Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – maj 2016.

Pozorišni repertoari – maj 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za maj 2016. godine.

U Madlenianumu će biti obeleženi 10. Evropski operski dani, a uz stoto izvođenje predstave „Ćeif“ u BDP-u, ovo su premijere u maju: „Mrešćenje šarana“ (Atelje 212), „Sirano“ (NP), „Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti“ (Bitef teatar), „Anželika“ (obnova, Madlenianum).

Majski pozorišni repertoari obogaćeni su hit predstavama pozorišnih trupa iz Srbije i regiona.

Pozorišni repertoari – maj 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 5. maj (20.00) Makbet
Petak, 6. maj (20.00) Pijani
Subota, 7. maj (20.00) Ožalošćena porodica
Nedelja, 8. maj (20.00) Ljubavno pismo
Utorak, 10. maj (20.00) Evropa – gostuje Imaginarni i Cankarjev dom, Slovenija
Četvrtak, 12. maj (20.00) Kazimir i Karolina
Petak, 13. maj (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 14. maj (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Utorak, 17. maj (20.00) Premijera: Mrešćenje šarana
Sreda, 18. maj (20.00) Pogled s mosta – gostuje GP Podgorica
Četvrtak, 19. maj (20.00) Egzibicionista
Petak, 20. maj (20.00) Mrešćenje šarana
Subota, 21. maj (20.00) Makbet
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Mrešćenje šarana
Utorak, 24. maj (20.00) Veče B. B. Kinga – koncert
Sreda, 25. maj (20.00) Ljubavno pismo
Četvrtak, 26. maj (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Petak, 27. maj (20.00) Makbet
Subota, 28. maj (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Nedelja, 29. maj (20.00) Tango
Utorak, 31. maj (20.00) Pomorandžina kora

Scena „Petar Kralj“
Petak, 6. maj (20.30) Primorje
Subota, 7. maj (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 8. maj (20.30) Konstelacije
Četvrtak, 12. maj (20.30) Slavna Florens
Petak, 13. maj (20.30) Strujosek
Subota, 14. maj (20.30) Konstelacije
Nedelja, 15. maj (20.30) Čekaonica
Sreda, 18. maj (20.30) Primorje
Četvrtak, 19. maj (20.30) Čekajući Godoa
Petak, 20. maj (20.30) Dar-mar
Subota, 21. maj (20.30) Lice
Sreda, 25. maj (20.30) Lice
Četvrtak, 26. maj (20.30) Strujosek
Petak, 27. maj (20.30) Konstelacije
Subota, 28. maj (20.30) Mizeri
Nedelja, 29. maj (20.30) Slavna Florens
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Sreda, 4. maj (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Četvrtak, 5. maj (20.00) Palilulski roman
Subota, 7. maj (20.00) Kad su cvetale tikve
Nedelja, 8. maj (20.00) Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 10. maj (20.00) Moj sin samo malo sporije hoda
Petak, 13. maj (20.00) Sumnjivo lice
Nedelja, 15. maj (20.00) Ivanov – Volkov teatar, Rusija
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Dve komedije o ljubavi – Volkov teatar, Rusija
Sreda, 18. maj (20.00) Hotel Evropa
Četvrtak, 19. maj (20.00) Ćeif, 100. izvođenje
Petak, 20. maj (20.00) Harold i Mod
Subota, 21. maj (20.00) Čovek, zver i vrlina
Nedelja, 22. maj (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Sreda, 25. maj (20.00) Transilvanija
Petak, 27. maj (20.00) Palilulski roman
Subota, 28. maj (20.00) Harold i Mod
Nedelja, 29. maj (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 31. maj (20.00) Eling

Nova scena
Sreda, 4. maj (20.30) Trpele
Četvrtak, 5. maj (20.30) Ne igraj na Engleze
Utorak, 10. maj (20.30) Život je pred tobom
Sreda, 11. maj (20.30) Rulet-ples
Petak, 13. maj (20.30) Igra parova
Subota, 14. maj (20.30) Berlinski zid
Utorak, 17. maj (20.30) Draga Jelena
Subota, 21. maj (20.30) Mesec u plamenu
Ponedeljak, 23. maj (20.30) Ples sa bogovima
Sreda, 25. maj (20.30) Derviš i smrt
Četvrtak, 26. maj (20.30) Mleko
Petak, 27. maj (20.30) Ne igraj na Engleze
Ponedeljak, 30. maj (20.30) Moje dete
Utorak, 31. maj (20.30) Oskar i mama Roz
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Utorak, 10. maj (20.00) Muškarčine
Sreda, 11. maj (20.00) Neoplanta – gostuje Novosadsko pozorište Újvidéki Színház
Subota, 14. maj (12.00) Ale i bauci
Utorak, 17. maj (20.00) Crvena: samoubistvo nacije
Subota, 21. maj (20.00) Jastučko – gostuje NP Sombor
Petak, 27. maj (20.00) Premijera: Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti
Subota, 28. maj (20.00) Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti
Ponedeljak, 30. maj (20.00) Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti
Utorak, 31. maj (20.00) Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
30. jun – 16. jul… Festival I/Ili Institut
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Subota, 7. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 15. maj (19.30) Kumovi
Četvrtak, 19. maj (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Petak, 20. maj (19.30) Julije Cezar – gostuje GT Budva, NP Sombor i KC Svilajnac
Nedelja, 22. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 26. maj (19.30) Suze su OK
Petak, 27. maj (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 28. maj (19.30) Bajka o pozorištu

Nova scena
Petak, 13. maj (20.00) Čorba od kanarinca
Subota, 14. maj (20.00) Večera budala
Nedelja, 15. maj (20.00) Beton mahala – gostuje NP Novi Pazar
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Voz
Utorak, 17. maj (20.00) Voz
Sreda, 18. maj (20.00) Voz
Četvrtak, 19. maj (20.00) Sokin i Bosina
Petak, 20. maj (20.00) Generalna proba samoubistva
Subota, 21. maj (20.00) Boing-boing
Nedelja, 22. maj (20.00) Tramvaj zvani želja
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Šaka
Četvrtak, 26. maj (20.00) Šaka
Petak, 27. maj (20.00) Dobrodošli u Srbiju – 10. rođendan
Subota, 28. maj (20.00) Savršen kroj
Utorak, 31. maj (20.00) Govorna mana
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Sreda, 4. maj (20.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 5. maj (20.00) Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)
Petak, 6. maj (20.00) Tartif
Subota, 7. maj (20.00) Nora!
Nedelja, 8. maj (17.00) Tako je moralo biti
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Otelo
Utorak, 10. maj (20.00) Nora!
Sreda, 11. maj (20.00) Sumnjivo lice
Četvrtak, 12. maj (20.00) Izdaja
Petak, 13. maj (20.00) Metamorfoze
Subota, 14. maj (20.00) Dnevnik o Čarnojeviću
Nedelja, 15. maj (20.00) Uobraženi bolesnik
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Zmajeubice
Utorak, 17. maj (20.00) Šine
Sreda, 18. maj (20.00) Zapisi iz podzemlja
Četvrtak, 19. maj (20.00) Uobraženi bolesnik
Petak, 20. maj (20.00) Gospođica
Subota, 21. maj (20.00) Nora!
Nedelja, 22. maj (20.00) Skakavci
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Unosno mesto
Utorak, 24. maj (20.00) Razbijeni krčag
Sreda, 25. maj (20.00) Razbijeni krčag
Četvrtak, 26. maj (20.00) Švabica
Petak, 27. maj (20.00) Unosno mesto
Subota, 28. maj (20.00) Hadersfild
Nedelja, 29. maj (20.00) Šine
Ponedeljak, 30. maj (20.00) Samo neka bude lepo
Utorak, 31. maj (20.00) Izdaja

Studio JDP
Nedelja, 8. maj (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Četvrtak, 12. maj (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Nedelja, 15. maj (20.30) Histerija
Sreda, 18. maj (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Petak, 20. maj (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 21. maj (20.30) Zločin i kazna
Utorak, 24. maj (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Sreda, 25. maj (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Petak, 27. maj (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Subota, 28. maj (20.30) Marks u Sohou (nezavisna produkcija)
Ponedeljak, 30. maj (20.30) Histerija
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Četvrtak, 5. maj (10.30) Naglavačke
Petak, 6. maj (10.30) Naglavačke
Subota, 7. maj (17.00) Pinokio
Nedelja, 8. maj (12.00) Tri praseta
Utorak, 10. maj (10.30) Mačak u čizmama
Četvrtak, 12. maj (10.30) Cirkus Mario & Neta
Petak, 13. maj (10.30) Cirkus Mario & Neta
Subota, 14. maj (17.00) Kameni cvet
Nedelja, 15. maj (12.00) Strašne priče braće Grim
Utorak, 17. maj (10.30) Čudne ljubavi
Sreda, 18. maj (10.30) Mačak u čizmama
Četvrtak, 19. maj (10.30) Mačak u čizmama
Petak, 20. maj (10.30) Kameni cvet
Subota, 21. maj (17.00) Cirkus Mario & Neta
Nedelja, 22. maj (12.00) Noć u Merlinovom zamku
Utorak, 24. maj (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Sreda, 25. maj (10.30) Čudne ljubavi
Četvrtak, 26. maj (10.30) Čudne ljubavi
Petak, 27. maj (10.30) Pinokio
Subota, 28. maj (17.00) Cirkus Mario & Neta
Nedelja, 29. maj (12.00) Knjiga lutanja
Utorak, 31. maj (10.30) Strašne priče braće Grim

Večernja / Tinejdž scena
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Braća (B)luzeri
Petak, 13. maj (20.00) Kameni cvet
Utorak, 17. maj (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Petak, 20. maj (20.00) Plavi čuperak
Petak, 27. maj (20.00) Prevaranti
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Neradni dani: 1, 2. i 3. maj
Sreda, 4. maj (19.30) Čarobna frula
Četvrtak, 5. maj (19.30) Izbiračica
Petak, 6. maj (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 7. maj (19.30) Seviljski berberin
Nedelja, 8. maj (19.30) Urnebesna tragedija
Ponedeljak, 9. maj (19.00) Obeležavanje Dana pobede nad fazimom u II sv. ratu
Utorak, 10. maj (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 11. maj (19.30) Travijata
Četvrtak, 12. maj (19.30) Don Kihot
Petak, 13. maj (19.00) Karmen
Subota, 14. maj (19.30) Antigona – u okviru manifestacije „Grčki vikend“
Nedelja, 15. maj (20.00) Dan ansambla „Kolo“ – svečani koncert
Ponedeljak, 16. maj (19.30) Pokojnik
Utorak, 17. maj (19.30) Kopelija
Sreda, 18. maj (19.00) Aida
Četvrtak, 19. maj (19.30) Aleksandar
Petak, 20. maj (19.30) Kir Janja
Subota, 21. maj (19.30) Toska
Nedelja, 22. maj (12.00) Italijanka u Alžiru
Nedelja, 22. maj (19.30) Rodoljupci
Ponedeljak, 23. maj (19.30) Ko to tamo peva
Utorak, 24. maj (19.30) Velika drama
Sreda, 25. maj (19.30) Boemi
Četvrtak, 26. maj (19.30) Uspavana lepotica
Petak, 27. maj (19.30) Marija Stjuart
Subota, 28. maj (19.30) Bal pod maskama
Nedelja, 29. maj (19.30) Čudo u Šarganu
Ponedeljak, 30. maj (19.30) Derviš i smrt
Utorak, 31. maj (19.30) Don Kihot

Sreda, 1. jun (19.30) Nabuko
Četvrtak, 2. jun (19.30) Slika Dorijana Greja
Petak, 3. jun (19.30) Put u Damask
Subota, 4. jun (19.00) Karmen
Nedelja, 5. jun (19.30) Narodni poslanik

Scena „Raša Plaović“
Neradni dani: 1, 2. i 3.  maj
Sreda, 4. maj (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 5. maj (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 7. maj (20.30) Očevi su grad(ili) – gostovanje CNP, Podgorica
Nedelja, 8. maj (20.30) Ženidba
Ponedeljak, 9. maj (20.30) Koncert učenika MŠ „Davorin Jenko“
Sreda, 11. maj (20.30) Moje nagrade
Četvrtak, 12. maj (20.30) Pretpremijera: Sirano
Petak, 13. maj (20.30) Premijera: Sirano
Nedelja, 15. maj (12.00) Premijera operskog studija „Borislav Popović“: Bastijen i Bastijena
Nedelja, 15. maj (20.30) Javni čas operskog studija „Borislav Popović“
Ponedeljak, 16. maj (20.30) Bela kafa
Utorak, 17. maj (20.30) Prah
Sreda, 18. maj (20.30) Laža i paralaža
Četvrtak, 19. maj (20.30) Marija Stjuart
Petak, 20. maj (20.30) Noć u operi – koncert u okviru Harfa festa
Subota, 21. maj (20.30) Važno je zvati se Ernest
Nedelja, 22. maj (20.30) Frenki i Džoni
Ponedeljak, 23. maj (20.30) Zli dusi
Utorak, 24. maj (20.30) Penelopijada – gostuje CZK Tivat
Sreda, 25. maj (20.30) Folklorna grupa Kopačka – U okviru manifestacije Dodir Makedonije
Četvrtak, 26. maj (20.30) Na dnu
Petak, 27. maj (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 28. maj (20.30) Sirano
Nedelja, 29. maj (12.00) Bastijen i Bastijena
Nedelja, 29. maj (20.30) Nadežda Petrović – autoportret u množini – gostuje NP Niš
Ponedeljak, 30. maj (20.30) Ženski orkestar
Utorak, 31. maj (20.30) Don Žuan se vraća iz rata – ispitna predstava 2. godine glume AU

Sreda, 1. jun (20.30) Hasanaginica
Petak, 3. jun (14.00) XX Festival koreografskih minijatura
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Utorak, 10. maj (20.00) Rucante
Petak, 13. maj (20.00) 4 boje 5 pištolja
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Utorak, 17. maj (20.00) Kako smo ubili Šekspira
Petak, 20. maj (20.00) Leptirica
Utorak, 24. maj (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Sreda, 25. maj (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Četvrtak, 26. maj (20.00) Čuda od dece – deca dramske sekcije OŠ „Nikola Tesla“
Petak, 27. maj (20.00) Sex za početnike
Subota, 28. maj (14.00-22.00) Javni časovi Darijana Mihajlovića
Nedelja, 29. maj (13.00-22.00) Javni časovi Kokana Mladenovića
Ponedeljak, 30. maj (20.00) Šta je sobar video
Utorak, 31. maj (20.00) Gospodar muva
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Sreda, 4. maj (19.30) Veliki Getsbi – sa eng. titlom
Četvrtak, 5. maj (19.30) Male tajne
Nedelja, 8. maj (13.00) 10. Evropski operski dani
13.00… Izložba ručnih radova učenika Tehnoart škole
15.00… Koncert duhovne i svetovne muzike – Kamerni hor Kir Stefan Srbin, Smederevo
17.00… Crvene cipelice – inkluzivni mjuzikl
19.30… Operske arije i dueti sa svetske operske scene – Zemunski kamerni orkestar
Utorak, 10. maj (19.30) Milanković
Petak, 13. maj (19.30) Veliki Getsbi – sa eng. titlom
Subota, 14. maj (19.30) Rebeka
Nedelja, 22. maj (19.30) Premijerna obnova: Anželika
Utorak, 24. maj (19.30) Krvava svadba – Bolero
Sreda, 25. maj (19.30) Miloš, Crnjanski
Ponedeljak, 30. maj (19.30) Anželika
Utorak, 31. maj (19.30) Veliki Getsbi – sa eng. titlom

Sreda, 1. jun (19.30) Miloš, Crnjanski
Petak, 3. jun (19.30) Jadnici

Mala scena
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Lolita
Sreda, 11. maj (20.00) Halo Beograd
Četvrtak, 12. maj (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Ponedeljak, 16. maj (20.00) I konje ubijaju, zar ne?
Utorak, 17. maj (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Četvrtak, 26. maj (20.00) Lolita

Četvrtak, 2. jun (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 7. maj (12.00) Lepotica i zver
Subota, 7. maj (17.00) Konjski zubić u našega cara
Nedelja, 8. maj (12.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 8. maj (17.00) Alisa u zemlji Oza
Subota, 14. maj (17.00) Mnogo brige ni oko čega
Nedelja, 15. maj (17.00) Sami u kući
Subota, 21. maj (17.00) Petar Pan
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Predstave se igraju petkom od 18.00, subotom i nedeljom od 12.00 i 17.00.
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 7. maj (12.00) Čarobnjak iz Oza
Utorak, 10. maj (12.00) Čarobnjak iz Oza
Petak, 13. maj (11.00) Tom Sojer i đavolja posla
Subota, 14. maj (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Ponedeljak, 16. maj (11.00) Tom Sojer i đavolja posla
Četvrtak, 19. maj (11.00) Zvezdarski vitez
Subota, 21. maj (12.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 24. maj (11.00) Carev zatočnik

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Sreda, 4. maj (19.30) Gospođa ministarka
Subota, 7. maj (20.00) Krčmarica Mirandolina
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Majstori, majstori
Sreda, 11. maj (20.00) 39 stepenika
Subota, 21. maj (19.30) Gospođa ministarka
Nedelja, 22. maj (20.00) Iza kulisa
Ponedeljak, 30. maj (20.00) Premijera: Dan odluke
Utorak, 31. maj (20.00) Dan odluke
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Utorak, 3. maj (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 4. maj (20.00) Vreme časti i ponosa
Četvrtak, 5. maj (20.00) Koštana
Subota, 7. maj (20.00) Amerikanac u Beogradu
Četvrtak, 12. maj (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 13. maj (20.00) Lopuže
Subota, 14. maj (20.00) Kako vreme brzo prolazi
Sreda, 18. maj (20.00) Opasna igra
Četvrtak, 19. maj (20.00) Koštana
Petak, 20. maj (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Subota, 21. maj (20.00) Cabares cabarei
Utorak, 24. maj (20.00) Karamazovi / Sablasni Eros
Četvrtak, 26. maj (20.00) Reče mi jedan čoek…
Petak, 27. maj (20.00) Kirija
Subota, 28. maj (20.00) Vreme časti i ponosa
Nedelja, 29. maj (20.00) Ujež
Ponedeljak, 30. maj (20.00) Jasmin na stranputici
Utorak, 31. maj (20.00) Vlast

Sreda, 1. jun (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Četvrtak, 2. jun (20.00) Vreme časti i ponosa
Petak, 3. jun (20.00) Oli mi ga dat?
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 7. maj (12.00) Bajke mog detinjstva
Subota, 7. maj (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 8. maj (12.00) Pepeljuga
Subota, 14. maj (12.00) Rečna sirena
Subota, 14. maj (17.00) Cvrčak i mrav
Nedelja, 15. maj (12.00) Tri praseta
Subota, 21. maj (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 22. maj (12.00) Rečna sirena
Nedelja, 29. maj (12.00) Lepotica i zver
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Sreda, 4. maj (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 5. maj (19.30) Sweet Charity
Subota, 7. maj (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 8. maj (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 11. maj (19.30) Čikago
Četvrtak, 12. maj (19.30) Mamma Mia!
Petak, 13. maj (19.30) Producenti
Subota, 14. maj (19.30) Grk Zorba
Nedelja, 15. maj (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 17. maj (19.30) Ženski razgovori – gostuje amatersko pozorište iz Trstenika
Sreda, 18. maj (19.30) Dva mirisa ruže
Petak, 20. maj (19.30) Grk Zorba
Subota, 21. maj (19.30) Ženidba i udadba
Nedelja, 22. maj (19.30) Zona Zamfirova
Utorak, 24. maj (19.30) Glavo luda
Sreda, 25. maj (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 26. maj (19.30) Mamma Mia!
Petak, 27. maj (19.30) Čikago
Subota, 28. maj (19.30) Viktor Viktorija
Nedelja, 29. maj (19.30) Sweet Charity
Utorak, 31. maj (19.30) Neki to vole vruće

Sreda, 1. jun (19.30) Producenti
Četvrtak, 2. jun (19.30) Mamma Mia!
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 11. maj (20.00) Poslednja šansa
Četvrtak, 12. maj (20.00) Klackalica
Nedelja, 15. maj (14.00) Za decu: Iza duge
Nedelja, 15. maj (20.00) Škola za ljubavnike
Ponedeljak, 16. maj (11.00) Za decu: Tri praseta
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Savršen kroj

Uskoro ćemo objaviti ceo repertoar
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Četvrtak, 5. maj (20.00) OTF – masterclass Apostolos Kousinas
Subota, 7. maj (20.00) OTF – Soul’s Journey – Apostolos Kousinas
Četvrtak, 12. maj (20.30) Manijak
Petak, 13. maj (20.30) Seks i selo
Nedelja, 15. maj (20.30) Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 16. maj (19.00) U zrnu smisla
Subota, 21. maj (20.30) Bit(i)
Petak, 27. maj (20.30) Lari Tompson
Ponedeljak, 30. maj (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable
********************************************

Teatar 78

Resavska 78, 3615-307
Sezona 2015/16. je završena.
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Utorak, 10. maj (20.00) Casa Novak
Četvrtak, 12. maj (20.00) Menica bez pokrića
Petak, 13. maj (20.00) Menica bez pokrića
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Menica bez pokrića
Četvrtak, 26. maj (20.00) Casa Novak

Scena „Kult“
Sreda, 11. maj (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Četvrtak, 12. maj (20.00) Čovek čoveku
Subota, 14. maj (20.00) Upravnikovanje
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Glumac kaži nešto smešno
Utorak, 17. maj (20.00) Kod opšteg mesta levo
Sreda, 18. maj (20.00) Sve o tvojoj majci
Četvrtak, 19. maj (20.00) Brak u stvari ljubav
Petak, 20. maj (20.00) Ručni rad
Subota, 21. maj (20.00) Odlazni terminal
Utorak, 24. maj (20.00) Annelies
Sreda, 25. maj (20.00) Glumac sam… glumac sam glumac
Petak, 27. maj (20.00) Naši dani
Subota, 28. maj (20.00) Stand up Ivana Tomića
Utorak, 31. maj (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 4. maj (20.00) Tako je (ako vam se tako čini) – Studio glume „Četvrti zid“ i Otvoreno pozorište
Utorak, 10. maj (20.00) Dogvil – SKC NS i Mikser House i Fast Forward
Ponedeljak, 16. maj (20.00) Ne igraj na Engleze – BDP
Petak, 20. maj (20.00) Moj život, priča o Isidori Dankan – Pozorište „Boško Buha“
Ponedeljak, 23. maj – petak, 27. maj (20.00) BAP 2016 – 56. Festival beogradskih amaterskih pozorišta
Subota, 28. maj (12.00) Avanturisti – kreativna radionica glume
Nedelja, 29. maj (15.00) Put oko sveta – kreativna radionica glume
Utorak, 31. maj (20.00) Rodoljupci – NP
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Subota, 7. maj (20.00) Monti Pajton i Sveti gral
Petak, 13. maj (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 25. maj (20.00) Klackalica
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Licem k licu – Ballet Magnificat! – humana umetnost!
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Utorak, 24. maj (20.00) Ćelava pevačica
Sreda, 25. maj (20.00) Kadinjača
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Cena ulaznice: 600-800 dinara
Petak, 6. maj (20.00) Tugo boške – šta se to tebe eventualno smatra
Subota, 7. maj (20.00) Kontraš
Nedelja, 8. maj (20.00) Samo da znaš koliko te volim
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Cimet i vanila
Četvrtak, 12. maj (20.00) Ljubav u doba kokaina
Petak, 13. maj (20.00) Čekajući ministra
Nedelja, 15. maj (20.00) Zabranjeno voće
Utorak, 17. maj (20.00) Pazi šta želiš
Četvrtak, 19. maj (20.00) Korak do poziva
Petak, 20. maj (20.00) Imamo dojavu
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Lina, od kamena tvrđa
Utorak, 24. maj (20.00) Plastika
Sreda, 25. maj (20.00) Lilika
Petak, 27. maj (20.00) Čik seti se
Subota, 28. maj (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Nedelja, 29. maj (20.00) Čekajući ministra
Utorak, 31. maj (20.00) Lujza Mišić
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Subota, 7. maj (20.00) Kabare Čikago
Nedelja, 8. maj (20.00) Kabare Čikago
Petak, 13. maj (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Subota, 21. maj (20.00) Raspareni par
Nedelja, 29. maj (20.00) Raspareni par
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Subota, 7. maj (20.00) Una saga Serbica
Utorak, 24. maj / sreda, 25. maj (20.00) Čikaške perverzije – Integralno

Sreda, 8. jun (20.00) Ana Karenjina – baletski spektakl
Četvrtak, 9. jun (20.00) Ana Karenjina – baletski spektakl
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Utorak, 10. maj (20.00) Žudnja
Subota, 14. maj (20.00) Psovanje publike
Nedelja, 15. maj (20.00) Buba u uhu
Petak, 20. maj (20.00) Žudnja
Subota, 21. maj (20.00) Buba u uhu
Nedelja, 22. maj (20.00) Biciklist
Ponedeljak, 23. maj (20.00) Razdeljak – internet kabare
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Sreda, 11. maj (21.00) Dogvil
Subota, 14. maj (20.00) Cabatet: Speak Low
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Četvrtak, 5. maj (20.00) Nobelovac i ja
Ponedeljak, 9. maj (20.00) Lajanje na zvezde
Četvrtak, 12. maj (20.00) Suze su O. K.
Subota, 14. maj (12.00) Za decu: Divna je divna
Četvrtak, 19. maj (20.00) Svlačenje
Ponedeljak, 30. maj (20.00) Premijera: Na moru ljubavi

23-28. maj – 2. Štrihfest – pozorišni festival
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Subota, 7. maj (17.00) Malo kraljevstvo
Nedelja, 8. maj (12.00) Miki i Mini idu na bal
Subota, 14. maj (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 15. maj (12.00) Ivica i Marica
Subota, 21. maj (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 22. maj (12.00) Snežana i sedam patuljaka
Subota, 28. maj (17.00) Pepa Prase i potraga za gospodinom Tedijem
Nedelja, 29. maj (12.00) Mašina avantura

Večernja scena
Utorak, 10. maj (21.00) Pozorišna predstava Studija glume „Maska“
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema predstava tokom maja
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.