Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – februar 2019.
Pozorišni repertoari (februar 2019): Pozorište "Boško Buha" - Pepeljuga
Pozorišni repertoari (februar 2019): Pozorište "Boško Buha" - Pepeljuga

Pozorišni repertoari – februar 2019.

Februar jeste najkraći mesec u godini, ali i te kako ima vremena za pozorište. Ovo su pozorišni repertoari za februar 2019. sa manje dečjih predstava zbog raspusta.

U beogradskim pozorištima očekuje vas i nekoliko premijera ovog meseca.

Pozorišni repertoari – januar 2019.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Atelje 212

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar Ateljea 212 pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Subota, 2. februar (20.00) Crna kutija
Ponedeljak, 4. februar (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 5. februar (20.00) Kad su cvetale tikve
Petak, 8. februar (20.00) Ekvus
Subota, 9. februar (20.00) Klošmerl
Nedelja, 10. februar (20.00) Zojkin stan
Četvrtak, 14. februar (20.00) Roman o Londonu
Nedelja, 17. februar (20.00) Ničiji sin
Ponedeljak, 18. februar (20.00) Poslednji rok
Utorak, 19. februar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Sreda, 20. februar (20.00) Idealan muž – premijera
Petak, 22. februar (20.00) Idealan muž
Subota, 23. februar (20.00) Eling
Nedelja, 24. februar (20.00) Ekvus
Ponedeljak, 25. februar (20.00) Transilvanija
Utorak, 26. februar (20.00) Roman o Londonu
Sreda, 27. februar (20.00) Crna kutija

Petak, 1. mart (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda

Nova scena
Subota, 2. februar (20.30) Raslo mi je badem drvo
Nedelja, 3. februar (20.30) Utopljena duša
Sreda, 6. februar (20.30) Trpele
Subota, 9. februar (20.30) Na tragu
Ponedeljak, 11. februar (20.30) Slučaj: Rupa
Utorak, 12. februar (20.30) Ne igraj na Engleze
Sreda, 13. februar (20.30) Derviš i smrt
Četvrtak, 14. februar (20.30) Neispričano
Nedelja, 17. februar (20.30) Moj deda je aut
Ponedeljak, 18. februar (20.30) Jazavac pred sudom
Utorak, 19. februar (20.30) Draga Jelena
Petak, 22. februar (20.30) Utopljena duša
Nedelja, 24. februar (20.30) Mleko
Ponedeljak, 25. februar (20.30) Igra parova
Utorak, 26. februar (20.30) Raslo mi je badem drvo
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Petak, 1. februar (20.00) Jami distrikt
Sreda, 6. februar (20.00) San o Mileni
Ponedeljak, 11. februar (20.00) Severoistok
Četvrtak, 14. februar (20.00) Telo pamti
Ponedeljak, 18. februar (20.00) San letnje noći
Sreda, 20. februar (11.00) Carevo novo odelo
Četvrtak, 21. februar (11.00) Carevo novo odelo
Četvrtak, 21. februar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra
Petak, 22. februar (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Nedelja, 24. februar (19.00) Carstvo nebesko (I čin u Narodnom pozorištu, II čin u BT)
Četvrtak, 28. februar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Nedelja, 3. februar (19.30) Korešpodencija
Sreda, 6. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 8. februar (19.30) Ljubav u Savamali
Subota, 9. februar (19.30) Ljubav u Savamali
Utorak, 12. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 13. februar (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 14. februar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Petak, 15. februar (19.30) Ljubav u Savamali
Subota, 16. februar (19.30) Korešpodencija
Nedelja, 17. februar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Ponedeljak, 18. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 19. februar (19.30) Limunacija – NP Niš
Sreda, 20. februar (19.30) Kumovi
Četvrtak, 21. februar (19.30) Korešpodencija
Subota, 23. februar (19.30) Pasivno pušenje
Nedelja, 24. februar (19.30) Bajka o pozorištu
Ponedeljak, 25. februar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 26. februar (19.30) Ljubav u Savamali
Sreda, 27. februar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Četvrtak, 28. februar (19.30) Klaustrofobična komedija

Nova scena
Subota, 2. februar (20.00) Pad
Petak, 8. februar (20.00) Voz
Utorak, 12. februar (20.00) Voz
Petak, 15. februar (20.00) Generalna proba samoubistva
Četvrtak, 21. februar (20.00) Čorba od kanarinca
Petak, 22. februar (20.00) Beton mahala – Novopazarsko pozorište
Subota, 23. februar (20.00) Boing-boing
Nedelja, 24. februar (20.00) Voz
Ponedeljak, 25. februar (20.00)
Sreda, 27. februar (20.00) Večera budala
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar JDP-a pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Subota, 2. februar (17.00) Pinokio
Nedelja, 3. februar (12.00) Tri praseta
Sreda, 6. februar (10.30) Knjiga lutanja
Četvrtak, 7. februar (10.30) Mala škola rokenrola
Subota, 9. februar (17.00) Mobi Dik
Nedelja, 10. februar (12.00) Mala škola rokenrola
Utorak, 12. februar (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 13. februar (10.30) Tri praseta
Nedelja, 17. februar (12.00) Tri praseta
Utorak, 19. februar (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 20. februar (10.30) Mačak u čizmama
Četvrtak, 21. februar (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Četvrtak, 21. februar (20.00) Veliki odmor
Petak, 22. februar (10.30) Bonton
Subota, 23. februar (17.00) Mačak u čizmama
Nedelja, 24. februar (12.00) Cirkus Mario & Neta
Utorak, 26. februar (20.00) Pop Ćira i pop Spira
Sreda, 27. februar (20.00) Bonton
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Petak, 1. februar (19.30) Derviš i smrt
Subota, 2. februar (19.30) Ljubavni napitak
Nedelja, 3. februar (19.30) Dama s kamelijama
Ponedeljak, 4. februar (19.30) Marija Stjuart
Utorak, 5. februar (19.30) Krcko Oraščić
Sreda, 6. februar (19.30) Rigoleto
Četvrtak, 7. februar (19.30) Don Kihot
Petak, 8. februar (19.30) Put u Damask
Subota, 9. februar (19.30) Nabuko
Nedelja, 10. februar (19.30) Velika drama
Ponedeljak, 11. februar (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 12. februar (19.30) Kopelija
Sreda, 13. februar (19.30) Rodoljupci
Četvrtak, 14. februar (19.30) Krcko Oraščić
Nedelja, 17. februar (19.30) Buđenje – Guangdong pevački i plesni teatar iz Kine
Ponedeljak, 18. februar (19.30) Henri Šesti
Utorak, 19. februar (19.30) Ričard Treći
Sreda, 20. februar (19.00) Aida
Četvrtak, 21. februar (19.30) Bajadera
Petak, 22. februar (19.30) Put u Damask
Subota, 23. februar (19.30) Boemi
Nedelja, 24. februar (19.30) Ožalošćena porodica
Ponedeljak, 25. februar (19.30) Ivanov
Utorak, 26. februar (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 27. februar (19.30) Trubadur
Četvrtak, 28. februar (19.30) Krcko Oraščić

Petak, 1. mart (19.30) Velika drama
Subota, 2. mart (19.30) Figarova ženidba
Nedelja, 3. mart (19.30) Čudo u Šarganu
Ponedeljak, 4. mart (19.30) Ivanov
Utorak, 5. mart (19.309 Kraljica Margo

Scena „Raša Plaović“
Petak, 1. februar (20.30) Ženski orkestar
Subota, 2. februar (20.30) Hasanaginica
Nedelja, 3. februar (20.30) Mali bračni zločini
Ponedeljak, 4. februar (20.30) Izbiračica
Utorak, 5. februar (20.30) Naši sinovi
Sreda, 6. februar (20.30) Bela kafa
Četvrtak, 7. februar (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 8. februar (20.30) Dobri čovek – Teatar „Balkan novi pokret“
Subota, 9. februar (20.30) Balkanski špijun
Nedelja, 10. februar (20.30) Dom Bernarde Albe
Ponedeljak, 11. februar (20.30) Sumnjivo lice
Utorak, 12. februar (20.30) Knjiga druga
Sreda, 13. februar (20.30) Otvorena veza – skoro pa previše – Italijanski institut za kulturu
Četvrtak, 14. februar (20.30) Elektra
Petak, 15. februar (20.30) Ženidba
Ponedeljak, 18. februar (20.30) Banović Strahinja – NP Priština
Utorak, 19. februar (20.30) Moje nagrade
Sreda, 20. februar (20.30) Bolivud
Petak, 22. februar (20.30) Balkanski špijun
Subota, 23. februar (20.30) Hasanaginica
Nedelja, 24. februar (19.00) Carstvo nebesko – epika Balkanika
Ponedeljak, 25. februar (20.30) Narodna drama
Utorak, 26. februar (20.30) Trupa Rimini protokol – performativno predavanje prof. Imanuela Šipera
Sreda, 27. februar (20.30) Kovači
Četvrtak, 28. februar (20.30) Bizarno

Petak, 1. mart (20.30) Bolivud
Subota, 2. mart (20.30) Carstvo mraka
Nedelja, 3. mart (20.30) Avala Express 20 – Srpsko pozorište, Mađarska
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Nema najavljenih predstava
********************************************

Opera i teatar Madlenianum

Nažalost, nećemo objavljivati repertoar pošto ovo pozorište odbija saradnju sa nama.
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 2. februar (17.00) Carevo novo odelo
Nedelja, 3. februar (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 3. februar (17.00) Bajka o mudrom prasetu
Subota, 9. februar (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 10. februar (12.00) Mačak i petao
Subota, 16. februar (17.00) Začarani princ žabac
Nedelja, 17. februar (12.00) Pinokio
Nedelja, 17. februar (17.00) Petar Pan
Subota, 23. februar (17.00) Beogradska mumija
Nedelja, 24. februar (12.00) Ivica i Marica i MC Bakica
Nedelja, 24. februar (17.00) Lepotica i zver
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036

********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 2. februar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 9. februar (12.00) Čarobnjak iz Oza
Nedelja, 17. februar (12.00) Robin Hud
Četvrtak, 21. februar (12.00) Oliver Tvist
Petak, 22. februar (12.00) Pepeljuga
Subota, 23. februar (12.00) Oliver Tvist
Utorak, 26. februar (12.00) Robin Hud
Sreda, 27. februar (12.00) Robin Hud
Četvrtak, 28. februar (12.00) Petar Pan

Večernja scena
Nedelja, 3. februar (19.30) Gospođa ministarka
Petak, 8. februar (20.00) Pošteni provalnik
Utorak, 19. februar (20.00) 39 stepenika
Sreda, 20. februar (20.00) Pošteni provalnik
Nedelja, 24. februar (20.00) Florentinski šešir
Ponedeljak, 25. februar (20.00) Krčarica Mirandolina
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Petak, 1. februar (20.00) Brak & mrak
Subota, 2. februar (20.00) Ljubav i padeži
Nedelja, 3. februar (20.00) Made in Hollywood
Ponedeljak, 4. februar (20.00) Perverzije u Čikagu
Utorak, 5. februar (20.00) Putovanje kroz gusto granje
Sreda, 6. februar (20.00) Sex Bomb
Četvrtak, 7. februar (20.00) Vlast
Petak, 8. februar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Subota, 9. februar (20.00) Kirija
Nedelja, 10. februar (20.00) Jasmin na stranputici
Ponedeljak, 11. februar (20.00) Lopuže
Utorak, 12. februar (20.00) Koštana
Sreda, 13. februar (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 14. februar (20.00) Svingeri
Petak, 15. februar (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 16. februar (20.00) Opasna ljubavna igra
Nedelja, 17. februar (20.00) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 18. februar (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 19. februar (20.00) Hor bečkih dečaka
Sreda, 20. februar (20.00) Prva parnica
Četvrtak, 21. februar (20.00) Karamazovi
Petak, 22. februar (20.00) Brakolomije
Subota, 23. februar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 24. februar (20.00) Perverzije u Čikagu
Ponedeljak, 25. februar (20.00) Dr Feler
Utorak, 26. februar (20.00) Most ljubavi
Sreda, 27. februar (20.00) Upoznaj mog tatu
Četvrtak, 28. februar (20.00) Brak & mrak
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Petak, 1. februar (10.00) Pozorište za bebe: Zima
Subota, 2. februar (12.00) Princeza na zrnu graška
Subota, 2. februar (17.00) Vitez cvrčak
Nedelja, 3. februar (12.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 3. februar (17.00) Zooteka
Četvrtak, 7. februar (17.00) Pozorište za bebe: Zima
Petak, 8. februar (10.00) Pozorište za bebe: Zima
Subota, 9. februar (12.00) Pepeljuga
Subota, 9. februar (17.00) Devojka cara nadmudrila
Nedelja, 10. februar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 10. februar (17.00) Tri praseta
Četvrtak, 14. februar (17.00) Pozorište za bebe: Zima
Nedelja, 17. februar (12.00) Baroni di Makaroni
Nedelja, 17. februar (17.00) Petar Pan
Četvrtak, 21. februar (17.00) Pozorište za bebe: Zima
Petak, 22. februar (10.00) Pozorište za bebe: Zima
Subota, 23. februar (12.00) Snežna kraljica
Subota, 23. februar (17.00) Pinokio
Nedelja, 24. februar (12.00) Ljubav belog medveda
Nedelja, 24. februar (17.00) Karijus i Baktus

Gostujuće predstave
Petak, 15. februar (13.00) Mali princ
Ponedeljak, 18. februar (19.00) Miševi i mačke naopačke – premijera
Petak, 22. februar (19.00) Miševi i mačke naopačke

Večernja scena
Petak, 15. februar (20.30) Obično veče
Četvrtak, 28. februar (20.00) Ginjol – premijera
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Petak, 1. februar (19.30) Zona Zamfirova
Subota, 2. februar (19.30) Producenti
Nedelja, 3. februar (19.30) Inside Out
Sreda, 6. februar (19.30) Čikago
Četvrtak, 7. februar (19.30) Ženidba i udadba
Petak, 8. februar (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 12. februar (19.30) Fantom iz opere
Četvrtak, 14. februar (19.30) Grk Zorba
Nedelja, 17. februar (19.30) Viktor Viktorija
Utorak, 19. februar (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 21. februar (19.30) Fantom iz opere
Petak, 22. februar (19.30) Glavo luda
Subota, 23. februar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 24. februar (19.30) Neki to vole vruće
Utorak, 26. februar (19.30) Inside Out
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Besplatne predstave (karte se preuzimaju nekoliko dana ranije)
Subota, 2. februar (20.00) Bračni prevrtljivci
Nedelja, 3. februar (12.00) Porodica Kremenko
Sreda, 6. februar (20.00) Crveni šešir
Nedelja, 10. februar (12.00) Kralj Mrgud
Nedelja, 10. februar (20.00) U Norvešku, smrt
Sreda, 13. februar (20.00) Hor bečkih dečaka
Nedelja, 17. februar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 17. februar (20.00) Ljubav? Ma, važi
Četvrtak, 21. februar (20.30) Svinja
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; 3233-002, 063/8055-577
Petak, 1. februar (20.30) Govornica
Petak, 8. februar (20.30) Čovek, zver i vrlina
Petak, 15. februar (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable
Četvrtak, 21. februar (20.30) Dom Bernarde Albe
Petak, 22. februar (20.30) Seks i selo
Subota, 23. februar (20.30) Tavan
Nedelja, 24. februar (20.30) BG3
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 2. februar (20.00) Šuplji kamen
Utorak, 12. februar (20.00) Kad je Niče plakao – pretpremijera
Sreda, 13. februar (20.00) Kad je Niče plakao – premijera
Četvrtak, 14. februar (20.00) Kad je Niče plakao

Scena „Kult“
Petak, 8. februar (20.00) Realno, što da ne? – premijera
Subota, 9. februar (20.00) Kod šejtana ili Jedna dobra žena
Ponedeljak, 18. februar (20.00) Pelikan
Sreda, 20. februar (20.00) … I ostali
Četvrtak, 21. februar (20.00) Iluzije
Petak, 22. februar (20.00) Realno, što da ne?
Subota, 23. februar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Ponedeljak, 25. februar (20.00) Pu spas za sve nas
Utorak, 26. februar (20.00) Fotografija 51
Sreda, 27. februar (20.00) Ukalupljivanje
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 6. februar (20.00) Neispričano – BDP
Utorak, 19. februar (20.00) Vernisaž – Ferzeng teatar
Četvrtak, 21. februar (20.00) Not The Right Leg – Otvoreno pozorište, Cirkusfera i Tri groša
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Petak, 8. februar (20.00) Stojanka i Brka – otkazano
Subota, 9. februar (20.00) Državni posao: Velika reforma
Petak, 15. februar (20.00) Nikola Đuričko – Stand up show
Sreda, 20. februar (20.00) Monty Python’s Spamalot
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 25. februar (20.00) Deca na internetu 2 – Studiо Centar
Utorak, 26. februar (20.00) 35 kalorija bez šećera – Studiо Centar
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nedelja, 3. februar (17.00) Božićna priča – Tri groša
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Petak, 1. februar (20.00) Škola za ljubavnike
Subota, 2. februar (20.00) Ljubavne igrarije
Nedelja, 3. februar (20.00) Zaustavite Zemlju hoću da izađem
Četvrtak, 7. februar (20.00) Kako ste?
Petak, 8. februar (20.00) Poslednja šansa
Nedelja, 10. februar (20.00) Šta me snađe
Sreda, 13. februar (20.00) Parče noći na Ivanovoj gajbi
Četvrtak, 14. februar (20.00) Idealna polovina
Petak, 15. februar (20.00) Otkačene
Subota, 16. februar (20.00) Da, to su bili dani
Ponedeljak, 18. februar (20.00) Samci i samice
Utorak, 19. februar (20.00) Škola za ljubavnike
Sreda, 20. februar (20.00) Boing, boing
Četvrtak, 21. februar (20.00) Kerovi
Petak, 22. februar (20.00) Kara tavan
Subota, 23. februar (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 24. februar (20.00) Ko je ovde idiot
Ponedeljak, 25. februar (20.00) One stvari
Sreda, 27. februar (20.00) Boje šteka
Četvrtak, 28. februar (20.00) Plastika

Dečja scena
Subota, 2. februar (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 3. februar (12.00) Crtani junaci u potrazi za magičnom knjigom
Subota, 9. februar (17.00) Krcko Oraščić
Nedelja, 10. februar (12.00) Štrumpfovi i Majka Priroda
Subota, 16. februar (17.00) Maštošumske pitalice
Nedelja, 17. februar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Nedelja, 17. februar (17.00) Hrabri Miljan i princeza Mila
Subota, 23. februar (17.00) Kralj Mrgud
Nedelja, 24. februar (12.00) Mali veliki princ
Nedelja, 24. februar (17.00) Maša – devojčica iz šume
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Ponedeljak, 11. februar (18.00) Psihodramsko čitanje: Ujka Vanja
Četvrtak, 28. februar (20.00) Koreografije studenata Instituta za umetničku igru
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Četvrtak, 7. februar (20.00) Četiri suze Lazarove
Sreda, 20. februar (20.00) Mandarina sve pogadža
Četvrtak, 21. februar (20.00) Dva mirisa ruže
Utorak, 26. februar (20.00) Poziv na pogubljenje
Četvrtak, 28. februar (20.00) Vernisaž

Dečja scena
Subota, 2. februar (12.00) Čudna šuma
Subota, 9. februar (12.00) Vuk i tri praseta
Subota, 23. februar (12.00) Tužno pače
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Subota, 9. februar (20.00) Recepti za srećan život
Četvrtak, 14. februar (20.00) Dobra stara vremena
Subota, 16. februar (20.00) Otvorena veza – skoro pa previše!
Subota, 23. februar (20.00) Dva mirisa ruže
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Petak, 1. februar (19.30) Veče sa Dinjom
Nedelja, 3. februar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 5. februar (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Četvrtak, 7. februar (20.00) Žensko veče
Petak, 8. februar (19.30) Veče sa Dinjom
Nedelja, 10. februar (20.00) Nenad Šilja Stefanovski i Nikola Radojlović
Utorak, 12. februar (20.00) Veče improvizacije
Četvrtak, 14. februar (20.00) Specijal za Dan zaljubljenih + Roast
Petak, 15. februar (19.30) Veče sa Dinjom
Nedelja, 17. februar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 19. februar (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Sreda, 20. februar (20.00) Novo veče crnog humora: Bez drame, volume 2
Petak, 22. februar (19.30) Veče sa Dinjom
Nedelja, 24. februar (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 26. februar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 27. februar (20.00) Nikola Silić – Level Up
Četvrtak, 28. februar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
5. Novogodišnji pozorišni ringišpil
Subota, 2. februar (12.00) Novogodišnja kalamandarija
Nedelja, 3. februar (12.00) Dve novogodišnje jelke
Ponedeljak, 4. februar (18.00) Novogodišnja zbrka
Utorak, 5. februar (18.00) Novogodišnja peripetija

Ponedeljak, 11. februar (20.00) Živi su, nije smešno
Sreda, 13. februar (20.00) Dan pozorišta: Epitaf
Ponedeljak, 25. februar (20.00) Kod šejtana ili Jedna dobra žena
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Subota, 2. februar (20.30) Magi – premijera
Utorak, 5. februar (20.30) Prosidba
Četvrtak, 7. februar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Petak, 8. februar (20.30) Šeherezada, 1001 noć
Subota, 9. februar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Sreda, 13. februar (20.30) Magi
Petak, 15. februar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Subota, 16. februar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Nedelja, 17. februar (20.30) Sestre braće Baruh
Utorak, 19. februar (20.30) Sestre braće Baruh
Četvrtak, 21. februar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Petak, 22. februar (20.30) Dolazak bojara
Subota, 23. februar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Ponedeljak, 25. februar (20.30) Gosti
Utorak, 26. februar (20.30) Prosidba
Četvrtak, 28. februar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.