Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. jul 2018)
Bioskopski repertoari (12-18. jul 2018): Neboder
Bioskopski repertoari (12-18. jul 2018): Neboder

Bioskopski repertoari (12-18. jul 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe od 12. do 18. jula 2018. Počelo je „Leto u Kinoteci“, a tu su i projekcije na otvorenom, koncert-film benda Muse, filmovi iz 1968. u DKSG-u…

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. jula 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13, Novi Beograd
Sreda, 18. jul (14.00) Mamešiba
Originalni naslov: Mameshiba. Država i godina proizvodnje: Japan, 2009. Dužina trajanja: 106 minuta. Žanr: drama. Reditelj:
Kamei Toru.
Ulaz na projekciju je besplatan, ali je obavezna prijava putem mejla: culture@s1.mofa.go.jp.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 12. jul
Neboder… 20.30, 22.30
Plan bekstva 2… 17.30, 21.40
Antmen i Osa 3D… 18.40, 21.00
Hotel Artemis… 22.20
Zaljubljen u moju ženu… 18.00
Ti juriš!… 19.20
Voleti Eskobara… 17.40, 20.00
Oušnovih 8… 16.40, 19.30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 18.20
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.00, 16.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 14.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 15.40

Petak, 13. jul / utorak, 17. jul
Neboder… 20.30, 22.30
Plan bekstva 2… 17.30, 21.40
Antmen i Osa 3D… 18.40, 21.00
Hotel Artemis… 22.20
Zaljubljen u moju ženu… 18.00
Ti juriš!… 19.20
Voleti Eskobara… 17.40, 20.00
Oušnovih 8… 16.40, 19.30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.40, 18.20
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.00, 16.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 14.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 14. jul / nedelja, 15. jul
Neboder… 20.30, 22.30
Plan bekstva 2… 17.30, 21.40
Antmen i Osa 3D… 18.40, 21.00
Hotel Artemis… 22.20
Zaljubljen u moju ženu… 18.00
Ti juriš!… 19.20
Voleti Eskobara… 17.40, 20.00
Oušnovih 8… 16.40, 19.30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.40, 18.20
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11.40, 15.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11.00, 12.20, 14.00, 16.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 12.40, 14.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 15.40

Ponedeljak, 16. jul
Neboder… 19.40, 22.30
Plan bekstva 2… 17.30, 21.40
Antmen i Osa 3D… 18.40, 21.00
Hotel Artemis… 22.20
Zaljubljen u moju ženu… 18.00
Ti juriš!… 19.20
Voleti Eskobara… 17.40, 20.00
Oušnovih 8… 16.40, 19.30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.40, 18.20
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.00, 16.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 14.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 15.40

Sreda, 18. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20.00 – premijera
Neboder… 20.30, 22.30
Plan bekstva 2… 17.30, 21.40
Antmen i Osa 3D… 18.40, 21.00
Hotel Artemis… 22.20
Zaljubljen u moju ženu… 18.00
Ti juriš!… 19.20
Voleti Eskobara… 17.40
Oušnovih 8… 16.40, 19.30
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 15.20
Deadpool 2… 21.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.40, 18.20
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13.00, 16.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14.00, 16.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona 3D (sinhronizovano)… 14.20
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 15.40
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 12. jul – sreda, 18. jul
Doba sutrašnjice… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul
Antmen i Osa 3D… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Neboder… 21.00

Subota, 14. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Antmen i Osa 3D… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Neboder… 21.00

Nedelja, 15. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Aurora borealis – Polarna svetlost… 17.00
Tuđa kuća… 19.00
Neboder… 21.00

Ponedeljak, 16. jul
Miris novca… 17.00
Osnove ubijanja… 19.00
Neboder… 21.00

Utorak, 17. jul
Teška duša… 17.00
Banditi u potrazi za mamom… 19.00
Neboder… 21.00

Sreda, 18. jul
Muževnost… 17.00
Karmen i Lola… 19.00
Neboder… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 12. jul – sreda, 18. jul
Fantastična žena… 17.00
Voleti Eskobara… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 12. jul
Muse: Drones World Tour… 20:00
Neboder… 16:15, 18:20, 20:30, 22:35
Plan bekstva 2… 18:50, 20:50, 22:50
Škola do bola… 15:00, 19:15
Antmen i Osa… 17:40, 21:10
Antmen i Osa 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 18:00, 22:15
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:45
Ti juriš!… 15:50, 20:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:30

Petak, 13. jul / ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul
Neboder… 16:15, 18:20, 20:30, 22:35
Plan bekstva 2… 18:50, 20:50, 22:50
Škola do bola… 15:00, 19:15
Antmen i Osa… 17:40, 21:10
Antmen i Osa 3D… 15:20, 20:00, 22:20
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 18:00, 22:15
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Solo – Star Wars priča 3D… 12:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:45
Ti juriš!… 15:50, 20:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:30

Subota, 14. jul
Met Encore 2018: Trubadur… 18:00
Neboder… 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:35
Plan bekstva 2… 18:50, 20:50, 22:50
Škola do bola… 15:00, 19:15
Antmen i Osa… 17:40, 21:10
Antmen i Osa 3D… 13:00, 15:20, 20:00, 22:20
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 18:00, 22:15
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:15, 14:45, 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:30, 16:00, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Solo – Star Wars priča 3D… 12:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:50, 21:45
Ti juriš!… 15:50, 20:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00

Nedelja, 15. jul
Neboder… 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:35
Plan bekstva 2… 18:50, 20:50, 22:50
Škola do bola… 15:00, 19:15
Antmen i Osa… 17:40, 21:10
Antmen i Osa 3D… 13:00, 15:20, 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 18:00, 22:15
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 14:50
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:15, 14:45, 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:30, 16:00, 18:30
Oušnovih 8… 19:30, 21:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 13:50, 21:45
Ti juriš!… 15:50, 20:10
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:30
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:50
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:10
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00

Sreda, 18. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20:00 – premijera
Neboder… 16:15, 18:20, 20:30, 22:35
Plan bekstva 2… 18:50, 20:50, 22:50
Škola do bola… 15:00, 19:15
Antmen i Osa… 17:40, 21:10
Antmen i Osa 3D… 15:20, 20:10, 22:30
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 18:00, 22:15
Moj lažni muž… 18:05
Nasleđeno zlo… 15:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:30
Neviđeni 2 (titlovano)… 20:20
Oušnovih 8… 15:10, 17:20, 21:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:45
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Zaljubljen u moju ženu… 17:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul
Neboder… 20.15, 22.15
Plan bekstva 2… 18.15, 22.10
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45
Voleti Eskobara… 20.20
Ti juriš!… 22.30
Oušnovih 8… 20.00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 14. jul / nedelja, 15. jul
Neboder… 20.15, 22.15
Plan bekstva 2… 18.15, 22.10
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45
Antmen i Osa… 13.15
Voleti Eskobara… 20.20
Ti juriš!… 22.30
Oušnovih 8… 20.00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.45, 18.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 14.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul / sreda, 18. jul ***
Neboder… 20.15, 22.15
Plan bekstva 2… 18.15, 22.10
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45
Voleti Eskobara… 20.20
Ti juriš!… 22.30
Oušnovih 8… 20.00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 16.00

*** Moguće su izmene za sredu…
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul / ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul
Antmen i Osa 3D… 15.10, 17.40, 20.00
Antmen i Osa… 21.30
Plan bekstva 2… 22.30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Neboder… 18.15, 20.15, 22.15
Zaljubljen u moju ženu… 15.15, 17.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 18.40
Oušnovih 8… 21.00
Ljubav na točkovima… 16.00
Hotel Artemis… 18.00
Voleti Eskobara… 20.20, 22.40

Subota, 14. jul / nedelja, 15. jul
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.20, 14.15
Antmen i Osa 3D… 15.10, 17.40, 20.00
Antmen i Osa… 21.30
Plan bekstva 2… 22.30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Neboder… 18.15, 20.15, 22.15
Zaljubljen u moju ženu… 15.15, 17.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 18.40
Oušnovih 8… 21.00
Ljubav na točkovima… 16.00
Hotel Artemis… 18.00
Voleti Eskobara… 20.20, 22.40
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13.00

Sreda, 18. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20.15 – premijera
Antmen i Osa 3D… 15.10, 17.40
Antmen i Osa… 21.30
Plan bekstva 2… 22.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Neboder… 18.30, 20.30, 22.30
Zaljubljen u moju ženu… 15.15, 17.00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 18.40
Oušnovih 8… 21.00
Ljubav na točkovima… 16.00
Hotel Artemis… 18.00
Voleti Eskobara… 20.20, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 12. jul
Neboder… 17:50, 20:00, 22:10
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 16:10, 20:20
Antmen i Osa… 17:10
Antmen i Osa 3D… 19:30, 22:00
Hotel Artemis… 22:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:55
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 18:00
Oušnovih 8… 19:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16:30
Ti juriš!… 21:10
Voleti Eskobara… 19:20, 21:45
Zaljubljen u moju ženu… 18:30

Petak, 13. jul / ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul
Neboder… 17:50, 20:00, 22:10
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 16:10, 20:20
Antmen i Osa… 17:10
Antmen i Osa 3D… 19:30, 22:00
Hotel Artemis… 22:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:55
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 18:00
Oušnovih 8… 19:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16:30
Ti juriš!… 21:10
Voleti Eskobara… 19:20, 21:45
Zaljubljen u moju ženu… 18:30

Subota, 14. jul
Neboder… 17:50, 20:00, 22:10
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 16:10, 20:20
Antmen i Osa… 12:30, 17:10
Antmen i Osa 3D… 14:50, 19:30, 22:00
Cvrle – nikad ne letiš sam 3D (sinhronizovano)… 11:35
Hotel Artemis… 22:40
Nasleđeno zlo… 15:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:00, 14:30, 16:55
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:30, 18:00
Oušnovih 8… 19:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 11:30, 16:30
Ti juriš!… 21:10
Voleti Eskobara… 19:20, 21:45
Zaljubljen u moju ženu… 18:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 13:20

Nedelja, 15. jul
Neboder… 17:50, 20:00, 22:10
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 16:10, 20:20
Antmen i Osa… 12:30, 17:10
Antmen i Osa 3D… 14:50, 19:30, 22:00
Hotel Artemis… 22:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:00, 14:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:30, 18:00
Oušnovih 8… 17:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:20
Ti juriš!… 21:45
Voleti Eskobara… 19:20
Zaljubljen u moju ženu… 18:30
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:20, 14:20

Sreda, 18. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20:00 – premijera
Neboder… 17:50, 19:20, 22:15
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 16:10, 20:20
Antmen i Osa… 17:10
Antmen i Osa 3D… 19:30, 22:00
Hotel Artemis… 22:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:55
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 18:00
Oušnovih 8… 19:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 16:30
Ti juriš!… 21:10
Voleti Eskobara… 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 18:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul
Obeležavanje 1968. – filmski program „Odjeci“
Domaći filmovi

Letnja pauza…
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul / ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul
Neboder… 18:10, 20:15, 22:15
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 19:10
Antmen i Osa… 17:30, 21:00
Antmen i Osa 3D… 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 19:00
Nasleđeno zlo… 16:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:30, 18:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:30
Oušnovih 8… 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17:15
Ti juriš!… 19:45
Voleti Eskobara… 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 16:20

Subota, 14. jul
Neboder… 18:10, 20:15, 22:15
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 19:10
Antmen i Osa… 15:00, 17:30, 21:00
Antmen i Osa 3D… 20:00, 22:20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:15
Hotel Artemis… 19:00
Nasleđeno zlo… 16:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13:00, 15:30, 18:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:30, 14:00, 16:30
Oušnovih 8… 21:45
Solo – Star Wars priča… 14:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17:15
Ti juriš!… 19:45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:15
Voleti Eskobara… 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 16:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:45
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:30

Nedelja, 15. jul
Neboder… 18:10, 20:15, 22:15
Plan bekstva 2… 20:30, 22:30
Škola do bola… 17:15
Antmen i Osa… 15:00, 17:30, 21:00
Antmen i Osa 3D… 20:00, 22:20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:15
Hotel Artemis… 19:00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13:00, 15:30, 18:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:30, 14:00, 16:30
Oušnovih 8… 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:45
Ti juriš!… 19:45
Zaljubljen u moju ženu… 16:20
Zec Petar (sinhronizovano)… 12:45
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:30

Sreda, 18. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20:00 – premijera
Neboder… 17:55, 20:30, 22:15
Plan bekstva 2… 22:30
Škola do bola… 19:10
Antmen i Osa… 17:30, 21:00
Antmen i Osa 3D… 20:00, 22:20
Hotel Artemis… 19:00
Nasleđeno zlo… 16:40
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:30, 18:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:30
Oušnovih 8… 21:45
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 17:15
Ti juriš!… 19:45
Voleti Eskobara… 21:30
Zaljubljen u moju ženu… 16:10
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

Manakova kuća (Gavrila Principa 5)
Petak, 13. jul (19.00)
Retrospektiva filmskog stvaralaštva 2006-2017. snimatelja Nebojše Ilića Ilketa
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jul 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Tašmajdanski park – Letnja scena
Do 15. septembra
Kulturno leto na Paliluli 2018 – program pogledajte OVDE!
(Na programu su i filmske projekcije.)
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul / ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul
Neboder… 17:00, 20:00, 22:00
Plan bekstva 2… 21:00, 22:40
Antmen i Osa 3D… 13:20, 20:20, 22:30
Antmen i Osa… 17:40
Hotel Artemis… 22:45
Ti juriš!… 19:40
Voleti Eskobara… 19:00, 21:20
Deadpool 2… 18:00
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 21:40
Oušnovih 8… 20:40
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:40, 18:20
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 14:00, 15:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13:00, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:40, 16:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:20
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15:00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15:40

Subota, 14. jul / nedelja, 15. jul
Neboder… 17:00, 20:00, 22:00
Plan bekstva 2… 21:00, 22:40
Antmen i Osa 3D… 13:20, 20:20, 22:30
Antmen i Osa… 17:40
Hotel Artemis… 22:45
Ti juriš!… 19:40
Voleti Eskobara… 19:00, 21:20
Deadpool 2… 18:00
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 21:40
Oušnovih 8… 20:40
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:40, 18:20
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:00, 11:40, 14:00, 15:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 10:40, 13:00, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:40, 16:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 10:40, 14:20
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 11:30, 15:00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:00, 15:40

Sreda, 18. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20:00 – premijera
Neboder… 17:00, 22:00
Plan bekstva 2… 21:00, 22:40
Antmen i Osa 3D… 13:20, 20:20, 22:30
Antmen i Osa… 17:40
Hotel Artemis… 22:45
Ti juriš!… 19:40
Voleti Eskobara… 19:00, 21:20
Deadpool 2… 18:00
Moj lažni muž… 17:20
Nasleđeno zlo… 21:40
Oušnovih 8… 20:40
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:40, 18:20
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo… 16:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 14:00, 15:20, 18:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13:00, 16:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:40, 16:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:20
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15:00
Misija Katmandu (sinhronizovano)… 13:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15:40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Do 11. septembra 2018.
Fimstreet 2018 – ceo program pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 12. jul (21.15) Sjaj u travi
Petak, 13. jul (21.15) Funny Games
Petak, 13. jul (23.59) Carrie
Subota, 14. jul (21.15) Žene na ivici nervnog sloma
Subota, 14. jul (23.59) Akira
Nedelja, 15. jul (21.15) The Silence of the Lambs
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 12. jul / petak, 13. jul / subota, 14. jul / nedelja, 15. jul
Jedna vrsta porodice… 18.30
Divlje priče… 20.30

Ponedeljak, 16. jul / utorak, 17. jul / sreda, 18. jul
Sveta ljubav… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 21.00

Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul / subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Plesna terapija… 19.00
Voleti Eskobara… 21.00

Ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul / sreda, 25. jul
Sveta ljubav… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 21.00

Četvrtak, 26. jul / petak, 27. jul / subota, 28. jul / nedelja, 29. jul
Plesna terapija… 19.00
Voleti Eskobara… 21.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *