Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (13-19. decembar 2018)
Bioskopski repertoari (13-19. decembar 2018): Kralj Petar Prvi
Bioskopski repertoari (13-19. decembar 2018): Kralj Petar Prvi

Bioskopski repertoari (13-19. decembar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 13. do 19. decembra 2018. godine. Novi filmovi, jedna premijera, Festival podvodnog filma, Alternative – to nas čeka ove nedelje.

Bioskopski repertoari od 13. do 19. decembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
********************************************

KC Čukarica / KC Baraka

Subota, 15. decembar / četvrtak, 20. decembar – ponedeljak, 24. decembar
5. Filmski festival evropskog filma „Istok-Zapad“
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 13. decembar
Akvamen 3D… 21.20
You Go To My Head… 19.00
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 14.50
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 17.15
Smrtonosne mašine… 19.40
Kursk: Prokletstvo dubine… 21.45
Kralj Petar Prvi… 14.10, 16.30, 17.20, 19.30, 21.50
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20
Krid 2… 22.30
Robin Hud: Početak… 16.50
Udovice… 19.15
Boemska rapsodija… 17.30, 20.00, 22.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 14. decembar
Akvamen 3D… 19.30, 22.10
You Go To My Head… 16.50
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.40
Smrtonosne mašine… 17.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 21.45
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 18.00, 19.00, 19.40, 20.30, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20
Krid 2… 22.30
Udovice… 19.15
Boemska rapsodija… 17.30, 20.00, 22.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Akvamen 3D… 19.30, 22.10
You Go To My Head… 16.50
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 12.00, 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.00, 16.40
Smrtonosne mašine… 17.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 21.45
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 19.00, 19.40, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20
Krid 2… 22.30
Udovice… 19.15
Boemska rapsodija… 17.30, 20.00, 22.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.00, 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.15, 11.20, 15.00
Grinč (sinhronizovano)… 12.00, 12.50

Ponedeljak, 17. decembar
Akvamen 3D… 19.30, 22.10
You Go To My Head… 16.50
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.40
Smrtonosne mašine… 17.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 21.45
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 19.00, 19.40, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20
Krid 2… 22.30
Udovice… 19.15
Boemska rapsodija… 17.30, 20.00, 22.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.00

Utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Akvamen 3D… 19.30, 22.10
You Go To My Head… 16.50
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 14.20
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.40
Smrtonosne mašine… 17.20
Kursk: Prokletstvo dubine… 21.45
Kralj Petar Prvi… 14.40, 17.00, 18.00, 19.00, 19.40, 20.30, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20
Krid 2… 22.30
Robin Hud: Početak… 15.40
Udovice… 19.15
Boemska rapsodija… 17.30, 20.00, 22.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 15.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 13. decembar – sreda, 19. decembar
Kralj Petar Prvi… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.45
Akvamen 3D… 21.00

Subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D (sinhronizovano)… 17.00
Kralj Petar Prvi… 18.45
Akvamen 3D… 21.00

Ponedeljak, 17. decembar / utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 16.45
Kralj Petar Prvi… 18.45
Akvamen 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. decembar – utorak, 11. decembar
Bergman: Godina života… 17.00
Teret… 19.00
Wongar… 21.00 *
* U nedelju, 16. decembra, posle projekcije filma „Wongar“ sa publikom će razgovarati rediteljka Andrijana Stojković i direktor fotografije Žoao Ribejro.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar / ponedeljak, 17. decembar / sreda, 19. decembar
Akvamen 3D… 19.10, 20.00, 21.50, 22.45
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano, sinhronizovano, original)… 14.50, 16.10, 16.50, 18.30, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 18.00, 20.20, 22.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.40, 16.15, 17.30
Boemska rapsodija… 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.45
Južni vetar… 15.15, 17.45, 20.15, 21.55, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.15, 19.45, 21.20, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D… 16.20, 18.20
Krid 2… 19.40, 22.10
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine… 17.00
Udovice… 22.45
Zvezda je rođena… 16.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.10, 18.10
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.25

Subota, 15. decembar
Metropoliten opera: Travijata… 18.55
Akvamen 3D… 19.00, 21.45, 22.45
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano, sinhronizovano, original)… 11.30, 12.10, 13.50, 16.10, 17.10, 18.30, 19.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.35, 12.00, 13.45, 14.30, 15.30, 16.15, 17.30
Boemska rapsodija… 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.20, 18.45
Južni vetar… 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 21.50, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 21.20, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 12.20, 16.20, 14.20, 18.20
Krid 2… 19.40, 22.10
Kursk – prokletstvo dubine… 18.00, 20.20, 22.40
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine… 17.00
Udovice… 22.45
Zvezda je rođena… 16.00
Fantastično putovanje u Oz… 13.25
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 12.40, 13.30, 14.30, 15.20, 16.20, 17.10
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.25

Nedelja, 16. decembar
Akvamen 3D… 19.00, 20.00, 21.45, 22.45
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano, sinhronizovano, original)… 11.30, 12.30, 13.50, 14.50, 16.10, 17.10, 18.30, 19.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 12.45, 13.45, 14.30, 15.30, 16.15, 17.30
Boemska rapsodija… 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.20, 18.45
Južni vetar… 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 21.50, 22.50
Kralj Petar Prvi… 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 21.20, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 12.20, 16.20, 14.20, 18.20
Krid 2… 19.40, 22.10
Kursk – prokletstvo dubine… 18.00, 20.20, 22.40
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine… 17.00
Udovice… 22.45
Zvezda je rođena… 16.00
Fantastično putovanje u Oz… 13.25
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 12.40, 13.30, 14.30, 15.20, 16.20, 17.10, 18.10
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 11.50, 15.25

Utorak, 18. decembar
Bamblbi… 19.30 – premijera
Akvamen 3D… 19.10, 20.00, 21.50, 22.45
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (titlovano, sinhronizovano, original)… 14.50, 16.10, 16.50, 18.30, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 18.00, 20.20, 22.40
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.40, 16.15, 17.30
Boemska rapsodija… 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.45
Južni vetar… 15.15, 17.45, 20.15, 21.55, 22.50
Kralj Petar Prvi… 17.15, 19.45, 21.20, 22.15
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D… 16.20, 18.20
Krid 2… 19.40, 22.10
Robin Hud – Početak… 20.30
Smrtonosne mašine… 17.00
Udovice… 22.45
Zvezda je rođena… 16.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.20, 16.20, 17.10, 18.10
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.25
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Kralj Petar Prvi… 17.15, 20.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.30
Robin Hud – Početak… 15.10
Krid 2… 22.00
Južni vetar… 17.30, 19.30, 20.00, 22.15

Subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.45, 18.00
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 11.15
Akvamen 3D… 19.30
Kralj Petar Prvi… 17.15, 20.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 13.15, 15.30
Robin Hud – Početak… 15.10
Krid 2… 22.00
Južni vetar… 17.30, 20.00, 22.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 11.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 17. decembar / utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.45, 18.00
Akvamen 3D… 19.30
Kralj Petar Prvi… 17.15, 20.15, 22.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.30
Robin Hud – Početak… 15.10
Krid 2… 22.00
Južni vetar… 17.30, 20.00, 22.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 17.15
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 22.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20, 17.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 18.00
Smrtonosne mašine 3D… 19.20
Smrtonosne mašine… 21.15
Akvamen 3D… 21.50
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 18.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 16.00
Kursk – prokletstvo dubine… 20.15
Krid 2… 22.30
Boemska rapsodija… 19.45
You Go To My Head… 22.15

Subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 17.15
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 22.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20, 17.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 18.00
Smrtonosne mašine 3D… 19.20
Smrtonosne mašine… 21.15
Akvamen 3D… 21.50
Grinč (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 13.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 18.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 13.10
Kursk – prokletstvo dubine… 20.15
Krid 2… 22.30
Boemska rapsodija… 19.45
You Go To My Head… 22.15
Zlogonje… 13.00

Ponedeljak, 17. decembar / utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.10
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 17.15
Kralj Petar Prvi… 17.30, 20.00, 22.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 15.20, 17.20
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 18.00
Smrtonosne mašine 3D… 19.20
Smrtonosne mašine… 21.15
Akvamen 3D… 21.50
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 18.50
Asteriks: Tajna čarobnog napitka (sinhronizovano)… 16.00
Kursk – prokletstvo dubine… 20.15
Krid 2… 22.30
Boemska rapsodija… 19.45
You Go To My Head… 22.15
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 13. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 22.00
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano, titlovano, original)… 14.40, 14.50, 15.30, 16.45, 17.45, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 18.45, 21.25
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 17.10
Južni vetar 2D/MX4D… 19.30, 22.15
Kralj Petar Prvi… 19.00, 21.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D… 15.15, 17.15
Robin Hud – Početak… 21.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.45, 22.45

Petak, 14. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 22.00
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano, titlovano, original)… 14.40, 14.50, 15.30, 16.45, 17.45, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 18.45, 21.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 17.10
Južni vetar 2D/MX4D… 20.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 19.15, 21.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D… 15.15, 17.15
Robin Hud – Početak… 21.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.45, 17.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.40
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.45, 22.30

Subota, 15. decembar
Akvamen 3D… 19.30, 22.20
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano, titlovano, original)… 11.00,l 12.15, 13.15, 14.30, 14.50, 15.30, 16.45, 17.45, 19.00
Kursk – prokletstvo dubine… 18.45, 21.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 17.10
Južni vetar 2D/MX4D… 20.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 19.15, 21.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D/MX4D… 11.15, 15.15, 12.50, 13.15, 17.15
Robin Hud – Početak… 21.00
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.45, 22.30
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Nedelja, 16. decembar
Akvamen 3D… 19.30, 22.20
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano, titlovano, original)… 11.00,l 12.15, 13.15, 14.30, 14.50, 15.30, 16.45, 17.45, 19.00
Kursk – prokletstvo dubine… 18.45, 21.15
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10, 17.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 17.10
Južni vetar 2D/MX4D… 20.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 19.15, 21.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D/MX4D… 11.15, 15.15, 12.50, 13.15, 17.15
Robin Hud – Početak… 21.00
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.45, 22.30
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 15.50, 17.40

Ponedeljak, 17. decembar / utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 22.00
Spajdermen – Novi svet 2D/3D/MX4D (sinhronizovano, titlovano, original)… 14.40, 14.50, 15.30, 16.45, 17.45, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 18.45, 21.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 17.10
Južni vetar 2D/MX4D… 20.00, 22.15
Kralj Petar Prvi… 19.15, 21.40
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D… 15.15, 17.15
Robin Hud – Početak… 21.00
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 17.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Smrtonosne mašine 3D/MX4D… 19.45, 22.30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 13. decembar – nedelja, 16. decembar
Festival Alternative Film/Video 2018

Petak, 21. decembar / subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Zaspanka za vojnike… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 14. decembar / subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Slatko od Ništa… 20.00
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar / ponedeljak, 17. decembar / utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 21.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (original, sinhronizovano, titlovano)… 14.50, 17.10, 18.30, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 20.10, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 15.45, 16.45, 17.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Boemska rapsodija… 18.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.45
Južni vetar… 16.00, 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 17.45, 19.00, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 2D/3D… 16.15, 18.15
Krid 2… 22.45
Robin Hud – Početak… 20.15
Smrtonosne mašine… 15.15, 22.30

Subota, 15. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 21.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (original, sinhronizovano, titlovano)… 11.20, 12.30, 13.40, 14.50, 17.10, 18.30, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 20.10, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 13.45, 14.45, 15.45, 16.45, 17.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Boemska rapsodija… 18.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.45
Južni vetar… 16.00, 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 13.45, 19.00, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva2D/3D… 11.15, 13.15, 16.15, 11.45, 18.15
Krid 2… 22.45
Robin Hud – Početak… 20.15
Smrtonosne mašine… 15.15, 22.30

Nedelja, 16. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 21.50
Spajdermen – Novi svet 2D/3D (original, sinhronizovano, titlovano)… 11.20, 12.30, 13.40, 14.50, 17.10, 18.30, 19.30
Kursk – prokletstvo dubine… 20.10, 22.30
Asteriks: Tajna čarobnog napitka 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 12.45, 13.45, 14.45, 15.45, 16.45, 17.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Boemska rapsodija… 18.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 20.45
Južni vetar… 16.00, 19.45, 22.20
Kralj Petar Prvi… 13.45, 17.45, 19.00, 21.30
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva2D/3D… 11.15, 13.15, 16.15, 11.45, 18.15
Krid 2… 22.45
Robin Hud – Početak… 20.15
Smrtonosne mašine… 15.15, 22.30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za decembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 13. decembar (19.00)
Muzičkog bioskop Jovana Bačkulje: gost Dragomir Križić

Subota, 15. decembar (18.00)
Četrdeseta godišnjica filma „Okupacija u 26 slika“
Godina proizvodnje: 1978.
Reditelj: Lordan Zafranović
U razgovoru od 19.30 učestvuju: Lordan Zafranović, Filip David, Borka Pavićević, Tanja Bošković, Dušica Žegarac, Ivan Klemenc, Frano Lasić, Srđan Vučinić. Razgovor moderira: Petar Mitrić.

Petak, 28. decembar (19.00)
Muzički bioskop: Ines Pletikos, projekat „Kako smo ušli u Europu – slučaj SEXA“
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 13. decembar (19.00)
Mirjana Miočinović: video esej „Usamljenički glas u borbi za istinu“
Los Angeles / New York / Beograd, Nauma Panovskog (trajanje: 38 minuta)
+ razgovor o knjigama
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar / ponedeljak, 17. decembar / utorak, 18. decembar / sreda, 19. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 21.30
Kursk… 21.00
You Go To My Head… 15.10
Kralj Petar Prvi… 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Smrtonosne mašine 3D… 19.15
Robin Hud: Početak… 16.40
Krid 2… 22.40
Udovice… 21.45
Boemska rapsodija… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 14.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 16.20
Spajdermen: Novi svet (titlovano)… 18.40
Grinč 3D (sinhronizovano)… 17.20
Grinč (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Akvamen 3D… 20.00, 21.30
Kursk… 21.00
Kralj Petar Prvi… 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
Smrtonosne mašine 3D… 19.15
Robin Hud: Početak… 16.40
Krid 2… 22.40
Udovice… 21.45
Boemska rapsodija… 19.00
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 14.45
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva… 12.45
Asteriks: Tajna magičnog napitka 3D (sinhronizovano)… 10.00, 14.00, 16.00
Asteriks: Tajna magičnog napitka (sinhronizovano)… 11.15, 12.00, 15.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 10.40, 15.20, 17.40
Spajdermen: Novi svet (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 16.20
Spajdermen: Novi svet (titlovano)… 18.40
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 13.40, 15.40, 17.20
Grinč (sinhronizovano)… 10.30, 12.30, 14.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Četvrtak, 13. decembar (19.00)
Beldocs čitaonica – najbolji svetski dokumentarci sa razgovorima posle projekcija
4 godine u 10 minuta (Srbija, 2018, 63 min)
Režija: Mladen Kovačević
Film čitaju: Mladen Kovačević, reditelj filma i Marko Grba, umetnički direktor Beldoksa
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 13. decembar / petak, 14. decembar
Farenhajt 11/9… 16.30
Kapetan… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Subota, 15. decembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 12.00
Farenhajt 11/9… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Nedelja, 16. decembar
Farenhajt 11/9… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Ponedeljak, 17. decembar – petak, 21. decembar
Farenhajt 11/9… 16.30
Iskušenik… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Subota, 22. decembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 12.00
Iskušenik… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30

Nedelja, 23. decembar
Iskušenik… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 14. decembar
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 18.00

Subota, 15. decembar
Kralj Petar Prvi… 18.00 i 20.30

Nedelja, 16. decembar
Asteriks – Tajna čarobnog napitka 3D (sinhronizovano)… 16.00
Spajdermen – Novi svet 3D (sinhronizovano)… 18.00
Smrtonosne mašine… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.