Naslovna » BG servis » Bez struje i bez vode u Beogradu, 30. maj 2022.
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)
Bez struje i bez vode u Beogradu (foto: Pixabay)

Bez struje i bez vode u Beogradu, 30. maj 2022.

Bez struje i bez vode u Beogradu, u ponedeljak, 30. maja 2022, biće potrošači u pojedinim ulicama zbog najavljenih radova ili kvarova…

⚡ Bez struje – planirana isključenja

Ponedeljak, 30. maj 2022.

  • ZVEZDARA (6.00-17.00)
    Naselje M. Mokri Lug: Radeta Kondića: 36-36v, 40-62, 31i, 35-35g, 41d, Smederevski put: 18a-28, 32-32a, 23e-53, Stevana Sinđelića: 2b-12v,
  • ZVEZDARA (9.00-13.00)
    Banjska 1,
  • VOŽDOVAC (6.00-17.00)
    Astrid Lindgren 11,
  • ČUKARICA (8.30-14.00)
    Naselje Žarkovo: Braće Škerovića: 8-50, 17-39, Dušana Vlajića: 2-20, 1-11, Generala Milutina Vlajića: 2-44, 9-29, Ilije Đuričića: 28-46, 25-25a, 29a-47, 51, 55a, Mihajla Valtrovića: 2-6, 10-20, 24-34, 1-15a, Poručnika Spasića i Mašere: bb, bb, 13-17b, Vodovodska: 42, 48-50, 54-56, 66-70a, 31-37a, 41-49, 59-67, Živka Nastića-Babe: 2-4a, 8-10, 1-5, 11-27,
  • NOVI BEOGRAD (8.00-10.00)
    Nede Spasojević: 3-5, Nedeljka Gvozdenović: 6-10, Viktora Novaka: 2-6,
  • NOVI BEOGRAD (12.00-14.00)
    Bežanijskih ilegalaca 86, Ljubinke Bobić 9b, Raška Dimitrijevića: 1-33,
  • NOVI BEOGRAD (10.00-12.00)
    Nedeljka Gvozdenović: 13-21, Viktora Novaka: 1-9,
  • ZEMUN (8.30-11.30)
    Dragana Rakića: 2-2d, 6-8d, 12a-26e, 11-21, 33b, 39,
  • GROCKA (6.00-17.00)
    Naselje Boleč: Sedmog jula: 46, 50-52, 76, 37-41, 47, 51, Naselje Kaluđerica: 25 Maja: 2-12, 3-11, 7. jula: 12-30, 34a, 15-33v, 8 Marta: 12-14, Aleksinačkih rudara: 2-12, 1d-17, Avnojska: 2a-6, 10-12, 1a, Bagremovog cveta 13, Bistrička: 1-9a, 15-15a, Bore i Ramiza: 2-10, 1-3, Borova: 2-8, 15, Bosanska: 2-6, 1, Boška Buhe: 2-56, 60-64a, 1, 5, 9-11a, 15-39a, 43-47, Braće Radovanović: 16-20c, 24, 27-35, Braće Stamenković: 2-16, 1-23, Bregalnička: 2-6, 1, Breza: 2-12, 1-17, Bulevar revolucije: 12, 26-28, 42-98b, 122, 126, 1, 13, 27-27b, 31-45v, Cara Lazara: 2-24, 30, 1-7, 11-25, Carice Milice: 2d, 20, Cerska: 2-16, 1-5, Cetinjska: 13a-19, 23, Donje bare: 2-4, 1-7, Donje bare 2. prilaz: 3-5a, D. Stojanovića 2. levi prilaz: 2-4, 1-15, D. Stojanovića 1. desni prilaz: 2-4, 1-19v, 25, D. Stojanovića 2. desni prilaz: 1-3, 7-9, D. Stojanovića 3. desni prilaz: 1-19a, Dragana Jovanovića: 2-12, 1-9, Dragoljuba Stojanovića: 2-16, 1-11d, 15-15a, 19-51, Dravska: 1-9, Dubrovačka: 2-14, 18, 1-3, 7-9, Dunavska: 2-4, 10, 1-9, Đure Pucara: 2-4, 1-7, Durmitorska: 2-30, 1-33, 37-39, Dušana Kostića: 2, 8-8g, 1-19v, 23-25, Dušana Petrovića-Šaneta: 4-24, 1-3, 7-15a, Edvarda Kardelja: bb, 1-7, Filipa Kljajića: 2-16, 1-23, Franca Prešerna: 2-14, 1-13, Franje Kluza: 2-22, 1-9, Goce Delčeva: 24-36, 25-25b, 33-33b, Grobljanska 1. levi prilaz: 24nj, Hajduk-Stankova: 2-6, Hercegovačka: 30-40b, 39-71, Husinskih rudara: 3-9a, 15, Ivana Milutinovića: 2-24, 1-39, Janka Katića: 1-7a, Janka Lisjaka: 2-10, 14-20, Jasenova: 2-6, Jug-Bogdanova: 2-16, 1, Karađorđeva: 2-40, 1-47, Karaulska: 2-12, 1-17, Kneginje Zorke: 4-26, Kneza Mihaila: 2-38, 1-23, Kninska: 3-13, 17-17a, Kolarčeva: 2-8, 3a-3c, Kolubarska: 2-4, 1-13b, Kopaonička: 16-18a, 13-41, Kordunaška: 2-14, 18-20, 1-15, Kozaračka: 2c-26e, 32-40, 1-25a, Kralja Nikole: 2, 1, 5-7, Kralja Petra Prvog: 2-16, 38v, 52-58a, 64, 68b, 1-1a, 5-7g, 13c-13x, 17-19b, Kraljevića Marka: 2-10a, 1-21, Kraljice Katarine: 1-33, 37-53, 57, Kruševačka: 8, 12, Luneta Milovanovića: 2e-4ž, 1-3, 19-21, 27, 33, Makedonska: 16-32, 42-44, 13-33, Malog Radojice: 2-10, Marka Oreškovića: 22-36, 1-5, 15-17, 21-23, Miće Stojkovića: 2-14, 1-11, Mihajla Pupina: 2-18, 3a-11, Mije Kovačevića: 2-6, 1-7, Milana Rakića: 2-2b, 6-20, 1-23b, Milentija Popovića: 2-16, 1-21, Milete Jovanovića-Cerovca: 2-10, 1-5, Milutina Bojića: 2-10b, 1-1a, Mirijevska: 2-14, 1-13, Miroslava Jovanovića: 2-2a, 10-20, 1-19, Momčila Jovanovića: 2-8, 1-3, 9-13, Moše Pijade: 20-40, 13-25, 29-29, 33-37, Naselje Mitrovići: 2-16, 1-15, Nemanjina: 18, 25-27, Nevesinjska: 2-12a, 1-11, Niška: 2-8, 12, 16-18v, 3-29b, 33-33a, Njegoševa: 2-14, 1-11, Ohridska: 24-48, 27-49, Orlovića Pavla: 2-6, 1, 5-7, 11-13, Petog maja: 2-8, 1-5, 9-11, Petra Drapšina: 2-16, 1-15, Petra Kočića: 4-6, 12-16, 20-22d, 26b-26g, 43-53a, 57-63, 67, 73-73v, Pivska: 2-8a, 1-7, 11, Preradovićeva: 18-24, 11-17, Prokupačka: 2-14, 18-24, 1-5, 9, 13, Proleterskih brigada: 2-18, 28, 3-19, 25-29, 35-37, Rada Končara: 2-14, 18-20, 1-3, 9-15, Radoja Domanovića: 2-8, 1-11, Radojke Lakić: 2-10, 14-32, 1-11a, 15-17, 21-27, 31-41b, 45, Ratka Mitrovića: 2-8, 1-17, Ratnih vojnih invalida: 2-12a, 1-5, Ribnička: 22-24, Rifata Burdževića: 2-4, 32, 36-40v, 1-3, 27a-27b, Sandžačka: 2-4d, 8-12, 3a-5a, 13b-15, Save Kovačevića: 2-4, 8-42, 46-124, 128-154, 158-174, 178-182h, 1-143, Sedmog jula 2. desni prilaz: 2-2c, 6-8c, Sedmog jula 2. levi prilaz: 3a, 7-21, Senjska: 2, Siniše Medića: 2-22a, 1-25a, Sjenička: 2-12, 1-11, Skadarska: 2-16, 1-9, 13-19, 25-25a, 33-35, Stevana Sinđelića: 2ž, 1-17, 27, 31-33, 49-51, 101-103, Studenička: 4-12, Šumadijska: 6-10, 1-11, Svetislava Ristića: 2-30, 1-9, 13-17, Svetozara Markovića: 2-24, 1-25a, Teslina: 6-12a, 16-28, 27-37, Toplička: 2-24, 1-13, Travnička: 2-18, 1-17, 23-31, Trnska: 1-7a, Ustanička: 2-16, 1-7, Veljka Vlahovića: 2-28, 1-21, Vinčanska: 2-8, 12, 16, 1, 5-15, Visokog Stevana: 2-10, 1-21, Visokog Stevana 1. prilaz: 2-4a, 1-1v, Vlasinska: 5-9, 13-15, 19-19v, Vojina Jugovića: 2-20, 1-29, Vojislava Ilića: 14-26, 9, 13, Vojvode Mišića: 10, 1-13, Vojvode Stepe Stepanovića: 86-124, 9i, 65-85v, 89g, Vojvode Stepe Stepanovića 3 prilaz: 2-6, 1, Volgina: 8-10, 11-21, Vranjska: 2-8, 1-5, Vuka Karadžića: 2-20a, 1-9a, Žarka Zrenjanina: 2-6, 1-7, Zdravka Čelara: 2-40, 1-19, 23-47, Žička: 1-7, Žikice Jovanovića Španca: 12-74, 15a-67b, 71b-71d, Živorada Jakovljevića: 2-10, 14, 1-25, Zmaj-Jovina: 2-12b, 1-7, 11-13, 17-23, 31a, Zorana Maksića: 2-8, 12-14, 1-9, 13, Naselje Leštane: Bore Stankovića: 2-6, 10-14a, 18-22, 28-30b, 3-9, 13-17, 21-29, Dobrivoja Todorovića: 2-12, 1-11, Doce Markovića: 2-14, 1-17a, Drenjačka: 2-4, 1-17a, 23a, Dušana Petrovića-Šan: 8a-16z, 48a-52r, Grobljanska: 2, 6-30, 1-1a, 7-13, Hajdučke vode: 18, 5, 9-15, Hajduk Stankova: 2-6, Hajduk Veljkova: 2-18, Isidora Bogdanovića: 2, 16, 20, 26-28e, 32, 1-3a, 7-11, 15-25, Karađorđeva: 20-24, 30, 7-19a, 23-23a, Kosmajska: 2-8, 12-18a, 22, 30-32, 38, 1-3, 9-27, 39, Kružni put: bb, bb, bb, bb, 2-6e, 10-16a, 20d-30, 50, 56a, 64-66a, 70-80, 94-106, 110, 114, 118-124, 132, 138a, 142, 168, 176, 180, 214, 1a-7, 11-15b, 19-19a, 23a, 47, 59-67, 71a-71ž, 83, 89-91a, 97-97a, 101, 105-111a, 177-179, Maršala Tita: 40-60, 64-84, 92-130, 136-152, 158-170, 176-234, 1a-1i, 57-83, 87-97, 103-129, 145a, 149-173, 185-215, 229-231, 235-237, Petra Kočića: 73, Ravan: 2a-6a, 1-5a, Smiljanska: 2, 6-8, 1-15, Starca Vujadina: 2-4, 5, Starine Novaka: 4-8, Trifuna Pešića: 2-24b, 28-38a, 3-9, 13-27c, 31, Zabranska: 2-22, 26-40, 1-23, 27-45, Živka Kazandžića: 8-10, 14-18, 22-44, 11b-23a, 31-39, Živka Živkovića: 2-32ž, 36a, 1-25d, 29-65, 73, 77, 81-81a, 85-95, 99-105, 111-115, Naselje Vinča: Beogradska: bb, 96c, 168-192a, 198-204a, 208-210, 214c, 218-220, 348-354, 392, 402, 35-45a, 49b-51, 105-109, 115-115b, 153, 157a, 161, 165-171, 177-179a, 183-207,
  • GROCKA (9.00-15.00)
    Naselje Grocka: Boška Buhe: bb, 38a, 92a, 98a, 104-106, 110-110, 114-114a, 120-128b, 132-134, 138-140, 144-146a, 150-150a, 206-210, 242-244, 5, 61, 71, 141, 243-247, 297, Bulevar oslobođenja: 2-18, 1-21, Bulevar revolucije: bb, 16-22, 1-51, Dr Aleksandra Kostića: 38-38v, 44, 63-65, 71b-73, Dubočaj Naselje: 25-25a, Gročanska: 20, Hajduk-Veljka: bb, 2a-10, 14, 22-26, 30, 38-38a, 42-44, 56-62, 66-70, 74a, 78-84, 252, 256, 260-262, 266-290, 294-296, 308, 312, 1-21b, 27, 51, 77, 249-251a, 259-271, 277-279, 283-293a, 297-299, Hajduk-Veljka 1. deo: 34-38, 42, 3, 7, 11c-11e, 19, 55-57, Hajduk-Veljka 2. deo: 6, 10-10a, 18-32, 38-42, 46, 76, 82-86, 258-262, 284, 3-13, 21-23, 27-37a, 61-61a, Hajduk-Veljka 3. deo: bb, 4a, 8a, 12, 22a-24c, 40, 48, 64-66b, 72, 80b-82, 88-90, 292, 308, 3-7, 21a, 59a-59c, 71, 79a, 285, Lole Ribara: 2-32, 1, 5-25, Majevička: 2-10, 1-9, Popovića kraj: 110a, 83a, Sedamnaestog oktobra: 10-26, 66, 11-33d, Srpsko-grčkog prijateljstva: 36, 54a, 60-68, 74-84b, 88, 27, 55-57e, 63-65b, 71-77, 87a, 105-111, 115, Urvačka 120, Vučka Milićevića 9,
  • GROCKA (9.00-15.00)
    Naselje Boleč: Maršala Tita 118d, Maršala Tita 2. prilaz 1, Šeste ličke divizije: 2-10a, Smederevski put: 2-12, 1a-5, 11, Naselje Ritopek: Avalska: bb, 2-6, 10-12, 20-24, 28-30, 36-38, 42, 1, 5-11, 15-21, 33-59, 63, 69-69a, Banatska: 2-4, 1, 5, Bašta: 4-12, Beogradska: 2-12, 16, 20, 3-7, 11-15, 41, Burino brdo: 2-12, 20-24, 30-34a, 42, 46-50, 1, 11-13, Centar: bb, 4, 1, Cerska: 2, 6-8, 1, Četvrtog jula: 2-8, 1-13, Druge krajiške brigade 17b, Dunavska: 2-14a, Dunavsko sokače: 2-4, 1-3, Dvadeset devetog novembra: 2-16, 38, 1-11, 41, Dvadeset drugog decembra: 4-6, 10, 1, 7, Gročanska 3, Igmanska: 2-6, 16-18, 40, 46, 50, 1-3, 7, 11, JNA: 2-2, 6-20, 24, 28-36, 1-5a, 9-19, 23-25, Karađorđeva: 2-12, 16-22, 26-84, 88-106a, 110-118d, 124, 130, 144, 204, 208, 218-220, 282, 290, 1-13, 17-55, 59-85, 89-103, 107-109, 113, 121, 127, 137v, 141, Kosmajska: 2-4, 8-28, 32-38, 48, 1-11, 15-17, 25-27, Kosmajska 2: 8-10, 7, Kralja Petra Prvog: 8, 16-18, 24, 30, 40b, 90-92, 98, 49a-49d, 89-99, Lipovička: 2-10, 1, 7, 13, Majevička: 2-12a, 18-24, 30, 1-9, 13-19b, Mandin bunar: 2-10, 1, 7, Nikole Pašića: 36, 40, 5, 9-11, Nikole Tesle: 2, 6, 1-3, 97c, Nova 1: 2-8, 12-14, 34, 44, 52, 66, 70-72, 110, 1, 15, 19, 31-33, 39, 55, 65-69, 77-79, 89-93, 97, 109, 115, 173, Nova 2: 10-18, 7, 11-13, 17, 21, Nova 3: 2, 8-14a, 1, 11-13, Nova 4: 2b-4, Osmog oktobra: 2-58, 80, 1-5, 9-25, 31-47, Palih boraca: 2-12, 1-1, 5-7, 11-13, 17-19, Pančevačka: 2, 1-3, Plavinačka: 2-4, 10, 38, 1-1, 7, Podunavska: 2-8, 12-16, 20, 30, 1-7a, 15, Proleterska: 2-4, 8-18v, 30, 156, 3-3a, 11, 15-25, 35b-39a, Prvomajska: 2-12, 18, 1-3, Radnička: 6-10, 18, 1-3, 7-11, 15, 19c, Ratnih invalida: 4, 1-3a, Ribarska: 2-10, 1, Smederevski put: 12b-12j, 16, 126, 1, 17-17a, 123, Solunska: 1-7, Stevana Sinđelića 2, Šumadijska: 4-8, 15-19, Svetosavska: 4-16, 28-30, 36-42, 1-5a, 9-9g, 13-15, 19-23, 27, 31, Uskočka: 2-12, 1-7, Vinogradska: 2-4, 1-11, Vodice: 2, 20, 3, 7-9v, 13-15, Naselje Vrčin: Kosmajska: 29ž, Naselje Zaklopača: JNA: 2-2b, Milovana Milovanovića: 4-10, 1-25, Nikole Tesle: 6-8, 12-16, Prvog maja: 2-20, 1-11,
  • OBRENOVAC (8.30-14.00)
    Naselje Zvečka: Božidara Marinkovića: 2, 10a, 3-3b, Donji kraj: 86a, Draga Vukovića-Korčagina: 24-42a, 46-48, 52-54, 58-68, 72-74, 78-82, 86, 90-90a, 96-108, 114-124, 128-134, 142, 146a-148, 152, 158, 172-172, 176-178, 204a-212, 218-220, 230-248, 1, 19, 25, 31, 37, 41a-67, 71, 75-123b, 127-129, 133-155, 159-173, 181, 191-195, 199-215, 219-227, 231-233, 243, 265, 281, 289-291, 301, 305-307, Dragana Gradinca: 2, 10, 14a-14v, 18-18g, 22, 7a, 11a, 15, 19, Gornji kraj: 162, 205a, 211a, Momčila Kalajdžića-Muje: 29g, Pavlovića kraj: 10, 14, 20, 1a-5, 11, Pavlovića kraj 1. deo: 2, 8, 12, 1-3, Pavlovića kraj 2. deo 8, Pete kozaračke: 30, Popovića kraj: 2-10a, 16-20c, 24-30, 1-5, 9-17, 21, 25-25a, 29, Posavskog partizanskog odreda: 2-16, 20, 24-24a, 30-32, 44, 48-50, 54, 1-5, 9-11, 15-17a, 21a, 25, 29-33, 57, Radovana Stublinčevića: 20, Raje Popovića: 6a, 14, 20b, 26-28, 36-38a, 44b, 9a, 25b, 29, Solunskog fronta: 45, Zaseka: 54, 97c, 125, 167,
  • MLADENOVAC (9.00-11.00)
    Naselje Mladenovac (varoš): Karađorđeva: 239-241.

Informacije: info.centar@epsdistribucija.rs

Prijave kvarova: 3957-799

💧 Bez vode u Beogradu – planirani radovi ili kvarovi

Mogući su kvarovi na vodovodnoj mreži u toku dana, a to može da se pogleda na ovom linku.

***

Ponedeljak, 30. maj 2022.

Nema planiranih isključenja.

Dodatne informacije: 3606-606.

(danubeogradu.rs)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.