Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Pozorište » Pozorišni repertoari » Pozorišni repertoari – oktobar 2019.
Pozorišni repertoari - oktobar 2019: Zvezdara teatar - Ljubav u Savamali (foto: Nikola Vukelić)
Pozorišni repertoari - oktobar 2019: Zvezdara teatar - Ljubav u Savamali (foto: Nikola Vukelić)

Pozorišni repertoari – oktobar 2019.

Ovo su pozorišni repertoari za oktobar 2019. godine. Očekuje nas početak nove sezone u pozorištima kao i prve premijere u novoj sezoni.

Pojedine predstave i događaje koji su vezani za pozorište opširnije smo predstavili na OVOM LINKU.

Pozorišni repertoari – oktobar 2019.
(kliknite na naziv pozorišta)

pozorišta - dub logo

BDP
Bitef teatar
Zvezdara teatar
MP „Duško Radović“
Narodno pozorište
OP Dadov
Pan teatar
Pozorište „Boško Buha“
Pozorište „Slavija“
Pozorište lutaka „Pinokio“
Pozorište na Terazijama
Scena „Stamenković“
Teatar „Levo“
UK „Vuk Karadžić“
DKSG
Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Dom omladine Beograda
UK „Stari grad“ (Parobrod)
Akademija 28
Teatar na Savi
Le Studio
Studentski kulturni centar
Sava centar
DKCB
CZKD
Radionica integracije
KC Čukarica
KC Rakovica
Kuća kralja Petra I
Ben Akiba Comedy Club & Bar
Puls teatar, Lazarevac
Kuća Đure Jakšića
Dorćolsko narodno pozorište
Teatar na Brdu
Centar za kulturu Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

Beogradsko dramsko pozorište

Mileševska 64a, 2837-000
Velika scena „Rade Marković“
Ponedeljak, 7. oktobar (20.00) Ko se boji Viržinije Vulf – pretpremijera
Utorak, 8. oktobar (20.00) Ko se boji Viržinije Vulf – pretpremijera
Sreda, 9. oktobar (20.00) Ko se boji Viržinije Vulf – premijera
Četvrtak, 10. oktobar (20.00) Ko se boji Viržinije Vulf
Petak, 11. oktobar (20.00) Idealan muž
Subota, 12. oktobar (20.00) Idealan muž
Nedelja, 13. oktobar (20.00) Idealan muž
Utorak, 15. oktobar (20.00) Crna kutija
Sreda, 16. oktobar (20.00) Crna kutija
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Crna kutija
Subota, 19. oktobar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda – 200. izvođenje
Nedelja, 20. oktobar (20.00) Let iznad kukavičjeg gnezda
Utorak, 22. oktobar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Sreda, 23. oktobar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Tri klase i gospođa Nušić
Petak, 25. oktobar (20.00) Kad su cvetale tikve
Subota, 26. oktobar (20.00) Kad su cvetale tikve
Nedelja, 27. oktobar (20.00) Kad su cvetale tikve
Utorak, 29. oktobar (20.00) Klošmerl
Sreda, 30. oktobar (20.00) Klošmerl
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Klošmerl

Nova scena
Utorak, 1. oktobar (20.30) Sumrak bogova – premijera
Sreda, 2. oktobar (20.30) Sumrak bogova
Četvrtak, 3. oktobar (20.30) Sumrak bogova
Petak, 4. oktobar (20.30) Utopljena duša
Subota, 5. oktobar (20.30) Utopljena duša
Nedelja, 6. oktobar (20.30) Utopljena duša
Ponedeljak, 7. oktobar (20.30) Utopljena duša
Utorak, 8. oktobar (20.30) Moskvičem do pakla
Četvrtak, 10. oktobar (20.30) Moskvičem do pakla
Petak, 11. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Subota, 12. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Nedelja, 13. oktobar (20.30) Ne igraj na Engleze
Utorak, 15. oktobar (20.30) Sumrak bogova
Sreda, 16. oktobar (20.30) Sumrak bogova
Četvrtak, 17. oktobar (20.30) Sumrak bogova
Petak, 18. oktobar (20.30) Mleko
Nedelja, 20. oktobar (20.30) Mleko
Utorak, 22. oktobar (20.30) Eling
Sreda, 23. oktobar (20.30) Eling
Četvrtak, 24. oktobar (20.30) Eling
Petak, 25. oktobar (20.30) Igra parova
Subota, 26. oktobar (20.30) Igra parova
Nedelja, 27. oktobar (20.30) Igra parova – 200. izvođenje
Sreda, 30. oktobar (20.30) Draga Jelena
Četvrtak, 31. oktobar (20.30) Draga Jelena
********************************************

Bitef teatar

Skver Mire Trailović 1, 3236-234
Utorak, 1. oktobar (20.00) Gradovi kojih više nema – premijera
Sreda, 2. oktobar (20.00) Gradovi kojih više nema
Subota, 5. oktobar (20.00) Leonardo da Vinči. Skriveno delo

Dani Smiljane Mandukić
Petak, 11. oktobar (20.00) Teorija struna
Subota, 12. oktobar (18.00) Iverje
Subota, 12. oktobar (20.00) Vrtenje – esej u pokretu

Ponedeljak, 14. oktobar (20.00) Epske igrice: Zidanje Skadra
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Gradovi kojih više nema

Kondenz festival
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Volitant
Nedelja, 27. oktobar (20.00) Yugoslavia

Ponedeljak, 28. oktobar (20.00) Epske igrice: Ženidba Dušanova – u klubu
********************************************

Zvezdara teatar

Milana Rakića 38, 2419-664, 2414-527
Scena „Bata Stojković“
Utorak, 8. oktobar (19.30) Korešpodencija
Petak, 11. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Subota, 12. oktobar (19.30) Ljubav u Savamali
Ponedeljak, 14. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Utorak, 15. oktobar (19.30) Klaustrofobična komedija
Sreda, 16. oktobar (19.30) Hipnoza jedne ljubavi
Subota, 19. oktobar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Nedelja, 20. oktobar (19.30) Feliks
Sreda, 23. oktobar (19.30) Ljubav u Savamali
Četvrtak, 24. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Petak, 25. oktobar (19.30) Pasivno pušenje
Subota, 26. oktobar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Nedelja, 27. oktobar (19.30) Osama – kasaba u Njujorku
Ponedeljak, 28. oktobar (19.30) Bajka o pozorištu
Utorak, 29. oktobar (19.30) Ljubav u Savamali
Četvrtak, 31. oktobar (19.30) Kumovi

Nova scena
Petak, 18. oktobar (20.00) Čorba od kanarinca
Nedelja, 20. oktobar (20.00) Boing-boing
Sreda, 23. oktobar (20.00) Večera budala
Petak, 25. oktobar (20.00) Večera budala
Subota, 26. oktobar (20.00) Voz
Nedelja, 27. oktobar (20.00) Voz
Utorak, 29. oktobar (20.00) Suze su OK
Sreda, 30. oktobar (20.00) Generalna proba samoubistva
********************************************

Malo pozorište “Duško Radović”

Aberdareva 1, Tašmajdan; 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Scena za decu
Četvrtak, 3. oktobar (10.30) Knjiga o džungli
Petak, 4. oktobar (10.30) Mali kaplar
Subota, 5. oktobar (17.00) Čudotvorno kresivo
Nedelja, 6. oktobar (12.00) Knjiga o džungli
Utorak, 8. oktobar (10.30) Čarobna knjiga
Sreda, 9. oktobar (10.30) Mala škola rokenrola
Nedelja, 13. oktobar (12.00) Mačak u čizmama
Utorak, 15. oktobar (10.30) Noć u Merlinovom zamku
Sreda, 16. oktobar (10.30) Kameni cvet
Subota, 19. oktobar (17.00) Knjiga lutanja
Nedelja, 20. oktobar (12.00) Naglavačke
Sreda, 23. oktobar (20.00) Srce u junaka Kraljevića Marka – premijera; 70 godina pozorišta
Petak, 25. oktobar (10.30) Srce u junaka Kraljevića Marka
Subota, 26. oktobar (17.00) Sudbina jednog Čarlija
Nedelja, 27. oktobar (12.00) Srce u junaka Kraljevića Marka
Utorak, 29. oktobar (10.00 i 12.00) Patuljak Nosonja – Samarsko pozorište, Rusija
Sreda, 30. oktobar (10.00 i 12.00) Patuljak Nosonja – Samarsko pozorište, Rusija
Četvrtak, 31. oktobar (10.30) Mobi Dik

Večernja / Tinejdž scena
Petak, 25. oktobar (20.00) Bonton
Sreda, 30. oktobar (20.00) Plavi čuperak
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Veliki odmor
********************************************

Narodno pozorište u Beogradu

Francuska 3, 2620-946
Velika scena
Utorak, 1. oktobar (19.30) Labudovo jezero
Sreda, 2. oktobar (19.30) Andre Šenije
Utorak, 8. oktobar (19.30) San letnje noći – premijera
Sreda, 9. oktobar (19.30) San letnje noći
Četvrtak, 10. oktobar (19.30) Andre Šenije
Petak, 11. oktobar (19.30) Ožalošćena porodica
Subota, 12. oktobar (19.30) Nečista krv
Nedelja, 13. oktobar (19.30) Ivanov
Ponedeljak, 14. oktobar (19.30) Ivanov
Utorak, 15. oktobar (19.30) Ko to tamo peva
Sreda, 16. oktobar (19.30) Koštana
Četvrtak, 17. oktobar (19.30) Dama s kamelijama
Petak, 18. oktobar (19.30) Rigoleto
Subota, 19. oktobar (19.30) Rodoljupci
Nedelja, 20. oktobar (20.00) Balet Opere Kaira
Sreda, 23. oktobar (19.30) Labudovo jezero
Četvrtak, 24. oktobar (19.30) Marija Stjuart
Petak, 25. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Subota, 26. oktobar (19.30) Velika drama
Ponedeljak, 28. oktobar (19.30) Črna mati Zemla – Zagrebačko kazalište mladih
Utorak, 29. oktobar (19.30) San letnje noći
Sreda, 30. oktobar (19.30) Na uranku – premijera prve srpske opere
Četvrtak, 31. oktobar (19.30) Čudo u Šarganu

Scena „Raša Plaović“
Utorak, 1. oktobar (20.30) Carstvo mraka
Četvrtak, 3. oktobar (20.30) Frenki i Džoni
Petak, 4. oktobar (20.30) Kovači
Subota, 5. oktobar (20.30) Uspavanka za Vuka Ničijeg
Nedelja, 6. oktobar (20.30) Sumnjivo lice
Ponedeljak, 7. oktobar (20.30) Jedan – Festival koreografskih minijatura
Utorak, 8. oktobar (20.30) Narodna drama
Četvrtak, 10. oktobar (20.30) Bela kafa
Subota, 12. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Nedelja, 13. oktobar (20.30) Jeste li za bezbednost
Utorak, 15. oktobar (20.30) Finalni program – Festival koreografskih minijatura
Sreda, 16. oktobar (20.30) Finalni program – Festival koreografskih minijatura
Nedelja, 20. oktobar (20.30) Ženidba
Ponedeljak, 21. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Utorak, 22. oktobar (20.30) Balkanski špijun
Četvrtak, 24. oktobar (20.30) Mali bračni zločini
Petak, 25. oktobar (20.30) Ženski orkestar
Subota, 26. oktobar (20.30) Bolivud
Nedelja, 27. oktobar (20.30) Zli dusi
Ponedeljak, 28. oktobar (20.30) Devedesete
Utorak, 29. oktobar (20.30) U slavu izuzetnih – Desanki za večnost
Sreda, 30. oktobar (20.30) Ženidba
********************************************

Omladinsko pozorište Dadov

Desanke Maksimović 6/1, 3243-643
Utorak, 1. oktobar (20.00) Lajanje na zvezde
Utorak, 8. oktobar (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 11. oktobar (20.00) Romeo i Julija
Petak, 18. oktobar (20.00) Lajanje na zvezde
Petak, 25. oktobar (20.00) Kada pričamo o ljubavi, da li pričamo
Sreda, 30. oktobar (20.00) Talas
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Talas
********************************************

Pan teatar

Bulevar kralja Aleksandra 298, 2418-524
Subota, 5. oktobar (12.00) Pipi Duga Čarapa u Kvizioneru
Subota, 5. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 6. oktobar (12.00) Carevo novo odelo
Nedelja, 6. oktobar (17.00) Crveni nosić – premijera
Subota, 12. oktobar (17.00) Pinokio
Nedelja, 13. oktobar (12.00) Šalalajkina čarolija
Nedelja, 13. oktobar (17.00) Mala sirena
Subota, 19. oktobar (12.00) Crveni nosić
Subota, 19. oktobar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
Nedelja, 20. oktobar (12.00) Petar Pan
Nedelja, 20. oktobar (17.00) Lepotica i zver
Subota, 26. oktobar (12.00) Ljubav kao magija
Subota, 26. oktobar (17.00) Snežana u zemlji patuljaka
Nedelja, 27. oktobar (12.00) Crvenkapa
Nedelja, 27. oktobar (17.00) Ivica i Marica
********************************************

Pozorište “Boško Buha”

Trg Republike 3, 2632-855; u toku je renoviranje!
Brojevi telefona u UK „Vuk“: 2441-187 i 064/8242-250

Scena za decu
Subota, 5. oktobar (12.00) Oliver Tvist
Sreda, 9. oktobar (11.00) Pitam se, pitam, koliko sam bitan
Subota, 12. oktobar (12.00) Konjić Grbonjić – premijera
Nedelja, 13. oktobar (12.00 i 20.00) Konjić Grbonjić – premijera
Sreda, 16. oktobar (12.00) Konjić Grbonjić
Četvrtak, 17. oktobar (12.00) Zvezdarski vitez
Petak, 18. oktobar (12.00) Aladinova čarobna lampa
Subota, 19. oktobar (12.00) Pepeljuga
Ponedeljak, 21. oktobar (12.00) Oliver Tvist
Utorak, 22. oktobar (12.00) Uspavana lepotica
Petak, 25. oktobar (12.00) Robin Hud
Subota, 26. oktobar (12.00) Konjić Grbonjić
Utorak, 29. oktobar (12.00) Petar Pan
Sreda, 30. oktobar (12.00) Petar Pan

Večernja scena
Četvrtak, 3. oktobar (20.00) 39 stepenika
Nedelja, 6. oktobar (20.00) Pošteni provalnik
Subota, 19. oktobar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Sreda, 23. oktobar (19.30) Gospođa ministarka
Ponedeljak, 28. oktobar (20.00) Krčmarica Mirandolina
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Florentinski šešir
********************************************

Pozorište “Slavija”

Svetog Save 16-18, 2436-995
Utorak, 1. oktobar (20.00) Ljubav i padeži
Sreda, 2. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Četvrtak, 3. oktobar (20.00) Kad neko zazvoni
Petak, 4. oktobar (20.00) Samo tri noći – premijera
Subota, 5. oktobar (20.00) Vlast
Nedelja, 6. oktobar (20.00) Kćeri otvori oči
Ponedeljak, 7. oktobar (20.00) Ima para nema para
Utorak, 8. oktobar (20.00) Svingeri
Sreda, 9. oktobar (20.00) Žensko srce u šinjelu
Četvrtak, 10. oktobar (20.00) Kirija
Petak, 11. oktobar (20.00) Zavedi nas! Koštanin tvist
Subota, 12. oktobar (20.00) Prva parnica
Nedelja, 13. oktobar (20.00) Samo tri noći
Ponedeljak, 14. oktobar (20.00) Most ljubavi
Utorak, 15. oktobar (20.00) Koštana
Sreda, 16. oktobar (20.00) Upoznaj mog tatu
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Brak & mrak
Petak, 18. oktobar (20.00) Karamazovi
Subota, 19. oktobar (20.00) Opasna ljubavna igra
Nedelja, 20. oktobar (20.00) Brakolomije
Ponedeljak, 21. oktobar (20.00) Jazavac pred sudom
Utorak, 22. oktobar (20.00) Kum nije dugme
Sreda, 23. oktobar (20.00) Žena bez srca
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Jasmin na stranputici
Petak, 25. oktobar (20.00) Glumica – premijera
Subota, 26. oktobar (12.00) Cacijev uspomenar
Subota, 26. oktobar (20.00) Cabares cabarei
Nedelja, 27. oktobar (20.00) Sve će to narod pozlatiti
Ponedeljak, 28. oktobar (20.00) Violina, daire i pegla – premijera
Utorak, 29. oktobar (20.00) Upoznaj mog tatu
Sreda, 30. oktobar (20.00) Samci i samice
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Brak & mrak
********************************************

Pozorište lutaka “Pinokio”

Bulevar Mihajla Pupina 66 / Goce Delčeva 1, Novi Beograd; 2691-715
Petak, 4. oktobar (20.00) Alisa u zemlji čuda – premijera
Subota, 5. oktobar (12.00) Alisa u zemlji čuda
Subota, 5. oktobar (17.00) Aladinova čarobna lampa
Nedelja, 6. oktobar (12.00) Dogodilo se u Lutkovu
Nedelja, 6. oktobar (17.00) Mesingani konj
Petak, 11. oktobar (16.00) Čarobna frula – premijera
Subota, 12. oktobar (12.00) Tužni psić
Subota, 12. oktobar (17.00) Nesrećna Kafina
Nedelja, 13. oktobar (12.00) Čarobna frula
Nedelja, 13. oktobar (17.00) Pepeljuga
Subota, 19. oktobar (12.00) Alisa u zemlji čuda
Subota, 19. oktobar (17.00) Bajke mog detinjstva
Nedelja, 20. oktobar (12.00) Tri praseta
Nedelja, 20. oktobar (17.00) Rečna sirena
Subota, 26. oktobar (12.00) Zooteka
Subota, 26. oktobar (17.00) Ginjol
Nedelja, 27. oktobar (12.00) Ružno pače
Nedelja, 27. oktobar (17.00) Bajka o ribaru i ribici
********************************************

Pozorište na Terazijama

Trg Nikole Pašića 3 i Terazije 29; 3229-943
Petak, 4. oktobar (19.30) Brodvejske vragolije – pretpremijera
Subota, 5. oktobar (19.30) Brodvejske vragolije – premijera
Nedelja, 6. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Utorak, 8. oktobar (19.30) Brodvejske vragolije
Sreda, 9. oktobar (19.30) Neki to vole vruće
Petak, 11. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 12. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Nedelja, 13. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Sreda, 16. oktobar (19.30) Neki to vole vruće
Četvrtak, 17. oktobar (19.30) Brodvejske vragolije
Petak, 18. oktobar (19.30) Zona Zamfirova
Subota, 19. oktobar (19.30) Čikago
Nedelja, 20. oktobar (19.30) Inside Out
Sreda, 23. oktobar (19.30) Mister Dolar
Četvrtak, 24. oktobar (19.30) Glavo luda
Petak, 25. oktobar (19.30) Fantom iz opere
Subota, 26. oktobar (19.30) Mamma Mia!
Nedelja, 27. oktobar (19.30) Producenti
Utorak, 29. oktobar (19.30) Inside Out
Sreda, 30. oktobar (19.30) Zona Zamfirova
********************************************

Scena “Stamenković”

UK “Palilula” / Centar za kulturu „Vlada Divljan“, Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Sreda, 9. oktobar (20.00) Vernisaž
Četvrtak, 10. oktobar (19.00) Predstava korisnika Klinike „Dr Laza Lazarević“
Nedelja, 13. oktobar (12.30) Čarobno kraljevstvo
Ponedeljak, 14. oktobar (20.00) Električna stolica za kućnu upotrebu
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Dobar čovek
Subota, 19. oktobar (15.00) Šumska bajka
Ponedeljak, 21. oktobar (9.00 i 11.15) A Christmas Carol – The American Drama Group Europe
Ponedeljak, 21. oktobar (20.00) Šta ćemo sad?
Petak, 25. oktobar (20.00) Pinokio za odrasle
Nedelja, 27. oktobar (12.30) Čarobni štapić
Utorak, 29. oktobar (20.00) Zbogom stresu
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Nezvani gost
********************************************

Teatar “Levo”

Resavska 11; 3233-002, 063/8055-577
Petak, 4. oktobar (20.30) Rastibuđilizovane Klejbezable – 40 godina igranja
Subota, 5. oktobar (15.00) #Promeni – radionice glumačkih veština
********************************************

Ustanova kulture “Vuk Karadžić”

Bulevar kralja Aleksandra 77а, 2424-860
Scena „Kult“
Utorak, 8. oktobar (20.00) Spojleri
Četvrtak, 10. oktobar (20.00) O(p)stanak
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Ja sam ptica, ja sam sve!
Subota, 19. oktobar (20.00) Ne može nam niko ništa, jače smo od sudbine
Ponedeljak, 21. oktobar (20.00) Ne oklevaj – improvizuj
Utorak, 22. oktobar (20.00) Ukalupljivanje
Petak, 25. oktobar (20.00) Kod šejtana ili jedna dobra žena
Sreda, 30. oktobar (20.00) Stvarni svet

Scena „Aleksandar Popović“
Utorak, 15. oktobar (20.00) Strah od leptira
Sreda, 16. oktobar (20.00) Kad je Niče plakao
Utorak, 29. oktobar (20.00) Strah od leptira
********************************************

Dom kulture „Studentski grad“

Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 25. oktobar (20.00) Prostor za revoluciju
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića 5a, 4250-100
Petak, 4. oktobar (20.00) Lov na Srne – Jazz kantina Lisabon
Petak, 4. oktobar (20.00) Državni posao – Velika reforma
Petak, 11. oktobar (21.00) Darko Mitrović: Gledanje u mrak
Subota, 12. oktobar (20.30) Regionalni Stand Up Show

Sreda, 13. novembar (20.00) Nikola Đuričko: O Džoniju
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 1. oktobar (20.00) 35 kalorija bez šećera – Studio Centar
********************************************

Ustanova kulture „Stari grad“ (Parobrod)

Kapetan Mišina 6a
Petak, 4. oktobar (18.00) Možda sanjati – UG Koja ona
Subota, 5. oktobar (20.00) Zagonetka revolucije – Dah teatar
Ponedeljak, 7. oktobar (20.00) Jul – Nataša Tapušković
Subota, 12. oktobar (12.00) Tvrdoglavo slonče – Vesela tipčurina
Subota, 12. oktobar (21.00) Bajkoholik – U.R.A.
Sreda, 16. oktobar (20.30) Laura, molim te – Parobrod teatar
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Uspomene Sare Bernar – Parobrod teatar
Četvrtak, 31. oktobar (?) Zašto su repovi važni – predstava za decu
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28
Večernja scena
Utorak, 1. oktobar (20.00) Šta me snađe?
Petak, 4. oktobar (20.00) Otkačene
Subota, 5. oktobar (20.00) Šta ćemo sad?
Ponedeljak, 7. oktobar (20.00) One stvari
Sreda, 9. oktobar (20.00) Poslednja šansa
Četvrtak, 10. oktobar (20.00) Kakva ti je žena, takav ti je život – premijera
Petak, 11. oktobar (20.00) Arhangelov vojnik
Subota, 12. oktobar (20.00) Kerovi
Ponedeljak, 14. oktobar (20.00) Tamo negde u centru sveta gde nas nema više, priča o njoj i njemu – premijera
Utorak, 15. oktobar (20.00) Plastika
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Zašto i kako ubiti muža
Petak, 18. oktobar (20.00) Pinokio za odrasle
Subota, 19. oktobar (20.00) Ulaz za krupnu stoku
Nedelja, 20. oktobar (20.00) Škola za ljubavnike
Ponedeljak, 21. oktobar (20.00) Priča se po gradu
Utorak, 22. oktobar (20.00) Ljubav na seoski način – premijera
Sreda, 23. oktobar (20.00) Drž ne daj!
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Udaj se muški
Petak, 25. oktobar (20.00) Povratak otkačenih – premijera
Subota, 26. oktobar (20.00) Idealna polovina
Nedelja, 27. oktobar (20.00) Neki to vole vruće
Ponedeljak, 28. oktobar (20.00) Obično veče
Utorak, 29. oktobar (20.00) Boje šteka
Sreda, 30. oktobar (20.00) Ubi me kurje oko
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Kako ste?

Dečja scena
Subota, 5. oktobar (17.00) Dolina jorgovana
Nedelja, 6. oktobar (12.00) Pinokio
Subota, 12. oktobar (17.00) Krcko Oraščić
Nedelja, 13. oktobar (12.00) Elza i zaleđeni Hans
Subota, 19. oktobar (17.00) Bajka o Lalalini i razbojniku
Nedelja, 20. oktobar (12.00) Marko u zemlji igračaka
Subota, 26. oktobar (17.00) Kralj Mrgud
Nedelja, 27. oktobar (12.00) Robin Hud
Nedelja, 27. oktobar (16.00) Šašavi bluz
********************************************

Teatar na Savi

Novi Beograd; Blok 45, Savski kej. Info: 06​2/8272-183​
Nema najavljenih predstava
********************************************

Le Studio

Poenkareova 26a, 064/1871-731
Subota, 5. oktobar (20.00) Istrajnost
Subota, 12. oktobar (20.00) Raspareni par
Subota, 19. oktobar (20.00) Raspareni par
Subota, 26. oktobar (20.00) Istrajnost
********************************************

Studentski kulturni centar

Kralja Milana 48
Nema najavljenih predstava
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih predstava
********************************************

Dečji kulturni centar Beograda

Takovska 8
Nema najavljenih predstava
********************************************

Centar za kulturnu dekontaminaciju

Birčaninova 21, 3610-270
Utorak, 1. oktobar (19.00) Magda – performans Vlaste Delimar
Sreda, 2. oktobar (19.00) The Biggest – performans Milana Božića
Četvrtak, 10. oktobar (19.00) Priče iz duše – Forum teatar
********************************************

Radionica integracije

Savska 9 / II sprat
Nema najavljenih predstava
********************************************

KC Čukarica

Turgenjevljeva 5, 3552-678
Večernja scena
Četvrtak, 3. oktobar (20.00) Zoološka priča
Četvrtak, 10. oktobar (20.00) Ljubav do groba
Sreda, 16. oktobar (20.00) Mandarina sve pogadža
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Upoznaj mog tatu
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Dobri čovek
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Udaj se muški

Scena za mlade
Utorak, 22. oktobar (20.00) Lajanje na zvezde

Dečja scena
Subota, 5. oktobar (12.00) Konjić u pidžami – premijera
Subota, 12. oktobar (12.00) Najbolja mačka na svetu
Subota, 26. oktobar (12.00) Petar Pan i čarobna svetlost
********************************************

KC Rakovica

Miška Kranjca 7, 3582-493
Večernja scena
Utorak, 15. oktobar – nedelja, 20. oktobar 2019.
Festival pobednika festivala 2019

Dečje pozorište „Cvrle“
Subota, 5. oktobar (17.00) Knjiga o džungli
Nedelja, 6. oktobar (12.00) Crvenkapa
Subota, 12. oktobar (17.00) Hrabri krojač
Nedelja, 13. oktobar (12.00) Aska i vuk
Subota, 26. oktobar (17.00) Snežna kraljica
Nedelja, 27. oktobar (12.00) Najbolja mačka na svetu
********************************************

Kuća kralja Petra I

Vase Pelagića 40, 2652-986
Nema najavljenih predstava
********************************************

Ben Akiba Comedy Club & Bar

Braće Krsmanović 6, info: 060/3060-131
Utorak, 1. oktobar – ponedeljak, 14. oktobar
StandUpFest 2019

Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 18. oktobar (19.30) Veče sa Dinjom
Utorak, 22. oktobar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 23. oktobar (20.00) Nikola Radojlović – Ne bih da mračim
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom
Petak, 25. oktobar (19.30) Veče sa Dinjom
Utorak, 29. oktobar (20.00) Srđan Dinčić – Treće stanje
Sreda, 30. oktobar (20.00) Veče 4 komičara
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Veče sa Dinjom
********************************************

Puls teatar

Hilandarska 2, Lazarevac; 8125-632
Petak, 11. oktobar (19.00) Strahinja – premijera
Utorak, 29. oktobar (20.00) Naši preci, jedite sa nama
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24, scena „Kosmodrom“ i scena „Manufaktura“; 064/8235-209
Četvrtak, 3. oktobar (20.30) Slatko od trešanja
Petak, 4. oktobar (20.30) Dolazak bojara
Nedelja, 6. oktobar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Ponedeljak, 7. oktobar (20.30) Snovi Ksenije Petrogradske
Sreda, 9. oktobar (20.30) Miloš Obilić, zmajski sin
Četvrtak, 10. oktobar (20.30) Miloš Obilić, zmajski sin
Petak, 11. oktobar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Subota, 12. oktobar (20.30) Lude noći nad Sovjetskim Savezom
Nedelja, 13. oktobar (20.30) Slatko od trešanja
Sreda, 16. oktobar (20.30) Prosidba
Petak, 18. oktobar (20.30) Zidanje Skadra
Subota, 19. oktobar (20.30) Banović Strahinja
Nedelja, 20. oktobar (20.30) Banović Strahinja
Sreda, 23. oktobar (20.30) Zidanje Skadra
Četvrtak, 24. oktobar (20.30) Sestre braće Baruh
Petak, 25. oktobar (20.30) Sestre braće Baruh
Subota, 26. oktobar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Nedelja, 27. oktobar (20.30) Karma, snovi oca Sergija
Sreda, 30. oktobar (20.00) Kosovka devojka
Sreda, 30. oktobar (21.30) Gosti
Četvrtak, 31. oktobar (20.00) Kosovka devojka
Četvrtak, 31. oktobar (21.30) Magi
********************************************

Kuća Đure Jakšića

Skadarska 34
Nema najavljenih predstava
********************************************

Teatar na Brdu

Turgenjevljeva 5, 066/5109-815
Sreda, 2. oktobar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Sreda, 9. oktobar (20.00) Prah
Utorak, 15. oktobar (20.00) Šećer je sitan osim kad je kocka
Četvrtak, 17. oktobar (20.00) Pazi šta želiš
Nedelja, 20. oktobar (20.00) Idem putem pa zagrlim drvo
Četvrtak, 24. oktobar (20.00) Celo telo tu me boli
Petak, 25. oktobar (20.00) Celo telo tu me boli
Subota, 26. oktobar (20.00) Celo telo tu me boli
********************************************

Centar za kulturu Lazarevac

Hilandarska 3, Lazarevac; 8123-344
Utorak, 1. oktobar (10.00 i 11.30) Mobi Dik – MP „Duško Radović“
Utorak, 1. oktobar (20.00) Noć bogova
Ponedeljak, 28. oktobar (20.00) Bolivud – Narodno pozorište
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 8721-361
Nema najavljenih predstava
********************************************

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.