Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – novembar 2016.
Pozorišni repertoari - Čikago
Pozorište na Terazijama: Čikago

Pozorišni repertoari – novembar 2016.

Ovo su pozorišni repertoari za novembar 2016. godine.

Pozorišna sezona 2016/17. polako se zahuktava, a i novembar donosi nekoliko značajnih premijera. Pogledajte repertoare!

Pozorišni repertoari – novembar 2016.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Petak, 4. novemabar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 6. novembar (20.00) Ljubavno pismo
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Egzibicionista
Subota, 12. novembar (20.00) Deca radosti – premijera
Utorak, 15. novembar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Pijani
Subota, 19. novembar (20.00) Jesenja sonata
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Kazimir i Karolina
Utorak, 22. novembar (20.00) Pijani
Petak, 25. novembar (20.00) Mrešćenje šarana
Subota, 26. novembar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Nedelja, 27. novembar (20.00) Jesenja sonata
Utorak, 29. novembar (20.00) Makbet

Scena „Petar Kralj“
Sreda, 2. novembar (20.30) Crvena – Grad teatar Budva
Utorak, 8. novembar (20.30) Lice
Petak, 11. novembar (20.30) Konstelacije
Nedelja, 13. novembar (20.30) Čekajući Godoa
Utorak, 15. novembar (20.30) Pomorandžina kora
Sreda, 16. novembar (20.30) Strujosek
Četvrtak, 17. novembar (20.30) Volvo kamioni
Petak, 18. novembar (20.30) Dar-mar
Nedelja, 20. novembar (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 21. novembar (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Utorak, 22. novembar (20.30) Primorje
Sreda, 23. novembar (20.30) Strujosek
Nedelja, 27. novembar (14.00) O, kakav divan dan
Ponedeljak, 28. novembar (20.30) Ćelava pevačica
Utorak, 29. novembar (20.30) Lice
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Sreda, 2. novembar (20.00) Kad su cvetale tikve
Petak, 4. novembar (20.00) Lizistrata – Teatar komedija Skoplje
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Sreda, 9. novembar (20.00) Palilulski roman
Subota, 12. novembar (20.00) Delirijum tremens
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Utorak, 15. novembar (20.00) Anđeli čuvari
Sreda, 16. novembar (20.00) Terorizam
Nedelja, 20. novembar (20.00) Vrla nova 2061. – NP Subotica
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Eling
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 27. novembar (20.00) Transilvanija
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Palilulski roman
Sreda, 30. novembar (20.00) Terorizam

Nova scena
Utorak, 1. novembar (20.30) Ključevi od Leraha – premijera
Petak, 4. novembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Subota, 5. novembar (20.30) Moje dete
Ponedeljak, 7. novembar (20.30) Rosmersholm
Utorak, 8. novembar (20.30) Igra parova
Četvrtak, 10. novembar (20.30) Trpele
Subota, 12. novembar (20.30) Berlinski zid
Nedelja, 13. novembar (20.30) Rulet-ples
Utorak, 15. novembar (20.30) Mleko – 100. izvođenje
Četvrtak, 17. novembar (20.30) Trpele
Petak, 18. novembar (20.30) Derviš i smrt
Utorak, 22. novembar (20.30) Ključevi od Leraha
Sreda, 23. novembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 27. novembar (20.30) Ples sa bogovima
Ponedeljak, 28. novembar (20.30) Draga Jelena
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Petak, 4. novembar (20.00) Ja i ti
Subota, 6. novembar (20.00) Urbi et Orbi – Pozorište „Kosztolányi Dezső“, Subotica
Utorak, 8. novembar (20.00) Muškarčine
Petak, 11. novembar (20.00) Priča o vojniku
Subota, 12. novembar (20.00) Odbrana gospođe Klito Mestres
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Leni
Petak, 18. novembar (20.00) Priča o vojniku
Subota, 19. novembar (20.00) Nevidljivi ljudi – NP Užice
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Crvena – samoubistvo nacije
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Ovo ostrvo – premijera
Petak, 25. novembar (11.00) Ale i bauci
Subota, 26. novembar (20.00) Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Petak, 4. novembar (20.00) Možda sanjati
Nedelja, 13. novembar (20.00) Alisa u zemlji zmaja – u Nemanjinoj 28
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Petak, 4. novembar (19.30) Pasivno pušenje – rasprodato
Subota, 5. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 9. novembar (19.30) The Beatles – koncert
Četvrtak, 10. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 11. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 13. novembar (19.30) Sokin i Bosina
Četvrtak, 17. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 18. novembar (19.30) Rambo Amadeus: Veče glomazne poezije
Subota, 19. novembar (19.30) Kumovi
Nedelja, 20. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Četvrtak, 24. novembar (19.30) Suze su OK
Petak, 25. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 26. novembar (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Nedelja, 27. novembar (19.30) Bajka o pozorištu
Ponedeljak, 28. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 29. novembar (19.30) Veliki talas
Sreda, 30. novembar (19.30) Savršen kroj

Nova scena
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Sreda, 9. novembar (20.00) Voz
Subota, 12. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Nedelja, 13. novembar (20.00) Voz
Utorak, 15. novembar (20.00) Voz
Sreda, 16. novembar (20.00) Gozba – premijera
Petak, 18. novembar (20.00) Gozba
Subota, 19. novembar (20.00) Večera budala
Nedelja, 20. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Utorak, 22. novembar (20.00) Boing-boing
Sreda, 23. novembar (20.00) Tramvaj zvani želja
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Petak, 25. novembar (20.00) Voz
Subota, 26. novembar (20.00) Čorba od kanarinca
Utorak, 29. novembar (20.00) Gozba
Sreda, 30. novembar (20.00) Generalna proba samoubistva
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Sreda, 2. novembar (20.00) Hajmatbuh – NP Sombor
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Švabica
Petak, 4. novembar (20.00) Hamlet
Subota, 5. novembar (20.00) Aghet (koncert NBO i Dresdner Sinfoniker)
Nedelja, 6. novembar (17.00) Pod žrvnjem
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 8. novembar (20.00) Unosno mesto
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Tako je moralo biti
Subota, 12. novembar (20.00) Sumnjivo lice
Nedelja, 13. novembar (20.00) Uobraženi bolesnik
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Zapisi iz podzemlja
Utorak, 15. novembar (20.00) Hamlet
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Metamorfoze
Petak, 18. novembar (20.00) Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)
Subota, 19. novembar (20.00) Gospođica
Nedelja, 20. novembar (20.00) Otelo
Utorak, 22. novembar (20.00) Hamlet
Sreda, 23. novembar (20.00) Pod žrvnjem
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Razbijeni krčag
Petak, 25. novembar (20.00) Uobraženi bolesnik
Subota, 26. novembar (20.00) Tartif
Nedelja, 27. novembar (20.00) Razbijeni krčag
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 29. novembar (20.00) Pod žrvnjem
Sreda, 30. novembar (20.00) Pod žrvnjem

Studio JDP
Subota, 5. novembar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 12. novembar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Ponedeljak, 14. novembar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Petak, 18. novembar (20.30) Histerija
Subota, 19. novembar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Ponedeljak, 28. novembar (20.30) Marks u Sohou
Utorak, 29. novembar (20.30) Marks u Sohou
Sreda, 30. novembar (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja i večernja scena
Utorak, 1. novembar (10.30) Cirkus Mario i Neta
Utorak, 1. novembar (20.00) Plavi čuperak
Sreda, 2. novembar (10.30) Kameni cvet
Petak, 4. novembar (20.00) Tinejdž klub / Istine o odrastanju
Subota, 5. novembar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 6. novembar (12.00) Naglavačke
Utorak, 8. novembar (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Sreda, 9. novembar (20.00) Prevaranti – pretpremijera
Četvrtak, 10. novembar (10.30) Mačak u čizmama
Subota, 12. novembar (17.00) Kapetan Džon Piplfoks
Nedelja, 13. novembar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 15. novembar (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Utorak, 15. novembar (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Sreda, 16. novembar (11.30) Kapetan Džon Piplfoks
Sreda, 16. novembar (20.00) Prevaranti – premijera
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Plavi čuperak
Petak, 18. novembar (10.30) Car je go
Subota, 19. novembar (17.00) Andersenovi kuvari
Nedelja, 20. novembar (12.00) Car je go
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Tinejdž klub / Istine o odrastanju
Petak, 25. novembar (20.00) Plavi čuperak
Subota, 26. novembar (17.00) Cirkus Mario i Neta
Nedelja, 27. novembar (12.00) Strašne priče braće Grim
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Utorak, 1. novembar (19.30) Don Kihot
Sreda, 2. novembar (19.30) Seviljski berberin
Četvrtak, 3. novembar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Petak, 4. novembar (19.30) Ivanov
Subota, 5. novembar (19.00) Aida
Nedelja, 6. novembar (19.30) Derviš i smrt
Ponedeljak, 7. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 8. novembar (19.30) Bajadera
Subota, 12. novembar (19.30) Travijata
Nedelja, 13. novembar (19.30) Odbrana Sokratova – Nacionalni teatar Severne Grčke, Solun
Utorak, 15. novembar (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 16. novembar (19.30) Trubadur
Četvrtak, 17. novembar (19.30) Dama s kamelijama
Petak, 18. novembar (19.30) Henri Šesti, 50. izvođenje
Subota, 19. novembar (19.00) Karmen
Nedelja, 20. novembar (19.30) Marija Stjuart
Ponedeljak, 21. novembar (19.30) Kir Janja
Utorak, 22. novembar (12.00) Dan pozorišta
Utorak, 22. novembar (19.30) Đani Skiki – premijera
Sreda, 23. novembar (19.30) Perikle – Šabačko pozorište
Četvrtak, 24. novembar (19.30) Bajadera
Petak, 25. novembar (20.00) San letnje noći – KST, Kragujevac
Subota, 26. novembar (19.00) Kavalerija rustikana / Đani Skiki
Nedelja, 27. novembar (19.30) Ivanov
Utorak, 29. novembar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Sreda, 30. novembar (19.00) Otelo

Četvrtak, 1. decembar (18.00) Tesla i bitka na magnetnom polju – gostuje DKCB
Petak, 2. decembar (19.30) Rodoljupci
Subota, 3. decembar (19.30) Trubadur
Nedelja, 4. decembar (19.30) Gogolend – NP Sombor
Ponedeljak, 5. decembar (19.30) Velika drama
Utorak, 6. decembar (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 7. decembar (19.30) Bal pod maskama

Scena „Raša Plaović“
Utorak, 1. novembar (20.30) Na dnu
Sreda, 2. novembar (20.30) Hamlet
Četvrtak, 3. novembar (20.30) Biti il’ ne biti
Petak, 4. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 5. novembar (20.30) Naši sinovi
Nedelja, 6. novembar (20.30) Bizarno
Ponedeljak, 7. novembar (20.30) Moje nagrade
Utorak, 8. novembar (20.30) Bela kafa
Četvrtak, 10. novembar (20.30) Prah
Subota, 12. novembar (20.30) Laža i paralaža
Nedelja, 13. novembar (20.30) Kovači
Utorak, 15. novembar (20.30) Ženski orkestar
Sreda, 16. novembar (20.30) Narodna drama – pretpremijera
Četvrtak, 17. novembar (20.30) Narodna drama – premijera
Petak, 18. novembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 19. novembar (20.30) Bela kafa
Nedelja, 20. novembar (20.30) Hasanaginica
Ponedeljak, 21. novembar (20.30) Narodna drama
Utorak, 22. novembar (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Sreda, 23. novembar (20.30) Frenki i Džoni
Četvrtak, 24. novembar (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Petak, 25. novembar (20.30) Sirano
Subota, 26. novembar (20.30) Romeo i Julija
Nedelja, 27. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Ponedeljak, 28. novembar (20.30) Ženidba
Utorak, 29. novembar (20.30) Kovači
Sreda, 30. novembar (20.30) Narodna drama

Četvrtak, 1. decembar (20.30) Zli dusi
Petak, 2. decembar (20.30) Sunce tuđeg neba
Subota, 3. decembar (20.30) Nesporazum
Nedelja, 4. decembar (20.30) Laža i paralaža
Ponedeljak, 5. decembar (20.30) Sara Bernar – Šabačko pozorište
Utorak, 6. decembar (20.30) Srpska Lajka
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Petak, 4. novembar (20.00) Papagaj – studenti FDU
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Nasilje
Utorak, 8. novembar (20.00) Nasilje
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Utorak, 15. novembar (20.00) Ovo je najstrašniji dan u mom životu
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Nasilje
Petak, 18. novembar (20.00) Nasilje
Sreda, 23. novembar (20.00) Sex za početnike
Sreda, 30. novembar (20.00) Krofne, ljubav i još po nešto – premijera
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Utorak, 1. novembar (19.30) Ana Karenjina
Četvrtak, 3. novembar (19.30) Jadnici
Petak, 11. novembar (19.30) Krojcerova sonata – otkazano
Subota, 12. novembar (19.30) Krojcerova sonata – otkazano
Sreda, 16. novembar (19.30) Miloš, Crnjanski
Nedelja, 20. novembar (19.30) Suton
Ponedeljak, 21. novembar (19.30) Krvava svadba – Bolero
Ponedeljak, 28. novembar (19.30) Veliki Getsbi
Utorak, 29. novembar (19.30) Anželika – besplatne ulaznice
Subota, 3. decembar (19.30) Male tajne

Mala scena
Sreda, 2. novembar (20.00) Frida Kalo
Petak, 4. novembar (20.00) I konje ubijaju, zar ne?
Subota, 5. novembar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Sreda, 9. novembar (20.00) Halo Beograd
Utorak, 15. novembar (20.00) Lolita
Petak, 25. novembar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 5. novembar (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 6. novembar (12.00) Avantura mačka Džoa
Nedelja, 6. novembar (17.00) Tri praseta
Subota, 12. novembar (12.00) Bajka o ribaru i ribici – pretpremijera
Subota, 12. novembar (17.00) Ja sam se zaljubiška
Nedelja, 13. novembar (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 13. novembar (17.00) Bajka o ribaru i ribici – premijera
Subota, 19. novembar (17.00) Ala je lep ovaj svet
Nedelja, 20. novembar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 20. novembar (17.00) Carevo novo odelo
Subota, 26. novembar (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Subota, 26. novembar (17.00) Petar Pan
Nedelja, 27. novembar (12.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 27. novembar (17.00) Sami u kući
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 5. novembar (12.00) Mala sirena
Ponedeljak, 7. novembar (11.00) U strahu su velike oči
Utorak, 8. novembar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Sreda, 9. novembar (11.00) Snežna kraljica
Subota, 12. novembar (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Ponedeljak, 14. novembar (11.00) Mala sirena
Ponedeljak, 28. novembar (11.00) Zvezdarski vitez
Utorak, 29. novembar (11.00) Pepeljuga
Sreda, 30. novembar (11.00) Pepeljuga

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Nedelja, 6. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 8. novembar (20.00) Dan odluke
Utorak, 15. novembar (20.00) 39 stepenika
Utorak, 29. novembar (20.00) Krčmarica Mirandolina
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Utorak, 1. novembar (20.00) Cacijev uspomenar (smeh do suza)
Sreda, 2. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Dr Feler
Petak, 4. novembar (20.00) Reče mi jedan čo’ek
Subota, 5. novembar (20.00) Oli mi ga dat?
Nedelja, 6. novembar (20.00) Karamazovi
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Koštana
Utorak, 8. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 9. novembar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Vlast
Petak, 11. novembar (20.00) Kirija
Subota, 12. novembar (20.00) Oli mi ga dat’?
Nedelja, 13. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Lopuže
Sreda, 16. novembar (20.00) Opasna igra
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Petak, 18. novembar (20.00) Ujež
Subota, 19. novembar (20.00) Dr Feler
Nedelja, 20. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 21. novembar (20.00) Karamazovi
Utorak, 22. novembar (20.00) Cacijev uspomenar
Sreda, 23. novembar (20.00) Vlast
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Koštana
Petak, 25. novembar (20.00) Oli mi ga dat’?
Subota, 26. novembar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 27. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Utorak, 29. novembar (20.00) Prva parnica
Sreda, 30. novembar (20.00) Na zlu putu

Četvrtak, 1. decembar (20.00) Lopuže
Petak, 2. decembar (20.00) Dr Feler
Nedelja, 4. decembar (20.00) Koštana
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 5. novembar (12.00) Tri praseta
Subota, 5. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 6. novembar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 6. novembar (17.00) Ružno pače
Subota, 12. novembar (12.00) Karijus i Baktus
Subota, 12. novembar (17.00) Ježeva kućica
Nedelja, 13. novembar (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 13. novembar (17.00) Petar Pan
Subota, 19. novembar (12.00) Princ žabac
Subota, 19. novembar (17.00) Musketari
Nedelja, 20. novembar (12.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 20. novembar (17.00) Tri praseta
Subota, 26. novembar (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Subota, 26. novembar (17.00) Šešir pun boja
Subota, 26. novembar (20.00) Prinčevi
Nedelja, 27. novembar (12.00) Rečna sirena
Nedelja, 27. novembar (20.00) Izuj se
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Utorak, 1. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 2. novembar (19.30) Sweet Charity
Petak, 4. novembar (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 5. novembar (19.30) Čikago
Utorak, 8. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 9. novembar (19.30) Glavo luda
Četvrtak, 10. novembar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 12. novembar (19.30) Ženidba i udadba
Nedelja, 13. novembar (19.30) Producenti
Utorak, 15. novembar (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 17. novembar (19.30) Grk Zorba
Petak, 18. novembar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 19. novembar (19.30) Dva mirisa ruže
Nedelja, 20. novembar (19.30) Neki to vole vruće
Utorak, 22. novembar (19.30) Sweet Charity
Sreda, 23. novembar (19.30) Čikago
Petak, 25. novembar (19.30) Mamma Mia!
Subota, 26. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Nedelja, 27. novembar (19.30) Grk Zorba
Sreda, 30. novembar (19.30) Beograd-Moskva – muzičko-scenska revija

Četvrtak, 1. decembar (19.30) Producenti
Petak, 2. decembar (19.30) Zona Zamfirova
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula”, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 16. novembar (12.00) Svi treba da znaju šta drugarstvo znači – besplatna predstava za decu
Nedelja, 20. novembar (20.00) Sreće i ljubavi, omaž Živku Nikoliću – premijera
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Redovan repertoar
Petak, 4. novembar (20.30) Seks i selo
Četvrtak, 10. novembar (20.30) BG3
Četvrtak, 17. novembar (20.30) Lari Tompson
Utorak, 22. novembar (20.30) Rastibuđilizovane klejbezable; ulaz slobodan
Ponedeljak, 28. novembar (Zrno smisla, poetski teatar; ulaz slobodan

Festivali / manifestacije
Subota, 19. novembar (20.30) Čovek, zver i vrlina – Noć pozorišta; ulaz slobodan
Nedelja, 20. novembar (20.30) Manijak, parodija, u okviru Festivala Mater; ulaz slobodan
Četvrtak, 24. novembar (19.00) KantFest; ulaz slobodan
Subota, 26. novembar (17.00) Open Theatre Fest, Country show, Lilly Drumeva, Pariz, Francuska; ulaz slobodan
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Nedelja, 13. novembar (20.00) Menica bez pokrića

Scena „Kult“
Utorak, 1. novembar (20.00) Ko još jede hleb uz supu
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Ukalupljivanje
Sreda, 9. novembar (20.00) Upravnikovanje
Petak, 11. novembar (20.00) Brak u stvari ljubav
Utorak, 15. novembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Sreda, 16. novembar (20.00) Ručni rad
Petak, 18. novembar (20.00) Odlazni terminal
Subota, 19. novembar (21.00) Annelies
Utorak, 29. novembar (20.00) Čovek čoveku
Sreda, 30. novembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 7. novembar (20.00) Frenki i Džoni – NP
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Mesec u plamenu – BDP
Sreda, 23. novembar (20.00) Upakovane – Otvoreno pozorište i Cirkusfera
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Jadi mladog vetra – ispitna predstava
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Utorak, 15. novembar (20.00) Danas nam je divno dno
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Dame biraju – predstava iz Sarajeva
Petak, 25. novembar (20.00) Državni posao

Petak, 2. decembar (20.00) Sjajni momci – Mustafa Nadarević, Senad Bašić i Moamer Kasumović
Subota, 3. decembar (20.00) Sjajni momci
Četvrtak, 15. decembar (20.00) Monti Pajton – Spamalot
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 7. novembar (21.00) Ostaci – Hartefakt i festival Dev9t
Nedelja, 13. novembar (21.00) Ostaci – Hartefakt i festival Dev9t
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Petak, 4. novembar (20.00) Priča se po gradu
Subota, 5. novembar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 6. novembar (20.00) Pazi šta želiš
Sreda, 9. novembar (20.00) Kabare „Ekser“
Četvrtak, 10. novembar (20.00) Škola za ljubavnike – premijera
Petak, 11. novembar (20.00) Najluđa noć – premijera
Subota, 12. novembar (20.00) Voli me do kraja
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Priča se po gradu
Subota, 19. novembar (20.00) Zabranjeno voće
Nedelja, 20. novembar (20.00) Udaj se muški – premijera
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Plastika
Petak, 25. novembar (20.00) Najluđa noć
Subota, 26. novembar (20.00) Hot lajn
Nedelja, 27. novembar (20.00) Rijaliti obračun
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Poslednja šansa

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 5. novembar (17.00) Labudovo jezerce (balet)
Nedelja, 6. novembar (12.00) Šašavi mornari
Subota, 12. novembar (17.00) Magična lira
Nedelja, 13. novembar (12.00) Alisa u zemlji zmaja
Subota, 19. novembar (17.00) Čarobnjak iz Oza – premijera
Nedelja, 20. novembar (12.00) Ostrvo s blagom
Subota, 26. novembar (17.00) Pobuna igračaka
Nedelja, 27. novembar (12.00) 4 godišnja doba (balet)
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Sezona 2016. je završena.
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Petak, 4. novembar (20.00) Raspareni par
Subota, 5. novembar (20.00) Na pučini – gostovanje Scene Sisak
Petak, 11. novembar (20.00) Raspareni par
Subota, 12. novembar (20.00) Raspareni par
Petak, 18. novembar (20.00) Tom Vejtsov Vojcek
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Kralj magnovenja – monodrama Nikole Vasiljevića
Petak, 25. novembar (20.00) Istrajnost
Subota, 26. novembar (20.00) Istrajnost
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Utorak, 8. novembar (20.00) Demokratija
„Demokratija“ Zijaha Sokolovića bavi se idejom demokratije kroz istoriju, provlačeći je kroz staru Grčku, stari Rim, pa i mitsku priču o Prometeju i bogovima sa Olimpa, vešto pokazujući da je demokratija sistem koji je pre svega na strani ljudi – osim kada to baš i nije slučaj. Zijah i njegov glumački partner Dražen Šivak sa lakoćom pričaju priču o demokratiji, prenoseći na publiku sve svoje male i velike dileme, pitanja i nedoumice, terajući prisutne da se zapitaju o vrlinama i manama političkog sistema u kome živimo.
Predstava „Demokratija“ nastala je u okviru kampanje „Biram koga biram“, koji sprovode Nacionalna koalicija za decentralizaciju, Srbija u pokretu i Media i reform centar Niš, sa ciljem da građanima Srbije pokažu sve manjkavosti postojećeg izbornog sistema kako bi ih angažovali da se aktivno uključe u kampanju za njegovu promenu. Posle svakog igranja biće održana i diskusija na temu postojećeg izbornog sistema, kako bi se građanima dao prostor da izraze utiske ali I kako bismo razgovarali o tome da li mi zaista biramo svoje predstavnike u parlamentu, ili nam izborni sistem to samo prividno dozvoljava.
Ulaz na predstavu je besplatan, ali potrebno je da rezervišete svoje karte putem linka: http://bit.ly/2dSMyPr jer je broj mesta ograničen!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nedelja, 6. novembar (20.00) Tajna crne ruke
Cene ulaznica: 600, 800, 1000 i 1200 RSD (Eventim i blagajne SC)
Posle trideset i tri godine na sceni Sava centra, biće ponovo izveden istorijski i savremeni spektakl – mjuzikl, opera, balet i drama – u kojem učestvuje 70 glumaca, pevača i balerina.
Ova nova-stara predstava nastala je po tekstu Puriše Đorđevića i Ljubiše Ristića, a u režiji Ljubiše Ristića. Veliki ansambl predvode velike zvezde dramske, baletske i muzičke scene: Rada Đuričin, Ana Pavlović, Nataša Bekvalac, Dara Džokić, Bojana Stamenov, Tanja Bošković, Dušan Svilar, Svetozar Cvetković… uz mlađe i najmlađe glumce KPGT-a i baletski ansambl koji sačinjavaju najtalentovanije mlade balerine iz beogradskih i pančevačke baletske škole.
Šta nam se i zašto dešava? Šta je bilo, šta jeste i šta će biti? Da li se istorija ponavlja ili smo mi ponavljači u školi istorije koja je učiteljica života? Obrenovići i Karađorđevići, Apis i Evropa, Habzburzi i Mladobosanci, Austrija ili Rusija, Zapad ili Istok, Srbija i Jugoslavija, ko su heroji i ko su izdajnici, ko su teroristi i ko su borci za slobodu, da li se samo ispred voda za streljanje i iz kazamata ulazi u večnost?
Za sve što ste oduvek hteli da znate ali se niste usudili da pitate – odgovori, ali i pitanja, nalaze se u mjuziklu epohe: samrtnom valceru Apisa i Evrope.

Nedelja, 13. novembar (20.00) Audicija
Cene ulaznica: 1000, 1400 i 1700 RSD
Legendarna predstava Audicija i Željko Ninčić 30 godina, godišnjica i premijera. Posle 16 godina u Sava centru, sa Beograđanima najgledanija predstava exYu! Pored, već legendarnih likova Marinka Ćutuka, Veselog (Primi me) profesora, tu su i novi likovi sa novim temama: Vuk Medojević-Lisica, Asfaltina Kurajbegović, Džemsudin Šimširpasić i Radojka Janša. Predstava poznata kao „Sarajevska Audicija“ izvedena više od 3000 puta, koju je gledalo oko dva miliona gledalaca podsetiće ljubitelje čuvene komedije na neke najgledanije scene(milionski pregledi na youtube), i premijerno pokazati najnovija ostvarenja.
Uz Željka Ninčića glumačku ekipu čine: Stanko Bogojević, Aleksandar Krstajić, Vladimir Balašćak i Rajko Vuković.
Šarolikost humora propraćena je izborom najozbiljnjijih tema na koje publika ne reaguje samo smehom. Sam autor za predstavu kaže da je pravljena za dve vrste suza!?!
Kako to izgleda kada Marinko Ćutuk „ćet’ri sata i 16 godina ćami ćekajući“, a Veseli da bude „primljen“?

Sreda, 14. decembar (20.00) Labudovo jezero – balet na ledu
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Sezona 2016 je završena.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Petak, 18. novembar (19.00) Žaba
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Sreda, 2. novembar (20.00) Stvar izbora: Zašto slušam Marčela
Četvrtak, 3. novembar (20.00) Veliki talas
Utorak, 8. novembar (20.00) Na taljigama u večnost
Ponedeljak, 14. novembar (20.00) Zajednički stan
Sreda, 16. novembar (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Pozovi M radi užitka

Noć pozorišta
Subota, 19. novembar (16.30) Ježeva kućica
Subota, 19. novembar (18.30) Vatre
Subota, 19. novembar (20.30) Iza kulisa

Četvrtak, 24. novembar (20.00) Sve za tebe ljubavi
Petak, 25. novembar (20.00) Klackalica

Scena za mlade
Utorak, 1. novembar (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 18. novembar (20.00) Lajanje na zvezde

Dečija scena
Nedelja, 6. novembar (12.00) Mali Princ u Srbiji
Nedelja, 13. novembar (12.00) Oblakolog
Nedelja, 20. novembar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 27. novembar (12.00) Zmajevo putovanje kroz vreme
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Subota, 5. novembar (17.00) Zaleđeno kraljevstvo
Nedelja, 6. novembar (12.00) Aladin i čarobna lampa
Subota, 12. novembar (17.00) Pepeljuga – premijera
Nedelja, 13. novembar (12.00) Petar Pan
Subota, 19. novembar (17.00) Nodi, drugari zauvek
Nedelja, 20. novembar (12.00) Maša i medved
Subota, 26. novembar (17.00) Pepa Prase i potraga za gospodinom Tedijem
Nedelja, 27. novembar (12.00) Angry Birds

Večernja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Petak, 4. novembar (19.00) Biti il0 ne biti
Subota, 5. novembar (20.00) Art
Utorak, 8. novembar (20.00) Primadone
Petak, 11. novembar (20.00) Istočni anđeo
Subota, 12. novembar (20.00) Naši dani
Utorak, 15. novembar (20.00) Bračni prevrtljice
Sreda, 16. novembar (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Četvrtak, 17. novembar (20.00) Obično veče
Subota, 19. novembar (22.00) Kabare Carte Blanche – premijera
Utorak, 22. novembar (20.00) Kerovi
Sreda, 23. novembar (20.00) Život je loto
Četvrtak, 24. novembar (20.00) Stand down sa Nebojšom Milovanovićem
Petak, 25. novembar (20.00) Kabare tri dame: Cimet i vanila
Subota, 26. novembar (20.00) Da, to su bili dani
Ponedeljak, 28. novembar (20.00) Veče posvećeno nobelovcu Bobu Dilanu
Sreda, 30. novembar (20.00) Naši dani

Četvrtak, 1. decembar (20.00) Pogrešan broj – premijera
Petak, 2. decembar (20.00) Carte Blanche mladima
Subota, 3. decembar (22.00) Kabare Carte Blanche

Dečija scena
Subota, 5. novembar (12.00) Klovn u ljubavnoj priči
Subota, 12. novembar (12.00) Princ Marcipan
Subota, 26. novembar (12.00) Angry Birds
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 1. novembar (20.30) Jelena Radanović: Ako vam ja ne pomognem, ko će?
Četvrtak, 3. novembar (20.30) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Nedelja, 6. novembar (20.30) Marina Orsag: One Woman Show
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Nema najavljenih predstava.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.