Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (31. mart – 6. april 2016.)
Bioskopski repertoari: Pesma mora
Pesma mora

Bioskopski repertoari (31. mart – 6. april 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 31. marta do. 6. aprila 2016.

U Beogradu će se od 31. marta prikazivati nekoliko novih filmova: (kažu) jedan od najlepših animiranih filmova svih vremena „Pesma mora„, komedije „Edi zvani Orao“ i „Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2“ i ljubavni „Kerol„. U Kinoteci će biti održana XVII Međunarodna smotra arheološkog filma, u Domu omladine pretpremijere novih španskih i francuskih filmova, a u bioskopu Cineplexx Ušće SC možete da pogledate u direktnom prenosu operu „Madam Baterflaj„.

Bioskopski repertoari od 31. marta do 6. aprila 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
UK „Parobrod“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 31. mart – sreda, 6. april
Vlažnost… 20.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18.00 (1. i 2. aprila – nema projekcija)
Nove avantura Aladina… 18.00
Dankinja… 21.15 (1. i 2. aprila – nema projekcije)
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18.00, 20.00 i 22.00 (1. i 2. aprila – 20.00 i 22.00)
Edi zvani Orao… 20.30 (1. aprila – 18.00; 2. aprila 18.00 i 22.15)
Kerol… 22.00
Pesma mora… 16.15 i 18.00
Pod lupom… 22.00
Braća po babine linije… 18.00 i 20.00
Kung fu panda 3 3D… 16.00 (2D); 16.15 (3D); (1. i 2. aprila – samo 3D u 16.15)
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Četvrtak, 31. mart – sreda, 6. april
Bruklin… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Subota, 2. april / nedelja, 3. april
Pesma mora… 10.00
Zootropolis – grad životinja… 12.00
Kung fu panda 3… 14.00
Vlažnost… 16.00
Zvizdan… 18.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 20.00

Ponedeljak, 4. april / utorak, 5. april / sreda, 6. april
Vlažnost… 16.00
Zvizdan… 18.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 20.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 31. mart – sreda, 6. april
U lavirintu laži… 16.30
Kerol… 19.00
Zvizdan… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 31. mart
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:50, 18:45, 20:00, 22:00
Edi zvani orao… 15:15, 19:20, 21:30
Kerol… 20:30, 22:50
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:00, 22:00
Dankinja… 17:20
Zvizdan… 15:40
Nove avanture Aladina… 18:20
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 17:15, 19:30, 21:20
Pad Londona… 18:10, 20:40, 22:40
Soba… 14:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 19:45
Pod lupom… 14:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) … 16:05
(Ne)profesionalac… 19:10, 20:55
Bogovi Egipta… 22:10
Dete zla… 14:50
Dedpul… 20:10, 22:30
Dekica pušten s lanca… 22:45

Petak, 1. april / ponedeljak, 4. april / utorak, 5. april / sreda, 6. april
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:50, 18:45, 20:25, 22:20
Edi zvani orao… 15:15, 19:20, 21:30
Kerol… 20:30, 22:50
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:00, 22:00
Dankinja… 17:20
Zvizdan… 15:40
Nove avanture Aladina… 18:20
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:25, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 17:15, 19:30, 21:20
Pad Londona… 18:10, 20:40, 22:40
Soba… 14:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 19:45
Pod lupom… 14:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 16:05
(Ne)profesionalac… 19:10, 20:55
Bogovi Egipta… 22:10
Dete zla… 14:50
Dedpul… 20:10, 22:30
Dekica pušten s lanca… 22:45

Subota, 2. april
Madam Baterflaj (direktan prenos opere iz Metropolitena)… 18:55
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:50, 18:45, 20:25, 22:40
Edi zvani orao… 15:15, 19:20, 21:30
Kerol… 20:30, 22:50
Pesma mora… 11:50, 13:45
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:10, 22:20
Dankinja… 17:20
Zvizdan… 15:40
Nove avanture Aladina… 13:10, 18:20
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 17:15, 19:30, 21:20
Pad Londona… 18:10, 20:40, 23:00
Soba… 14:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 13:40, 19:45
Pod lupom… 14:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:50, 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:45, 13:55, 16:05
(Ne)profesionalac… 22:05
Bogovi Egipta… 12:10, 22:10
Dete zla… 14:50
Dedpul… 20:10, 22:30
Kraljica pustinje… 12:15
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:00

Nedelja, 3. april
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:50, 18:45, 20:25, 22:40
Edi zvani orao… 15:15, 19:20, 21:30
Kerol… 20:30, 22:50
Pesma mora… 11:50, 13:45
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16:00, 19:00, 22:00
Dankinja… 17:20
Zvizdan… 15:40
Nove avanture Aladina… 13:10, 18:20
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:30, 18:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Braća po babine linije… 17:15, 19:30, 21:20
Pad Londona… 18:10, 20:40, 22:40
Soba… 14:40
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 19:45
Pod lupom… 14:45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:50, 15:00, 17:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:45, 13:55, 16:05
(Ne)profesionalac… 19:10, 20:55
Bogovi Egipta… 12:10, 22:10
Dete zla… 14:50
Dedpul… 20:10, 22:30
Kraljica pustinje… 12:15
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:00
Dekica pušten s lanca… 22:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 2. april / nedelja, 3. april
Moja mrsna pravoslavna svadba 2… 20:00, 22:00
Edi zvani Orao… 14:30, 18:20, 22:15
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 18:00, 21:00
Braća po babine linije… 18:10, 20:15
Pesma mora… 11:30, 16:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Dobri dinosaurus (sinhronizovano) 3D… 12:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 13:30

Ponedeljak, 4. april / utorak, 5. april / sreda, 6. april
Moja mrsna pravoslavna svadba 2… 20:00, 22:00
Edi zvani Orao… 14:30, 18:20, 22:15
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 18:00, 21:00
Braća po babine linije… 18:10, 20:15
Pesma mora… 16:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16:00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 31. mart – sreda, 6. april
(Termini u zagradama važe samo za subotu i nedelju, 2. i 3. april)
Betmen protiv Supermena: Zora Pravednika 3D… 15.10, 18.00, 21.00
Kung Fu Panda 3 3D, sinhronizovan… (13.10, 14.15), 16.15
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18.15, 20.10, 22.10
Betmen protiv Supermena: Zora Pravednika… (13.15), 16.00, 19.00
Dankinja… 20.30, 21.50
Zootropolis – grad životinja, sinhronizovan… (13.30), 15.20, 17.15
Kerol… 19.15
Edi zvani Orao… 18.30, 21.30
Pesma mora… (13.00, 14.50), 16.40
Pad Londona… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 31. mart
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:40, 20:00, 22:00
Edi zvani orao… 14:40, 18:25, 20:30
Kerol… 17:30, 21:20
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 19:40, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 15:00, 21:00
Dankinja… 19:00
Nove avanture Aladina… 16:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 14:30, 16:30
Braća po babine linije… 18:10
Pad Londona… 20:15
Soba… 22:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:00
Dedpul… 22:20

Petak, 1. april / ponedeljak, 4. april / utorak, 5. april / sreda, 6. april
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:40, 20:00, 22:00
Edi zvani orao… 14:40, 18:25, 20:30
Kerol… 17:30, 21:20
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:00, 19:40, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 15:00, 21:00
Dankinja… 19:00
Nove avanture Aladina… 16:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 14:30, 16:30
Braća po babine linije… 18:10
Pad Londona… 20:15
Soba… 22:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:00
Dedpul… 22:20

Subota, 2. april / nedelja, 3. april
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:40, 20:00, 22:00
Edi zvani orao… 11:00, 18:25, 20:30
Kerol… 17:30, 21:20
Pesma mora… 12:20, 14:20
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:00, 18:00, 19:40, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 15:00, 21:00
Dankinja… 19:00
Nove avanture Aladina… 16:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:45
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30
Braća po babine linije… 18:10
Pad Londona… 20:15
Soba… 22:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:50, 16:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 13:20
Dedpul… 22:20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Omaž Draganu Nikoliću
Petak, 1. april
Dragan Nikolić – dokumentarac… 17.00
Kad budem mrtav i beo… 19.00
Nacionalna klasa… 21.00

Subota, 2. april
Ko to tamo peva… 17.00
Sezona mira u Parizu… 19.00
Idemo dalje… 21.00

Nedelja, 3. april
Nešto između… 17.00
Sabirni centar… 19.00
Tri karte za Holivud… 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
7. Festival frankofonog filma
Četvrtak, 31. mart
Vrelina (Coup de chaud)… 19.00
Bićemo prvaci sveta… 21.00

Novi hit filmovi – pretpremijere
Ponedeljak, 4. april (21.00) Moja velika noć
Utorak, 5. april (19.00) Osveta
Utorak, 5. april (21.00) Klan
Sreda, 6. april (19.00) Poslednji vuk
Sreda, 6. april (21.00) Vulkan
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Kraj sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a; 2639-639
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 31. mart / petak, 1. april / subota, 2. april
Pod lupom… 18.30
Trambo… 20.30

Ponedeljak, 4. april / utorak, 5. april
Ćutanje božje kuće… 18.30
Alfabet… 20.30

Sreda, 6. april / četvrtak, 7. april
Šaulov sin…18.30
Pod lupom… 20.30
********************************************

Cinemala

Cetinjska 15a
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.