22.30
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 14.20, 17.00, 18.00, 19.00, 20.40, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 18.20, 20.15
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 16.30
Dambo (sinhronizovano)… 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.15

Petak, 5. april
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.20, 22.35
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 16.20, 19.00, 20.00, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 15.30, 18.20
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 17.30
Dambo (sinhronizovano)… 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 6. april
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 12.50, 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.20, 22.35
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 16.20, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 15.30, 18.20
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 17.30
Dambo (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.20
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 10.20, 14.15
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 11.20
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 13.20

Nedelja, 7. april
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 12.50, 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.20, 22.35
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 15.20, 16.20, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 15.30, 18.20
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 17.30
Dambo (sinhronizovano)… 11.45, 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.40, 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.20
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 10.20, 14.15
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 11.20
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 8. april
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.20, 22.35
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 16.20, 18.00, 19.00, 20.00, 20.40, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 15.30, 18.20
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 17.30
Dambo (sinhronizovano)… 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.15

Utorak, 9. april
Festival 7 veličanstvenih: Zemlja meda… 20.00
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.20, 22.35
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 16.20, 19.00, 20.00, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 15.30, 18.20
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 17.30
Dambo (sinhronizovano)… 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.15

Sreda, 10. april
Festival 7 veličanstvenih: Mostovi vremena… 20.00
Šazam!… 15.20
Šazam! 3D… 19.30, 22.00
Koja je ovo država… 20.20, 22.35
Srećan kao Lazaro… 19.40
Hladni rat… 17.50
Balkanska međa… 16.20, 19.00, 20.00, 21.40
Mi… 22.40
Šavovi… 15.30, 18.20
Zelena knjiga… 22.10
Boemska rapsodija… 17.30
Dambo (sinhronizovano)… 14.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Dambo (titlovano)… 17.15
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 14.15

Više o festivalu 7 veličanstvenih pročitajte na OVOM LINKU.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 4. april – sreda, 10. april
Koja je ovo država… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april
Šazam! 3D… 17.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.15
Balkanska međa… 21.00

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00
Korgi – kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 13.00
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00
Šazam! 3D… 17.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.15
Balkanska međa… 21.00

Ponedeljak, 8. april
Šazam! 3D… 17.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.15
Balkanska međa… 21.00

Utorak, 9. april
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.00
Šazam! 3D… 17.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.15
Balkanska međa… 21.00

Sreda, 10. april
Šazam! 3D… 17.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.15
Balkanska međa… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 4. april – sreda, 10. april
Žena u ratu… 17.00
Hladni rat… 19.00
Srećan kao Lazaro… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april / ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april
Šazam!… 16.00 2D, 17.10 3D, 18.40 2D, 19.50 3D, 21.20 2D, 22.30 3D
Sećanje na bol – Margerit Dira… 17.40 2D, 22.00 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 18.00 3D, 19.00 titl. 2D, 21.10 titl. 2D
Duboka država… 15.05 2D, 20.10 2D
Alita – Borbeni anđeo… 17.15 3D,
Balkanska međa… 17.15 2D, 18.30 2D,20.00 2D, 21.15 2D, 22.45 2D
Crna reka… 22.50 2D
Escape room… 16.40 2D
Hladni rat… 15.15 2D
Instant porodica… 15.40 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 15.30 2D, 16.25 3D
Kapetan Marvel… 19.15 2D, 20.15 3D, 21.40 2D, 22.40 3D
Koja je ovo država… 18.40 2D, 22.20 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 15.20 3D
Mi… 20.30 2D, 22.45 2D
Optužena… 17.00 2D, 19.40 2D
Taksi bluz… 21.00 2D
Zelena knjiga… 18.00 2D

Subota, 6. april
Boljšoj teatar: Zlatno doba… 16.00 2D*
Šazam!… 12.10 3D, 13.20 2D, 14.40 3D, 17.10 3D, 18.40 2D, 19.50 3D, 21.20 2D, 22.30 3D
Sećanje na bol – Margerit Dira… 17.40 2D, 22.00 2D
Dambo… 12.15 2D, 13.30 3D, 14.30 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 18.00 3D, 19.00 titl. 2D, 21.10 titl. 2D
Duboka država… 15.05 2D, 20.10 2D
Escape room… 16.40 2D,
Hladni rat… 14.55 2D
Alita – Borbeni anđeo… 12.40 2D, 17.15 3D
Balkanska međa… 14.25 2D, 17.15 2D, 18.30 2D, 20.00 2D, 21.15 2D, 22.45 2D
Crna reka… 22.50 2
Instant porodica… 15.40 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.05 3D, 13.25 2D, 14.20 3D, 15.30 2D, 16.25 3D
Kapetan Marvel… 14.35 3D, 19.15 2D, 20.15 3D, 21.40 2D, 22.40 3D
Koja je ovo država… 18.40 2D, 22.20 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00 2D, 13.50 3D,
Mi… 20.30 2D, 22.45 2D
Mia i beli lav (sinhronizovano)… 12.30 2D
Optužena… 17.00 2D, 19.40 2D
Taksi bluz… 21.00 2D
Zelena knjiga… 18.00 2D

Nedelja, 7. april
Šazam!… 12.10 3D, 13.20 2D, 14.40 3D, 17.10 3D, 18.40 2D, 19.50 3D, 21.20 2D, 22.30 3D
Sećanje na bol – Margerit Dira… 17.40 2D, 22.00 2D
Dambo… 12.15 2D, 13.30 3D, 14.30 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 18.00 3D, 19.00 titl. 2D, 21.10 titl. 2D
Duboka država… 15.05 2D, 20.10 2D
Escape room… 16.40 2D,
Hladni rat… 14.55 2D
Alita – Borbeni anđeo… 12.40 2D, 17.15 3D
Balkanska međa… 14.25 2D, 17.15 2D, 18.30 2D, 20.00 2D, 21.15 2D, 22.45 2D
Crna reka… 22.50 2
Instant porodica… 15.40 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.05 3D, 13.25 2D, 14.20 3D, 15.30 2D, 16.25 3D
Kapetan Marvel… 14.35 3D, 19.15 2D, 20.15 3D, 21.40 2D, 22.40 3D
Koja je ovo država… 18.40 2D, 22.20 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.00 2D, 13.50 3D,
Mi… 20.30 2D, 22.45 2D
Mia i beli lav (sinhronizovano)… 12.30 2D
Optužena… 17.00 2D, 19.40 2D
Taksi bluz… 21.00 2D
Zelena knjiga… 18.00 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.30, 18.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.00
Šazam! 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Optužena… 22.10
Balkanska međa… 17.30, 20.00, 22.30
Taksi bluz… 20.15
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Dambo 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30, 18.00
Dambo (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Šazam! 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Optužena… 22.10
Balkanska međa… 17.30, 20.00, 22.30
Taksi bluz… 20.15
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 11.00, 14.00

Ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.30, 18.00
Dambo (sinhronizovano)… 15.00
Šazam! 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Optužena… 22.10
Balkanska međa… 17.30, 20.00, 22.30
Taksi bluz… 20.15
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 15.30
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 16.00
Balkanska međa… 17.20, 20.00, 22.40
Dambo 3D (sinhronizovano)… 16.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Dambo (titlovano)… 18.00
Šazam! 3D… 18.30, 21.00
Šazam!… 19.30
Kapetan Marvel… 22.00
Zelena knjiga… 20.10
Srećan kao Lazaro… 22.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 15.10
Mi… 16.50
Koja je ovo država… 19.15
Sećanje na bol – Margerit Diras… 21.30

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Balkanska međa… 17.20, 20.00, 22.40
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.15
Dambo (sinhronizovano)… 13.10, 15.15, 17.20
Dambo (titlovano)… 18.00
Šazam! 3D… 18.30, 21.00
Šazam!… 19.30
Kapetan Marvel… 22.00
Zelena knjiga… 20.10
Srećan kao Lazaro… 22.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 14.15, 15.10
Mi… 16.50
Koja je ovo država… 19.15
Sećanje na bol – Margerit Diras… 21.30

Ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 15.30
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 16.00
Balkanska međa… 17.20, 20.00, 22.40
Dambo 3D (sinhronizovano)… 16.15
Dambo (sinhronizovano)… 15.15, 17.20
Dambo (titlovano)… 18.00
Šazam! 3D… 18.30, 21.00
Šazam!… 19.30
Kapetan Marvel… 22.00
Zelena knjiga… 20.10
Srećan kao Lazaro… 22.30
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 15.10
Mi… 16.50
Koja je ovo država… 19.15
Sećanje na bol – Margerit Diras… 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april / ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april
Šazam!… 16.25 2D, 19.00 3D, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.40 2D, 22.50 MX4D 3D,
Sećanje na bol – Margerit Dira… 20.10 2D
Dambo (sinhronizovano)… 15.15 2D, 15.35 MX4D 3D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.45 3D
Balkanska međa… 16.35 2D, 19.45 2D, 21.00 2D, 22.30 2D
Kapetan Marvel… 17.50 MX4D 3D, 19.20 3D, 21.45 2D, Mi 15.40 2D
Optužena… 18.00 2D

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Šazam!… 16.25 2D, 19.00 3D, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.40 2D, 22.50 MX4D 3D
Sećanje na bol – Margerit Dira… 20.10 2D
Dambo (sinhronizovano)… 10.50 2D, 12.00 3D, 13.00 2D, 13.25 MX4D 3D, 14.15 3D, 15.15 2D, 15.35 MX4D 3D, 16.30 3D, 17.30 2D, 18.45 3D
Balkanska međa… 16.35 2D, 19.45 2D, 21.00 2D, 22.30 2D
Kako da dresirate svoga zmaja 3 (sinhronizovano)… 11.20 MX4D 3D, 12.15 2D, 14.20 3D,
Kapetan Marvel… 17.50 MX4D 3D, 19.20 3D, 21.45 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.45 2D, 14.40 3D
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 11.30 2D
Mi… 15.40 2D
Mia i beli lav (sinhronizovano)… 13.40 2D
Optužena… 18.00 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 5. april / subota, 6. april / nedelja, 7. april
Šavovi… 19.00 i 21.00

Ponedeljak, 8. april – nedelja, 14. april
Program „Beograd – Holivud“

Petak, 19. april / subota, 20. april / nedelja, 21. april
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 4. april (19.00) Moj film je bolji od tvog #30
Tema: Evropski film

Nedelja, 7. april (20.00) Potpisani 8 – premijera
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april / ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april

Šazam!… 16.00 3D, 18.30 2D, 20.00 3D, 21.00 2D, 22.30 3D
Sećanje na bol – Margerit Dira… 21.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 14.40 2D, 15.30 3D, 16.30 2D, 17.45 3D, 20.15 titl. 2D
Duboka država… 15.50 2D, 19.00 2D
Hladni rat… 22.30 2D
Balkanska međa… 17.00 2D, 18.45 2D, 19.45 2D, 21.30 2D, 22.30 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 14.45 3D, 16.50 3D
Kapetan Marvel… 14.40 3D, 17.05 2D, 19.30 3D, 22.00 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.45 2D
Mi… 18.10 2D, 22.40 2D
Optužena… 20.30 2D
Taksi bluz… 18.30 2D

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Šazam!… 16.00 3D, 18.30 2D, 20.00 3D, 21.00 2D, 22.30 3D
Sećanje na bol – Margerit Dira… 21.15 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.00 3D, 11.45 2D, 13.15 3D, 14.15 2D, 15.30 3D, 16.30 2D, 17.45 3D, 20.15 titl. 2D
Duboka država… 15.50 2D, 19.00 2D
Hladni rat… 22.30 2D
Balkanska međa… 14.20 2D, 17.00 2D, 18.45 2D, 19.45 2D, 21.30 2D, 22.30 2D
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 11.30 2D, 12.30 3D, 13.45 2D, 14.45 3D, 16.50 3D
Kapetan Marvel… 14.40 3D, 17.05 2D, 19.30 3D, 22.00 2D
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 11.15 2D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.45 2D
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.20 2D
Mi… 18.10 2D, 22.40 2D
Mia i beli lav (sinhronizovano)… 12.40 2D
Optužena… 20.30 2D
Taksi bluz… 18.30 2D
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za april 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 4. april /
 petak, 5. april
Hladni rat… 19.00

Subota, 6. april
Princeza i zmaj… 13.15
Hladni rat… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april / ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april
Šazam!… 17.15, 21.10
Šazam! 3D… 14.50, 19.45, 22.10
Koja je ovo država… 18.00, 20.15
Srećan kao Lazaro… 19.20
Duboka država… 22.35
Balkanska međa… 15.45, 18.20, 20.00, 21.00, 21.40
Mi… 22.30
Kapetan Marvel 3D… 17.00
Dambo (sinhronizovano)… 14.40, 16.50
Dambo 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.50
Dambo (titlovano)… 19.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 10.00, 16.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Šazam!… 17.15, 21.10
Šazam! 3D… 12.15, 14.50, 19.45, 22.10
Koja je ovo država… 18.00, 20.15
Srećan kao Lazaro… 19.20
Duboka država… 22.35
Balkanska međa… 13.10, 15.45, 18.20, 20.00, 21.00, 21.40
Mi… 22.30
Kapetan Marvel 3D… 17.00
Dambo (sinhronizovano)… 10.20, 12.30, 14.40, 16.50
Dambo 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.30, 15.40, 17.50
Dambo (titlovano)… 19.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D (sinhronizovano)… 10.00, 16.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 13.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 10.45
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 4. april / petak, 5. april
Nema najavljenih projekcija

Subota, 6. april / nedelja, 7. april
Hladni rat… 18.30
Optužena… 20.30

Ponedeljak, 8. april / utorak, 9. april / sreda, 10. april
Optužena… 16.30
Srećan kao Lazaro… 18.30
Žena u ratu… 20.30

Četvrtak, 11. april / petak, 12. april
Voljeni… 16.30
Srećan kao Lazaro… 18.30
Optužena… 20.30

Subota, 13. april / nedelja, 14. april
Srećan kao Lazaro… 18.30
Optužena… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 5. april
Dambo 3D (sinhronizovano)… 16.00
Balkanska međa… 18.00 i 20.30

Nedelja, 7. april
Dambo 3D (sinhronizovano)… 16.00
Balkanska međa… 18.00 i 20.30

Utorak, 9. april
Optužena… 18.00
Koja je ovo država… 20.00

Sreda, 10. april
Koja je ovo država… 18.00
Optužena… 20.00

Četvrtak, 18. april
Tri karte za Holivud (restarirana verzija)… 20.00 – ulaz za dž
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Francuski filmski karavan
Sreda, 10. april (20.00) Pulen
Sreda, 17. april (20.00) Lepotica i lepotica
Sreda, 24. april (20.00) Kao dečaci
Ulaz je za dž.
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.