Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – mart 2017.
Ljubavnice - Pozorište "Kosztolányi Dezső" iz Subotice za 28. rođendan Bitef teatra (3. mart)
Ljubavnice - Pozorište "Kosztolányi Dezső" iz Subotice za 28. rođendan Bitef teatra (3. mart)

Pozorišni repertoari – mart 2017.

Ovo su pozorišni repertoari za mart 2017. godine.

Pozorišna sezona 2016/17. nastavlja se u martu, mesecu u kom se nestrpljivo očekuje nekoliko premijera, ali i Beogradski festival igre. Pogledajte repertoare!

Pozorišni repertoari – mart 2017.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad

Centar lepih umetnosti – Guarnerius

Džordža Vašingtona 12; 3345-237
Petak, 3. mart (19.00) Od raja do beznjenice
********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 2. mart (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Petak, 3. mart (20.00) Egzibicionista
Subota, 4. mart (20.00) Pijani
Nedelja, 5. mart (20.00) Mrešćenje šarana
Ponedeljak, 6. mart (20.00) Ljubavno pismo
Sreda, 8. mart (20.00) Slavna Florens
Četvrtak, 9. mart (20.00) Makbet
Petak, 10. mart (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 11. mart (20.00) Jesenja sonata
Nedelja, 12. mart (20.00) Deca radosti
Ponedeljak, 13. mart (20.00) Egzibicionista
Sreda, 15. mart (20.00) Kazimir i Karolina
Četvrtak, 16. mart (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 17. mart (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 18. mart (20.00) Deca radosti
Nedelja, 19. mart (20.00) Sveti Georgije ubiva aždahu
Utorak, 21. mart (20.00) Jesenja sonata
Četvrtak, 23. mart (20.00) Pijani
Petak, 24. mart (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Subota, 25. mart (20.00) 3 zime – gostuje Mestno gledališče Ljubljansko
Nedelja, 26. mart (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Utorak, 28. mart (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 31. mart (20.00) Kompanija Helene Valdman – BFI 2017

Scena „Petar Kralj“
Četvrtak, 2. mart (20.30) Slučaj: Rupa – gostuje FDU, rasprodato
Petak, 3. mart (20.30) Detroit
Subota, 4. mart (20.30) Volvo kamioni
Nedelja, 5. mart (20.30) Primorje
Ponedeljak, 6. mart (20.30) Magično popodne
Sreda, 8. mart (20.30) Plej Strindber – gostuje FU, Priština
Četvrtak, 9. mart (20.30) Dar-mar
Petak, 10. mart (20.30) Lice
Subota, 11. mart (20.30) Crvena
Nedelja, 12. mart (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 13. mart (20.30) Pomorandžina kora
Sreda, 15. mart (20.30) Čekajući Godoa
Četvrtak, 16. mart (20.30) Detroit
Petak, 17. mart (20.30) Magično popodne
Subota, 18. mart (20.30) Nečiji anđeo
Nedelja, 19. mart (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 20. mart (20.30) Pomorandžina kora
Utorak, 21. mart (20.30) Slavna Florens
Sreda, 22. mart (20.30) Ruža, uvela – gostuje Pozorište Bora Stanković, Vranje – rasprodato
Četvrtak, 23. mart (20.30) Lice
Petak, 24. mart (20.30) Strujosek
Subota, 25. mart (20.30) Strujosek
Nedelja, 26. mart (20.30) Magično popodne
Utorak, 28. mart (20.30) Čekaonica
Četvrtak, 30. mart (20.30) Detroit
Petak, 31. mart (20.30) Pomorandžina kora
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Petak, 3. mart (20.00) Eling
Nedelja, 5. mart (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Utorak, 7. mart (20.00) Tamo daleko na ostrvu spasa – Kruševačko pozorište
Sreda, 8. mart (20.00) Igra parova
Četvrtak, 9. mart (20.00) Pomorandže za zbogom
Petak, 10. mart (20.00) Anđeli čuvari
Sreda, 15. mart (20.00) Zla žena – NP Sterija, Vršac
Četvrtak, 16. mart (20.00) Delirijum tremens
Petak, 17. mart (20.00) Palilulski roman
Subota, 18. mart (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Nedelja, 19. mart (20.00) Čovek, zver i vrlina
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 21. mart (20.00) Terorizam
Četvrtak, 23. mart (20.00) Kad su cvetale tikve
Subota, 25. mart (20.00) Kad su cvetale tikve
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Rulet-ples
Utorak, 28. mart (20.00) Kompanija Joanisa Mandafunisa – BFI 2017
Sreda, 29. mart (20.00) Pomorandže za zbogom
Četvrtak, 30. mart (20.00) Kinetički kolektiv – BFI 2017

Nova scena
Četvrtak, 2. mart (20.30) Moje dete
Subota, 4. mart (20.30) Mleko
Nedelja, 5. mart (20.30) Rosmerholm
Utorak, 7. mart (20.30) Berlinski zid
Subota, 11. mart (20.30) Draga Jelena
Utorak, 14. mart (20.30) Ženska posla – premijera
Četvrtak, 16. mart (20.30) Derviš i smrt
Nedelja, 19. mart (20.30) Trpele
Utorak, 21. mart (20.30) Ključevi od Leraha
Sreda, 22. mart (20.30) Ples sa bogovima
Četvrtak, 23. mart (20.30) Ženska posla
Petak, 24. mart (20.30) Draga Jelena
Nedelja, 26. mart (20.30) Moje dete
Sreda, 29. mart (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 31. mart (20.30) Ženska posla
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Petak, 3. mart (20.00) Ljubavnice – Pozorište „Kosztolányi Dezső“, Subotica
Subota, 4. mart (20.00) Ja i ti
Nedelja, 5. mart (11.00) Ale i bauci
Ponedeljak, 6. mart (20.00) Aveti
Četvrtak, 9. mart (20.00) Ovo je irski ples – BFI 2017
Petak, 10. mart (20.00) Ovo je irski ples – BFI 2017
Subota, 11. mart (20.00) Dunjaluk
Ponedeljak, 13. mart (20.00) Novo doba
Sreda, 15. mart (20.00) Tri lica samoće – premijera
Četvrtak, 16. mart (20.00) Tri lica samoće
Petak, 17. mart (20.00) Priča o vojniku
Subota, 18. mart (20.00) EU-Rope – autorki Gisele Fantacuzzi i Sabrine Železnik u Bitef teatru
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Gamma Cas
Utorak, 21. mart (20.00) Muškarčine
Sreda, 22. mart (20.00) Leni
Petak, 24. mart (20.00) Don Žuan
Subota, 25. mart (20.00) Extesia – FIST 2017
Sreda, 29. mart (20.00) Ptice
Četvrtak, 30. mart (20.00) Alan Ford i grupa TNT: Povratak otpisanih – Gledališče Kopar
Petak, 31. mart (20.00) Alan Ford i grupa TNT: Povratak otpisanih – Gledališče Kopar
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Sreda, 1. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 4. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 6. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 7. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 8. mart (19.30) Play It Again – Stari rok majstori, koncert
Četvrtak, 9. mart (19.30) Pasivno pušenje
Nedelja, 12. mart (19.30) Čorba od kanarinca
Četvrtak, 16. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Petak, 17. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 18. mart (19.30) Pasivno pušenje
Nedelja, 19. mart (19.30) Kumovi
Ponedeljak, 20. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 21. mart (19.30) Bajka o pozorištu
Sreda, 22. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 23. mart (19.30) Veče glomazne poezije – Rambo Amadeus
Nedelja, 26. mart (19.30) Bajka o pozorištu
Ponedeljak, 27. mart (19.30) Pasivno pušenje
Utorak, 28. mart (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Sreda, 29. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 31. mart (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Nedelja, 5. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Četvrtak, 9. mart (20.00) Voz
Nedelja, 12. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Ponedeljak, 13. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Sreda, 15. mart (20.00) Gozba
Subota, 18. mart (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 19. mart (20.00) Beton mahala: Joj evo ih ovi – gostovanje: Novi Pazar
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Suze su OK
Sreda, 22. mart (20.00) Veliki talas
Četvrtak, 23. mart (20.00) Sokin i Bosina
Petak, 24. mart (20.00) Boing boing
Subota, 25. mart (20.00) Večera budala
Nedelja, 26. mart (20.00) Voz
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Savršeni kroj
Utorak, 28. mart (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Sreda, 29. mart (20.00) Tramvaj zvani želja
Četvrtak, 30. mart (20.00) Voz
Petak, 31. mart (20.00) Tre sorelle – gostovanje: Tivat
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Sreda, 1. mart (20.00) Don Žuan
Petak, 3. mart (20.00) Nora!
Subota, 4. mart (20.00) Švabica
Nedelja, 5. mart (20.00) Don Žuan
Ponedeljak, 6. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 7. mart (20.00) Sumnjivo lice
Sreda, 8. mart (20.00) Hamlet
Četvrtak, 9. mart (20.00) Metamorfoze
Petak, 10. mart (20.00) Gospođica
Subota, 11. mart (20.00) Hamlet
Nedelja, 12. mart (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Ponedeljak, 13. mart (20.00) Tako je moralo biti
Utorak, 14. mart (20.00) Hotel Slobodan promet
Sreda, 15. mart (20.00) Unosno mesto
Četvrtak, 16. mart (20.00) Hotel Slobodan promet
Petak, 17. mart (20.00) Uobraženi bolesnik
Subota, 18. mart (20.00) Hamlet
Nedelja, 19. mart (20.00) Gospođica
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Pod žrvnjem
Utorak, 21. mart (20.00) Otelo
Sreda, 22. mart (20.00) Pod žrvnjem
Petak, 24. mart (20.00) Pod žrvnjem
Subota, 25. mart (20.00) Unosno mesto
Nedelja, 26. mart (20.00) Hotel Slobodan promet
Utorak, 28. mart (20.00) Don Žuan
Sreda, 29. mart (20.00) Tartif
Četvrtak, 30. mart (20.00) Švabica
Petak, 31. mart (20.00) Don Žuan

Studio JDP
Utorak, 7. mart (20.30) Histerija
Petak, 10. mart (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Utorak, 14. mart (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Sreda, 15. mart (20.30) U agoniji
Petak, 17. mart (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Ponedeljak, 20. mart (20.30) U agoniji
Četvrtak, 23. mart (20.30) Histerija
Petak, 24. mart (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 26. mart (20.30) What The Fuck Are We Doing Here?
Utorak, 28. mart (20.30) Marks u Sohou
Sreda, 29. mart (20.30) Marks u Sohou

Četvrtak, 23. mart (20.00) Hotel Slobodan promet – gostovanje u CZK Lazarevac
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Sreda, 1. mart (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Četvrtak, 2. mart (10.30) Aska i vuk
Petak, 3. mart (10.30) Čarobna knjiga
Subota, 4. mart (17.00) Pinokio
Utorak, 7. mart (10.30) Knjiga lutanja
Sreda, 8. mart (10.30) Knjiga lutanja
Četvrtak, 9. mart (10.30) Mala škola rokenrola – pretpremijera
Petak, 10. mart (20.00) Mala škola rokenrola – premijera
Subota, 11. mart (17.00) Mala škola rokenrola
Nedelja, 12. mart (12.00) Strašne priče braće Grim
Utorak, 14. mart (10.30) Mala škola rokenrola
Sreda, 15. mart (10.30) Strašne priče braće Grim
Četvrtak, 16. mart (10.30) Čudne ljubavi
Petak, 17. mart (10.30) Aska i vuk
Subota, 18. mart (17.00) Čudne ljubavi
Nedelja, 19. mart (12.00) Knjiga lutanja
Subota, 25. mart (17.00) Crvenkapa iz predgrađa
Nedelja, 26. mart (12.00) Kameni cvet
Utorak, 28. mart (10.30) Aska i vuk
Sreda, 29. mart (10.30) Car je go!
Četvrtak, 30. mart (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Petak, 31. mart (10.30) Čarobna knjiga

Večernja / tinejdž scena
Petak, 17. mart (20.00) Aska i vuk
Petak, 24. mart (20.00) Tinejdž klub
Utorak, 28. mart (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Sreda, 29. mart (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 30. mart (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Petak, 31. mart (20.00) Prevaranti

Dani Dječijeg pozorišta Republike Srpske iz Banja Luke
Utorak, 21. mart (20.00) Folklorna magija
Sreda, 22. mart (10.00 i 12.00) Vuk i sedam jarića
Četvrtak, 23. mart (10.30) Folklorna magija
Četvrtak, 23. mart (20.00) Tužni princ
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Sreda, 1. mart (19.00) Karmen
Četvrtak, 2. mart (19.30) Dama s kamelijama
Petak, 3. mart (19.30) Velika drama
Subota, 4. mart (19.30) Boemi
Nedelja, 5. mart (12.00) Tesla i bitka na magnetnom polju
Nedelja, 5. mart (19.00) Rodoljupci
Ponedeljak, 6. mart (19.30) Velika drama
Utorak, 7. mart (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 8. mart (19.00) Moć sudbine
Četvrtak, 9. mart (19.30) Don Kihot
Petak, 10. mart (19.30) Večiti mladoženja – gostuje SNP
Subota, 11. mart (19.30) Rigoleto
Nedelja, 12. mart (19.30) Put u Damask
Ponedeljak, 13. mart (19.30) Izbiračica
Utorak, 14. mart (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 15. mart (19.00) Đani Skiki / Pajaci
Četvrtak, 16. mart (19.30) Krcko Oraščić
Subota, 18. mart (19.00) Adrijana Lekuvrer
Nedelja, 19. mart (12.00) Tesla i bitka na magnetnom polju
Nedelja, 19. mart (19.30) Henri Šesti
Ponedeljak, 20. mart (19.30) Majka Hrabrost i njena deca
Utorak, 21. mart (19.30) Bajadera
Sreda, 22. mart (19.30) Nabuko
Četvrtak, 23. mart (19.30) Maestro – NP Sombor
Petak, 24. mart (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 25. mart (19.00) Evgenije Onjegin
Nedelja, 26. mart (19.30) Ivanov
Utorak, 28. mart (19.30) Slika Dorijana Greja
Sreda, 29. mart (19.00) Otelo
Četvrtak, 30. mart (19.30) Don Kihot
Petak, 31. mart (20.00) Prvih 80 godina – svečana akademija FMU

Subota, 1. april (19.30) Toska
Utorak, 4. april (19.30) Ričard Treći – pretpremijera
Sreda, 5. april (19.30) Ričard Treći – premijera
Petak, 7. april (19.30) Žizela

Scena „Raša Plaović“
Sreda, 1. mart (20.30) Hasanaginica
Četvrtak, 2. mart (20.30) Ženidba
Petak, 3. mart (20.30) Srpska Lajka
Subota, 4. mart (20.30) Elektra
Nedelja, 5. mart (21.00) Prah
Ponedeljak, 6. mart (20.30) Bela kafa
Utorak, 7. mart (20.30) Mali bračni zločini
Sreda, 8. mart (17.00) Kovači
Četvrtak, 9. mart (20.30) Laža i paralaža
Petak, 10. mart (20.00) Zabava kod Mocarta – Operski studio „Borislav Popović“
Subota, 11. mart (20.30) Kovači
Nedelja, 12. mart (20.30) Bizarno
Ponedeljak, 13. mart (20.30) Ožalošćena porodica
Utorak, 14. mart (20.30) Sirano
Sreda, 15. mart (20.30) Penelopijada – CZK Tivat
Četvrtak, 16. mart (20.30) Važno je zvati se Ernest
Subota, 18. mart (20.30) Kovači
Nedelja, 19. mart (20.30) Laža i paralaža
Utorak, 21. mart (12.00) Pesničko podne
Četvrtak, 23. mart (20.30) Carstvo mraka – pretpremijera
Petak, 24. mart (20.30) Carstvo mraka – premijera
Subota, 25. mart (20.30) Ženski orkestar
Nedelja, 26. mart (20.30) Srpska Lajka
Ponedeljak, 27. mart (20.30) Carstvo mraka
Utorak, 28. mart (20.30) Moje nagrade
Sreda, 29. mart (20.30) Knjiga druga
Četvrtak, 30. mart (20.30) Elektra
Petak, 31. mart (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg

Subota, 1. april (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Nedelja, 2. april (20.30) Prah
Ponedeljak, 3. april (20.30) Sunce tuđeg neba
Utorak, 4. april (20.30) Kovači
Sreda, 5. april (20.30) Moje nagrade
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797

Velika scena
Četvrtak, 2. mart (19.30) Male tajne
Petak, 3. mart (19.30) Miloš, Crnjanski
Sreda, 8. mart (19.30) Par stihova za nas – Ivan Bosiljčić
Petak, 10. mart (19.30) Milanković
Ponedeljak, 13. mart (19.30) Ana Karenjina
Nedelja, 26. mart (18.00) Čarobna frula; za decu, skraćena verzija – besplatne ulaznice
Utorak, 28. mart (19.30) Veliki Getsbi – sa eng. titlom
Sreda, 29. mart (18.00) Ljubavni napitak; za mlade, skraćena verzija – besplatne ulaznice

Nedelja, 2. april (19.30) Jadnici

Mala scena
Sreda, 1. mart (20.00) Lolita
Subota, 4. mart (20.00) Frida Kalo
Ponedeljak, 6. mart (20.00) I konje ubijaju, zar ne?
Petak, 17. mart (20.00) Tvoja ruka u mojoj – premijera
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Sreda, 22. mart (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Četvrtak, 23. mart (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Halo Beograd
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 4. mart (12.00) Petar Pan
Subota, 4. mart (17.00) Mnogo brige ni oko čega
Nedelja, 5. mart (12.00) Sami u kući
Subota, 11. mart (12.00) Ja sam se zaljubiška
Subota, 11. mart (17.00) Lepotica i zver
Nedelja, 12. mart (12.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 12. mart (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 18. mart (12.00) Mornar Popaj i zakopano blago
Subota, 18. mart (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 19. mart (12.00) Mačak i petao – pretpremijera
Nedelja, 19. mart (17.00) Mačak i petao – premijera
Subota, 25. mart (17.00) Lazina rođendanska žurka
Nedelja, 26. mart (12.00) Snežana u zemlji patuljaka
Nedelja, 26. mart (17.00) Ružno pače
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 4. mart (12.00) Tom Sojer i đavolja posla
Subota, 11. mart (12.00) Pepeljuga
Ponedeljak, 13. mart (11.00) Zvezdarski vitez
Sreda, 15. mart (11.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 19. mart (12.00) Zvezdarski vitez
Ponedeljak, 20. mart (12.00) Petar Pan
Sreda, 22. mart (12.00) Čarobnjak iz Oza
Petak, 24. mart (12.00) Petar Pan
Subota, 25. mart (12.00) Petar Pan
Utorak, 28. mart (11.00) Aladinova čarobna lampa
Sreda, 29. mart (12.00) Pepeljuga

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Četvrtak, 2. mart (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 14. mart (20.00) Majstori, majstori
Nedelja, 26. mart (20.00) Iza kulisa
Sreda, 29. mart (20.00) 39 stepenika
Četvrtak, 30. mart (19.30) Gospođa ministarka
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Sreda, 1. mart (20.00) Oli mi ga dat?
Četvrtak, 2. mart (20.00) Žena bez srca
Petak, 3. mart (20.00) Perverzije u Čikagu
Subota, 4. mart (20.00) Dr Feler
Nedelja, 5. mart (20.00) Zakasotina
Ponedeljak, 6. mart (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Utorak, 7. mart (20.00) Vreme časti i ponosa
Sreda, 8. mart (20.00) Koštana

Međunarodni pozorišni festival „Slavija 2017“
Četvrtak, 9. mart (20.00) Gospodin Ibrahim
Petak, 10. mart (20.00) Pelikan
Subota, 11. mart (20.00) Senke vetra
Nedelja, 12. mart (20.00) San smešnog čoveka
Ponedeljak, 13. mart (20.00) Žena bez srca
Utorak, 14. mart (20.00) Jednooki kralj
Sreda, 15. mart (20.00) Vukodlak
Četvrtak, 16. mart (20.00) Neron i ja

Petak, 17. mart (20.00) Lopuže
Subota, 18. mart (20.00) Karamazovi
Nedelja, 19. mart (20.00) Dr Feler
Ponedeljak, 20. mart (20.00)
Utorak, 21. mart (20.00) Koštana
Sreda, 22. mart (20.00) Kirija
Četvrtak, 23. mart (20.00) Cacijev uspomenar
Petak, 24. mart (20.00) Jasmin na stranputici
Subota, 25. mart (20.00) Opasna igra
Nedelja, 26. mart (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Zakasotina
Utorak, 28. mart (20.00) Oli mi ga dat?
Sreda, 29. mart (20.00) Cabares cabarei
Četvrtak, 30. mart (20.00) Opasna igra
Petak, 31. mart (20.00) Ujež

Subota, 1. april (20.00) Prva parnica
Nedelja, 2. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 3. april (20.00) Dr Feler
Utorak, 4. april (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Subota, 4. mart (12.00) Pinokio
Subota, 4. mart (17.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 5. mart (12.00) Tri praseta
Nedelja, 5. mart (17.00) Tajna velikog medveda
Subota, 11. mart (12.00) Ježeva kućica
Subota, 11. mart (17.00) Princ Žabac
Nedelja, 12. mart (12.00) Šešir pun boja
Nedelja, 12. mart (17.00) Lepotica i zver
Subota, 18. mart (12.00) Pepeljuga
Subota, 18. mart (17.00) Cvrčak i mrav
Nedelja, 19. mart (12.00) Bubamarac
Nedelja, 19. mart (17.00) Vitez cvrčak
Subota, 25. mart (12.00) Tajna velikog medveda
Subota, 25. mart (17.00) Polje puno bisera
Nedelja, 26. mart (12.00) Rečna sirena
Nedelja, 26. mart (17.00) Tri praseta

Večernja scena
Subota, 18. mart (20.00) Izuj se
Utorak, 21. mart (20.00) Polje puno bisera – premijera
Sreda, 29. mart (20.00) I živeli su srećno

Petak, 31. mart (20.00) Bajka (?) – premijera
Učenici dramske sekcije Zemunske gimnazije adaptirali su čuvenu bajku Oskara Vajlda „Ribar i njegova duša“.

Cena karte je 300 dinara i može se rezervisati na broj 066 660 41 97.
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Sreda, 1. mart (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 2. mart (19.30) Glavo luda
Petak, 3. mart (19.30) Producenti
Subota, 4. mart (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 5. mart (19.30) Mister Dolar
Sreda, 8. mart (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 9. mart (19.30) Ženidba i udadba
Utorak, 14. mart (19.30) Sweet Charity
Sreda, 15. mart (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 16. mart (19.30) Grk Zorba
Subota, 18. mart (19.30) Producenti
Nedelja, 19. mart (19.30) Cigani lete u nebo
Utorak, 21. mart (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 22. mart (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 23. mart (19.30) Neki to vole vruće
Petak, 24. mart (19.30) Sweet Charity
Subota, 25. mart (19.30) Viktor Viktorija
Nedelja, 26. mart (19.30) Mister Dolar
Utorak, 28. mart (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 29. mart (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 30. mart (19.30) Čikago
Petak, 31. mart (19.30) Zona Zamfirova
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
U toku su radovi na zgradi AKUD „Ivo Lola Ribar“ pa Teatar Levo nastavlja sa redovnim repertoarom od aprila.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 11. mart (20.00) Dame biraju
Nedelja, 12. mart (20.00) Dame biraju
Subota, 25. mart (19.00) Farma
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Menica bez pokrića

Scena „Kult“
Petak, 3. mart (20.00) Od A do Da
Utorak, 7. mart (20.00) Brak u stvari ljubav
Četvrtak, 9. mart (20.00) Odlazni terminal
Četvrtak, 16. mart (20.00) Iluzije – prepremijera
Petak, 17. mart (20.00) Iluzije – premijera
Subota, 18. mart (20.00) Iluzije
Nedelja, 19. mart (20.00) Ko još jede hleb uz supu
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Svingeri
Sreda, 22. mart (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 24. mart (20.00) Umjetnost imitacije
Nedelja, 26. mart (20.00) Od A do Da
Utorak, 28. mart (20.00) Iluzije
Sreda, 29. mart (20.00) Ručni rad
Četvrtak, 30. mart (20.00) Svingeri

Tramvaj (info: 2424-860)
Četvrtak, 9. mart (17.30) Tramvaj zvani samoća
Subota, 18. mart (17.30) Tramvaj zvani samoća
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 2. mart (20.00) Razgovoru u četiri oka – Makedonski narodni teatar; srpski titl
Utorak, 7. mart (20.00) Narodna drama – NP
Utorak, 14. mart (20.00) Život je pred tobom – BDP
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Rosmersholm – BDP
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Biti il’ ne biti – diplomska predstava Hadži Nenada Maričića
Utorak, 28. mart (20.00) Viza – ispitna predstava studenata
Sreda, 29. mart (17.00 i 20.00) Semestralni ispit studenata druge godine glume
Četvrtak, 30. mart (20.00) Šta sve glumac mora da zna
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Sreda, 8. mart (20.00) Državni posao – beogradska premijera
Petak, 24. mart (20.00) Danas nam je divno dno
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Kafana Balkan
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Sreda, 1. mart (20.00) Ubi me kurje oko
Četvrtak, 2. mart (20.00) Priča se po gradu
Sreda, 8. mart (20.00) Najluđa noć
Četvrtak, 9. mart (20.00) Stojanka uživo
Nedelja, 12. mart (20.00) Škola za ljubavnike
Sreda, 15. mart (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Četvrtak, 16. mart (20.00) Kir Janja
Petak, 17. mart (20.00) Hot lajn
Subota, 18. mart (20.00) Udaj se muški
Nedelja, 19. mart (20.00) Ko je ovde idiot
Petak, 24. mart (20.00) Plastika
Subota, 25. mart (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 26. mart (20.00) Priča se po gradu
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Menjamo žene
Četvrtak, 30. mart (20.00) Čekajući ministra
Petak, 31. mart (20.00) Zabranjeno voće

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 4. mart (17.00) Labudovo jezerce
Nedelja, 5. mart (12.00) Zaleđeno kraljevstvo
Subota, 11. mart (17.00) Uspavana lepotica – premijera
Nedelja, 12. mart (12.00) Štrumpfovi i Majka Priroda
Subota, 18. mart (17.00) Krcko Oraščić
Nedelja, 19. mart (12.00) Iza duge
Subota, 25. mart (17.00) Čudesna šuma – premijera
Nedelja, 26. mart (12.00) Uspavana lepotica
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Prve predstave biće igrane u toku letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Beogradski festival igre
Subota, 11. mart (20.00) Čikaške perverzije
Petak, 24. mart (20.00) Usamljeni eho – Balet BC, Vankuver – BFI 2017
Nedelja, 26. mart (20.00) Jama – Škotski plesni teatar, Dandi – BFI 2017
Sreda, 29. mart (20.00) Tutti – Introdans, Arnem – BFI 2017
Petak, 7. april (20.00) Kidd Pivot & Electric Company Theatre, Vankuver – BFI 2017
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Petak, 17. mart (20.00) Dok nas smrt ne razdvoji
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Predstave će se igrati tokom letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Petak, 10. mart (21.00) Dani terorizma u Sarajevu – Kamerni teatar 55
Ponedeljak, 20. mart (21.00) Žaba
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 2. mart (20.00) Crni humor ovog i onog sveta
Utorak, 7. mart (20.00) Samo da ti kažem koliko te volim
Četvrtak, 9. mart (20.00) Vreme žena
Petak, 10. mart (20.00) Plavuše nas guše
Utorak, 14. mart (20.00) On, ona i ja
Četvrtak, 16. mart (20.00) Ja pevam svoj bluz
Petak, 17. mart (20.00) Najluđa noć
Sreda, 22. mart (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 23. mart (20.00) Ne diraj u moju ženu
Sreda, 29. mart (20.00) Knez Lazar i kneginja Milica (u epskim narodnim pesmama)
Četvrtak, 30. mart (20.00) Tramvaj zvani želja

Teatar zajednice
Sreda, 1. mart (19.30) Ostati u tišini – za dž

Scena za mlade
Sreda, 15. mart (19.30) Let
Petak, 24. mart (20.00) Lajanje na zvezde

Dečija scena
Nedelja, 5. mart (12.00) Čuvari osmeha
Nedelja, 12. mart (12.00) Oblakolog
Nedelja, 19. mart (12.00) Četiri čarobne reči
Nedelja, 26. mart (12.00) Zmajevo putovanje kroz vreme
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava

Večernja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Utorak, 21. mart (19.00) Bajkoholik
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Sreda, 1. mart (20.00) Stand Down sa Nebojšom Milovanovićem
Petak, 3. mart (20.00) Pogrešan broj
Subota, 4. mart (20.00) Obično veče
Utorak, 7. mart (20.00) Hor bečkih dečaka
Sreda, 8. mart (20.00) Kabare tri dame: Cimet i vanila
Četvrtak, 9. mart (20.00) Pomahnitali
Nedelja, 12. mart (20.00) Ukrađena ličnos’
Četvrtak, 16. mart (20.00) Dobro došli u kabare
Petak, 17. mart (20.00) Kabare Vladana Savića
Subota, 18. mart (20.00) Obično veče
Ponedeljak, 20. mart (20.00) Da, to su bili dani
Utorak, 21. mart (20.00) Art
Sreda, 22. mart (20.00) Brakolomije
Četvrtak, 23. mart (20.00) Ukrađena ličnos’
Petak, 24. mart (20.00) Naši dani
Subota, 25. mart (20.00) Brevrovizija
Nedelja, 26. mart (20.00) R’n’R kabare
Ponedeljak, 27. mart (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Utorak, 28. mart (20.00) Primadone
Sreda, 29. mart (20.00) Šampioni – premijera
Četvrtak, 30. mart (20.00) Kerovi
Petak, 31. mart (20.00) Razumnih Show

Dečja scena
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 2. mart (20.00) Veče improvizacije
Nedelja, 5. mart (20.00) Martina Ipša: Žena za volanom
Utorak, 7. mart (20.00) Veče otvorenog mikrofona
Sreda, 8. mart (20.00) N. Stefanovski, I. Nikolić, A. Zlatanović, R. Nestorović
Četvrtak, 9. mart (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Nedelja, 12. mart (20.00) Veče crnog humora
Utorak, 14. mart (20.00) Veče sa Dinjom
Sreda, 15. mart (20.00) Veče sa Dinjom
Četvrtak, 16. mart (20.00) A. Perišić i N. Silić: Istinita fantastika
Nedelja, 19. mart (20.00) Veče novog materijala – 10 komičara
Utorak, 21. mart (20.00) Jelena Radanović: Ako vam ja ne odmognem, ko će?
Četvrtak, 23. mart (20.00) M. Radojković, Bob BG, L. Spasovski i A. Zlatanović
Nedelja, 26. mart (20.00) N. Stefanovski, N. Živanović, R. Nestorović i N. Radojlović
Utorak, 28. mart (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 29. mart (20.00) Veče sa Dinjom
Četvrtak, 30. mart (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Sreda, 8. mart (19.00) Žudnja
Četvrtak, 9. mart (19.00) Žudnja
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.