Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Kinoteka – repertoari za oktobar 2016.
Kinoteka: Život je lep
Kinoteka: Život je lep

Kinoteka – repertoari za oktobar 2016.

Jugoslovenska kinoteka. – Ovo su repertoari za oktobar 2016. godine.

Ovog meseca u salama Kinoteke biće realizovani ciklusi „Otadžbina naša iz ugla stranih filmaša„, „Nobelovci književnosti na filmu“ (u susret Sajmu knjiga), izbor filmova Srđana Valjarevića, Revija japanskih filmova 2016, „Španski građanski rat na filmu„, revija iranskih filmova, Šok koridor predstavlja Noć veštica, mini festival ruskog filma, Dani češkog filma, retrospektiva etnološkog filma, „Pol Njumen – na bis„, Dani norveškog filma, Festival snimateljskih ostvarenja i 5. Festival turskog filma.

Biće predstavljeni velikan svetskog filma – Robert Redford i realizovani ciklusi „Sećanja na…“ Miru Stupicu, Džin Vajlder, Hjua O’Brajana i druge.

Muzej kinoteke, Kosovska 11

Subota, 1. oktobar
Otadžbina naša iz ugla stranih filmaša
17.00… ILEGALAC (VB 1943) 80′
Undercover/ Underground Guerrillas
Ul. Džon Klements (John Clements), Tom Vols (Tom Walls)
R. Sergej Nolbandov (Sergei Nolbandov)

19.00… LjUDI MAČKE (SAD 1942) 83′
Cat People
Ul. Simon Simon (Simone Simon), Tom Konvej (Tom Conway)
R. Žak Turner (Jacques Tourner)

21.00… A BROD I DALjE PLOVI (IT/FR 1983) 128′
E la nave va
Ul. Fredi Džouns (Freddie Jones), Barbara Džeford (Barbara Jefford)
R. Federiko Felini (Federico Fellini)

Nedelja, 2. oktobar
17.00… POSLEDNjI MOST (JUG/AT 1954) 102′
Die letzte Brücke
Ul. Marija Šel (Maria Schell), Bernhard Viki (Bernhard Wicki)
R. Helmut Kojtner (Helmut Käutner)

19.00… GAS (SAD 1976) 96′
Gus
Ul. Edvard Asner (Edward Asner), Don Nots (Don Knots)
R. Vinsent MekEviti (Vincent McEvity)

21.00… ODRED 10 SA NAVARONA (VB/SAD 1978) 118′
Force 10 from Navarone
Ul. Harison Ford (Harrison Ford), Robert Šo (Robert Shaw)
R. Gaj Hamilton (Guy Hamilton)

Ponedeljak, 3. oktobar
Sećanje na… Mira Stupica
17.00… JARA GOSPODA (JUG 1953) 105′
Ul: Mira Stupica, Stane Sever
R: Bojan Stupica

19.00… U MREŽI (JUG 1957) 86′
Ul: Mira Stupica, Bert Sotlar
R: Bojan Stupica

21.00… MALI ČOVEK (JUG 1957) 80′
Ul: Mira Stupica, Rade Marković
R: Žika Čukulić

Utorak, 4. oktobar
17.00… NARODNI POSLANIK (JUG 1964) 81′
Ul: Mira Stupica, Mija Aleksić
R: Stole Janković

19.00… MUŠKI IZLET (JUG/SRN 1964) 90′
Ul: Mira Stupica, Olivera Marković
R: Volfgang Štaute (Wolfgang Staudte)

21.00… ROJ (JUG 1966) 86′
Ul: Mira Stupica, Rade Marković
R: Mića Popović

Sreda, 5. oktobar
17.00… PALMA MEĐU PALMAMA (JUG 1967) 85′
Ul: Mira Stupica, Stojan Aranđelović
R: Milo Đukanović

19.00… SUNCE TUĐEG NEBA (JUG 1969) 84′
Ul: Mira Stupica, Pavle Vuisić
R: Milutin Kosovac

21.00… DORUČAK SA ĐAVOLOM (JUG 1971) 85′
Ul: Mira Stupica, Velimir Bata Živojinović
R: Miroslav Mika Antić

Četvrtak, 6. oktobar
17.00… LENI (SAD 1974) 111′
Lenny
Ul. Dastin Hofman (Dustin Hoffman), Valeri Perin (Valerie Perrin)
R. Bob Fosi (Bob Fosse)

Moj izbor: Srđan Valjarević
19.00… ČOVEK KOJI JE VOLEO ŽENE (FRA 1977) 120′
L’homme qui aimait les femmes
Ul. Mišel Fermo (Michel Fermaud), Lesli Karon (Leslie Caron)
r. Fransoa Trifo (François Truffaut)

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… SPORTSKI ŽIVOT (VB 1963) 134′
The Sporting Life
Ul. Ričard Heris (Richard Harris), Rejčel Roberts (Rachel Roberts)
R. Lindzi Anderson (Lindsay Anderson)

Petak, 7. oktobar
17.00… ANI HOL (SAD 1977) 93’
Annie Hall
Ul. Vudi Alen (Woody Allen), Dajen Kiton (Diane Keaton)
r. Vudi Alen (Woody Allen)

19.00… Mikro FAF

Subota, 8. oktobar
17.00… MOLjAC (JUG 1984) 85′
Ul. Miodrag Andrić, Nikola Simić, Dara Džokić
R. Milivoje Mića Milošević

19.00… Mikro FAF

Nedelja, 9. oktobar
17.00… ČOVEK NA MESECU (VB/NEM/JP/SAD 1999) 118′
Man on the Moon
Ul. Džim Keri (Jim Carrey), Deni DeVito (Danny DeVito)
R. Miloš Forman (Miloš Forman)

Moj izbor: Srđan Valjarević
18.30… ANĐEO UNIŠTENjA (MEK 1967) 95′
El ángel exterminador
Ul. Silvia Pinal (Silvia Pinal), Enrike Rambal (Enrique Rambal)
R. Luis Bunjuel(Luis Buñuel)

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… DRUGI DAH (FR 1966) 150′
Le deuxième souffle
Ul. Lino Ventura (Lino Ventura), Pol Meris (Paul Meurisse)
R. Žan-Pjer Melvil (Jean-Pierre Melville)

Ponedeljak, 10. oktobar
Velikani svetskog filma: Robert Redford
16.30… PROKLETI POSED (SAD 1966) 110′
His Property is Condemned
Ul. Robert Redford (Robert Redford),Natali Vud (Natalie Wood)
R. Sidni Polak (Sidney Pollack)

18.30… SVE O DEJZI KLOVER (SAD 1965) 128′
Inside Daisy Clover
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Natali Vud (Natalie Wood)
R. Robert Maligan (Robert Mulligan)

21.00… POTERA BEZ MILOSTI (SAD 1966) 135′
The Chase
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Marlon Brando (Marlon Brando)
R. Artur Pen (Arthur Penn)

Utorak, 11. oktobar
17.00… BOSONOGA U PARKU (SAD 1967) 106′
Barefoot in the Park
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Džejn Fonda (Jane Fonda)
R. Džin Saks (Gene Saks)

19.00… VILI BOJ (SAD 1969) 98’
Tell The Willie Boy is Here
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Ketrin Ros (Catherin Ross)
R. Abraham Polonski (Abraham Polonsky)

21.00… DEVOJKA KOJU SAM VOLEO (SAD 1973) 118’
The Way We Were
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Barbara Strejsend (Barbra Streisand)
R. Sidni Polak (Sidney Pollack)

Sreda, 12. oktobar
16.30… VRELI DIJAMANT (SAD 1972) 101′
Hot Rock
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Džordž Sigal (George Segal)
R. Piter Jejts (Peter Yates)

18.30… ŽAOKA (SAD 1973) 129′
The Sting
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Robert Redford (Robert Redford)
R. Džordž Roj Hil (George Roy Hill)

21.00… VELIKI GETSBI (SAD 1974) 144’
The Great Gatsby
Ul. Robert Redford (Robert Redford),Mia Ferou (Mia Farrow)
R. Džek Klejton (Jack Clayton)

Četvrtak, 13. oktobar
17.00… VELIKI VALDO PEPER (SAD 1975) 105′
The Great Waldo Pepper
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Bo Svenson (Bo Svenson)
R. Džordž Roj Hil (George Roy Hill)

18.30… BRUBEJKER (SAD 1980) 131′
Bruebaker
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Jafet Koto (Yaphet Kotto)
R. Sjuart Rozenberg (Stuart Rosenberg)

21.00… SVI PREDSEDNIKOVI LjUDI (SAD 1976) 138′
All the Presidents Men
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Dastin Hofman (Dustin Hoffman)
R. Alan Pakula (Alan J.Pacula)

Petak, 14. oktobar
16.30… ELEKTRIČNI KONjANIK (SAD 1979) 121′
Electric Horseman
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Džejn Fonda (Jane Fonda)
R. Sidni Polak (Sidney Pollack)

18.30… OBIČNI LjUDI (SAD 1980) 124′
Ordinary People
Ul. Donald Sarlend (Donald Sutherland), Timoti Haton (Timothy Hutton)
R.Robert Redford (Robert Redford)

21.00… MOJA AFRIKA (SAD/VB 1985) 161’
Out of Africa
Ul. Robert Redford (Robert Redford), Meril Strip (Meryl Streep)
R. Sidni Polak (Sidney Pollack)

Subota, 15. oktobar
U susret Sajmu knjiga: Nobelovci književnosti na filmu
12.00… GANGA DIN (SAD 1939) 117’/96’
Gunga Din
ul. Keri Grant (Cary Grant), Viktor Meklaglen (Victor McLaglen)
r. Džordž Stivens (George Stevens)
autor dela: Radjard Kipling (Rudyard Kipling)

14.00… POGLEDI JEDNOG KLOVNA (NEM 1975) 111’
Ansichten eines Clowns
ul.Helmut Grejm (Helmut Griem), Hana Šigula (Hanna Schygulla)
r. Vojteh Jasni (Vojtech Jasny)
pisac:Hajnrih Bel (Heinrich Böll)

16.00… PLODOVI GNEVA (SAD 1940) 129’
The Grapes of Wrath
ul. Henri Fonda (Henry Fonda), Džejn Darvel (Jane Darwell)
r. Džon Ford (John Ford)
autor dela: Džon Stajnbek (John Steinbeck)

18.30… LAKOMB LISJEN (FRA/ITA/NEM 1974) 138’
Lacombe Lucien
ul. Pjer Blaz (Pierre Blaise), Auror Kleman (Aurore Clement)
r. Luj Mal (Louis Malle)
autor dela: Patrik Modiano (Patrick Modiano)

21.00… ĐAVOLOV UČENIK (SAD 1959) 83’
The Devil’s Disciple
ul. Bert Lankaster (Burt Lancaster), Kirk Daglas (Kirk Douglas)
r. Gaj Hamilton (Guy Hamilton)
autor dela: Džordž Bernard Šo(GeorgeBernardShaw)

23.00… DILEMA (DK 1962) 89’
Dilemma
ul. Ajvan Džekson (Ivan Jackson), Zejks Moe (Zakes Moae)
r.Hening Karlsen (Henning Carlsen)
autor dela: Nadin Gordimer (Nadine Gordimer)

Nedelja, 16. oktobar
12.00… GAZIJA (JUG 1981) 95’
ul. Dušan Janićijević, Fahro Konjhodžić
r. Nenad Dizdarević
autor dela: Ivo Andrić

14.00… GOSPODAR MUVA (SAD 1963) 92’
Lord of the Flies
ul. Džejms Obri (James Aubrey), Tom Čepin (Tom Chapin)
r. Piter Bruk (Peter Brook)
autor dela: Vilijem Golding (Wiliam Golding)

16.00… UBICE (SAD 1946) 97’
The Killers
ul. Bert Lankaster (Burt Lancaster), Ava Gardner (Ava Gardner)
r. Robert Sjodmak (Robert Siodmak)
autor dela: Ernest Hemingvej (Ernest Hemingway)

18.00… ZLATNI PETAO ( MEK 1964) 105’
El Gallo de Oro
ul. Ignjacio Lopez Tarso (Ignacio Lopez Tarso), Luča Vila (Lucha Villa)
r. Roberto Gavaldon (Roberto Gavaldon)
autor dela:Gabrijel Garsija Markes (Gabriel Garcia Marquez)

20.00… VELIKI SAN (SAD 1946) 114’
The Big Sleep
ul. Hemfri Bogart (Humphrey Bogart), Lorin Bekol (Lauren Bacall)
r. Hauard Hoks (Howard Hawks)
autor dela: Vilijam Fokner (William Faulkner)

22.00… NESREĆA (VB 1967) 105’
Accident
ul. Dirk Bogard (Dirk Bogarde), Stenli Bejker (Stanley Baker)
r. Džozef Louzi (Joseph Losey)
autor dela: Harold Pinter (Harold Pinter)

Ponedeljak, 17. oktobar
Sećanje na… Džin Vajlder (Gene Wilder)
17.00… BONI I KLAJD (SAD, 1967) 111′
Bonnie and Clyde
ul. Voren Biti (Warren Beatty), Fej Danavej (Faye Dunaway), Džin Vajlder (Gene Wilder)
r. Artur Pen (Arthur Penn)

19.00… VRUĆA SEDLA (SAD, 1974) 93′
Blazing Saddles
ul. Džin Vajlder (Gene Wilder), Klivon Litl (Cleavon Little)
r. Mel Bruks (Mel Brooks)

21.00… SVE ŠTO STE ODUVEK HTELI DA ZNATE O SEKSU, A NISTE SMELI DA PITATE (SAD, 1972) 88′
Everything You Always Wanted to Know About Sex, But Were Afraid to Ask
ul. Džin Vajlder (Gene Wilder), Vudi Alen (Woody Allen)
r. Vudi Alen (Woody Allen)

Utorak, 18. oktobar
17.00… PAMETNIJI BRAT ŠERLOKA HOLMSA (SAD, 1975) 93′
The Adventure of Sherlock Holmes’ Smarter Brother
ul. Džin Vajlder (Gene Wilder), Medlin Kan (Madeline Kahn)
r. Džin Vajlder (Gene Wilder)

19.00… ŠAŠAVI ROBIJAŠI (SAD, 1980) 111′
Stir Crazy
ul. Džin Vajlder (Gene Wilder), Ričard Prajor (Richard Pryor)
r. Sidni Poatje (Sidney Poitier)

21.00… NITI VIDIM, NITI ČUJEM (SAD,1989) 103′
See No Evil, Hear No Evil
ul. Džin Vajlder (Gene Wilder), Ričard Prajor (Richard Pryor)
r. Artur Hiler (Arthur Hiller)

Sreda, 19. oktobar
Sećanje na… Hju O’Brajan (Hugh O’Brian)
17.00… NA DALEKOM SEVERU (SAD 1953)
Back to God’s Country
ul. Rok Hadson (Rock Hudson), Marsija Henderson (Marcia Henderson), Hju O’Brajan (Hugh O’Brian)
r. Džozef Pevni (Joseph Pevney)

19.00… TAJNA UKLETOG ZAMKA (VB 1965)
Ten Little Indians
ul: Hju O’Brajan (Hugh O’Brian), Širli Iton (Shirley Eaton)
r: Džordž Polok (George Pollock)

21.00… ZA ŠAKU DIJAMANATA (VB 1976)
The Diamond Mercenaries
ul: Teli Savalas (Telly Savalas), Piter Fonda (Peter Fonda), Hju O’Brajan (Hugh O’Brian)
r: Val Gest (Val Guest)

Četvrtak, 20. oktobar
Revija japanskih filmova 2016 Živopisne priče iz Japana
20.00… MAČKA SAMURAJ (JP 2014) 100′
Neko zamurai/Samurai Cat
Ul. Kazuki Kitamura (Kazuki Kitamura), Josuke Asari (Yôsuke Asari)
R. Takeši Vatanabe (Takeshi Watanabe), Jošitaka Jamaguči (Yoshitaka Yamaguchi)

Petak, 21. oktobar
18.30… OKRUGLI STO (JP 2014) 113′
Entaku/The Round Table
Ul. Mana Ašida, Misato Aojama
R. Isao Jukisada

20.30… LOVAC KROZ VREME (JP 2013) 102′
Gekijouban Taimu sukûpu hantâ: Azuchijou Saigo no 1-nichi/Time scoop hunter
Ul. Kaho (Kaho), Jun Kaname (Jun Kaname)
R. Hirojuki Nakao (Hiroyuki Nakao)

Subota, 22. oktobar
18.30… SPECIJALNE JEDINICE: CRVENI I BELI DOSIJE (JP 2015) 110′
ST Aka to Shiro no Sosa Fairu/ST: Red and White Investigation File
Ul. Masaki Okada (Masaki Okada), Tatsuja Fudživara (Tatsuya Fujiwara)
R. Toja Sato (Tôya Satô)

20.30… PLUTAJUĆI ZAMAK (JP 2012) 144′
Nobô no shiro/The Floating Castle
Ul. Takajuki Jamada (Takayuki Yamada), Mana Ašida (Mana Ashida)
R. Šindži Higuči (Shinji Higuchi), Išin Inudo (Isshin Inudô)

Nedelja, 23. oktobar
Španski građanski rat na filmu
17.00… ŽIVOT U SENCI (ŠP 1949) 90′
Vida en Sombras
Ul. Fernando Fernan Gomes(Fernando Fernán Gómez), Maria Dolores Pradera (María Dolores Pradera)
R. Lorenso Ljobet Grasija (Lorenzo Llobet-Gràcia)

19.00… DIJAMANTSKI TRG (ŠP 1982) 110′
La plaça del Diamant
Ul. Silvia Munt (Silvia Munt), Ljuis Omar (Lluís Homar)
R. Frančesk Betriu (Francesc Betri)

20.30… SLOMLjENO SEĆANjE (ŠP 2015) 77′
La mémoire brisé
Dokumentarni film
R. Horhe Amat

Ponedeljak, 24. oktobar
17.00… DEVETORICA, ZABORAVLjENI U POBEDI (FR 2010) 51′
La Nueve Los olvidados de la victoria
Dokumentarni film
R. Alberto Markard (Alberto Marquardt)

19.00… STRELjANA ŠKOLA (ŠP 2006) 50′
La escuela fusilada
Dokumenarni film
R. Injaki Pinedo (Iñaki Pinedo), Daniel Alvarez (Daniel Álvarez)

20.30… ROMAN KARMEN, SINEAST U SLUŽBI REVOLUCIJE (FR 2001) 90′
Roman Karmen, un cinéaste au service de la révolution
R. Patrik Barberis (Patrick Barberis)

Utorak, 25. oktobar
19.00… Revija iranskih filmova povodom sajma knjiga
MAZAR ŠARIF (2014) – 90′
Mazar Šarif
ul. Mahtab Keramati, Hosein Jari, Masud Rajegan
r. Abdolhasan Barzideh

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… SVI DRUGI SE ZOVU ALI (ZAP.NEM. 1974) 94′
Angst essen Seele auf
Ul. Brigite Mira (Brigitte Mira), El Hedi ben Salem (Al Hedi ben Salem)
R. Rajner Verner Fasbinder (Reiner Werner Fassbinder)

Sreda, 26. oktobar
19.00… Revija iranskih filmova povodom sajma knjiga
ROKHE DIVANE (2014) – 115′
(Crazy Rook – Pomahnitali top)
Rokhe Divane
ul. Tanaz Tabatabai, Nazanin Bajati
r. Abolhasan Davudi

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… MUŠET (FR 1967) 78′
Mouchette
Ul. Nadin Nortije (Nadine Nortier), Žan-Klod Gilber (Jean-Claude Guilbert)
R. Rober Breson (Robert Bresson)

Četvrtak, 27. oktobar
19.00… Revija iranskih filmova povodom sajma knjiga
DANAS (2013) – 85′
Emruz
ul. Parviz Parastui, Soheila Golestani
r. Reza Mirkarimi

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… VOJSKA U SENCI (FR 1969) 145′
L’armée des ombres
Ul. Lino Ventura (Lino Ventura), Pol Meris (Paul Meurisse)
R. Žan-Pjer Melvil (Jean-Pierre Melville)

Petak, 28. oktobar
19.00… Revija iranskih filmova povodom sajma knjiga
PET ZVEZDICA (2013) – 90′
Panđ setareh
ul. Diba Zahedi, Šahab Hoseini
r. Mahšid Afšarzadeh

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… TOKIJSKA PRIČA (JP 193) 136′
Tôkyô monogatari
Ul. Čišu Rju Chishû Ryû, Čieko Higašijama (Chieko Higashiyama)
R. Jasudžiro Ozu (Yasujirô Ozu)

Petak, 29. oktobar
Moj izbor: Srđan Valjarević
19.00… SENKE (SAD 1959) 81′
Shadows
Ul. Ben Karuters (Ben Carruthers), Lelia Goldoni (Lelia Goldoni)
R. Džon Kasavetes (John Cassavetes)

Moj izbor: Srđan Valjarević
21.00… ATALANTA (FR 1934) 89′
L’Atalante
Ul. Dita Parlo (DitaParlo), Mišel Simon (Michel Simon)
R. Žan Vigo (Jean Vigo)

Nedelja, 30. oktobar
Sećanje na… Džon Polito (Jon Polito)
19.00… MILEROVO RASKRŠĆE (SAD 1990) 114′
Miller’s Crossing
ul. Gebrijel Brn (Gabriel Byrne), Džon Polito (Jon Polito)
r. Džolel Koen (Joel Coen)

Sećanje na… Stiven Hil (Steven Hill)
21.00… JENTL (SAD 1983) 130′
Yentl
ul. Barbara Strejsend (Barbra Streisand), Stiven Hil (Steven Hill)
r. Barbara Strejsend (Barbra Streisand)

Ponedeljak, 31. oktobar
Šok koridor predstavlja: Noć veštica – Samhain
17.00… STVOR SA DRUGOG SVETA (SAD 1951) 87′
The Thing from Another World
Ul. Kenet Tobi (Kenneth Tobey), Margaret Šeridan (Margaret Sheridan)
r. Kristijan Nibi (Christian Nyby)

19.00… PETAK TRINAESTI, VII DEO (SAD 1987)
Friday the 13th Part VII: The New Blood
Ul. Dženifer Banko (Jennifer Banko), Džon Ortin (John Otrin)
r. Džon Karl Bjučler (John Carl Buechler)

21.00… NOĆ VEŠTICA (SAD 1978) 91′
Halloween
Ul. Donald Plezens (Donald Pleasence), Džejmi Li Kertis (Jamie Lee Curtis)
r. Džon Karpenter (John Carpenter)

Utorak, 1. novembar
17.00… FANTOM LONDONSKE OPERE (VB 1962)
The Phantom of the Opera
Ul. Herbert Lom (Herbert Lom), Heder Sirs (Heather Sears)
r. Terens Fišer (Terence Fisher)

19.00… NAJSTRAŠNIJA NOĆ (SAD 2007) 82′
Trick ‘r Treat
Ul. Ana Pakin (Anna Paquin), Brajan Koks (Brian Cox)
r. Majkl Dogerti (Michael Dougherty)

21.00… NOĆ VEŠTICA H20: 20 GODINA KASNIJE (SAD 1998) 86’
Halloween H20: 20 Years Later
Ul. Džejmi Li Kertis (Jamie Lee Curtis), Džoš Harnet (Josh Hartnett)
r. Stiv Majner (Steve Miner)

Sreda, 2. novembar
Sećanje na… Žaklin Panjol (Jacqueline Pagnol)
17.00… KARNEVAL (FR 1953) 90′
Carnaval
ul: Fernandel (Fernandel), Žaklin Panjol (Jacqueline Pagnol)
r: Anri Vernej (Henri Verneuil)

Sećanje na… Aleksis Arket (Alexis Arquette)
19.00… SVADBENI PEVAČ (SAD 1998) 95′
The Wedding Singer
Ul. Adam Sendler (Adam Sandler), Dru Berimor (Drew Barrymore), Aleksis Arket (Alexis Arquette)
R. Frenk Korači (Frank Coraci)

Sećanje na… Lejdi Šablis (Lady Chablis)
21.00… PONOĆ U VRTU DOBRA I ZLA (SAD 1997) 155′
Midnight in the Garden of Good and Evil
Ul. Džon Kjuzak (John Cusack), Kevin Spejsi (Kevin Spacey) , Lejdi Šablis (Lady Chablis)
R. Klint Istvud (Clint Eastwood)

 

Kinoteka, Uzun Mirkova 1

Utorak, 4. oktobar
10.00… LOVAC NA JELENE (VB/SAD 1978) 183’
The Deer Hunter
Ul. Robert de Niro (Robert de Niro), Kristofer Voken (Christopher Walken)
r. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

13.30… VRATA RAJA (SAD 1980) 145′
Heaven’s Gate
ul. Kris Kristoferson (Kris Kristofferson), Kristofer Voken (Christopher Walken)
r. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

Dani Moskve u Beogradu
17.30… Svečano otvaranje mini festivala ruskog filma
DVE ŽENE (RUS/FR/VB/LET 2014) 103′
Mesyats v derevne
Ul. Rejf Fajns (Ralph Fieness), Silvi Testud (Sylvie Testud)
R. Vera Glagoljeva (Vera Glagoleva)

Sreda, 5. oktobar
10.00… VRATA RAJA (SAD 1980) 145′
Heaven’s Gate
ul. Kris Kristoferson (Kris Kristofferson), Kristofer Voken (Christopher Walken)
r. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

12.30… GODINA ZMAJA (SAD 1985) 134′
The Year of the Dragon
Ul. Miki Rurk (Mickey Rourke), Džon Lon (John Lone)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

Dani češkog filma
20.00… Svečano otvaranje

20.30… NEVINOST (ČR 2011) 98′
Nevinnost
Ul. Ana Gajslerova (Anna Geislerová), Ondrej Vetči (Ondrej Vetchý)
R. Jan Hrebejk(Jan Hřebejk)

Četvrtak, 6. oktobar
10.00… GODINA ZMAJA (SAD 1985) 134′
The Year of the Dragon
Ul. Miki Rurk (Mickey Rourke), Džon Lon (John Lone)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

12.30… SICILIJANAC (SAD 1987) 115′
The Sicilian
Ul. Kristofer Lamber (Christopher Lambert), Terens Stemp (Terence Stamp)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

20.30… ŠMITKE (NEM/ČR 2014) 94′
Schmitke
Ul. Peter Kurt, Johan Jirgens
R. Štjepan Altrihter (Štěpán Altrichter)

Petak, 7. oktobar
10.00… SICILIJANAC (SAD 1987) 115′
The Sicilian
Ul. Kristofer Lamber (Christopher Lambert), Terens Stemp (Terence Stamp)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

12.30… ČASOVI OČAJA (SAD 1990) 105′
Desperate Hours
Ul. Miki Rurk (Mickey Rourke), Entoni Hopkins (Anthony Hopkins)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

Mala sala
17.00… Retrospektiva XXV Međunarodnog festivala etnološkog filma
U susret jubileju – Pregled dosadašnjih prvonagrađenih fimova
MARGA ZA VOJNIKA, 29’
POSLEDNjA VALjARICA, 26’
RATARSKE SVEĆE, 23’

18.00… NOĆ NA KARLŠTEJNU (ČSSR 1974) 83′
Noc na Karlštejně
Ul. Vlastimil Brodski (Vlastimil Brodský), Jana Brejčova (Jana Brejchová)
R. Zdenjek Podskalski (Zdeněk Podskalský)

Mala sala
19.00… VESELjE U ŽDRELU, 44′
ISKUSNI PODRUMAR, 29′
BOŽIĆ U POLIMLjU, 35′

20.30… GLAS ZA RIMSKOG KRALjA (ČR 2016) 104′
Hlas pro římského krále
Ul. Ciril Dobri (Cyril Dobrý), Igor Čmela (Igor Chmela)
R. Vaclav Kšistek(Václav Křístek)

Mala sala
21.00… VISION MAN, 51′
ŽIV SAM JOŠ NISAM UMRO, 35′
LjUBAV, ZAVET, 18′

Subota, 8. oktobar
10.00… ČASOVI OČAJA (SAD 1990) 105′
Desperate Hours
Ul. Miki Rurk (Mickey Rourke), Entoni Hopkins (Anthony Hopkins)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

12.30… LOVAC NA SUNCE (SAD 1996) 122′
The Sunchaser
Ul. Vudi Harelson (Woody Harrelson), Džon Seda (Jon Seda)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

17.00… Mala sala
FIRE FROM BEYOUND, 11′
MAŠKORI ‘Z TURČIŠĆA, 47′
DJOLOMARS, 16′

18.00… SMRTONOSNE PRIČE (ČR/SL 2016) 80′
Smrtelné historky
Animirani film
R. Jan Bubenjiček (Jan Bubeníček)

Mala sala
19.00… DROP FROM THE CUP OF IMMORTALITY, 57′
LIFE AND DEATH OF THE RIVER GANGES, 50′

20.30… PUT U RIM (ČR/POLj 2015) 90′
Cesta do Říma
Ul. Igor Bares (Igor Bares), Dana Batulkova (Dana Batulková)
R. Tomaš Mielnjik(Tomasz Mielnik)

Mala sala
21.00… OH RAIS LABAR – CAPTAIN OF THE SEAS, 45′
THE CAVIAR CONNECTION, 58′

Nedelja, 9. oktobar
10.00… LOVAC NA SUNCE (SAD 1996) 122′
The Sunchaser
Ul. Vudi Harelson (Woody Harrelson), Džon Seda (Jon Seda)
R. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

12.30… KALIBAR .20 ZA SPECIJALISTU (SAD 1974) 115′
Thunderbolt and Lightfoot
Ul. Klint Istvud (Clint Eastwood), Džef Bridžis (Jeff Bridges)
r. Majkl Ćimino (Michael Cimino)

Mala sala
17.00… MIR NA SITE, 27′
THE SHADOW, 69′

Mala sala
19.00… THE LAST TIGHTROPE DANCER IN ARMENIA 72′

20.30… GORŠTAK (VB 1986) 116′
Highlander
Ul. Kristofer Lamber (Christopher Lambert), Šon Koneri (Sean Connery)
R. Rasel Malkehi (Russell Mulcahy)

Mala sala
21.00… ITELMEN STORIES, 68′

Ponedeljak, 10. oktobar
Mala sala
17.00… I SHOT MY LOVE, 50′
DO YOU BELIVE IN LOVE, 57′

18.00… GORŠTAK (VB 1986) 116′
Highlander
Ul. Kristofer Lamber (Christopher Lambert), Šon Koneri (Sean Connery)
R. Rasel Malkehi (Russell Mulcahy)

Mala sala
19.00… AMSTERDAM STORY USA, 95′

20.30… PLAVI SOMOT (SAD 1986) 120’
Blue Velvet
Ul. Kajl MekLahlan (Kyle McLachlan), Izabela Roselini (IsabellaRossellini)
R. Dejvid Linč (David Lynch)

Mala sala
21.00… SHUNU WILL COME, 42′

Utorak, 11. oktobar
Pol Njumen (Paul Newman) na bis
10.00… BILI KID / LEVORUKI REVOLVERAŠ (SAD 1958) 102′
The Left Handed Gun
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Lita Milan (Lita Milan)
R. Artur Pen (Arthur Penn)

12.30… MAČKA NA USIJANOM LIMENOM KROVU (SAD 1958) 108’
Cat on a Hot Tin Roof
Ul. Elizabet Tejlor (Elizabeth Taylor), Pol Njumen (Paul Newman)
r. Ričard Bruks (Richard Brooks)

Dani norveškog filma – filmovi Anje Brejen (Anja Breien)
20.00… SUPRUGE (NO 1975) 84′
Hustruer/ Wives
Ul. Ane Mari Otersen (Anne Marie Ottersen), Katja Medbo (Katja Medbøe)
R. Anja Brejen (Anja Breien)

Sreda, 12. oktobar
10.00… MAČKA NA USIJANOM LIMENOM KROVU (SAD 1958) 108’
Cat on a Hot Tin Roof
Ul. Elizabet Tejlor (Elizabeth Taylor), Pol Njumen (Paul Newman)
r. Ričard Bruks (Richard Brooks)

12.30… LEDI L (FR/IT/VB 1965) 117’
Lady L
Ul. Sofija Loren (Sophia Loren), Pol Njumen (Paul Newman)
r. Piter Justinov (Peter Ustinov)

20.00… SILOVANjE (VB/NOR 1971) 96′
Voldtekt/Rape
Ul. Ane Mari Otersen (Anne Marie Ottersen), Sven Sturla Hungnes (Svein Sturla Hungnes)
R. Anja Brejen (Anja Breien)

Master klas

Četvrtak, 13. oktobar
10.00… LEDI L (FR/IT/VB 1965) 117’
Lady L
Ul. Sofija Loren (Sophia Loren), Pol Njumen (Paul Newman)
r. Piter Justinov (Peter Ustinov)

12.30… HLADNORUKI KAŽNjENIK (SAD 1967) 126′
Cool Hand Luke
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Džordž Kenedi (George Kennedy)
R. Sjuart Rozenberg (Stewart Rosenberg)

18.00… NAJBLIŽI ROD (NO 1979) 95′
Arven/Next of Kin
Ul. Espen Skjonberg (Espen Skjønberg), Anita Bjork (Anita Björk)
R. Anja Brejen (Anja Breien)

20.00… MASTERKLAS I PROGRAM KRATKIH FILMOVA

Petak, 14. oktobar
10.00… HLADNORUKI KAŽNjENIK (SAD 1967) 126′
Cool Hand Luke
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Džordž Kenedi (George Kennedy)
R. Sjuart Rozenberg (Stewart Rosenberg)

12.30… TAJNA ZAVESA (SAD 1966) 128′
Torn Curtain
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Džuli Endrjus (Julie Andrews)
R. Alfed Hičkok (Alfred Hitchcock)

20.00… IGRE LjUBAVI I USAMLjENOSTI (NO/ŠV 1977) 100′
Den allvarsamma leken/Games of love and loneliness
Ul. Lil Terselius (Lil Terselius), Stefan Ekman (Stefan Ekman)
R. Anja Brejen (Anja Breien)

Subota, 15. oktobar
10.00… TAJNA ZAVESA (SAD 1966) 128′
Torn Curtain
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Džuli Endrjus (Julie Andrews)
R. Alfed Hičkok (Alfred Hitchcock)

12.30… SUDIJA ZA VEŠANjE (SAD 1972) 120′
The Life and Times of Judge Roy Bean
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Ava Gardner (Ava Gardner)
R. Džon Hjuston (John Houston)

20.00… LOV NA VEŠTICE(NO/ŠV 1981) 93′
Forfølgelsen/The Witch Hunt
Ul. Lil Terselius (Lil Terselius), Bjorn Skagestat (Bjørn Skagestad)
R. Anja Brejen (Anja Breien)

Nedelja, 16. oktobar
10.00… SUDIJA ZA VEŠANjE (SAD 1972) 120′
The Life and Times of Judge Roy Bean
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Ava Gardner (Ava Gardner)
R. Džon Hjuston (John Houston)

12.30… ČOVEK IZ AUSTRALIJE (VB/SAD 1973) 98’
The MacKintosh Man
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Domink Sanda (Dominiqe Sanda)
R. Džon Hjuston (John Houston)

20.00…SUPRUGE, DESET GODINA KASNIJE (NO 1985)
Hustruer – ti år etter/Wives 10 years after
Ul. Katja Medbo (Katja Medbøe), Ane Mari Otersen (Anne Marie Ottersen)
R. Anja Brejen (Anja Breien)

Ponedeljak, 17. oktobar
20.00… Premijerna projekcija filma: POSMATRAČI
Ul. Maja Šumonja, Đorđe Mišina
R. Nikola Ljuca

Utorak, 18. oktobar
10.00… TAJNI RAT HARI FRIGA (1968) 110’
The Secret War of Harry Frig
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Silva Košćina (Sylva Koscina)
R. Džek Smajt (Jack Smight)

12.30… HAZARDER (SAD 1961) 134′
The Hustler
Ul. Pol Njumen (Paul Newman),Džeki Glison (Jackie Gleason)
R. Robert Rosen (Robert Rossen)

20.30… PLIŠANI RUDNIK ZLATA (VB/SAD 1998) 124’
Velvet Goldmine
ul. Džonatan Ris Mejers (Jonahan Rhys Meyers), Kristijan Bejl (Christian Bale)
r. Tod Hejns (Todd Haynes)

Sreda, 19. oktobar
10.00… HAZARDER (SAD 1961) 134′
The Hustler
Ul. Pol Njumen (Paul Newman),Džeki Glison (Jackie Gleason)
R. Robert Rosen (Robert Rossen)

12.30… BOJA NOVCA (SAD 1986) 119′
The Color of Money
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Tom Kruz (Tom Cruise)
R. Martin Skorseze (Martin Scorsese)

No pasaran – 80 godina od osnivanja Interbrigada
20.00… Svečano otvaranje – Tri dokumentarca snimljena za vreme rata 1937-1938
ELS TAPERS DE LA COSTA Laya Films, 1937.
ESPANYA AL DIA. EDICIÓ ESPECIAL Laya Films, 1937.
CATALUNYA MÀRTIR Laya Films, 1938.

Četvrtak, 20. oktobar
10.00… UTICAJ GAMA ZRAKA NA ČUDESNE NEVENE (SAD 1942) 100′
The Effect of Gamma Rays on Man-in-the-Moon Marigolds
Ul. Džoan Vudvord (Joanne Woodward), Nel Pots (Nell Potts)
R. Pol Njumen (Paul Newman)

12.30… PAKLENI TORANj (SAD 1974) 165′
The Towering Inferno
Ul: Stiv Mekvin (Steve McQueen), Pol Njumen (Paul Newman)
r: Džon Giljermin (John Guillermin)

17.00… GRAĐANIN NEGRIN (ŠP 2010) 85′
Dokumenarni film
R. Imanol Uribe (Imanol Uribe), Karlos Alvarez(Carlos Álvarez),Sigfrid Monleon (Sigfrid Monleón)

Mala sala
19.00… ŠPANIJA NAŠE MLADOSTI (JUG 1967) 56′
Dokumentarni film
R. Zdravko Velimirović

21.30… CRNI HLEB (ŠP/FR 2010.) 108′
Pan negro / Pa negre
Ul. Frančesk Kolomer, Marina Komas
R. Augusti Viljaronga(Agustí Villaronga)

Petak, 21. oktobar
10.00… PAKLENI TORANj (SAD 1974) 165′
The Towering Inferno
Ul: Stiv Mekvin (Steve McQueen), Pol Njumen (Paul Newman)
r: Džon Giljermin (John Guillermin)

12.30… VELIKI SKOK (VB/NEM/SAD 1994) 111′
The Hudsucker Proxy
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Tim Robins (Tim Robbins)
r. Džoel i Itan Koen (Joel & Ethan Coen)

17.00… OD TVOG PROZORA DO MOG (ŠP 2011) 98′
De tu ventana a la mía
Ul. Maribel Verdu Maribel Verdú, Letisija Dolera (Leticia Dolera)
R. Paula Ortiz (Paula Ortiz)

Mala sala
19.00… POVRATAK U ŠPANIJU (JUG 1977) 49′
R. Dejan Kosanović

21.30… UČITELjICE REPUBLIKE
Las Maestras de la República
Dokumentarni film
R. Pilar Perez Solano (Pilar Pérez Solano)

Subota, 22. oktobar
10.00… VELIKI SKOK (VB/NEM/SAD 1994) 111′
The Hudsucker Proxy
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Tim Robins (Tim Robbins)
r. Džoel i Itan Koen (Joel & Ethan Coen)

12.30… SKORO SAVRŠEN ČOVEK (SAD 1994) 110′
Nobody’s Fool
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Džesika Tendi (Jessica Tandy)
R. Robert Benton (Robert Benton)

17.00… REPRINT ČEDE KAPORA 43′
Dokumenarni film
R. Almir Berkovac

20.00… Tribina povodom 80-godišnjice Španskog građanskog rata

Nedelja, 23. oktobar
10.00… SKORO SAVRŠEN ČOVEK (SAD 1994) 110′
Nobody’s Fool
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Džesika Tendi (Jessica Tandy)
R. Robert Benton (Robert Benton)

12.30… PUT BEZ POVRATKA (SAD 2002) 117′
The Road to Perdition
Ul. Pol Njumen (Paul Newman), Tom Henks (Tom Hanks)
R. Sem Mendes (Sam Mendes)

48. BEMUS – Opera na filmu
19.30… Projekcija opere PELEAS I MILISANDA

Ponedeljak, 24. oktobar
19.00… Svečano otvaranje Dana iranskog filma
ROV 143 (2013) – 90′
Šijār 143
ul: Merila Zarei, Golareh Abasi
r. Narges Abidžar

Utorak, 25. oktobar
10.00… MEDITERANEO (ITA 1991) 86′
Mediterraneo
ul. Diego Abatantuono (Diego Abatantuono), Klaudio Bigalji (Claudio Bigagli)
r. Gabriele Salvatores (Gabriele Salvatores)

12.30… DVE ČAĐAVE DVOCEVKE (1998) 107′
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Ul. Džejson Stejtem (Jason Statham), Vini Džons (Vinnie Jones)
R. Gaj Riči (Guy Richie)

20.00… Svečano otvaranje
Festivala snimateljskih ostvarenja „Slike u pokretu“
TITLOVI NISU POTREBNI (SAD 2008)
No Subtitles Necessary
dokumentarni film
r. Džejms Kresantis (James Chressanthis)

Sreda, 26. oktobar
10.00… DVE ČAĐAVE DVOCEVKE (1998) 107′
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Ul. Džejson Stejtem (Jason Statham), Vini Džons (Vinnie Jones)
R. Gaj Riči (Guy Richie)

12.30… GENERAL DELA ROVERE (ITA 1959)
Il Generale Della Rovere
ul. Vitorio De Sika (Vittorio De Sica), Hanes Mesemer (Hannes Messemer)
r. Roberto Roselini (Roberto Rossellini)

5. Festival turskog filma
18.30… SAN LEPTIRA (TR 2015) 118′
Kelebeğin Rüyası
Ul. Jilmaz Erdogan (Yılmaz Erdoğan), Mert Firat (Mert Firat)
R. Jilmaz Erdogan (Yılmaz Erdoğan)

Četvrtak, 27. oktobar
10.00… GENERAL DELA ROVERE (ITA 1959)
Il Generale Della Rovere
ul. Vitorio De Sika (Vittorio De Sica), Hanes Mesemer (Hannes Messemer)
r. Roberto Roselini (Roberto Rossellini)

12.30… ČUDO U MILANU (ITA 1951)
Miracolo A Milano
ul. Ema Gramatika (Emma Gramatica), Frančesko Golizano (Francesco Golisano)
r. Vitorio De Sika (Vittorio De Sica)

17.00… SAN LEPTIRA (TR 2015) 118′
Kelebeğin Rüyası
Ul. Jilmaz Erdogan (Yılmaz Erdoğan), Mert Firat (Mert Firat)
R. Jilmaz Erdogan (Yılmaz Erdoğan)

20.00… KRIMLjANIN (TUR 2014) 118′
Kırımlı
Ul. Bulent Alkis (Bülent Alkis), Murat Jildirim (Murat Jildirim)
R. Burak Arliel (Burak Cem Arliel)

Petak, 28. oktobar
10.00… ČUDO U MILANU (ITA 1951)
Miracolo A Milano
ul. Ema Gramatika (Emma Gramatica), Frančesko Golizano (Francesco Golisano)
r. Vitorio De Sika (Vittorio De Sica)

12.30… ŽIVOT JE LEP (ITA 1997) 120′
La vita e’ bella
ul. Roberto Beninji (Roberto Benigni), Nikoleta Braski (Nicoletta Braschi)
r. Roberto Beninji (Roberto Benigni)

17.00… KRIMLjANIN (TUR 2014) 118′
Kırımlı
Ul. Bulent Alkis (Bülent Alkis), Murat Jildirim (Murat Jildirim)
R. Burak Arliel (Burak Cem Arliel)

20.00… ŠAPNI AKO ZABORAVIM (TR 2014) 112′
Unutursam Fısılda
Ul. Fara Zejnep Abdulah (Farah Zejnep Abdulah), Mehmet Gunsur (MehmetGünsür)
R. Čagan Irmak (Çagan Irmak)

Subota, 29. oktobar
10.00… ŽIVOT JE LEP (ITA 1997) 120′
La vita e’ bella
ul. Roberto Beninji (Roberto Benigni), Nikoleta Braski (Nicoletta Braschi)
r. Roberto Beninji (Roberto Benigni)

12.30… SLOBODAN DAN FERISA BJULERA (SAD 1986) 103′
Ferris Bueller’s Day Off
Ul. Metju Broderik (Matthew Broderick), Mia Sara (Mia Sara)
R. Džon Hjuz (John Hughes)

17.00… ŠAPNI AKO ZABORAVIM (TR 2014) 112′
Unutursam Fısılda
Ul. Fara Zejnep Abdulah (Farah Zejnep Abdulah), Mehmet Gunsur (MehmetGünsür)
R. Čagan Irmak (Çagan Irmak)

20.00… POŽAR! (TR/NEM 2011) 99′
Yangın Var
Ul. Osman Sonant (Osman Sonant), Nesrin Džavadzade (Nesrin Cavadzade)
R. Murat Saračoglu (Murat Saraçoglu)

Nedelja, 30. oktobar
10.00… SLOBODAN DAN FERISA BJULERA (SAD 1986) 103′
Ferris Bueller’s Day Off
Ul. Metju Broderik (Matthew Broderick), Mia Sara (Mia Sara)
R. Džon Hjuz (John Hughes)

12.30… KONjIĆ GRBONjIĆ (SSSR 1947) 73′
Konyok Gorbunok
animirani film
r. Ivan Ivanov-Vano

17.00… NAPITAK (TR 2014) 90′
Ul. Džansu Tosun (Cansu Tosun), Seda Guven (Seda Güven)
R. Birkan Uz (Birkan Uz)

20.00… GAZDA ŽELI SREĆAN KRAJ (TR 2014) 105′
Patron Mutlu Son İstiyor
Ul. Tolga Čevik (Tolga Çevik), Ezgi Mola (Ezgi Mola)
R. Kivanč Baruonu (Kivanč Baruonu)

Ponedeljak, 31. oktobar
20.30… ISIJAVANjE (VB/SAD 1980) 144’
The Shining
Ul. Džek Nikolson (Jack Nicholson), Šeli Duval (Shelley Duvall)
r. Stenli Kjubrik (Stanley Kubrick)

Utorak, 1. novembar
10.00… ZGODNA ŽENA (SAD 1990) 119’
Pretty Woman
ul: Ričard Gir (Richard Gere), Džulija Roberts (Julia Roberts)
r: Geri Maršal (Garry Marshall)

12.30… DAN ZALjUBLjENIH (SAD 2010) 125’
Valentine’s Day
ul: Džesika Alba (Jessica Alba), Keti Bejts (Kathy Bates)
r: Geri Maršal (Garry Marshall)

18.00… ISIJAVANjE (VB/SAD 1980) 144’
The Shining
Ul. Džek Nikolson (Jack Nicholson), Šeli Duval (Shelley Duvall)
r. Stenli Kjubrik (Stanley Kubrick)

20.30… BERI LINDON (VB/SAD/IR 1975) 184′
Barry Lyndon
ul. Rajan O’Nil (Ryan O’Neal), Mariza Berenson (Marisa Berenson)
r. Stenli Kjubrik ( Stanley Kubrick)

Sreda, 2. novembar
10.00… DAN ZALjUBLjENIH (SAD 2010) 125’
Valentine’s Day
ul: Džesika Alba (Jessica Alba), Keti Bejts (Kathy Bates)
r: Geri Maršal (Garry Marshall)

12.30… NOVA GODINA U NjUJORKU (SAD 2011) 113’
New Year’s Eve
ul: Mišel Fajfer (Michelle Pfeiffer), Zak Efron (Zac Efron)
r: Geri Maršal (Garry Marshall)

48. BEMUS – Opera na filmu
19.30… Projekcija opere TAKO ČINE SVE

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.