Naslovna » BG servis » Bez struje ulice u 12 beogradskih opština!
Bez struje u Beogradu
Foto: Shutterstock

Bez struje ulice u 12 beogradskih opština!

Elektroprivreda Srbije najavila je da čak 12 beogradskih opština neće imati struju određeno vreme, danas, 26. jula!

Bez električne energije danas će ostati potrošači u pojedinim ulicama sledećih opština: Stari Grad, Vračar, Zvezdara, Palilula, Savski venac, Voždovac, Čukarica, Rakovica, Novi Beograd, Zemun, Barajevo i Obrenovac.

U četvrtak, 27. jula, najavljena su isključenja u devet beogradskih opština: na Zvezdari, Paliluli, Voždovcu, Čukarici, Rakovici, Novom Beogradu, Zemunu, Grockoj i Barajevu.

U petak, 28. jula, struja će biti isključena u pojedinim ulicama u devet opština: Stari Grad, Palilula, Savski venac, Čukarica, Novi Beograd, Zemun, Barajevo, Obrenovac i Sopot.

Bez struje – po ulicama, 26. jul 2017.

STARI GRAD

08.00 – 14.00
Čika-Ljubina: 6-12, 7-13, Đure Jakšića: 2-2, 3-3, Kneza Mihaila: 14, 18-24, 29-29f/8, 33-35, Laze Pačua: 2, Obilićev venac: 15-17, 13-17, Vase Čarapića: 3-5f/8, Zmaj-Jovina: 8-10, 6-6, 18, 1-11;

VRAČAR

12.00 – 14.00
Bojanska: 2-8, 1-19a, Cara Nikolaja Drugog: 88-88, 92-92, Jovana Rajića: 2, Mileševska: 58-62a, 69-69, 73, Vojvode Petka: 4, 10, 3-5, Vojvode Šupljikca: 34-34f/8, Vukice Mitrović: 72-78, 59, 67-71, Žička: 2a-2a, 6-14;

ZVEZDARA

12.00 – 14.00
Vojvode Šupljikca: 53-55, 33, 37-39, 43-51;

PALILULA

11.00 – 18.00
Naselje Borča: Zrenjaninski put: 1bb, Naselje Dunavac: Dunavac: 0-8, 16-26, 30b, 36, 44, 82, 1-11, 15-25, 31, Naselje Krnjača: Zrenjaninski put: 0, 8a, 22a, 26-28, 1bb, 23-27, 31, Naselje Preliv: Preliv – selo: 34a-38a, 42-44, 48a-54, 64-66a, 88-90a, 106-108, 142, 37, 43, 65-69a, 83, 87, 105-105a, 119-123, 153;

SAVSKI VENAC

12.30 – 16.30
Bulevar vojvode Mišića: 39;
08.00 – 12.00
Temišvarska: 27;

VOŽDOVAC

09.00 – 11.00
Đorđa Kratovca: 26-28, 32, 36, 23, 27, Ibarska: 12, Kruševačka: 36, 37-37;
10.00 – 13.00
Naselje Ripanj: Put za Kremenac: 2-12, 26, 1-11, 23-27a, Put za pećine: 3a, 7-17;

ČUKARICA

08.00 – 14.00
Kijevska: 2-12, 1-5, Lazara Kujundžića: 96, Lazarevački drum 2: 57-69, 73, Lješka: 84-86, 98-110, 47-55, 61-63, Nikolaja Gogolja: 42-60, 21-39, Osiječka: 2-20, 3-17a, Petra Mećave: 3, Stevana Brakusa: 1-7, Straška Pindžura: 4-16b, 20-28, 1-21, Toše Jovanovića: 2-4, 1-3;

RAKOVICA

08.00 – 15.00
Ličinska: 1-3, 9-27, Naselje Resnik: Brestovačka: 15-15a, 21, Gajski put: 37, Malozabranska: 2-20, 1-3, 9-23, Osmog septembra: 2-30, 1-9, 13-15a, 19, 23-27a, Ratka Sofijanića: 37, 41-49;
08.00 – 15.00
Dr Aćima Medovića: 1-5, Dragoslava Petrovića: 2-10a, 1-9, Ličinska: 1-3, 9-27, Mandrinska: 2-16, 1-11, Naselje Resnik: Brestovačka: Bb, 8-22, 28a-52, 1-9a, 13-29, Edvarda Griga: bb, 4-14b, 18-34, 1-13, 19, 23-27b, Gajski put: 37, Ivanjička: 4-20, 1, 5-7, 11-13, Jelezovačka: 14-48a, 126a, 1, 5-35, 45a-65, 69-73b, Korčaginova: 2-20, 1-7, Milene Pavlović-Baril: 2-6v, Malozabranska: 2-20, 1-3, 9-23, Mavrovska: 2-20, 1-5 ,9-17a, 23-27a/2, Milana Bartoša: 2-4a, 10-32, 3-11, 33-37, Osmog septembra: 2-30, 1-9, 13-15a, 19, 23-27a, Pašinac: 2-28, 1-9, 13-31, Podavalska: bb, 0bb, 66-84, 88-96v, 110, 124a-126, 71, Ratka Sofijanića: 2-28, 1-37, 41-49, Saše Filipovića: 2-10, 1-21, Slavka Miljkovića: 42c-94, 98-112, 116, 122v, 9-17, 21-39a, 47, Todora Mar-Solunca: bb, 1-7, Uroševačka: 6-16, 22-24, 124-126a, 21, 31, 69a-69d;

NOVI BEOGRAD

09.00 – 16.00
Džona Kenedija: 10b;
09.00 – 16.00
Bulevar Umetnosti (Ho Ši Minova): 20, Milutina Milankovića: 0;
09.00 – 16.00
Nehruova: 53;
09.00 – 16.00
Jurija Gagarina: 0-0, 27c;
08.00 – 15.30
Aleksinačkih Rudara (Georgi Georgiu Deža): 55-71, Bulevar Mihajla Pupina (Bulevar Lenjina): 12a, Palmira Toljatija: 2-2, Naselje Novi Beograd: Trešnjinog cveta: 5-11;

ZEMUN

08.00 – 15.30
Aleksinačkih rudara: 10-16, Klare Cetkin: 9-29;
08.00 – 17.00
Naselje Ugrinovci: Nikole Begovića: 2-26, 1-15, 19, Obedska: 2-6, 10-24, 3-23, Prote Jeftimija Ivanovića: 2-16, 102-104, 108, 7-9, 25-29r, 43i-45j, 53-55, 69a-73, Stefana Kneževića: 4-6, 12, 20, 1a, Zemunska: 234a-242, 267a-277;

BARAJEVO

08.00 – 14.00
Naselje Rožanci: Šumadijska: 78-86, 35-45, 49-63, 67, 183;
08.00 – 14.00
Naselje Barajevo: Bagrdanska: 2-4a, Beogradska: 4-24, 61-63a;

OBRENOVAC

08.00 – 14.00
Naselje Grabovac: Brđanski kraj: 152, 195b, 207a, brdo: 26, 66, 180b-180c, 186, 192-192a, 196-198a, 202, 206, 210-212, 216a, 252a-254, 366, 412, 5, 181a-185a, 189-213, 251a, 371, 411, centar: 0, Cigani: 370-372, 398, 406a-406c, 410a, 418, 135, 327, 373, 383, 395, Donji kraj: 116, 346, 370, 416, 556-560, 564, 568-570, 574, 652-654, 666-674, 680-686, 690-690a, 694-696, 1, 83a, 417c, 423, 427b, 557, 561-571, 647, 653, 657-659, 663-669, 673, 681-681b, 685-693a, Dubrava: 692, Gornji kraj: 200, kod crkve: 0, 180, kod doma: 200, kod škole: 178g, 200, kod T.S: 679, Komanovića kraj: 39, Matića put: 211, 421, Muzička kolonija: 320, 334, 370-378, 382, 386, 390, 394, 398a, 406v-410, 414-416, 420, 652, 333, 367, 371, 377, 387-389, 393, 397-399, 405-411a, 415-419, 427b, selo: 186, Ševarska: 386, 400, 253-253d, Vidanski kraj: 178d, 85-87, 173b.

Bez struje – po ulicama, 27. jul 2017.

ZVEZDARA

09:00 – 17:00
Bul. kralja Aleksandra: 123-129,135-135,139-141, Đakovačka: 1, Pećska: 2,3-7, Pijaca Stari Đeram: 1, Živka Karabiberovića: 2,

08:30 – 14:00
Naselje Mali Mokri Lug: Mokroluška: 2-14,1-11, Sedmog jula: 2a-12a,1-17a,21-23,

PALILULA
08:00 – 14:00
Cvijićeva: 62-62,66-72b,53-71,75-77, Draže Pavlovića: 26, Kopernikova: 2-6, Ljubomira Stojanovića: 16-34a,17-39a, Stojana Novakovića: 22-32,21a-33, Takovska: 58,45,49-49a,

08:00 – 20:00
Naselje Bg-Krnjača: Augusta Šenoe: 12,11-15, Dr Dragiše Mišovića: 1-7,17-23, Jovana Isailovića: 2-18b,1-29, Partizanski blok ulica 2: 38,44-46, Postojnska: 2-4,12-18,1-15, Sutjeska ulica 7: 4-4b,1-3,7a-11, Sutjeska ulica 1: 28-54,11-25, Naselje Krnjača: Partizanski blok ulica 2: 31l-53a, Sutjeska blok: 2, Sutjeska ulica 7: 26b, Sutjeska ulica 1: 60f-60i,70-70v,325,

09:00 – 14:00
Naselje Bg-Krnjača: Hrvatska: 2-8,14a-14b,1-7, Naselje Krnjača: Sutjeska blok: 252-258,253-259;

VOŽDOVAC
08:00 – 15:00
Naselje Pinosava: Nova 3: 190-198,210,216-222,230-230o,236,242-242o,262-270o,274-276g,298,

10:00 – 12:00
Naselje Jajinci: Bulevar Jna: 9-9,13-15a, Radomira Markovića: 18,46a-46b,7a-11, Riste Stefanovića: 1a-1b;

ČUKARICA
08:30 – 14:00
Naselje Žarkovo: Lipa: 20-22,23-25, Platana: 2-4,1-7,

11:00 – 13:30
Zrmanjska: 10-12,

08:00 – 10:30
Zrmanjska: 1,

08:30 – 11:00
Požeška: 136a,

14:00 – 16:30
Požeška: 42,

RAKOVICA

08:30 – 14:00
Kneza Višeslava: 45,

08:00 – 15:00
Slavke Kaljević: 2-2a,1-11, Naselje Resnik: 13 Oktobra: 54-58,66-82,69a,73a-85, Aleksandra Vojinovića: 2-4a,86-100,148,190-216,220-222,226,230,236-238,242,256-278a,1-11,147-147z,151-159v, Delovi: 2-4b,12-12,16-38a,44-60,1-7,11-53,61-75a,101d-101v, Labuda Šćekovića: 2-6a,1-31,41,59-71,101a, Lugovačka: 2-30,5, Milana Đurića: 60-66d,61-65, Slavka Miljkovića: 2-30,34-42,1-7a,51a,

09:00 – 14:00
Naselje Resnik: Mavrovska: 20,17a,23-27a/2, Pašinac: 23-27,

NOVI BEOGRAD

08:00 – 15:30
Bulevar Mihajla Pupina (Bulevar Lenjina): 0,167, Omladinskih Brigada: 4-8, Pariske Komune: 2-10,7,

09:00 – 16:00
Jurija Gagarina: 245, Omladinskih Brigada: 126, Gandijeva: 149, Jurija Gagarina: 65,

ZEMUN

13:00 – 16:00
Naselje Altina: Ugrinovačka: 212-212,

GROCKA

11:00 – 14:00
Naselje Vrčin: Bojanska: 2-10,1-5, Bosanska: 2-6,1-19a,25b,37, Dubrovačka: 2-16a,20,26,1-9a,13-37, Dubrovačka 1.Deo: 9, Kosovska: 2-6,10,1, Oblakovska: 4b-14a,26b,3-13, Rudnička: 2-4a,8,12,22,32,1-1a,7a-9,13-15,25, Save Kovačevića: 2a-28, 32-48, 72,1-3, 17-21, 25-39, 43-51, 55-69, 73-87, 91-95, Sitnička: 2, 24,1, Stevana Sremca: 3a, Strumička: 2, 6-10, 16, 20-22, 1-7, 13, 21, 25, Zorina: 2-2a, 1-3,

BARAJEVO

08:00 – 14:00
Naselje Barajevo: Barajevska: 1,7-23, Borivoja Tašića: 6a,30a-34,48,54-60g,76,1-1v,5a, Cara Lazara: 2,1-11, Carice Milice: 1-11, Duje Damnjanovića: 0,6a-10b,14-16,1-1a,5-5c,9-11,15-17a,23-25,35a, Dvadesetog Oktobra: 0-12,88,1-3,7-11, Gaj Nova 1: 8-14, Gaj Nova 11: 1,7, Jedinstva: 1a, Svetosavska: 24-28,23-23a,27-29d,33-43đ,59,67, Železnička: 0,4a,12a-14b,18,9-9b,17, Živka Stevanovića-Žikice: 0-18d,84,132f0a,1-3,9,13-19,23-25a,29,33,117,161.

Bez struje – po ulicama, 28. jul 2017.

PALILULA

08:00 – 20:00
Naselje Bg-Krnjača: Augusta Šenoe: 12,11-15, Dr Dragiše Mišovića: 1-7,17-23, Jovana Isailovića: 2-18b,1-29, Partizanski blok ulica 2: 38,44-46, Postojnska: 2-4,12-18,1-15, Sutjeska ulica 7: 4-4b,1-3,7a-11, Sutjeska ulica 1: 28-54,11-25, Naselje Krnjača: Partizanski blok ulica 2: 31l-53a, Sutjeska blok: 2, Sutjeska ulica 7: 26b, Sutjeska ulica 1: 60f-60i,70-70v,325,

09:00 – 14:00
Naselje Bg-Krnjača: Hrvatska: 2-8,14a-14b,1-7, Naselje Krnjača: Sutjeska blok: 252-258,253-259,

VOŽDOVAC

08:00 – 15:00
Naselje Pinosava: Nova 3: 190-198,210,216-222,230-230o,236,242-242o,262-270o,274-276g,298,

10:00 – 12:00
Naselje Jajinci: Bulevar Jna: 9-9,13-15a, Radomira Markovića: 18,46a-46b,7a-11, Riste Stefanovića: 1a-1b,

ČUKARICA

08:30 – 14:00
Naselje Žarkovo: Lipa: 20-22,23-25, Platana: 2-4,1-7,

11:00 – 13:30
Zrmanjska: 10-12,

08:00 – 10:30
Zrmanjska: 1,

08:30 – 11:00
Požeška: 136a,

14:00 – 16:30
Požeška: 42,

RAKOVICA

08:30 – 14:00
Kneza Višeslava: 45,

08:00 – 15:00
Slavke Kaljević: 2-2a,1-11, Naselje Resnik: 13 Oktobra: 54-58,66-82,69a,73a-85, Aleksandra Vojinovića: 2-4a,86-100,148,190-216,220-222,226,230,236-238,242,256-278a,1-11,147-147z,151-159v, Delovi: 2-4b,12-12,16-38a,44-60,1-7,11-53,61-75a,101d-101v, Labuda Šćekovića: 2-6a,1-31,41,59-71,101a, Lugovačka: 2-30,5, Milana Đurića: 60-66d,61-65, Slavka Miljkovića: 2-30,34-42,1-7a,51a,

09:00 – 14:00
Naselje Resnik: Mavrovska: 20,17a,23-27a/2, Pašinac: 23-27,

NOVI BEOGRAD

08:00 – 15:30
Bulevar Mihajla Pupina (Bulevar Lenjina): 0,167, Omladinskih Brigada: 4-8, Pariske Komune: 2-10,7,

09:00 – 16:00
Jurija Gagarina: 245, Omladinskih Brigada: 126, Gandijeva: 149, Jurija Gagarina: 65,

ZEMUN

13:00 – 16:00
Naselje Altina: Ugrinovačka: 212-212,

GROCKA

11:00 – 14:00
Naselje Vrčin: Bojanska: 2-10,1-5, Bosanska: 2-6,1-19a,25b,37, Dubrovačka: 2-16a,20,26,1-9a,13-37, Dubrovačka 1.Deo: 9, Kosovska: 2-6,10,1, Oblakovska: 4b-14a,26b,3-13, Rudnička: 2-4a,8,12,22,32,1-1a,7a-9,13-15,25, Save Kovačevića: 2a-28,32-48,72,1-3,17-21,25-39,43-51,55-69,73-87,91-95, Sitnička: 2,24,1, Stevana Sremca: 3a, Strumička: 2,6-10,16,20-22,1-7,13,21,25, Zorina: 2-2a,1-3,

BARAJEVO

08:00 – 14:00
Naselje Barajevo: Barajevska: 1,7-23, Borivoja Tašića: 6a,30a-34,48,54-60g,76,1-1v,5a, Cara Lazara: 2,1-11, Carice Milice: 1-11, Duje Damnjanovića: 0,6a-10b,14-16,1-1a,5-5c,9-11,15-17a,23-25,35a, Dvadesetog Oktobra: 0-12,88,1-3,7-11, Gaj Nova 1: 8-14, Gaj Nova 11: 1,7, Jedinstva: 1a, Svetosavska: 24-28,23-23a,27-29d,33-43đ,59,67, Železnička: 0,4a,12a-14b,18,9-9b,17, Živka Stevanovića-Žikice: 0-18d,84,132f0a,1-3,9,13-19,23-25a,29,33,117,161.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.