Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. avgust 2018)
Bioskopski repertoari (9-15. 8. 2018): Špijun koji me je šutnuo
Bioskopski repertoari (9-15. 8. 2018): Špijun koji me je šutnuo

Bioskopski repertoari (9-15. avgust 2018)

Ovo su najnoviji bioskopski repertoari koji će biti aktuelni od 9. do 15. avgusta 2018. Leto u Beogradu, ili bar jedan deo leta provedite u jednoj od beogradskih bioskopskih sala.

Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. avgusta 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 9. avgust / petak, 10. avgust / ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust
Pravednik 2… 20.30, 22.10
Špijun koji me je šutnuo… 19.30, 21.40
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.40, 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 16.10, 18.20, 20.00
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.10
Hotel Transilvanija: Odmor počinje (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 14.40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.40

Subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Pravednik 2… 20.30, 22.10
Špijun koji me je šutnuo… 19.30, 21.40
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.40, 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 16.10, 18.20, 20.00
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.10
Hotel Transilvanija: Odmor počinje (sinhronizovano)… 11.00, 15.00, 17.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.40

Sreda, 15. avgust
Megalodon: Predator uz dalekih dubina 3D… 20.00 – premijera
Pravednik 2… 22.10
Špijun koji me je šutnuo… 19.30, 21.40
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.40, 21.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 16.10, 18.20, 20.00
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.10
Hotel Transilvanija: Odmor počinje (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 14.40
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.40
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Do nedelje, 12. avgusta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. avgust / petak, 10. avgust
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19.00
Pravednik 2… 21.00

Subota, 11. avgust
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.00 i 13.00
Špijun koji me je šutnuo… 15.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17.00
Chris The Swiss… 20.00

Nedelja, 12. avgust
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13.00 i 15.00
Špijun koji me je šutnuo… 17.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19.00
Pravednik 2… 21.00

Ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust / sreda, 15. avgust
Hotel Transilvanija: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 17.00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19.00
Pravednik 2… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do nedelje, 26. avgusta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. avgust
Pravednik 2… 15:10, 17:30, 20:00, 22:30
Špijun koji me je šutnuo… 15:30, 17:50, 20:20, 22:40
Antmen i Osa… 15:50
Antmen i Osa 3D… 18:10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15:00, 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:00, 19:15, 21:30
Neboder… 22:10
Nemoguća misija – Razilaženje… 16:40, 19:30, 21:00, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:45
Sikario 2 – Ratnik… 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:45
Voleti Eskobara… 19:50, 22:15

Petak, 10. avgust / ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust
Pravednik 2… 15:10, 17:30, 20:10, 22:30
Špijun koji me je šutnuo… 15:20, 17:40, 20:00, 22:40
Antmen i Osa… 15:50
Antmen i Osa 3D… 18:10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15:00, 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:20
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:00, 19:15, 21:30
Neboder… 22:25
Nemoguća misija – Razilaženje… 16:40, 19:30, 21:00, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:45
Oušnovih 8… 20:30, 22:45
Sikario 2 – Ratnik… 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:45
Voleti Eskobara… 19:50, 22:15

Subota, 11. avgust
Pravednik 2… 12:50, 15:10, 17:30, 20:00, 22:30
Špijun koji me je šutnuo… 13:10, 15:30, 17:50, 20:20, 22:40
Antmen i Osa… 15:50
Antmen i Osa 3D… 18:10
Met Encore: Evgenije Onjegin… 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
Neboder… 22:10
Nemoguća misija – Razilaženje… 13:50, 16:40, 19:30, 21:00, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:45, 17:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:45
Sikario 2 – Ratnik… 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 13:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:45
Voleti Eskobara… 19:50, 22:15

Nedelja, 12. avgust
Pravednik 2… 12:50, 15:10, 17:30, 20:00, 22:30
Špijun koji me je šutnuo… 13:10, 15:30, 17:50, 20:20, 22:40
Antmen i Osa… 15:50
Antmen i Osa 3D… 18:10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 16:30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30
Neboder… 22:10
Nemoguća misija – Razilaženje… 13:50, 16:40, 19:30, 21:00, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 12:45, 17:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:45
Sikario 2 – Ratnik… 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 13:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:45
Voleti Eskobara… 19:50, 22:15

Sreda, 15. avgust
Megalodon 3D… 20:00 – premijerno
Pravednik 2… 15:10, 17:30, 20:15, 22:35
Špijun koji me je šutnuo… 15:20, 17:40, 19:50, 22:25
Antmen i Osa… 15:50
Antmen i Osa 3D… 18:10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 15:00, 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:10
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:00, 19:15, 21:30
Neboder… 22:10
Nemoguća misija – Razilaženje… 16:40, 19:30, 21:00, 22:20
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 15:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 17:40
Oušnovih 8… 20:30, 22:45
Sikario 2 – Ratnik… 21:15
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo 3D… 18:45
Voleti Eskobara… 22:15
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. avgust / petak, 10. avgust
Nemoguća misija – Razilaženje… 19.30, 22.20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20.15
Špijun koji me je šutnuo… 22.10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15.30
Pravednik 2… 17.15, 20.00, 22.15

Subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Nemoguća misija – Razilaženje… 19.30, 22.20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20.15
Špijun koji me je šutnuo… 22.10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Pravednik 2… 17.15, 20.00, 22.15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust / sreda, 15. avgust
Nemoguća misija – Razilaženje… 19.30, 22.20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 20.00, 22.30
Špijun koji me je šutnuo… 17.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 11.30, 15.30
Pravednik 2… 20.20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.15
Neboder… 22.20
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. avgust / petak, 10. avgust / ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust / sreda, 15. avgust
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.45, 19.30, 21.15, 22.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 19.15
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.00, 20.15
Neboder… 22.30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.45
Antmen i Osa… 17.30
Pravednik 2… 19.45, 22.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15.20
Špijun koji me je šutnuo… 17.00, 19.20
Voleti Eskobara… 21.30

Subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.45, 19.30, 21.15, 22.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 19.15
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.00, 20.15
Neboder… 22.30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 15.45
Antmen i Osa… 17.30
Pravednik 2… 19.45, 22.00
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13.00, 13.45, 15.20
Špijun koji me je šutnuo… 17.00, 19.20
Voleti Eskobara… 21.30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 14.35
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 13.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. avgust / ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust
Pravednik 2… 16:50, 19:30, 22:00
Špijun koji me je šutnuo… 18:20, 20:30, 22:45
Antmen i Osa 3D… 22:50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 15:30, 16:30, 18:30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 17:30, 19:15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18:00, 20:15
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:10, 20:00, 22:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15:45
Oušnovih 8… 22:40
Sikario 2 – Ratnik… 21:15

Petak, 10. avgust
Pravednik 2… 16:50, 19:30, 22:00
Špijun koji me je šutnuo… 18:20, 20:00, 22:20
Antmen i Osa 3D… 22:50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 15:30, 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 17:30, 19:15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15:50
Mamma Mia! Idemo ponovo… 17:45, 20:15
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:00, 19:50, 22:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15:45
Oušnovih 8… 22:40
Sikario 2 – Ratnik… 21:15

Subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Pravednik 2… 16:50, 19:30, 22:00
Špijun koji me je šutnuo… 18:20, 20:30, 22:45
Antmen i Osa… 14:45
Antmen i Osa 3D… 22:50
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 12:30, 14:30, 15:30, 16:30, 18:30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 17:30, 19:15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18:00, 20:15
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:10, 20:00, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 11:45, 14:15
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13:15, 15:45
Oušnovih 8… 22:40
Sikario 2 – Ratnik… 21:15
Čarobni princ (sinhronizovano)… 12:45

Sreda, 15. avgust
Megalodon 3D… 20:00 – premijerno
Pravednik 2… 16:50, 19:30, 22:00
Špijun koji me je šutnuo… 18:20, 20:30, 22:45
Antmen i Osa 3D… 22:15
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 15:30, 16:30, 18:30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 17:30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 16:00
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18:00, 20:15
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:10, 19:15, 22:30
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 15:45
Oušnovih 8… 22:40
Sikario 2 – Ratnik… 22:10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. avgust / ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust
Antmen i Osa 3D… 15:20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:30
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19:15, 21:30
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:40, 19:45, 21:15, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:20
Oušnovih 8… 22:30
Pravednik 2… 18:30, 20:00, 22:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:40
Ti juriš!… 16:30
Voleti Eskobara… 21:00
Špijun koji me je šutnuo… 17:15, 19:30, 21:45

Petak, 10. avgust
Antmen i Osa 3D… 15:20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:30
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19:15, 21:30
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:40, 19:45, 21:15, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:20
Oušnovih 8… 22:30
Pravednik 2… 18:30, 20:00, 22:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:40
Ti juriš!… 16:30
Voleti Eskobara… 21:00
Špijun koji me je šutnuo… 17:15, 20:00, 22:15

Subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Antmen i Osa 3D… 15:20
Cvrle – nikad ne letiš sam (sinhronizovano)… 12:30
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:30
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13:20, 15:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 19:15, 21:30
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:40, 19:45, 21:15, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 14:45, 17:20
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11:15, 13:45
Oušnovih 8… 22:30
Pravednik 2… 18:30, 20:00, 22:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:40
Ti juriš!… 16:30
Ukradena princeza (sinhronizovano)… 14:30
Voleti Eskobara… 21:00
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 11:30
Špijun koji me je šutnuo… 17:15, 19:30, 21:45

Sreda, 15. avgust
Megalodon 3D… 20:00 – premijerno
Antmen i Osa 3D… 15:20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 17:00, 19:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 20:30
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 15:20
Mamma Mia! Idemo ponovo… 21:30
Nemoguća misija – Razilaženje… 17:40, 19:45, 21:15, 22:30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 17:20
Oušnovih 8… 22:30
Pravednik 2… 18:30, 20:00, 22:20
Svet iz doba jure – Uništeno kraljevstvo… 16:40
Ti juriš!… 16:30
Voleti Eskobara… 21:00
Špijun koji me je šutnuo… 17:15, 19:15, 22:15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za avgust 2018. – kliknite OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Tašmajdanski park – Letnja scena
Do 15. septembra
Kulturno leto na Paliluli 2018 – program pogledajte OVDE!
(Na programu su i filmske projekcije.)
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 9. avgust / petak, 10. avgust / ponedeljak, 13. avgust / utorak, 14. avgust
Špijun koji me je šutnuo… 16.30, 19.20, 22.20
Pravednik 2… 17.20, 20.20, 22.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00, 19.10, 20.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 21.00
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.40, 19.40, 21.30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.10, 20.40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13.40, 15.20
Neboder… 22.40
Antmen i Osa 3D… 14.30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 14.10
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.40
Oušnovih 8… 18.40

Subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Špijun koji me je šutnuo… 16.30, 19.20, 22.20
Pravednik 2… 17.20, 20.20, 22.20
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.10, 20.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 21.00
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.40, 19.40, 21.30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.10, 20.40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 11.40, 13.40, 15.20
Neboder… 22.40
Antmen i Osa 3D… 14.30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 12.20, 14.10
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 11.10, 13.20, 15.40
Oušnovih 8… 18.40
Čarobni princ 3D (sinhronizovano)… 12.30

Sreda, 15. avgust
Megalodon 3D… 20.00 – premijerno
Špijun koji me je šutnuo… 16.30, 19.20, 22.20
Pravednik 2… 17.20, 20.20, 22.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (sinhronizovano)… 13.00, 15.00, 17.00
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00, 18.00, 19.10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje (titlovano)… 21.00
Nemoguća misija – Razilaženje… 16.40, 19.40, 21.30
Mamma Mia! Idemo ponovo… 18.10, 20.40
Luis i drugari iz svemira (sinhronizovano)… 13.40, 15.20
Neboder… 22.40
Antmen i Osa 3D… 14.30
Neviđeni 2 (sinhronizovano)… 14.10
Neviđeni 2 3D (sinhronizovano)… 13.20, 15.40
Oušnovih 8… 18.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Do 11. septembra 2018.
Fimstreet 2018 – ceo program pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 9. avgust (21.00) Veliki diktator
Petak, 10. avgust (21.00) Gomorra
Petak, 10. avgust (23.59) The Beyond
Subota, 11. avgust (21.00) Krug
Subota, 11. avgust (23.59) Tenacious D in The Pick of Destiny
Nedelja, 12. avgust (21.00) Trainspotting
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 9. avgust / petak, 10. avgust / subota, 11. avgust / nedelja, 12. avgust
Potpuni stranci… 19.00
Velika lepota… 21.00
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.