Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (19-25. jul 2018)
Bioskopski repertoari - 19-25. jul 2018 - Sikario 2
Bioskopski repertoari - 19-25. jul 2018 - Sikario 2

Bioskopski repertoari (19-25. jul 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za narednih sedam dana, od 19. do 25. jula 2018. Pored novih filmova tu je „Leto u Kinoteci“ i projekcije na otvorenom (mada, zbog lošeg vremena…).

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 19. do 25. jula 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul / ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul
Mama Mia! Idemo ponovo… 14.40, 17.50, 20.00, 21.00, 22.10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 12.40, 14.30, 16.10
Sikario 2: Ratnik… 20.20, 22.40
Plesna terapija… 17.00, 19.00
Neboder… 21.50
Plan bekstva 2… 15.50
Antmen i Osa 3D… 18.00
Voleti Eskobara… 19.30
Oušnovih 8… 17.30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Mama Mia! Idemo ponovo… 14.40, 17.50, 20.00, 21.00, 22.10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 11.20, 12.40, 14.30, 16.10
Sikario 2: Ratnik… 20.20, 22.40
Plesna terapija… 17.00, 19.00
Neboder… 21.50
Plan bekstva 2… 15.50
Antmen i Osa 3D… 18.00
Voleti Eskobara… 19.30
Oušnovih 8… 17.30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 10.20, 13.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 14.00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12.20

Sreda, 25. jul
Nemoguća misija – Razilaženje… 20.00 – premijera
Mama Mia! Idemo ponovo… 14.40, 17.50, 21.00, 22.10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 12.40, 14.30, 16.10
Sikario 2: Ratnik… 20.20, 22.40
Plesna terapija… 17.00, 19.00
Neboder… 21.50
Plan bekstva 2… 15.50
Antmen i Osa 3D… 18.00
Voleti Eskobara… 19.30
Oušnovih 8… 17.30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 13.20
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.00
Misija Katmandu: Avanture Neli i Sajmona (sinhronizovano)… 14.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 19. jul – sreda, 25. jul
Plesna terapija… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 19. jul
Budapest Noir… 17.00
Cutterhead… 19.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 21.00

Petak, 20. jul
Drveće nara… 17.00
Genezis… 19.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 21.00

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15.00
Plesna terapija… 17.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19.00
Sikario 2 – Ratnik… 21.00

Ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul / sreda, 25. jul
Plesna terapija… 17.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19.00
Sikario 2 – Ratnik… 21.000
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 19. jul – nedelja, 26. avgust
Letnja pauza
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 19. jul
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:30, 17:40
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 20:00, 20:30, 22:20
Plesna terapija… 19:30, 21:45
Sikario 2 – Ratnik… 17:50, 20:15, 22:40
Antmen i Osa… 17:20
Antmen i Osa 3D… 15:00, 19:40, 22:00
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 22:50
Moj lažni muž… 16:15
Neboder… 18:15, 20:20, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:25
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:15
Oušnovih 8… 17:00, 20:30
Plan bekstva 2… 15:40, 20:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:40
Ti juriš!… 18:30
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10

Petak, 20. jul / utorak, 24. jul
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:30, 17:40
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:20
Plesna terapija… 19:30, 21:45
Sikario 2 – Ratnik… 17:50, 20:15, 22:40
Antmen i Osa… 17:20
Antmen i Osa 3D… 15:00, 19:40, 22:00
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 22:50
Moj lažni muž… 16:15
Neboder… 18:15, 20:20, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:25
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:15
Oušnovih 8… 17:00, 20:30
Plan bekstva 2… 15:40, 20:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:40
Ti juriš!… 18:30
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Antmen i Osa… 12:40, 17:20
Antmen i Osa 3D… 15:00, 19:40, 22:00
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 22:50
Luis i drugari iz svemira… 12:30, 14:30, 16:30, 17:40
Mamma Mia! Idemo ponovo… 13:15, 15:30, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:20
Moj lažni muž… 16:15
Nasleđeno zlo… 14:20
Neboder… 18:15, 20:20, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12:15, 14:45, 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:30, 16:00, 18:25
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:15
Oušnovih 8… 17:00, 20:30
Plan bekstva 2… 15:40, 20:50
Plesna terapija… 19:30, 21:45
Sikario 2 – Ratnik… 17:50, 20:15, 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 12:50, 21:40
Ti juriš!… 18:30
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10
Zec Petar (sinhronizovano)… 13:40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:10, 14:10

Ponedeljak, 23. jul
Luis i drugari iz svemira… 16:30, 17:40
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:20
Plesna terapija… 19:30, 21:45
Sikario 2 – Ratnik… 17:50, 20:15, 22:40
Antmen i Osa… 17:20
Antmen i Osa 3D… 15:00, 19:40, 21:30, 22:00
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 22:50
Moj lažni muž… 16:15
Neboder… 18:15, 20:20, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:25
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:05
Oušnovih 8… 16:50, 20:30
Plan bekstva 2… 15:40, 20:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:20
Ti juriš!… 18:30
Voleti Eskobara… 19:45, 22:10

Sreda, 25. jul
Nemoguća misija – Razilaženje… 20:00 – premijera
Luis i drugari iz svemira… 16:30, 17:40
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 19:00, 20:20, 21:15, 22:50
Plesna terapija… 19:30, 21:45
Sikario 2 – Ratnik… 17:50, 20:15, 22:40
Antmen i Osa… 17:20
Antmen i Osa 3D… 15:00, 19:40, 22:00
Deadpool 2… 22:45
Hotel Artemis… 22:50
Moj lažni muž… 16:15
Neboder… 18:15, 19:45, 22:35
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:25
Neviđeni 2 (titlovano)… 19:15
Oušnovih 8… 17:00, 20:30
Plan bekstva 2… 15:40, 20:50
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 15:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 21:40
Ti juriš!… 18:30
Voleti Eskobara… 21:50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.00, 20.15, 22.20
Sikario 2 – Ratnik… 22.10
Neboder… 22.30
Plan bekstva 2… 18.15
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45
Voleti Eskobara… 20.20
Oušnovih 8… 20.00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 16.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.00, 20.15, 22.20
Sikario 2 – Ratnik… 22.10
Neboder… 22.30
Plan bekstva 2… 18.15
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45
Voleti Eskobara… 20.20
Oušnovih 8… 20.00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.45
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11.00
Zec Petar (sinhronizovano)… 14.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12.15

Ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul / sreda, 25. jul
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.00, 20.15, 22.20
Sikario 2 – Ratnik… 22.10
Neboder… 22.30
Plan bekstva 2… 18.15
Antmen i Osa 3D… 15.30, 17.45
Voleti Eskobara… 20.20
Oušnovih 8… 20.00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.45

* Moguće su izmene za 25. jul!
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul / ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.45, 20.00, 22.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.30
Antmen i Osa 3D… 17.20, 19.40
Antmen i Osa… 18.00
Neboder… 21.00, 22.00
Sikario 2 – Ratnik… 21.30, 22.40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.00
Plesna terapija… 18.45
Voleti Eskobara… 20.20

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 15.20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 14.00, 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.45, 20.00, 22.15
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 13.15
Antmen i Osa 3D… 15.00, 17.20, 19.40
Antmen i Osa… 18.00
Neboder… 21.00, 22.00
Sikario 2 – Ratnik… 21.30, 22.40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13.30, 14.30, 15.15, 16.15, 17.00
Plesna terapija… 18.45
Voleti Eskobara… 20.20

Sreda, 25. jul
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15.20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.45, 19.40
Nemoguća misija – Razilaženje… 20.00 – premijera
Neboder… 21.00, 22.45
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.30
Antmen i Osa 3D… 17.20, 22.00
Antmen i Osa… 18.00
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16.30
Neviđeni 2 (titlovano)… 19.00
Sikario 2 – Ratnik… 21.30, 22.40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.00
Plesna terapija… 18.45
Voleti Eskobara… 20.20
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 19. jul
Luis i drugari iz svemira… 16:45, 18:30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:45, 20:00, 22:15
Plesna terapija… 16:00, 20:30
Sikario 2 – Ratnik… 19:45, 22:10
Antmen i Osa… 22:35
Antmen i Osa 3D… 20:15
Neboder… 18:10, 20:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:15
Oušnovih 8… 19:00
Plan bekstva 2… 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:45
Ti juriš!… 18:15
Voleti Eskobara… 21:10
Škola do bola… 22:30

Petak, 20. jul / ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul
Luis i drugari iz svemira… 15:30, 17:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:15, 19:30, 21:45
Plesna terapija… 16:10, 20:30
Sikario 2 – Ratnik… 20:00, 22:20
Antmen i Osa… 21:30
Antmen i Osa 3D… 19:10
Neboder… 18:30, 20:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:35
Oušnovih 8… 19:00
Plan bekstva 2… 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:45
Ti juriš!… 18:15
Voleti Eskobara… 21:10
Škola do bola… 22:30

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Luis i drugari iz svemira… 12:00, 13:45, 15:30, 17:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Plesna terapija… 16:10, 20:30
Sikario 2 – Ratnik… 20:00, 22:20
Antmen i Osa… 21:30
Antmen i Osa 3D… 13:15, 19:10
Neboder… 18:30, 20:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11:45, 14:10, 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:30, 15:10, 17:35
Oušnovih 8… 19:00
Plan bekstva 2… 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:45
Ti juriš!… 18:15
Voleti Eskobara… 21:10
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:15, 14:00
Škola do bola… 22:30

Sreda, 25. jul
Nemoguća misija – Razilaženje… 20:00 – premijera
Luis i drugari iz svemira… 15:30, 17:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:45, 19:20, 22:50
Plesna terapija… 16:10, 20:30
Sikario 2 – Ratnik… 20:00, 22:20
Antmen i Osa… 21:30
Antmen i Osa 3D… 19:10
Neboder… 18:30, 20:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:35
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:35
Plan bekstva 2… 22:40
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 15:45
Ti juriš!… 18:15
Voleti Eskobara… 21:40
Škola do bola… 22:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Letnja pauza…
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul / ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul
Luis i drugari iz svemira… 15:15, 16:15
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 20:00, 21:00, 22:20
Plesna terapija… 17:10, 19:20
Sikario 2 – Ratnik… 17:20, 19:45, 21:30
Antmen i Osa… 18:10
Antmen i Osa 3D… 19:30, 21:50
Nasleđeno zlo… 16:30
Neboder… 20:30, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:00
Oušnovih 8… 19:00
Plan bekstva 2… 15:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:30
Ti juriš!… 22:10
Voleti Eskobara… 21:15

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Luis i drugari iz svemira… 11:15, 13:15, 15:15, 16:15
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 20:00, 21:00, 22:20
Plesna terapija… 17:10, 19:20
Sikario 2 – Ratnik… 17:20, 19:45, 21:30
Antmen i Osa… 18:10
Antmen i Osa 3D… 19:30, 21:50
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 13:45
Nasleđeno zlo… 16:30
Neboder… 20:30, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11:00, 13:30, 16:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:30, 17:00
Oušnovih 8… 19:00
Plan bekstva 2… 15:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 14:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:30
Ti juriš!… 22:10
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 11:45
Voleti Eskobara… 21:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 14:15
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12:15

Sreda, 25. jul
Nemoguća misija – Razilaženje… 20:00 – premijera
Luis i drugari iz svemira… 15:15, 16:15
Mamma Mia! Idemo ponovo… 15:30, 17:45, 19:00, 21:00, 22:10
Plesna terapija… 17:10, 19:20
Sikario 2 – Ratnik… 17:20, 19:45, 21:30
Antmen i Osa… 18:10
Antmen i Osa 3D… 19:30, 21:50
Nasleđeno zlo… 16:30
Neboder… 20:30, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 16:00
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:00
Plan bekstva 2… 15:00
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:30
Ti juriš!… 22:50
Voleti Eskobara… 21:15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za jul 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Tašmajdanski park – Letnja scena
Do 15. septembra
Kulturno leto na Paliluli 2018 – program pogledajte OVDE!
(Na programu su i filmske projekcije.)
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul / ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18:00, 19:00, 20:00, 22:10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13:50, 14:40, 16:20, 17:00
Sikario 2: Ratnik… 20:20, 21:40
Plesna terapija… 16:00, 21:00
Neboder… 20:30
Plan bekstva 2… 22:40
Antmen i Osa 3D… 16:40, 18:40
Ti juriš!… 18:20
Voleti Eskobara… 21:20
Deadpool 2… 22:30
Oušnovih 8… 19:40
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:40, 17:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 17:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 12:20, 15:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:15
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14:00, 15:40

Subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18:00, 19:00, 20, 22:10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 10:30, 11:00, 12:10, 13:50, 14:40, 16:20, 17:00
Sikario 2: Ratnik… 20:20, 21:40
Plesna terapija… 16:00, 21:00
Neboder… 20:30
Plan bekstva 2… 22:40
Antmen i Osa 3D… 16:40, 18:40
Ti juriš!… 18:20
Voleti Eskobara… 21:20
Deadpool 2… 22:30
Oušnovih 8… 19:40
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:40, 17:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 17:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 12:20, 15:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:20, 15:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:15
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 11:40, 15:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 15:40

Sreda, 25. jul
Nemoguća misija – Razilaženje… 20.00 – premijera
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18:00, 19:00, 22:40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13:50, 14:40, 16:20, 17:00
Sikario 2: Ratnik… 20:20, 21:40
Plesna terapija… 16:00, 21:00
Neboder… 20:30
Plan bekstva 2… 22:40
Antmen i Osa 3D… 16:40, 18:40
Ti juriš!… 18:20
Voleti Eskobara… 21:20
Deadpool 2… 22:30
Oušnovih 8… 19:40
Svet iz doba jure 2: Uništeno kraljevstvo 3D… 13:40, 17:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:00, 17:40
Neviđeni 2 2D (sinhronizovano)… 12:20, 15:20
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 15:00
Čarobni princ (sinhronizovano)… 13:15
Misija Katmandu 3D (sinhronizovano)… 15:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14:00, 15:40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Do 11. septembra 2018.
Fimstreet 2018 – ceo program pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 19. jul (21.00) The Wizard of Oz
Petak, 20. jul (21.00)
Mlad i zdrav kao ruža
Petak, 20. jul (23.59)
Veronica
Subota, 21. jul (21.00)
Broken Flowers
Subota, 21. jul (23.59)
Heavy Metal
Nedelja, 22. jul (21.00)
Mulholland Drive
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 19. jul / petak, 20. jul / subota, 21. jul / nedelja, 22. jul
Plesna terapija… 19.00
Voleti Eskobara… 21.00

Ponedeljak, 23. jul / utorak, 24. jul / sreda, 25. jul
Sveta ljubav… 19.00
Zaljubljen u moju ženu… 21.00

Četvrtak, 26. jul / petak, 27. jul / subota, 28. jul / nedelja, 29. jul
Plesna terapija… 19.00
Voleti Eskobara… 21.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.