Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (10-16. mart 2016.)
U bioskopima: Pod lupom
U bioskopima: Pod lupom

Bioskopski repertoari (10-16. mart 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 10. do 16. marta.

U Beogradu će se od 10. marta prikazivati dosta novih filmova, neki uz premijerne projekcije a neki posle premijera na FEST-u. To su: „Ponovo ljubav“, „S one strane“, „Trilogija drugačija: Odani 1. deo“, „Kraljica pustinje“,“Trambo“, „Sikario“ i „Kung Fu Panda 3“. Premijera filma „Braća – po babine linije“ je 16. marta. U Kinoteci pratite filmove u okviru ciklusa „Sećanja“…

Bioskopski repertoari od 10. do 16. marta 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Peron – Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Subota, 12. mart – sreda, 16. mart
Dedpul… 18.15, 20.15
Bogovi Egipta… 18.00 (15. mart – 20.00)
Vlažnost… 20.00
Dete zla… 16.30
Pod lupom… 20.00
Zootropolis – grad životinja… 16.15
Ave, Cezare!… 22.20
S one strane… 18.15
Kraljica pustinje… 22.00
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 20.15 (15. mart – 17.45)
Ponovo ljubav… 18.15
Trambo… 16.00 i 22.15
Sikario… 22.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Subota, 12. mart – sreda, 16. mart
Pod lupom… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 10. mart / petak, 11. mart
Otadžbina… 17.00
S one strane… 19.00
Ave, Cezare!… 21.00

Subota, 12. mart / nedelja, 13. mart
Zootropolis – grad životinja 3D… 11.00 i 15.00
Kung fu panda 3 3D… 13.00
Otadžbina… 17.00
Dedpul… 19.00
Ave, Cezare!… 21.00

Ponedeljak, 14. mart / utorak, 15. mart / sreda, 16. mart
Otadžbina… 17.00
S one strane… 19.00
Ave, Cezare!… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 10. mart – četvrtak, 17. mart
Pod lupom… 16.30
Vlažnost… 19.00
Otadžbina… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 10. mart
Trilogija drugačija: Odani 1.deo… 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
Ponovo ljubav… 19:20, 22:10
Kraljica pustinje… 17:10, 21:30
S one strane… 19:00, 21:00
Trambo… 19:45, 22:45
Vlažnost… 14:40, 19:40
Pod lupom… 19:30, 22:00
Ave, Cezare!… 22:35
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:10, 17:20
(Ne)profesionalac… 16:45, 18:40, 20:20, 22:05
Bogovi Egipta… 14:50, 17:20, 19:50, 22:30
Dete zla… 17:30, 20:40, 22:40
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 14:50
Palme u snegu… 16:15
Dedpul… 15:50, 18:00, 20:10, 22:25
Kako biti solo… 16:10
Dekica pušten s lanca… 18:20, 20:30
Povratnik… 16:00, 21:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15:30

Petak, 11. mart / utorak, 15. mart / sreda, 16. mart
Trilogija drugačija: Odani 1.deo… 15:00, 17:30, 20:00, 22:20
Ponovo ljubav… 19:20, 22:10
Kraljica pustinje… 17:10, 21:30
S one strane… 19:00, 21:00
Trambo… 19:45, 22:45
Vlažnost… 14:40, 19:40
Pod lupom… 19:30, 22:00
Ave, Cezare!… 22:35
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:10, 17:20
(Ne)profesionalac… 16:45, 18:40, 20:20, 22:05
Bogovi Egipta… 14:50, 17:20, 19:50, 22:30
Dete zla… 17:30, 20:40, 22:40
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 14:50
Palme u snegu… 16:15
Dedpul… 15:50, 18:00, 20:10, 22:25
Kako biti solo… 16:10
Dekica pušten s lanca… 18:20, 20:30
Povratnik… 16:00, 21:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15:30

Subota, 12. mart
Kung Fu Panda (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Trilogija drugačija: Odani 1.deo… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:20
Ponovo ljubav… 19:20, 22:10
Kraljica pustinje… 17:10, 21:30
S one strane… 19:00, 21:00
Trambo… 19:45, 22:45
Vlažnost… 14:40, 19:40
Pod lupom… 19:30, 22:00
Ave, Cezare!… 22:35
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 10:50, 13:00, 15:10, 17:20
(Ne)profesionalac… 16:45, 18:40, 20:20, 22:05
Bogovi Egipta… 12:20, 14:50, 17:20, 19:50, 22:30
Dete zla… 20:40, 22:40
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 12:50, 14:50
Palme u snegu… 16:15
Dedpul… 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:25
Kako biti solo… 16:10
Dekica pušten s lanca… 18:20, 20:30
Povratnik… 16:00, 21:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 10:55, 12:40, 14:30
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 11:20, 13:30
Pedeset nijansi crne… 12:40
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:50, 14:00

Nedelja, 13. mart
Spartak (snimak baleta iz Boljšoj teatra)… 16:00
Kung Fu Panda (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Trilogija drugačija: Odani 1.deo… 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:20
Ponovo ljubav… 19:20, 22:10
Kraljica pustinje… 17:10, 21:30
S one strane… 19:00, 21:00
Trambo… 19:45, 22:45
Vlažnost… 14:40, 19:40
Pod lupom… 19:30, 22:00
Ave, Cezare!… 22:35
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:10, 16:20, 18:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 10:50, 13:00, 15:10, 17:20
(Ne)profesionalac… 19:15, 21:00, 22:45
Bogovi Egipta… 12:20, 14:50, 17:20, 19:50, 22:30
Dete zla… 20:40, 22:40
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 12:10
Palme u snegu… 16:15
Dedpul… 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:25
Kako biti solo… 16:10
Dekica pušten s lanca… 18:20, 20:30
Povratnik… 16:00, 21:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 10:55, 12:40, 14:30
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 11:20, 13:30
Pedeset nijansi crne… 12:40
Star Wars – Buđenje sile 3D… 13:20
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:50, 14:00

Ponedeljak, 14. mart
Trilogija drugačija: Odani 1.deo… 15:00, 17:30, 20:00, 22:20
Ponovo ljubav… 19:20, 22:10
Kraljica pustinje… 17:10, 21:30
S one strane… 19:00, 21:00
Trambo… 19:45, 22:45
Vlažnost… 14:40, 19:40
Pod lupom… 19:30, 22:00
Ave, Cezare!… 22:35
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:10, 17:20
(Ne)profesionalac… 16:30, 18:15, 20:30, 22:05
Bogovi Egipta… 14:50, 17:20, 19:50, 22:30
Dete zla… 17:30, 20:40, 22:40
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 14:45
Palme u snegu… 16:15
Dedpul… 15:50, 18:00, 20:10, 22:25
Kako biti solo… 16:10
Dekica pušten s lanca… 18:20
Povratnik… 16:00, 21:55
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 15:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 12. mart / nedelja, 13. mart
Ponovo ljubav… 18:30, 20:30
Vlažnost… 18:10
Ave, Cezare!… 22:10
Pod lupom… 20:15
(Ne)profesionalac… 22:25
Dedpul… 20:00, 22:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:10, 16:15
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 12:15

Ponedeljak, 14. mart / utorak, 15. mart / sreda, 16. mart
Ponovo ljubav… 18:30, 20:30
Vlažnost… 18:10
Ave, Cezare!… 22:10
Pod lupom… 20:15
(Ne)profesionalac… 22:25
Bogovi Egipta… 16:10
Dedpul… 20:00, 22:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 16:15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 10. mart – sreda, 16. mart
(Termini u zagradama važe samo za subotu i nedelju)
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovano 3D… (13.15), 15.30, 17.45
Dedpul… 20.00
Sikario… 22.10
Ave, Cezare!… 15.50, 18.00
Trilogija drugačija: Odani 1.deo… 20.10, 22.30
Sava: Mali ratnik velikog srca, sinhronizovano… 15.15
Otadžbina… 17.15
Ponovo ljubav… 19.30, 21.30
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovano… (14.30), 16.30
Kraljica pustinje… 18.30
Pod lupom… 21.00
Robinzon Kruso, sinhronizovano… (14.15), 16.10
S one strane… 18.15
Dete zla… 20.15
Trambo… 22.15
Kung fu panda 3, sinhronizovano… (13.30, 14.00)
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 10. mart / petak, 11. mart / ponedeljak, 14. mart / utorak, 15. mart / sreda, 16. mart
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 16:40, 19:30, 22:00
Ponovo ljubav… 14:30, 20:15
Kraljica pustinje… 19:15, 21:45
S one strane… 17:15, 22:20
Vlažnost… 15:15
Pod lupom… 20:00, 22:30
Ave, Cezare!… 18:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:10, 17:20, 18:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 16:10
(Ne)profesionalac… 15:30, 20:30
Bogovi Egipta… 17:30
Dete zla… 22:15
Dedpul… 19:00, 21:15
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 16:20

Subota, 12. mart
Kung Fu Panda (sinhronizovano) 3D… 17:20
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 12:00, 16:40, 19:30, 22:00
Ponovo ljubav… 14:30, 20:15
Kraljica pustinje… 19:15, 21:45
S one strane… 17:15, 22:20
Vlažnost… 15:15
Pod lupom… 20:00, 22:30
Ave, Cezare!… 18:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 10:50, 13:00, 15:10, 18:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:50, 14:00, 16:10
(Ne)profesionalac… 15:30, 20:30
Bogovi Egipta… 17:30
Dete zla… 22:15
Dedpul… 19:00, 21:15
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:20
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 11:40, 13:40
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15

Nedelja, 13. mart
Kung Fu Panda (sinhronizovano) 3D – premijera… 17:00
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 12:00, 16:40, 19:30, 22:00
Ponovo ljubav… 14:30, 20:15
Kraljica pustinje… 19:15, 21:45
S one strane… 17:15, 22:20
Vlažnost… 15:15
Pod lupom… 20:00, 22:30
Ave, Cezare!… 18:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:50, 18:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:50, 14:00, 16:10
(Ne)profesionalac… 15:30, 20:30
Bogovi Egipta… 17:30
Dete zla… 22:15
Dedpul… 19:00, 21:15
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:20
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 11:40, 13:40
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 11. mart / subota, 12. mart / nedelja, 13. mart
Neshvaćena… 19.00 i 21.00

Petak, 18. mart / subota, 19. mart / nedelja, 20. mart
Mandarina… 19.00 i 21.00

Petak, 25. mart / subota, 26. mart / nedelja, 27. mart
3 srca… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 16. mart
Premijera: Braća – po babine linije… 20.30
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
22-24. mart (17.30)… CZKD Bioskop: Dani eksperimentalnog filma „Nepredviđeni“
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Subota, 12. mart
Isceljenje… 18.30
Šaulov sin… 20.30

Ponedeljak, 14. mart / utorak, 15. mart
Ambasador… 18.30
Perverznjakov vodič kroz ideologiju… 20.30

Sreda, 16. mart / četvrtak, 17. mart
Pod lupom… 18.30
Trambo… 20.30
********************************************

Peron – Cinemala

Braće Krsmanović 12
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.