Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Festivali » Bojčinsko kulturno leto 2019
Bojčinsko kulturno leto
Bojčinsko kulturno leto

Bojčinsko kulturno leto 2019

Od subote, 8. juna, do subote, 31. avgusta, u Bojčinskoj šumi biće održano Bojčinsko kulturno leto 2019.

Jubilarno, deseto izdanje popularne surčinske letnje manifesticije biće otvoreno koncertom Bilje Krstić i Bistrik orkestra. Bojčinsko kulturno leto 2019 zatvoriće Sergej Ćetković.

Opština Surčin organizovaće nastupe bendova i sastava različitih žanrova, šest pozorišnih i dve dečje predstave, nastupe kulturno-umetničkih društava, Festiva dečje zabavne muzike ali i promociju opštine.

Do Bojčinske šume je moguće doći linijom GSP-a 605, koja polazi od okretnice u bloku 45 na Novom Beogradu.

Pogledajte ceo program…

Bojčinsko kulturno leto 2019 – program

Subota, 8. jun (20.00)
Koncert: Bilja Krstić i Bistrik orkestar – svečano otvaranje

Petak, 14. jun (19.00)
Predstava: Pesnički poljubac iz Rusije
Ivana Žigon i Aleksandar Curkan – dijalog ruske i srpske pesme, poezije i muzičke kulture.

Subota, 15. jun (20.00)
Festival dečje zabavne muzike – Zlatna zvezdica Bojčina 2019 – koncert

Subota, 22. jun (9.00)
Šarenica – RTS uživo
Voditelji: Ana Babić i Slobodan Šarenac

Subota, 22. jun (20.00)
Koncert: KUD Budućnost, Dobanovci

Nedelja, 23. jun (20.00)
Predstava: Raslo mi je badem drvo – BDP
Režija: Milena Pavlović Čučilović
Igraju: Stefan Radonjić, Tatjana Kecman, Nada Macanović, Aleksandar Apač

Subota, 29. jun (19.00)
Dečja predstava: Doživljaji mačka Toše – Teatar Talija

Subota, 6. jul (20.00)
Koncert: Riblja čorba

Petak, 12. jul (20.00)
Predstava: Bubu u uhu – Teatar 5

Subota, 13. jul (20.00)
Predstava: Kovači – Bag teatar Boljevci

Nedelja, 14. jul (20.00)
Predstava: Srpska drama – KUD Obilić, Krnjevo

Subota, 20. jul (20.00)
Koncert: Neda Ukraden

Subota, 27. jul (20.00)
Koncert: KUD Srem, Jakovo

Subota, 3. avgust (20.00)
Koncert: Neverne bebe

Subota, 10. avgust (19.00)
Dečja predstava: Zdravo je ono pravo – Teatar Talija

Subota, 11. avgust (20.00)
Koncert: Riblja čorba

Subota, 17. avgust (20.00)
Predstava: Veliki talas – Zvezdara teatar
Igraju: Ljiljana Stjepanović, Lana Karaklajić, Rade Marković, Tanja Bošković

Petak, 23. avgust (19.00)
Dečja predstava: UV Dance i Aladinova čarobna lampa

Subota, 24. avgust (19.00)
Moto skup
Nastupaju: Login bend i Atomsko sklonište

Subota, 31. avgust (20.00)
Koncert: Sergej Ćetković

*** Koncert horske muzike – Horova Zemunskog namesništva i baletska predstava Art centra „Superheroji opštine Surčin“ biće naknadno ubačen u program

(danubeogradu.rs)

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.