Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (13-19. oktobar 2022)
Bioskopski repertoari, 13-19. oktobar 2022: Karta za raj
Bioskopski repertoari, 13-19. oktobar 2022: Karta za raj

Bioskopski repertoari (13-19. oktobar 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 13. do 19. oktobra 2022. Vreme je idealno za bioskope, nove i stare filmove, kao i festivale…

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 13. do 19. oktobra 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 13. oktobar 2022.
Strahinja Banović… 17.30, 19.30
Noć veštica – Kraj… 18.40, 22.00
Rođeni lažov… 20.00
Trag divljači… 17.40, 19.45
Gde si, Adame?… 15.00, 19.00
Amsterdam… 20.45
Karta za raj… 16.45, 21.00
Ala je lep ovaj svet… 17.00, 21.30
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 14. oktobar 2022.
Hari Poter i relikvije smrti, prvi deo… 19.30
Strahinja Banović… 17.30, 20.30
Noć veštica – Kraj… 22.00
Rođeni lažov… 18.30
Trag divljači… 17.40, 19.45
Gde si, Adame?… 15.00, 19.00
Amsterdam… 20.45
Karta za raj… 16.45, 20.15
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30, 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 15. oktobar 2022.
Hari Poter i relikvije smrti, drugi deo… 19.30
Strahinja Banović… 17.30, 20.30
Noć veštica – Kraj… 22.00
Rođeni lažov… 18.30
Trag divljači… 17.40, 19.45
Gde si, Adame?… 15.00, 19.00
Amsterdam… 18.00, 20.45
Karta za raj… 16.45, 21.00
Ala je lep ovaj svet… 22.15
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 15.30, 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 16.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.10

Nedelja, 16. oktobar 2022.
Strahinja Banović… 17.30, 19.30
Noć veštica – Kraj… 18.40, 22.00
Rođeni lažov… 21.00
Trag divljači… 17.40, 19.45
Gde si, Adame?… 15.00, 19.00
Amsterdam… 20.45
Karta za raj… 16.45, 20.15
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 21.30
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 15.30, 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 16.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.15, 14.30
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 17. oktobar 2022.
Strahinja Banović… 16.15, 20.00
Noć veštica – Kraj… 21.30
Rođeni lažov… 20.45
Trag divljači… 19.15, 22.00
Gde si, Adame?… 15.45, 19.30
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 18.15, 20.30
Ala je lep ovaj svet… 18.30

18. Kids fest
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 10.00
Ris (sinhronizovano)… 11.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 12.00
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 13.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 14.00
Eva i Adam… 15.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 16.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.30
Vučje bobice… 17.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 17.30
Hrast… 18.00

Utorak, 18. oktobar 2022.
Strahinja Banović… 16.15, 20.00
Noć veštica – Kraj… 21.30
Rođeni lažov… 20.45
Trag divljači… 19.15, 22.00
Gde si, Adame?… 15.45, 19.30
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 18.15, 20.30
Ala je lep ovaj svet… 18.30
Komedija na tri sprata… 20.00 – premijera

18. Kids fest
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 10.00
Vučje bobice… 11.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 12.00, 17.30
Mala banda… 13.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 14.00
Eva i Adam… 15.00
Najbolji rođendan ikada (sinhronizovano)… 16.00
Životinja… 16.30
Kraljica komedije… 17.00
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 18.00

Sreda, 19. oktobar 2022.
Crni Adam… 20.00 – premijera
Strahinja Banović… 16.15, 18.15
Noć veštica – Kraj… 21.30
Rođeni lažov… 20.45
Trag divljači… 19.15
Gde si, Adame?… 15.45, 19.30
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 20.30
Ala je lep ovaj svet… 18.30

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada (sinhronizovano)… 10.00, 18.00
Kraljica komedije… 11.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 12.00
Mala banda… 13.00
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 14.00
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 15.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00
Ris (sinhronizovano)… 16.30
Vučje bobice… 17.00
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 17.30 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 13. oktobar – sreda, 19. oktobar
Strahinja Banović… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar
Trag divljači… 19.00
Strahinja Banović… 21.00

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 13.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Trag divljači… 19.00
Strahinja Banović… 21.00

Ponedeljak, 17. oktobar / utorak, 19. oktobar / sreda, 20. oktobar
Trag divljači… 19.00
Strahinja Banović… 21.00

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 13. oktobar 2022. – sreda, 19. oktobar 2022.
Vrba… 18.00
Strahinja Banović… 20.00
Razgovor ekipe filma „Strahinja Banović“ sa publikom posle projekcija 13. i 15. oktobra.

Četvrtak, 20. oktobar – nedelja, 23. oktobar 2022.
Nema najavljenih projekcija

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 13. oktobar
Dobra kuća… 18.15, 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 20.00, 22.15
Rođeni lažov… 18.45
Strahinja Banović… 20.45
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 20.00
Amsterdam… 18.30, 21.15
Brzina metka… 20.15
Karta za raj… 17.40, 19.45, 21.30
Ne brini, draga… 18.00
Osmeh… 18.45, 21.00
Pad… 22.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.30
Trag divljači… 19.15, 22.00

Petak, 14. oktobar
Dobra kuća… 18.15, 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 19.30, 21.45
Rođeni lažov… 18.45
Strahinja Banović… 20.45
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 20.00
Amsterdam… 18.30, 21.15
Brzina metka… 20.15
Karta za raj… 17.40, 19.45, 21.30
Ne brini, draga… 18.00
Osmeh… 18.45, 21.00
Pad… 22.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 17.00
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.30
Trag divljači… 19.15, 22.00

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Dobra kuća… 18.15, 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 19.30, 21.45
Rođeni lažov… 18.45
Strahinja Banović… 20.45
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 20.00
Amsterdam… 18.30, 21.15
Brzina metka… 20.15
Finikove avanture (sinhronizovano)… 13.45
Karta za raj… 17.40, 19.45, 21.30
Leto kada sam naučila da letim… 16.00
Ne brini, draga… 18.00
Osmeh… 18.45, 21.00
Pad… 22.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 14.15, 16.15, 18.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.30
Trag divljači… 19.15, 22.00

Ponedeljak, 17. oktobar
Dobra kuća… 18.15, 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 19.30, 21.45
Rođeni lažov… 18.45
Strahinja Banović… 20.45
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 20.00
Amsterdam… 18.30, 21.15
Brzina metka… 21.00
Karta za raj… 17.40, 19.45, 21.30
Ne brini, draga… 20.15
Osmeh… 18.45, 21.00
Pad… 22.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.30
Trag divljači… 19.15, 22.00

18. Kids fest
Faraon, divljak i princeza… 15.00
Enkanto magični svet… 16.00 3D
Kašej: Kraljivac nevesti… 17.00
Vučje bobice… 18.10
Ris… 19.00

Utorak, 18. oktobar
Dobra kuća… 18.15, 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 19.30, 21.45
Rođeni lažov… 18.45
Strahinja Banović… 20.45
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 20.00
Amsterdam… 18.30, 21.15
Brzina metka… 21.00
Karta za raj… 17.40, 19.45, 21.30
Ne brini, draga… 20.15
Osmeh… 18.45, 21.00
Pad… 22.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.30
Trag divljači… 19.15, 22.00

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada… 15.00
Vučje bobice… 16.00
Mala banda… 17.00
Finikove avanture… 18.00
Kraljica komedije… 19.00

Sreda, 19. oktobar
Dobra kuća… 18.15, 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 19.30, 21.45
Rođeni lažov… 18.45
Strahinja Banović… 20.45
Crni Adam… 20.00 – premijera
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 19.50
Amsterdam… 18.30, 21.15
Brzina metka… 21.00
Karta za raj… 17.40, 19.45, 21.30
Ne brini, draga… 20.15
Osmeh… 18.45, 21.00
Pad… 22.10
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.20
Trag divljači… 19.15, 22.00

18. Kids fest
Kašej: Kradljivac nevesti… 15.00
Životinja… 16.00
Baz Svetlosni… 17.00 3D
Eva i Adam… 18.00
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 19.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.15
Karta za raj… 19.00
Noć veštica: Kraj… 20.15, 22.00
Trag divljači… 17.00, 22.20
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Amsterdam… 22.15
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.15
Strahinja Banović… 20.45

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.05, 15.15
Karta za raj… 19.00
Noć veštica: Kraj… 20.15, 22.00
Trag divljači… 17.00, 22.20
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 13.00, 14.30, 16.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Amsterdam… 22.15
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.30, 13.40, 16.15
Strahinja Banović… 20.45
100% vuk (sinhronizovano)… 12.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.45

Ponedeljak, 17. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00
Karta za raj… 19.00
Noć veštica: Kraj… 20.15, 22.00
Trag divljači… 22.20
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Amsterdam… 22.15
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 14.00
Strahinja Banović… 20.45

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada (sinhronizovano)… 15.00
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 15.30
Hrast… 17.00

Utorak, 18. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00
Karta za raj… 19.00
Noć veštica: Kraj… 20.15, 22.00
Trag divljači… 22.20
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Amsterdam… 22.15
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 14.00
Strahinja Banović… 20.45

18. Kids fest
Ris (sinhronizovano)… 15.00
Eva i Adam… 15.30
Vučje bobice… 17.00

Sreda, 19. oktobar
Ala je lep ovaj svet… 18.00, 20.00
Karta za raj… 19.00
Noć veštica: Kraj… 20.15, 22.00
Trag divljači… 22.20
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Amsterdam… 22.15
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 14.00
Strahinja Banović… 20.45

18. Kids fest
Mala banda… 15.00
Kraljica komedije… 15.30
Životinja… 17.00

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 13. oktobar
Strahinja Banović… 17.30
Rođeni lažov… 18.00
Dobra kuća… 20.00
Noć veštica: Kraj… 22.00
Trag divljači… 19.20, 21.20
Amsterdam… 21.00
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 21.40
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 19.00
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.00

Petak, 14. oktobar
Podigni lestvicu… 18.30 – premijera, dokumentarni film
Strahinja Banović… 17.30
Rođeni lažov… 18.00
Dobra kuća… 20.00
Noć veštica: Kraj… 22.00
Trag divljači… 19.20, 21.20
Amsterdam… 21.00
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.20, 17.10
Karta za raj… 20.30
Osmeh… 21.40
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 19.00
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.00

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Strahinja Banović… 17.30
Rođeni lažov… 18.00
Dobra kuća… 20.00
Noć veštica: Kraj… 22.00
Trag divljači… 19.20, 21.20
Amsterdam… 21.00
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 13.30, 15.20, 17.10
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 21.40
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.30, 14.10, 15.50
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 19.00
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 12.10, 13.40, 15.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.40, 14.20
Malci 2: Gruov početak 3D (sinhronizovano)… 12.20, 14.30

Ponedeljak, 17. oktobar
Strahinja Banović… 17.30
Rođeni lažov… 18.10
Dobra kuća… 20.00
Noć veštica: Kraj… 22.00
Trag divljači… 19.20, 21.20
Amsterdam… 21.00
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.10
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 21.40
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 19.00
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.00

18. Kids fest
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 12.00
Najbolji rođendan ikada (sinhronizovano)… 13.00
Mala banda… 14.00
Eva i Adam… 15.00
Vučje bobice… 17.00

Utorak, 18. oktobar
Strahinja Banović… 17.30
Rođeni lažov… 18.10
Dobra kuća… 20.00
Noć veštica: Kraj… 22.00
Trag divljači… 19.20, 21.20
Amsterdam… 21.00
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.10
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 21.40
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 19.00
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.00

18. Kids fest
Ris (sinhronizovano)… 12.00
Vučje bobice… 13.00
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 14.00
Hrast… 15.00
Kraljica komedije… 17.00

Sreda, 19. oktobar
Strahinja Banović… 17.30
Rođeni lažov… 18.10
Dobra kuća… 20.00
Noć veštica: Kraj… 22.00
Trag divljači… 19.20, 21.20
Amsterdam… 21.00
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.10
Karta za raj… 18.30, 20.30
Osmeh… 21.40
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.50
Ala je lep ovaj svet… 16.30, 19.00
Ne brini, draga… 19.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 15.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 17.00

18. Kids fest
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 12.00
Eva i Adam… 13.00
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 14.00
Najbolji rođendan ikada (sinhronizovano)… 15.00
Ris (sinhronizovano)… 17.00

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar
Dobra kuća… 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 20.00 MX4D, 21.30
Strahinja Banović… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 19.20
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 18.15, 20.45
Osmeh… 17.45 MX4D, 21.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.30
Trag divljači… 18.45

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Dobra kuća… 20.30
Noć veštica: Kraj… 15.30 MX4D, 16.40, 20.15 MX4D, 21.30
Strahinja Banović… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 19.20
Amsterdam… 21.15
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.45
Karta za raj… 18.15, 20.45
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 12.30, 13.30 MX4D, 14.45
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 14.00 3D
Osmeh… 18.00 MX4D, 21.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.50
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.00
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 12.00, 14.15, 16.15, 18.30
Trag divljači… 18.45

Ponedeljak, 17. oktobar
Dobra kuća… 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 20.00 MX4D, 21.30
Strahinja Banović… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 19.20
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 18.15, 20.45
Osmeh… 17.45 MX4D, 21.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.30
Trag divljači… 18.45

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada… 15.00
Faraon, divljak i princeza… 15.30
Hrast… 17.00

Utorak, 18. oktobar
Dobra kuća… 20.30
Noć veštica: Kraj… 17.00, 20.00 MX4D, 21.30
Strahinja Banović… 19.00
Ala je lep ovaj svet… 19.20
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 18.15, 20.45
Osmeh… 17.45 MX4D, 21.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.30
Trag divljači… 18.45

18. Kids fest
Ris… 15.00
Eva i Adam… 15.30
Vučje bobice… 17.00

Sreda, 19. oktobar
Dobra kuća… 21.00
Noć veštica: Kraj… 17.00, 20.15 MX4D, 21.30
Strahinja Banović… 19.00
Crni Adam… 20.00 – premijera
Ala je lep ovaj svet… 19.20
Amsterdam… 21.15
Karta za raj… 18.15, 20.30
Osmeh… 17.45 MX4D
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.00
Trag divljači… 18.45

18. Kids fest
Mala banda… 15.00
Kraljica komedije… 15.30
Životinja… 17.00 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar / subota, 15. oktobar
Sveta Petka: Krst u pustinji… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Gnevni filmovi
Petak, 14. oktobar 2022.

Lov kao sudbina… 20.00
Tribina o filmu „Trag divljači“.
Učestvuju: scenarista i reditelj Nenad Pavlović, direktorka fotografija Bojana Andrić SAS, glumac Miloš Timotijević…
Tribinu vode: Zoran Janković i Đorđe Bajić, filmski kritičari.

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 13. oktobar
Dobra kuća… 18.30, 20.45
Noć veštica: Kraj… 18.15, 20.00
Strahinja Banović… 19.30
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 21.00
Amsterdam… 20.00
Karta za raj… 19.10, 21.10
Osmeh… 17.45, 20.30
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.00
Trag divljači… 18.45

Petak, 14. oktobar
Dobra kuća… 18.30, 20.45
Noć veštica: Kraj… 18.15, 20.30
Strahinja Banović… 19.30
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 21.00
Amsterdam… 20.00
Karta za raj… 19.10, 21.10
Osmeh… 17.45, 20.15
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 18.00
Trag divljači… 18.45

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Dobra kuća… 18.30, 20.45
Noć veštica: Kraj… 16.00, 18.15, 20.30
Strahinja Banović… 19.30
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 21.00
Amsterdam… 20.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.00
Karta za raj… 19.10, 21.10
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 13.30
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 11.15 3D
Osmeh… 17.45, 20.15
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.30, 12.45, 14.30, 16.15
Sveta Petka: Krst u pustinji… 16.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45, 18.00
Trag divljači… 18.45

Ponedeljak, 17. oktobar
Dobra kuća… 18.30, 20.45
Noć veštica: Kraj… 18.15, 20.30
Strahinja Banović… 19.30
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 21.00
Amsterdam… 20.00
Karta za raj… 19.10, 21.10
Osmeh… 17.45, 20.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.15
Trag divljači… 18.45

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada… 15.00
Faraon, divljak i princeza… 16.00
Hrast… 17.00
Vučje bobice… 18.00

Utorak, 18. oktobar
Dobra kuća… 18.30, 20.45
Noć veštica: Kraj… 18.15, 20.30
Strahinja Banović… 19.30
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 21.00
Amsterdam… 20.00
Karta za raj… 19.10, 21.10
Osmeh… 17.45, 20.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.15
Trag divljači… 18.45

18. Kids fest
Ris… 15.00
Faraon, divljak i princeza… 16.00
Hrast… 17.00
Mala banda… 18.00

Sreda, 19. oktobar
Dobra kuća… 18.30, 20.45
Noć veštica: Kraj… 18.15, 20.30
Crni Adam… 20.00 – premijera
Ala je lep ovaj svet… 17.15, 21.00
Amsterdam… 20.15
Karta za raj… 19.10, 21.10
Osmeh… 17.45, 19.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.15
Trag divljači… 18.45

18. Kids fest
Enkanto magični svet 3D… 15.00
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 16.00
Vučje bobice… 17.10
Životinja… 18.00 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar
Amsterdam… 21.25
Trag divljači… 19.05
Karta za raj… 20.00, 22.05
Osmeh… 19.30, 21.45
Ne brini, draga… 21.45
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.25
Pad… 17.00
Dobra kuća… 16.30, 19.45, 22.25
Noć veštica: Kraj… 17.00 4DX, 19.15 4DX, 20.15, 21.25 4DX, 22.30
Strahinja Banović… 18.30, 20.30
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15
Ala je lep ovaj svet… 18.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00, 17.45

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Amsterdam… 21.25
Trag divljači… 19.05
Karta za raj… 20.00, 22.05
Osmeh… 19.30, 21.45
Ne brini, draga… 21.45
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.25
Pad… 17.00
Dobra kuća… 16.30, 19.45, 22.25
Noć veštica: Kraj… 17.00 4DX, 19.15 4DX, 20.15, 21.25 4DX,
22.30
Strahinja Banović… 18.30, 20.30
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.45, 14.00, 16.00, 18.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.15, 14.30, 16.15
100% vuk (sinhronizovano)… 13.05, 15.05
Ala je lep ovaj svet… 18.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 11.30, 14.15, 16.00, 17.45
DC Liga Superljubimaca (sinhronizovano)… 11.00, 11.55 4DX, 14.45 4DX
Malci 2: Gruov početak (sinhronizovano)… 11.00, 13.30, 15.30
Priče iz skrivenog grada: Drvo želja (sinhronizovano)… 11.00, 14.45
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.55

Ponedeljak, 17. oktobar / utorak, 18. oktobar
Amsterdam… 21.25
Trag divljači… 19.05
Karta za raj… 20.00, 22.05
Osmeh… 19.30, 21.45
Ne brini, draga… 21.45
Sveta Petka – Krst u pustinji… 17.25
Pad… 17.00
Dobra kuća… 16.30, 19.45, 22.25
Noć veštica: Kraj… 17.00 4DX, 19.15 4DX, 20.15, 21.25 4DX, 22.30
Strahinja Banović… 18.30, 20.30
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.15
Ala je lep ovaj svet… 18.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00, 17.45

Sreda, 19. oktobar
Crni Adam… 19.00, 20.00 4DX, 21.25 – premijera
Amsterdam… 21.25
Trag divljači… 19.05
Karta za raj… 20.00, 22.05
Osmeh… 19.30, 21.45
Pad… 17.00
Dobra kuća… 16.00, 18.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 17.45 4DX, 19.00, 21.15, 22.25 4DX
Strahinja Banović… 17.15, 19.15
Šape gneva: Legenda o Henku (sinhronizovano)… 17.00
Ala je lep ovaj svet… 17.00
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00, 17.45

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 13. oktobar
Dobra kuća… 17.00, 19.15
Noć veštica: Kraj… 17.15, 20.00, 22.10
Rođeni lažov… 18.15
Strahinja Banović… 20.15
Ala je lep ovaj svet… 19.30
Amsterdam… 16.45, 20.30
Brzina metka… 21.45
Karta za raj… 19.00, 21.15
Osmeh… 18.30, 20.45
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Trag divljači… 21.30

Petak, 14. oktobar
Dobra kuća… 17.00, 19.15
Noć veštica: Kraj… 17.15, 19.45, 22.00
Rođeni lažov… 18.15
Strahinja Banović… 20.15
Ala je lep ovaj svet… 19.30
Amsterdam… 16.45, 20.30
Brzina metka… 21.45
Karta za raj… 19.00, 21.15
Osmeh… 18.30, 20.45
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.30
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 17.00
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Trag divljači… 21.30

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Dobra kuća… 17.00, 19.15
Noć veštica: Kraj… 17.30, 19.45, 22.00
Rođeni lažov… 18.15
Strahinja Banović… 20.15
Ala je lep ovaj svet… 16.00, 19.30
Amsterdam… 16.30, 20.30
Brzina metka… 21.45
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.15
Karta za raj… 19.00, 21.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 14.15
Ne brini, draga… 20.00
Osmeh… 18.30, 20.45
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45, 17.45
Sveta Petka: Krst u pustinji… 18.00
Trag divljači… 21.30

Ponedeljak, 17. oktobar
Dobra kuća… 17.00, 19.15
Noć veštica: Kraj… 17.30, 19.45, 22.00
Rođeni lažov… 18.15
Strahinja Banović… 20.15
Ala je lep ovaj svet… 19.30
Amsterdam… 16.30, 20.30
Brzina metka… 21.45
Karta za raj… 19.00, 21.15
Osmeh… 18.30, 20.45
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30
Trag divljači… 21.30

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada… 15.00
Faraon, divljak i princeza… 17.00
Mala banda… 18.00

Utorak, 18. oktobar
Dobra kuća… 17.00, 19.15
Noć veštica: Kraj… 17.30, 19.45, 22.00
Rođeni lažov… 18.15
Strahinja Banović… 20.15
Ala je lep ovaj svet… 19.30
Amsterdam… 16.30, 20.30
Brzina metka… 21.45
Karta za raj… 19.00, 21.15
Osmeh… 18.30, 20.45
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30
Trag divljači… 21.30

18. Kids fest
Hrast… 15.00
Eva i Adam… 17.00
Vučje bobice… 18.00

Sreda, 19. oktobar
Dobra kuća… 17.00, 19.15
Noć veštica: Kraj… 17.30, 19.30, 21.45
Strahinja Banović… 20.15
Crni Adam Dolby Atmos… 20.00 – premijera
Ala je lep ovaj svet… 18.15
Amsterdam… 16.30, 20.30
Karta za raj… 19.00, 21.15
Osmeh… 18.30, 20.45
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.15
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30
Trag divljači… 21.30

18. Kids fest
Enkanto magični svet… 15.00 3D
Kašej: Kradljivac nevesti… 17.15
Kraljica komedije… 18.00

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 13. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.45, 20.00, 21.30
Rođeni lažov… 19.45
Strahinja Banović… 20.30
Ala je lep ovaj svet… 17.50, 19.15
Amsterdam… 17.40, 20.15
Karta za raj… 18.30, 20.45
Osmeh… 17.30, 21.40
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 17.00
Trag divljači… 18.15

Petak, 14. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.45, 18.45, 21.00
Rođeni lažov… 19.45
Strahinja Banović… 20.30
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.30
Amsterdam… 17.40, 20.15
Brzina metka IMAX… 20.30
Karta za raj… 18.30, 20.45
Osmeh… 17.30, 21.40
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 17.00
Tor: Ljubav i grom IMAX 3D… 18.00
Trag divljači… 18.15

Subota, 15. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.30, 18.45, 21.00
Rođeni lažov… 19.45
Strahinja Banović… 20.30
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.30
Amsterdam… 17.40, 20.15
Brzina metka IMAX… 17.30
Karta za raj… 18.30, 20.45
Osmeh… 17.20, 21.40
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 14.45, 17.00
Top Gan – Maverik IMAX… 20.00
Trag divljači… 18.15

Nedelja, 16. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.30, 18.45, 21.00
Rođeni lažov… 19.45
Strahinja Banović… 20.30
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.30
Amsterdam… 17.40, 20.15
Karta za raj… 18.30, 20.45
Osmeh… 17.20, 21.40
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 13.45, 15.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 14.45, 17.00
Top Gan – Maverik IMAX… 17.15
Tor: Ljubav i grom IMAX… 20.00
Trag divljači… 18.15

Ponedeljak, 17. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.15, 18.45, 21.00
Rođeni lažov… 19.45
Strahinja Banović… 20.30
Ala je lep ovaj svet… 19.20, 21.30
Amsterdam… 17.40, 20.15
Karta za raj… 17.15, 20.45
Osmeh… 18.30, 21.40
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30
Trag divljači… 17.30

18. Kids fest
Najbolji rođendan ikada… 15.00
Faraon, divljak i princeza… 17.00
Mala banda… 18.00

Utorak, 18. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.15, 18.45, 21.00
Rođeni lažov… 19.50
Strahinja Banović… 20.30
Komedija na tri sprata… 21.00 – premijera
Ala je lep ovaj svet… 19.20, 21.30
Amsterdam… 17.40, 20.15
Karta za raj… 17.15, 20.45
Osmeh… 18.30, 21.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30
Trag divljači… 18.15

18. Kids fest
Hrast… 15.00
Eva i Adam… 17.00
Vučje bobice… 18.00

Sreda, 19. oktobar
Dobra kuća… 19.00, 21.15
Noć veštica: Kraj… 16.15, 18.45, 21.00
Rođeni lažov… 19.50
Strahinja Banović… 20.30
Crni Adam IMAX… 20.00 – premijera
Ala je lep ovaj svet… 19.20, 21.30
Amsterdam… 17.40, 20.15
Karta za raj… 17.15, 20.45
Osmeh… 18.30, 21.40
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30
Trag divljači… 18.15

18. Kids fest
Enkanto magični svet 3D… 15.00
Kašej: Kradljivac nevesti… 17.00
Kraljica komedije… 18.00 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 25. oktobar
Izvođenje poezije na filmu: Stihovi Alfreda Tenisona… 19.00
Predavači: Tijana Savatić i Stevan Vuković

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Ponedeljak, 24. oktobar
CZKD bioskop… 19.00
„Gluvi barut“ od Ćopića do Čengića: Adaptacija kao ideološka polemika
Predavanje Nebojše Jovanovića (viši asistent na Odsjeku za produkciju i menadžment na Akademiji scenskih umjetnosti Univerziteta u Sarajevu).

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar / subota, 15. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 18.00
Strahinja Banović… 20.00

Nedelja, 16. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 12.00
Strahinja Banović… 20.00

Ponedeljak, 17. oktobar / utorak, 18. oktobar / sreda, 19. oktobar
Finikove avanture (sinhronizovano)… 18.00
Strahinja Banović… 20.00

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 13. oktobar – sreda, 19. oktobar
Strahinja Banović… 20.00

Četvrtak, 20. oktobar – utorak, 25. oktobar
Dani argentinskog filma

Sreda, 26. oktobar
Skandinofilmsko veče… 19.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 13. oktobar / petak, 14. oktobar
Strahinja Banović… 15.20, 19.45
Noć veštica: Kraj… 17.45, 20.00, 22.20
Rođeni lažov… 19.00
Dobra kuća… 18.40
Trag divljači… 16.30, 20.45
Gde si, Adame?… 17.15
Amsterdam… 21.00
Karta za raj… 17.00, 20.30
Osmeh… 18.15, 21.40
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.20
Sveta Petka – Krst u pustinji -20.30
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 15.30, 17.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Strahinja Banović… 15.20, 19.45
Noć veštica: Kraj… 17.45, 20.00, 22.20
Rođeni lažov… 19.00
Dobra kuća… 18.40
Trag divljači… 16.30, 20.45
Gde si, Adame?… 17.15
Amsterdam… 21.00
Karta za raj… 17.00, 20.30
Osmeh… 18.15, 21.40
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.20
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.45
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 17.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 16.00
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 12.00, 14.15
DC Liga superljubimaca (sinhronizovano)… 11.15, 13.20
Malci 2 – Gruov početak (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 17. oktobar
Strahinja Banović… 17.20, 19.45
Noć veštica: Kraj… 20.00, 22.20
Rođeni lažov… 19.00
Dobra kuća… 18.40
Trag divljači… 16.15, 20.45
Gde si, Adame?… 18.20
Amsterdam… 21.00
Karta za raj… 18.00, 20.30
Osmeh… 17.30, 21.40
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.20
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15

18. Kids fest
Vučje bobice… 10.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 11.30
Mala banda… 12.30
Faraon, divljak i princeza… 13.30
Životinja… 14.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 15.00
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.30
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 16.30
Kraljica komedije… 17.00

Utorak, 18. oktobar
Strahinja Banović… 17.20, 19.45
Noć veštica: Kraj… 20.00, 22.20
Rođeni lažov… 19.00
Dobra kuća… 18.40
Trag divljači… 16.15, 20.45
Gde si, Adame?… 18.20
Amsterdam… 21.00
Karta za raj… 18.00, 20.30
Osmeh… 17.30, 21.40
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.20
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15

18. Kids fest
Mala banda… 10.30
Hrast… 11.30
Vinski: Nevidljivi super-klinac… 12.30
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 13.30
Kašej: Kradljivac nevesti (sinhronizovano)… 14.30
Eva i Adam… 15.00
Najbolji rođendan ikada (sinhronizovano)… 15.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 16.30
Vučje bobice… 17.00

Sreda, 19. oktobar
Strahinja Banović… 17.20, 19.45
Noć veštica: Kraj… 20.00, 22.20
Rođeni lažov… 19.00
Dobra kuća… 18.40
Trag divljači… 16.15, 20.45
Gde si, Adame?… 18.20
Amsterdam… 21.00
Karta za raj… 18.00, 20.30
Osmeh… 17.30, 21.40
Ala je lep ovaj svet… 19.15, 21.20
Sveta Petka – Krst u pustinji… 15.15

18. Kids fest
Eva i Adam… 10.30
Baz Svetlosni 3D (sinhronizovano)… 11.30
Kraljica komedije… 12.30
Faraon, divljak i princeza (sinhronizovano)… 13.30
Najbolji rodendan ikada (sinhronizovano)… 14.30
Vučje bobice… 15.00
Enkanto magični svet 3D (sinhronizovano)… 15.30
Ris (sinhronizovano)… 16.30
Finikove avanture (sinhronizovano)… 17.00 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija 

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 13. oktobar
The Passion Of Joan Of Arc… 20.00 – engleski titl

Petak, 14. oktobar
To Die For… 20.00 – srpski titl

Subota, 15. oktobar
What Happens In Zvezda… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 16. oktobar
Whisper Of The Heart… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 17. oktobar / utorak, 18. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 19. oktobar
The Last Temptation Of Christ… 20.00 – srpski titl

Četvrtak, 20. oktobar
Gentlemen Prefer Blondes… 20.00 – srpski titl

Petak, 21. oktobar
Dazed And Confused… 20.00 – srpski titl

Subota, 22. oktobar
Twin Peaks: Fire Walk With Me… 20.00 – engleski titl

Nedelja, 23. oktobar
Metropolis… 20.00 – engleski titl

Ponedeljak, 24. oktobar / utorak, 25. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 13. oktobar – nedelja, 16. oktobar
Strahinja Banović… 18.30
Pećina… 20.30

Ponedeljak, 17. oktobar / utorak, 18. oktobar / sreda, 19. oktobar
Gde si, Adame?… 18.30
Strahinja Banović… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Nema najavljenih projekcija.

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 13. oktobar
Trag divljači… 18.00
Rođeni lažov… 20.00

Petak, 14. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Subota, 15. oktobar
Put oko sveta za 80 dana (sinhronizovano)… 16.00
Strahinja Banović… 18.00
Noć veštica: Kraj… 20.00

Nedelja, 16. oktobar
Šape gneva – Legenda o Henku (sinhronizovano)… 16.00
Karta za raj… 18.00
Noć veštica: Kraj… 20.00

Ponedeljak, 17. oktobar / utorak, 18. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 19. oktobar
Noć veštica – Kraj… 19.00

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 13. oktobar
Nema najavljenih projekcija

Petak, 14. oktobar / subota, 15. oktobar
Amsterdam… 20.00

Nedelja, 16. oktobar – sreda, 19. oktobar
Nema najavljenih projekcija 

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...