Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – april 2019.
Pozorišni repertoari - april 2019: Puls teatar - O(p)stanak (foto: Zoran Jus)
Pozorišni repertoari - april 2019: Puls teatar - O(p)stanak (foto: Zoran Jus)

Pozorišni repertoari – april 2019.

Pozorišni repertoari za april 2019. godine donose nekoliko premijera, gostujućih predstava i jubileja.

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – april 2019.
(kliknite na naziv pozorišta)

pozorišta - dub logo

Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu

********************************************

Istorijski muzej Srbije

Trg Nikole Pašića 11
Nedelja, 7. i 21. april, 5. i 19. maj, 2. i 16. jun (18.30) Duodrama „Brat i sestra“
Cena ulaznice: 400 RSD.
Zbog ograničenog broja mesta, potrebno je rezervisati ulaznice SMS porukom sa imenom, prezimenom i kontakt telefonom na broj: 063/ 8441-728.
********************************************

Atelje 212


********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Četvrtak, 4. april (20.00) Poslednji rok
Subota, 6. april (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Nedelja, 7. april (20.00) Idealan muž
Utorak, 9. april (20.00) Eling
Petak, 12. april (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Subota, 13. april (20.00) Ničiji sin
Nedelja, 14. april (20.00) Ekvus
Ponedeljak, 15. april (20.00) Roman o Londonu
Utorak, 16. april (20.00) Moj deda je aut
Sreda, 17. april (20.00) Klošmerl
Petak, 19. april (20.00) Crna kutija
Subota, 20. april (20.00) Čekajući Godoa – Kruševačko pozorište
Ponedeljak, 22. april (20.00) Idealan muž
Utorak, 23. april (20.00) Transilvanija
Sreda, 24. april (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Četvrtak, 25. april (20.00) Zojkin stan

Petak, 3. maj (20.00) Kad su cvetale tikve

Nova scena
Ponedeljak, 1. april (20.30) Moskvičem do pakla
Četvrtak, 4. april (20.30) Ne igraj na Engleze
Petak, 5. april (20.30) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 8. april (20.30) Draga Jelena
Utorak, 9. april (20.30) Trpele
Sreda, 10. april (20.30) Utopljena duša
Četvrtak, 11. april (20.30) Utopljena duša
Petak, 12. april (20.30) Raslo mi je badem drvo
Subota, 13. april (20.30) Neispričano
Nedelja, 14. april (20.30) Moje dete
Ponedeljak, 15. april (20.30) Moskvičem do pakla
Utorak, 16. april (20.30) Na tragu
Sreda, 17. april (20.30) Slučaj: Rupa
Četvrtak, 18. april (20.30) Mleko
Nedelja, 21. april (20.30) Fine mrtve devojke – diplomski ispit, FDU
Sreda, 24. april (20.30) Derviš i smrt
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Utorak, 2. april (20.00) Jami distrikt
Sreda, 3. april (20.00) Epske igrice: Ženidba Dušanova
Petak, 5. april (20.00) Godina bez leta – premijera
Subota, 6. april (20.00) Godina bez leta
Ponedeljak, 8. april (12.00) Carevo novo odelo
Ponedeljak, 8. april (20.00) M.I.R.A.
Utorak, 9. april (12.00) Carevo novo odelo
Utorak, 9. april (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Sreda, 10. april (20.00) Iz glave: operetsko-kabaretski-oratorijum – gostujuća predstava
Četvrtak, 11. april (20.00) M.I.R.A.
Petak, 12. april (20.00) Krik – gostujuća predstava
Subota, 13. april (20.00) Carevo novo odelo
Sreda, 17. april (20.00) Zašto ti? – Baletska škola „Lujo Davičo“
Četvrtak, 18. april (20.00) O s(a)vesti – gostujuća predstava
Ponedeljak, 22. april (20.00) Adresat nepoznat – Jevrejski centar za kulturu i umetnost
Sreda, 24. april (20.00) Godina bez leta
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Utorak, 2. april (19.30) Feliks
Sreda, 3. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 4. april (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Subota, 6. april (19.30) Ljubav u Savamali
Nedelja, 7. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 8. april (19.30) Ljubav u Savamali
Utorak, 9. april (19.30) Korešpodencija
Sreda, 10. april (19.30) Bliskost – NP Zaječar
Subota, 13. april (19.30) Feliks
Nedelja, 14. april (19.30) Pasivno pušenje
Sreda, 17. april (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Četvrtak, 18. april (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Subota, 20. april (19.30) Feliks
Ponedeljak, 22. april (19.30) Kumovi
Sreda, 24. april (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 25. april (19.30) Feliks

Nova scena
Petak, 5. april (20.00) Bajka o pozorištu
Nedelja, 7. april (20.00) Voz
Petak, 12. april (20.00) Pad – CZK Svilajnac
Subota, 13. april (20.00) Večera budala
Nedelja, 14. april (20.00) Boing-boing
Ponedeljak, 15. april (20.00) Generalna proba samoubistva
Utorak, 16. april (20.00) Čorba od kanarinca
Petak, 19. april (20.00) Voz
Subota, 20. april (20.00) Suze su OK
Ponedeljak, 22. april (20.00) Beton mahala – Novopazarsko pozorište
Utorak, 23. april (20.00) Voz
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište


********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Ponedeljak, 1. april (10.00 i 11.30) Tri praseta (Nebožder) – Dječije pozorište RS
Utorak, 2. april (10.00 i 11.30) Medvjedić Timotej – Dječije pozorište RS
Sreda, 3. april (10.30) Medvjedić Timotej – Dječije pozorište RS
Četvrtak, 4. april (10.30) Kapetan Džon Piplfoks
Petak, 5. april (10.30) Aska i vuk
Subota, 6. april (17.00) Sudbina jednog Čarlija
Nedelja, 7. april (12.00) Tri praseta
Utorak, 9. april (10.30) Priča o Svetom Savi
Sreda, 10. april (10.30) Mobi Dik
Četvrtak, 11. april (10.30) Kameni cvet
Petak, 12. april (10.30) Bonton
Subota, 13. april (17.00) Priča o Svetom Savi
Nedelja, 14. april (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 16. april (10.30) Čudotvorno kresivo
Sreda, 17. april (10.30) Knjiga lutanja
Petak, 19. april (10.30) Knjiga o džungli
Subota, 20. april (17.00) Čudotvorno kresivo
Utorak, 23. april (10.30) Priča o Svetom Savi
Sreda, 24. april (20.00) Priča o čarobnom kamenu – premijera

Večernja / Tinejdž scena
Sreda, 3. april (20.00) Veliki odmor
Četvrtak, 4. april (20.00) Veliki odmor
Petak, 5. april (20.00) Kapetan Džon Piplfoks
Utorak, 9. april (20.00) Priča o Svetom Savi
Petak, 12. april (20.00) Bonton
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Ponedeljak, 1. april (19.30) Henri Šesti
Četvrtak, 4. april (19.30) Bajadera
Petak, 5. april (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 6. april (19.30) Toska
Ponedeljak, 8. april (19.30) Izbiračica
Utorak, 9. april (19.30) Don Kihot
Sreda, 10. april (19.00) Aida
Petak, 12. april (19.30) Nečista krv
Subota, 13. april (19.00) Karmen
Nedelja, 14. april (19.30) Žizela
Utorak, 16. april (19.30) Didona i Enej – Hor i orkestar opere Tunisa, Dani tuniske kulture
Sreda, 17. april (19.30) Lučija od Lamermura
Četvrtak, 18. april (19.30) Velika drama
Petak, 19. april (19.30) Ko to tamo peva
Subota, 20. april (19.30) Kavalerija rustikana
Nedelja, 21. april (12.00) Seviljski berberin – studenti FMU i FDU
Nedelja, 21. april (19.30) Nečista krv
Ponedeljak, 22. april (19.30) Nečista krv
Sreda, 24. april (19.30) Trubadur
Utorak, 30. april (19.30) Gospođa ministarka

Scena „Raša Plaović“
Ponedeljak, 1. april (20.30) Dom Bernarde Albe
Utorak, 2. april (20.30) Zli dusi
Sreda, 3. april (20.30) Važno je zvati se Ernest
Četvrtak, 4. april (20.30) Bela kafa
Petak, 5. april (20.30) Kovači
Subota, 6. april (20.30) Negri ili Ljubov ko sočelovekom svojim – Knjaževsko-srpski teatar
Nedelja, 7. april (20.30) Orkanski visovi – koprodukcija Barskog ljetopisa i KP „Zetski dom“
Utorak, 9. april (20.30) Bolivud
Četvrtak, 11. april (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Petak, 12. april (20.30) Mali bračni zločini
Subota, 13. april (20.30) Narodna drama
Nedelja, 14. april (12.00) Dobri čovek – Balkan novi pokret
Nedelja, 14. april (20.30) Laža i paralaža
Utorak, 16. april (20.30) Moje nagrade
Sreda, 17. april (20.30) Ženski orkestar
Četvrtak, 18. april (20.30) Devedesete
Petak, 19. april (20.30) I svaki put kao da je prvi – Kruševačko pozorište
Subota, 20. april (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Ponedeljak, 22. april (20.30) Pu spas za sve nas
Utorak, 23. april (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 24. april (20.30) Hasanaginica
Četvrtak, 25. april (12.00) Bastijen i Bastijena
Četvrtak, 25. april (20.30) Da li bi htela da se još ponekad nađemo? – Reflektor teatar
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Četvrtak, 4. april (20.00) Romeo i Julija
Ponedeljak, 8. april (20.00) Lajanje na zvezde
Utorak, 9. april (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 10. april (20.00) Lajanje na zvezde
Četvrtak, 11. april (19.00) Pustolov
Petak, 12. april (20.00) Lajanje na zvezde
Ponedeljak, 15. april (20.00) Lajanje na zvezde
Nedelja, 21. april (20.00) Romeo i Julija
Utorak, 23. april (20.00) Svet
Četvrtak, 25. april (20.00) Talas
********************************************

Opera i teatar Madlenianum


********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 6. april (12.00) Zunzarina palata – Pozorište „Lane“, Kikinda
Subota, 6. april (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 7. april (12.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 7. april (17.00) Anin svet snova
Subota, 13. april (17.00) Šalalajkina čarolija
Nedelja, 14. april (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Nedelja, 14. april (17.00) Pinokio
Subota, 20. april (17.00) Petar Pan
Nedelja, 21. april (12.00) Ivica i Marica i MC Bakica
Nedelja, 21. april (17.00) Bajka o mudrom prasetu
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036

********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Sreda, 3. april (12.00) Petar Pan
Subota, 6. april (12.00) Aladinova čarobna lampa
Ponedeljak, 8. april (12.00) Oliver Tvist
Utorak, 9. april (12.00) Uspavana lepotica
Sreda, 10. april (11.00) Aladinova čarobna lampa
Četvrtak, 11. april (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Subota, 13. april (12.00) Petar Pan
Ponedeljak, 15. april (12.00) Robin Hud
Utorak, 16. april (12.00) Oliver Tvist
Subota, 20. april (12.00) Pepeljuga

Večernja scena
Ponedeljak, 1. april (20.00) Vrteška – premijera
Petak, 5. april (19.30) Gospođa ministarka
Nedelja, 7. april (20.00) Vrteška
Petak, 12. april (20.00) Pošteni provalnik
Nedelja, 14. april (20.00) Vrteška
Nedelja, 21. april (20.00) Vrteška
Utorak, 23. april (20.00) Florentinski šešir
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Ponedeljak, 1. april (20.00) Žensko srce u šinjelu
Utorak, 2. april (20.00) Brak & mrak
Sreda, 3. april (20.00) Svingeri
Četvrtak, 4. april (20.00) Ljubav i padeži
Petak, 5. april (20.00) Opasna ljubavna igra
Subota, 6. april (20.00) Kirija
Nedelja, 7. april (20.00) Koštanin tvist – premijera
Ponedeljak, 8. april (20.00) Cacijev uspomenar
Utorak, 9. april (20.00) Jazavac pred sudom
Sreda, 10. april (20.00) Prva parnica – 50. izvođenje
Četvrtak, 11. april (20.00) Jasmin na stranputici – 300. izvođenje
Petak, 12. april (20.00) Vlast
Subota, 13. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Nedelja, 14. april (20.00) Koštana
Ponedeljak, 15. april (20.00) Most ljubavi
Utorak, 16. april (20.00) Koštanin tvist
Sreda, 17. april (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 18. april (20.00) Karamazovi
Petak, 19. april (20.00) Lopuže
Subota, 20. april (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 21. april (20.00) Brakolomije
Ponedeljak, 22. april (20.00) Svingeri
Utorak, 23. april (20.00) Koštanin tvist
Sreda, 24. april (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 25. april (20.00) Upoznaj mog tatu
Subota, 27. april (20.00) Opasna ljubavna igra
Ponedeljak, 29. april (20.00) Ljubav i padeži
Utorak, 30. april (20.00) Brak & mrak
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Četvrtak, 4. april (17.00) Pozorište za bebe – Proleće
Subota, 6. april (12.00) Lepotica i zver
Subota, 6. april (17.00) Ginjol
Nedelja, 7. april (12.00) Petar Pan
Nedelja, 7. april (17.00) Tri praseta
Sreda, 10. april (18.00) Pozorište za bebe – Proleće
Petak, 12. april (12.00) Pozorište za bebe – Proleće
Subota, 13. april (12.00) Mesingani konj
Subota, 13. april (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 14. april (12.00) Ljubav belog medveda
Nedelja, 14. april (17.00) Zooteka
Sreda, 17. april (18.00) Pozorište za bebe – Proleće
Četvrtak, 18. april (18.00) Pozorište za bebe – Proleće
Subota, 20. april (12.00) Palčica
Subota, 20. april (17.00) Uspavana lepotica
Nedelja, 21. april (12.00) Tri praseta
Nedelja, 21. april (17.00) Ginjol
Utorak, 23. april (18.00) Pozorište za bebe – Proleće
Sreda, 24. april (10.00) Pozorište za bebe – Proleće

Gostujuće predstave
Ponedeljak, 22. april (20.00) Ramajana
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Utorak, 2. april (19.30) Neki to vole vruće
Sreda, 3. april (19.30) Mamma Mia!
Četvrtak, 4. april (19.30) Fantom iz opere
Petak, 5. april (19.30) Ženidba i udadba
Nedelja, 7. april (19.30) Zona Zamfirova
Četvrtak, 11. april (19.30) Glavo luda
Petak, 12. april (19.30) Mamma Mia!
Subota, 13. april (19.30) Grk Zorba
Nedelja, 14. april (19.30) Inside Out
Utorak, 16. april (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 17. april (19.30) Viktor Viktorija
Četvrtak, 18. april (19.30) Mister Dolar
Petak, 19. april (19.30) Fantom iz opere
Subota, 20. april (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 21. april (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 23. april (19.30) Čikago
Sreda, 24. april (19.30) Producenti
Četvrtak, 25. april (19.30) Inside Out
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Besplatne predstave (karte se preuzimaju nekoliko dana ranije)
Ponedeljak, 1. april (20.00) Svetozar III
Sreda, 3. april (20.00) Šta ćemo sad
Nedelja, 7. april (12.00) Ivica i Marica
Ponedeljak, 8. april (20.00) Nemoguća misija
Sreda, 10. april (20.00) Udaj se muški
Petak, 12. april (20.00) Drž’ ne daj
Nedelja, 14. april (12.00) Crtani junaci u potrazi za čarobnom knjigom
Nedelja, 21. april (12.00) Maza i Lunja
Nedelja, 21. april (20.00) Crveni šešir
Sreda, 24. april (20.00) Bez pogovora
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; 3233-002, 063/8055-577
Nedelja, 14. april (20.30) Tavan
Ponedeljak, 15. april (20.30) Seks i selo
Petak, 19. april (20.30) Klejbezable – ulaz za dž
Nedelja, 21. april (20.30) Čovek, zver i vrlina
Četvrtak, 25. april (20.30) BG3
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 13. april (20.00) Kad je Niče plakao
Ponedeljak, 22. april (20.00) Šuplji kamen
Sreda, 24. april (20.00) Čarobni breg – I Came Here Today
Četvrtak, 25. april (20.00) Kad je Niče plakao

Scena „Kult“
Ponedeljak, 1. april (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Četvrtak, 4. april (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena
Četvrtak, 11. april (20.00) Realno, što da ne?
Petak, 12. april (20.00) O(p)stanak
Utorak, 16. april (20.00) Iluzije
Četvrtak, 18. april (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Subota, 20. april (20.00) Ja sam ptica, ja sam sve!
Utorak, 23. april (20.00) Ukalupljivanje
Četvrtak, 25. april (20.00) Brak u stvari ljubav
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Ponedeljak, 1. april (20.00) Karatavan
Sreda, 3. april (20.00) Na Drini ćuprija – odlomci iz romana
Četvrtak, 11. april (20.00) Not The Right Leg
Utorak, 16. april (20.00) Striptiz – Proces teatar
Subota, 20. april (18.00) Akademija svitaca
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Nema najavljenih predstava tokom aprila.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 13. maj (20.00) Borilački klub
Utorak, 21. maj (20.00) 35 kalorija bez šećera
Četvrtak, 23. maj (20.00) Deca na internetu 2
********************************************

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Subota, 6. april (20.00) Zagonetka revolucije
Nedelja, 7. april (20.00) Možda sanjati
Četvrtak, 11. april (20.00) Jul – monodrama
Subota, 13. april (20.00) Krmeći kas
Nedelja, 14. april (20.00) Bajkoholik
Ponedeljak, 15. april (10.00) Bazaart – predstava za decu
Utorak, 23. april (20.00) Suđaje
Sreda, 24. april (20.00) Laura, molim te
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Ponedeljak, 1. april (20.00) Vernisaž
Utorak, 2. april (20.00) Kovači
Sreda, 3. april (20.00) Kako ste?
Četvrtak, 4. april (20.00) Da, to su bili dani
Petak, 5. april (20.00) Idealna polovina
Subota, 6. april (20.00) Boje šteka
Nedelja, 7. april (20.00) Iskušenje
Ponedeljak, 8. april (20.00) Sirena i Viktorija
Utorak, 9. april (20.00) Kako ste?
Sreda, 10. april (20.00) Ljubavnici – prvi deo
Četvrtak, 11. april (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Petak, 12. april (20.00) Šta me snađe
Subota, 13. april (20.00) Državni posao: Velika reforma
Nedelja, 14. april (20.00) Sex Bomb
Ponedeljak, 15. april (20.00) Da ti kažem
Utorak, 16. april (20.00) Ljubav? Ma važi
Sreda, 17. april (20.00) Pazi s kime spavaš
Četvrtak, 18. april (20.00) Plastika
Petak, 19. april (20.00) Kara tavan
Subota, 20. april (20.00) Kerovi
Nedelja, 21. april (20.00) Ljubavnici – drugi deo
Ponedeljak, 22. april (20.00) One stvari
Utorak, 23. april (20.00) Priča se po gradu
Sreda, 24. april (20.00) Škola za ljubavnike
Četvrtak, 25. april (20.00) Zašto baš on?

Dečja scena
Subota, 6. april (17.00) Crvenkapa
Nedelja, 7. april (12.00) Kralj Mrgud
Subota, 13. april (17.00) Bajka o Lalalini i razbojniku
Nedelja, 14. april (12.00) Crtani junaci u potrazi za magičnom knjigom
Subota, 20. april (17.00) Kraljica jorgovana
Nedelja, 21. april (12.00) Elza i zaleđeni Hans
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Petak, 5. april (20.30) Zarobljeni momenti
Subota, 6. april (20.00) Istrajnost
Subota, 13. april (20.00) Pod mlečnom šumom
Petak, 19. april (20.30) Pod mlečnom šumom
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Sreda, 10. april (20.00) Ako sam žena nisam konj – premijera
Četvrtak, 11. april (20.00) Čorba od kanarinca
Četvrtak, 18. april (20.00) Ručni rad

Scena za mlade
Četvrtak, 4. april (20.00) Pokondirena tikva
Utorak, 16. april (20.00) Svi smo priče – koja je tvoja?
Petak, 19. april (20.00) Svi smo priče – koja je tvoja?
Ponedeljak, 22. april (20.00) Zajednički stan

Dečja scena
Subota, 6. april (12.00) Čudesna igra – Pozorište Patuljak
Subota, 13. april (12.00) Velika trka – Pozorište Patuljak
Subota, 20. april (12.00) Čuvari osmeha – Pozorište Patuljak
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Subota, 13. april (20.00) Plastika
Subota, 20. april (17.00) Zdravkina lekcija – dečja predstava, premijera
Subota, 20. april (20.00) Crveni šešir
Nedelja, 21. april (12.00) Hrabri krojač – dečja predstava
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 2. april (20.00) Srđan Dinčić – Đavo iz jagode
Četvrtak, 4. april (20.00) Veče četiri komičara
Nedelja, 7. april (20.00) Novo veče crnog humora „Bez drame vol. 2“
Utorak, 9. april (20.00) Veče improvizacije
Sreda, 10. april (20.00) Veče sa Dinjom
Četvrtak, 11. april (20.00) Žensko veče
Petak, 12. april (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Nedelja, 14. april (20.00) Comedy Night in English – Dagsson, Island
Utorak, 16. april (20.00) Aleksandar Perišić – Kompleksandar
Sreda, 17. april (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
Četvrtak, 18. april (20.00) Veče četiri komičara
Petak, 19. april (20.00) Veče sa Dinjom
Nedelja, 21. april (20.00) Veče sa Dinjom
Utorak, 23. april (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 24. april (20.00) Roast / tema: Poroci
Četvrtak, 25. april (20.00) Ana Zlatanović – Pustite me na miru – premijera
Utorak, 30. april (20.00) Comedy Night in English – Little Dum Dum Club, Australija
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Utorak, 2. april (20.00) O(p)stanak
Sreda, 10. april (11.30) Damojed
Utorak, 16. april (20.00) Naši preci, jedite sa nama
Sreda, 17. april (20.00) Naši preci, jedite sa nama
Petak, 19. april (20.00) Živi su, nije smešno
Ponedeljak, 22. april (12.00) Damojed
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Petak, 5. april (20.30) Prosidba
Četvrtak, 11. april (20.30) Magi
Petak, 12. april (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Subota, 13. april (20.30) Dolazak bojara
Utorak, 16. april (20.30) Prosidba
Četvrtak, 18. april (20.30) Sestre braće Baruh
Petak, 19. april (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Subota, 20. april (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Nedelja, 21. april (20.30) Sestre braće Baruh
Sreda, 24. april (20.30) Gosti
Četvrtak, 25. april (20.30) Rikataka, sojka ptica
Petak, 26. april (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Subota, 27. april (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Nedelja, 28. april (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Četvrtak, 4. april (20.00) Nikola Đuričko stand up
Subota, 6. april (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 10. april (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Petak, 12. april (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Utorak, 16. april (20.00) Zlatni lančić od bižuterije
Ponedeljak, 22. april (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 24. april (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
********************************************

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.