Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – novembar 2018.
Pozorišni repertoari za novembar 2018: Mamma Mia! (foto: Pozorište na Terazijama)
Pozorišni repertoari za novembar 2018: Mamma Mia! (foto: Pozorište na Terazijama)

Pozorišni repertoari – novembar 2018.

Novi pozorišni repertoari su za novembar 2018. godine. Jesen u Beogradu je idealna za pozorište što dokazuju brojne premijere kao i tradicionalna Noć pozorišta.

Pozorišni repertoari – novembar 2018.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Atelje 212

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar Ateljea 212 pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Sreda, 7. novembar (20.00) Roman o Londonu
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Petak, 9. novembar (20.00) Roman o Londonu
Nedelja, 11. novembar (20.00) Kolubarska bitka – Pozorište Prijedor
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Ekvus – premijera
Petak, 16. novembar (20.00) Klošmerl
Subota, 17. novembar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić – 50. izvođenje
Nedelja, 18. novembar (20.00) Transilvanija
Utorak, 20. novembar (20.00) Pomorandže za zbogom
Sreda, 21. novembar (20.00) Božićno čudo – pozorište iz J. Koreje
Petak, 23. novembar (20.00) Crna kutija
Subota, 24. novembar (20.00) Zojkin stan
Nedelja, 25. novembar (20.00) Ničiji sin
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Ekvus
Sreda, 28. novembar (20.00) Terorizam
Petak, 30. novembar (20.00) Tvoje tajno oružje u borbi protiv celulita – Kraljevačko pozorište

Subota, 1. decembar (20.00) Klošmerl

Nova scena
Petak, 2. novembar (20.30) Moje dete
Ponedeljak, 5. novembar (20.30) Draga Jelena
Utorak, 6. novembar (20.30) Moj deda je aut
Subota, 10. novembar (20.30) Neispričano – premijera
Utorak, 13. novembar (20.30) Neispričano
Sreda, 14. novembar (20.30) Slučaj: Rupa
Petak, 16. novembar (20.30) Derviš i smrt
Subota, 17. novembar (20.30) Na tragu
Nedelja, 18. novembar (20.30) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 19. novembar (20.30) Ne igraj na Engleze
Utorak, 20. novembar (20.30) Mleko
Petak, 23. novembar (20.30) Neispričano
Ponedeljak, 26. novembar (20.30) Na tragu
Četvrtak, 29. novembar (20.30) Badem drvo – premijera
Petak, 30. novembar (20.30) Badem drvo
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Sreda, 7. novembar (19.30) Sprovod u Terezijenburgu
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Subota, 10. novembar (20.00) Kraljice – diplomska predstava
Sreda, 14. novembar (20.00) Buffer – autorski projekat Izvanrednog Boba
Petak, 16. novembar (20.00) JuliJA
Ponedeljak, 19. novembar (20.00) Severoistok / Nordost
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra
Petak, 23. novembar (20.00) Prostor za revoluciju
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Utorak, 27. novembar (20.00) Četiri brata – gostovanje
Sreda, 28. novembar (20.00) Pepeljuga – plesna predstava za decu i mlade
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Nedelja, 4. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 5. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Utorak, 6. novembar (19.30) Bajka o pozorištu
Sreda, 7. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Četvrtak, 8. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 9. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 10. novembar (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 11. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 12. novembar (19.30) Korešpodencija
Petak, 16. novembar (19.30) Ljubav u Savamali – premijera; rasprodato
Nedelja, 18. novembar (19.30) Pasivno pušenje
Sreda, 21. novembar (19.30) Ljubav u Savamali
Petak, 23. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 24. novembar (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 25. novembar (19.30) Osama – Kasaba u Njujorku
Ponedeljak, 26. novembar (19.30) Kumovi
Utorak, 27. novembar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 28. novembar (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 29. novembar (19.30) Korešpodencija
Petak, 30. novembar (19.30) Ljubav u Savamali

Nova scena
Petak, 9. novembar (20.00) Boing-boing
Subota, 10. novembar (20.00) Večera budala
Nedelja, 11. novembar (20.00) Generalna proba samoubistva
Subota, 17. novembar (20.00) Suze su OK
Nedelja, 18. novembar (20.00) Beton mahala – Pozorište iz Novog Pazara
Ponedeljak, 19. novembar (20.00) Profesionalac – Milanovačko pozorište
Subota, 24. novembar (20.00) Čorba od kanarinca
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Boing-boing
Sreda, 28. novembar (20.00) Gozba
Četvrtak, 29. novembar (20.00)
Petak, 30. novembar (20.00)
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar JDP-a pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Četvrtak, 1. novembar (10.00 i 11.30) Karlson s krova
Petak, 2. novembar (10.00 i 11.30) Kameni cvet
Subota, 3. novembar (17.00) Kameni cvet
Nedelja, 4. novembar (12.00) Sudbina jednog Čarlija
Utorak, 6. novembar (10.30) Sudbina jednog Čarlija – rasprodato
Sreda, 7. novembar (10.30) Karlson s krova
Četvrtak, 8. novembar (10.30) Bonton
Subota, 10. novembar (17.00) Car je go!
Četvrtak, 15. novembar (10.30) Sudbina jednog Čarlija – rasprodato
Petak, 16. novembar (10.00 i 11.30) Noć u Merlinovom zamku – rasprodato
Subota, 17. novembar (17.00) Knjiga o džungli
Nedelja, 18. novembar (12.00) Mobi Dik
Utorak, 20. novembar (10.30) Mala škola rokenrola – rasprodato
Sreda, 21. novembar (10.00) Karlson s krova
Četvrtak, 22. novembar (10.30) Knjiga o džungli
Petak, 23. novembar (10.30) Strašne priče braće Grim
Subota, 24. novembar (17.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Nedelja, 25. novembar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 27. novembar (10.30) Mobi Dik
Četvrtak, 29. novembar (10.30) Mala škola rokenrola – rasprodato
Petak, 30. novembar (10.00) Aska i vuk

Večernja / Tinejdž scena
Četvrtak, 1. novembar (20.00) Mali kaplar (čas istorije)
Utorak, 6. novembar (20.00) Veliki odmor
Sreda, 7. novembar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Miljakovac, to jest Novi Zeland
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Veliki odmor
Petak, 16. novembar (20.00) Aska i vuk
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Veliki odmor
Petak, 23. novembar (20.00) Bonton
Utorak, 27. novembar (20.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu – rasprodato
Četvrtak, 29. novembar (20.00) Plavi čuperak
Petak, 30. novembar (20.00) Bonton
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Četvrtak, 1. novembar (19.30) Gospođa ministarka – 150. izvođenje
Petak, 2. novembar (19.30) Izbiračica
Subota, 3. novembar (19.00) Karmen
Nedelja, 4. novembar (19.30) Marija Stjuart
Ponedeljak, 5. novembar (19.30) Derviš i smrt
Utorak, 6. novembar (19.30) Don Kihot
Sreda, 7. novembar (19.30) Travijata
Petak, 9. novembar (19.30) Kopelija
Subota, 10. novembar (19.30) Seviljski berberin
Sreda, 14. novembar (19.30) Dama s kamelijama
Četvrtak, 15. novembar (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Petak, 16. novembar (19.30) Put u Damask
Subota, 17. novembar (19.30) Trubadur
Nedelja, 18. novembar (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 19. novembar (19.30) Rodoljupci
Utorak, 20. novembar (19.30) Dama s kamelijama
Sreda, 21. novembar (19.30) Kavalerija rustikana
Četvrtak, 22. novembar (12.00 i 20.00) Dan pozorišta – 150 godina NP
Petak, 23. novembar (19.30) Vrteška – Narodno pozorište u Budimpešti
Subota, 24. novembar (19.30) Bank Ban – Narodno pozorište u Budimpešti
Nedelja, 25. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 27. novembar (19.30) Žene u D-molu / Duga božićna večera
Sreda, 28. novembar (19.30) Rigoleto
Petak, 30. novembar (19.30) Velika drama

Subota, 1. decembar (19.30) Pepeljuga
Nedelja, 2. decembar (19.30) Ožalošćena porodica
Ponedeljak, 3. decembar (19.30) Velika drama
Utorak, 4. decembar (19.30) Krcko Oraščić
Četvrtak, 6. decembar (19.30) Kraljica Margo
Subota, 8. decembar (19.00) Otelo

Scena „Raša Plaović“
Četvrtak, 1. novembar (20.30) Pu spas za sve nas
Ponedeljak, 5. novembar (20.30) Bizarno
Utorak, 6. novembar (20.30) Ženski orkestar
Sreda, 7. novembar (20.30) Kovači
Četvrtak, 8. novembar (20.30) Važno je zvati se Ernest
Petak, 9. novembar (20.30) Bela kafa
Subota, 10. novembar (20.30) Sumnjivo lice
Utorak, 13. novembar (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 14. novembar (20.30) Džast merid – Knjaževsko-srpski teatar, Kragujevac
Petak, 16. novembar (20.30) Devedesete
Subota, 17. novembar (20.30) Elektra
Nedelja, 18. novembar (20.30) Dom Bernarde Albe
Ponedeljak, 19. novembar (20.30) Frenki i Džoni
Utorak, 20. novembar (20.30) Zli dusi
Sreda, 21. novembar (20.30) Bolivud
Petak, 23. novembar (20.30) Carstvo mraka
Subota, 24. novembar (20.30) Mali bračni zločini
Nedelja, 25. novembar (20.30)
Ponedeljak, 26. novembar (20.30) Dobri čovek
Utorak, 27. novembar (20.30) Otvorena veza – Skoro pa previše – Italijanski institut za kulturu
Sreda, 28. novembar (20.30) Sirano
Četvrtak, 29. novembar (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Petak, 30. novembar (20.30) Balkanski špijun

Subota, 1. decembar (20.30) Ženidba
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 3. novembar (17.00) Lazina rođendanska žurka
Nedelja, 4. novembar (12.00) Ivica i Marica i MC Bakica
Nedelja, 4. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 10. novembar (17.00) Anin svet snova – pretpremijera
Nedelja, 11. novembar (12.00) Anin svet snova – premijera
Nedelja, 11. novembar (17.00) Ružno pače
Subota, 17. novembar (17.00) Mačak i petao
Nedelja, 18. novembar (12.00) Snežana u zemlji patuljaka
Nedelja, 18. novembar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 24. novembar (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 25. novembar (12.00) Pepeljuga
Nedelja, 25. novembar (17.00) Sami u kući

Subota, 1. decembar (17.00) Beogradska mumija
Nedelja, 2. decembar (12.00) Bajka o mudrom prasetu
Nedelja, 2. decembar (17.00) Pinokio
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036

********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Petak, 2. novembar (12.00) Oliver Tvist
Sreda, 7. novembar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Četvrtak, 8. novembar (12.00) Robin Hud
Subota, 10. novembar (12.00) Robin Hud
Sreda, 21. novembar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Četvrtak, 22. novembar (12.00) Oliver Tvist
Petak, 23. novembar (12.00) Oliver Tvist
Subota, 24. novembar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Sreda, 28. novembar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Četvrtak, 29. novembar (12.00) Robin Hud

Večernja scena
Subota, 24. novembar (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 30. novembar (20.00) 39 stepenika
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Četvrtak, 1. novembar (20.00) Brak & mrak
Petak, 2. novembar (20.00) Ljubav i padeži
Subota, 3. novembar (20.00) Idemo u lov – gostovanje
Nedelja, 4. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 5. novembar (20.00) Dr Feler
Utorak, 6. novembar (20.00) Putovanje kroz gusto granje
Sreda, 7. novembar (20.00) Lopuže
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Petak, 9. novembar (20.00) Zlatna groznica
Subota, 10. novembar (20.00) Koštana
Ponedeljak, 12. novembar (20.00) Hor bečkih dečaka
Utorak, 13. novembar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Brakolomije
Petak, 16. novembar (20.00) Žena bez srca
Subota, 17. novembar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Nedelja, 18. novembar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 19. novembar (20.00) Dr Feler
Utorak, 20. novembar (20.00) Brak & mrak
Sreda, 21. novembar (20.00) Kirija
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Prva parnica
Petak, 23. novembar (20.00) Cabares cabarei
Subota, 24. novembar (20.00) Karamazovi
Nedelja, 25. novembar (20.00) Upoznaj mog tatu
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Kako i zašto ubiti muža – gostovanje
Utorak, 27. novembar (20.00) Most ljubavi – premijera
Sreda, 28. novembar (20.00) Vlast
Četvrtak, 29. novembar (20.00) Svingeri
Petak, 30. novembar (20.00) Opasna ljubavna igra

Subota, 1. decembar (20.00) Vreme časti i ponosa – 100. izvođenje
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Subota, 3. novembar (12.00) Pinokio
Subota, 3. novembar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 4. novembar (12.00) Ljubav belog medveda
Nedelja, 4. novembar (17.00) Petar Pan
Subota, 10. novembar (12.00) Pepeljuga
Subota, 10. novembar (17.00) Devojka cara nadmudrila
Nedelja, 11. novembar (12.00) Zooteka
Nedelja, 11. novembar (17.00) Tri praseta
Petak, 16. novembar (17.00) Sve za ljubav – Zvezdarište
Subota, 17. novembar (12.00) Sve za ljubav
Subota, 17. novembar (17.00) Palčica
Nedelja, 18. novembar (12.00) Polje puno bisera
Nedelja, 18. novembar (17.00) Baroni di Makaroni
Subota, 24. novembar (12.00) Tri praseta
Subota, 24. novembar (17.00) Baš čelik
Nedelja, 25. novembar (12.00) Mesingani konj – 1. repriza
Nedelja, 25. novembar (17.00) Lepotica i zver

Gostujuće predstave
Petak, 2. novembar (18.00) Maša i medved
Ponedeljak, 5. novembar (20.00) Ribarske svađe
Sreda, 7. novembar (18.00) Patrolne šape
Četvrtak, 15. novembar (18.00) Zaleđeno kraljevstvo
Utorak, 20. novembar (11.00) S razlogom – Zvezdarište
Četvrtak, 22. novembar (18.00) Pipi Duga Čarapa
Petak, 23. novembar (18.00) Sunđer Bob
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Ribarske svađe
Petak, 30. novembar (18.00) Luckasti trolovi
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Četvrtak, 1. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Subota, 3. novembar (19.30) Inside Out
Nedelja, 4. novembar (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 8. novembar (19.30) Glavo luda
Petak, 9. novembar (19.30) Čikago
Subota, 10. novembar (19.30) Mister Dolar
Sreda, 14. novembar (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 15. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Petak, 16. novembar (19.30) Grk Zorba
Subota, 17. novembar (19.30) Inside Out
Nedelja, 18. novembar (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 20. novembar (19.30) Ženidba i udadba
Četvrtak, 22. novembar (19.30) Fantom iz opere
Petak, 23. novembar (19.30) Mister Dolar
Subota, 24. novembar (19.30) Zona Zamfirova
Nedelja, 25. novembar (19.30) Neki to vole vruće
Utorak, 27. novembar (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 28. novembar (19.30) Cigani lete u nebo
Četvrtak, 29. novembar (19.30) Producenti
Petak, 30. novembar (19.30) Inside Out
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Ulaz je besplatan na sve predstave
Subota, 3. novembar (12.00) Čudesna frula – predstava za decu
Subota, 3. novembar (20.00) Stand Down – Poezija iskorak
Nedelja, 4. novembar (20.00) Zašto i kako (lj)ubiti muža
Sreda, 7. novembar (20.00)Pogrešan broj
Nedelja, 11. novembar (12.00) Ušećerena Pepeljuga – predstava za decu
Nedelja, 11. novembar (20.00) Ukokaj moga muža
Sreda, 14. novembar (20.00) Pomahnitali
Subota, 17. novembar (20.00) Teško je reći zbogom
Nedelja, 18. novembar (12.00) Krcko Oraščić
Ponedeljak, 19. novembar (20.00) Žensko srce u šinjelu
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11, 3233-002
Subota, 3. novembar (20.30) Dom Bernarde Albe
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Šuplji kamen

Scena „Kult“
Sreda, 14. novembar (20.00) Pu spas za sve nas
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Brak u stvari ljubav
Petak, 23. novembar (20.00) … i ostali
Subota, 24. novembar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 27. novembar (20.00) Kod šejtana ili Jedna dobra žena
Sreda, 28. novembar (20.00) Pelikan
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Not The Right Leg
Utorak, 13. novembar (20.00) Ničiji sin
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Laža i paralaža
Utorak, 20. novembar (20.00) Pošto gvožđe
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849

********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Studio Centar
Ponedeljak, 19. novembar (20.00) Dnevnik Ane Frank
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Deca na internetu 2
Utorak, 27. novembar (12.00) Deca na internetu 2

Ponedeljak, 3. decembar (20.00) Rijaliti škola
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Borilački klub – premijera
Utorak, 11. decembar (20.00) Borilački klub – premijera
Sreda, 12. decembar (20.00) Borilački klub
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Subota, 10. novembar (17.00) Tvrdoglavo slonče – premijera
Putujuće pozorište Vesela Tipčurina
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Petak, 2. novembar (20.30) Šta me snađe – rasprodato
Nedelja, 4. novembar (20.00) Ko je ovde idiot
Utorak, 6. novembar (20.00) Kerovi
Petak, 9. novembar (20.00) Svlačenje
Subota, 10. novembar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 11. novembar (20.00) Idealna polovina
Ponedeljak, 12. novembar (20.00) One stvari
Utorak, 13. novembar (16.30) Dar
Utorak, 13. novembar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Sreda, 14. novembar (20.00) Priča se po gradu
Petak, 16. novembar (20.00) Otkačene
Subota, 17. novembar (20.00) Plastika
Nedelja, 18. novembar (20.00) Električna stolica za kućnu upotrebu
Ponedeljak, 19. novembar (20.00) Đurologija
Utorak, 20. novembar (20.00) Samci i samice
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Svinja
Petak, 23. novembar (20.00) Boje šteka
Subota, 24. novembar (20.00) Ljubavne igrarije
Nedelja, 25. novembar (20.00) Škola za ljubavnike
Ponedeljak, 26. novembar (20.00) Poslednja šansa
Utorak, 27. novembar (20.00) Zaustavite Zemlju hoću da izađem
Sreda, 28. novembar (20.00) Pozovi „M“ radi užitka
Četvrtak, 29. novembar (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Petak, 30. novembar (20.00) Život je loto

Dečja scena
Subota, 3. novembar (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 4. novembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Ponedeljak, 5. novembar (18.00) Guliverova putovanja – premijera
Subota, 10. novembar (17.00) Vitez Koja u velikoj akciji
Nedelja, 11. novembar (12.00) Bez dometa na kraj sveta
Subota, 17. novembar (17.00) Čudesna šuma
Nedelja, 18. novembar (12.00) Pinokio
Nedelja, 18. novembar (16.00) Ko se boji vuka još?
Subota, 24. novembar (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 25. novembar (12.00) Ušećerena Pepeljuga

Subota, 1. decembar (17.00) Guliverova putovanja
Nedelja, 2. decembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 8. decembar (17.00) Mali veliki princ
Nedelja, 9. decembar (12.00) Pinokio

Subota, 15. decembar (17.00) Crvenkapa – novogodišnja predstava
Nedelja, 16. decembar (12.00) Elza i zaleđeni Hans – novogodišnja predstava
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Sezona 2018. je završena.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Petak, 2. novembar (20.00) Pod mlečnom šumom
Petak, 9. novembar (20.00) Pod mlečnom šumom
Subota, 17. novembar (20.00) Istrajnost
Petak, 23. novembar (20.00) Zarobljeni momenti
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Uskoro ćemo objaviti repertoar
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Subota, 10. novembar (20.00) Povratak ishodištu – premijera, muzičko-scenski spektakl

Petak, 7. decembar (20.30) Labudovo jezero – balet na ledu
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Ponedeljak, 5. novembar (19.00) Gospođa Margareta
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 1. novembar (20.00) Tražim muža
Petak, 2. novembar (20.00) Epitaf
Četvrtak, 8. novembar (20.00) Ulaz za krupnu stoku
Utorak, 13. novembar (20.00) Pidžama za šestoro
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Gospodin poslanik
Petak, 16. novembar (20.00) Sirena i Viktorija

Subota, 17. novembar – Noć pozorišta 2018.
(16.30) Muški dnevnik – Studio Bis!
(19.00) Mandarina sve pogadža – Marija Masal
(20.30) Zajednički stan – Pozorišna trupa Artisti

Sreda, 28. novembar (20.00) Kišobran za dvoje
Četvrtak, 29. novembar (20.00) Ženski razgovori
Petak, 30. novembar (20.00) Seviljski berberin

Scena za mlade
Ponedeljak, 5. novembar (20.00) Pokondirena tikva
Petak, 23. novembar (20.00) Pokondirena tikva
Petak, 30. novembar (20.00) Muški dnevnik

Dečja scena
Subota, 3. novembar (12.00) Čarobna knjiga
Subota, 10. novembar (12.00) Zelena planeta
Subota, 17. novembar (12.00) Stop nasilju!
Subota, 24. novembar (12.00) Cvrčak i mrav
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Dečja scena
Subota, 3. novembar (17.00) Drugu drug, svi u krug
Nedelja, 4. novembar (12.00) Moj deda Hogar
Subota, 10. novembar (17.00) Pepa Prase
Nedelja, 11. novembar (12.00) Svetlucava i sjajna
Subota, 17. novembar (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 18. novembar (12.00) Štrumpfovi
Subota, 24. novembar (17.00) Kraljevo novo odelo
Nedelja, 25. novembar (12.00) Tri G-rok praseta
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Četvrtak, 1. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 4. novembar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Radomir Nestorović
Utorak, 6. novembar (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 7. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 11. novembar (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Utorak, 13. novembar (20.00) Srdan Dinčić – Đavo iz jagode
Sreda, 14. novembar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 18. novembar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski – 4. godišnjica i roast
Utorak, 20. novembar (20.00) Novo veče crnog humora – Bez drame, vol. 2
Sreda, 21. novembar (20.00) Nikola Silić – Level Up
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 23. novembar (20.00) Srdan Dinčić – Treće stanje (u bioskopu Zvezda)
Nedelja, 25. novembar (20.00) Aleks Curać Šarić
Utorak, 27. novembar (20.00) Srdan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 28. novembar (20.00) Dve komičarke vs dva komičara
Četvrtak, 29. novembar (20.00) Veče sa Dinjom
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Utorak, 6. novembar (19.30) Alisa

4. festival „Pozorišni ringišpil“
Četvrtak, 22. novembar (12.00) Nesrećna Kafina – Šabačko pozorište i CZK Valjevo
Petak, 23. novembar (18.00) Ivica i Marica – Kraljevačko pozorište
Ponedeljak, 26. novembar (12.00) Ljubav na prvi pogled
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Sreda, 7. novembar (20.30) Legenda
Četvrtak, 8. novembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Petak, 9. novembar (20.30) Šeherezada, 1001 noć
Nedelja, 11. novembar (20.30) Šeherezada, 1001 noć
Sreda, 14. novembar (20.30) Dolazak bojara
Četvrtak, 15. novembar (20.30) Gosti
Petak, 16. novembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Subota, 17. novembar (20.30) Daire
Nedelja, 18. novembar (20.30) Šeherezada, 1001 noć
Sreda, 21. novembar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Četvrtak, 22. novembar (20.30) Prosidba
Petak, 23. novembar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Subota, 24. novembar (20.30) Prosidba
Nedelja, 25. novembar (20.30) Sestre braće Baruh
Petak, 30. novembar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.