Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari – april 2016.

Pozorišni repertoari – april 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za april 2016. godine.

Tokom aprila biće nekoliko zanimljivih premijera u Ateljeu 212, NP-u, JDP-u, Dadovu…

Pozorišni repertoari – april 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Petak, 1. april (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 2. april (20.00) Egzibicionista
Nedelja, 3. april (20.00) Bog masakra
Ponedeljak, 4. april (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Četvrtak, 7. april (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Petak, 8. april (20.00) Pijani
Subota, 9. april (20.00) Ljubavno pismo
Nedelja, 10. april (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Ponedeljak, 11. april (20.00) Kazimir i Karolina
Utorak, 12. april (20.00) Makbet
Četvrtak, 14. april (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Petak, 15. april (20.00) Džepovi puni kamenja
Subota, 16. april (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 17. april (20.00) Pijani
Ponedeljak, 18. april (20.00) Makbet
Utorak, 19. april (20.00) Kazimir i Karolina
Sreda, 20. april (20.00) Pijani
Petak, 22. april (20.00) Tango
Subota, 23. april (20.00) Ožalošćena porodica
Četvrtak, 28. april (20.00) Premijera: Mrešćenje šarana

Scena „Petar Kralj“
Petak, 1. april (20.30) Mizeri
Subota, 2. april (20.30) Terapija
Nedelja, 3. april (20.30) Volvo kamioni
Ponedeljak, 4. april (20.30) Pomorandžina kora
Utorak, 5. april (20.30) Lice
Četvrtak, 7. april (20.30) Slavna Florens
Petak, 8. april (20.30) Primorje
Subota, 9. april (20.30) Dar-mar
Nedelja, 10. april (20.30) Lice
Ponedeljak, 11. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji – Radionica integracije
Utorak, 12. april (20.30) Strujosek
Četvrtak, 14. april (20.30) Pretpremijera: Konstelacije
Petak, 15. april (20.30) Premijera: Konstelacije
Subota, 16. april (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 17. april (20.30) Lice
Ponedeljak, 18. april (20.30) Čekaonica
Utorak, 19. april (20.30) Primorje
Sreda, 20. april (20.30) Konstelacije
Petak, 22. april (20.30) Strujosek
Subota, 23. april (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 24. april (20.30) Slavna Florens
Ponedeljak, 25. april (20.30) Čekajući Godoa
Utorak, 26. april (20.30) Primorje
Sreda, 27. april (20.30) Konstelacije
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 2. april (20.00) BFI: Empirijski kvocijent
Utorak, 5. april (20.00) BFI: Držim kraljicu
Četvrtak, 7. april (20.00) BFI: Paradoks
Subota, 9. april (20.00) Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 11. april (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 12. april (20.00) Čovek je čovek – „Toša Jovanović“, Zrenjanin
Sreda, 13. april (20.00) Poziv na pogubljenje
Četvrtak, 14. april (20.00) Igra parova (rasprodato)
Petak, 15. april (20.00) Anđeli čuvari (rasprodato)
Subota, 16. april (20.00) Hotel Evropa
Nedelja, 17. april (20.00) Delirijum tremens
Ponedeljak, 18. april (20.00) Eling
Sreda, 20. april (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Petak, 22. april (20.00) Ćeif
Nedelja, 24. april (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Ponedeljak, 25. april (20.00) Čovek, zver i vrlina
Utorak, 26. april (20.00) Harold i Mod
Sreda, 27. april (20.00) Kad su cvetale tikve

Nova scena
Sreda, 6. april (17.00) BFI: Sam u kući
Petak, 8. april (20.30) Moje dete
Nedelja, 10. april (20.30) Ne igraj na Engleze (rasprodato)
Ponedeljak, 11. april (20.30) Mesec u plamenu
Utorak, 12. april (20.30) Igra parova
Četvrtak, 14. april (20.30) Derviš i smrt
Nedelja, 17. april (20.30) Berlinski zid
Ponedeljak, 18. april (20.30) Draga Jelena
Utorak, 19. april (20.30) Ples sa bogovima
Sreda, 20. april (20.30) Život je pred tobom
Četvrtak, 21. april (20.30) Trpele
Petak, 22. april (20.30) Mleko
Subota, 23. april (20.30) Moje dete
Utorak, 26. april (20.30) Berlinski zid
Četvrtak, 28. april (20.30) Rulet-ples
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 2. april (20.00) Ptice
Utorak, 5. april (20.00) Kratka priča o antihristu
Sreda, 6. april (20.00) Crvena: samoubistvo nacije
Četvrtak, 7. april (20.00) Nastojnik – gostuje NP Kikinda
Petak, 8. april (18.00 i 20.00) O s(a)vesti – Esej u pokretu o Dadi Vujasinović – na engleskom
Subota, 9. april (20.00) Ljudski glas
Ponedeljak, 11. april (20.00) Gamma cas
Utorak, 12. april (20.00) Dunjaluk
Četvrtak, 14. april (20.00) Peti park ili pravo na grad
Petak, 15. april (20.00) Muškarčine
Subota, 16. april (20.00) Priča o vojniku
Ponedeljak, 18. april (20.00) Crvena ljubav
Sreda, 20. april (20.00) Ja i ti
Četvrtak, 21. april (20.00) Doček
Subota, 23. april (20.00) Ana Frank – NP Sterija, Vršac
Nedelja, 24. april (20.00) Leni
Sreda, 27. april (20.00) Odbrana gospođe Klito Mestres
Četvrtak, 28. april (20.00) Premijera: Tup-tup
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
30. jun – 16. jul… Festival I/Ili Institut
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Petak, 1. april (19.30) Veče glomazne poezije – Rambo Amadeus
Subota, 9. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 13. april (19.30) Tramvaj zvani želja
Subota, 16. april (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Nedelja, 17. april (19.30) Bajka o pozorištu
Utorak, 19. april (19.30) Kumovi
Sreda, 20. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 21. april (19.30) Sokin i Bosina
Petak, 22. april (19.30) Suze su OK
Subota, 23. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 24. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 25. april (19.30) Veliki talas
Sreda, 27. april (19.30) Noć bogova
Četvrtak, 28. april (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Nedelja, 3. april (20.00) Voz (rasprodato)
Utorak, 5. april (20.00) Voz
Petak, 8. april (20.00) Šaka
Subota, 9. april (20.00) Boing-boing
Nedelja, 10. april (20.00) Voz
Ponedeljak, 11. april (20.00) Šaka
Utorak, 12. april (20.00) Savršen kroj
Sreda, 13. april (20.00) Generalna proba samoubistva
Četvrtak, 14. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Petak, 15. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 16. april (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 17. april (20.00) Voz
Ponedeljak, 18. april (20.00) Profesionalac – Kraljevo
Utorak, 19. april (20.00) Voz
Sreda, 20. april (20.00) Pozovi M radi užitka
Četvrtak, 21. april (20.00) Večera budala
Petak, 22. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 23. april (20.00) Šaka
Ponedeljak, 25. april (20.00) Voz
Utorak, 26. april (20.00) Govorna mana
Sreda, 27. april (20.00) Šaka
Četvrtak, 28. april (20.00) Savršen kroj
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Petak, 1. april (20.00) Sumnjivo lice
Subota, 2. april (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Nedelja, 3. april (20.00) Unosno mesto
Utorak, 5. april (20.00) Nora!
Sreda, 6. april (20.00) Mletački trgovac
Četvrtak, 7. april (20.00) Samo neka bude lepo
Petak, 8. april (20.00) Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)
Subota, 9. april (21.00) BFI: L-E-V, Tel Aviv
Nedelja, 10. april (20.00) Razbijeni krčag
Ponedeljak, 11. april (20.00) Izdaja
Utorak, 12. april (20.00) Dnevnik o Čarnojeviću
Sreda, 13. april (20.00) Razbijeni krčag
Četvrtak, 14. april (20.00) Metamorfoze
Nedelja, 17. april (20.00) Švabica
Ponedeljak, 18. april (20.00) Skakavci
Utorak, 19. april (20.00) Tako je moralo biti
Sreda, 20. april (20.00) Gospođica
Četvrtak, 21. april (20.00) Uobraženi bolesnik
Subota, 23. april (20.00) Otelo
Nedelja, 24. april (20.00) Uobraženi bolesnik
Ponedeljak, 25. april (20.00) Zmajeubice
Utorak, 26. april (20.00) Nora!
Sreda, 27. april (20.00) Zapisi iz podzemlja
Četvrtak, 28. april (20.00) Zmajeubice

Studio JDP
Petak, 1. april (20.30) Histerija
Subota, 2. april (20.30) Zločin i kazna
Subota, 9. april (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? – Mikser House (na engleskom)
Petak, 22. april (20.30) Premijera: Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 24. april (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? – Mikser House (na engleskom)
Ponedeljak, 25. april (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Utorak, 26. april (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Sreda, 27. april (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Četvrtak, 28. april (20.30) Histerija
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Petak, 1. april (10.30) Pinokio (rasprodato)
Petak, 1. april (20.00) Tinejdž klub / Istine o odrastanju
Subota, 2. april (17.00) Lažeš Melita
Nedelja, 3. april (12.00) Strašne priče braće Grim
Utorak, 5. april (10.30) Kameni cvet
Sreda, 6. april (10.30) Mačak u čizmama
Sreda, 6. april (20.00) Prevaranti
Četvrtak, 7. april (10.30) Cirkus Mario i Neta (rasprodato)
Četvrtak, 7. april (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Petak, 8. april (10.30) Cirkus Mario i Neta (rasprodato)
Petak, 8. april (20.00) Plavi čuperak
Subota, 9. april (17.30) Cirkus Mario i Neta
Nedelja, 10. april (12.00) Čudne ljubavi
Utorak, 12. april (10.30 i 20.00) Kameni cvet
Sreda, 13. april (10.30) Kameni cvet
Sreda, 13. april (20.00) Prevaranti
Četvrtak, 14. april (10.30) Strašne priče braće Grim
Četvrtak, 14. april (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Petak, 15. april (10.30) Mačak u čizmama
Petak, 15. april (20.00) Plavi čuperak
Subota, 16. april (17.00) Tri praseta
Nedelja, 17. april (12.00 i 17.00) Naglavačke
Utorak, 19. april (10.30) Kameni cvet
Sreda, 20. april (10.30) Čudne ljubavi
Sreda, 20. april (20.00) Prevaranti
Četvrtak, 21. april (10.30) Tri praseta
Petak, 22. april (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Subota, 23. april (17.00) Mačak u čizmama
Utorak, 26. april (10.30) Naglavačke (rasprodato)
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Petak, 1. april (19.30) Majka Hrabrost i njena deca
Subota, 2. april (19.30) Melanholični snovi grofa Save Vladislavića
Nedelja, 3. april (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 4. april (19.30) Pokojnik
Utorak, 5. april (19.30) Don Kihot
Sreda, 6. april (19.30) Premijerna obnova: Italijanka u Alžiru
Četvrtak, 7. april (19.30) Mladi koreografi: Proces ili Nikom ovde nije stalo do Jozefa / Puškin
Petak, 8. april (20.00) Kolo i Lado: Ruku pod ruku – 27. godina kasnije, ponovo zajedno
Subota, 9. april (19.30) Boemi
Ponedeljak, 11. april (19.30) Ko to tamo peva
Utorak, 12. april (19.30) Velika drama
Sreda, 13. april (19.00) Otelo
Četvrtak, 14. april (19.30) Aleksandar
Petak, 15. april (19.30) Slika Dorijana Greja
Subota, 16. april (19.30) Nabuko
Nedelja, 17. april (12.00) Kopelija
Nedelja, 17. april (19.30) Perikle – 400 godina od smrti V. Šekspira; Šabačko pozorište
Ponedeljak, 18. april (19.30) Kir Janja
Utorak, 19. april (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 20. april (19.30) Toska
Četvrtak, 21. april (19.30) Žizela
Petak, 22. april (19.30) Ko to tamo peva
Subota, 23. april (19.30) Henri Šesti – 400 godina od smrti V. Šekspira
Nedelja, 24. april (12.00) Plašt / Sestra Anđelika
Nedelja, 24. april (19.30) Marija Stjuart
Ponedeljak, 25. april (19.30) Derviš i smrt
Utorak, 26. april (19.30) Rodoljupci
Sreda, 27. april (19.30) Bal pod maskama
Četvrtak, 28. april (19.30) Don Kihot

Sreda, 4. maj (19.30) Čarobna frula
Četvrtak, 5. maj (19.30) Izbiračica
Petak, 6. maj (19.30) Dama s kamelijama

Scena „Raša Plaović“
Petak, 1. april (20.30) Ženski orkestar
Subota, 2. april (20.30) Na dnu
Nedelja, 3. april (20.30) Bizarno
Ponedeljak, 4. april (20.30) Nesporazum
Utorak, 5. april (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Sreda, 6. april (20.30) Važno je zvati se Ernest
Petak, 8. april (20.00) Noces & La Stravaganza – balet; NP iz Tirane
Subota, 9. april (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Nedelja, 10. april (20.30) Mali bračni zločini – 100. izvođenje
Ponedeljak, 11. april (20.30) Drita – NP Niš i Puls teatar Lazarevac
Utorak, 12. april (20.30) Moje nagrade
Sreda, 13. april (20.00) Balet i moda – 5. godina
Četvrtak, 14. april (20.30) ThisCasting – Rugatino, Zagreb
Petak, 15. april (20.30) Premijera: Frenki i Džoni obasjani mesečinom
Subota, 16. april (20.30) Frenki i Džoni obasjani mesečinom
Nedelja, 17. april (20.30) Laža i paralaža
Ponedeljak, 18. april (20.30) Moje nagrade
Utorak, 19. april (20.30) Ženski orkestar
Sreda, 20. april (20.30) Nesporazum
Četvrtak, 21. april (20.30) Prah
Petak, 22. april (20.30) Pretpremijera: Sirano
Subota, 23. april (20.30) Premijera: Sirano
Nedelja, 24. april (20.30) Staklena menažerija
Ponedeljak, 25. april (20.30) Dar
Utorak, 26. april (20.30) Laža i paralaža
Sreda, 27. april (20.30) Bela kafa
Četvrtak, 28. april (20.30) Mali bračni zločini

Sreda, 4. maj (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 5. maj (20.30) Bela kafa
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Sreda, 6. april (20.00) Premijera: Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Četvrtak, 7. april (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Petak, 8. april (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Ponedeljak, 11. april (20.00) 4 boje 5 pištolja
Utorak, 12. april (20.00) Zoološka priča
Sreda, 13. april (20.00) Hajduci
Četvrtak, 14. april (20.00) Kako smo ubili Šekspira
Sreda, 20. april (20.00) Seks za početnike
Četvrtak, 21. april (20.00) Leptirica
Petak, 22. april (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Ponedeljak, 25. april (20.00) Seks za početnike
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Petak, 1. april (19.30) Male tajne
Petak, 8. april (19.30) Miloš, Crnjanski
Nedelja, 10. april (20.00) BFI: Tanc Lucern
Ponedeljak, 11. april (19.30) Rebeka
Utorak, 12. april (19.30) Veliki Getsbi – sa engleskim titlom
Četvrtak, 14. april (19.30) Jadnici
Ponedeljak, 18. april (19.30) Ana Karenjina
Petak, 22. april (18.00) Čarobna frula
Nedelja, 24. april (19.30) Krvava svadba – Bolero
Ponedeljak, 25. april (19.30) Krojcerova sonata
Utorak, 26. april (19.30) Krojcerova sonata

Mala scena
Nedelja, 3. april (20.00) Lolita
Ponedeljak, 4. april (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Četvrtak, 7. april (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Sreda, 20. april (20.00) Halo Beograd
Četvrtak, 21. april (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Nedelja, 3. april (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 3. april (17.00) Crvenkapa
Subota, 9. april (17.00) Aladinova Ciciban lampa
Nedelja, 10. april (17.00) Petar Pan
Subota, 16. april (17.00) Razmaženi princ
Nedelja, 17. april (12.00) Sami u kući
Nedelja, 17. april (17.00) Premijera: Mnogo brige ni oko čega
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Predstave se igraju petkom od 18.00, subotom i nedeljom od 12.00 i 17.00.
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 2. april (12.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 5. april (11.00) Zvezdarski vitez
Četvrtak, 7. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Nedelja, 10. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Ponedeljak, 11. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Utorak, 12. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Petak, 15. april (12.00) Zvezdarski vitez
Subota, 16. april (12.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 19. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Sreda, 20. april (11.00) Tom Sojer i đavolja posla
Četvrtak, 21. april (11.00) Zvezdarski vitez
Petak, 22. april (11.00) Carev zatočnik
Subota, 23. april (12.00) Mala sirena
Ponedeljak, 25. april (11.00) Tom Sojer i đavolja posla
Utorak, 26. april (12.00) Magareće godine

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Sreda, 6. april (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 8. april (20.00) 39 stepenika
Ponedeljak, 18. april (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 25. april (20.00) Krčmarica Mirandolina
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Petak, 1. april (20.00) Koštana
Subota, 2. april (20.00) Oli mi ga dat?
Nedelja, 3. april (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Ponedeljak, 4. april (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Utorak, 5. april (20.00) Ujež
Sreda, 6. april (20.00) Kirija
Četvrtak, 7. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 8. april (20.00) Prva parnica
Subota, 9. april (20.00) Opasna igra
Nedelja, 10. april (20.00) Karamazovi / Sablasni Eros
Ponedeljak, 11. april (20.00) Vlast
Četvrtak, 14. april (20.00) Prva parnica
Petak, 15. april (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Subota, 16. april (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Nedelja, 17. april (20.00) Karamazovi / Sablasni Eros
Ponedeljak, 18. april (20.00) Opasna igra
Utorak, 19. april (20.00) Oli mi ga dat?
Četvrtak, 21. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 22. april (20.00) Idemo u lov – gostovanje pozorišta uz Berana
Subota, 23. april (20.00) Vreme časti i ponosa
Nedelja, 24. april (20.00) Cabares cabarei
Ponedeljak, 25. april (20.00) Amerikanac u Beogradu
Utorak, 26. april (20.00) Ujež
Sreda, 27. april (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 28. april (20.00) Ne šetaj se gola
Petak, 29. april (20.00) Koštana
Subota, 30. april (20.00) Lopuže

Ponedeljak, 2. maj (20.00) Oli mi ga dat?
Utorak, 3. maj (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 4. maj (20.00) Vreme časti i ponosa
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 2. april (12.00) Tužni psić
Subota, 2. april (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 3. april (12.00) Tri praseta
Nedelja, 3. april (17.00) Lepotica i zver
Subota, 9. april (12.00) Crvčak i mrav
Subota, 9. april (17.00) Dogodilo se u Lutkovu
Nedelja, 10. april (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 10. april (17.00) Šešir pun boja
Subota, 16. april (12.00) Princ žabac
Subota, 16. april (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 17. april (12.00) Princeza na zrnu graška
Nedelja, 17. april (17.00) Palčica
Subota, 23. april (12.00) Ružno pače
Subota, 23. april (17.00) Baš čelik
Nedelja, 24. april (12.00) Pinokio
Nedelja, 24. april (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 30. april (12.00) Karijus i Baktus
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Petak, 1. april (19.30) Producenti
Nedelja, 3. april (20.00) BFI: Kompanija Kristijana Ingimarsona
Ponedeljak, 4. april (20.00) BFI: Kompanija Kristijana Ingimarsona
Sreda, 6. april (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 7. april (19.30) Mamma Mia!
Petak, 8. april (19.30) Mamma Mia!
Subota, 9. april (19.30) Čikago
Nedelja, 10. april (19.30) Sweet Charity
Utorak, 12. april (19.30) Producenti
Sreda, 13. april (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 14. april (19.30) Mamma Mia!
Petak, 15. april (19.30) Grk Zorba
Subota, 16. april (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 17. april (19.30) Sweet Charity
Sreda, 20. april (19.30) Čikago
Četvrtak, 21. april (19.30) Dva mirisa ruže
Petak, 22. april (19.30) Ženidba i udadba
Subota, 23. april (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 24. april (19.30) Glavo luda
Utorak, 26. april (19.30) Viktor Viktorija
Sreda, 27. april (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 28. april (19.30) Cigani lete u nebo

Sreda, 4. maj (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 5. maj (19.30) Sweet Charity
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Ulaz na sve predstave je besplatan. Karte se preuzimaju u UK „Palilula“ radnim danima od 9.00 do 16.00 (info: 069/2002-570)
Petak, 1. april (20.00) Klackalica
Subota, 2. april (20.00) Voli me do kraja
Nedelja, 3. april (14.00) Za decu: Tri praseta
Nedelja, 3. april (20.00) Drž ne daj
Ponedeljak, 4. april (20.00) Pazi s kime spavaš
Utorak, 5. april (20.00) Premijera: Ko vam dade predstavu
Sreda, 6. april (11.00) Za decu: Vukašin i Crvenkapa
Sreda, 6. april (20.00) Hajde da se igramo
Četvrtak, 7. april (20.00) Brakolomije
Petak, 8. april (20.00) Pazi šta želiš
Subota, 9. april (20.00) Indigo
Nedelja, 10. april (14.00) Za decu: Šuma čuda
Nedelja, 10. april (20.00) Škola za ljubavnike
Ponedeljak, 11. april (20.00) Divan dan
Utorak, 12. april (20.00) Gospodin poslanik
Sreda, 13. april (20.00) Istočni anđeo
Četvrtak, 14. april (20.00) Voli me do kraja
Petak, 15. april (19.00) Hajde u kabare bre
Nedelja, 17. april (14.00) Za decu: Mala sirena
Nedelja, 17. april (19.00) Plastika
Ponedeljak, 18. april (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 20. april (20.00) Ubi me kurje oko
Petak, 22. april (20.00) Savršen kroj
Ponedeljak, 25. april (19.30) Inkluzivni mjuzikl: Čarobno putovanje
Sreda, 27. april (20.00) Pazi šta želiš
Četvrtak, 28. april (20.00) Blitva i krompir
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Subota, 2. april (20.30) Lari Tompson
Ponedeljak, 4. april (20.00) Seks i selo
Utorak, 5. april (20.00) Lari Tompson
Ponedeljak, 18. april (19.00) U zrnu smisla – poetski teatar za dž
Sreda, 20. april (20.30) Manijak
Četvrtak, 21. april (20.30) Rastibudjilizovane klejbezable – za dž
Cena ulaznice: 200 RSD.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78, 3615-307
Subota, 2. april (17.00) Iza duge
Nedelja, 3. april (12.00) Kaubojci
Subota, 9. april (17.00) Pobuna igračaka
Nedelja, 10. april (12.00) Šuma čuda
Subota, 16. april (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 17. april (12.00) Ušećerena Pepeljuga
Subota, 23. april (17.00) Štrumpfovi i Majka Priroda
Nedelja, 24. april (12.00) Pčelica Maja
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 2. april (20.00) Pretpremijera: Banović Strahinja
Nedelja, 3. april (20.00) Premijera: Banović Strahinja
Subota, 16. april (20.00) Banović Strahinja
Četvrtak, 21. april (20.00) Casa Novak

Scena „Kult“
Petak, 1. april (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 12. april (20.00) Glumac, kaži nešto smešno
Petak, 15. april (20.30) Stand Up Ivana Tomića
Subota, 16. april (20.30) Brak ustvari ljubav
Ponedeljak, 18. april (20.00) Porodične priče
Sreda, 20. april (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Četvrtak, 21. april (20.30) Kod opšteg mesta levo
Petak, 22. april (20.30) Odlazni terminal
Subota, 23. april (20.00) Ručni rad
Ponedeljak, 25. april (20.00) Sve o tvojoj majci
Utorak, 26. april (20.00) Naši dani
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 11. april (20.00) Pazi šta želiš
Četvrtak, 14. april (20.00) Rulet-ples
Subota, 16. april (20.00) Lari Tompson – SKC Kragujevac
Petak, 22. april (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Subota, 23. april (20.00) Ćelava pevačica – UK Parobrod
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Petak, 1. april (20.00) Državni posao
Subota, 2. april (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Petak, 8. april (20.00) Monti Pajton i Sveti gral
Ponedeljak, 11. april (20.00) Milan Lane Gutović: Sasvim obično veče
Četvrtak, 14. april (20.00) Sumnjivo lice
Subota, 16. april (20.00) Chippendales
Subota, 23. april (14.00) Alvin i veverice – Internacionalna trupa
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 7. april (19.00) Sami
Predstava učenika Škole „11. maj“ iz Jagodine (Dom za učenike oštećenog sluha i govora
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Cena ulaznice: 600-800 dinara
Subota, 2. april (20.00) Samo da znaš koliko te volim
Sreda, 6. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Četvrtak, 7. april (20.00) Pazi šta želiš
Petak, 8. april (20.00) Čekajući ministra
Subota, 9. april (20.00) Pazi s kime spavaš
Petak, 15. april (20.00) Zabranjeno voće
Subota, 16. april (20.00) Hot Line
Nedelja, 17. april (20.00) Ko vama dade predstavu
Utorak, 19. april (20.00) Poslednja šansa
Sreda, 20. april (20.00) Bračni prevrtljivci
Četvrtak, 21. april (20.00) Plastika
Petak, 22. april (20.00) Pazi šta želiš
Nedelja, 24. april (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Ponedeljak, 25. april (20.00) Priča se po gradu
Utorak, 26. april (20.00) Lilika
Sreda, 27. april (20.00) Svlačenje
Četvrtak, 28. april (20.00) Milunka Savić
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Utorak, 5. april (20.00) Kabare Čikago
Petak, 8. april (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 9. april (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Petak, 15. april (20.00) Istrajnost
Subota, 16. april (20.00) Istrajnost
Subota, 23. april (20.00) Raspareni par
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 1. april (20.00) 13. BFI: Forsajt kompanija

Nedelja, 3. april (17.00) Igorov magični šou
Ponedeljak, 4. april (20.00) Izuj se
Utorak, 19. april (20.00) Radio&Julija – baletski rock spektakl

Subota, 7. maj (20.00) Una saga Serbica
Utorak, 24. maj / sreda, 25. maj (20.00) Čikaške perverzije – Integralno
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Petak, 8. april (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 10. april (20.00) Psovanje publike
Utorak, 12. april (20.00) Žudnja
Četvrtak, 14. april (20.00) Buba u uhu
Petak, 15. april (20.00) Biciklist – makabralni kabare
Četvrtak, 21. april (20.00) Razdeljak – internet kabare
Petak, 22. april (20.00) Buba u uhu
Subota, 23. april (20.00) Biciklist – makabralni kabare
Ponedeljak, 25. april (20.00) Žudnja
Utorak, 26. april (20.00) Buba u uhu
Subota, 30. april (20.00) Buba u uhu
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Utorak, 5. april (20.00) Laura, molim te
Utorak, 19. april (21.00) Žaba
Četvrtak, 28. april (21.00) Edit
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Petak, 1. april (20.00) Pokondirena tikva – Studio BIS!
Ponedeljak, 4. april (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 7. april (20.00) Plastika
Subota, 9. april (13.00) Premijera za decu: Divna je divna
Utorak, 12. april (20.00) Zajednički stan – za dž
Četvrtak, 14. april (20.00) Zajednički stan – za dž
Subota, 16. april (12.00) Za decu: Velika trka – za dž
Ponedeljak, 18. april (20.00) Priča sa jedne sofre – Teatar zajednice
Sreda, 20. april (20.00) Premijera: Lajanje na zvezde – Studio BIS!
Četvrtak, 21. april (20.00) Recepti za srećan život
Četvrtak, 28. april (20.00) Ženski razgovori
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Subota, 2. april (17.00) Snežana i sedam patuljaka
Subota, 9. april (17.00) Petar Pan
Nedelja, 10. april (12.00) Pepa Prase
Subota, 16. april (17.00) Ana i Elza u Ledenom kraljevstvu
Nedelja, 17. april (12.00) Angry Birds
Subota, 23. april (17.00) Alisa u Zemlji čuda
Nedelja, 24. april (12.00) Maša i medved

Večernja scena
Četvrtak, 7. april (20.00) Ko je ovde idiot
Četvrtak, 14. april (20.00) Laži me
Četvrtak, 21. april (20.00) Klackalica
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nedelja, 24. april (19.00 i 21.00) Bajkoholik
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.