Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (14-20. april 2016.)
Bioskopski repertoari: Priča nad pričama
Priča nad pričama

Bioskopski repertoari (14-20. april 2016.)

Ovo su bioskopski repertoari za nedelju od 14. do 20. aprila 2016.

U Beogradu će se od 14. aprila prikazivati nekoliko novih filmova: Diznijeva avantura „Knjiga o džungli 3D„, prvi film snimljen u celini „iz prvog lica“ – „Hardcore Henry„, fantastika „Priča nad pričama„, španski triler „Osveta“ i evropski film „Komuna„. Nedelja finskog filma biće organizovana u Dvorani KCB, a premijera epske akcione avanture „Lovac i ledena kraljica„, biće održana u sredu, 20. aprila od 20.00, u bioskopu Cineplexx Ušće SC.

Bioskopski repertoari od 14. do 20. aprila 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Subota, 16. april / nedelja, 17. april
Vlažnost… 20.00
Nove avantura Aladina… 16.15
Pesma mora… 16.30
Mladost… 20.00
Knjiga o džungli 3D… 17.00 i 18.45
Priča nad pričama… 22.00
Osveta… 18.15
Hardcore Henry… 20.30 i 22.15
Pod lupom… 22.15
Braća po babine linije… 18.15

Ponedeljak, 18. april
Vlažnost… 20.00
Nove avantura Aladina… 16.15
Moja velika pravoslavna svadba 2… 21.00
Pesma mora… 16.30
Mladost… 20.00
Knjiga o džungli 3D… 17.00 i 18.45
Priča nad pričama… 22.00
Osveta… 18.15
Hardcore Henry… 20.30 i 22.15
Pod lupom… 22.15
Braća po babine linije… 18.15

Utorak, 19. april / sreda, 20. april
Vlažnost… 20.00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18.00
Nove avantura Aladina… 16.15
Moja velika pravoslavna svadba 2… 20.30 i 22.15
Pesma mora… 16.30
Pernata banda… 16.00
Mladost… 20.00
Knjiga o džungli 3D… 17.00 i 18.45
Priča nad pričama… 22.00
Osveta… 18.15
Hardcore Henry… 20.30 i 22.15
Pod lupom… 22.15
Braća po babine linije… 18.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020
Četvrtak, 14. april – sreda, 20. april
Mladost… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 14. april / petak, 15. april
Osveta… 17.00
Mladost… 19.00
Priča nad pričama… 21.00

Subota, 16. april / nedelja, 17. april
Knjiga o džungli 3D… 11.00 i 15.00
Kung fu panda 3 3D… 13.00
Osveta… 17.00
Mladost… 19.00
Priča nad pričama… 21.00

Ponedeljak, 18. april / utorak, 19. april / sreda, 20. april
Osveta… 17.00
Mladost… 19.00
Priča nad pričama… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Nedelja finskog filma
Četvrtak, 14. april (20.00)
Svečano otvaranje / Opening ceremony
Piksadores / Pixadores
r: Amir Arsames Escandari

Petak, 15. april (18.00)
Ljubav i inženjering / Love&Еngineering
r: Tonislav Hristov

Petak, 15. april (20.00)
Bekstvo / They Have Escaped
r: JP Valkeapaa

Subota, 16. april (18.00)
Distrakcije / Distractions
r: Aleksi Salmenpera

Subota, 16. april (20.00)
Mačevalac / The Fencer
r: Klaus Haro

Nedelja, 17. april (18.00)
Oproštaj / Absolution
r: Petri Kotwica

Nedelja, 17. april (20.00)
Džangrizalo / The Grump
r: Dome Karukoski

Ponedeljak, 18. april (18.00)
Autoput Aljaska / Alcan Highway
r: Aleksi Salmenpera

Ponedeljak, 18. april (20.00)
Glavom napred / Headfirst
r: Antti Heikki Pesonen

Redovni repertoar
Utorak, 19. april – sreda, 27. april
Klan… 17.00
Dobra žena… 19.00
Komuna… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 14. april / petak, 15. april / ponedeljak, 18. april / utorak, 19. april
Knjiga o džungli 3D… 16:10, 18:20, 20:30
Knjiga o džungli… 15:10, 17:20, 19:30
Hardcore Henry… 18:10, 20:20, 22:20
Osveta… 17:00, 21:20
Priča nad pričama… 19:20, 21:50
Šefica… 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 18:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 16:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 15:00
Ti mene nosiš… 22:45
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:50, 17:45, 19:40, 21:45
Edi zvani orao… 19:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:15, 19:50, 22:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 18:15, 21:10
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:50
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 16:00
Braća po babine linije… 17:40
Pad Londona… 20:10, 22:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 17:30, 21:40
Dedpul… 15:20, 21:00

Subota, 16. april
Roberto Devero (direktan prenos opere iz Metropolitena)… 18:55
Knjiga o džungli 3D… 12:00, 14:05, 16:10, 18:10, 20:30
Knjiga o džungli… 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
Hardcore Henry… 17:50, 20:20, 22:20
Osveta… 17:00, 22:15
Priča nad pričama… 19:20, 21:50
Šefica… 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 18:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 11:50, 13:50, 16:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 12:50, 15:00
Ti mene nosiš… 22:45
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:50, 17:45, 19:40, 21:45
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:10, 15:15, 19:10, 22:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 18:15, 21:10
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 12:20, 14:15, 16:00
Pad Londona… 20:10, 22:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 14:00, 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 13:10, 15:30
(Ne)profesionalac… 17:30, 21:40
Dedpul… 21:00
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 12:40
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:20
Edi zvani orao… 15:20

Nedelja, 17. april
Knjiga o džungli 3D… 12:00, 14:05, 16:10, 18:20, 20:30
Knjiga o džungli… 13:00, 15:10, 17:20, 19:30
Hardcore Henry… 18:10, 20:20, 22:20
Osveta… 17:00, 21:20
Priča nad pričama… 19:20, 21:50
Šefica… 18:00, 20:00, 22:00
Mladost… 18:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 11:50, 13:50, 16:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 12:50, 15:00
Ti mene nosiš… 22:45
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:50, 17:45, 19:40, 21:45
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:10, 15:15, 19:10, 22:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 18:15, 21:10
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40, 15:40, 17:50
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 12:20, 14:15, 16:00
Pad Londona… 20:10, 22:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 14:00, 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 13:10, 15:30
(Ne)profesionalac… 17:30, 21:40
Dedpul… 15:20, 21:00
Trilogija drugačija: Odani 1. deo… 12:40
Alvin i veverice: Velika avantura (sinhronizovano)… 13:20
Braća po babine linije… 17:40
Edi zvani orao… 19:10

Sreda, 20. april
Lovac i ledena kraljica (premijera)… 20:00
Knjiga o džungli 3D… 16:10, 18:20, 20:30
Knjiga o džungli… 15:10, 17:20, 19:30
Hardcore Henry… 18:10, 20:20, 22:20
Osveta… 17:00, 21:20
Priča nad pričama… 19:20, 21:50
Šefica… 18:00, 20:10, 22:15
Mladost… 18:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 16:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 15:00
Ti mene nosiš… 22:45
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:50, 17:45, 19:40, 21:45
Edi zvani orao… 19:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:15, 19:50, 22:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 18:15, 21:10
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:50
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 16:15
Pad Londona… 17:40, 22:10
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 16:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 17:30, 21:40
Dedpul… 15:20, 21:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 16. april / nedelja, 17. april
Knjiga o džungli 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Knjiga o džungli 2D… 14:00, 16:00
Šefica… 22:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 20:00
Edi zvani Orao… 22:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 17:30, 21:00
Braća po babine linije… 18:00, 20:15
Kung fu panda 3 3D – sinhronizovano… 12:00, 13:30, 15:30
Zootropolis – grad životinja 3D… 11:30

Ponedeljak, 18. april / utorak, 19. april / sreda, 20. april
Knjiga o džungli 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Knjiga o džungli 2D… 16:00
Šefica… 22:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 20:00
Edi zvani Orao… 22:10
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 17:30, 21:00
Braća po babine linije… 18:00, 20:15
Kung fu panda 3 3D – sinhronizovano… 15:30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. april – sreda, 13. april
(Termini u zagradama važe samo za subotu i nedelju, 9. i 10. april)
Šefica… 17:30, 19:30, 21:30
Mladost… 20:15, 22:30
Ti mene nosiš… 22:00
Pernata banda 3d – sinhronizovan… (14:20), 16:15, 18:15
Pesma mora… (14:00)
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18:00, 20:00
Edi zvani Orao… 16:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 19:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 18:10, 21:00
Dankinja… 21:50
Kung fu panda 3 – sinhronizovan… (13:10), 15:10, 17:00
Kung fu panda 3 3D – sinhronizovan… (14:10), 16:10
Zootropolis: Grad životinja – sinhronizovan… (13:30), 15:30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 14. april / petak, 15. april / ponedeljak, 18. april / utorak, 19. april / sreda, 20. april
Knjiga o džungli 3D… 16:00, 18:10, 20:15
Knjiga o džungli… 15:15, 17:20
Hardcore Henry… 18:00, 20:00, 22:00
Osveta… 19:15, 22:40
Šefica… 19:45, 21:45
Mladost… 22:20
Moja velika noć… 16:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 16:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18:30, 20:30
Edi zvani orao… 17:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 19:30, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 21:15
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 14:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 14:50

Subota, 16. april / nedelja, 17. april
Knjiga o džungli 3D… 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:15
Knjiga o džungli… 15:15, 17:20
Hardcore Henry… 18:00, 20:00, 22:00
Osveta… 19:15, 22:40
Šefica… 19:45, 21:45
Mladost… 22:20
Moja velika noć… 16:30
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Pernata banda (sinhronizovano)… 11:00
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 18:30, 20:30
Edi zvani orao… 13:00
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 19:30, 22:30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 21:15
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Kung Fu Panda 3 (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 14:50, 17:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 12:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 15. april / subota, 16. april / nedelja, 17. april
S one strane… 19.00
Vlažnost… 21.00

Petak, 22. april / subota, 23. april / nedelja, 24. april
Mladost… 19.00
Velika lepota… 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nedelja, 17. april (19.00) Vrtlog
Režija: Emilija Gašić. Uloge tumače: Sofija Uzunović, Nataša Tapušković, Jelena Grjučić, Jasna Đuričić, Svetozar Cvetković, Dejan Ćorković.
Ulaz je slobodan!
Za vreme bombardovanja 1999. godine Sofija se povlači sa majkom na selo u staru porodičnu kuću. Kuća je veoma stara i nosi nemire prethodnih generacija koje su u njoj obitavale. Rediteljka Emilija Gašić se bavi pozicijom žena za vreme dva rata u Srbiji.

Utorak, 19. april (20.00) Za dlaku
Premijera dokumentarnog filma o kilometru kose.
Producent: Tamara Kojić. Reditelj: Marko Mak Pantelić.
Ulaznica na premijeru će biti 1 SMS (100 RSD) poslat na humanitarni broj 3100, a na samom događaju će biti prilike za davanje dobrotvornog priloga koji će biti korišćen za izradu perika od prirodne kose za decu koje ih sa nestrpljenjem očekuju. Gosti se mole da svoje prisustvo potvrde prijavom na ovom linku, kako bi osigurali svoje sedište.
„Kilometar kose“ je humanitarna inicijativa koja poklanja perike od prirodne kose deci koja su zbog bolesti ili hemioterapije izgubila svoju kosu. Ova inicijativa je pokrenuta na Svetski dan dece obolele od raka 2015. godine i na različite načine su joj se priključile hiljade ljudi iz svih krajeva Srbije.
Autorski tim se pobrinuo da najbitniji, najemotivniji i najzanimljiviji trenuci budu zabeleženi, a gledaoci će imati priliku da premijerno vide dugometražni dokumentarni film koji je tim povodom nastao u saradnji sa mladim filmskim profesionalcima.
Svaka donacija kose nosi svoju priču, energiju i ljubav koju na ovaj način ljudi daruju deci i mladima koji su izgubili kosu u procesu lečenja. Ovo je projekat koji je u društvu pokrenuo lavinu empatije i dobre volje.
Trajanje: 75 min.
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Uskoro početak nove sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Sreda, 20. april
Kum… 18.00
Film je snimljen po pričama iz Podgorine i Rađevine kao i priče Detelina na pročevlju autora Ljiljane Bralović iz Pranjana kod Gornjeg Milanovca. Govori o našim običajima vezanim za kumstvo. Više kazivača u filmu govori kakve posledice čekaju porodicu ako se kum promeni bez njegove saglasnosti. U filmu je obrađena još jedna priča o krsnoj slavi. U našem narodu postoji verovanje da slavu treba slaviti onako kako sam Bog nalaže tj. kakav dan takav i dar. Ako se slavi krsna slava u vreme posta treba slaviti posno a nikako mrsno. Jedan domaćin po nagovoru svog kuma radio je sve kontra a šta se posle desilo…

Sreda, 20. april
Vukosava… 19.30
Kratka priča (15 minuta) o starici Vukosavi Ninić koja je ceo svoj radni vek provela pletući i predući proizvode od vune a radilila je i druge seoske poslove, tako je i decu odgajila. U slobodno vreme znala je da zapeva. Danas na sećanje na nju ostali su samo spomenik na groblju i neopredena vuna na preslici u porodičnoj kući.
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Cena ulaznice: 300 RSD

Četvrtak, 14. april / petak, 15. april / sreda, 20. april / subota, 23. april
Zvizdan… 20.00

Subota, 16. april
Zvizdan… 19.00

Ponedeljak, 18. april / četvrtak, 21. april
Ti mene nosiš… 20.00

Utorak, 19. april / petak, 22. april
Sa one strane… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Četiri veka od smrti Migela de Servantesa (uključen i filmski program)
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 14. april / petak, 15. april / subota, 16. april
Šaulov sin… 18.30
Pod lupom… 20.30
********************************************

Cinemala

Cetinjska 15a
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.