Naslovna » Porodica » Deca » Dečja radionica „Naš grad“ na Adi Ciganliji

Dečja radionica „Naš grad“ na Adi Ciganliji

Na Adi Ciganliji, na početku staze ka restoranu „Jezero“, 30. avgusta od 12.00 do 15.00 biće održana dečja kreativna radionica „Naš grad“, koju organizuje JP „Gradsko stambeno“.

Ovo javno preduzeće u saradnji sa JP „Ada Ciganlija“ organizuje dečju kreativnu radionicu već drugu godinu zaredom radi promovisanja kulture stanovanja i značaja očuvanja životne sredine. Početkom ovog meseca održana je prva radionica, a zbog sjajnog odziva, „Gradsko stambeno“ je odlučilo da organizuje još jedno veselo druženje sa najmlađim posetiocima Ade Ciganlije.

Na dečju radionicu „Naš grad“ dobrodošli su svi mališani predškolskog i školskog uzrasta kojima se na ovaj način pruža prilika da jedan od poslednjih dana letnjeg raspusta provedu na zanimljiv i edukativan način.

Deci je obezbeđen sav materijal za pravljenje grada iz mašte, uz uživanje u crtanju, bojenju i pravljenju šarenog stambenog okruženja onako kako ga oni zamišljaju. (Beoinfo)