Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (17-23. mart 2016.)
Bioskopski repertoari: Kung fu panda 3
Bioskopski repertoari: Kung fu panda 3

Bioskopski repertoari (17-23. mart 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 17. do 23. marta.

U Beogradu će se od 17. marta prikazivati nekoliko novih filmova: „Kung fu panda 3„, „Braća po babine linije„, „Pad Londona„, „Soba„, „Bataljon“ i „Bruklin„. Premijera filma „Betmen protiv Supermena: Zora pravednika“ zakazana je za 23. mart. U Kinoteci, u Kosovskoj, u toku je ciklus filmova Alena Delona, a biće priređena i „Sećanja“ na nekoliko poznatih filmskih radnika; u Uzun Mirkovoj do 23. marta na programu su irski filmovi u okviru Beogradskog irskog festivala.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. marta 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Peron – Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Subota, 19. mart – sreda, 23. mart
Dedpul… 21.45
Bogovi Egipta… 21.45
Vlažnost… 20.00
Dete zla… 16.30
Pod lupom… 20.00
Kraljica pustinje… 22.00
Ponovo ljubav… 18.15
Trambo… 16.00 i 22.15
Braća po babine linije… 16.00, 18.00 i 20.00 (19. marta – 18.00 i 20.00)
Kung fu panda 3 3D… 16.15 i 18.00
Pad Londona… 20.00
Bruklin… 18.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Četvrtak, 17. mart – sreda, 23. mart
S one strane… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. mart
Soba… 15.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00
Beogradski irski festival (BIF): Milion Dablinera… 21.00

Petak, 18. mart
Soba… 15.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00
BIF: Momački vikend… 21.00

Subota, 19. mart
Kung fu panda 3 3D… 11.00 i 15.00
Zootropolis 3D… 13.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00
BIF: Majkl Kolins… 21.00

Nedelja, 20. mart
Kung fu panda 3 3D… 11.00 i 15.00
Zootropolis 3D… 13.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00
BIF: Hjubert Batler – svedok budućnosti… 21.00

Ponedeljak, 21. mart
Soba… 15.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00
BIF: „After 16“ – selekcija irskih kratkih filmova

Utorak, 22. mart – Cinema Day
Soba… 15.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00
BIF: Trnovit put do Dablina + Stvaranje

Sreda, 23. mart
Soba… 15.00
Vlažnost… 17.00
Braća po babine linije… 19.00 i 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 17. mart – sreda, 23. mart
Bataljon… 16.30
Bruklin… 19.00
Soba… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. mart / petak, 18. mart / ponedeljak, 21. mart / utorak, 22. mart
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 16:00, 17:50, 20:00, 22:00
Pad Londona… 15:00, 18:40, 20:30, 22:30
Soba… 15:40, 19:20, 21:40
Bruklin… 19:00, 21:15
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 17:00, 19:30, 21:50
Ponovo ljubav… 15:10
Kraljica pustinje… 18:20
Vlažnost… 16:10
Pod lupom… 16:30, 20:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:00, 17:10
(Ne)profesionalac… 19:15, 21:00, 22:45
Bogovi Egipta… 17:20, 19:45, 22:15
Dete zla… 16:40, 22:50
Dedpul… 18:00, 20:10, 22:20
Dekica pušten s lanca… 20:40, 22:40
Povratnik… 20:50
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 14:50

Subota, 19. mart / nedelja, 20. mart
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 12:00, 14:00, 16:00, 17:50, 20:00, 22:00
Pad Londona… 11:40, 15:00, 18:40, 20:30, 22:30
Soba… 15:40, 19:20, 21:40
Bruklin… 19:00, 21:15
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 17:00, 19:30, 21:50
Ponovo ljubav… 15:10
Kraljica pustinje… 18:20
Vlažnost… 16:10
Pod lupom… 16:30, 20:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:50, 16:00, 18:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 12:50, 15:00, 17:10
(Ne)profesionalac… 19:15, 21:00, 22:45
Bogovi Egipta… 17:20, 19:45, 22:15
Dete zla… 16:40, 22:50
Dedpul… 11:15, 18:00, 20:10, 22:20
Dekica pušten s lanca… 20:40, 22:40
Povratnik… 12:40, 20:50
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:00, 14:50
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 11:20, 13:20
Kako biti solo… 13:40
Palme u snegu… 13:25
Star Wars – Buđenje sile 3D… 12:20

Sreda, 23. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D(premijera)… 20:00, 20:15
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 16:00, 17:50, 19:45, 21:45
Pad Londona… 15:00, 18:40, 20:40, 22:40
Soba… 15:40, 19:20, 21:40
Bruklin… 19:00, 21:15
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 17:00, 19:30, 21:50
Ponovo ljubav… 15:10
Kraljica pustinje… 18:20
Vlažnost… 16:10
Pod lupom… 16:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:50, 18:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:00, 17:10
(Ne)profesionalac… 19:15, 21:00, 22:45
Bogovi Egipta… 17:20
Dete zla… 16:40
Dedpul… 18:00, 20:10, 22:20
Dekica pušten s lanca… 20:50, 22:50
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 14:50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 19. mart / nedelja, 20. mart
Braća po babine linije… 16:15, 18:00, 20:00, 22:00
Ponovo ljubav… 17:30
Ave, Cezare!… 22:15
Pod lupom… 19:45
(Ne)profesionalac… 22:10
Dedpul… 20:15
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:15, 14:15, 15:30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:15
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 13:45
Hotel Transilvanija 2 (sinhronizovano) 3D… 11:45

Ponedeljak, 21. mart / utorak, 22. mart / sreda, 23. mart
Braća po babine linije… 16:15, 18:00, 20:00, 22:00
Ponovo ljubav… 17:30
Ave, Cezare!… 22:15
Pod lupom… 19:45
(Ne)profesionalac… 22:10
Dedpul… 20:15
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. mart – utorak, 22. mart
Termini u zagradama važe samo za 19. i 20. mart
Kung fu panda 3, sinhronizovan 2D… (13:15), 15:15, 17:15
Kung fu panda 3, sinhronizovan 3D… (13:45), 16:00, 18:15
Braća po babine linije… 18:00, 20:00, 22:00
Pad Londona… 20:30, 22:30
Bruklin… 19:15, 21:30
Soba… 21:00
Ponovo ljubav… 16:10
Trilogija Drugačija: Odani, 1. deo… 18:30
Kraljica pustinje… 22:10
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovan 2D… (14:30), 16:30
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovan 3D… (13:30), 15:45
Ave, Cezare!… 18:10
Dedpul… 20:10
Robinzon Kruso, sinhronizovan… (14:15)

Sreda, 23. mart
Kung fu panda 3, sinhronizovan 3D… 16:00, 18:15
Pad Londona… 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 21.00
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovan 3D… 15:45
Braća po babine linije… 18:00, 20:00, 22:00
Kung fu panda 3, sinhronizovan 2D… 15:15, 17:15
Bruklin… 19:15, 21:30
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovan 2D… 16:30
Trilogija Drugačija: Odani, 1. deo… 18:30
Soba… 21:00
Ponovo ljubav… 16:10
Ave, Cezare!… 18:10
Dedpul… 20:10
Kraljica pustinje… 22:10
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. mart / petak, 18. mart / ponedeljak, 21. mart / utorak, 22. mart
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Braća po babine linije… 16:40, 19:00, 20:50
Pad Londona… 15:40, 20:00, 22:10
Soba… 20:15, 22:30
Bruklin… 19:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 18:45, 21:20
Ponovo ljubav… 22:40
Kraljica pustinje… 18:30
Pod lupom… 17:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) … 16:30
(Ne)profesionalac… 21:00
Dedpul… 22:00

Subota, 19. mart / nedelja, 20. mart
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Braća po babine linije… 16:40, 19:00, 20:50
Pad Londona… 15:40, 20:00, 22:10
Soba… 20:15, 22:30
Bruklin… 19:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 18:45, 21:20
Ponovo ljubav… 22:40
Kraljica pustinje… 18:30
Pod lupom… 17:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 12:10, 14:20, 16:30
(Ne)profesionalac… 21:00
Dedpul… 22:00
Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende (sinhronizovano)… 14:40
Sava: Mali ratnik velikog srca (sinhronizovano)… 12:40
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30

Sreda, 23. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D (premijera)… 20:00
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Braća po babine linije… 16:40, 19:00, 20:50
Pad Londona… 15:40, 21:20, 23:00
Soba… 20:15, 22:30
Bruklin… 19:45, 22:45
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 18:45
Ponovo ljubav… 22:40
Kraljica pustinje… 18:30
Pod lupom… 17:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) … 16:30
(Ne)profesionalac… 21:00
Dedpul… 22:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 18. mart / subota, 19. mart / nedelja, 20. mart
Mandarina… 19.00 i 21.00

Petak, 25. mart / subota, 26. mart / nedelja, 27. mart
3 srca… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
7. Festival frankofonog filma
Ponedeljak, 28. mart – Kinoteka
Leto (La belle saison)… 19.00

Utorak, 29. mart – DOB, Velika sala
Sećanja (Les souvenirs)… 19.00
Stara komunistička veštica (Sunt o baba comunista)… 21.00

Sreda, 30. mart
Sud (Sadilishteto)… 17.00
Magična kutija (Le boite magique)… 19.00
Sledeći put ciljaću srce (La prochaine fois je viserai le cœur)… 21.00

Četvrtak, 31. mart
Vrelina (Coup de chaud)… 19.00
Bićemo prvaci sveta… 21.00
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 29. mart (20.00) Kratki filmovi i kviz o zombijima, vampirima i sličnim stvorenjima
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
22-24. mart (17.30) CZKD Bioskop: Dani eksperimentalnog filma „Nepredviđeni“
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 17. mart / petak, 18. mart / subota, 19. mart
Pod lupom… 18.30
Trambo… 20.30

Ponedeljak, 21. mart / utorak, 22. mart
Ambasador… 18.30
Perverznjakov vodič kroz ideologiju… 20.30

Sreda, 23. mart
Pod lupom… 18.30
Trambo… 20.30
********************************************

Peron – Cinemala

Braće Krsmanović 12
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.