U Štark areni od 7. do 9. decembra biće izvođena nova čarolija na ledu „Snežana i sedam patuljaka“.
Novogodišnje praznike u Beogradu ulepšaće tumačenje omiljene bajke “Snežana i sedam patuljaka” na ledu.
Originalna priča o čarobnom ogledalu, prelepoj devojci, mladom princu, zloj veštici i začaranoj crvenoj jabuci, oživeće na ledu uz mnogo virtuoznog plesa, raskošnih kostima, efektnog osvetljenja, vrhunske koreografije i akrobatike u prednovogodišnjoj atmosferi.
Svetski proslavljena trupa Russian Ice Stars upoznaće vas sa nekim od najvrsnijih klizača na ledu, a fuzija zvuka, vizuelne umetnosti i glume, opčiniće celu porodicu!
Čarolija na ledu „Snežana i sedam patuljaka“ – termini
• Petak, 7. decembar od 19.00;
• subota, 8. decembar od 11.30, 15.00 i 18.30;
• nedelja, 9. decembar od 11.30 i 15.00.
Ulaznice
Ulaznice su u prodaji po najnižim cenama za predstavu na ledu do sad! Naime, ulaznice koštaju od 700 RSD i mogu da se kupe na blagajnama Štark arene i Bilet Centra, na svim prodajnim mestima Eventima i online na www.starkarena.co.rs. (danubeogradu.rs)