Pero Art Centar i Delta City po prvi put organizuju festival „Dani poklona“ koji će biti održan 28. i 29. novembra u glavnom holu.
U duhu predpraznične atmosfere, pravo je vreme da se odaberu pokloni, a mesto na kom će posetioci moći to da učine je ova dvodnevna manifestacija. Cilj festivala je da svojom ponudom obogati asortiman u oblasti modne ponude tržnog centra. Ovo će biti odlična prilika za sve one koji žele da obraduju svoje najbliže unikatnim, dekorativnim predmetima za kuću i originalnim modnim asesoarima.
Među izlagačima će se naći mnogobrojni dizajneri unikatnih predmeta ali i butici koji će imati bogat asortiman. Pored modne ponude na festivalu se mogu naći proizvodi vrhunskog kvaliteta kao što su čokolade, pića, ukrasne kutije, čestitke i raznovrsne pikanterije. Posetioci će moći da pronađu neodoljive poklone po povoljnim cenama, a koncept festivala je takav da svako može naći nešto za sebe.
Radno vreme je od 10.00 do 22.00. (danubeogradu.rs)