Izdvajamo
Naslovna » BG špijun » Exit 2014: Drugi deo velike Avanture od 10. do 13. jula
Exit
Exit

Exit 2014: Drugi deo velike Avanture od 10. do 13. jula

Po najavi, Exit festival 2014 oboriće sve rekorde! Exit avantura počela je pre mesec dana (11. jun 2014) jednodnevnim Rock@Exit festivalom kada su u Novom Sadu nastupili Queens of The Stone Age, nastavlja se od 10. do 13. jula takođe na Petrovaradinskoj tvrđavi a završava se na plaži Jaz u Budvi festivalom Sea Dance od 15. do 17. jula.

Exit je već proglašen za najbolji veliki evropski festival i nalazi se na svim relevantnim svetskim listama najboljih ovogodišnjih festivala. Više od 30.000 ljudi obezbedilo je učešće u najluđoj letnjoj avanturi, što je za 30% više nego u istom periodu prošle godine.

Takođe, gotovo hiljadu predstavnika medija iz celog sveta akreditovano je za Exit festival, među kojima su i novinari iz Australije, sa Novog Zelanda, iz Rusije, Indije, Brazila, SAD i još četrdeset zemalja.

Najveći broj gostiju očekuje se iz Velike Britanije, Holandije, Bugarske, Hrvatske, Slovenije, BiH, Makedonije i drugih zemalja. Vredi pomenuti podatak da, po istraživanjima US AIDa, strani posetioci Exit festivala doprinose turističkoj ekonomiji Srbije sa oko 15 miliona evra godišnje, dok je na ovaj način Exit do sada u Srbiju „investirao“ više od 100 miliona evra!

Na Exit i Sea Dance festivalima očekuju nas nastupi muzičkih gromada poput Damon Albarn, Jamiroquai, Hurts, Pet Shop Boys, Rudimental LIVE, Skrillex, Gloria Gaynor, Stromae, Suede, Underworld, Afrojack, Carl Cox, Deep Dish, Disclosure Live, Example Live i još više od 600 drugih izvođača na tridesetak festivalskih bina u nezaboravnom sedmodnevnom provodu.

Cena ulaznice za Exit iznosi 6.990 dinara, a za Exit avanturu 7.990 dinara, dok su dnevne ulaznice dostupne po ceni od 2.990 dinara. Ova ponuda važi do 9. jula.

Sve druge informacije o Exit festivalu potražite OVDE! (danubeogradu.rs)

Exit

PROGRAM

Četvrtak, 10. jul

Pet Shop Boys / Stromae
Disclosure Live
Ron Morelli / S.A.R.S. / The Afghan Whigs / Carl Craig vs. Green Velvet / Dub FX / Dusky vs. Paul Woolford / Madball / Andy C / Disciplin A Kitschme / Jaguar Skills

Lexlay b2b Albert Rodriguez / Dejan Milićević b2b Siniša Lukić / Lea Dobričić Brb Markyz / Marko Nastić b2b Aneuria / Goran Kan b2b Aleksandar Vidinovski / Noise Destruction / Kal / Tibia / All Except One / Killo Killo Banda / Roir / Che Sudaka / Oratnitza / In The Crossfire / A Skitzo & Babooka / Remixuj i Nastupi! / DJ Conte / Bojan Ribić b2b Danilo b2b Dušan Lazović / Bao Vau / Drop Diss / Greg Beato / Hornsman Coyote / DJ Wd87 / Legowelt Live / Paperclip Project / Nish Wadada / Rasta Ruben / Suppa Natty / Wenti Wadada / Irie Revolution Sound / Mak Floss / Herbal Queen / Martinees / Rasta Ruben / Soul Vibes / The Management / Death Before Dishonor / DJ Groover / Planet Of Zeus / Bolero & Salsa Soul / Caligari / DJ Arceo / DJ Djantrix / DJ Frank / DJ Ice / DJ Mozza & DJ Dapeace / DJ Shpeera / El Barrio / Emigrantes Dance Group / Galactic Explorers Live / Iggy Dope / Konvoj Bonton Bajkera / La Familia Flamenco / Lost In The Sound / MC Choma / Neomodern / Pion Live / Sonic Man Live / Studio Oriental / Tito & Timba Boys / Vertex Live / Wb41 / Yusyus / Zumba Chicks / Zumba Chicks / Zyce Live / Jackmaster & Oneman Present / Can U Dance / As FM Intro Mix / Dimension / Dfndr b2b Minimalistic / Tona / Quimby / Antrax b2b Smt#Ng / DJ Morning Indian

Petak, 11. jul

Rudimental Live / Gloria Gaynor
Carl Cox vs. Danny Tenaglia
Van Gogh / Asian Dub Foundation / Eats Everything vs. Cassy / Planetary Assault Systems Live / Ben Klock vs. Marcel Dettmann

Sagor Mešković b2b Difejs / Thyself b2b Manjane / Viktor Apostolski b2b Vemic / Sophie J b2b Lesha / Rade Banjan b2b Kid Kimy / Faktor X b2b Bo-Lan / Arkona / Hathors / Elegy of Madness / Rising Dream / Remixuj i Nastupi! / Frau Casio / Sopot / DJ Wd87 / Burning Circle / Seward / The On/Off Corporation / As FM Intro Mix / DJ Dale & DJ Z’Spin / Dzigi b2b Milan Serban / Bleed Someone Dry / Miki Solus / Special Request / Akkord Live / Nookie (’92-’95 Classics Set) / Tony Terror Douglas / Deadly Hunta / Ashen Epitaph / Korexion/Skibu/Rivah Jordan/Mel Dubee / Jah Version / Giga / Satta Flow / Singing Competition / Novak b2b K.Petrovsky / Space Motion DJs / Concrete Sun / Chay Nelle / Superstar Selectah / Ras Milenko / Cool Vibes Session / 6th Awakening / Arhetip Live / Cubanas Show / Danza Del Arte / DJ Flip / DJ Frank / DJj Mega / DJ Milan Stošić & DJ Miloš Glogovac / DJ Rada / DJ Toxeen & DJ Miloš / DJ Tsubi / DJ Wegha / DJ Wolland / El Barrio / Emigrantes Dance Group / Jeuns Orchestra / Rasheed / Ritmo Latino / Sarmati Live / Urban Core / We Love Machines / Zumba Star / Fred V & Grafix Feat. Dynamite MC / Koven Live / My Nu Leng / DJ Macro / Underboki b2b Fat Boy / Punčke / Kanda Kodža i Nebojša / Gps/ Nish Wadada / DJ Darko / Bad Copy / Markoni b2b Vedran

Subota, 12. jul

Damon Albarn / Skrillex
Afrojack vs. Quintino
Stray Dogg feat. Tamara Milanović / 2Cellos / Gorgon City / Heidi vs. Kim Ann Foxman / Maceo Plex vs. Danny Daze / Tiga vs. DJ Hell / Bombaj štampa / Rundek Cargo Trio

Mancha b2b Galamgia / Milenko b2b Janus / Lale b2b Joma Maja / Luka Vuković b2b Ivan Radojević / Marko Vuković b2b Bokee / Battric b2b Mivu / Proleće / Saša 21 / Blacknecks Live / Kristijan Molnar / Chay Nelle / Ana / Mira / Tommy T / Candy / Fyaman / Kush Midnight / Mad Red / Fat Romeo / Pym Dancers / Wenti Wadada / Cotton Pickers / And / Atheist Rap / Jah Messenjah / Puresoul / Soullion Av Set / Truss / Dada Selectah / Remixuj i nastupi! / DJ Shpeera / DJ Wd87 / NZ Shapeshifter / Dance Competition / Bernays Propaganda / Dvadesetorica / Teddy T / King Calipso / Kantriman / Hot Vibes Session / Cool Vibes Session / Fran Hartnett Live / Del Muki b2b Gio / Groteska / Hollow My Eyes / Negative / Love Hunters / Bleaching Agent / Myler / Reblok b2b Mass Digital / House of Groove Radio Show / Gužva u 16-ercu / Hardfaced / The Vibe Radio Show DJs / 7 Seconds / Shoplifters / Goatmare & The Hellspades / Pig Ignerents / Aruena Mantock / Bolero / Cubanas Show / DJ Ice / DJ Latam / DJ Max / DJ Mega / DJ Pura / DJ Xenu / E Clip Live / Egorythmia Live / El Barrio / Fredyclan Y Bataclan / Fredyclan Y Bataclan / Hetem / Ladies Touch / Danza Del Arte / Lag / Mc Choma & Salsa Soul / Pharmacist / Ritmo Latino / Tropical Bleyage Live / Zumba Star / Shadow Child / Shoxy b2b Aleksandar Ivković / Ewox b2b Tamarinsky

Nedelja, 13. jul

Hurts / Suede
Pretty Lights / Deep Dish
Vlada Divljan & Ljetno kino big band / Beogradski sindikat / Sabaton / Sub Focus DJ Set & Id / Better Lost Than Stupid / Adventure Club / Marko Nastić vs. Steve Rachmad

Both of Us / Iceberg b2b Soft 85 / Max Demand b2b Collective Machine / Speedy b2b Toma Tek / Goya b2b Milan Živanov / Wenti Wadada / Violentor / Babysitters / Calavera & Manya / Birth of Joy / Pips, Chips & Videoclips / Rivah Jordan / Miss Kay Dee / Cue Point Radio Show DJs / DJ Darko / Special DJ Guest Star / Canadian Reggae Showcase / DJ Morning Indian / Between Sky and Earth / Pete Dux b2b Valentino Weether / Vila Filozofina / Vault Of Pain / Tessela / Mak Floss / Cubismo / Tr\\Er / Plejboj / Zemlja gruva / Kolac / Horkestar / Milosss Arsović b2b Ales / DMX Krew / Goodbye to Gravity / Suppa Natty / Speed Merchants / Dejan Petrović Big Band / Show Time: Full Crew / Cool Vibes Session / Mighty Oaks / Tricot / Ascent Live / Bolero / Danza Del Arte / DJ Alain / DJ Buca / DJ Manda / DJ Stole / DJ Vlada / El Barrio / Flegma Live / Jackie Dagger / Jambinai / Mantock Dance / MC Choma / Smt#Ng / Studio Oriental / Tito & Timba Boys / Touch Tone Live / Urban Core / X-Coast / Yeah Left / Zumba Chicks / Zumba Star / TC / Waze vs. Odyssey / Jaymo vs. Andy George / Bonjasky b2b Toni Juranović / Heller / Hobbs’ Angel of Death / Rescobar b2b Tonbe

loading...