Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – april 2017.
Zvezdara teatar: Hipnoza jedne ljubavi
Zvezdara teatar: Hipnoza jedne ljubavi

Pozorišni repertoari – april 2017.

Ovo su pozorišni repertoari za april 2017. godine.

Pozorišna sezona 2016/17. nastavlja se i u aprilu, mesecu u kom se očekuje nekoliko premijera, uz nastavak Beogradskog festivala igre. Pogledajte repertoare!

Pozorišni repertoari – april 2017.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Festival HUMANiTHEATERian
Subota, 1. april (20.00) … Ana Ćurčin
Nedelja, 2. april (20.00) … Ne oklevaj! Improvizuj! – autorski projekat Srđana J. Karanovića
Ponedeljak, 3. april (20.00) … Stand Down sa Nebojšom Milovanovićem
Utorak, 4. april (21.00) … Edward Bond / Egzistencija, režija: Filip Grinvald
Petak, 7. april (18.00) … Promocija knjige „Rade poslednja decenija“
Subota, 8. april (18.00) … Vajang Kulit sa Jave / O javanskom lutkarskom pozorištu senki / Ana Popović
Subota, 8. april (20.00) … Dragoslav Mihailović / Lilika – pozorišna slika iz života, monodrama Maje Nikolić
Nedelja, 9. april (20.00) … Kako misliti kostimografiju? / Maja Mirković
Ponedeljak, 10. april (20.00) … Veče poezije sa Milenom Marković i Zvonkom Karanovićem
Utorak, 11. april (20.00) … Samuel Beckett / Ne Ja, Igra, režija: Aleksa Mijailović
Sreda, 12. april (20.00) … Akademski hor Collegium Musicum / Koncert i radionica, Dirigent: Dragana Jovanović, Reditelj i vođa radionice: Branislava Stefanović
Četvrtak, 13. april (20.00) … Pophor Krsmanac sa gostima
Subota, 15. april (20.00) … Edit / tekst: Sara Radojković, režija: Ana Popović
Ponedeljak, 17. april (20.00) … Kako misliti scenografiju? / Vesna Popović
Sreda, 19. april (20.00) … Dijalog / izvođači: Ana Sofrenović i Jovan Stamatović Karić
Subota, 22. april (20.00) … Emigranti – prema motivima teksta Slavomira Mrožeka, autori: Marija i Mikloš Barna Lipkovski
Nedelja, 23. april (20.00) … What The Fuck Are We Doing Here?, režija: Maja Maletković
Ponedeljak, 24. april … Majstorska glumačka radionica Zijaha A. Sokolovića / tema: Industrija javnih uloga – prva dramska radnja – objektivno – subjektivno (vreme će biti naknadno objavljeno)
Sreda, 26. april (20.00) … Edward Bond / Egzistencija, režija: Filip Grinvald
Četvrtak, 27. april (20.00) … N. V. Gogolj / Dnevnik jednog ludaka, monodrama Dušana Matejića
Subota, 29. april (20.00) … Koncert Ansambla narodnih igara i pesama i Ansambla narodne muzike/ AKUD Univerziteta „Branko Krsmanović“
Nedelja, 30. april (20.00) … Sektor 24 / Po drami Milice Lukšić „Valentinovo – dan zaljubljenih“, režija: Lovro Krsnik, Kazalište „Ivan Goran Kovačić“ iz Zagreba
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Subota, 1. april (20.00) Mrešćenje šarana
Nedelja, 2. april (20.00) Pijani
Ponedeljak, 3. april (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Utorak, 4. april (20.00) Egzibicionista
Ponedeljak, 10. april (17.00 i 20.00) BFI: Kompanija Akrama Kana
Utorak, 11. april (20.00) Slavna Florens
Četvrtak, 20. april (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav – pretpremijera
Petak, 21. april (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav – premijera
Subota, 22. april (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Ponedeljak, 24. april (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Sreda, 26. april (20.00) Mrešćenje šarana
Četvrtak, 27. april (20.00) Mrešćenje šarana
Petak, 28. april (20.00) Ljubavno pismo
Subota, 29. april (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Nedelja, 30. april (20.00) Deca radosti

Scena „Petar Kralj“
Subota, 1. april (20.30) Dar-mar
Nedelja, 2. april (20.30) Konstelacije
Ponedeljak, 3. april (20.30) Volvo kamioni
Utorak, 4. april (20.30) Magično popodne
Sreda, 5. april (20.30) Ćelava pevačica
Petak, 7. april (20.30) Detroit
Subota, 8. april (20.30) Pomorandžina kora
Nedelja, 9. april (20.30) Magično popodne
Ponedeljak, 10. april (20.30) Lice
Utorak, 11. april (20.30) O, kakav divan dan
Četvrtak, 13. april (20.30) Strujosek
Utorak, 18. april (20.30) Pomorandžina kora
Sreda, 19. april (20.30) Primorje
Četvrtak, 20. april (20.30) Magično popodne
Subota, 22. april (20.30) Strujosek
Nedelja, 23. april (20.30) Slavna Florens
Ponedeljak, 24. april (20.30) Crvena
Sreda, 26. april (20.30) Čekaonica
Četvrtak, 27. april (20.30) Detroit
Petak, 28. april (20.30) Pomorandžina kora
Subota, 29. april (20.30) Lice
Nedelja, 30. april (20.30) Konstelacije
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 1. april (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Sreda, 5. april (20.00) BFI: Dance On Ansambl
Petak, 7. april (20.00) Pomorandže za zbogom
Subota, 8. april (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Nedelja, 9. april (20.00) Iz života insekata – premijera
Ponedeljak, 10. april (20.00) Anđeli čuvari
Sreda, 12. april (20.00) Terorizam
Utorak, 18. april (20.00) Palilulski roman
Sreda, 19. april (20.00) Iz života insekata
Četvrtak, 20. april (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Petak, 21. april (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 25. april (20.00) Mizantrop – NP Subotica
Sreda, 26. april (20.00) Pomorandže za zbogom
Četvrtak, 27. april (20.00) Delirijum tremens
Subota, 29. april (20.00) Kad su cvetale tikve

Nova scena
Nedelja, 2. april (20.30) Moje dete
Ponedeljak, 3. april (20.30) Igra parova
Utorak, 4. april (20.30) Mleko
Četvrtak, 6. april (20.30) Berlinski zid
Petak, 7. april (20.30) Ženska posla
Ponedeljak, 10. april (20.30) Trpele
Utorak, 11. april (20.30) Ključevi od Leraha
Četvrtak, 13. april (20.30) Ne igraj na Engleze
Utorak, 18. april (20.30) Ne igraj na Engleze
Sreda, 19. april (20.30) Draga Jelena
Četvrtak, 20. april (20.30) Derviš i smrt
Petak, 21. april (20.30) Rosmersholm
Nedelja, 23. april (20.30) Rulet-ples
Utorak, 25. april (20.30) Moje dete
Sreda, 26. april (20.30) Ženska posla
Petak, 28. april (20.30) Moj deda je aut – premijera
Nedelja, 30. april (20.30) Moj deda je aut
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Utorak, 4. april (20.00) Viktimološka priča – NP „Sterija“, Vršac
Četvrtak, 6. april (20.00) O s(a)vesti
Petak, 7. april (20.00) Proizvod – Gamba produkcija i KC Pančevo
Subota, 8. april (20.00) Sloboda je najskuplja kapitalistička reč
Nedelja, 9. april (20.00) Aveti
Ponedeljak, 10. april (20.00) Crvena ljubav
Utorak, 11. april (20.00) Priča o vojniku
Utorak, 18. april (20.00) Crni – NP „Újvidéki Színház“
Sreda, 19. april (20.00) Crvena – samoubistvo nacije
Subota, 22. april (12.00) Ale i bauci
Utorak, 25. april (20.00) Muškarčine – 100. izvođenje
Sreda, 26. april (20.00) Jami distrikt – beogradska premijera, CZK Tivat-BT-Festival Maszk
Petak, 28. april (20.00) Jami distrikt
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

Marulićeva 8, 3449-807
Nema najavljenih predstava
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Subota, 1. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 2. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Utorak, 4. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 9. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 10. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 12. april (19.30) Bajka o pozorištu
Četvrtak, 13. april (19.30) Pasivno pušenje
Četvrtak, 20. april (19.30) Rođendan gospodina Nušića
Subota, 22. april (19.30) Suze su OK
Nedelja, 23. april (19.30) Pasivno pušenje
Ponedeljak, 24. april (19.30) Kumovi
Utorak, 25. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 26. april (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Četvrtak, 6. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 8. april (20.00) Voz
Utorak, 11. april (20.00) Tramvaj zvani želja
Četvrtak, 13. april (20.00) Čorba od kanarinca
Sreda, 19. april (20.00) Gozba
Četvrtak, 20. april (20.00) Boing-boing
Petak, 21. april (20.00) Savršen kroj
Subota, 22. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Nedelja, 23. april (20.00) Generalna proba samoubistva
Ponedeljak, 24. april (20.00) Sokin i Bosina
Utorak, 25. april (20.00) Večera budala
Petak, 28. april (20.00) Voz
Subota, 29. april (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Nedelja, 30. april (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Subota, 1. april (20.00) Uobraženi bolesnik
Ponedeljak, 3. april (20.00) Hamlet
Sreda, 5. april (20.00) Don Žuan
Subota, 8. april (20.00) Tartif
Nedelja, 9. april (20.00) Hotel Slobodan promet
Ponedeljak, 10. april (20.00) Metamorfoze
Utorak, 11. april (21.00) BFI: OKP ljubav; L-E-V, Tel Aviv
Sreda, 12. april (20.00) Zapisi iz podzemlja
Četvrtak, 13. april (20.00) Hamlet
Utorak, 18. april (20.00) Don Žuan
Sreda, 19. april (20.00) Don Žuan
Četvrtak, 20. april (20.00) Pod žrvnjem
Petak, 21. april (20.00) Sumnjivo lice – eng. titl
Subota, 22. april (20.00) Unosno mesto
Nedelja, 23. april (13.00) Švabica
Ponedeljak, 24. april (20.00) Hamlet
Utorak, 25. april (20.00) Gospođica
Sreda, 26. april (20.00) Uobraženi bolesnik – eng. titl
Četvrtak, 27. april (20.00) Hotel Slobodan promet
Petak, 28. april (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Nedelja, 30. april (20.00) Izdaja – eng. titl

Studio JDP
Četvrtak, 6. april (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Nedelja, 9. april (20.30) Histerija
Sreda, 12. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Utorak, 18. april (20.30) U agoniji
Sreda, 19. april (20.30) Histerija
Četvrtak, 20. april (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? – eng, bez prevoda
Petak, 21. april (20.30) Dok nas smrt ne razdvoji
Nedelja, 23. april (20.30) Slučajna smrt jednog anarhiste
Ponedeljak, 24. april (20.30) U agoniji
Sreda, 26. april (20.30) Marks u Sohou
Četvrtak, 27. april (20.30) Marks u Sohou
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Subota, 1. april (17.00) Strašne priče braće Grim
Nedelja, 2. april (12.00) Mala škola rokenrola
Utorak, 4. april (10.30) Crvenkapa iz predgrađa
Sreda, 5. april (12.00) Mala škola rokenrola
Petak, 7. april (12.00) Mala škola rokenrola
Subota, 8. april (17.00) Kapetan Džon Piplfoks
Sreda, 12. april (10.30) Čarobna knjiga
Utorak, 18. april (18.00) Kameni cvet (u okviru Dana Beograda)
Sreda, 19. april (10.30) Aska i vuk
Subota, 22. april (17.00) Kameni cvet
Nedelja, 23. april (12.00) Knjiga lutanja
Utorak, 25. april (10.30) Kameni cvet
Sreda, 26. april (10.30) Pinokio
Četvrtak, 27. april (10.30) Aska i vuk
Petak, 28. april (10.30) Čarobna knjiga
Subota, 29. april (17.00) Aska i vuk
Nedelja, 30. april (12.00) Cirkus Mario & Neta

Večernja / tinejdž scena
Utorak, 4. april (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Petak, 7. april (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 20. april (20.00) Kapetan Džon Piplfoks
Sreda, 26. april (20.00) Prevaranti
Četvrtak, 27. april (20.00) Car je go!
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Subota, 1. april (19.30) Toska
Četvrtak, 6. april (19.30) Rodoljupci
Petak, 7. april (19.30) Žizela
Subota, 8. april (19.30) Čarobna frula
Nedelja, 9. april (19.30) Kir Janja
Ponedeljak, 10. april (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Utorak, 11. april (20.00) Šekspir, sonet 66 – Csiky Gergely, Temišvar
Sreda, 12. april (19.00) Moć sudbine
Četvrtak, 13. april (19.30) Slika Dorijana Greja
Utorak, 18. april (19.30) Marija Stjuart
Sreda, 19. april (19.00) Don Karlos
Četvrtak, 20. april (20.00) Kraljica Margo
Petak, 21. april (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 22. april (19.30) Travijata
Nedelja, 23. april (19.30) Velika drama
Ponedeljak, 24. april (19.30) Ričard Treći – premijera
Sreda, 26. april (19.00) Aida
Četvrtak, 27. april (19.30) Don Kihot
Petak, 28. april (19.30) Izbiračica
Subota, 29. april (19.30) Trubadur
Nedelja, 30. april (12.00) Tesla i bitka na magnetnom polju

Scena „Raša Plaović“
Subota, 1. april (20.30) Čehov je Tolstoju rekao zbogom
Nedelja, 2. april (20.30) Frenki i Džoni
Ponedeljak, 3. april (20.30) Sunce tuđeg neba
Utorak, 4. april (20.30) Kovači
Sreda, 5. april (20.30) Moje nagrade
Četvrtak, 6. april (20.30) Laža i paralaža
Petak, 7. april (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 8. april (20.30) Sirano
Ponedeljak, 10. april (20.30) Filozofski teatar – gost Sestra Tereza Furkadas
Utorak, 11. april (20.30) Carstvo mraka
Sreda, 12. april (20.30) Elektra
Utorak, 18. april (20.30) Hasanaginica
Sreda, 19. april (20.30) Dragi moj lažljivče – SNP, Novi Sad
Četvrtak, 20. april (20.30) Ženidba
Petak, 21. april (20.30) Služavka gospodarica
Subota, 22. april (20.30) Frenki i Džoni
Nedelja, 23. april (20.30) Naši sinovi
Ponedeljak, 24. april (20.30) Sestre ‘999, NP Priština, Gračanica
Utorak, 25. april (20.30) Zli dusi
Sreda, 26. april (20.30) Otisci – plesna predstava, UBUS
Četvrtak, 27. april (20.30) Bela kafa
Petak, 28. april (20.30) Sara – Šabačko pozorište
Subota, 29. april (20.30) Narodna drama
Nedelja, 30. april (20.30) Elektra
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Subota, 1. april (20.00) BFI: Preobraženo
Nedelja, 2. april (19.30) Jadnici
Utorak, 4. april (20.00) BFI: Tamni pejzaži / Bolero
Petak, 7. april (19.30) Veliki Getsbi – eng. titl
Petak, 21. april (19.30) Ivan Bosiljčić: Par stihova za nas
Subota, 22. april (18.00) Čarobna frula – opera za decu; za dž
Četvrtak, 27. april (19.30) Ljubav i moda – premijera
Petak, 28. april (19.30) Ljubav i moda
Subota, 29. april (19.30) Krojcerova sonata – srp. titl
Nedelja, 30. april (19.30) Krojcerova sonata – srp. titl

Mala scena
Ponedeljak, 3. april (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Četvrtak, 6. april (20.00) Lolita
Utorak, 11. april (20.00) Ispovest Dmitrija Karamazova
Sreda, 12. april (20.00) Frida Kalo
Utorak, 18. april (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Četvrtak, 20. april (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Ponedeljak, 24. april (20.00) Halo Beograd
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 1. april (17.00) Lazina rođendanska žurka
Nedelja, 2. april (12.00) Mačak i petao – rođendan pozorišta
Nedelja, 2. april (17.00) Mornar Popaj i zakopano blago
Subota, 8. april (12.00) Carevo novo odelo
Subota, 8. april (17.00) Konjski zubić u našega cara
Nedelja, 9. april (12.00) Mnogo brige ni oko čega
Nedelja, 9. april (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Subota, 22. april (12.00) Ružno pače
Subota, 22. april (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 23. april (12.00) Ljubav kao magija – pretpremijera
Nedelja, 23. april (17.00) Ljubav kao magija – premijera
Subota, 29. april (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 30. april (12.00) Ala je lep ovaj svet
Nedelja, 30. april (17.00) Uspavana lepotica
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 1. april (12.00) Pepeljuga
Ponedeljak, 3. april (11.00) Aladinova čarobna lampa
Sreda, 5. april (12.00) Pepeljuga
Subota, 8. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Ponedeljak, 10. april (12.00) Čarobnjak iz Oza
Četvrtak, 20. april (11.00) Aladinova čarobna lampa
Petak, 21. april (12.00) Magareće godine
Subota, 22. april (12.00) Aladinova čarobna lampa
Sreda, 26. april (12.00) Petar Pan
Petak, 28. april (11.00) Zvezdarski vitez
Subota, 29. april (12.00) Petar Pan

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Utorak, 4. april (20.00) 39 stepenika
Ponedeljak, 10. april (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 21. april (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 25. april (20.00) Dan odluke
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Subota, 1. april (20.00) Prva parnica
Nedelja, 2. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 3. april (20.00) Dr Feler
Utorak, 4. april (20.00) Reče mi jedan čo’ek…
Sreda, 5. april (20.00) Oli mi ga dat?
Četvrtak, 6. april (20.00) Opasna igra
Petak, 7. april (20.00) Koštana
Subota, 8. april (20.00) Lopuže
Sreda, 12. april (20.00) Cacijev uspomenar
Četvrtak, 13. april (20.00) Kirija
Petak, 14. april (20.00) Lopuže
Subota, 15. april (20.00) Karamazovi
Ponedeljak, 17. april (20.00) Zakasotina
Utorak, 18. april (20.00) Dr Feler
Sreda, 19. april (20.00) Perverzije u Čikagu
Četvrtak, 20. april (20.00) Žena bez srca
Petak, 21. april (20.00) Oli mi ga dat?
Subota, 22. april (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 23. april (20.00) Cacijev uspomenar
Ponedeljak, 24. april (20.00) Opasna igra
Utorak, 25. april (20.00) Lopuže
Sreda, 26. april (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 27. april (20.00) Jasmin na stranputici
Petak, 28. april (20.00) Vlast
Subota, 29. april (20.00) Prva parnica
Nedelja, 30. april (20.00) Dr Feler
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Subota, 1. april (12.00) Bubamarac
Subota, 1. april (17.00) Lepotica i zver
Subota, 1. april… Dan Pozorišta lutaka Pinokio
Tradicionalno, dan pozorišta se proslavlja 1. aprila. Pored Akademije na kojoj će biti predstavljeni dosadašnji rezultati, biće dodeljene nagrade onima koji su svojim radom doprineli usponu Pozorišta. Dan će biti obeležen i promocijom knjige „Istorija dramaturgije pozorište lutaka“ istaknutog ruskog teoretičara Borisa Goldovskog koji će prisustvovati proslavi.
Nedelja, 2. april (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 2. april (17.00) Musketari
Subota, 8. april (12.00) Ružno pače
Subota, 8. april (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 9. april (12.00) Šešir pun boja
Nedelja, 9. april (17.00) Cvrčak i mrav
Subota, 15. april (12.00) Tri praseta
Subota, 15. april (17.00) Uspavana lepotica
Subota, 22. april (12.00) Vitez cvrčak
Subota, 22. april (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 23. april (12.00) Princeza na zrnu graška
Nedelja, 23. april (17.00) Tužni psić
Subota, 29. april (12.00) Tajna Velikog medveda
Subota, 29. april (17.00) Tri praseta
Nedelja, 30. april (12.00) Karijus i Baktus
Nedelja, 30. april (17.00) Baš čelik

Večernja scena
Utorak, 18. april (20.00) Polje puno bisera
Petak, 28. april (20.00) Polje puno bisera
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Utorak, 4. april (19.30) Beograd-Moskva
Sreda, 5. april (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 6. april (19.30) Mister Dolar
Utorak, 11. april (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 12. april (19.30) Viktor, Viktorija
Četvrtak, 13. april (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 18. april (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 19. april (19.30) Teatar na ćumruku
Četvrtak, 20. april (19.30) Producenti
Petak, 21. april (19.30) Glavo luda
Sreda, 26. april (19.30) Zona Zamfirova
Petak, 28. april (19.30) Čikago
Subota, 29. april (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 30. april (19.30) Sweet Charity
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Utorak, 25. april (19.00) Pesničko veče „Rade i prijatelji“
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
U toku su radovi na zgradi AKUD „Ivo Lola Ribar“. Najavljeno je da Teatar Levo nastavlja sa redovnim repertoarom od aprila. Očekujemo informacije.
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Petak, 7. april (10.00) Opere za decu: Crvenkapa
Sreda, 19. april (11.00) Opere za decu: Snežana
Četvrtak, 20. april (20.00) Menica bez pokrića

Scena „Kult“
Ponedeljak, 3. april (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Petak, 7. april (20.00) Brak u stvari ljubav
Ponedeljak, 10. april (20.00) Demon i prorok – premijera
Utorak, 11. april (20.00) Od A do DA
Četvrtak, 13. april (20.00) Iluzije
Utorak, 18. april (20.00) Svingeri
Petak, 21. april (20.00) Pu spas za sve nas – premijera
Utorak, 25. april (20.00) Skoro pa drama – premijera
Sreda, 26. april (20.00) Ukalupljivanje
Petak, 28. april (20.00) Iluzije

Tramvaj (info: 2424-860)
Četvrtak, 6. april (17.30) Tramvaj zvani samoća
Četvrtak, 13. april (17.30) Tramvaj zvani samoća
Četvrtak, 27. april (17.30) Tramvaj zvani samoća
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 10. april (20.00) Bizarno
Utorak, 18. april (20.00) Naši dani
Četvrtak, 20. april (20.00) Ostrvo
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Petak, 21. april (20.00) Kafana Balkan
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 11. april (20.00) Muzičko-scenski spektakl Putovanje rasipnika, Ballet Magnificat (SAD)
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nema najavljenih predstava

********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Sreda, 5. april (20.00) Ministarstvo izbavljenja – Prištinsko pozorište
Četvrtak, 6. april (20.00) Lajanje na zvezde – BIS studio
Petak, 7. april (20.00) Škola za ljubavnike
Subota, 8. april (20.00) Hot lajn
Nedelja, 9. april (18.00 i 20.00) Priča se po gradu
Utorak, 11. april (20.00) Udaj se muški
Sreda, 12. april (20.00) Love & padeži
Sreda, 19. april (20.00) Ubi me kurje oko
Četvrtak, 20. april (20.00) Imamo dojavu
Petak, 21. april (20.00) Svlačenje
Subota, 22. april (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 23. april (20.00) Pazi šta želiš
Ponedeljak, 24. april (20.00) Priča se po gradu
Utorak, 25. april (20.00) Plastika
Četvrtak, 27. april (20.00) Škola za ljubavnike
Petak, 28. april (20.00) Najluđa noć

Dečja scena
Cena ulaznica po predstavi je 400 RSD.
Subota, 1. april (17.00) Asteriks i Obeliks
Nedelja, 2. april (12.00) Magična lira
Subota, 8. april (17.00) Škola za male detektive
Nedelja, 9. april (12.00) Elza i zaleđeni Hans – premijera
Subota, 22. april (17.00) Vitez Koja i zatočena princeza – premijera
Nedelja, 23. april (12.00) Ušećerena Pepeljuga
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Prve predstave biće igrane u toku letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

Le Studio

Venizelosova 42, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 7. april (20.00) Kidd Pivot & Electric Company Theatre, Vankuver – Beogradski festival igre 2017
Četvrtak, 27. april (20.00) Grk Zorba, balet
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava
********************************************

Radionica integracije

Braće Krsmanovića 28a, Bara Venecija, 065/8624-633
Nema najavljenih predstava
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Predstave će se igrati tokom letnjeg raspusta 2017. godine.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava
********************************************

Mikser teatar

Mikser House; Karađorđeva 46, 2626-068
Sreda, 12. april (20.00) Reče jedan čoek, ćeraćemo se još kad budem mlađi
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 6. april (20.00) Čorba od kanarinca
Utorak, 11. april (20.00) Kraljev put
Četvrtak, 13. april (20.00) Suze su O.K.
Utorak, 18. april (20.00) On, ona i ja
Četvrtak, 20. april (20.00) Veliki talas
Ponedeljak, 24. april (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 27. april (20.00) Vreme žena
Petak, 28. april (20.00) Svetozar T’reći

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava

Scena za mlade
Sreda, 12. april (20.00) Zajednički stan
Sreda, 26. april (20.00) Studio BIS!

Dečija scena
Nedelja, 2. april (12.00) Labudovo jezero
Ponedeljak, 3. april (9.30 i 10.30) Svi treba da znaju šta drugarstvo znači
Utorak, 4. april (17.00) Nek’ živi ljubav (priredba Male škole Dečijeg vrtića “Radosno detinjstvo”)
Nedelja, 9. april (12.00) Nežna priča
Četvrtak, 20. april (12.00 i 13.30) Plava ptica – premijera
Nedelja, 23. april (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 30. april (12.00) Divna je Divna
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava

Večernja scena
Petak, 7. april (20.00) Ko je ovde idiot
Petak, 14. april (20.00) Laži me
Petak, 21. april (17.00) Klackalica
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Ponedeljak, 3. april (20.00) Ukrađena ličnos’
Utorak, 4. april (20.00) Hor „Bečkih“ dečaka
Petak, 7. april (20.00) Stand down sa Nebojšom Milovanovićem
Nedelja, 9. april (20.00) Obično veče
Ponedeljak, 10. april (20.00) Hipertenzija
Utorak, 11. april (20.00) Kabare tri dame – cimet i vanila
Sreda, 12. april (20.00) Da, to su bili dani
Četvrtak, 13. april (20.00) Ukrađena ličnos’
Utorak, 18. april (20.00) Šampioni
Sreda, 19. april (20.00) Primadone
Četvrtak, 20. april (20.00) Naši dani
Subota, 22. april (20.00) Brakolomije
Nedelja, 23. april (20.00) Kerovi
Ponedeljak, 24. april (20.00) Hor „Bečkih“ dečaka
Utorak, 25. april (20.00) Sirena i Viktorija
Sreda, 26. april (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Petak, 28. april (20.00) Pogrešan broj
Subota, 29. april (20.00) Obično veče

Dečja scena
Subota, 8. april (12.00) Minionsi
Nedelja, 23. april (17.00) Vilinska zavrzlama, priče iz Maštošume
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 4. april (20.00) Aleksandar Perišić i Nikola Silić: Istinita fantastika
Četvrtak, 6. april (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Nedelja, 9. april (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 11. april (20.00) Veče crnog humora
Četvrtak, 13. april (20.00) Veče improvizacije
Petak, 14. april (19.30) Jelena Radanović: Ako vam ja ne odmognem, ko će?
Utorak, 18. april (20.00) Veče 4 komičara
Četvrtak, 20. april (20.00) Srđan Dinčić: Đavo iz jagode
Nedelja, 23. april (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 25. april (20.00) Veče 4 komičara
Četvrtak, 27. april (20.00) Veče improvizacije
Nedelja, 30. april (20.00) Story Party Serbia
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Četvrtak, 6. april (12.30) Mudro prasence (DK Rudovci)
Ponedeljak, 10. april (13.00) Ljubav na prvi pogled
Utorak, 11. april (19.00 i 21.00) Alisa
Sreda, 12. april (19.00 i 21.00) Alisa
Ponedeljak, 17. april (20.00) Crko brez njega
Sreda, 19. april (20.00) Vrapčić (Knjaževsko-srpski teatar Kragujevac)
Petak, 21. april (20.00) Čaruga (NP Leskovac)
Utorak, 25. april (20.00) Drita
Četvrtak, 27. april (20.00) Vrapčić
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nedelja, 9. april (19.00) Larger than life ladies
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.