Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (24-30. mart 2016.)
Bioskopski repertoari: Betmen protiv Supermena - Zora pravednika
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika

Bioskopski repertoari (24-30. mart 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 24. do 30. marta.

U Beogradu će se od 24. marta prikazivati nekoliko novih filmova: „Betmen protiv Supermena: Zora pravednika„, sa FEST-a – „Dankinja„, bugarski „Žeđ„, nemački „U lavirintu laži„; zatim, francuska komedija „Nove avanture Aladina“ i hrvatsko čudo „Zvizdan„. Izdvajamo i ciklus filmova o Frankenštajnu koji je pripremio Šok koridor u Kinoteci, kao i Festival frankofonog filma u Domu omladine Beograda.

Bioskopski repertoari od 24. do 30. marta 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 24. mart
Dedpul… 22.30
Vlažnost… 20.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 17.15, 20.00
Nove avantura Aladina… 16.00 i 18.00
Zvizdan… 22.00
Dankinja… 21.45
Pod lupom… 20.00
Braća po babine linije… 16.00, 18.00 i 20.00
Kung fu panda 3 3D… 15.30 (2D); 16.15 i 18.00 (3D)
Pad Londona… 20.00

Petak, 25. mart
Vlažnost… 20.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 17.15, 20.00
Nove avantura Aladina… 16.00 i 18.00
Zvizdan… 22.00
Dankinja… 22.30
Pod lupom… 20.00
Braća po babine linije… 16.00, 18.00 i 20.00
Kung fu panda 3 3D… 15.30 (3D)
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Četvrtak, 24. mart – sreda, 30. mart
S one strane… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 24. mart / petak, 25. mart
Vlažnost… 16.00
Zvizdan… 18.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 20.00

Subota, 26. mart / nedelja, 27. mart
Zootropolis 3D… 11.00
Kung fu panda 3 3D… 13.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 15.00 i 20.00
Zvizdan… 18.00

Ponedeljak, 28. mart / utorak, 29. mart / sreda, 30. mart
Vlažnost… 16.00
Zvizdan… 18.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 20.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 24. mart – sreda, 30. mart
Žeđ… 17.00
U lavirintu laži… 18.30
Zvizdan… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 24. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:00, 17:00,18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:00, 22:00
Dankinja… 19:20, 22:50
Zvizdan… 18:15, 21:50
Nove avanture Aladina… 14:50, 20:45
Edi zvani orao… 19:00
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 14:30, 18:30, 20:20, 22:10
Pad Londona… 16:10, 18:10, 20:30, 22:30
Soba… 17:25
Bruklin… 16:20
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 19:30, 21:50
Pod lupom… 16:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 16:05
(Ne)profesionalac… 15:40, 21:10
Bogovi Egipta… 19:45
Dete zla… 22:55
Dedpul… 20:10, 22:20
Dekica pušten s lanca… 22:15

Petak, 25. mart / ponedeljak, 28. mart / utorak, 29. mart / sreda, 30. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:00, 22:00
Dankinja… 19:20, 22:50
Zvizdan… 18:15, 21:50
Nove avanture Aladina… 14:50, 20:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 14:30, 18:30, 20:20, 22:10
Pad Londona… 16:10, 18:10, 20:30, 22:30
Soba… 17:25
Bruklin… 16:20
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 19:30, 21:50
Pod lupom… 16:50
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 16:05
(Ne)profesionalac… 19:25, 21:10
Bogovi Egipta… 14:20, 19:45
Dete zla… 22:55
Dedpul… 20:10, 22:20
Dekica pušten s lanca… 22:15
Povratnik… 14:30

Subota, 26. mart / nedelja, 27. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:00, 22:00
Dankinja… 19:20, 22:50
Zvizdan… 18:15, 21:50
Nove avanture Aladina… 14:50, 20:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 12:40, 14:30, 18:30, 20:20, 22:10
Pad Londona… 16:10, 18:10, 20:30, 22:30
Soba… 17:25
Bruklin… 16:20
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 12:20, 19:30, 21:50
Pod lupom… 16:50
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:50, 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:45, 13:55, 16:05
(Ne)profesionalac… 19:25, 21:10
Bogovi Egipta… 14:20, 19:45
Dete zla… 22:55
Dedpul… 12:10, 20:10, 22:20
Dekica pušten s lanca… 22:15
Povratnik… 14:30
Kraljica pustinje… 13:30
Vlažnost… 13:50
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 12:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 24. mart / petak, 25. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 18:00, 21:00
Braća po babine linije… 18:20, 20:00, 22:00
(Ne)profesionalac… 22:15
Dedpul… 20:15
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00 i 18:10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 24. mart – sreda, 30. mart
(Termini u zagradama važe samo za subotu i nedelju)

Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… (14.00), 17.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… (13.00), 16.00, 18.00, 19.00, 21.00
Dankinja… 20.00, 22.15
Zvizdan… 21.15
Nove avanture Aladina… 18.30
Kung fu panda 3 – sinhronizovan… (13.10), 15.10, 17.00
Kung fu panda 3 – sinhronizovan 3D… (14.10), 16.10
Braća po babine linije… 19.15
Pad Londona… 20.30
Bruklin… 22.20
Soba… 20.00
Zootropolis: Grad životinja – sinhronizovan… (14.30), 16.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 24. mart / petak, 25. mart / ponedeljak, 28. mart / utorak, 29. mart / sreda, 30. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 19:40, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 15:00, 21:00
Dankinja… 17:20, 19:50
Zvizdan… 21:50
Nove avanture Aladina… 20:30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 14:30, 16:30
Braća po babine linije… 15:30, 20:00
Pad Londona… 19:15, 21:20
Soba… 22:10
Bruklin… 22:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 15:00
Zootropolis – Grad životinja (sinhronizovano) 3D… 14:50, 17:00
(Ne)profesionalac… 18:45
Dedpul… 17:30

Subota, 26. mart / nedelja, 27. mart
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:00, 18:00, 19:40, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 15:00, 21:00
Dankinja… 17:20, 19:50
Zvizdan… 21:50
Nove avanture Aladina… 20:30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:45
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30
Braća po babine linije… 15:30, 20:00
Pad Londona… 19:15, 21:20
Soba… 22:10
Bruklin… 22:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 15:00
Zootropolis – Grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:50, 17:00
Zootropolis – Grad životinja (sinhronizovano)… 11:10, 13:20
(Ne)profesionalac… 18:45
Dedpul… 17:30
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 25. mart / subota, 26. mart / nedelja, 27. mart
3 srca… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
7. Festival frankofonog filma
Ponedeljak, 28. mart – Kinoteka
Leto (La belle saison)… 19.00

Utorak, 29. mart – DOB, Velika sala
Sećanja (Les souvenirs)… 19.00
Stara komunistička veštica (Sunt o baba comunista)… 21.00

Sreda, 30. mart
Sud (Sadilishteto)… 17.00
Magična kutija (Le boite magique)… 19.00
Sledeći put ciljaću srce (La prochaine fois je viserai le cœur)… 21.00

Četvrtak, 31. mart
Vrelina (Coup de chaud)… 19.00
Bićemo prvaci sveta… 21.00
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 29. mart (20.00) Kratki filmovi i kviz o zombijima, vampirima i sličnim stvorenjima
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 24. mart / petak, 25. mart / subota, 26. mart
Pod lupom… 18.30
Trambo… 20.30

Ponedeljak, 28. mart
Ambasador… 18.30
Perverznjakov vodič kroz ideologiju… 20.30

Utorak, 29. mart
Šišanje… 18.30 (u gostima: Stevan Filipović)
Pored mene… 20.30

Sreda, 30. mart / četvrtak, 31. mart
Pod lupom… 18.30
Trambo… 20.30
********************************************

Cinemala

Cetinjska 15a
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.