Naslovna » Porodica » Deca » Dečja radionica „Naš grad“ na Adi Ciganliji

Dečja radionica „Naš grad“ na Adi Ciganliji

U četvrtak, 31. jula od 12.00 do 15.00, na Adi Ciganliji biće održana dečja radionica „Naš grad“.

Najmlađi posetioci Ade Ciganlije (na „ulazu“) moći će da na zabavan i kreativan način prikažu svoj grad iz mašte. Kroz igru i druženje učiće i o bitnim temama za život u zajednici kao što su kultura stanovanja i značaj očuvanja životne sredine.

Sva deca predškolskog i školskog uzrasta dobrodošla su da se priključe radionici „Naš grad“ i zajedno sa svojim vršnjacima kreiraju maketu grada. Obezbeđena su sva sredstva i materijali koji su potrebni mališanima da „Šarengrad“ iz mašte pokažu i odraslima.

JP „Gradsko stambeno“ želelo je još jednom da organizuje letnji dan u prirodi, uz zabavu i druženje za sve male sugrađane koji nisu u mogućnosti da otputuju van grada.

U saradnji sa JP „Ada Ciganlija“, JP „Gradsko stambeno“ već treću godinu zaredom organizuje dečje radionice u prirodi. (Beoinfo)