Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – februar 2018.
Pozorišni repertoari: Mala škola rokenrola (MP "Duško Radović")
Pozorišni repertoari: Mala škola rokenrola (MP "Duško Radović")

Pozorišni repertoari – februar 2018.

Ovo su pozorišni repertoari za februar 2018. godine. Iako je najkraći mesec u godini, tu je pregršt odličnih starih ali i novih predstava.

U beogradskim pozorištima očekuje vas i nekoliko premijera ovog meseca.

Pozorišni repertoari – februar 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

AP „Branko Krsmanović“
Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
Teatar 78
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Dvorana Doma sindikata
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
KC Rex
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
Mikser House
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Teatar Carte Blanche
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
KC Grad
Dorćolsko narodno pozorište
Dorćol Platz
Kuća Đure Jakšića

********************************************

Akademsko pozorište “Branko Krsmanović”

Balkanska 4/1, 3613-451 i  064 1991 000
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Atelje 212

Svetogorska 21, 3247-342, 3226-626
Scena „Mira Trailović“
Četvrtak, 1. februar (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Petak, 2. februar (20.00) Egzibicionista
Subota, 3. februar (20.00) Moja ti
Nedelja, 4. februar (20.00) Urnebesna tragedija
Ponedeljak, 5. februar (20.00) Jesenja sonata
Utorak, 6. februar (20.00) Ljubavno pismo
Četvrtak, 8. februar (20.00) Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Petak, 9. februar (20.00) Moja ti
Subota, 10. februar (20.00) Urnebesna tragedija
Nedelja, 11. februar (20.00) Ljubav, ljubav, ljubav
Ponedeljak, 12. februar (20.00) Pijani
Utorak, 13. februar (20.00) Moja ti
Subota, 17. februar (20.00) Ljubavno pismo
Nedelja, 18. februar (20.00) Moja ti
Utorak, 20. februar (20.00) Mrešćenje šarana
Četvrtak, 22. februar (20.00) Urnebesna tragedija
Petak, 23. februar (20.00) Urnebesna tragedija
Subota, 24. februar (20.00) Sveti Georgije ubiva aždahu
Nedelja, 25. februar (20.00) Avgust u okrugu Osejdž
Ponedeljak, 26. februar (20.00) Mrešćenje šarana

Scena „Petar Kralj“
Četvrtak, 1. februar (20.30) Slavna Florens
Petak, 2. februar (20.30) Čekajući Godoa
Subota, 3. februar (20.30) Čekaonica
Nedelja, 4. februar (20.30) Urnebesna tama
Ponedeljak, 5. februar (20.30) Magično popodne
Utorak, 6. februar (20.30) Konstelacije
Četvrtak, 8. februar (20.30) Detroit
Petak, 9. februar (20.30) Pomorandžina kora
Subota, 10. februar (20.30) Lice
Nedelja, 11. februar (20.30) Slavna Florens
Ponedeljak, 12. februar (20.30) Osećaj brade
Utorak, 13. februar (20.30) Konstelacije
Subota, 17. februar (20.30) Urnebesna tama
Nedelja, 18. februar (20.30) Detroit
Utorak, 20. februar (20.30) Pomorandžina kora
Sreda, 21. februar (20.30) Dar-mar
Četvrtak, 22. februar (20.30) Urnebesna tama
Petak, 23. februar (20.30) Osećaj brade
Subota, 24. februar (20.30) Lice
Nedelja, 25. februar (20.30) Slavna Florens – 100. izvođenje
Ponedeljak, 26. februar (20.30) Strujosek
Utorak, 27. februar (20.30) Pomorandžina kora
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 1. februar (20.00) Čudo u Šarganu – NP Sombor
Petak, 2. februar (20.00) Crna kutija
Subota, 3. februar (20.00) Delirijum tremens
Nedelja, 4. februar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Utorak, 6. februar (20.00) Eling
Petak, 9. februar (20.00) Palilulski roman
Subota, 10. februar (20.00) Zojkin stan
Ponedeljak, 12. februar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Sreda, 14. februar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Subota, 17. februar (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 20. februar (20.00) Poslednji rok – premijera
Četvrtak, 22. februar (20.00) Poslednji rok
Petak, 23. februar (20.00) Transilvanija
Subota, 24. februar (20.00) Pomorandže za zbogom
Ponedeljak, 26. februar (20.00) Totovi
Utorak, 27. februar (20.00) Čovek, zver i vrlina
Sreda, 28. februar (20.00) Zojkin stan

Četvrtak, 1. mart (20.00) Delirijum tremens
Petak, 2. mart (20.00) Iz života insekata

Nova scena
Četvrtak, 1. februar (20.30) Moj deda je aut
Petak, 2. februar (20.30) Plej Strindberg – Prištinska akademija
Subota, 3. februar (20.30) Moje dete
Utorak, 6. februar (20.30) Trpele
Četvrtak, 8. februar (20.30) Ženska posla
Petak, 9. februar (20.30) Ne igraj na Engleze
Subota, 10. februar (20.30) Slučaj: Rupa
Nedelja, 11. februar (20.30) Mleko
Ponedeljak, 12. februar (20.30) Galeb – Akademija umetnosti
Nedelja, 18. februar (20.30) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 19. februar (20.30) Rulet-ples
Sreda, 21. februar (20.30) Moj deda je aut
Četvrtak, 22. februar (20.30) Derviš i smrt
Subota, 24. februar (20.30) Berlinski zid
Nedelja, 25. februar (20.30) Pesnik utopljene duše – premijera
Ponedeljak, 26. februar (20.30) Jazavac pred sudom
Utorak, 27. februar (20.30) Draga Jelena
Sreda, 28. februar (20.30) Pesnik utopljene duše

Četvrtak, 1. mart (20.30) Igra parova
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Subota, 3. februar (20.00) Tri groša
Četvrtak, 8. februar (19.00) Carstvo nebesko
Petak, 9. februar (20.00) Jami distrikt
Subota, 10. februar (20.00) FDU: Sendi bičz of Mars
Subota, 17. februar (20.00) Buffer – autorski projekat Izvanrednog Boba
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Epske igrice – Zidanje Skadra
Utorak, 20. februar (11.00) Pepeljuga
Subota, 24. februar (20.00) Magbet
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Danilo Bata Stojković“
Četvrtak, 1. februar (19.30) Korešpodencija – premijera
Petak, 2. februar (19.30) Korešpodencija
Subota, 3. februar (19.30) Korešpodencija
Petak, 9. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 11. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 12. februar (19.30) Korešpodencija
Sreda, 14. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 16. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 17. februar (19.30) Kumovi
Ponedeljak, 19. februar (19.30) Bajka o pozorištu
Utorak, 20. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 22. februar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 23. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Subota, 24. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Ponedeljak, 26. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 27. februar (19.30) Korešpodencija
Sreda, 28. februar (19.30) Pasivno pušenje

Nova scena
Subota, 10. februar (20.00) Voz
Nedelja, 11. februar (20.00) Boing-boing
Utorak, 13. februar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Subota, 17. februar (20.00) Beton mahala
Nedelja, 18. februar (20.00) Voz
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Čorba od kanarinca
Utorak, 20. februar (20.00) Suze su OK
Sreda, 21. februar (20.00) Gozba
Četvrtak, 22. februar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
Petak, 23. februar (20.00) Voz
Subota, 24. februar (20.00) Generalna proba samoubistva
Nedelja, 25. februar (20.00) Savršen kroj
Utorak, 27. februar (20.00) Večera budala
Sreda, 28. februar (20.00) Dobrodošli u Srbiju
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Kralja Milana 50, 2644-447, 3061-957
Scena „Ljuba Tadić“
Petak, 2. februar (20.00) Mesec dana na selu – premijera
Subota, 3. februar (20.00) Mesec dana na selu
Nedelja, 4. februar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)
Utorak, 6. februar (20.00) Don Žuan
Sreda, 7. februar (20.00) Pod žrvnjem
Četvrtak, 8. februar (20.00) Drama o Mirjani i ovima oko nje
Petak, 9. februar (20.00) Slučajna smrt jednog anarhiste
Subota, 10. februar (20.00) Mesec dana na selu
Nedelja, 11. februar (20.00) Hotel Slobodan promet
Ponedeljak, 12. februar (20.00) Izdaja
Utorak, 13. februar (20.00) Gospođica
Sreda, 14. februar (20.00) Ajnštajnovi snovi *
Subota, 17. februar (20.00) Mesec dana na selu
Nedelja, 18. februar (20.00) Hotel Slobodan promet
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Uobraženi bolesnik
Utorak, 20. februar (20.00) Don Žuan
Četvrtak, 22. februar (20.00) Unosno mesto
Petak, 23. februar (20.00) Mletački trgovac *
Subota, 24. februar (20.00) Ajnštajnovi snovi
Nedelja, 25. februar (20.00) Švabica
Ponedeljak, 26. februar (20.00) Otelo
Utorak, 27. februar (20.00) Tako je moralo biti
Sreda, 28. februar (20.00) Tako je (ako vam se tako čini)

Studio JDP
Sreda, 7. februar (20.30) Sudnji dan
Sreda, 14. februar (20.30) Sudnji dan
Sreda, 21. februar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku, bez prevoda)
Četvrtak, 22. februar (20.30) Sudnji dan
Petak, 23. februar (20.30) Marks u Sohou
Subota, 24. februar (20.30) Marks u Sohou
Nedelja, 27. februar (20.30) U agoniji
Sreda, 28. februar (20.30) What The Fuck Are We Doing Here? (na engleskom jeziku, bez prevoda)

 (*) JDP titluje predstave na engleski jezik
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečja scena
Subota, 3. februar (17.00) Pinokio
Nedelja, 4. februar (12.00) Aska i vuk
Subota, 10. februar (17.00) Bura
Nedelja, 11. februar (12.00) Mobi Dik
Subota, 17. februar (17.00) Bura
Nedelja, 18. februar (12.00) Skoro svako može da padne, osim čaplje!
Utorak, 20. februar (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 21. februar (10.30) Mala škola rokenrola
Četvrtak, 22. februar (10.30) Mobi Dik
Petak, 23. februar (10.30) Mobi Dik
Subota, 24. februar (17.00) Kameni cvet
Nedelja, 25. februar (12.00) Strašne priče braće Grim
Utorak, 27. februar (10.30) Kameni cvet
Sreda, 28. februar (10.30) Aska i vuk

Večernja / Tinejdž scena
Sreda, 21. februar (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 22. februar (20.00) Mali kaplar
Petak, 23. februar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Četvrtak, 1. februar (19.30) Krcko Oraščić
Petak, 2. februar (20.00) Antigona
Subota, 3. februar (19.00) Moć sudbine
Nedelja, 4. februar (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 5. februar (19.30) Ljubavni napitak
Utorak, 6. februar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Sreda, 7. februar (19.00) Evgenije Onjegin
Četvrtak, 8. februar (19.30) Ko to tamo peva
Petak, 9. februar (19.30) Ožalošćena porodica
Subota, 10. februar (19.00) Aida
Nedelja, 11. februar (19.30) Ričard Treći
Ponedeljak, 12. februar (19.30) Krcko Oraščić
Utorak, 13. februar (20.00) Čas anatomije
Sreda, 14. februar (19.00) Madam Baterflaj
Subota, 17. februar (19.30) Don Đovani
Nedelja, 18. februar (19.30) Čudo u Šarganu
Ponedeljak, 19. februar (19.30) Velika drama
Utorak, 20. februar (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 21. februar (19.30) Toska
Četvrtak, 22. februar (19.30) Ožalošćena porodica
Petak, 23. februar (19.30) Izbiračica
Subota, 24. februar (19.30) Trubadur
Nedelja, 25. februar (19.30) U čije ime
Ponedeljak, 26. februar (19.30) Rodoljupci
Utorak, 27. februar (19.30) Žizela
Sreda, 28. februar (19.00) Bal pod maskama – 20 godina umetničkog rada Dejana Maksimovića

Četvrtak, 1. mart (19.30) Krcko Oraščić
Petak, 2. mart (19.30) Zid, jezero – Slovensko narodno gledališče
Subota, 3. mart (20.00) Koncert – jubilej profesorke Radmile Smiljanić
Nedelja, 4. mart (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 5. mart (19.30) Evgenije Onjegin
Utorak, 6. mart (19.30) Marija Stjuart
Sreda, 7. mart (19.00) Otelo

Scena „Raša Plaović“
Četvrtak, 1. februar (20.30) Carstvo mraka
Petak, 2. februar (20.30) Staklena menažerija
Nedelja, 4. februar (20.30) Ženski orkestar
Ponedeljak, 5. februar (20.30) Razvojni put Bore Šnajdera – NP iz Prištine
Utorak, 6. februar (20.30) Prah
Sreda, 7. februar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Četvrtak, 8. februar (19.00) Carstvo nebesko – Epika Balkanika
Petak, 9. februar (20.30) Kovači
Subota, 10. februar (20.30) Zli dusi
Nedelja, 11. februar (20.30) Moje nagrade
Ponedeljak, 12. februar (20.30) Nesporazum
Utorak, 13. februar (20.00) Javni čas Operskog studija „Borislav Popović“
Sreda, 14. februar (20.30) Bela kafa
Subota, 17. februar (20.30) Bela kafa
Nedelja, 18. februar (20.30) Narodna drama
Ponedeljak, 19. februar (20.30) Mali bračni zločini
Utorak, 20. februar (20.30) Elektra
Sreda, 21. februar (20.30) Ženidba
Četvrtak, 22. februar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Petak, 23. februar (20.30) Frenki i Džoni
Subota, 24. februar (20.30) Sumnjivo lice
Nedelja, 25. februar (20.30) Hasanaginica
Utorak, 27. februar (20.30) Na dnu
Sreda, 28. februar (20.30) Sirano

Nedelja, 4. mart (20.30) Oni – program „Mladi koreografi“
Sreda, 7. mart (20.30) Srpska Lajka
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Četvrtak, 8. februar (20.00) Nisam kriva
Utorak, 20. februar (20.00) Nisam kriva
Sreda, 21. februar (20.00) Seks za početnike
Četvrtak, 22. februar (20.00) U cara Trojana kozje uši
Petak, 23. februar (19.00 i 20.30) Nisam kriva
Ponedeljak, 26. februar (20.00) Stilske igre
Utorak, 27. februar (20.00) Ples sitnih demona
Sreda, 28. februar (20.00) Art
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Zemun, Glavna 32; 3162-797
Velika scena
Subota, 3. februar (19.30) Senka Euridika govori
Ponedeljak, 5. februar (19.30) Veliki Getsbi – sa engleskim titlom
Utorak, 13. februar (19.30) Miloš, Crnjanski
Nedelja, 25. februar (19.30) Muzički kaleidoskop Branislave Podrumac – koncert
Ponedeljak, 26. februar (19.30) Ljubav i moda
Sreda, 28. februar (19.30) Ljubav i moda

Mala scena
Četvrtak, 1. februar (20.00) Kazanova protiv Don Žuana
Petak, 2. februar (20.00) Lolita
Petak, 9. februar (20.00) Mitrovdan – premijera
Subota, 10. februar (20.00) Mitrovdan
Ponedeljak, 12. februar (20.00) Žanka
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Frida Kalo
Utorak, 20. februar (20.00) Mitrovdan
Sreda, 21. februar (20.00) Tvoja ruka u mojoj
Petak, 23. februar (20.00) Halo Beograd
Utorak, 27. februar (20.00) Žanka
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 17. februar (17.00) Pinokio
Nedelja, 18. februar (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 18. februar (17.00) Petar Pan
Subota, 24. februar (12.00) Snežana u zemlji patuljaka
Subota, 24. februar (17.00) Mnogo brige ni oko čega
Nedelja, 25. februar (17.00) Sami u kući
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036
Repertoar pogledajte na ovom linku: pozoristepuz.com
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-887; u toku je renoviranje!
Scena za decu (UK „Vuk Karadžić“)
Subota, 3. februar (12.00) U strahu su velike oči
Subota, 10. februar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 17. februar (12.00) Snežna kraljica
Ponedeljak, 19. februar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Utorak, 20. februar (12.00) Petar Pan
Ponedeljak, 26. februar (11.00) Zvezdarski vitez

Večernja scena (UK „Vuk Karadžić“)
Ponedeljak, 12. februar (19.30) Gospođa ministarka
Sreda, 14. februar (20.00) Majstori, majstori
Subota, 17. februar (20.00) 39 stepenika
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Pošteni provalnik
Sreda, 21. februar (20.00) Florentinski šešir
Četvrtak, 22. februar (20.00) Iza kulisa
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Četvrtak, 1. februar (20.00) Cabares cabarei
Petak, 2. februar (20.00) Koštana
Subota, 3. februar (20.00) Jasmin na stranputici
Nedelja, 4. februar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 5. februar (20.00) Dr Feler
Utorak, 6. februar (20.00) Opasna igra
Sreda, 7. februar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 8. februar (20.00) Brakolomije
Petak, 9. februar (20.00) Vlast
Subota, 10. februar (20.00) Kirija
Utorak, 13. februar (20.00) Vlast
Sreda, 14. februar (20.00) Karamazovi
Četvrtak, 15. februar (20.00) Žena bez srca
Petak, 16. februar (20.00) Brakolomije
Subota, 17. februar (20.00) Koštana
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 21. februar (20.00) Dr Feler
Četvrtak, 22. februar (20.00) Žena bez srca
Petak, 23. februar (20.00) Karamazovi
Subota, 24. februar (20.00) Vreme časti i ponosa
Nedelja, 25. februar (17.00) Devojčica iz šume – premijera; mjuzikl za decu
Nedelja, 25. februar (20.00) Koštana
Utorak, 27. februar (20.00) Prva parnica
Sreda, 28. februar (20.00) Opasna igra

Četvrtak, 1. mart (20.00) Sex Bomb – premijera
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Dečja scena
Petak, 2. februar (18.00) Avanture Pepe Prase
Subota, 3. februar (12.00) Bubamarac
Subota, 3. februar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 4. februar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 4. februar (17.00) Lepotica i zver
Petak, 9. februar (18.00) Maša i medved
Subota, 10. februar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 10. februar (17.00) Snežna kraljica
Nedelja, 11. februar (12.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 11. februar (17.00) Baš čelik
Petak, 16. februar (18.00) Patrolne šape
Subota, 17. februar (12.00) Pinokio
Subota, 17. februar (17.00) Tri praseta
Nedelja, 18. februar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 18. februar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Petak, 23. februar (18.00) Zaleđeno kraljevstvo
Subota, 24. februar (12.00) Zooteka
Subota, 24. februar (17.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 25. februar (12.00) Princ i žabac
Nedelja, 25. februar (17.00) Snežna kraljica

Večernja scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Velika scena
Četvrtak, 1. februar (19.30) Viktor Viktorija
Petak, 2. februar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 4. februar (19.30) Čikago
Utorak, 6. februar (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 7. februar (19.30) Neki to vole vruće
Petak, 9. februar (19.30) Ženidba i udadba
Subota, 10. februar (19.30) Producenti
Nedelja, 11. februar (19.30) Mister Dolar
Utorak, 13. februar (19.30) Fantom iz opere
Sreda, 14. februar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 17. februar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 18. februar (19.30) Glavo luda
Utorak, 20. februar (19.30) Čikago
Sreda, 21. februar (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 22. februar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 23. februar (19.30) Grk Zorba
Subota, 24. februar (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 25. februar (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 27. februar (19.30) Cigani lete u nebo
Sreda, 28. februar (19.30) Producenti
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 4. februar (12.00) Devojčica iz šume
Nedelja, 4. februar (20.00) Čorba od kanarinca
Sreda, 7. februar (20.00) Sve za tebe ljubavi
Nedelja, 11. februar (12.00) Aska i vuk
Ponedeljak, 12. februar (20.00) Rijaliti obračun
Sreda, 14. februar (20.00) Cimet i vanila
Nedelja, 18. februar (12.00) Eko bajka
Nedelja, 18. februar (20.00) Sigurna muška kuća
Sreda, 21. februar (20.00) Zabranjeno voće
Petak, 23. februar (20.00) Pazi s kime spavaš 2
* Ulaz na sve predstave je besplatan, ali su potrebne rezervacije.
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar 78

Resavska 78
Sve predstave igraju se na sceni Akademije 28!
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Nema najavljenih predstava

Scena „Kult“
Subota, 3. februar (20.00) Brak u stvari ljubav
Ponedeljak, 5. februar (20.00) Živeti ili ne živeti
Sreda, 7. februar (20.00) Biti il’ ne biti
Četvrtak, 8. februar (20.00) Svingeri
Petak, 9. februar (20.00) U Norvešku, u smrt
Subota, 10. februar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 12. februar (20.00) Kos
Utorak, 13. februar (20.00) Iluzije
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Od A do DA
Utorak, 20. februar (20.30) Pu spas za sve nas
Sreda, 21. februar (20.00) Ukalupljivanje
Četvrtak, 22. februar (20.00) Demon i prorok
Petak, 23. februar (20.00) Tramvaj zvani samoća – multimedijalna sala
Subota, 24. februar (20.00) Kos
Ponedeljak, 26. februar (20.00) Fotografija 51
Utorak, 27. februar (20.00) … I ostali
Sreda, 28. februar (20.00) Sigurna muška kuća
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 7. februar (20.00) Laža i paralaža – NP
Sreda, 21. februar (20.00) Slučaj: Rupa – BDP
Petak, 23. februar (20.00) Pogrešan broj – Carte Blanche
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nema najavljenih predstava – renoviranje u toku
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 12. februar (20.30) Šta me snađe
Utorak, 13. februar (20.30) Šta me snađe
Sreda, 14. februar (20.30) Šta me snađe
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Ponedeljak, 19. februar (20.00) U samoći pamučnih polja
Ponedeljak, 26. februar (20.00) Pretpremija predstave (uskoro više informacija)
Utorak, 27. februar (20.00) Premijera predstave
Sreda, 28. februar (20.00) Prva repriza
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Četvrtak, 1. februar (20.00) Cimet i vanila
Petak, 2. februar (20.00) Ko je ovde idiot
Subota, 3. februar (20.00) Pazi s kime spavaš
Ponedeljak, 5. februar (20.00) Sokin i Bosina
Utorak, 6. februar (20.00) Đurologija
Sreda, 7. februar (20.00) Love&Padeži
Četvrtak, 8. februar (20.00) Drž ne daj
Petak, 9. februar (20.00) Škola za ljubavnike
Subota, 10. februar (20.00) Priča se po gradu
Nedelja, 11. februar (20.00) Ko je ugasio svetlo
Utorak, 13. februar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Sreda, 14. februar (20.00) Život je loto
Četvrtak, 15. februar (20.00) Najluđa noć
Petak, 16. februar (20.00) Hot lajn
Subota, 17. februar (20.00) Čekajući ministra
Nedelja, 18. februar (20.00) Električna stolica za kućnu upotrebu
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Šampioni
Utorak, 20. februar (20.00) Boje šteka
Četvrtak, 22. februar (20.00) One stvari
Petak, 23. februar (20.00) Plastika
Subota, 24. februar (20.00) Ljubavne igrarije (za mlađe i starije)
Nedelja, 25. februar (20.00) Klackalica
Utorak, 27. februar (20.00) Boje šteka
Sreda, 28. februar (20.00) Priča se po gradu

Dečja scena
Subota, 3. februar (17.00) Porodica Kremenko
Nedelja, 4. februar (12.00) Pinokio
Subota, 10. februar (17.00) Vile i vilenjaci
Nedelja, 11. februar (12.00) Kralj majmun
Subota, 17. februar (17.00) Vitez Koja u velikoj avanturi
Nedelja, 18. februar (12.00) Štrumpfovi i majka priroda
Subota, 24. februar (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 25. februar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​

********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Četvrtak, 22. februar (20.00) Babe i barabe
Petar, 23. februar (20.00) Bajka o mrtvoj carevoj kćeri
********************************************

Kulturni centar Rex

Nema najavljenih predstava.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Program potražite na ovom linku.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar

********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Mikser teatar

Bez novog prostora

********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 1. februar (20.00) Veliki talas
Četvrtak, 8. februar (20.00) Čorba od kanarinca
Utorak, 13. februar (20.00) Deset naprema jedan
Ponedeljak, 19. februar (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 22. februar (20.00) Suze su OK
Petak, 23. februar (20.00) Upoznaj roditelje
Utorak, 27. februar (20.00) Kraljev put
Sreda, 28. februar (20.00) Ulica crvenih venjera

Teatar zajednice
Nema najavljenih predstava.

Scena za mlade
Sreda, 7. februar (20.00) Zajednički stan
Utorak, 20. februar (20.00) Muški dnevnik – premijera

Dečija scena
Nedelja, 4. februar (12.00) Velika trka
Nedelja, 11. februar (12.00) Četiri čarobne reči
Nedelja, 18. februar (12.00) Ljubav je pobedila
Nedelja, 25. februar (12.00) Čudesna igra
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Nema najavljenih predstava.

Večernja scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar Carte Blanche

Karađorđeva 9, Zemun (ulaz iz Danila Medakovića); 4209-070
Večernja scena
Nema najavljenih predstava.

Dečja scena
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 1. februar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 4. februar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Raša Nestorović
Utorak, 6. februar (20.00) Nikola Silić – Level Up
Sreda, 7. februar (20.00) Žensko veče
Četvrtak, 8. februar (20.00) Ana Zlatanović i Nikola Radojlović
Nedelja, 11. februar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Utorak, 13. februar (20.00) Goran Vinčić i Raša Nestorović
Sreda, 14. februar (20.00) Specijal za Dan zaljubljenih
Četvrtak, 15. februar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 18. februar (20.00) Veče crnog humora – Bez drame
Utorak, 20. februar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 21. februar (20.00) Bob BG, Nikola Radojlović i Jelena Mandarić
Četvrtak, 22. februar (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 23. februar (20.00) Martina Ipša: Žena za volanom
Nedelja, 25. februar (20.00) Veče improvizacije
Utorak, 27. februar (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar – premijera
Sreda, 28. februar (20.00) Veče četiri komičara
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, Savamala
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Petak, 2. februar (20.00) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Subota, 3. februar (20.00) Prosidba
Četvrtak, 8. februar (20.00) Kako sam postao filmadžija – gostovanje
Petak, 9. februar (20.00) Šeherezada
Subota, 10. februar (20.00) Sestre braće Baruh
Petak, 16. februar (20.00) Antropološki film: Vizantrop
Subota, 17. februar (20.00) Šeherezada
Sreda, 21. februar (20.00) Sestre braće Baruh
Petak, 23. februar (20.00) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Subota, 24. februar (20.00) Sestre braće Baruh
Nedelja, 25. februar (20.00) Prosidba
Utorak, 27. februar (20.00) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Sreda, 28. februar (20.00) Antropološki film: Vizantrop
********************************************

Dorćol Platz

Dobračina 59b, 062/8325-207
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.