Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – mart 2016.
JDP: Sumnjivo lice (foto: Nenad Petrović)
JDP: Sumnjivo lice (foto: Nenad Petrović)

Pozorišni repertoari – mart 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za mart 2016. godine.

Od ovog meseca bioskopski i pozorišni repertoari biće objavljivani nedeljno, tj. mesečno na posebnim stranicama. Tokom marta biće nekoliko zanimljivih premijera u Beogradu: „Primorje“ (Atelje 212), „Berlinski zid“, „Izuj se“ i „Moje dete“ (BDP), „Šaka“ (Zvezdara teatar), „Laura, molim te“ (Mikser House), Zvezdarski vitez (Pozorište „Boško Buha“). Od 9. do 19. marta biće organizovan Festival Slavija 2016.

Pozorišni repertoari – mart 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Sreda, 2. mart (20.00) Bog masakra
Petak, 4. mart (20.00) Egzibicionista
Subota, 5. mart (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 6. mart (20.00) Pijani
Sreda, 9. mart (20.00) Murlin Murlo – NP Kikinda
Četvrtak, 10. mart (20.00) Makbet
Petak, 11. mart (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Subota, 12. mart (20.00) Ljubavno pismo
Nedelja, 13. mart (20.00) Pijani
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Kazimir i Karolina
Sreda, 16. mart (20.00) Ožalošćena porodica
Četvrtak, 17. mart (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Petak, 18. mart (20.00) Džepovi puni kamenja
Subota, 19. mart (20.00) Sveti Georgije ubiva Aždahu
Nedelja, 20. mart (20.00) Pijani
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Makbet
Utorak, 22. mart (20.00) Ljubavno pismo
Četvrtak, 24. mart (20.00) Tango
Petak, 25. mart (20.00) Kazimir i Karolina
Subota, 26. mart (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 27. mart (20.00) Pijani
Utorak, 29. mart (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 31. mart (20.00) Ljubavno pismo

Scena „Petar Kralj“
Sreda, 2. mart (20.30) Pretpremijera: Primorje
Četvrtak, 3. mart (20.30) Premijera: Primorje
Petak, 4. mart (20.30) Primorje
Subota, 5. mart (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 6. mart (20.30) Volvo kamioni
Ponedeljak, 7. mart (20.30) Dar-mar
Utorak, 8. mart (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji – Radionica integracije
Sreda, 9. mart (20.30) Čekajući Godoa
Četvrtak, 10. mart (20.30) Strujosek
Petak, 11. mart (20.30) Lice
Subota, 12. mart (20.30) Čekaonica
Nedelja, 13. mart (20.30) Primorje
Ponedeljak, 14. mart (20.30) Slavna Florens
Sreda, 16. mart (20.30) Strujosek
Petak, 18. mart (20.30) Lice
Subota, 19. mart (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 20. mart (20.30) Slavna Florens
Ponedeljak, 21. mart (20.30) O, kakav divan dan
Utorak, 22. mart (20.30) Mizeri
Četvrtak, 24. mart (20.30) Strujosek
Petak, 25. mart (20.30) Lice
Subota, 26. mart (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 27. mart (20.30) Primorje
Ponedeljak, 28. mart (20.30) Terapija
Utorak, 29. mart (20.30) Slavna Florens
Četvrtak, 31. mart (20.30) Dar-mar
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Utorak, 1. mart (20.00) Čovek, zver i vrlina
Sreda, 2. mart (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Petak, 4. mart (20.00) Palilulski roman
Subota, 5. mart (20.00) Transilvanija
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 8. mart (20.00) Kad su cvetale tikve
Četvrtak, 10. mart (20.00) Figura elementaria (Perpetuum dens kompanija)
Petak, 11. mart (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Subota, 12. mart (20.00) Čovek, zver i vrlina
Nedelja, 13. mart (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 15. mart (20.00) Poziv na pogubljenje
Sreda, 16. mart (20.00) Delirijum tremens
Četvrtak, 17. mart (20.00) Pozovi M radi preljube – Kruševačko pozorište
Nedelja, 20. mart (20.00) BFI: Kompanija Juvala Pika
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Hotel Evropa
Utorak, 22. mart (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Sreda, 23. mart (20.00) Iza kulisa – NP Subotica
Subota, 26. mart (20.00) BFI: Opsena
Nedelja, 27. mart (20.00) Eling
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Čovek, zver i vrlina
Utorak, 29. mart (20.00) Ćeif

Nova scena
Sreda, 2. mart (20.30) Trpele
Četvrtak, 3. mart (20.30) Rulet-ples
Petak, 4. mart (20.30) Ne igraj na Engleze
Subota, 5. mart (20.30) Prazan grad
Nedelja, 6. mart (20.30) Ne igraj na Engleze
Sreda, 9. mart (20.30) Premijera: Berlinski zid
Petak, 11. mart (20.30) Ples sa bogovima
Nedelja, 13. mart (20.30) Igra parova
Ponedeljak, 14. mart (20.30) Premijera: Izuj se
Utorak, 15. mart (20.30) Mesec u plamenu
Sreda, 16. mart (20.30) Berlinski zid
Četvrtak, 17. mart (20.30) Draga Jelena (rasprodato)
Utorak, 22. mart (20.30) Derviš i smrt
Četvrtak, 24. mart (20.30) Premijera: Moje dete
Nedelja, 27. mart (20.30) Moje dete
Ponedeljak, 28. mart (20.30) Mleko
Utorak, 29. mart (20.30) Berlinski zid
Četvrtak, 31. mart (20.30) Mesec u plamenu
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Petak, 4. mart (20.00) Premijera: Priča o vojniku
Subota, 5. mart (20.00) Priča o vojniku
Nedelja, 6. mart (20.00) Leni
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Doček
Utorak, 8. mart (20.00) Muškarčine
Sreda, 9. mart (20.00) Piaf – Marche – Novosadsko pozorište
Petak, 11. mart (20.00) Crvena ljubav
Subota, 12. mart (20.00) Crvena: samoubistvo nacije
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Život stoji, život ide dalje
Utorak, 15. mart (20.00) Odbrana gospođe Klito Mestres
Sreda, 16. mart (20.00) Aveti
Četvrtak, 17. mart (20.00) Brašno u venama – Sarajevski ratni teatar Sartr
Petak, 18. mart (20.00) Leni
Nedelja, 20. mart (20.00) Parče plastike – Mestno gledališče ljubljansko
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Ja i ti
Utorak, 22. mart (20.00) Disko svinje – diplomska predstava studenata AU
Sreda, 23. mart (20.00) Peti park ili pravo na grad
Petak, 25. mart (20.00) Dunjaluk
Subota, 26. mart (20.00) Priča o vojniku
Nedelja, 27. mart (20.00) Nevidljivi spomenici
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Gamma Cas
Sreda, 30. mart (20.00) Muškarčine
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Subota, 5. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 6. mart (19.30) Boing-boing
Utorak, 8. mart (19.30) Stari rok majstori
Petak, 11. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 12. mart (19.30) Kumovi
Nedelja, 13. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 15. mart (19.30) Noć bogova
Četvrtak, 17. mart (19.30) Tramvaj zvani želja
Petak, 18. mart (19.30) Suze su OK – 150. izvođenje
Subota, 19. mart (19.30) Veliki talas
Nedelja, 20. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 22. mart (19.30) Kumovi
Sreda, 23. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 24. mart (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Nedelja, 27. mart (19.30) Bajka o pozorištu
Sreda, 30. mart (19.30) Tramvaj zvani želja
Četvrtak, 31. mart (19.30) Boing-boing

Nova scena
Sreda, 2. mart (20.00) Voz
Nedelja, 6. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Sreda, 9. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Petak, 11. mart (20.00) Bajka o pozorištu
Subota, 12. mart (20.00) Govorna mana
Nedelja, 13. mart (20.00) Savršen kroj – 100. izvođenje
Sreda, 16. mart (20.00) Pozovi M radi užitka
Četvrtak, 17. mart (20.00) Čorba od kanarinca
Petak, 18. mart (20.00) Večera budala
Subota, 19. mart (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 20. mart (20.00) Voz
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Voz
Utorak, 22. mart (20.00) Voz
Četvrtak, 24. mart (20.00) Pretpremijera: Šaka
Petak, 25. mart (20.00) Premijera: Šaka
Subota, 26. mart (20.00) Voz
Nedelja, 27. mart (20.00) Šaka
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Šaka
Utorak, 29. mart (20.00) Sokin i Bosina
Sreda, 30. mart (20.00) Savršen kroj
Četvrtak, 31. mart (20.00) Govorna mana
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Utorak, 1. mart (20.00) Gospođica
Sreda, 2. mart (20.00) Mletački trgovac
Četvrtak, 3. mart (20.00) Tako je moralo biti
Petak, 4. mart (20.00) Razbijeni krčag
Subota, 5. mart (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Nedelja, 6. mart (20.00) Zapisi iz podzemlja
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 8. mart (20.00) Skakavci
Sreda, 9. mart (20.00) Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)
Četvrtak, 10. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Petak, 11. mart (20.00) Švabica
Subota, 12. mart (20.00) Skakavci
Nedelja, 13. mart (20.00) Nora!
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Izdaja
Utorak, 15. mart (20.00) Samo neka bude lepo
Sreda, 16. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 17. mart (20.00) Unosno mesto
Petak, 18. mart (20.00) Sumnjivo lice
Subota, 19. mart (20.00) Metamorfoze
Nedelja, 20. mart (20.00) Hamlet (SNP, Novi Sad)
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Utorak, 22. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Sreda, 23. mart (20.00) Otelo
Četvrtak, 24. mart (20.00) Metamorfoze
Subota, 26. mart (20.00) Izdaja
Nedelja, 27. mart (13.00) Šine
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Tako je moralo biti
Utorak, 29. mart (20.00) Nora!
Sreda, 30. mart (20.00) Razbijeni krčag
Četvrtak, 31. mart (20.00) Nora!

Studio JDP
Utorak, 8. mart (20.30) Zločin i kazna
Četvrtak, 10. mart (20.30) Histerija
Subota, 12. mart (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (MH; na engleskom jeziku bez prevoda)
Nedelja, 13. mart (20.30) Histerija
Nedelja, 27. mart (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Ponedeljak, 28. mart (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Sreda, 30. mart (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (MH; na engleskom jeziku bez prevoda)
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Utorak, 1. mart (12.00) Noć u Merlinovom zamku
Sreda, 2. mart (20.00) Tinejdž klub
Četvrtak, 3. mart (10.30) Čudne ljubavi
Petak, 4. mart (10.30) Pretpremijera: Naglavačke
Subota, 5. mart (12.00 i 17.00) Premijere: Naglavačke
Nedelja, 6. mart (12.00) Kameni cvet
Utorak, 8. mart (20.00) Plavi čuperak
Sreda, 9. mart (10.30) Pinokio
Četvrtak, 10. mart (20.00) Plavi čuperak
Petak, 11. mart (10.30) Lažeš Melita
Subota, 12. mart (17.00) Plavi čuperak
Nedelja, 13. mart (12.00) Tri praseta
Utorak, 15. mart (10.30) Strašne priče braće Grim
Sreda, 16. mart (10.30) Knjiga lutanja
Četvrtak, 17. mart (13.00) Pretpremijera: Prevaranti
Petak, 18. mart (20.00) Premijera: Prevaranti
Subota, 19. mart (17.00) Prevaranti
Nedelja, 20. mart (12.00) Čudne ljubavi
Utorak, 22. mart (10.30) Naglavačke
Četvrtak, 24. mart (10.30) Naglavačke
Četvrtak, 24. mart (18.00) Pretpremijera: Cirkus Mario & Neta
Petak, 25. mart (20.00) Premijera: Cirkus Mario & Neta
Subota, 26. mart (17.00) Cirkus Mario & Neta
Nedelja, 27. mart (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 29. mart (10.30) Kameni cvet
Sreda, 30. mart (10.30) Kameni cvet
Sreda, 30. mart (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Četvrtak, 31. mart (10.30) Strašne priče braće Grim
Četvrtak, 31. mart (20.00) Prevaranti
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Utorak, 1. mart (20.00) Koncert: Profesorki, od srca
Sreda, 2. mart (19.30) FEST – projekcija filma: Magbet
Četvrtak, 3. mart (19.30) Kraljica Margo
Petak, 4. mart (19.30) Kainov ožiljak
Subota, 5. mart (19.30) Čarobna frula
Nedelja, 6. mart (19.30) Antigona
Utorak, 8. mart (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 9. mart (19.30) Plašt / Sestra Anđelika
Četvrtak, 10. mart (19.30) Dama s kamelijama
Petak, 11. mart (19.30) Henri Šesti
Subota, 12. mart (19.30) Travijata
Ponedeljak, 14. mart (19.30) Velika drama
Utorak, 15. mart (19.30) Marija Stjuart
Sreda, 16. mart (19.30) Plašt / Sestra Anđelika
Petak, 18. mart (19.30) Čudo u Šarganu
Subota, 19. mart (19.30) Rodoljupci
Nedelja, 20. mart (19.00) Aida
Ponedeljak, 21. mart (19.30) Izbiračica
Utorak, 22. mart (19.30) Slika Dorijana Greja
Sreda, 23. mart (19.30) Premijerna obnova: Italijanka u Alžiru
Četvrtak, 24. mart (19.30) Krcko Oraščić
Subota, 26. mart (19.30) Toska
Nedelja, 27. mart (19.30) BFI: Oni
Ponedeljak, 28. mart (19.30) Narodni poslanik
Utorak, 29. mart (19.30) Aleksandar
Sreda, 30. mart (19.30) Rigoleto
Petak, 1. april (19.30) Majka Hrabrost i njena deca
Subota, 2. april (19.30) Melanholični snovi grofa Save Vladislavića
Nedelja, 3. april (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 4. april (19.30) Pokojnik
Utorak, 5. april (19.30) Don Kihot

Scena „Raša Plaović“
Utorak, 1. mart (20.30) Bizarno
Sreda, 2. mart (20.30) Ženidba
Četvrtak, 3. mart (20.30) Knjiga druga
Petak, 4. mart (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 5. mart (20.30) Laža i paralaža
Nedelja, 6. mart (20.30) Proces / Puškin
Ponedeljak, 7. mart (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 8. mart (20.30) Zli dusi
Sreda, 9. mart (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Četvrtak, 10. mart (20.30) Kovači
Petak, 11. mart (20.30) Razvojni put Bore Šnajdera, NP Priština
Subota, 12. mart (20.30) Bela kafa
Nedelja, 13. mart (20.30) Na dnu
Ponedeljak, 14. mart (20.30) Prah
Utorak, 15. mart (20.30) Ženski orkestar
Sreda, 16. mart (20.30) Važno je zvati se Ernest
Četvrtak, 17. mart (20.30) Oni / Ćelava pevačica
Petak, 18. mart (20.30) Moje nagrade
Subota, 19. mart (20.30) Proces / Puškin
Nedelja, 20. mart (20.30) Laža i paralaža
Ponedeljak, 21. mart (20.30) Bela kafa
Utorak, 22. mart (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Sreda, 23. mart (20.30) Zli dusi
Četvrtak, 24. mart (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Petak, 25. mart (20.30) Ženidba
Subota, 26. mart (20.30) Kovači
Nedelja, 27. mart (20.30) Staklena menažerija
Ponedeljak, 28. mart (12.00) Operski koncert: Dan osoba sa autizmom
Ponedeljak, 28. mart (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 29. mart (20.30) Hasanaginica
Sreda, 30. mart (20.30) Prah
Četvrtak, 31. mart (20.30) Bela kafa
Subota, 2. april (20.30) Na dnu
Nedelja, 3. april (20.30) Bizarno
Ponedeljak, 4. april (20.30) Nesporazum
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Utorak, 1. mart (18.00) Gospodar muva
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Premijera: Brakolomije
Petak, 11. mart (20.00) Zoološka priča – studenti AU Novi Sad
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Bog da prosti
Utorak, 15. mart (20.00) 4 boje 5 pištolja
Četvrtak, 17. mart (20.00) Leptirica
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Rucante
Utorak, 22. mart (20.00) Seks za početnike
Sreda, 23. mart (20.00) Hajduci
Petak, 25. mart (20.00) Hajduci
Nedelja, 27. mart (20.00) Rucante
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Kako smo ubili Šekspira
Četvrtak, 31. mart (20.00) Gospodar muva
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Sreda, 2. mart (19.30) Veliki Getsbi (sa engleskim titlom)
Četvrtak, 3. mart (19.30) Ana Karenjina
Ponedeljak, 7. mart (19.30) Plavi anđeo
Utorak, 15. mart (18.00) Čarobna frula
Sreda, 16. mart (19.30) Miloš, Crnjanski
Petak, 18. mart (19.30) Milanković
Ponedeljak, 21. mart (19.30) Jadnici
Petak, 25. mart (19.30) Krvava svadba – Bolero
Ponedeljak, 28. mart (18.00) Ljubavni napitak
Utorak, 29. mart (19.30) Ana Karenjina
Sreda, 30. mart (19.30) Miloš, Crnjanski

Petak, 1. april (19.30) Male tajne

Mala scena
Utorak, 1. mart (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Petak, 4. mart (20.00) Lolita
Sreda, 9. mart (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Frida Kalo

Nedelja, 3. april (20.00) Lolita
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 5. mart (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 6. mart (17.00) Razmaženi princ
Subota, 12. mart (17.00) Petar Pan
Nedelja, 13. mart (17.00) Ja sam se zaljubiška
Subota, 19. mart (17.00) U cara Trojana kozje uši – gostovanje
Nedelja, 20. mart (12.00) Petar Pan
Nedelja, 20. mart (17.00) Sami u kući
Subota, 26. mart (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 27. mart (12.00) Laza mamina maza
Nedelja, 27. mart (17.00) Mala sirena
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Predstave se igraju petkom od 18.00, subotom i nedeljom od 12.00 i 17.00.
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Utorak, 1. mart (12.00) Čarobnjak iz Oza, 6-11 god.
Sreda, 2. mart (11.00) Mala sirena, 6-12 god.
Subota, 5. mart (12.00) Kiša, 5-12 god.
Subota, 12. mart (12.00) Čarobnjak iz Oza, 6-11 god.
Subota, 19. mart (12.00) Premijera za decu: Zvezdarski vitez
Nedelja, 20. mart (20.00) Premijera: Zvezdarski vitez
Utorak, 22. mart (11.00) Zvezdarski vitez
Četvrtak, 24. mart (11.00) Snežna kraljica, 5-10 god.
Subota, 26. mart (12.00)Snežna kraljica, 5-10 god.
Utorak, 29. mart (11.00) Zvezdarski vitez
Četvrtak, 31. mart (12.00) Čarobnjak iz Oza, 6-11 god.

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Petak, 4. mart (20.20) Majstori, majstori
Petak, 11. mart (19.30) Gospođa ministarka
Četvrtak, 24. mart (20.00) Majstori, majstori
Petak, 25. mart (20.00) 39 stepenika
Ponedeljak, 28. mart (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 30. mart (20.00) Krčmarica Mirandolina
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Utorak, 1. mart (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 2. mart (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Četvrtak, 3. mart (20.00) Vreme časti i ponosa
Petak, 4. mart (20.00) Koštana
Subota, 5. mart (20.00) Oli mi ga dat?, I repriza
Nedelja, 6. mart (20.00) Lopuže
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Opasna igra
Utorak, 8. mart (20.00) Ujež

Festival Slavija 2016
Sreda, 9. mart (20.00) Mašenjka
Četvrtak, 10. mart (20.00) Druga strana
Petak, 11. mart (20.00) Panočka
Subota, 12. mart (20.00) Oli mi ga dat?, II repriza
Nedelja, 13. mart (20.00) Kraj partije
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Emigranti
Utorak, 15. mart (20.00) Božanstvena igra
Sreda, 16. mart (20.00) Dekameron
Četvrtak, 17. mart (20.00) Priča vanbračnog sina
Petak, 18. mart (20.00) Porodica Tot
Subota, 19. mart (20.00) Prva parnica

Nedelja, 20. mart (20.00) Koštana
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Ne šetaj se gola
Utorak, 22. mart (20.00) Ujež
Sreda, 23. mart (20.00) Reče mi jedan čoek…
Četvrtak, 24. mart (20.00) Oli mi ga dat?
Petak, 25. mart (20.00) Obično veče
Subota, 26. mart (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 27. mart (20.00) Vlast
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Kirija
Utorak, 29. mart (20.00) Dogodine u isto vreme
Sreda, 30. mart (20.00) Lopuže
Četvrtak, 31. mart (20.00) Amerikanac u Beogradu

Petak, 1. april (20.00) Koštana
Subota, 2. april (20.00) Oli mi ga dat?
Nedelja, 3. april (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Ponedeljak, 4. april (20.00) Kako vreme brzo prolazi
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 5. mart (12.00) Klackalica
Subota, 5. mart (17.00) Pinokio
Nedelja, 6. mart (12.00) Čardak ni na nebu ni na zemlji
Nedelja, 6. mart (17.00) Tužni psić
Subota, 12. mart (12.00) Bajke mog detinjstva
Subota, 12. mart (17.00) Šešir pun boja
Nedelja, 13. mart (12.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 13. mart (17.00) Tri praseta
Subota, 19. mart (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 19. mart (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 20. mart (12.00) Ružno pače
Nedelja, 20. mart (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 26. mart (12.00) Cvrčak i mrav
Subota, 26. mart (17.00) Baš čelik
Nedelja, 27. mart (12.00) Princ žabac
Nedelja, 27. mart (17.00) Palčica
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Utorak, 1. mart (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 2. mart (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 3. mart (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 5. mart (19.30) Čikago
Nedelja, 6. mart (19.30) Sweet Charity
Utorak, 15. mart (19.30) Sweet Charity
Sreda, 16. mart (19.30) Producenti
Četvrtak, 17. mart (19.30) Mamma Mia!
Petak, 18. mart (19.30) Grk Zorba
Subota, 19. mart (19.30) Viktor Viktorija
Utorak, 22. mart (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 23. mart (19.30) Čikago
Četvrtak, 24. mart (19.30) Ženidba i udadba
Petak, 25. mart (19.30) Glavo luda
Subota, 26. mart (19.30) Viktor Viktorija
Nedelja, 27. mart (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 30. mart (19.30) Sweet Charity
Četvrtak, 31. mart (19.30) Grk Zorba
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Ulaz na sve predstave je besplatan. Karte se preuzimaju u UK „Palilula“ radnim danima od 9.00 do 16.00 (info: 069/2002-570)
Četvrtak, 3. mart (20.00) Smeh, samo smeh
Nedelja, 6. mart (14.00) Svi treba da znaju šta drugarstvo znači
Nedelja, 6. mart (20.00) Hot line
Sreda, 9. mart (20.00) Pazi šta želiš
Četvrtak, 10. mart (20.00) Pretpremijera: Voli me do kraja
Petak, 11. mart (20.00) Premijera: Voli me do kraja
Subota, 12. mart (16.00) Balada Katice Prljavice
Nedelja, 13. mart (14.00) Zašto ne mogu da te pitam gde si otišao
Nedelja, 13. mart (20.00) Pazi šta želiš
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Ko je ovde idiot?
Utorak, 15. mart (20.00) Indigo
Sreda, 16. mart (20.00) Urnebesna tragedija – cena ulaznice 400 RSD
Petak, 18. mart (20.00) Pretpremijera: Jedan gram života
Subota, 19. mart (20.00) Premijera: Jedan gram života
Nedelja, 20. mart (14.00) Porodica Kremenko
Nedelja, 20. mart (20.00) Škola za ljubavnike
Ponedeljak, 21. mart (13.00) Pesnik deci
Sreda, 23. mart (20.00) Ljubavnici
Četvrtak, 24. mart (20.00) Luda žurka
Petak, 25. mart (20.00) Laži me
Subota, 26. mart (16.00) Kviz dobra i zla
Subota, 26. mart (20.00) Klackalica
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Pazi šta želiš
Utorak, 29. mart (20.00) Zvezde i talenti
Četvrtak, 31. mart (20.00) Jedan gram života
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Subota, 5. mart (20.30) Bit(i)
Nedelja, 13. mart (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable, 40. rođendan, ulaz slobodan
Subota, 19. mart (20.30) Manijak
Ponedeljak, 28. mart (19.00) U zrnu smsla, poetski teatar, ulaz za dž
Sreda, 30. mart (20.30) Seks i selo
Četvrtak, 31. mart (20.30) Lari Tompson
Cena ulaznice je 200 RSD.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78, 3615-307
Subota, 5. mart (17.00) Hogarova misija
Nedelja, 6. mart (12.00) Krcko Oraščić
Subota, 12. mart (17.00) Zemlja Dembelija
Nedelja, 13. mart (12.00) Iza duge
Subota, 19. mart (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 20. mart (12.00) Svinjareva tajna
Subota, 26. mart (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 27. mart (12.00) Svet bajki
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 5. mart (20.00) Casa Novak
Subota, 26. mart (20.00) Casa Novak

Scena „Kult“
Utorak, 1. mart (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 4. mart (20.00) Annelies
Subota, 5. mart (20.00) Čovek čoveku
Petak, 11. mart (20.00) Upravnikovanje
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Sve o tvojoj majci
Utorak, 15. mart (20.00) Kod opšteg mesta levo
Četvrtak, 17. mart (20.00) Bajka o mrtvoj carevoj kćeri
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Glumac, kaži nešto smešno
Sreda, 23. mart (20.00) Ručni rad
Četvrtak, 24. mart (20.00) Brak ustvari ljubav
Petak, 25. mart (20.00) Ljubav u doba kokaina
Nedelja, 27. mart (20.00) Odlazni terminal
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Stand up Ivana Tomića
Utorak, 29. mart (20.00) Dobrodošli u kabare
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 7. mart (20.00) Upoznaj mog tatu – DOB & Kako vam drago
Petak, 11. mart (20.00) Ženski razgovori – Trsteničko pozorište
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Tri klase i gospođa Nušić – BDP
Sreda, 16. mart (20.00) Odlazni terminal – UK „Vuk“
Subota, 19. mart (20.00) Bračna igra – FU Priština
Ponedeljak, 21. mart (20.00) Upakovane – Otvoreno pozorište & Cirkusfera
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Istrajnost – Le Studio
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Petak, 4. mart (20.00) Državni posao
Petak, 18. mart (20.00) Monti Pajton i Sveti gral
Subota, 19. mart (14.00) Maša i medved
Petak, 25. mart (20.00) Monti Pajton i Sveti gral
Subota, 26. mart (20.00) Sasvim obično veče – Milan Lane Gutović
Četvrtak, 14. april (20.00) Sumnjivo lice
Subota, 16. april (20.00) Chippendales
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 14. mart (20.00) Čikaške perverzije
Utorak, 15. mart (20.00) Čikaške perverzije
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Cena ulaznice: 600-800 dinara
Petak, 4. mart (20.00) Samo da znaš koliko te volim
Subota, 5. mart (20.00) Hot Line
Nedelja, 6. mart (20.00) Premijera: Priča se po gradu
Utorak, 8. mart (20.00) Premijera: Imamo dojavu
Petak, 11. mart (20.00) Priča se po gradu
Subota, 12. mart (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 13. mart (20.00) Imamo dojavu
Sreda, 16. mart (20.00) Metar i po od Cezara
Petak, 18. mart (20.00) Zabranjeno voće
Subota, 19. mart (20.00) Poslednja šansa
Nedelja, 20. mart (20.00) Cimet i vanila
Utorak, 22. mart (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Sreda, 23. mart (20.00) Svlačenje
Četvrtak, 24. mart (20.00) Plastika
Subota, 26. mart (20.00) Hot Line
Nedelja, 27. mart (20.00) Čekajući ministra
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Lina, od kamena tvrđa
Utorak, 29. mart (20.00) Priča ste po gradu
Sreda, 30. mart (20.00) Bračni prevrtljivci
Četvrtak, 31. mart (20.00) Lilika
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Letnja sezona 2015. je završena
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Petak, 4. mart (20.00) Tom Waits’ Woyzeck
Subota, 5. mart (20.00) Raspareni par
Petak, 11. mart (20.00) Istrajnost
Subota, 12. mart (20.00) Istrajnost
Subota, 19. mart (20.00) Cabaret Chicago
Nedelja, 20. mart (20.00) Cabaret Chicago
Petak, 25. mart (20.00) Tom Waits’ Woyzeck
Subota, 26. mart (20.00) Tom Waits’ Woyzeck
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nedelja, 13. mart (21.00) Čujem bubanj
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 11. mart (19.30) Labudovo jezero – 400. izvođenje
Nedelja, 13. mart (12.00) Baletski studio Adagio
Subota, 26. mart (20.00) Premijera: Sumnjivo lice
Nedelja, 27. mart (20.00) Buba u uhu

Subota, 19. mart (20.00) 13. BFI: Pucaj na Mesec – Holandski plesni teatar
Sreda, 23. mart (20.00) 13. BFI: Istočna senka – Kilijanove produkcije
Četvrtak, 24. mart (20.00) 13. BFI: Istočna senka – Kilijanove produkcije
Sreda, 30. mart (20.00) 13. BFI: Mrtva priroda – Dimitris Papajoanu
Petak, 1. april (20.00) 13. BFI: Forsajt kompanija

Nedelja, 3. april (17.00) Igorov magični šou
Utorak, 19. april (20.00) Radio&Julija – baletski rock spektakl
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Petak, 4. mart (20.00) Buba u uhu
Petak, 11. mart (20.00) Buba u uhu
Subota, 12. mart (20.00) Razdeljak – internet kabare
Utorak, 15. mart (20.00) Buba u uhu
Petak, 18. mart (20.00) Psovanje publike
Subota, 19. mart (20.00) Razdeljak – internet kabare
Nedelja, 20. mart (20.00) Buba u uhu
Petak, 25. mart (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 27. mart (20.00) Buba u uhu – u Sava centru
Ponedeljak, 28. mart (20.00) Razdeljak – internet kabare
Utorak, 29. mart (20.00) Žudnja
Sreda, 30. mart (20.00) Psovanje publike
Četvrtak, 31. mart (20.00) Žudnja
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Utorak, 1. mart (20.00) Premijera: Laura, molim te
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Četvrtak, 3. mart (20.00) Laži me
Petak, 4. mart (20.00) Priče sa jedne sofre
Četvrtak, 10. mart (20.00) Veliki talas
Četvrtak, 17. mart (20.00) Brakolomije
Utorak, 22. mart (20.00) Pokondirena tikva – Studio BIS!
Sreda, 23. mart (12.00) Carevo novo odelo
Sreda, 23. mart (20.00) Premijera: Ulica crvenih fenjera
Četvrtak, 24. mart (20.00) Ljubav u doba kokaina
Sreda, 30. mart (17.00 i 19.00) Pretpremijera i premijera: Ježeva kućica
Četvrtak, 31. mart (20.00) Laki komad
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Četvrtak, 3. mart (20.00) Hajd’ u kabare, bre!
Subota, 5. mart (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 6. mart (12.00) Snežana i sedam patuljaka
Četvrtak, 10. mart (20.00) Premijera: Hamlet
Subota, 12. mart (17.00) Štrumpfovi
Nedelja, 13. mart (12.00) Aladin i čarobna lampa
Četvrtak, 17. mart (20.00) Blitva i krompir
Subota, 19. mart (17.00) Mačak u čizmama
Nedelja, 20. mart (12.00) Kraljevo novo odelo
Subota, 26. mart (17.00) Maša i medved
Nedelja, 27. mart (12.00) Pepa Prase i potraga za gospodinom Tedijem
Četvrtak, 31. mart (20.00) Biće objavljeno naknadno
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nedelja, 27. mart (19.00 i 21.00) Bajkoholik
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.