Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – jun 2016.

Pozorišni repertoari – jun 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za jun 2016. godine.

Pozorišta završavaju sezonu ovog meseca, ali će biti predstava do kraja juna pa čak i nekoliko premijera.

Pozorišni repertoari – jun 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 2. jun (20.00) Pijani
Petak, 3. jun (20.00) Mrešćenje šarana
Subota, 4. jun (20.00) Egzibicionista
Nedelja, 5. jun (20.00) Slavna Florens
Ponedeljak, 6. jun (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Utorak, 7. jun (20.00) Pijani
Sreda, 8. jun (20.00) Ljubavno pismo
Četvrtak, 9. jun (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 10. jun (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Subota, 11. jun (20.00) Ožalošćena porodica
Nedelja, 12. jun (20.00) Pomorandžina kora
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Postani ulična svetiljka – SNG Nova Gorica
Četvrtak, 16. jun (20.00) Lice
Petak, 17. jun (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda

Scena „Petar Kralj“
Četvrtak, 2. jun (20.30) Primorje
Petak, 3. jun (20.30) Strujosek
Subota, 4. jun (20.30) Konstelacije
Nedelja, 5. jun (20.30) Mizeri
Ponedeljak, 6. jun (20.30) Čekajući Godoa
Utorak, 7. jun (20.30) Volvo kamioni
Četvrtak, 9. jun (20.30) Dar-mar
Petak, 10. jun (20.30) Konstelacije
Subota, 11. jun (20.30) Čekaonica
Četvrtak, 16. jun (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji – Radionica integracije
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Sreda, 1. jun (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Nedelja, 5. jun (20.00) Delirijum tremens
Utorak, 7. jun (20.00) Eling
Četvrtak, 9. jun (20.00) Anđeli čuvari
Petak, 10. jun (20.00) Palilulski roman
Subota, 11. jun (20.00) Čovek, zver i vrlina
Nedelja, 12. jun (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 14. jun (20.00) Kad su cvetale tikve – 50. izvođenje
Sreda, 15. jun (20.00) Moj sin samo malo sporije hoda
Četvrtak, 16. jun (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 19. jun (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Sreda, 22. jun (20.00) Transilvanija – desetogodišnjica predstave
Petak, 24. jun (20.00) Čovek, zver i vrlina
Subota, 25. jun (20.00) Palilulski roman
Nedelja, 26. jun (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Ponedeljak, 27. jun (20.00) Hotel Kosovo

Nova scena
Četvrtak, 2. jun (20.30) Život je pred tobom
Subota, 4. jun (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 5. jun (20.30) Moje dete
Utorak, 7. jun (20.30) Trpele
Petak, 10. jun (20.30) Rulet-ples
Ponedeljak, 13. jun (20.30) Berlinski zid
Sreda, 15. jun (20.30) Festival koreografskih minijatura
Petak, 17. jun (20.30) Draga Jelena
Nedelja, 19. jun (20.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 20. jun (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 24. jun (20.30) Mesec u plamenu
Nedelja, 26. jun (20.30) Mleko
Ponedeljak, 27. jun (20.30) Moje dete
Četvrtak, 30. jun (20.30) Paraziti – diplomska predstava
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Sreda, 1. jun (18.00) Bitef zona – otvaranje
Četvrtak, 2. jun (14.00) Bitef zona – Na kafi sa komšijama
Petak, 3. jun (14.00) Bitef zona – Na kafi sa komšijama
Subota, 4. jun (14.00) Bitef zona – Na kafi sa komšijama
Ponedeljak, 6. jun (19.00) Ale i bauci
Sreda, 8. jun (20.00) Mamu mu… ko je prvi počeo
Utorak, 14. jun (20.00) Festival koreografskih minijatura
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
30. jun – 16. jul… Festival I/Ili Institut
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Sreda, 8. jun (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 14. jun (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 17. jun (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Sreda, 1. jun (20.00) Beton mahala; gostovanje: Novi Pazar
Četvrtak, 2. jun (20.00) Voz
Subota, 4. jun (20.00) Boing-boing
Nedelja, 5. jun (20.00) Sokin i Bosina
Ponedeljak, 6. jun (20.00) Voz
Utorak, 7. jun (20.00) Savršen kroj
Četvrtak, 9. jun (20.00) Tramvaj zvani želja
Petak, 10. jun (20.00) Rođendan gospodina Nušića
Subota, 11. jun (20.00) Kumovi
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Veliki talas
Utorak, 14. jun (20.00) Voz
Sreda, 15. jun (20.00) Bajka o pozorištu
Četvrtak, 16. jun (20.00) Čorba od kanarinca
Petak, 17. jun (20.00) Suze su OK
Subota, 18. jun (20.00) Večera budala
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Sreda, 1. jun (20.00) Uobraženi bolesnik
Petak, 3. jun (20.00) Nora!
Subota, 4. jun (20.00) Tako je moralo biti
Nedelja, 5. jun (20.00) Šine
Ponedeljak, 6. jun (20.00) Švabica
Utorak, 7. jun (18.00) Uobraženi bolesnik
Četvrtak, 9. jun (20.00) Zapisi iz podzemlja
Petak, 10. jun (20.00) Razbijeni krčag
Subota, 11. jun (20.00) Razbijeni krčag
Nedelja, 12. jun (20.00) Sumnjivo lice
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Unosno mesto
Utorak, 14. jun (20.00) Izdaja
Sreda, 15. jun (20.00) Skakavci
Četvrtak, 16. jun (20.00) Nora!
Petak, 17. jun (20.00) Samo neka bude lepo
Subota, 18. jun (20.00) Gospođica
Nedelja, 19. jun (20.00) Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)
Ponedeljak, 20. jun (20.00) Mletački trgovac
Utorak, 21. jun (20.00) Tartif
Sreda, 22. jun (20.00) Metamorfoze
Četvrtak, 23. jun (20.00) Uobraženi bolesnik
Petak, 24. jun (20.00) Zmajeubice
Subota, 25. jun (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Nedelja, 26. jun (20.00) Razbijeni krčag

Studio JDP
Subota, 4. jun (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 5. jun (20.30) Marks u Sohou – nezavisna produkcija
Subota, 11. jun (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? – produkcija „Mikser House“
Petak, 17. jun (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 19. jun (20.30) Histerija
Sreda, 22. jun (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? – produkcija „Mikser House“
Nedelja, 26. jun (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Petak, 3. jun (10.30) Mačak u čizmama… 4+
Subota, 4. jun (17.00) Mačak u čizmama… 4+
Nedelja, 5. jun (12.00) Noć u Merlinovom zamku… 4+
Utorak, 7. jun (10.30) Pinokio… 4+
Sreda, 8. jun (10.30) Pinokio… 4+
Subota, 11. jun (17.00) Tri praseta… 5+
Nedelja, 12. jun (12.00) Strašne priče braće Grim… 6+
Utorak, 14. jun (10.30) Cirkus Mario i Neta… 4+
Subota, 18. jun (17.00) Kameni cvet… 5+
Nedelja, 19. jun (12.00) Cirkus Mario i Neta… 4+
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 1. jun (19.30) Nabuko
Četvrtak, 2. jun (19.30) Slika Dorijana Greja
Petak, 3. jun (19.30) Put u Damask
Subota, 4. jun (19.00) Karmen
Nedelja, 5. jun (19.30) Izbiračica
Ponedeljak, 6. jun (19.30) Velika drama
Utorak, 7. jun (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 8. jun (19.30) Boemi
Četvrtak, 9. jun (19.30) Pokojnik
Petak, 10. jun (19.30) XX Festival koreografskih minijatura
Subota, 11. jun (19.30) Antigona
Nedelja, 12. jun (12.00) IX Međunarodni festival muzike i igre „Amadeus“
Nedelja, 12. jun (19.30) Henri Šesti
Ponedeljak, 13. jun (19.30) Dama s kamelijama
Utorak, 14. jun (19.30) Dama s kamelijama
Sreda, 15. jun (19.30) Lučija od Lamermura
Četvrtak, 16. jun (19.30) Don Kihot
Petak, 17. jun (19.00) Rodoljupci
Subota, 18. jun (19.00) Otelo
Nedelja, 19. jun (19.30) Kir Janja
Ponedeljak, 20. jun (19.30) Derviš i smrt
Utorak, 21. jun (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 22. jun (19.30) Rigoleto – 15 godina od premijere
Četvrtak, 23. jun (19.30) Aleksandar
Petak, 24. jun (19.30) Gde je nestao Harms – NP Niš
Subota, 25. jun (19.00) Kavalerija rustikana / Pajaci
Nedelja, 26. jun (19.30) Uspavana lepotica – 20 godina od premijere
Ponedeljak, 27. jun (19.30) Rodoljupci
Utorak, 28. jun (19.30) Dva viteza iz Verone – Glob teatar iz Londona
Sreda, 29. jun (19.30) Marija Stjuart
Četvrtak, 30. jun (20.00) Gala koncert

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 1. jun (20.30) Hasanaginica
Petak, 3. jun (14.00) XX Festival koreografskih minijatura
Subota, 4. jun (19.30) XX Festival koreografskih minijatura
Nedelja, 5. jun (20.30) XX Festival koreografskih minijatura
Ponedeljak, 6. jun (20.30) Bizarno
Utorak, 7. jun (12.00) Dečji dramski festival – PU „Dečji dani“
Utorak, 7. jun (20.30) Ispitna predstava studenata glume AU
Sreda, 8. jun (20.30) Staklena menažerija
Četvrtak, 9. jun (20.30) Laža i paralaža
Petak, 10. jun (19.30) Boje Indonezije – veče kulture Indonezije
Subota, 11. jun (20.30) Prah
Nedelja, 12. jun (12.00) Bastijen i Bastijena
Nedelja, 12. jun (20.30) Važno je zvati se Ernest
Ponedeljak, 13. jun (20.30) Sirano
Utorak, 14. jun (20.30) Dar
Sreda, 15. jun (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 16. jun (20.30) Sirano
Petak, 17. jun (20.30) Ženidba i udadba (simpatija i antipatija itd) – ispitna predstava studenata AU
Nedelja, 19. jun (12.00) Koncert operskog studija „Borislav Popović“
Nedelja, 19. jun (20.30) Filozofski teatar – Prvo su došli po Asanža – uživo iz Ambasade Ekvadora u Londonu
Ponedeljak, 20. jun (20.00) U susret Danu muzike – Filharmonija mladih
Utorak, 21. jun (20.30) Mali bračni zločini
Sreda, 22. jun (20.30) Srpska Lajka – NP Kikinda
Četvrtak, 23. jun (20.30) Biti il’ ne biti – diplomska predstava studenata ALU
Petak, 24. jun (20.00) U ime muzike – susret Koreje i Srbije
Subota, 25. jun (20.30) Prah
Nedelja, 26. jun (12.00) Služavka gospodarica – premijera operskog studija „Borislav Popović“
Ponedeljak, 27. jun (20.30) Nadežda Petrović – monodrama Biljane Đurović
Utorak, 28. jun (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom – produkcija Yugoart
Sreda, 29. jun (20.30) Ženski orkestar
Četvrtak, 30. jun (20.30) Frenki i Džoni
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Omladinsko pozorište DADOV najavljuje još jednu audiciju za Školu glume i govora. Termini zakazani za audiciju su 27. avgust i 3. septembar 2016. godine od 11.00 u prostorijama pozorišta. Za audiciju je potrebno pripremiti monolog, recitaciju i imitacije.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Sreda, 1. jun (19.30) Miloš, Crnjanski
Petak, 3. jun (19.30) Jadnici
Sreda, 8. jun (19.30) Veliki Getsbi
Petak, 10. jun (19.30) Otac i sin (dečja posla) – NP iz Banja Luke
Subota, 11. jun (19.30) Otac i sin (dečja posla) – NP iz Banja Luke
Nedelja, 12. jun (19.30) Časovi u kojima ništa nismo znali jedni o drugima – NP iz Banja Luke
Ponedeljak, 13. jun (19.30) Časovi u kojima ništa nismo znali jedni o drugima – NP iz Banja Luke
Utorak, 14. jun (19.30) Sinovi umiru prvi – NP iz Banja Luke
Četvrtak, 16. jun (19.30) Milanković
Četvrtak, 23. jun (19.30) Male tajne
Ponedeljak, 27. jun (19.30) Rebeka
Utorak, 28. jun (19.30) Humanitarni koncert – Za zdravu ženu

Mala scena
Četvrtak, 2. jun (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Utorak, 7. jun (20.00) I konje ubijaju, zar ne?
Utorak, 21. jun (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 4. jun (12.00) Laza mamina maza
Subota, 4. jun (17.00) Avantura mačka Džoa
Nedelja, 5. jun (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 12. jun (12.00) Sami u kući
Nedelja, 12. jun (17.00) Petar Pan
Nedelja, 19. jun (17.00) Ja sam se zaljubiška
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Predstave se igraju petkom od 18.00, subotom i nedeljom od 12.00 i 17.00.
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Utorak, 7. jun (11.00) Tom Sojer i đavolja posla
Sreda, 8. jun (11.00) Zvezdarski vitez
Četvrtak, 9. jun (12.00) Čarobnjak iz Oza
Petak, 10. jun (11.00) Kiša
Subota, 11. jun (12.00) Magareće godine
Sreda, 15. jun (17.00) Premijera: Petar Pan
Četvrtak, 16. jun (17.00) Petar Pan

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Ponedeljak, 20. jun (20.00) Krčmarica Mirandolina
Utorak, 21. jun (20.00) Majstori, majstori
Četvrtak, 23. jun (20.00) 39 stepenika
Petak, 24. jun (20.00) Iza kulisa
Subota, 25. jun (19.30) Gospođa ministarka
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Sreda, 1. jun (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Četvrtak, 2. jun (20.00) Vreme časti i ponosa
Petak, 3. jun (20.00) Oli mi ga dat?
Subota, 4. jun (20.00) Amerikanac u Beogradu
Nedelja, 5. jun (20.00) Premijera: Kako su poginuli Mirko i Slavko
Utorak, 7. jun (20.00) Kirija
Četvrtak, 9. jun (20.00) Perverzije u Čikagu
Petak, 10. jun (20.00) Opasna igra
Subota, 11. jun (20.00) Dr Feler
Utorak, 14. jun (20.00) Lopuže
Sreda, 15. jun (20.00) Vlast
Četvrtak, 16. jun (20.00) Kako su poginuli Mirko i Slavko
Petak, 17. jun (20.00) Cabares cabarei
Subota, 18. jun (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 22. jun (20.00) Ujež
Četvrtak, 23. jun (20.00) Koštana
Petak, 24. jun (20.00) Jasmin na stranputici
Subota, 25. jun (20.00) Premijera: Ne znaš ti njig
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 4. jun (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 5. jun (12.00) Ružno pače
Subota, 11. jun (12.00) Tri praseta
Nedelja, 12. jun (12.00) Šešir pun boja
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Sreda, 1. jun (19.30) Producenti
Četvrtak, 2. jun (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 7. jun (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 9. jun (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 10. jun (19.30) Mamma Mia!
Subota, 11. jun (19.30) Dva mirisa ruže
Nedelja, 12. jun (19.30) Sweet Charity
Četvrtak, 16. jun (19.30) Ženidba i udadba
Petak, 17. jun (19.30) Čikago
Subota, 18. jun (19.30) Grk Zorba
Utorak, 21. jun (19.30) Sweet Charity
Sreda, 22. jun (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 23. jun (19.30) Zona Zamfirova
Petak, 24. jun (19.30) Mamma Mia! – 50. izvođenje
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 2. jun (20.00) Završne predstave dramskog studija „Čudesno zrno“
Subota, 4. jun (20.00) KUD „Đoka Pavlović“
Četvrtak, 9. jun (18.00) Godišnji koncert baletske školice Farfalline
Subota, 11. jun (19.00) Završne predstave baletske škole Zvončica
Nedelja, 12. jun (12.30) Humanitarna predstava „Krug“
Petak, 17. jun (19.00) Završne predstave baletskog studija „Ružica“
Četvrtak, 23. jun (20.00) Besplatna predstava „Dar“
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002

********************************************

Teatar 78

Resavska 78, 3615-307
Dečiji glumački festival „Besne gliste u Teatru 78“
Sreda, 1. jun (19.30) Izgubljeno blago
Četvrtak, 2. jun (19.30) Junaci bez bajke
Petak, 3. jun (19.00) Izgubljeno blago
Subota, 4. jun (12.00) Izgubljeno blago
Subota, 4. jun (20.00) Taj ludi svet
Nedelja, 5. jun (20.00) Taj ludi svet
Ponedeljak, 6. jun (19.30) Junaci bez bajke
Utorak, 7. jun (20.00) Taj ludi svet
Sreda, 8. jun (19.30) U nedostatku dokaza
Četvrtak, 9. jun (18.30) Snežana i patuljci
Četvrtak, 9. jun (20.30) Taj ludi svet
Petak, 10. jun (18.00) Marko Kraljević
Subota, 11. jun (12.00) Marko Kraljević
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Ponedeljak, 13. jun (20.00) Menica bez pokrića
Nedelja, 26. jun (20.00) Menica bez pokrića

Scena „Kult“
Utorak, 7. jun (20.30) Odlazni terminal
Sreda, 8. jun (20.00) Brak u stvari ljubav
Četvrtak, 9. jun (20.00) Glumac, kaži nešto smešno
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 1. jun (20.00) Projekat Nine Grbić – Univerzitet Singidunum
Četvrtak, 2. jun (20.00) Projekat Jane Bjelica – Univerzitet Singidunum
Četvrtak, 2. jun (21.00) Projekat Monike simić – Univerzitet Singidunum
Utorak, 7. jun (20.00) Studenti FU Priština
Petak, 10. jun (20.00) Hodači – SKC Niš
Ponedeljak, 13. jun (19.00) Studenti FU Priština
Četvrtak, 16. jun (20.00) Studenti FU Priština
Sreda, 22. jun (21.00) Traganje za pokretom – Novi studio
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nedelja, 5. jun (20.00) Festival modernog plesa
Ponedeljak, 13. jun (20.00) KUD „Dimitrije Tucović“
Subota, 18. jun (20.00) VII Plesni Dance Factory koncert
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 4. jun (20.00) 3. Noć performansa
Subota, 18. jun (20.00) Školaut – mjuzikl
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a

********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Sreda, 1. jun (20.00) Tugo Boške
Subota, 4. jun (20.00) Premijera: Lajanje na zvezde – Festival „Prvi koraci“
Nedelja, 5. jun (20.00) Imamo dojavu
Petak, 10. jun (20.00) Maratonci trče počasni krug – Festival „Prvi koraci“
Subota, 18. jun (17.00) Iz mog ugla – Festival „Prvi koraci“
Nedelja, 19. jun (20.00) Čikago – Festival „Prvi koraci“
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nedelja, 26. jun (19.30) Obeliks i Pipi polaze u školu – Teatar Talija
Utorak, 28. jun (19.30) Kaubojci – Kofer teatar
Sreda, 29. jun (19.30) Svet bajka – Teatar na Savi
Četvrtak, 30. jun (19.30) Tajna čarobnog štapića – Teatar Talija
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Petak, 3. jun (20.00) Raspareni par
Subota, 4. jun (20.00) Raspareni par
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Sreda, 1. jun (20.00) Film „Priče iz duše“ o pozorišnoj predstavi
Nedelja, 5. jun (11.00) Pozorište! Pozor – ište!
Sreda, 7. jun (16.00) Pozorište! Pozor – ište!
Nedelja, 12. jun (20.30) Čujem bubanj – performans
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 5. jun (17.00) KUD „Zora“
Sreda, 8. jun (20.00) Ana Karenjina – baletski spektakl
Četvrtak, 9. jun (20.00) Ana Karenjina – baletski spektakl
Subota, 11. jun (19.00) Opera „Evgenije Onjegin“
Nedelja, 12. jun (12.00) Baletski studio „Adagio“
Četvrtak, 16. jun (20.00) Državni akademski ruski narodni hor „Pjatnicki“
Utorak, 21. jun (20.00) Filmska muzika sveta za Svetski dan muzike
Sreda, 29. jun (20.00) Čikaške perverzije – integralno
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Ponedeljak, 27. jun / utorak, 28. jun / sreda, 29. jun
Premijera: Sumnjivo lice… 21.00

Ponedeljak, 4. jul
Premijera: Treći svetski rat
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Sreda, 1. jun (16.00) Priredba PU „Čukarica“
Subota, 4. jun (13.00) Snežana i sedam patuljaka – Studio glume KC „Čukarica“
Subota, 11. jun (15.00) Ljubav je pobedila – Studio glume KC „Čukarica“
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava

Večernja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Sreda, 8. jun (20.00) Bajkoholik
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Petak, 3. jun (20.00) Primadone
Subota, 4. jun (11.00) Za decu: Maša i medved
Sreda, 8. jun (20.00) Život je loto
Subota, 11. jun (11.00) Za decu: Štrumpfovi
Ponedeljak, 13. jun (20.00) U Edenu na istoku
Sreda, 15. jun (20.00) Primadone
Četvrtak, 16. jun (20.00) Kerovi
Subota, 18. jun (20.00) Veče stand up komedije: Mariana Aranđelović
Nedelja, 19. jun (20.00) Da, to su bili dani – kabare
Ponedeljak, 20. jun (20.00) Art
Sreda, 22. jun (20.00) Obično veče
Petak, 24. jun (20.00) Stand down sa Nebojšom Milovanovićem
Petak, 1. jul… Festival monodrame i pantomime
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.