Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari (21-27. april 2016.)
Bioskopski repertoari: Zločinački um
Zločinački um

Bioskopski repertoari (21-27. april 2016.)

Pred vama su bioskopski repertoari koji važe od 21. do 27. aprila 2016.

U Beogradu će se od 21. aprila prikazivati nekoliko novih filmova: prvi film rediteljke Mirjane Karanović „Dobra žena„, evropska drama „Komuna„, epska avantura „Lovac i ledena kraljica„, argentinsko-španski film „Klan„, horor „Pre buđenja“ i akciona drama sa sjajnom glumačkom ekipom koju predvode Kevin Kostner i Geri Oldman – „Zločinački um„. Nekoliko odličnih revija filmova predvodi ciklus „Muzika i pesma – Brajan Ino“ koji će se prikazivati u Kinoteci…

Bioskopski repertoari od 21. do 27. aprila 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx Ušće SC
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Cinemala

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nedelja, 24. april
Vlažnost… 20.00
Nove avantura Aladina… 16.15
Moja velika pravoslavna svadba 2… 22.00
Pernata banda 3D… 16.00
Mladost… 22.00
Knjiga o džungli 3D… 18.15
Hardcore Henry… 22.00
Klan… 18.00
Lovac i ledena kraljica… 20.00
Komuna… 22.00
Pre buđenja… 20.00
Zločinački um… 18.00 i 20.00
Hrabri petao… 14.45 i 16.00
Braća po babine linije… 18.15

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Vlažnost… 20.00
Nove avantura Aladina… 16.15
Moja velika pravoslavna svadba 2… 22.00
Pernata banda… 14.15
Mladost… 22.00
Knjiga o džungli 3D… 16.30 i 18.15
Hardcore Henry… 22.00
Klan… 18.00
Lovac i ledena kraljica… 20.00
Komuna… 22.00
Pre buđenja… 20.00
Zločinački um… 18.00
Braća po babine linije… 18.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 21. april – sreda, 27. april
Kerol… 20.30

Subota, 23. april, Velika sala
Premijera: Limunovo drvo… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april
Klan… 17.00
Dobra žena… 19.00
Komuna… 21.00

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Kung fu panda 3 3D… 11.00
Knjiga o džungli 3D… 13.00
Hrabri petao 3D… 15.00
Lovac i ledena kraljica… 17.00
Dobra žena… 19.00
Komuna… 21.00

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Klan… 17.00
Dobra žena… 19.00
Komuna… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 21. april – sreda, 27. april
Klan… 17.00
Dobra žena… 19.00
Komuna… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće SC

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april / ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Lovac i ledena kraljica… 15:40, 17:45, 19:50, 22:05
Dobra žena… 18:10, 20:10
Klan… 16:00, 20:20
Zločinački um… 16:30, 20:40, 22:30
Pre buđenja… 19:00, 21:30
Knjiga o džungli 3D… 16:10, 18:20, 20:30
Knjiga o džungli… 15:00, 17:10, 19:20
Hardcore Henry… 18:15, 20:15
Osveta… 22:20
Priča nad pričama… 15:50, 22:55
Šefica… 18:00, 20:00, 22:10
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:45, 17:40, 19:40, 21:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 15:20, 21:00, 22:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 18:50, 21:50
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14:50, 16:50
Pad Londona… 16:00, 22:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 15:30
(Ne)profesionalac… 18:45
Dedpul… 17:50

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Lovac i ledena kraljica… 13:20, 15:40, 17:45, 19:50, 22:05
Dobra žena… 18:10, 20:10
Klan… 16:00, 20:20
Zločinački um… 16:30, 20:40, 22:30
Pre buđenja… 19:00, 21:30
Knjiga o džungli 3D… 12:00, 14:05, 16:10, 18:20, 20:30
Knjiga o džungli… 12:50, 15:00, 17:10, 19:20
Hardcore Henry… 18:15, 20:15
Osveta… 22:20
Priča nad pričama… 15:50, 22:55
Šefica… 18:00, 20:00, 22:10
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 15:45, 17:40, 19:40, 21:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 12:20, 15:20, 21:00, 22:40
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 18:50, 21:50
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:50, 16:50
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 11:40, 13:40
Pad Londona… 13:30, 16:00, 22:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:20
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 13:10, 15:30
(Ne)profesionalac… 18:45
Dedpul… 17:50
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 11:50, 13:50
Pernata banda (sinhronizovano)… 13:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Nedelja, 24. april
Knjiga o džungli 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Knjiga o džungli 2D… 14:00
Lovac i ledena kraljica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Šefica… 22:10
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 20:15
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 21:00
Braća po babine linije… 18:15
Kung fu panda 3 3D – sinhronizovano… 12:00, 14:15, 16:15
Zootropolis – grad životinja 3D – sinhronizovano… 12:15

Ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Knjiga o džungli 3D… 15:00, 17:00, 19:00
Lovac i ledena kraljica… 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Šefica… 22:10
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 20:15
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 21:00
Braća po babine linije… 18:15
Kung fu panda 3 3D – sinhronizovano… 16:15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april / ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Knjiga o džungli 3D… 15.30, 17.45
Lovac i ledena kraljica… 19.00, 20.00, 22.30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 16.00
Mladost… 18.00
Pre buđenja… 20.15, 22.15
Knjiga o džungli… 16.45
Klan… 21.30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16.15
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 19.15
Dobra žena… 21.15
Komuna… 16.30
Šefica… 18.30
Zločinački um… 20.30
Hardcore Henry… 22.45

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Knjiga o džungli 3D… 13.15, 15.30, 17.45
Hrabri petao… 14.15
Lovac i ledena kraljica… 19.00, 20.00, 22.30
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 14.00, 16.00
Mladost… 18.00
Pre buđenja… 20.15, 22.15
Knjiga o džungli… 14.30, 16.45
Klan… 21.30
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika… 16.15
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 19.15
Dobra žena… 21.15
Komuna… 16.30
Šefica… 18.30
Zločinački um… 20.30
Hardcore Henry… 22.45
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 14.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april / ponedeljak, 25. april / utorak, 26. april / sreda, 27. april
Lovac i ledena kraljica… 17:45, 20:00, 22:15
Dobra žena… 16:45, 20:40
Klan… 20:30, 22:40
Zločinački um… 17:15, 19:30, 21:45
Pre buđenja… 18:45, 22:30
Knjiga o džungli 3D… 16:00, 18:10, 20:15
Knjiga o džungli… 14:40
Hardcore Henry… 15:00, 22:20
Osveta… 18:30
Šefica… 19:15
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 15:20
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:15
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 21:15
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 17:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 15:40

Subota, 23. april / nedelja, 24. april
Lovac i ledena kraljica… 14:00, 17:45, 20:00, 22:15
Dobra žena… 16:45, 20:40
Klan… 20:30, 22:40
Zločinački um… 17:15, 19:30, 21:45
Pre buđenja… 18:45, 22:30
Knjiga o džungli 3D… 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:15
Knjiga o džungli… 12:30, 14:40
Hardcore Henry… 15:20, 22:20
Osveta… 18:30
Šefica… 19:15
Pernata banda (sinhronizovano) 3D… 11:20
Pernata banda (sinhronizovano)… 13:20
Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2… 16:15
Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D… 21:15
Kung fu panda 3 (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Kung fu panda 3 (sinhronizovano)… 12:00
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano) 3D… 13:30, 15:40
Zootropolis – grad životinja (sinhronizovano)… 11:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 22. april / subota, 23. april / nedelja, 24. april
Mladost… 19.00
Velika lepota… 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Sreda, 20. april (20.00) Kustendorf u DOB-u: O nasilju
Četvrtak, 21. april (20.00) Kustendorf u DOB-u: Kapetan Tomas Sankara

Utorak, 26. april (20.30) Pretpremijera: Tapavica – dokumentarni film
Ova biografska priča o velikom arhitekti i prvom Srbinu, osvajaču olimpijske medalje u tenisu na prvim modernim Olimpijskim igrama 1896. godine, potom će biti prikazana i sredinom maja, u okviru Festivala međunarodnog dokumentarnog filma Beldocs.
Film je sniman u periodu od 2012. do 2015. na lokacijama u Vojvodini (Novi Sad, Petrovaradin, Nadalj), Crnoj Gori (Herceg Novi, Bijela, Cetinje) i Beogradu. Za to vreme snimljena su arhitektonska dela Momčila Tapavice i napravljeno je više od 20 intervjua sa najrazličitijim sagovornicima, a sve kako bi lik i delo Momčila Tapavice bilo osvetljeno iz različitih uglova.
Ovo je priča o Momčilu Tapavici, prvom Srbinu koji je učestvovao na Olimpijskim igrama. O prvom našem osvajaču olimpijske medalje. O velikom čoveku, arhitekti čija dela opstaju i vek kasnije. Ovo je priča o neobičnom čoveku, iz čijeg se života može mnogo naučiti.
Mozaik životne priče Momčila Tapavice sklapa glumac Miodrag Miki Krstović zajedno sa Vlade Divcem, Stevanom Koprivicom, Živkom Baljkasom i mnogim drugim, arhitektama, hroničarima sporta, istoričarima, sportistima…
Režija i produkcija: Ognjen Rakčević, Milan Todorović
Scenario: Darko Nikolić
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Uskoro početak nove sezone
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
12. i 18. maj… BELDOCS 2016… (uskoro opširnije)
********************************************

SKC

Kralja Milana 48
Utorak, 26. april (20.00) Apokalipsa i distopija – kratki filmovi; fantastika i horor
Četvrtak, 28. april (19.00) Tabu – film Miguela Gomesa i razgovor
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Cena ulaznice: 300 RSD

Četvrtak, 21. april
Ti mene nosiš… 20.00

Petak, 22. april
Sa one strane… 20.00

Subota, 23. april
Zvizdan… 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Četiri veka od smrti Migela de Servantesa (uključen i filmski program)
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 21. april / petak, 22. april / subota, 23. april
Dobra žena… 18.30
Zvizdan… 20.30

Ponedeljak, 25. april
Ćutanje božje kuće… 18.30
Alfabet… 20.30

Utorak, 26. april
Ćutanje božje kuće… 18.30
Povodom Beldocs-a: Pako de Lusija – putovanje… 20.30 (ulaz slobodan)

Sreda, 27. april / četvrtak, 28. april / petak, 29. april / subota, 30. april
Mladost… 18.30
Velika lepota.. 20.30
********************************************

Cinemala

Cetinjska 15a
Nema najavljenih projekcija
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.