Naslovna » Izlasci » Sport » Trka za srećnije detinjstvo 2012

Trka za srećnije detinjstvo 2012

„Imamo cilj, dođite na start“ – moto je tradicionalne „Trke za srećnije detinjstvo“ koja će biti održana 25. oktobra od 9.30 na stadionu OFK Beograd.

U organizaciji Crvenog krsta Palilula, takmičiće se osnovci i srednjoškolci. Cena startnog broja za učešće u trci je simboličnih 50 dinara, a sva prikupljena sredstva biće iskorišćena za humanitarne programe Crvenog krsta Palilula. Podršku trci pružila je GO Palilula i brojni sponzori, među kojima je Izdavačka kuća „Odiseja“, koja će pokloniti knjige prvoplasiranim takmičarima.

Učesnici trke biće raspoređeni u ženske i muške ekipe po razredima, kako osnovci tako i srednjoškolci. Atletski savez Beograda obezbedio je sudije, koji će pratiti regularnost takmičenja. (danubeogradu.rs)