Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – mart 2019.
Pozorišni repertoari: Pozorište na Terazijama - Fantom iz opere (foto: Marko Kažić)
Pozorišni repertoari: Pozorište na Terazijama - Fantom iz opere (foto: Marko Kažić)

Pozorišni repertoari – mart 2019.

Ovo su pozorišni repertoari za mart 2019. godine, a mart je mesec kada se održava i prvi pozorišni festival u godini…

U beogradskim pozorištima očekuje vas i nekoliko premijera ovog meseca, a 27. marta biće obeležen Svetski dan pozorišta.

Pozorišni repertoari – mart 2019.
(kliknite na naziv pozorišta)

Vesti o premijerama i druge najave vezane za pozorišta pronađite OVDE!

pozorišta - dub logo

Atelje 212
BDP
Bitef teatar
Dah teatar
Zvezdara teatar
JDP
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Opera i teatar Madlenianum
Pan teatar
Pozorištance Puž
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Parobrod“
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Plavo pozorište
Radionica integracije
Olimp – Zvezdara
KPGT
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište

********************************************

Atelje 212


********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Scena „Rade Marković“
Petak, 1. mart (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Nedelja, 3. mart (20.00) Ničiji sin
Ponedeljak, 4. mart (20.00) Eling
Utorak, 5. mart (20.00) Pomorandže za zbogom
Sreda, 6. mart (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Petak, 8. mart (20.00) Idealan muž
Subota, 9. mart (20.00) Sviraj to ponovo, Sem
Nedelja, 10. mart (20.00) Klošmerl
Ponedeljak, 11. mart (20.00) Terorizam
Utorak, 12. mart (20.00) Palilulski roman
Sreda, 13. mart (20.00) Poslednji rok
Četvrtak, 14. mart (20.00) Ničiji sin
Subota, 16. mart (20.00) Idealan muž
Ponedeljak, 18. mart (20.00) Roman o Londonu
Utorak, 19. mart (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Petak, 22. mart (20.00) Ekvus
Subota, 23. mart (20.00) Crna kutija
Nedelja, 24. mart (20.00) Roman o Londonu
Petak, 29. mart (20.00) Klošmerl
Subota, 30. mart (20.00) Idealan muž
Nedelja, 31. mart (20.00) Kad su cvetale tikve

Nova scena
Subota, 2. mart (20.30) Utopljena duša
Ponedeljak, 4. mart (20.30) Slučaj: Rupa
Sreda, 6. mart (20.30) Igra parova
Četvrtak, 7. mart (20.30) Utopljena duša
Ponedeljak, 11. mart (20.30) Na tragu
Utorak, 12. mart (20.30) Moj deda je aut
Petak, 15. mart (20.30) Neispričano
Nedelja, 17. mart (20.30) Jazavac pred sudom
Ponedeljak, 18. mart (20.30) Mleko
Sreda, 20. mart (20.30) Moskvičem do pakla – premijera
Četvrtak, 21. mart (20.30) Trpele
Petak, 22. mart (20.30) Raslo mi je badem drvo
Subota, 23. mart (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 31. mart (20.30) Moskvičem do pakla
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Nedelja, 3. mart (20.00) M.I.R.A. – premijera
Sreda, 6. mart (20.00) M.I.R.A.
Četvrtak, 7. mart (20.00) San o Mileni – Udruženje umetnika artista
Ponedeljak, 11. mart (18.00) I dalje u zaveri – tridesetočasovni multimedijalni događaj
Petak, 15. mart (20.00) U ime Gospoda – Kosztolányi Dezső
Subota, 16. mart (20.00) Sprovod u Terezijenburgu
Utorak, 19. mart (11.00) Carevo novo odelo
Sreda, 20. mart (11.00) Carevo novo odelo
Četvrtak, 21. mart (20.00) Pretposlednja panda ili statika – Šabačko pozorište
Petak, 22. mart (20.00) Prostor za revoluciju
Ponedeljak, 25. mart (12.00) Epske igrice: Zidanje Skadra
Ponedeljak, 25. mart (20.00) M.I.R.A.
Subota, 30. mart (20.00) Jami distrikt
********************************************

Dah teatar – Centar za pozorišna istraživanja

KUD Abrašević, Resavska 76
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Subota, 2. mart (19.30) Ljubav u Savamali
Ponedeljak, 4. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 5. mart (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Sreda, 6. mart (19.30) Korešpodencija
Subota, 9. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Nedelja, 10. mart (19.30) Bajka o pozorištu
Ponedeljak, 11. mart (19.30) Ljubav u Savamali
Utorak, 12. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Sreda, 13. mart (19.30) Ljubav u Savamali
Petak, 15. mart (19.30) Pasivno pušenje
Subota, 16. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Nedelja, 17. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Ponedeljak, 18. mart (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Petak, 22. mart (19.30) Feliks – premijera
Subota, 23. mart (19.30) Feliks
Nedelja, 24. mart (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Utorak, 26. mart (19.30) Klaustrofobična komedija
Četvrtak, 28. mart (19.30) Korešpodencija
Petak, 29. mart (19.30) Feliks
Subota, 30. mart (19.30) Feliks

Nova scena
Nedelja, 3. mart (20.00) Voz
Petak, 8. mart (20.00) Voz
Nedelja, 24. mart (20.00) Večera budala
Sreda, 27. mart (20.00) Suze su OK
Petak, 29. mart (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 31. mart (20.00) Boing-boing
********************************************

Jugoslovensko dramsko pozorište


********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Petak, 1. mart (20.00) Priča o Svetom Savi – premijera
Subota, 2. mart (17.00) Priča o Svetom Savi
Nedelja, 3. mart (12.00) Aska i vuk
Sreda, 6. mart (10.30) Veliki odmor
Sreda, 6. mart (20.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Četvrtak, 7. mart (10.30) Mačak u čizmama
Četvrtak, 7. mart (20.00) Mali kaplar (Čas istorije)
Petak, 8. mart (10.30) Priča o Svetom Savi
Subota, 9. mart (17.00) Tri praseta
Nedelja, 10. mart (12.00) Noć u Merlinovom zamku
Utorak, 12. mart (10.30) Sudbina jednog Čarlija
Utorak, 12. mart (20.00) Bonton
Sreda, 13. mart (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 13. mart (20.00) Veliki odmor
Četvrtak, 14. mart (10.30) Mala škola rokenrola
Petak, 15. mart (9.30, 10.30) Knjiga lutanja
Petak, 15. mart (20.00) Priča o Svetom Savi
Subota, 16. mart (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 17. mart (12.00) Knjiga lutanja
Utorak, 19. mart (10.30) Knjiga lutanja
Sreda, 20. mart (10.30) Knjiga lutanja
Četvrtak, 21. mart (12.00) Čudotvorno kresivo – pretpremijera
Petak, 22. mart (20.00) Čudotvorno kresivo – premijera
Subota, 23. mart (17.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 24. mart (12.00) Čudotvorno kresivo
Sreda, 27. mart (10.30) Mobi Dik
Sreda, 27. mart (20.00) Kapetan Džon Piplfoks – u novom milenijumu
Četvrtak, 28. mart (12.00) Kameni cvet
Petak, 29. mart (10.30) Kameni cvet
Petak, 29. mart (20.00) Veliki odmor
Subota, 30. mart (17.00) Veliki odmor
Nedelja, 31. mart (12.00) Čudotvorno kresivo
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Petak, 1. mart (19.30) Velika drama
Subota, 2. mart (19.30) Figarova ženidba
Nedelja, 3. mart (19.30) Čudo u Šarganu
Ponedeljak, 4. mart (19.30) Ivanov
Utorak, 5. mart (19.30) Bajadera
Sreda, 6. mart (19.30) Toska
Četvrtak, 7. mart (19.30) Posvećenje – Sergej Polunjin na sceni NP
Petak, 8. mart (19.30) Posvećenje – Sergej Polunjin na sceni NP
Subota, 9. mart (19.30) Posvećenje – Sergej Polunjin na sceni NP
Nedelja, 10. mart (19.30) Marija Stjuart
Ponedeljak, 11. mart (19.30) Ožalošćena porodica
Utorak, 12. mart (19.30) Kraljica Margo
Sreda, 13. mart (19.30) Travijata
Četvrtak, 14. mart (19.30) Dama s kamelijama
Petak, 15. mart (19.30) Izbiračica
Subota, 16. mart (19.30) Kavalerija rustikana
Ponedeljak, 18. mart (19.30) Čudo u Šarganu
Utorak, 19. mart (19.30) Kopelija
Sreda, 20. mart (19.00) Karmen
Četvrtak, 21. mart (19.30) Derviš i smrt
Petak, 22. mart (19.30) Dama s kamelijama
Subota, 23. mart (19.30) Nabuko
Nedelja, 24. mart (19.30) Gospođa ministarka
Utorak, 26. mart (19.30) Don Kihot
Sreda, 27. mart (19.30) Rigoleto
Četvrtak, 28. mart (19.30) Ko to tamo peva
Petak, 29. mart (19.30) Velika drama
Subota, 30. mart (19.30) Hazarski rečnik – Lovci na snove
Nedelja, 31. mart (19.30) Ivanov

Scena „Raša Plaović“
Petak, 1. mart (20.30) Bolivud
Subota, 2. mart (20.30) Carstvo mraka
Nedelja, 3. mart (20.30) Avala Express 20 – Srpsko pozorište, Mađarska
Ponedeljak, 4. mart (20.30) Ženski orkestar
Utorak, 5. mart (20.30) Dobri čovek – Teatar „Balkan novi pokret“
Sreda, 6. mart (20.30) Nesporazum
Četvrtak, 7. mart (20.30) Moje nagrade
Petak, 8. mart (20.30) Ženidba
Nedelja, 10. mart (20.30) Laža i paralaža
Ponedeljak, 11. mart (20.30) Važno je zvati se Ernest
Utorak, 12. mart (20.30) Balkanski špijun
Sreda, 13. mart (20.30) Hasanaginica
Četvrtak, 14. mart (20.30) Carstvo mraka
Petak, 15. mart (20.30) Kad neko zazvoni – master rad A. Rajić i N. Ugrinovića, FSU
Subota, 16. mart (20.30) Kovači
Nedelja, 17. mart (20.30) Bizarno
Ponedeljak, 18. mart (20.30) Ženski orkestar
Utorak, 19. mart (20.30) Sumnjivo lice
Sreda, 20. mart (12.00) Svetski dan pozorišta za decu i mlade: Bastijen i Bastijena
Sreda, 20. mart (20.30) Mali bračni zločini
Četvrtak, 21. mart (20.30) Frenki i Džoni
Petak, 22. mart (20.30) Seksualne neuroze naših roditelja
Subota, 23. mart (20.30) Bela kafa
Nedelja, 24. mart (12.00) Bastijen i Bastijena
Ponedeljak, 25. mart (20.30) Samoubica – NP Sombor
Utorak, 26. mart (20.30) Bolivud
Sreda, 27. mart (20.30) Mali bračni zločini
Četvrtak, 28. mart (20.30) Devedesete
Subota, 30. mart (20.30) Knjiga druga
Nedelja, 31. mart (20.30) Narodna drama
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Sreda, 6. mart (20.00) Lajanje na zvezde – premijera
Četvrtak, 7. mart (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 8. mart (20.00) Lajanje na zvezde
Sreda, 13. mart (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 15. mart (19.00) Pustolov
Ponedeljak, 18. mart (20.00) Stilske igre
Utorak, 19. mart (20.00) Stilske igre
Sreda, 20. mart (20.00) Romeo i Julija
Četvrtak, 21. mart (20.00) Romeo i Julija
Petak, 22. mart (20.00) Škola
Utorak, 26. mart (20.00) Istina
Četvrtak, 28. mart (20.00) Talas
Petak, 29. mart (20.00) Lajanje na zvezde
********************************************

Opera i teatar Madlenianum


********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 2. mart (17.00) Šalalajkina čarolija
Nedelja, 3. mart (12.00) Sami u kući
Nedelja, 3. mart (17.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Subota, 9. mart (12.00) Carevo novo odelo
Subota, 9. mart (17.00) Ljubav kao magija
Nedelja, 10. mart (12.00) Pinokio
Nedelja, 10. mart (17.00) Uspavana lepotica
Subota, 16. mart (17.00) Ružno pače
Nedelja, 17. mart (12.00) Pepeljuga – rođendan pozorišta
Nedelja, 17. mart (17.00) Anin svet snova
Subota, 23. mart (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 24. mart (12.00) Beogradska mumija
Nedelja, 24. mart (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Subota, 30. mart (12.00) Mačak i petao
Subota, 30. mart (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 31. mart (12.00) Lepotica i zver
Nedelja, 31. mart (17.00) Petar Pan
********************************************

Pozorištance Puž

Radoslava Grujića 21, 2449-464, 2438-036

********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Petak, 1. mart (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Utorak, 5. mart (11.00) Uspavana lepotica
Četvrtak, 7. mart (11.00) Snežna kraljica
Subota, 9. mart (12.00) Čarobnjak iz Oza
Nedelja, 17. mart (12.00) Petar Pan
Ponedeljak, 18. mart (12.00) Robin Hud
Utorak, 19. mart (12.00) Robin Hud
Sreda, 20. mart (12.00) Oliver Tvist
Subota, 23. mart (12.00) Snežna kraljica
Ponedeljak, 25. mart (12.00) Robin Hud
Utorak, 26. mart (12.00) Oliver Tvist

Večernja scena
Ponedeljak, 4. mart (20.00) Krčmarica Mirandolina
Petak, 8. mart (20.00) Pošteni provalnik
Nedelja, 10. mart (19.30) Gospođa ministarka
Subota, 16. mart (20.00) 39 stepenika
Četvrtak, 21. mart (20.00) Florentinski šešir
Nedelja, 31. mart (20.00) Vrteška – premijera
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Petak, 1. mart (20.00) Ljubav i padeži
Subota, 2. mart (20.00) Svingeri
Nedelja, 3. mart (20.00) Zakasotina
Ponedeljak, 4. mart (20.00) Made in Hollywood
Utorak, 5. mart (20.00) Lopuže
Sreda, 6. mart (20.00) Koštana
Četvrtak, 7. mart (20.00) Jasmin na stranputici
Petak, 8. mart (20.00) Žensko srce u šinjelu

XVIII Međunarodni pozorišni festival „Slavija 2019“
Subota, 9. mart (20.00) Ne šalite se sa ljubavlju – DDP „Konstantin Veličkov“, Bugarska
Nedelja, 10. mart (20.00) Krvava svadba – PK „Abrego Produccines“, Španija
Ponedeljak, 11. mart (20.00) Zagonetne varijacije – Vladimirsko dramsko akademsko pozorište, Rusija
Utorak, 12. mart (20.00) Oblak u pantalonama – Pozorište „Deže Kostolanji“, Srbija
Sreda, 13. mart (20.00) Nepristojni – KDP Prag, Češka
Četvrtak, 14. mart (20.00) Da umreš od smeha – Pozorište Rugatino i Planet Art, Hrvatska
Petak, 15. mart (20.00) Duplet – Pozorište Kutaisi, Gruzija
Subota, 16. mart (20.00) Most ljubavi – Dragana Dabović, Anđela Kiković, Janko Cekić

Nedelja, 17. mart (20.00) Upoznaj mog tatu
Ponedeljak, 18. mart (20.00) Dr Feler
Utorak, 19. mart (20.00) Perverzije u Čikagu
Sreda, 20. mart (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 21. mart (20.00) Karamazovi
Petak, 22. mart (20.00) Prva parnica
Subota, 23. mart (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 24. mart (20.00) Kirija – 100. izvođenje
Ponedeljak, 25. mart (20.00) Jazavac pred sudom
Utorak, 26. mart (20.00) Jasmin na stranputici
Sreda, 27. mart (20.00) Šta ćemo sad? – premijera
Četvrtak, 28. mart (20.00) Upoznaj mog tatu
Petak, 29. mart (20.00) Opasna ljubavna igra
Subota, 30. mart (20.00) Brakolomije
Nedelja, 31. mart (20.00) Brak & mrak

Ponedeljak, 1. april (20.00) Hor bečkih dečaka
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Petak, 1. mart (18.00) Tri praseta
Subota, 2. mart (12.00) Ginjol
Subota, 2. mart (17.00) Šešir pun boja
Nedelja, 3. mart (12.00) Petar Pan
Nedelja, 3. mart (17.00) Pozorište za bebe – Zima
Subota, 9. mart (12.00) Baš čelik
Subota, 9. mart (17.00) Ginjol
Nedelja, 10. mart (12.00) Ljubav belog medveda
Nedelja, 10. mart (17.00) Zooteka
Četvrtak, 14. mart (18.00) Pozorište za bebe – Proleće – pretpremijera
Petak, 15. mart (18.00) Pozorište za bebe – Proleće – premijera
Subota, 16. mart (12.00) Baroni di Makaroni
Subota, 16. mart (17.00) Pepeljuga
Nedelja, 17. mart (12.00) Ružno pače
Nedelja, 17. mart (17.00) Aladinova čarobna lampa
Četvrtak, 21. mart (18.00) Pozorište za bebe – Proleće
Subota, 23. mart (12.00) Pinokio
Subota, 23. mart (17.00) Palčica
Nedelja, 24. mart (12.00) Tri praseta
Nedelja, 24. mart (17.00) Mesingani konj
Subota, 30. mart (12.00) Karijus i Baktus
Subota, 30. mart (17.00) Ginjol
Nedelja, 31. mart (12.00) Rečna sirena
Nedelja, 31. mart (17.00) Tri praseta

Gostujuće predstave
Ponedeljak, 11. mart (19.00) Miševi i mačke naopačke
Petak, 29. mart (20.00) Ramjana
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Četvrtak, 7. mart (19.30) Mamma Mia!
Petak, 8. mart (19.30) Inside Out
Subota, 9. mart (19.30) Ženidba i udadba
Nedelja, 10. mart (19.30) Viktor Viktorija
Utorak, 12. mart (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 13. mart (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 14. mart (19.30) Grk Zorba
Petak, 15. mart (19.30) Neki to vole vruće
Subota, 16. mart (19.30) Bilo jednom u Banatu – gostovanje
Petak, 22. mart (19.30) Fantom iz opere
Subota, 23. mart (19.30) Fantom iz opere
Utorak, 26. mart (19.30) Zona Zamfirova
Sreda, 27. mart (19.30) Inside Out
Četvrtak, 28. mart (19.30) Glavo luda
Petak, 29. mart (19.30) Producenti
Subota, 30. mart (19.30) Mamma Mia!
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Besplatne predstave (karte se preuzimaju nekoliko dana ranije)
Subota, 2. mart (12.00) Boginja Lada – premijera
Petak, 8. mart (20.00) Primadona
Nedelja, 10. mart (12.00) Petar Pan
Nedelja, 10. mart (20.00) Sumnjivo lice
Ponedeljak, 11. mart (20.00) Dobra stara vremena – kabare
Nedelja, 17. mart (12.00) Damojed
Nedelja, 17. mart (20.00) Karatavan
Sreda, 20. mart (20.00) Reče jedan čoek…
Subota, 23. mart (20.00) Nezvani gost
Nedelja, 24. mart (12.00) Put oko sveta
Sreda, 27. mart (20.00) Nisam lud da umrem gladan
Nedelja, 31. mart (12.00) Ko se boji zloće još
Nedelja, 31. mart (20.00) Imamo dojavu
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; 3233-002, 063/8055-577
Petak, 15. mart (20.30) Seks i selo
Subota, 16. mart (20.30) Čovek, zver i vrlina
Subota, 23. mart (20.30) Govornica
Nedelja, 24. mart (20.30) BG-3
Sreda, 27. mart (20.30) D bekstejdž and mor – Noć pozorišta
Petak, 29. mart (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable
Subota, 30. mart (20.30) Tavan
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Aleksandar Popović“
Subota, 2. mart (20.00) Čarobni breg – I Came Here Today – premijera
Utorak, 5. mart (20.00) Kad je Niče plakao
Sreda, 6. mart (20.00) Kad je Niče plakao
Sreda, 13. mart (20.00) Kad je Niče plakao
Sreda, 20. mart (20.00) Šuplji kamen

Scena „Kult“
Petak, 8. mart (20.00) O(p)stanak – premijera
Subota, 9. mart (20.00) O(p)stanak
Utorak, 12. mart (20.00) Realno, što da ne?
Sreda, 13. mart (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena
Četvrtak, 14. mart (20.00) … I ostali
Petak, 15. mart (20.00) Pelikan
Subota, 16. mart (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 19. mart (20.00) Pu spas za sve nas
Četvrtak, 21. mart (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Subota, 23. mart (20.00) Bog da prosti
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 5. mart (20.00) Not The Right Leg – Otvoreno pozorište, Cirkusfera i Tri groša
Utorak, 12. mart (20.00) Snoviđenje – Teatar Mimart
Petak, 15. mart (20.00) Raslo mi je badem drvo – BDP
Ponedeljak, 25. mart (20.00) Ribarske svađe – diplomska predstava studenata glume
Sreda, 27. mart (20.00) Hasanaginica – Narodno pozorište
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Utorak, 26. mart (20.00) Petrući: Svremeplov – stand up show
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 12. mart (20.00) 35 kalorija bez šećera – Studio Centar
Četvrtak, 14. mart (20.00) Rijaliti škola – Studio Centar
Ponedeljak, 18. mart (20.00) Dnevnik Ane Frank – Studio Centar
Sreda, 20. mart (20.00) Borilački klub – Studio Centar
Četvrtak, 21. mart (20.00) Deca na internetu 2 – Studio Centar
********************************************

Ustanova kulture „Parobrod“

Kapetan Mišina 6a
Nedelja, 3. mart (18.00) Božićna priča
Četvrtak, 7. mart (20.00) Nisam bila ovde – monodrama
Subota, 9. mart (17.00) Tvrdoglavo slonče – Putuuće pozorište Vesela tipčurina
Petak, 15. mart (20.00) Zagonetka revolucije – Dah teatar
Subota, 16. mart (20.00) Zagonetka revolucije – Dah teatar
Nedelja, 17. mart (20.00) Bajkoholik – Pozorišna trupa U.R.A.
Utorak, 19. mart (20.00) Laura, molim te – monodrama
Subota, 23. mart (17.00) Božićna priča
Subota, 23. mart (20.00) Krmeći kas
Nedelja, 24. mart (20.30) Jul – monodrama; premijera
Petak, 29. mart (20.00) Jul – monodrama
Subota, 30. mart (20.00) Suđaje – Tri groša i UK „Parobrod“; premijera
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Velika scena
Petak, 1. mart (20.00) Priča se po gradu
Subota, 2. mart (20.00) Ljubavne igrarije
Nedelja, 3. mart (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Ponedeljak, 4. mart (20.00) Sirena i Viktorija
Sreda, 6. mart (20.00) Poslednja šansa
Četvrtak, 7. mart (20.00) Kako ste?
Petak, 8. mart (20.30) Škola za ljubavnike
Subota, 9. mart (20.00) Šta me snađe
Nedelja, 10. mart (20.00) Idealna polovina
Ponedeljak, 11. mart (20.00) Državni posao: Velika reforma
Utorak, 12. mart (20.00) Na klupi
Sreda, 13. mart (20.00) Zlatna groznica
Četvrtak, 14. mart (20.00) Udaj se muški
Petak, 15. mart (20.00) Olivera – jedno ime dva sveta
Subota, 16. mart (20.00) Pazi s kime spavaš
Nedelja, 17. mart (20.00) Vernisaž
Utorak, 19. mart (20.00) Sex Bomb
Sreda, 20. mart (20.00) Balkanski Seks i grad
Četvrtak, 21. mart (20.00) Plastika
Petak, 22. mart (20.00) Kerovi
Subota, 23. mart (20.00) Ko je ovde idiot
Nedelja, 24. mart (20.00) Stendap Damira Nikšića
Ponedeljak, 25. mart (20.00) One stvari
Utorak, 26. mart (20.00) Ljubav u doba kokaina
Sreda, 27. mart (20.00) Otkačene
Četvrtak, 28. mart (20.00) Boje šteka
Petak, 29. mart (20.00) Crnogorac u krevetu
Subota, 30. mart (20.00) Priča se po gradu
Nedelja, 31. mart (20.00) Škola za ljubavnike

Dečja scena
Subota, 2. mart (17.00) Pinokio
Nedelja, 3. mart (12.00) Ostrvo sa blagom
Subota, 9. mart (17.00) Robin Hud
Nedelja, 10. mart (12.00) Guliverova putovanja
Subota, 16. mart (17.00) Crtani junaci u potrazi za magičnom knjigom
Nedelja, 17. mart (12.00) U svetu bajki
Subota, 23. mart (17.00) Čudesna šuma
Nedelja, 24. mart (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 30. mart (17.00) Ivica i Marica
Nedelja, 31. mart (12.00) Bez dometa na kraj sveta
Nedelja, 31. mart (16.00) Maša – devojčica iz šume
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Subota, 16. mart (20.00) Istrajnost
Petak, 29. mart (20.00) Zarobljeni momenti
Subota, 30. mart (20.00) Zarobljeni momenti
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Sreda, 27. mart (20.00) Peščanik – AP SKC Kragujevac; Svetski dan pozorišta
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Plavo pozorište

Zgrada BIGZ-a, Bulevar Vojvode Mišića 17, VI sprat; 064/4895-334
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava.
********************************************

SRC „Olimp – Zvezdara“

Vjekoslava Kovača 11, 2412-353; Amfiteatar
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KPGT

Radnička 3, Stara šećerana, 066/9773-129
Nema najavljenih predstava.
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Četvrtak, 7. mart (20.00) Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo
Četvrtak, 14. mart (20.00) Primadone
Petak, 15. mart (20.00) Pokondirena tikva
Utorak, 19. mart (20.00) Ulaz za krupnu stoku
Sreda, 20. mart (20.00) Život je loto
Četvrtak, 21. mart (20.00) Sokin i Bosina
Petak, 22. mart (19.30) Sve ove godine…
Sreda, 27. mart (20.00) Ulica crvenih venjera
Četvrtak, 28. mart (20.00) Veliki talas
Petak, 29. mart (20.00) Muški dnevnik

Dečja scena
Subota, 2. mart (12.00) Pinokio
Subota, 9. mart (12.00) Lepotica i zver
Subota, 16. mart (12.00) Lazina rođendanska žurka
Subota, 23. mart (12.00) Čarobno kresivo
Subota, 30. mart (12.00) Anin svet snova
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Subota, 23. mart (20.00) Ljubav u doba kokaina
Subota, 30. mart (20.00) Rijaliti obračun

Dečje pozorište Cvrle
Subota, 2. mart (17.00) Herkules
Nedelja, 3. mart (12.00) Ozdravila lisica
Subota, 9. mart (17.00) Kralj majmun
Nedelja, 10. mart (12.00) Zaljubi se Cica u princa
Subota, 16. mart (17.00) Labudovo jezero
Nedelja, 17. mart (12.00) Iznenadna poseta g. Mocarta
Subota, 23. mart (17.00) Četiri godišnja doba
Nedelja, 24. mart (12.00) Spasa dosada
Subota, 30. mart (17.00) Princeza i dva ljuta gusara
Nedelja, 31. mart (12.00) Crvenkapa
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Uskoro ćemo objaviti repertoar za mart.
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Ponedeljak, 11. mart (20.00) Maslačak i retard
Ponedeljak, 18. mart (20.00) Živi su, nije smešno
Sreda, 20. mart (10.00) Mudro prasence
Sreda, 27. mart (20.00) O(p)stanak
Četvrtak, 28. mart (20.00) Naši preci, jedite sa nama – premijera
Petak, 29. mart (20.00) Naši preci, jedite sa nama
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Nema najavljenih predstava.
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava.
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.